• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
8. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
čau holky tak jsem vydezinfikovala celou kuchyň s obyvákem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Doufám že se už žádná nedostane no už je na ně zima tak se táhnou do baráku.

Holky díváte se na večerníček (jsou včelí medvídci) malá na to kouká jak na svátost :grinning:
8. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
leonik- No říká, že je kam šáhnout, ale přesto bych ráda kila dolů aspoň 20 :frowning2: Bára taky pořád kňourá. Chce jen a jen stát, klid je právě jen v tom kočárku, ale za jízdy.

evaviki- tak jsem byla mrknout a fakt dost dobrý. jenže můžu nakupovat až za týden :frowning2:
8. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
ahojky holky,
tak Anetka už půl hodiny spí :slight_smile: jsem zvědavá,jak dlouho to ještě vydrží.
Bavíte se o MMB,tak jedna čerstvá,nepříjemná zkušenost :angry: Dneska jsem musela jet do banky,protože mi paní psala,že mi poslala kšírky do kočárku,ale teď zjistila z výpisu,že jí nepřišly peníze na účet(64,-Kč)Tak jsem do banky volala,ale neřekli mi potelefonu proč.Takže jsem tam jela,zjistili,že mi ta paní napsala špatný kód banky-neexistující.To já samo neznám,kódy všech bank.Teda je mi divný,že mi nepřišla ani žádná vratka od nich z banky,že to nejde odeslat.Takže jsme dost naštvaná,když spočítám peníze za telefon,cestu autem+ztracený čas-přemýšlím,že jí snad ani nic nepošlu.teda kromě ,,děkovnýho,,mailu.
No ale abych se teda taky pochlubila-http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3779665To se asi pobavíte ještě víc nad velikostí 74.Je asi trochu větší,spíš 80.

joly-super,že jsi jí chytla :slight_smile:Jak jste na tom s papáním?Už se to lepší?
8. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
joly-na večerníček koukala prvně myslím předevčírem s manžou a byla z něj taky ,,vyřízená,, :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
leoniK:to by me mrzelo,kdby me manzel rikal nejaky foky na mou postavu....my kupujeme asi 80-86..ale v mesicichc 9-12zatim...
telu:jj,to me taky manza rika.cloveku to udela radost u srdicka :slight_smile:
me spinkal do tri,ale uz ho nenecham,,,ted dela kaviny v postylce,za chvili dame to jablicko s bananem..
holky jaky kombinace delate doma z ovoce?zitra zkusim jablicko hruska,a pak nemam nejak fantazii...asi merunky,ale nevim jestli sezenu,,asi kompotovan se nemuzou davat,ne?
8. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Luci:nááááááádhernééééééé :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Tak jsme byli hodinu venku, dýl se s tím kňouralem nedalo vydržet :unamused: Ach jo :frowning2: A to už bejval v tom kočárku tak hodnej :unamused: venku zblajzl celou přesnídávku, na vzduchu mu asi chutnalo víc :slight_smile: Ale ten kočár špinavej.. :sweat_smile: Pořád sebou u toho jídla šije, sedá si, aby mu náhodou něco neuteklo :sweat_smile:

jola: u nás se dívá akorát Lea, a pořád dokola, i na počítači :sweat_smile: Už by to mohla odříkat zpaměti :grinning:

telu, andilek: mě to taky vadí :unamused:Prej když jsme se poznali tak jsem měla všechno nahoře, teď se to přesunulo dolů a nahoře nezůstalo nic :angry: :rolling_eyes: Vždycky mu říkám, co bys chtěl po dvou dětech :rolling_eyes:

luci: no to je taky velikost teda :sweat_smile:ale moc pěkná :slight_smile:To je smůla, no, s tou bankou. Jenže ona by ti asi napsala negativní hodnocení, ne?? Kdybys jí nic neposlala :unamused:

andilek: já mu dávám pořád dokola, švestky, banán, hruška, jablko. Nebo mu dám přesnídávku z ovoce co nemáme ze zahrady. Někde jsem četla, bylo to teda psaný o zelenině, že stačí střídat 4-6 druhů :slight_smile:S těma kompotovanejma meruňkama neporadím, já to nezkoušela.
8. zář 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
Musím se hned na začátku pochlubit. Danča se sama poprvé posadila, ale je to ještě dost vratkavé. :dizzy_face:
Jak jsem psala ráno, že snědla celý jogurt, tak jsem se moc nemýlila, když jsem psala, že oběd asi moc chtít nebude. Taky že jo, snědla sotva 120 g.

