• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
andílek-jé vymýšlení oběda mi taky dělá problémy :grinning: Dneska dělám čevabčiči,včera jsem dělala buchty se švestkama(nehorázně jsem se přecpala)Když už opravdu nevím co,udělám špagety,třeba s konzervou,nebo opeču párek, přidám kečup,ještě chvilku smažím,někdy dám i papriky a hjotovo-rychlovka,ne moc zdravá,ale chutná nám.

Koukám,že aukce tu ,,jedou,, a že se nám daří,to je super.je to asi fakt návykový :grinning: člověk se musí krotit.

přidám pár fotek
11. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
už jsou tam a Anetka tady u mě.Zase spala jen něco málo přes půl hodky :confounded:
zabírám si celou stránku pro sebe :grinning:
telullah já jsme taky dávala nektarinku.Proč myslíš,že není dobrá?

kdopak je zemli?

Holky,já jsme zkoušela,jak moc se může Anetka pohabovat v tom vajíčku,už po tom,co pslala telullah,že se jí v něm Barunka posazuje.Tak nevím,jestli tam Anetku moc ,,nepřiplácnu,,ona tada nemá šanci se nějak zvedat,nebo otáčet dopoředu???Tak by to ale podle mě snad mělo být,že je tam přidělaná ,,napevno,, ne?Jak to máte Vy?
11. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Leo, myslim, ze 50 Kc to stoji preto, ze sa to musi poslat ako balicek.. Ja som posielala doporuceny dopis za 40 Kc, bola to plnsia obalka..
Inak mi dosla bundica, co som vydrazila a je svetova :grinning: fakt pekna, tepla a za 100ku :grinning:
Tellu, tak snad tam Petu mama vezme.. drzim palecky.. inak nektarinku davam a v pohode.. (pred chvilkou ju dojedol) :grinning:
11. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak já teda nevím,ale já jsem teď posílala balíček,doporučeně za 37,-Kč
joly,co to vůbec znamená poslat ,,na vlastní zodpovědnost,,jak jsi tam psala?jsem teda moooc zvědavá,jak Ti to dopadne.

evaviki-tak super,Tobě se teda obzvláště daří :wink:
11. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem vas docetla, nejak jsem nemela vubec cas napsat...Eli ted taky pekne zlobi, chce se porad chovat a vsechno videt, nejradsi je, kdyz ji ukazuju veci kolem a u toho ji povidam....s hrackama si nevydrzi hrat moc dlouho. a taky ji asi porad trapeji ty zoubky, zacal se nam dole klubat i druhej....
telu:chudak teda Peta, ten si s horeckama uzije a vy s nim :frowning2: tak snad bude zase brzo v pohode
jolo:posta, to je fakt des....no ale teda kdo vi jak to ta pani taky poslala neposlala :unamused:
nency:to je teda Kaja sikulka,to ti dela jen samou radost...a budete ji teda davat na ten gympl?
leonik:taky to teda mate trapeni s tim kocarkem :unamused: ja musim zatim zaklepat - tuk tuk....ze my zadny problemy nemame, jen nam chvili blbla brzda,ale manza to nejak opravil :wink:
telu:ja nektarinku taky davam a male chutna. jinak davam klasiku-banan, jablicko, hrusku, svestky, merunky a tu nektarinku.
andilku: na vikend jedeme k nasim,takze bude varit mamka,tak mam postarano :wink: to ti reknu, to mate teda trapeni s tim bydlenim. dve generace pohromade, to fakt nedela dobre....ven chodime dost, kdyz je hezky,ja si venku prave nejvic odpocinu, takze chodim ven docela rada...ale kdyz tobe se nechce a maly je spokojenejsi doma, tak proc poslouchat tchana,ze jo :wink:nenech se a nedej se :wink:no a co manza,je teda aspon pri tobe??
telu:tu stavebnici neznam a tak neporadim
luci, leonik:krasny fotecky a krasny deticky :slight_smile:
holky, ja jeste neaukcim, ale teda asi taky zacnu :grinning:
11. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
S tou nektarinkou jsem měla strach, protože pár lidi se po broskvích a nektarinkách osypalo. Koukám, že v pohodě dáváte, tak já to vyzkouším.
paulinka80- Bára tyk moc u hraček nevydrží. Chce prozkoumávat okolí, ale moc jí jěště nejde plazení, takže často řve. Tá stavebnice je trochu i magnetická
http://www.modroocko.cz/zbozi/3727/Geomag---Geopanel-84.htm
11. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Luci, so mnou drazi manzel.. Takze ak ja nemozem, lebo som s malym, sadne za comp on.. nastastie ho to bavi :grinning:
Tellu, ta stavebnica je pekna :slight_smile:
Leo, tak za taku cenu kocik a stale su s nim problemy?? ufff..
Andilku, tak s bydlenim to mas blbe.. .-((( Neviem si predstavit, ze by som zila s mm rodicmi. Su sice celkom v pohode, ale aj tak.. Idealne sa niekam odstahovat.
11. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
tak jsem myslela,že ani nedovařím oběd :frowning2: Hrůza.Teď si jí vzala švagrová ven :confused: Za celý prázdniny tu byla třikrát,ale jen na chvilku mrknout a to bydlíme ve stejný vsi.V pondělí jí začíná škola,tak to chce asi dohnat :grinning:

