• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
andilek: my taky nejsme pořád venku, malej je teď protivnější, v kočáru moc dlouho nevydrží. Tak jsme tak hodinu dopoledne a hodinu odpoledne. Jó, kdybych měla třeba zahradu, tak s ním sedím na lavičce třeba celej den, jaku našich :sweat_smile: Jinak co chceš v bytě dělat, akorát sedět na balkóně :unamused: Takže jinak jsme taky doma, malej je na zemi na dece, převaluje se, já u něj sedím a je spokojenej. O tý třikrát stejný závadě mně psala jedna holčina co u toho dělá, tak asi to tak bude :slight_smile: A jinej kupovat nechci, páč nemůžem vrážet další tisíce do novýho, když máme tento :unamused: Jinak kdybych se tohoto zbavila, tak to víš, že bych jinej brala :wink:
9. zář 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, moc nestíhám, už máme hotovou ložnici, tak musíme nastěhovat zpátky nábytek a příští týden se vrhneme na obývák. Nový nábytek už máme doma v krabicích, sedačka příjde do 10-ti dnů. Tak počítám že do 14-ti dnů už bude konečně klid...

Adélka je poslední ny pěkně protivná,furt kňourá, řve, tak nevím,asi zuby, ještě nemá ani jeden, ale v pusince nic vidět není :confounded: Tak uvidíme co se z toho vyklube...

Na Večerníček taky ráda kouká :grinning:
S hračkama souhlasím - mobil,ovladač a noviny bezkonkurenčně vedou :grinning:
9. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
ČAUVEC HOLKY tak dneska jsem zašla do místního sekáču Jolči pro nějaké tepláky na lítačku ale neměli :unamused: . Za to jsem koupila Leušce moc hezké vyteplené kalhoty 2x a pěkné tričko s dl. rukávem to vše za 100kč a dělala tam známá tak mi dala ještě takovou teplákovku (růžovou s medvídkem pů moc hezkou) jako dáreček tak jsem s dobrou náladou.

Holky objednala jsem si z modrého koníka vybrujícího ptáčka (před 14 dny i zaplatila) a pořád nedochází :angry: . Majitelka mi před placením psala jestli to chci na svojí odpovědnost tak zaplatím 50kč poštovné tak jsem řekla že jo ale nenapadlo mě že to dopadne takle bo Česká pošta je teď docela v poho (že dorazí vše tak nevím jestli mě to neposlala a podvedla mě? :confused: .

u nás taky vede telefon, ovladač a noviny :wink: taky odsávačka do nosíku, hřebínek atd...
9. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky,

tak kamarádka dorazí až zítra na srazík do Prahy. Rekonstruují a vyskytl se nějaký problém, tak holt nemohla dnes odjet... No nevadí, hlavně, když dorazí zítra :slight_smile:

Dneska dopoledne jsme byli s dětmi nakoupit a Honzík dokonce šel hezky vedle vozíku. Sice jsem na něj musela dohlížet, ale šlo to :slight_smile: Nakonec si teda vzal bonbony a hned je otevřel, tak jsme je museli koupit :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Po obědě pak přijela neplánovaně mamka a obarvila mi vlasy, tak budu na sraz ještě krásná :grinning: Pak jsme vyrazili s babi autobusem do města, kouknout na slávu, kde se otvírala klidová zóna v centru města, ale nic moc. Honzík dostal od starosty balíček, dokonce mu ho sám podal a povídal: "na, ty seš takovej malej" :grinning: No a byla tam i Dáda, ale Honzíka moc nebrala, tak jsme šli na řetízák, kde se mu moc líbilo :dizzy_face: No a pak jsme šli na bus, jeli jsme k mamce a tam nás vyzvedl taťka a ještě jsme to okoukli na stavbě :slight_smile: Máme tam nalepenou ipu, tak zítra začnou :slight_smile:
Dokonce jsem stála v obýváku :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu vás dočíst... :wink:
9. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
andilek1- taky by ráda objevovala. Dneska poprvé dolezla ke skříní, otevřela nějakým záhadným stylem šuplík a už to jelo... Taky nejsme pořád venku, to bych doma nic neudělala. Příště ho pošli slušně....