leonik
také poslouchám podobné narážky typu škoda, že to nejde přesunout nahoru. Na někom je holt poznat, že
dětičky už má, ale jsou maminy na kterých to poznat není vůbec. Já doufám, že časem se mi ta postava trošku
upraví, ale chce to cvičit a moc se necpat. Od zítřka začínám. :grinning:

andilek
myslím, že u takhle malých dětí stačí kombinovat pár druhů ovoce a zeleniny. Jak psala leonik, že stačí 4-6 druhů, tak to si myslím také. Danča z ovoce měla zatím jenom jablko, banán, meruňky, švestku, hrušku. To je vše, myslím, že bohatě stačí. :slight_smile:

luci81
tak to naštve, když paní nezná ani svoje číslo účtu. To si s tím měla zbytečné běhání. Já většinou když si něco
objednávám, tak mrknu jaké má hodnocení od jiných a když se mi to nezdá, tak si nic neobjednávám. Taky se
mi stalo, že jsem objednala rychlozavinovačku, na obrázku vypadala dobře, ale to co přišlo byl děs. Paní Erika mi jí poslala s velkým zpožděním, asi po 2 urgencích, nakonec přišla a byla špinavá a smradlavá, tak šla hned do koše. :unamused: Ale jinak jsem byla většinou spokojená.
Soupravička, kterou jsi si koupila je nádherná. :slight_smile: A ta velikost 74 je pro její věk akorát. Když některá mimča
mají větší, tak to už jsou nadprůměrně větší. Já také sháním 74. :slight_smile:

tellulah
já si také nejvíce odpočinu, když jdu s kočárkem, tam je hodná a spí. :slight_smile:

jola2
tak se ti to doma teď leskne, alespoň k něčemu ta myška byla. :slight_smile: Na večerníček koukáme málo, Danču to moc nebere. Ale co se jí líbí, tak to jsou zprávy na Nově, když po reklamě tam běhají takové kuličky. To začne třepat nožkama a má radost. :slight_smile:

evaviki
koupila jsi moc hezkou a za super cenu. Pak napiš až ti přijde domů, jestli je hezká i ve skutečnosti. :slight_smile:
8. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
tellulah
activii jsem dala bílou slazenou, chutnala jsem jí a sladká mi nepřišla. V takové kaši nebo těch sušenkách od Sunarky je cukru mnohem víc, tak myslím, že takové malé množství v jogurtu nevadí. Ale koupila jsem i
bílou bez cukru, tak jí zítra zkusím dát, když jí bude jíst tak budu kupovat tu neslazenou, ale když jí chutnat
nebude, tak budu dávat tu sladkou. :slight_smile:

Jdu vařit večeři. :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

hlásím se, že žijeme :slight_smile: Jen teď trochu nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O víkendu nebyl čas a teď jsme pořád venku. Dneska jsme byli za kamarádkou, vyzvedli jsme jejího prcka ze školky a šli ven na hřiště. Doma jsem pak rychle uklízela, protože zítra přijede kamarádka z Moravy :dizzy_face: Nakonec volala, že až večer, ale aspoň to máme hotovo :wink:
Zítra tu otvírají klidovou zónu okolo jednoho rybníka v centru, tak tam má být program pro děti, dokonce přijede Dáda, tak se půjdeme podívat :slight_smile:

dočítám jen poslední stránku...

Luci - no to je paní trochu blbka, když si nepamatuje ani číslo účtu :rolling_eyes: No asi bych paní taky jen poděkovala :grinning:
A souprava je krásná :slight_smile: Eli bude mít kombinézu po Honzíkovi, je tmavě modrá se stříbrnou, ale to nevadí :wink: Bundičku pak má růžovou a čepičku s rukavičkami taky. Kupovali jsme to jako soupravu v C&A :dizzy_face:

Eli má teď věci 74 :wink: Na zimu má po Honzíkovi takové hnědokhaki zateplené kalhoty a ty jsou 80 :wink: Honzík je nosil až do jara, tak snad je Eli taky užije :slight_smile:

Joli - my dneska večerníček neviděli, ale máme to doma na DVD :wink:

Nency - gratulujeme k posazení :dizzy_face: Uvidíš, že si bude Danča jistější a jistější :dizzy_face:
Elinka si zkouší stopnout :wink: To už bude masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
nency- tak já jí teda vyzkouším. Díky za tip. Když je venku teplo, tak to je s kočárem super

andilek1- tak tak potěší :wink:

leonik- to jsou hloupé naražky. Naštěstí nic takového nemá
8. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak ja letim spat.lukysek spinka,snad bude celou noc...dneska mel novou kasi,jogurtovou s lesnim ovocem,tak bude snad spinkat....
dneska sjem se dozvedela ,ze chyne jede s nama do Polska :angry: tak mam radost
nency,,no vidis sikulka!gratuluju,,, :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahojky holky zdravim po ranu,musim se vam jit pochlubit Elinka od pondeli zkousi lezt po ctyrech a vcera si poprve sama sedla :slight_smile: podarilo se mi to chytit na fotkach tak to hodim do albicka.a jak se vam vsem vede?nejake novinky?
9. zář 2009 v 07:05  • Odpověz
Ahojky holky,
evaviki-kombinézka je moc hezká,mě se líbí víc,než ta první.Věci s ouškama jsou moc roztomilý,malej v ní bude určitě kouzelnej

leonik-paní mi nakonec sama nabídla,že nic posílat nemusím.To by si snad nemohla dovolit napsat špatný hodnocení,když to byla její chyba.Mě by neštvalo,kdyby šlo o něco dražšího,člověk udělá chybu,ale takhle mě ta cesta,telefon,čas vyšli dráž,než ta věc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nency-gratulka k posazení :slight_smile: Tak už můžeš vyndat židličku,to se Ti ani nestihla zaprášit :grinning: S tou postavou máš pravdu,na někom děti nejsou poznat,asi je to taky genama.Moje příbuzná má 4děti a asi 50kg i s postelí.Břicho nikde.

zany,tak si to s kamarádkou hezky užij :grinning: Copak Ti asi přiveze dobrého z Moravy :grinning:

andílek-to věřím,že máš radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak třeba bude užitečná a malýho trochu ohlídá a budete mít s manžou větší klid na nakupování

berunka-no šikula :slight_smile:

Anetka se taky včera dostala na kolínka :slight_smile: Docouvala k postýlce,Prdýlkou se zapřela o nohu u ní a šup,už to bylo.Taky jsem to stihla vyfotit :slight_smile:
9. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
AHOJDA....
berunka:moc gratuluju mk posazeni.....uz bych si to taky prala :wink: zavidime :slight_smile:
luci:to ja bych snad radeji kdyby ho nechala na pokoji :grinning: lukymu je 8mesicu a jeste ho nehlidala,takze...a manzel ji moc neveri,ze by ho pohlidala,je takova nemotorna a luky je moc zivej a ona moc nepohybliva,taky ma 52let...no ale stejne...lukymu rika,ze chvili neposedi,taky co by porad sedel nebo byl na jendom miste..je to dite :slight_smile:
9. zář 2009 v 07:49  • Odpověz
andilku no zatim to bylo jen jednou a s dopomoci - vysplhala se na sedaci vak,na kolinka a z tech se pak zpatky posadila,no jen na chvili jeste to zadicka neudrzi.ale zkousi to docela dost:slight_smile: ja jsem taky rada ze uz se o to pokousi - jednak uz nechce v kocare lezet a na brise uz to neni bezpecny a jednak budu mit pokoj od vsech kterym rikam at ji jeste neposazuji.
9. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj tak my uz stojíme :slight_smile: Sedíme od 6,5 mesícu a práve nám roste 6 zub :slight_smile: Jinak asi budeme muset velkou autosedacku, ve vajíčku se pořád otáčí a kouká na nás dopredu.
9. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: zany, nency, beru, luci: máte šikovný dětičky :dizzy_face: :slight_smile:

nency: Mně by zajímalo, kdy Vojta zas udělá nějakej další pokrok. Zatím se trochu plazí, ale už se taky začíná opírat o bok, jak kdyby si chtěl sednout. Jen ještě přijít na to, jak to udělat :sweat_smile: To je teda strašný s tou zavinovačkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: že se ta paní nestydí, poslat něco takovýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad jsi jí to taky pěkně vytmavila :sweat_smile:

zany: teda vy máte koukám pořád nějakej program :slight_smile:

andilek: tak mně by to zas nějak nevadilo, kdyby s náma tchýně někam jela :sweat_smile: Moc často se zas nevidíme, tak jednou za týden, někdy ani to ne :sweat_smile: Jinak je stejně stará jak ta tvoje :sweat_smile: Já jsem Vojtovi zkusila dát taky kaši, měla jsem tady vzorek, ale stejně musel pak dostat mlíko :unamused:

luci: tak ještě že to tak dopadlo, taky bych jí nic nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by sis za tu cenu co jsi provolala a projela mohla koupit nový :unamused: Mně se to naštěstí ještě nestalo, snad ani nestane. Nakupuju tam dost často.

