• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Tahle už by měla jít,u toho prvního odkazu se musí kliknout na fialový název stránek-MARVEL......... :wink:
7. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
tak holky..mam kalhoty a triko..manzovi se libim,teda on me jeste nerekl ze by me to neseklo,ale snad mluvi pravdu :slight_smile: a v tescu :grinning: :grinning:
leonik:jak se ten obchod jmenuje,jestli mi to prozradis....
hm,budu muset koupit asi fusak....o nebude mu teplo,kdyz bude mit teplej overal nebo-li kombineztu a jeste bude ve fusaku?deka by tepla stacila ne?nevim.----uz ab si rekli,jestli je jim teplo :slight_smile: :frowning2:
7. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
luci:krasny sanky,ale cena,,to ams pravdu katastrofa :frowning2:
7. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
čauvec holky tak myška vítězí nechytla se ani na čokoládku :angry: !

luci:kámoš to měl taky tak s myší se mu dostala do auta do topení pak tam chcípla a on když pustil topení tak to měl i s vůní :grinning: . Ty sáně jsou krásné ale u nás zase taková zima není někdy se zadaří na tři dny sních tak by mi to bylo líto a ještě ke všemu máme takové šikovné obyč. malé sáňky s opěrátkem a tahání na provázek :grinning: . Ale možná vy tam v těch vašich lesích mezy jeleny, daňky apod... :grinning: :grinning: ?

nency:když jsem byla malá tak jsme bydleli v bytovce ve třetím patře a tam se do záchodu taky dostal potkan :confounded: . Strašně dlouho jsem měla strach si sednout na záchod bo jsem měla strach že mi ukousne něco z mojeho ženství :grinning: . Pak jsem to zapoměla a teď jsi mi to úplně oživila :wink:
7. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
andilek-já kolikrát taky nejlíp nakoupím v tescu,pro sebe i anet,mívají dobrý slevy.Letos jsem tam koupila asi tři tílka a s manžou dohromady snad šest triček :grinning:

joly-tak to měl kámoš trochu silnější parfém než taťka,tomu tam nechcípla,ale taky jí poznal po,,čuchu,, :grinning: Taťka líčil salámek,dost dobrý s tím potkanem.No u nás teda sníh bejvá,sněžnej povoz určo užijem,ale do těch sáňek rozhodně nejdu :grinning: Mám vyhlídlý boby s opěrátkem.
7. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
7. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
luci: to už jsem někde viděla ty sáňky :slight_smile: No ale ta cena...My máme klasický dřevěný, Lea je dostala na Vánoce předloni. Moc je ani nestihla užít, bylo málo sněhu :unamused: A kdoví jestli Vojta už bude sedět :slight_smile:

jola: :grinning: :grinning:

andilek: já si teda v tom Tescu nevybrala nic :unamused: Byla jsem v obchodě, bylo to sportovní oblečení, jmenovalo se to Envy,Killtec, pak Coexis, tam mají i velikosti větší jak 42... :slight_smile: Já nakupuju jen sportovní oblečení, už léta v ničem jiným nechodím :sweat_smile:
7. zář 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
leonik:tak ja koupila velikost 52 :frowning2: a docela pekny dziny...cerny..a tricko cerny,takze budu jak cerna pani :grinning: ja hrozne ztloustla v tehotenstvi,asi 35kilo,predtim tak neco,protoz jsem byla nemocna a kdz je clovek doma tak enam co delat a ji...takze za rok takovych 50kg,takze super...kdoi to ma davat dolu....ale porad si delam srandu,ze porodim deti a pujdu na liposukci nebo na stazeni zaludku :grinning: :grinning: :grinning:
luci:jj.my jsme skoro porad v tescu,skoro porad tam nakupuju :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dneska byl náročný den. Danča za celý den dohromady spala jenom 1 hodinu! :angry:
Usnula v 9, tak doufám, že mě nechá vyspat alespoň v noci.
Jinak Danča už asi brzo bude sedět. Když se houpe na kolínkách, tak si začíná na nohy sedat, ale ještě se
přitom opírá rukama o zem, ale dřív to nedělala, tak netrpělivě čekám, kdy se jí to povede.