zany- Honzík je šikula. U nás byla taky Dáda, ale Báru to vůbec nebralo. Více jí zajímalo, co kde vzít do ruky či do pusy
9. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Berunko - gratuluji k posazení a lezení :slight_smile:

Luci - nevím co kamarádka doveze :grinning: Třeba nějaký vínko, ale ona je od Blanska, tak nevím :confused: :sweat_smile:

Andilku - tak tchýni hned využij a ať pro prcka něco koupí rovnou už třeba k Ježíšku a nebo k svátku, který má za chvíli :wink:
A neboj, taky se dočkáš sezení a lezení. A pak ti skončí leháro :grinning: Eli už si všude doleze a to je něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nency - s tou zavinovačkou je to teda něco! :angry:
A vše nej Danče k svátku :dizzy_face:

Leonik - super, že máte kočárek :slight_smile:
Ale teď čtu, že ho teda neopravili?!? :angry: No snad vám to vyreklamují a bude kočár zas v pohodě. Golfky jsou na zimu určitě blbý :unamused:
No a pošta je teda něco! Kdyby jsi byla doma, tak ti to dá a když tam dojdeš s jeho občankou, tak ti to nedá! :rolling_eyes: Kde bys jí asi vzala, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pauli - je, škoda, že jste ztratili světlušku :frowning2:
Eli teď všude šmejdí, takže jí nic ani nezajímá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andilku - taky nejsme pořád venku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tchána neřeš :wink:

Mišičko - tak za chvíli budete mít zařízeno a klid, super :slight_smile:

Joli - tak to jsi pěkně nakoupila :slight_smile: Na ty starší děti už je problém něco koupit :unamused:
9. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
cau holky, na skok...
jakub je posledne dni pekna protiva, vykukol nam 3.zub (horna jednotka) a klube sa dalsi hned vedla...prevcerom mi 2 hod po obede 4x zvracal!!!! to bolo nieco...neviem odkial az to z neho slo,ale bolo toho veeela..hruza,vylakala som sa a volala pohotovost o radu..druhy den uz to bolo nastastie ok..a obedoval cervenu repu s ryzou a masom..tieklo z neho same cervene.. :frowning2: :frowning2:chudacik..som rada ze uz je ok

leonik,ak od kupy kocika ubehlo najviac 6 mesiacov a zistis zavadu, mozes ziadat o vymenu, nie o opravu, takze ty si urcis sposob ako reklamaciu vyriesit - oprava alebo vymena za novy..podmienka je ale tych 6 mesiacov...tak uz asi je neskoro... :unamused: mam skusenosti vdaka tomu nasmu mixeru..nakoniec sme od nich dostali peniaze :slight_smile: kebyze viem ale tieto veci skor, bolo by to vyriesene hned.. :unamused: tiez sme sa s nimi nenormalne natahovali...
9. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
dekuju holky.stejneme to mrzi a stve...
telu:ja prave taky rano uklizim a odpoledne vetsnou po ooo jdem spat spolu :grinning: :grinning: a po treti hodine enchci chodit,protoze by me spal a pak by nespal v noci,,jo kdyby jsem bydleli ve meste tak bude koukat,protoze chodi lidi,jezdi auta.....atd,ale na vesnoci,ve ktere zije asi 80lidi a jen pole..tak ho to nudi a usina....nevim no,jak to mam resit...a taky mam jeden psychyckej problem...bydlim tu rok,ale proste mam pocit,ze u jsem cizi...uz sjem to psala,ze bydlime u rodicu manzela...oni bdli dole a my nahore...proste necitim se a je mi blby uplne vsechno---a s tchanem si nemam co rict, jen mlcime a ja to nemam rada,co rada,nesnasim!!A tchyne me rika jen same drby a drby a nic vic nerika,,,..tak mam chyby vim,ale proste,,jsem asi spatna ja...muzu vam rict,ze bych dala cokoliv za bydleni na svym!
zuzko:to je mi lito, hlavne ,ze uz mu je lip....kdo vi z ceho to bylo..spis to jidlo...halvne ze je o.k. :slight_smile:
jola:to to je divn,ze ti to jeste neprislo....asi pani se nedokopala k poste.aby to mohla poslat..hlavne,z chteji vzdycky penize predem :angry:
jo,chtela jsem jeste naspat,ze Luky ma rad Stastnych deset,Sportku, pocasi, a vselijaky spoty televize,slysi hudbu a hned jak rychlik se otoci a kouka..je to krasny :slight_smile: :slight_smile:
zuzka:vy mate ale zoubku :slight_smile: :slight_smile: doufam,ze nekojis...musi to bolet-....
jdu na kute :wink:
ahojda
9. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
jola: tak to jsi dneska dobře nakoupila :wink: ovšem horší s tou hračkou :unamused: Bych se nedivila, že to pošta někde ztratila. Už jsem o tom hodněkrát slyšela :confounded: I když 50kč za poštu je celkem dost, tak to mohla poslat doporučeně za ty peníze, ne? Nebo to bylo nějaký velký?Kdyby ti poslala číslo na podacím lístku, tak tu zásilku můžeš přžes internet sledovat, kde se nachází :wink:

misicka: Vojta je taky protiva a zuby zatím nikde, takže to na ně nemůžem hodit :sweat_smile: Tak nevím, co ho trápí :unamused:

zany: no chvílema to kolo lítá furt, ale ložiska vyměnili. Podle mně je prostě výrobní vada na konstrukci. Protože ty kola nejsou spojený stupátkem, třeba jak u x-landeru, ale jsou jen na tyčkách, tak se ta konstrukce kříží :stuck_out_tongue_closed_eyes:No zatím to necháme, nehodlám být zase měsíc bez kočáru :confounded:Pokud se to zas zhorší, tak tam zas pojedeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zzuzca: jejda, to tě muselo vylekat, když z tý řepy blinkal červeně :unamused:Že by od těch zoubků?? :unamused: Ježiš, tak to mně ani neříkej o tom kočáru, to já vůbec nevím, že to tak jde :confused:Škoda, no, půl roku by to bylo v květnu, takže stejně by nám to teď nebylo nic platný. Ale dík za radu, pro příště až budem zase něco kupovat a reklamovat :sweat_smile:

andilek: a vy neplánujete někdy si zřídit vlastní bydlení? Už jsem od několika lidí slyšela, že to nedělá dobrotu bydlet s rodičema pod jednou střechou :unamused:
9. zář 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko všem, tak Péťa byl včera celý den ok a dneska ráno jak na potvoru teplota a kašel k tomu. Prostě užasné a to má jet na víkend do Prahy k tatínkovi. Bára spala po dlouhé době skoro celou noc až na jedno probuzeení ve tři v noci. Konečně jsem se trošku prospala.

zzuzca- taky bych asi okamžitě volala pohotovost. Myslíš, že to měl z té řepy?