Holky včera nám konečně, skoro po měsíci došel kočár. Jenže pošťačka jezdí vždycky kolem 11, a včera jak na potvoru musela přijet, když jsem šla pro Leu do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes:Je to na manžovo jméno, tak jsem dneska letěla na poštu s papírem a jeho občankou, zkusit jestli mně to nedá. A nedala, takže manža zas musel letět z práce k nám na poštu pěkně vytočenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Leo no nase posta to je pripad sam pro sebe ja jsem z nich taky vzdycky cela "stastna" kdyz neco objednavam radsi to nechavam posilat manzovi do prace tam kdyz je to na firmu to vzdycky nekdo prevezme a nemusim epotom litat na postu.
9. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky holky,teda vy mate doma maly sikuly :wink: eli se zkousi udzet na kolinkach,ale zatim ji to moc nejde....
dneska jdeme zase na plavco, tak se tesim :slight_smile:
leonik:to je hruza s tou postou, ja jsem to nedavno zkousela taky, vyzvednout neco manzovi, na jeho obcanku a pani mi sdelila, ze je to do vlastnich rukou, takze v zadnem pripade mi to neda :unamused:
luci:ta soupravicka je kouzelna :wink: ted jsem taky neco objednavala z MMB, tak jsem zvedava, jestli jsem trefila velikost....objednala jsem 80, snad ji to nebude maly :grinning:
andilku:taky davam porad dokola banan, jablicko, hrusku, svestky, merunku....myslim, ze to bohate staci :wink:

holky,jaky hracky vase prcky nejvic zajimaji? me se zda, ze eli ty hracky uz nejak nebavi a tak premyslim, co ji poridit noveho. za chvili bude mit svatek a tak me napadlo, ze bych ji koupila treba toho mluviciho pejska od fisher price. mate ho nekdo doma?
jo ani jsem vam nepsala, ze se mi nejak podarilo ztratit tu svetlusku od lamaze.vubec nevim kde a jak, no mozna ji nekdo ukradl z kocarku,ale zase jsem ho nenechavala bez dohledu,tak mi to nejak nejde do hlavy. mela jsem ji pripnutou na boudicce, kdyby ji eli sundala a nejak vyhodila, tak bych si toho snad vsimla, byla docela velka a jeste tak sustila...no nevim no, kazdopadne me to docela mrzi, ze uz ji nemame.... :frowning2:
9. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojky Holki, tak Péťa včera celý den v pohodě a večer opět teplota. Propocené dvě pyžamka a povlečení. To je radost, takže je dneska zase doma. Venku je nádherně a on začíná být protivný, že nemůže do školky a ani ven. Teplotu zase nemá.
Včera jsem se přihlásila na mimibazar a už teď jsem si požádala o povolení aukčit :slight_smile: Prý to je návykové :slight_smile:
leonik- s tím kočárkem je to akční, jste si to fakt užili. Doufám, že stojí za to.
berunka- gratuluji, šikovné mimčo :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Holky no jo, je to strašný s tou poštou :unamused: Ale může si za to i sám :sweat_smile: Měl to napsat na moje jméno a nemusel atam letět on :unamused: Prej si můžu někde na větší poště cosi zřídit, že to můžu vyzvednout za něj. Ale nějak jsem se o to víc nezajímala.