luci
sáňky jsou hezký, ale v Praze je to se sněhem bída, tak já nic kupovat nebudu.
jola
tak myška čokoládku nepapá? Zkus nějaký špíček, ten by jí mohl vonět, myslím že se chytne spíše v noci až
budete spát. Ve dne je dost plachá a jen tak asi nevyleze.
Potkan vylezl až do 3.patra? To je teda síla. Já myslela, že se dostane tak nanejvýš do přízemí a on je to takový
horolezec. No někteří lidé ho mají třeba jako domácího mazlíčka. Už jsem viděla několikrát v autobuse nebo
i v metru někoho s potkanem za krkem. :grinning:
andilek
tak vidíš jak jsi dobře nakoupila. Já se budu muset taky někam dostat, protože na sebe moc věcí nemám, většina mi je malá a těch věcí do kterých se vejdu není zase tolik. Ale nejraději nosím džíny a volné triko,
mám oblíbené i džínové šaty, které nosím často. :slight_smile:
leonik
Oblečení z Killtecu mám oblíbené. Chce to vychytat, když mají slevy. Cenově jsou sice dražší, ale oblečení vydrží dlouho ve stejném stavu. :slight_smile: Také nosím sportovní oblečení. Dříve jsem ho sice moc nenosila, ale teď ke kočárku
v ničem jiném nejdu. :slight_smile:
evaviki
taška je hezká, ale ta cena už méně. :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
andilek: tak to jsem taky pořád doma říkala manžovi, že půjdu na liposukci. Ale myslela jsem to ze srandy :grinning: Když jsem to pak viděla v televizi..brr, nešla bych do toho :sweat_smile:

nency: já mám pocit, že se každý roční období do toho oblečení co mám doma nevejdu :sweat_smile: Tak jsem si nakoupila všechno delší, protože jak se to pořád pere, tak je to čím dál tím kratší :sweat_smile: Jj, v Killtecu, teda ve všech těch sportech měli hodně slevy, jinak bych si to za původní cenu nekoupila. To bych se nedoplatila :sweat_smile:

Já jsem dovařila na zítra oběd, a jdu konečně spát. Tak dobrou noc :slight_smile:
7. zář 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, to byla noc. Bára usla v sedm večer, ale v dest se probrala se strašným křikem. Uklidňovali jsme jí až do 11. Do toho začal kňourat malý Péťa a zjistilo se. že má teplotu 38,5. Takže do půl jedné jsme byli v jednom kole. Ve tři a pak ve čtyři dudlík a o půl šesté znova budíček. Tak máme Péťu doma, do školky nešel, teplotu už nemá, ale jistota je jistota.
8. zář 2009 v 07:47  • Odpověz
leonik, andilek1- já si taky musím kupuju velikost 50, tak si z toho nic nedělej. Na liposukci byla moje sestra, zadek a nohy. Do roka to měla zpátky a říkala, že už nikdy. Prý šílená bolest.

Koukala jsem na nějaké kombinézy pro děcka. To jsou ceny. A je fakt, že je budou mít jen jednu sezonu.

nency- tak to je Danča šikovné mimčo.
8. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
ahpjky holky,
telullah,tak to jsi se nevyspala :frowning2: hlavně,že je malému líp,třeba se podaří,aby usnuli najednou a budeš si moct zdřímnout.