telullah-hezká stavebnice.To bys chtěla pro Péťu?

evaviki-manžu to taky baví :grinning: Já jsme nejvíc naštvaná,že si kolikrát nevzpomenu a vždycky jsou ty věci prodaný za výhodnou cenu.
11. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky :wink: u nás je klídek tak vás dočítám :slight_smile: Jo, holky, taky jsem myslela že když nás ten kočár stál takový peníze, že by něco mohl vydržet :unamused:

nency: zrovna včera jsme se o tom bavily s kamarádkou, že bysme děcka na gympl nikdy nedaly :sweat_smile: Že pak vlastně vyjdou a nic nejsou, čeká je ještě VŠ :slight_smile: Kája chce jít na ten gympl? Ségra má taky gympl, ale jí to učení šlo dobře a hlavně ji to bavilo, tak si po gymplu dodělala dvě VŠ naráz :sweat_smile:

Tak Lea už vstává, dočtu vás večer :wink:
11. zář 2009 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz
luci81- je to i pro děti okolo 1 roku, takže Báře na vánoce.

evaviki- přítel jěště tomu na chuť nepřišel, ale je to pěkný adrenalin ta MMB :slight_smile:
11. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky!

Jak se daří? Nic moc nestíhám, nevím kde mi hlava stojí. Ložnici máme konečně hotovou, dneska jsme vymalovali obývák a zítra jedem koupit koberec.

Nakupování a aukce to je teda mor.. Kolikrát mi cuká ruka že bych toho nakoupila jak pro paterčata :grinning: NO musím se krotit takže už radši na stránky s oblečkama nelezu :slight_smile: zatím....

Na vánoce mám vybraných pár dárků, tak hlavně novou autosedajdu, vajíčko jí tak do těch Vánoc vydrží. Pak dřevěnou houpačku, na jaře jí vezmem na chatu, odrážedlo, hračky na písek a ještě nějaké kostky, skládačky a tak,no mrknu po obchodech....

Holky když je řeč o gymplu tak ten je totálně na h.... Sama mám gympl a lituju toho dodnes že jsem tam šla. Takže svoje děti bych tam NIKDY nedala. Na VŠ mě nevzali (chtěla jsem na medinu) no a sám o sobě je mi gympl na prd,protože v podstatě nic neumím takže byl i problém najít práci :frowning2:
11. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak jsem vás konečně dočetla :slight_smile:

telu: nektarinku jsem ještě nezkoušela, taky mě napadlo, že by se z ní mohl osypat. Ale když píšou holky že daly, tak ji taky zkusím. Ta stavebnice vypadá zajímavě :wink:

luci: jj, je už přes celej kočár. Za chvíli se v něm ani nevyspí. Budou mu nohy viset dolů :grinning: Tak to je dobře, že jsi se záclonama spokojená :wink: S tou poštou ještě- tady u nás na vsi jsem byla na poště, pošťačka mě dobře zná, a prostě vydat mně to nemohla :unamused: Vojta si v tom vajíčku taky sedá. Opře se rukama o boky a už letí dopředu :sweat_smile: nemůžu ho už ani v lehátku nechávat, jinak by přepadl dopředu :unamused:

evaviki: jo, já platila za balíček 58,-za doporučenej dopis 37,-No uvidíme, jak to té Jole dopadne. Snad jí to dorazí :slight_smile: To jsi koupila dobře bundičku, za slušný peníze :wink:To máš dobrý, že manžel přihazuje s tebou :slight_smile:Já tomu mýmu to radši ani neříkám, zas by měl řeči že pořád něco nakupuju :sweat_smile:Ale děcka v něčem chodit musí, že.. :grinning:

pavli: to je jak u nás, chovat, vykládat, zabavovat :slight_smile: jinak je zle :sweat_smile: Vám aspoň rostou zoubky, tak víš příčinu, ale u nás pořád nic :unamused: Aukcovat radši moc nezkoušej :grinning: Jinak tomu taky propadneš :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
misicka: jejda, vy čekáte druhý? :slight_smile: Tak gratuluju, v profilu jsi to ale neměla, to je čerstvý, že :wink: A tu práci jsi teda nakonec nějakou sehnala, ne?Tak až budete mít doma hotovo, to si oddychnete, co :wink:

Jinak jsem ještě zapomněla napsat, že jsem dneska zkusila dát Vojtovi ten jogurt. Dala jsem mu bílou activii. No moc úspěch neměla :sweat_smile: Přehazoval to v puse, a tvářil se, jak kdybych mu dala citron :grinning: Tak jsem mu tam musela nakonec přimíchat trochu toho ovoce. Holky snědí vám prcci ten jogurt celý? A stačí jim to na zasycení?
11. zář 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
Leonik- zjistila jsem to v úterý večer a ve středu ráno z testu :grinning: Včera mi to potvrdil gynDr. Ale termín ještě oficiální nevím, protože se dr. neměl čeho chytnou když jsem ještě do teď neměla ms. takže to bylo jen tak odhadem, mám přijít za 14 dní. No a jedna perlička na konec - vypadá to možná na dvojčata, ale není to 100%, prý je to ještě brzo. Byly vidět 2 dutinky, jedna 3mm a druhá 2mm. Tak čekám co se z toho vyvrbí. Ale byl to pro nás docela šok, ale už jsme to vydejchali a těšíme se :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
misicka85- teda ty ses už rozjela i s dárkama na vánoce... já skoro vůbec netuším co komu. S gymplem jsme za jedno, ale myslím si, že nejsi jedina. V mém okolí je takových více.
K mimčum gratuluju, navrhují jednomu jméno Lenka... po mě. Ony to budou holki... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jen teď s tím předělaváním dávej pozor
11. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Telullah - dárky vím jenom pro Adélku, s manžou si dárky dávat nebudem, rekonstrukce bytu nás vyšla až až a to je myslím dost velký dar a ostatním asi nechám udělat z Adélčiných fotek nějakou fotoknížku a nebo kalendáře, a koupím nějakou mlaičkost :slight_smile:

No se jmény to bude ještě kovbojka. Stačilo dohadování u Adélky. Já bych chtěla pro holku Nikolku,Elišku, Anetku, pro kluka Jakuba nebo Ondřeje, no a Petr by tak nejradši Barborku,Klárku, Karolínku, Honzíka,.... takže se budem asi ještě pěkně dohadovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak dneska jsem zase po delší době pustila Danče ten "úžasný" kolotoč od Fisher price, chvilku hrál, najednou
v něm něco jakoby cvaklo a přestal. :angry: Zkoušeli jsme mačkat všechny knoflíky, ale nic, zůstal nefunkční. Baterie
jsou skoro nové, takže tím to nebude. Tak v pondělí se chystám na reklamaci, jestli se mi tedy podaří dohledat
doklad o zakoupení. Jsem pěkně naštvaná, protože byl tak drahý, blbý a ještě budu mít práci s reklamací. :angry:
Jinak Danča byla dnes obzvlášť protivná, má už trošku prořezaný zoubek, tak doufám, že to je tím.
Také jsem byla v bazaru a odnesla jsem tam nějaké věci po Danče, tak budu "bohatá" jako zany. Strhávají
si 30%, tak z toho mít moc nebudu. Na MMB jsem pár fotek dala také, ale je tam moc inzerátů, tak se mi
podařilo prodat jenom klokanku, tak jsem se naštvala a odnesla jsem to do bazaru. :slight_smile:
Jdu kousek dočíst, abych byla v obraze co jste stihly nadrbat. :grinning:
11. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
tellulah
jj, asi dáme tan gympl, měla samé jedničky a tak by to byla škoda, kdyby nešla. Je taková pečlivka a chtěla by
pak jít ještě dál, tak uvidíme jak jí to nadšení dlouho vydrží. :wink:

luci
tak to je dobře, že se ti záclony líbí i ve skutečnosti. Přeci jenom podle fotky je to trošku risk. :slight_smile:
Chudák Anetka, koukám, že jí pořád trápí teploty, když roste zoubek. U nás zatím teplota žádná, ale
jinak přesně jak píšeš, nechce moc jíst a je protivná. Ale vy jste na tom líp, už budete mít třetí, my
teprve první. :slight_smile:
To s tím předpisem jaký mají na poště to taky nechápu. Mohli by tam udělat nějaké změny k lepšímu. :slight_smile:
V autosedačce jí mám také na pevno, protože kdyby tam byla vůle, tak by pak neplnila ten správný účel.

evaviki
gratuluji k úspěšné aukci, koukám že se asi budeme potkávat i na MMB. :slight_smile:

missicka
tak gratuluji k budoucím potomkům. :slight_smile:
jj, máš pravdu, že gympl je na nic, když se nejde na VŠ, ale na druhou stranu Kájina je ročník 95 a to bylo
málo dětí, aby školy naplnily volná místa, tak na SŠ se teď dostanou i ty děti, které by před pár lety nikdy
nevzali. Znám děti se čtyřkama a rodiče je hlásí na SŠ, tak jakou asi ty školy pak budou mít úroveň. Tak to
je také jeden z důvodů proč upřednostňuju ten gympl, tam je větší šance, že bude mezi dětma jako je
ona. Nerada bych, aby z ní byla holka ulice s cigaretou a nezájmem o nic.
:wink:
11. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Dobré ránko všem, tak Péťa měl v noci opět 39,4, takže opět obklady a podobně. Včera s ním jeli do nemocnice a tam ho okoukli a řekli, že je to náběh na angínu, přesto že ho nebolí v krku. Dostal jěště panadol. Tak snad to poleví.

nency - s tím gymplem máš pravdu v tom, že se tam ukáže jestlimá vytrvalost a opravdu umí. Tam se ty děti protřídí a pokud vydrží, tak na VŠ bude mít hodně výhod ve znalostech.
V poslední době se tady asi všechno všem kazí, koukám sama reklamace

misicka85- dobré nápady na dárky ta fotoknížka... Lenka je přece taky pěkné jméno :slight_smile: Nabizím ho všem kolem :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré ráno!
Noc opět nic moc, 2x vzhůru. :angry:
Prohledala jsem účtenky a našla jsem fakturu od toho kolotoče, tak v pondělí jdu reklamovat, vůbec se mi
tam s tím nechce, protože ještě předtím jsem objednaná k zubaři. :unamused: Tak jestli mě najde nějaké kazy a bude
mě dávat inijekci, tak pak se mi s tím bude špatně mluvit.