andilek-vím jaký to je asi pocit. Přestěhovala jsem se k příteli z Bohumína do malinkatého městečka. Všude se všichni znají a td. Navíc jsme bydleli ze začátku s jeho rodičema do kupy. Takže děs děs děs. Teď už tady nebydlí, ale tchýně by se ráda vrátila až bude v důchodě. Teď bydlí na hotelu, kde dělá provozní
10. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
aHOJDA holky,na tenhle tyden si nemuzu stezovat,teda tuk tuk,,se spanim jako,krasne spinka...
leonik.telu:prave ze asi ne,ja se prestehovala ,protoze manzel tu ma hodne prace atd..proste kvuli nemu...no jo no,bla sjem zamilovana az po usi..ted toho lituju...prave ze asi neplanujeme bydleni jinde...
to vam taky msuim rict jestli muzu...nahore mame jeste dva pokoje pro deti,ted v nich jsou jeste manzelovi sourozenci,,,jeste chodi jeho sestra do skoly na vysokou,,no nic,jeden pokoj uz je volnej..no nic,ale tchyne porad upozornuje,ze nebudou mit kam jeji deti prijet,ze tu nebude misto,kdyz si zabereme ty dva pokoje,,ja sjem ji rikala,at si je necha,teda zatim,proste az lukymu bude 5,tak bude muset mit pokj,zatim se udela pokoj v jidelne je velika a jist se bude jinde,...no o to nejde,,,ale ona porad pocita,ze tady bude mit pokoj,ve kterym se vyspi vsichni,,jako ti dva sourozenci s detma,,v budoucnosti...no ale podle me to prece nejde,aby jako mama,tady mela mistnost,kterou nikdo cely rok neobyva a jendou ci dvakrat za rok se prijednou podivat a mela pro ne misto a oni meli pohodli....prece to nejde...prijednou na navstevu tak se musi vyspat kdekoli,ne aby byli v hotelu a meli krasne vsechno pokupe a meli pokoje sami pro sebenereknu,kdyz nekdo ma velkej barak a ma tam plno mista a nevi co snim,ale kdyz neni........asi enchapete,je to na dlouho,,,no proste hruza...prominte z ss tim otravuju ,ale msuelo to ven
muzu vam rict,ze to fakt nedoporucuju bydleni s rodici :angry:
telu.to je dobre ze dobre spinkala,,,snad ji to pujde i dneska..treba je to tim lepsi vzduchem
musim vam taky rict,ze Luky je psoledni dobou hrozen hodnej,porad se smeje a kdyz ne,tak chce spat....takze musim ho tu hooodne chvalit :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Včera jsem to sem nestihla, tak to dneska musím dohnat. :grinning:
S tím sezením jsem jí nějak přechválila, protože tak hezky se jí to už včera nepovedlo, to si sedala jenom
na nožičky, ale nataženou měla jenom jednu. :grinning:
Zkusila jsem dát Activii bílou tentokráte neslazenou a docela chutnala, skoro stejně jako ta slazená, takže
zůstaneme u té neslazené. :slight_smile:
Vyhrála jsem v aukci kombinézu z HM, tak až přijde, tak napíšu jaká je. Objednala jsem 74, protože HM to má
velikostně větší než třeba CA. A ještě jsem si objednala z CA 80, tu samou jako jsme měli loňi, akorát větší
velikost, tak snad budu spokojená s tím co mi přijde. :slight_smile:
Jdu kousek dočíst. Teda jestli mě Danča nechýá.
10. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Teď jsem pěkně naštvaná :angry: Napsala jsem takovej dlouhej příspěvek, nechtěně jsem si drbla do klávesnice a všechno se smazalo :rolling_eyes: Takže znova a ve stručnosti :sweat_smile:
U nás noc pro změnu hrůza, malej vstával v půl 4, do 4 jsem ho zakrývala, dávala dudel. Nic, tak jsem ve 4 šla udělat mlíko, vypil je a stejně spát nechtěl :rolling_eyes: Usnul až v půl 5, pak si dneska jak na potvoru přivstala Lea o půl 7 :rolling_eyes: Ráno jsem mu udělala mlíko, ale vypil jen 150ml, což u něj není zvykem, takže to zase dneska bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je protivnej, tak jsem ho šupla do postýlky jak jsme dorazili ze školky a chrní :slight_smile:

telu: to je zvláštní, že je jeden den bez teplot a pak se mu to vrací :unamused:

andilek: Ty neshody s rodiči budou asi často :unamused: To nebude nikdy dělat dobrotu :confounded: Závidím :sunglasses: že je Luky hodnej, my zas máme prokňouraný a protivný období :frowning2:

nency: však ona si sedne neboj, musí to prvně natrénovat :sweat_smile: Vojta má zítra 8.měs tak mu zítra zkusím dát jogurt. Jsem zvědavá, jak se na něj bude tvářit :slight_smile:

Holky vy tady aukcujete jedna přes druhou, tak já se přidám :sweat_smile: Včera jsem na aukci vyhrála chlupatku od Nextu. Taky jsem na ni zvědavá, tak až dorazí nafotím malýho :slight_smile: Snad mu bude, je to vel.86, ale rozměrama by mu měla sedět :sunglasses:
10. zář 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
leonik
nebudeš tomu věřit, ale mě se před chvilkou stalo to samé. Napsala jsem dlouhý román a ťukla jsem vedle a
příspěvek v pr... :angry: A teď čtu, že se ti to stalo to samé, tak jsem se musela smát. :grinning:
Tak znovu co jsem chtěla napsat.