Tak tady na Vysočině se nebojím,že bych boby nevyužila :grinning: Teda občas platí spíš :angry: -celkem často tu fouká,tak se špatně jezdí.
8. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj zeny....my spali zase krasne...do pul 7..no krasny ....jinak nevim jak to mam udelat se svacinou rano,,prootze me vstane v pul 7,v sedm ho nakojim a v devet v deset chce spat,,to uz do nej nic nenarvu,protoze je protivnej a chce spat....pak se vyspi je 12 a nechce se mu dat svacinu ted...prootze by tak ve tri obedval....a odpoledne by se ta svacina ztratila-.---nevim..
telu..nic si z toho nedelam---uz to tolik neresim jako kdysy....jsou dulezotejsi veci,snad me manza ma rad takovou jaka jsem a to me staci....ikdyz bych dala ZA LEPSI postavu cokoli :slight_smile: ale kdo ne.....moc ses nevyspala.,.snad to bude lepsi...
nency:ten mujlump taky neco zkousi,,,ale zatim je na boku a jako by se na ruce zvedal..nevim...ale mas sikulku,brz si sedne :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
andilek-já teda Anetku kolem tý 9h než jde spát kojím,pak má oběd kolem 12.Když ti ale nic nechce,než usne,tak bych mu asi pak dala ten oběd ve 12 a svačinku odpoledne.nikdo není dokonalý a máš pravdu,že hlavní je,že Tě manža má rád takovou jaká jsi.Chápu Tě,že to asi není jednoduchý si na to zvyknout,když jsi tak dřív nevypadala a tak rychle jsi přibrala.
8. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky,my spali zase na prd :frowning2: no tellu aspon nejsi sama, kdo ted spatne spi :wink: no hlavne ze je maly uz bez teploty....
andilku:taky bych mu davala svacinku odpoledne, jak radi luci :wink:
aaaa nase mala princezna se uz probrala...vydrzela spat celych 30 minut, no aspon jsem se stihla zkulturnit :wink: za chvili vyrazime ven, je tam kraaasne :slight_smile:
8. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Nency, potkan na krku je fajn, ale teda predstava, ze je v zachode..brrrrr.. odteraz budem vzdy kontrolovat..
Tellu, vcera som vydrazila kombinezku na mmb za 175Kc, co je celkom v pohode.. Novu som kupovat nechcela..Snad sa Peta rychlo uzdravi...
Killtec mam celkom rada aj ja, minuly rok som si tam chcela kupit zimnu bundu, bola naaadherna.. Ale kedze stala okolo 5000 Kc, tak ostala naadherne visiet v predajni :grinning:
Andilku, tak mu daj o tej deviatej mliecko, potom obed a ovocie az odpoledne.. Ked je maly nahodou protivny, ked ma papat svacinu, tak mu tiez dam mlieko.
Luci, boby su krasne, ale tiez neviem, ci to ma v Prahe vyznam :grinning:
8. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc po dlouhý době taky dobrá :slight_smile: Dokonce i Lea ji prospala až do 7 do rána, bez nočního křiku :sweat_smile: Ráno jsme zase měli co dělat, abysme stihli školku. Vojta šel v 9 spát, tak jsem stihla pouklízet a teď mám chvilku klídek :slight_smile:

telu: jejda, tak u vás je taky nějaká viróza :unamused: Tu noc teda nezávidím, já bych byla vyřízená. Nemůžeš si přes den ani odpočnout, když máte ještě ty koníky na práci, co :unamused:

telu, andilek: já mám sice velikost 42/44, cejtím se tlustě, co jsem přestala kojit, tak kila jdou nahoru :frowning2: a chuť na jídlo větší a větší :unamused: a pevná vůle vydržet a necpat se, žádná :frowning2: :frowning2: Bude u nás na vsi cvíčo, tak budu chodit, je to od 8 večer, manža bude hlídat :slight_smile: Potřebuju shodit ještě 7 kg, abych měla svejch 65 :unamused: a hlavně zpevnit tělo, protože to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andilek: nám to s jídlem taky vůbec nevychází časově :unamused:Někdy nemá sváču dopoledne, někdy vynecháme odpoledne. To by musel bejt ten den delší :sweat_smile: Včera měl ráno mlíko, pak šel spát a v půl 12 by měl mít sváču, ale dala jsem mu oběd :unamused: Dneska by měl mít sváču kolem půl 11, dostane mlíko, ovoce přece jen sní víc odpoledne, než dopoledne :unamused: :slight_smile:

pavli: tak si užijte procházku :wink:

evaviki: tak to jsi koupila za dobrou cenu kombinézku, já zatím pořád hledám a zatím jsem nevybrala :unamused: Akorát na Leu, tý jsem objednala tři mikiny :sweat_smile:
8. zář 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak lovec pampalíny byl úspěšný :dizzy_face: chytla se mrcha! U nás noc byl v poho (nedávala jsem žádnou kaši a nejedla jsem žádné hrušky)

tellu:ta noc to musel být záhul! A ty máš ještě jedno dítě?Peťu?