leonik
omrkla jsem fotečky, je to teda kus chlapáka, ta moje je proti němu drobeček. :slight_smile:
Jak už holky psaly, je ho plný kočárek. :slight_smile: Fotečky moc hezké, ta na které je se sestřičkou je nejhezčí. :slight_smile:

luci
koukám, že máš také nové fotečky. Teda ta psí smečka, jak to stihneš všechno uhlídat? :confused:
Ale zase se nemusíš bát chodit do lesa, když máš takové bodyguardy. :slight_smile:
Fotečky jsou moc pěkné, také budu muset obnovit album a nějaké přidat. :wink:

misicka
my jsme jméno také vybírali hodně dlouho, měli jsme hlavně připravené klučičí a s holčičkou jsme moc
nepočítali, takže to bylo překvapení. :slight_smile:
Jestli budeš mít dvojčátka, tak to teda klobouk dolů jak to budeš všechno stíhat. :slight_smile:

telullah
chudák Péťa, takhle ho ty horečky trápí. A jeho matka o tom věděla, že je nemocný? Já se divím, že si
pro něj nepřijela hned, alespoň já bych tak určitě jednala. Bála bych se nechat nemocné dítě u někoho
jiného a hlavně, když máš ještě mimčo, tak aby to od něj nechytla, to bych se také obávala. :wink:
To, že řekli náběh na angínu je divné, protože angína se rozbíhá většinou rychle a on už ty horečky má několik
dní. Ale já nejsem doktor, beru to podle sebe.
Jinak s tím gymplem se to protřídí určitě. Dříve když jsem chodila na SŠ já, tak to bylo hodně dětí a školy si měly
z čeho vybírat, takže na gympl se dostaly jenom ty nejlepší a i na SŠ musely být hezké známky. Také to mělo
lepší úroveň než teď, když berou téměř všechny a leckde bez příjmaček jenom, aby zaplnili volná místa.
V poradně nám poradili, že otvírají nějaký gympl se specializací na jazyky a výtvarku, tak to by pro ní bylo vhodné
řešení, protože na to je zrovna šikovná, ale třeba takový dějepis nenávidí. :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
nency-ono to s Péťou je trochu složité. Bydlí tady, chodí tady do školky, ale mamka dělá v Praze. Odjíždí v neděli a vrací se v pátek. Místiní doktor má dovolenou a ani jeden z nás není zákonný zástupce. Vzali jsme ho k dospělé obvoďačce, která nás zná, ale ta ho pro jistotu poslala do nemocnice. Hlavně, že už je mamka tady.
Za mě to s gymplem bylo stejné, hodně děti a vše záleželo na příjmačkách. No Bára to bude mít asi taky tak, te´d se těch dětí narodilo taky dost
12. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky holky,
tak tentokrát si taky postěžuju na noc :frowning2: třikrát vzhůru,teplota,pláč.... :cry: Teď je zatím(ťuk,ťuk)bez teploty.Dneska jdem na svatbu,jak jsem tuhle psala-prase atd...Naštěstí je to u nás ve vsi,tak to snad nějak zvládnem.

telullah-mě se zdálo,že ty kuličky jsou docela malý,tak jsem myslela,že pro Péťu :sweat_smile:.Teda už aby měl ten Péťa pokoj.Moooc držím palce.Takže vy se staráte celý týden o,,cizí,,dítě?Co jeho tatínek?nezlob se,nic mi do toho samozřejmě není,jen Vás teda moooc obdivuju,to by asi jen tak někdo nedělal.Navíc,když máte malou a ještě koně...

misicka-gratulka :slight_smile:to jsme teda zvědavá,jestli to budou dvojčátka :slight_smile:To bylo plánované,další mimi?

nency-tak u nás už kolotoč,,letěl,,prodala jsem ho :grinning: a vůbec mi není smutno :grinning:To je hezký,že se zrovna naskytla taková škola,to bude mít dobrý,když jí to baví.