andilek
pošli tchána slušně někam, přesně jak psala tellu. Je to jenom tvoje věc jak dlouho jsi s malým venku.
My také nejsme venku celý den, tak kolem 2 hodin. Když jsme u rodičů, kteří mají zahrádku, tak jsme
venku déle, ale jinak ne. Problémy s rodiči asi budou stále, málo kde to dělá dobrotu bydlet pohromadě,
lepší je bydlet odděleně, ale když nemáš jinou možnost, tak se musíš s nima naučit vycházet. Asi nemá
cenu se s nima moc hádat, chce to po dobrém, ale zase když s něčím nesouhlasíš, tak se nebát ozvat. :wink:

leonik
to s tím kočárkem je hrozné. Na tvém místě bych se ho zkusila zbavit, buď bych ho prodala, nebo bych se
snažila od prodejce vymoci peníze, ale záleží na serióznosti prodejce, někde jsem četla, že problémy nedělají
a kočárek vymění za nový a jinde se těžko jedná. A mimochodem co máš za značku kočárku? Možná, že jsi
to už psala, ale to víš, já hlava diravá. :grinning: Já jsem zvědavá na ten můj Deltim, mám ho schovaný až bude
Danča pevně sedět, tak jsem zvědavá, jestli také nebudu reklamovat. :wink:
10. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
misicka
tak to se určitě těšíš až budete mít hotovo. Dá to sice moc práce, ale zase to budete mít doma krásné. :slight_smile:
Danča také zlobí a zub žádný. :frowning2:

jola
super nákup. Také mám radost, když pořídím něco za levno a je to pěkné. :slight_smile:
To s tou hračkou se mě moc nezdá. Jestli si paní řekla 50,-Kč, tak to je za obyčejné poslání moc. Já si nechávám
posílat balíčky doporučeně za 56,-Kč a nebo když je to menší tak jako doporučený dopis za 36,-Kč.
Zkus se paní zeptat jak ti to poslala, jestli má podací lístek, to by se dalo dohledat podle čísla, jak píše
leonik. A jestli to poslala obyčejně, tak proč chtěla po tobě 50,-Kč? :confused: I když poště se také věřit nedá,
ale v tomhle případě se mě nezdá seriózní ta paní. Držím palce, aby se to dohledalo. Mimochodem ten název
hračky mě nejdříve rozesmál. :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Zany
ty máš teda kamarádek spousty, to se doma nenudíš. :slight_smile: A taky máš šikovnou mamču, když ti umí sama nabarvit vlasy a ohlidat děti. :slight_smile:
Já mám kamarádek také hodně, ale bohužel mají už děti hodně velké nebo také žádné. S mimčem mám
jenom jednu, ale bydlí od nás moc daleko, takže se nenavštěvujem. :wink:

zzuzca
to samé se nám před časem stalo také. Už jsem to tu psala, měla to z nevhodné kombinace jídla, také
mi to vyděsilo, bylo toho moc a to mi sní ještě o polovinu méně než tvůj Jakub.
Gratulka k zoubku. :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
tellulah
hezky ti Barča pomáhá s úklidem. To je šikulka, když ti uklízí šuplíky. :grinning:
Tak snad se z toho Péťa dostane, venku je krásně, tak ať je brzo ok. :slight_smile:

Jejda já toho napsala, jdu už raději pryč, kdo to pak má číst, že! :grinning:
10. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
leonik:nency:to se me taky stalo,asi uz 4x,,,,
leonik:neboj,on bude mit urcite lepsi naladu,postupem casu..treba je to jako s nama,dokud se poradne nevyspi,tak je protivnej,tak ho ench poradne vyspat a treba bude lepsi :slight_smile:
ja jsem si objednala z MMB riflicky,jsou krasny,jsou to 80 z NExt,ale je trochu napasovany,ale delsi mu to je,ale hlavne ze v pasu je guma,jinak by to asi pres brisko nedal....
nency:jen pis,ja si to rada prectu...
Luky pred chvili usnul,tak bude klidek..po obede s nim jdu na prochajdu...to bude tak na hodinku,,,ale moc rada bych si schrupla snim...mam uklizet,ale nejak se mi do toho enchce...
co budete delat o vikendu k obedu?
10. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
čauvec holky tak jsem napsala paní a ť mi pošle číslo podacího lístku tak jsem zvědavá :unamused: . Stálo to sice jen 100,- plus tech 56,. no ale to jsou taky peníze a hl. jsem se na to tak těšila :cry:

andílek:mi taky nejsme dlouho venku! Chodíme tak jednou dvakrát za den. Ráno vstanem do osmi ležíme v postely pak se vykutálíme k snídani , malá si hraje na dece pak jí dám kojo a jde spinkat já uklidím, uvařím stihnu kafíčko malá se zbudí kolem jedné dáme nějakou přesnídávku dokojíme a jdeme na chvíli ven. To už je zkoro 15h. jdem na chvíli domů (mezi tím se ještě věnuji Jolči) . No a kolem páté koupáme dám malou do postýlky a tam si hraje pak zaspí (dáchne si chvíli před nocí :grinning: ) zbudí se za 30min. Ještě si chvíli pohraje s Jolčou a kolem 19h. usíná (není to pravidelný někdy usne až v devět :grinning: )
10. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
holky za chvíli jedem k našim, dočtu vás až večer :slight_smile: Zatím čauky :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
jola:to jsem rada,ze nejsem jedina,ja sjem radeji doma,venku je idkyz chvili no, doma ma spoustu veci,,,az bude vetsi rekne si ze chce ven,tata udela klouzacku a houpackua bude co delat,ale takhle...nevim,jsem ti porad nas.......mas to tak nejak stejny jako my,neivm no...budu na tebe myslet,ab ti to prislo co nejdriv...taky se vzdycky tesim ze mi neco prijde.. :slight_smile: :slight_smile:
leonik:uzijte si to :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
andilek1- no to ti teda dává ta tvá tchyně hodně najevo, že jste na jejich. Pevné nervy a drž se.
10. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
čauvec holky tak paní mi napsala svoují adresu ale podací číslo nééé. Žeprý žádné nemá bo to posílala obyčejně. No ale když jdu posílat blbý dopis dopor. tak mám ten podací lístek! :angry:
10. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
joly teda to je hruza ta zenska.halvne kdyz to poslala obycejne tak na co po tobe chtela penize jakio za doporuceny dopis :unamused: to ti verim ze te to stve a mrzi zaroven:(
10. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Holki, říká vám něco stavebnice geomág?
10. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla :slight_smile:

nency: mám V-cross travel. Jenže kdybych se ho zbavila, tak jedině pod cenou. A nás stál skoro 10.tis :unamused: Už jsem takhle jeden kočár po Lei prodávala, taky nás vyšel na necelých 10 tis a prodala jsem ho za 2800,- :confounded: To víš, že bych ho nejradši prodala :unamused:

andilek:jo, jenže on je vyspanej dost a přesto je protivnej. Něco ho trápí :unamused: a chce chovat, a všechno ukazovat, to je spokojenej :slight_smile:

jola: no, jo, když to vlastně poslala obyčejně, tak žádnej podací lístek nemá :unamused: tudíž ty si tu zásilku nemůžeš dohledat. Ale pořád nechápu, proč obyčejně a za 50kč :fearful: :rolling_eyes: Vždyť když já něco prodám a posílám všechno doporučeně, dávám za to jen 37,-Kč a mám i podací lístek :unamused:

telu: jo, to mně něco říká, ale neznám. Tan název jsem už někde slyšela. Máte v plánu pořídit?? :slight_smile:
10. zář 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
leonik- tak dostala jsem tip na dárek, tak se ptám na zkušenosti
10. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tak jsem tu na skok, už žádný román jako ráno. :grinning:
Danča dneska snědla s chutí 180 g ovoce, tak jsem koukala, co se děje. Neměla jsem co dojítat. :slight_smile:
S tím sezením jsem jí nějak přechválila, dneska seděla jenom na kolínkách a obě nožičky měla pod sebou,
tak ještě jí musím dát čas. :slight_smile:
Kájina dneska byla pro výsledky testů v pedag.-psych. poradně. Ještě před prázdninama celá třída psala testy
podle kterých určí vhodné povolání. Výsledky měli zpracované až teď. Tak tam byla s manžou a dopadla
dobře, vyšlo jí, že je nadprůměrná a doporučili jí gympl. Asi je po mamince. :grinning:

leonik
tak za 10 tisíc by mohl být kvalitní, myslela jsem, že máš nějaký levný. To chápu, že se ti ho nechce prodávat,
hodně peněz by jsi ztratila. Tak pak už jedině ta reklamace. :wink:
Danča chce také pořád zabavovat, aby si sama hrála, tak to né.

jola
tak to je škoda, že to poslala obyčejně. Zkus ale dojít ještě na poštu a zeptat se, třeba ho tam někde najdou.
Mě tenkrát také balíček nepřicházel, ale paní mi zaslala podací číslo, tak jsem s tím šla na poštu a samozřejmě,
že ho tam měli, akorát poštačka mi nehodila oznámení o uložení zásilky do schránky. :wink:
10. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Dobré ranko, tak další užasná noc. P´ˇta měl v noci 39.3. Dávali jsme mu zábaly a teď jsem ho měčila a 36.4. Nejhorší je, že náš dr má dovolenou. Péťova mamka přijede dneska odpoledne adoufám, že ho odvezou do nemocnice na dětské, protože tohle podle mě není normální. My tam s ním nemůžeme, nejsme ani jeden zákoný zástupce.

nency- však ona se posadí a pak už to půjde asi šup šup a budete muset koukat pod nohy, kde je.
No a chcete jí dát na gympl? Mě gympl připadá jako škola o ničem anebo jako škola pro ty, co chtějí ít opravdu na VŠ.

leonik- zkus jěště jednou reklamovat a trvej si na svém.
jola2- ty si teda s tou zásilkou užíváš, to je fakt užasné. Přejí pevné nervy.

andilek1 - já měla na mmb vybranou krásnou bundičku a prohrála jsem :frowning2: Teda na finále jsem to nestihla, kvůli Péťovi. Jsou tam fakt príma věci. K riflikům gratuluji. Jinak dneska dělám žemlovku pro nás a pro Báru kuřecí maso s bramborem a kukuřici, a zítra pro nás asi kuře s rýži.

Když jsme u toho jídla, jaké ovoce už dáváte? Mám chuť dát malé nektarinku, ale nevím nevím
11. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem dočetla,nějak nestíhám.přišly mi ty záclony,tak jsem na ně našívala řasící stužku,nějak mi blbnul stroj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě mi chybí jedna.Jsou moc hezký,tak mám radost.Měla jsme z toho strach,když jsem je neviděla naživo.Taky po chvilkách dělám Anetce album.Hlásíme třetí zoubek a opět teploty :frowning2: Neví,už ho má prořízlej,tak že by další?Včera byla protivka jak snad ještě nikdy :confounded: Oběd snědla,ale pak přesnídávky jen pár lžiček,kaše to samý,aspoň si dala kojo.

leonik,to je pech,s tím kočárkem :angry: Máš pravdu,že když ho člověk chce prodat,tak za něj pak moc nedostane.Hezký fotky,,malej,, je fakt chlapák.koukám,že už je i přes celej sporťák viď?jšetě k tý poště,že ti to nedali-nedávno pošťačka přinesla něco taťkovi-že mě to nedá(a to je do nás ze vsi :confounded: )No tak že si to musí vyzvednot sám na poště,ale pokud si to do deseti dnů nevyzvadne,tak že mu to hodí normálně do schránky :confused: Chápete někdo takový předpis?Já v tom nenašla žádnej význam.

pauli-taky už přemýšlím,co jí koupit za hračky,na nic konkrétního jsem zatím nenarazila.Světlušky je fakt škoda,no někdy stačí chvilka nepozornosti. :frowning2:

mišička-tak to budete mít doma hezký-nový.

andílek -máš to fakt těžký.Co manža,je aspoň při Tobě,když o něco jde?
11. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.