nency:tak to teda jsem moc ráda že bydlím v naším zapadákově kde jednou za den přijede autobus :grinning: . Přectava že bych nastoupila do šaliny a měl tam někdo potkana na krku tak to bych asi začala šíleně ječet a pak bych už nikam nejela :unamused: sto let!

Holky já si myslím že ty bundičky a kombinézky se vyplatí kupovat už použité :wink: (evaviki: super kup :wink: )Takhle malé děti je nedokážou zničit a příští rok už je jim to na nic.
8. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak u nás byla noc dobrá, vzbudila se v půl 6 a pak ještě usnula do půl 7. Dneska jsem ji poprvé zkusila dát
v 9 na svačinku jogurt Activii a docela jí chutnal, snědla ho celý, tak jsem zvědavá jestli bude jíst taky oběd.
Koupila jsem také sušenky od Sunarky, ale moc je nechce, chvilku to cucá a pak jí zahodí. Včera když jsme
večeřeli, tak na nás mlsně koukala, tak jsem ji zkusila dát kousek chleba a podařilo se jí kousek ukousnout a
zdolat, musela jsem jí ho vzít, bála jsem se, aby jí to nezaskočilo a taky aby jí po tom nebolelo břicho. Ale myslím,
že jí bude chutnat, docela se na něj vrhla. :grinning: To kašička jí tak nejede.

tellu
noc jsi měla opravdu hroznou, tak snad bude líp. :wink:
Na liposukci bych já osobně nešla nikdy, i kdyby to bylo zadarmo. Také jsem to viděla v tv, docela nechutné,
jak to dělali. :wink:

andilek
nic si z postavy nedělej, manžovi se líbíš, jaká jsi a kdyby jsi byla třeba hubená, tak by tě ani nechtěl.
A když máš ještě tu štítnou žlázu, tak za to nemůžeš. :slight_smile:
Myslím, že je zbytečné nosit černé oblečení i když máš nějaké kilčo navíc. Jsi mladá a můžeš si dovolit veselejší
barvy, koukni třeba na takovou Halinu P. ta na sebe vezme cokoliv. :slight_smile:

evaviki
to je super cena za tu kombinézku. Taky občas kouknu na stránky MMB, ale zatím jsem tam žádnou co by se mi líbila a i cenově nenašla. :slight_smile:

leonik
já mám také větší velikost než jsem měla před Dančou, dříve jsem měla 38/40 a teď mám 40/42 a docela
náhodička s tou váhou, představ si, že mám váhu úplně stejnou jako máš ty. :slight_smile: A s tou chutí k jídlu je to
u mě také stejné. Našla jsem si v blízkosti bydliště cvičení, tak to půjdu vyzkoušet, ale mám strach co tomu
řekne Danina, když večer zmiznu, to totiž bývá nejprotivnější a chce jenom mě. :wink:
8. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
taky jsem jeste zatim nic nekoupila,cekam do soboty na to Polsko ,jestli tam enco nebudou mit na zimu..MAji tam pekn kousk kolem 500..tak snad nadju jako Evaviki :wink: :wink:
tak mu mam dat teda mlicko, ilkdyz ovoce nechce?je pravda,ze mlicko by pil kazdou chvili :wink: ja prave nevim jak to budeme delat az bude mit ten jogurt,ted to neva,ale co potom....a manzame rikal,ze mu to mam dat rano to ovoce,ke snidani,ale to se me zda blby...nevim no....
joal:ot je dobre ,ze sjte meli dobrou noc...
pauli:uzijte si prochazku,taky bych sla,ale Lukys me usnul ve ctvrt na 10 a jeste spi...tak sjem do ted uklizela,,,tak tady mam vyvonino,,svicky voni,,,hmm,to miluju....
8. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
jola 2
tak gratuluji k úspěšnému lovu. :grinning:
Ale stejně bych nechala nalíčenou ještě jednu, pro jistotu, co když tam měla myška ještě nějaké kamarádky. :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
Nency, mne sa este pacila tato http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3874477 , ale nie je taka tepla..
No a vydrazila som http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3866629
Snad sa to zobrazi :grinning:
8. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Andilku, v Polsku majavu niekedy paradne veci :slight_smile: Pamatam si na jedny cizmy, co som si tam kupila, kozene s kozusinkou, na vysokom podpatku, proste parada.. A vyborne sa v nich chodilo.. Len som po troch rokoch zlomila ten podpatok :frowning2:((((
8. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
evaviki:krasne kombinezky...ta kterou sji vyhrala je mooc pekna..mas stesti,ja neumim prihazovat,nevim kde mam kliknout,abych mohla prihodit...ale na aukru to umim a vzdycky jsem prohrala :frowning2:
8. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
andilek1- Nejsi v tom sama, taky bych ráda pár kg dolů. No a tatík mi vždycky říká, že mám nádherný zadek, tak neřeším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