pavli: Vojtu zatím hračky celkem zajímají, dám mu krabičku do toho kostky, on vysypává a ochutnává :grinning: Všechno co najde, jde hned do pusy :sweat_smile: Tuhle jsem mu z pusy vyndávala zmačkaný noviny :grinning: Já už přemejšlím co na vánoce, letos začnu nakupovat s předstihem :slight_smile: Ten pejsek je zajímavej, ale máme doma už mluvící žirafu, tak to stačí :sweat_smile: To je smůla s tou světluškou :unamused: nebyla to zrovna levná hračka, co :confounded:
9. zář 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
pauli:ja toho mluviciho pejska chci koupit k vanocum...takze ti neporadim...
nency:preju vsechno nejlepsi Danielce k svatku :slight_smile:
leonik:ach jo,no posta no..ikdyz mam maturitu na postovni a penezni sluzby,,,jako mohla bych byt za prepazkou,nebo v bance,,,no s penezma a ,ale nase posta je fakt hruza!!!ja tuhle lezela v horeckach jako mala asi 12 let, a moji mame to enchtela dat, tak jsme musela ja----..hruza :angry:
taky se me zda ze lukysek si chce sednout...je na boku,jednu rucicku ma pod sebou a zkousi ji natahovat a druhou ma natazenou a jakoby tlaci a nozky ma taky pripravene na sedeni...uz aby to bylo,kdyz ho posadim,tak chvili vydrzi,dokud ho enoc nezaujme a nezacne se natahovat,tak pekne sedi.... :wink:
9. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
telu: psaly jsme zároveň :slight_smile: Jj, to znám, když musí být děcko zavřený doma, a nemůže ven :unamused: Horší je to, když je jeden zdravej a musíš kvůli druhýmu marodovi trčet doma :unamused: S tím kočárem ani nemluv :unamused: Manža s tím zkoušel jet, a kolo lítá pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsme fakt vytočení, je to druhá reklamačka, měsíc jsme bez kočáru a oni to pošlou ve stejným stavu, akorát jakejsi díl vyměnili :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jj, ten MMB je hodně návykovej, hlavně ty aukce :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
TRI JSME psalli najednou :slight_smile: :slight_smile: no,hracky..spis ho zajimaji jine veci nez jeho hracky,,dalkove ovladani,vysavac,,no rhoznyma napady...ale musi to vsechno obevit,je tolikveci ktere jeste nevidel ..taky si vsechno strka do pusinky,...
leonik:vy mate ale strasnou smulu,,nebylo by lepsi koupit novej enbo nejakej pouzitej?ja ybch nemela teda nervy :angry:
9. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
leonik- jj, jde to zřídit. Naši to tak mají, že mamka může vyzvedávat tatíkovou poštu.taky už řeším vánoce, jen netuším co rodičům, mým i přítelovým. Tak budete znovu reklamovat? Já si to neumím představit být bez kočáru. Bára má nejméně 10 kg a je co nosit.

andilek1-Dát hračky do krabice je užasný nápad. Dělám to tak a mám na půlhodinky klid :slight_smile: Nejlepší na hraní jsou mobily, dálkové ovladáče, noviny, igelitka
9. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
telu.taky mame hracky v krabici,ale stejne....porad by neco jinyho objevoval :slight_smile: ale presne jak pises,mobil,noviny....nejlepsi :grinning:
9. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
andilek, telu: no manžel by nejradši koupil nějakej skladnej golfáč, jenže já bych chtěla na zimu sporťák. S golfáčem sněhem neprojedu. teda pokud nějakej sníh bude :sweat_smile: Dneska jsem dala Vojty do toho kočáru, a jak jsem si teď zvykla na ten půjčenej obr kočár, tak mně přijde že se do toho našeho nevejde :sweat_smile: Je tam úplně napresovanej :sweat_smile: Budem chvíli jezdit a uvidíme, jestli to bude to kolo pořád dělat, tak půjde zas na reklamačku. Já jsem si koupila kočár proto, aby jezdil a ne abych se při ježdění s tím rozčilovala když to tak blbě jede :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akorát peníze by nám zatím nedali. Sice by to byla třetí reklamace, ale prý musí být třikrát stejná závada. My ji měli pokaždý jinou :unamused:
9. zář 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
ted me pekne nastval tchan....jsme byli hodinu na prochajde a pak me potkal a rika,ze na nej setrim s cerstvm vzduchem!jenze cos nim mam delat venku,nic tam neni jen stromy a trava. Jsem vtocena.ze me zacal bolet zaludek...doma ma vsechno a na studeny zemi ho enchci nechavat...ja vim deka,ale proste me to venku neba a nevim co snim tam mam delat..akorad ho budu nosit :angry: :angry: vy sjte porad venku?nebo jak to mate?
leonik:to je divn,ze musis mit zavadu stejnou, hm..blbost....tak budete muset pockat na jeste dve stejne....nebo ja nevim,nebo se na to vyprdnout a koupit si rovnou jiny...
9. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.