paulinka80- vítám v klubu nespavých. Tady je taky krásně, ale pro jistotu jsme doma. Ať může malý do školky zítra. Je mu asi fajn, protože se ptal, jestli může na kolo, ale má smůlu.

evaviki- já jěště nikdy na mmb nebyla. Musím se tam kouknout.

leonik- kdy je to naposledy, co jsem měla 44. Hodně dávno. Jinak cvíčo tady je taky, ale v 19.00, což nestíhám. Teď už máme u koní docela klid, je po sezoně, tak už jsems tihla umýt i nějaké okna :slight_smile:

jola2- Péťa je syn bývalé přítelkyně. S přítelem si na sebe hodně zvykli, tak je často u nás. Nejlepší na tom je, že on je rytíř a Bára je jeho princezna a on její ochránce. :slight_smile: Na ty mmb se fakt asi kouknu. jsem zvědavá.

nency- jakou aktivii dáváš? Tu slazenou? No za pár dní jí chci nějakou dát, bude mít 8 měsícu a chci začít aktivii
8. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
jola: tak hlavně, že se chytla potvůrka jedna :grinning:

nency: tak to je náhoda :wink: kila nahoru jdou lehce, ale dolů špatně :unamused: :sweat_smile: No snad se donutím na to cvičení chodit pravidelně, aby pak byl vidět taky nějakej výsledek :unamused: :slight_smile: Já naštěstí od malýho nemám problém odejít, manžel ho uspí. Horší třeba s babičkama, my už aspoň víme většinou, co potřebuje, když brečí :wink:

andilek: já dávám mlíko, když to ovoce nechce. Přesnídávku dostane až odpoledne :slight_smile: Ráno by mně to ovoce asi nepozřel :unamused:

evaviki: moc pěkná kombinézka :slight_smile: Ale ta velikost :fearful: :grinning: To bych na Vojtu neoblíkla :sweat_smile: My máme vel. 86-92, bodyčka už 98 :sweat_smile: a to mu jsou na dýlku akorát, a mají jen dlouhý rukávy :sweat_smile:

telu: to já doma poslouchám opačný řeči na mou postavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža si ze mě dělá legraci, ale mně to vtipný teda nepřijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás je zase dneska ukňouranej a uřvanej den, dokonce zas i v kočáru :confounded: Moc nechce jest, ani mlíka moc nevypil. Tak nevím, co s ním je :rolling_eyes: Nic ho neba :unamused: Teď oba spí, tak je tady klid :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
Leo, ten je teda velikyyyyy :grinning: tak treba najst jeho velkost :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
evaviki: no, koupila jsem mu kalhoty na podzim, vel.86, krásný, podšitý. No a co myslíš, neobleče je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Nohavice má delší, ale nacpat to na něj přes boky...nejde :grinning: :grinning:
8. zář 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.