leonik-vzhledem k tomu,že Anetka není moc velký jedlík,tak jí ten jogurt stačí.já jí teda do něj většinou nastrouhám třeba hrušku...
12. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky děkuju za gratulace. Asi takhle: mimčo je určitě chtěnné, plánované,ale myleli jsme že se podaří až později. O Adélku jsme se totiž snažili 2,5 r., každých 14 dní jsem musela na kontroly k dr., na utz, po vysazení HA jsem brala léky na úpravu cyklu,ovulaci, štítnou žlázu, no mazec, už to vypaalo že skončime v CARu na umělku. Takže po porodu jsem žádnou HA už brát nechtěla, počítala jsem s tím že to zase tak lehce nepůjde. Navíc celkem pravidelně kojím a od porodu jsem ještě ani neměla ms :confused: No vida, a přesto jsem zase těhule a ještě tak rychle, ze začátku jsme z toho byli oba ost v šoku, teď už je to pohoda. Taky jsem zvědavá jak to budu zvládat, ale zas si říkám kolik je ženských co otěhotněly hned v 6-nedělí a taky to zvládly, ono mi stejně nic jinýho nezbyde :slight_smile: Chtěla jsem rozdím mezi dětma tak 2 roky, no bude 1,5 :grinning: malá je naštěstí zlatá,snad jí to zůstane :grinning:
12. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojda zeny.konecne u vas :grinning: :grinning: lukysek mi vcera rozbil mys,tahal,tahl az byla v haji :slight_smile: :slight_smile: no ale ze kecate!!!hruza!skoro nic si nepamatuju...tak se omlouvam...
ale co si pamatuju je,ze misicka je tehulka...gratuluju!!!moc...ale jako dvojcatka...no parada,...to se bude Adel mit :slight_smile: :slight_smile: tosjem zvedava jestli tam budes mit dvojcatka,...ale urcite asi jo,kdyz tam videl dve dutinky..no nevim...ale gratuluju..moc...ja chci taky!!!!!!!§ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nency:treba to bdue dnes lepsi s tema nocema...my taky dneska spatne spali..tak nveim cim to je
bli sjem v Polsku koupila sjem Lukymu bundicku an POzdim,puncosky a bodycka s dlou.ruk....taky bonbony a klobasky :grinning: :grinning: :grinning: jiank nicv osm tak nidko moc nebyl,ale v devet narvano,a,le to sjem pomalu ejli domu....
nency:ten kolotoc...to je skoda....horzn vyrobky delaji,plno penez to stoji a je to smejd
leonik:treba zitra mu pojede,,me taky ovoce zuzlal a tvaril se jako kdz jsem mu dala citron...presne ten vyraz...a uz je to bezva...no on si stejne bude muset zvyknout
ja chci dam Lukymu zitra broskev,protoze emrunky nemeli...tak snas se neosype....mrzelo by me to....a loupe te to?asi jo,ze?a povarite?asi taky,ze? ja to udelam s jablickem ,,dela se tot ak ne?v presnidavkach to tak tak je....
taky me bumba sice trisku,asi za cely den 100ml,,,ale prece caj,,granulovany,i stava mu chutna,ale pijeme cajik....
jiunak luky se pomalu posazuje,,jeste neprisel jak se zvednout do sedu,je zatim na boku a natahuje rucick chce se zvednout ale chudackovi to nejde....ale za chvili to bude :grinning:
12. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojky holky, teda tady toho je...jsem mela co delat abych to vsechno docetla...
tak v prvni rade Misicko, moc gratuluju...taky jsem moc zvedava, jestli to budou dvojcatka :slight_smile: no ja si to zatim teda nedovedu predstavit, ze bych byla zase tehotna. my planujeme ze se budeme snazit pristi leto :wink:
andilku:ja nektarinku oloupu, povarim a rozmackam. ted se snazim nic nemixovat,aby tam mela trochu kousky a basti to taky dobre, sice ji to dyl trva,ale jde to. taky jsem ji dneska zkousela davat activii, snedla asi pul kelimku, dala by si vic, ale bylo to poprve,tak jsem se bala dat ji to cely....
k piti uz cajiky nedelam, protoze je stejne nepije,davam ji redenou stavicku od hipp a ted jsem prave misto cajiku zkusila dat jen vodu a tu chlemta o 106 :grinning:
u nas noci taky strasny,ale u nas to neni nic noveho.
vcera jsem objednala z MMB dve bundicky a oteplene kalhoty, tak jsem zvedava, jestli jsem trefila velikost. a dneska v sekaci jsem poridila dvoje riflicky, jedny jsou trochu vetsi ale jedny OK :wink: no a pro sebe jsem si vyhlidla krasnou mikinku, tak ji dostanu k narozkam :slight_smile:
12. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My jsme dneska slavili u našich moje narozky, dojeli jsme až večer domů. Měli jsme prvně v plánu něco ugrilovat, ale smrákalo se, tak jsem udělala jen čínu a pak se jak na potvoru vyčasilo a svítilo slunko :sweat_smile: Vojta zase v noci vstával ve 4 ráno na mlíko, přes den byl zase protivnej. Manža mu dopoledne dával na sváču jogurt a dneska mu zblajzl celou aktivii :sweat_smile: A prý že mu cinká něco v puse, když mu tam dá lžičku. Tak nevím, má tam pořád takovou bílou ťupku ale jestli je to zub...no je to možný. Protivnej je pořád dost, málo jí a většinou musím dát ještě po jídle mlíko, jinak je nespokojenej :unamused:

misicka: tak to je dobrý s tou ms, že ji ještě nemáš a dalších 9 měsíců mít nebudeš :sweat_smile: to bych taky brala :grinning: Jejda, kdyby to byly přece jen dvojčata, tak to by byl mazec teda :sweat_smile: Starat se o 1,5 starýho prcka a ještě k tomu dvojky :sweat_smile:

nency:díky za pochvalu :slight_smile: To jo na tom mmb je strašně moc věcí, nejlíp se stejně prodávají ty značkové. Kolikrát fakt zírám, kolik peněz jsou některý ženský schopný utratit za obnošený nextový oblečení :sweat_smile: Kolikrát to vyšplhá na cenu skoro nových kousků :unamused: My jsme měli kolotoč po Lei, teď se nám nedávno taky rozpadl, takže ho máme rozebraný a Vojta si s ním hraje :slight_smile: Jak vám to dlouho už trvá, že Danča moc nejí a je protivná? U nás už je to skoro měsíc, a to se mně zdá dost dlouhá doba na to, aby ten zub byl vidět ne?

telu: jj, máš pěkné jméno :slight_smile: moje nej kámoška je taky Lenka :wink: Ještě že s tím Peťem zajeli na tu pohotovost, aspoň ví, co mu je.

luci: tak si to na svatbě užijte, já bych taky hned šla, ale teď si hodně dlouho počkám, než zase půjdem :slight_smile: Chuděra Anetka, ty zoubky ji pěkně potrápí :unamused:

Tak jsem to konečně dopsala, píšu to tady už hodinu :sweat_smile: Měli jsme tady na návštěvě tchýni :slight_smile:
12. zář 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
andilek: já už ovoce dávám čerstvý a dobrý. Bolení neměl. Myslím, že lepší je čerstvý, má víc vitamínů :slight_smile: Jenom oloupu slupku a namixuju :slight_smile: Tak koukám, že se ti Luky už rozpil, co? Psala jsi nedávno že nechce pít :slight_smile: S tím sezením jsme na tom asi stejně. Vojta je taky na boku, opírá se jako do sedu rukama, ale ještě na to přijít, jak to udělat :sweat_smile:

pavli: tak to jsi měla nakupovací den, koukám :wink:
12. zář 2009 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
leonik:to jo,asi jsme stejne,,,snad na to hosi prijdou :slight_smile:
tak ktera to mixujete a ktera jen vidlickou roznahna?luky jak ma kousek v puse tak se zakucka..obcas ne,ale vetsinou jo,tak envim..ale mam pocit,ze to bude dlat porad,tak envim kdy zacit a jestli to envadi,kdyz bude kuckat...nevim jak na to
leonik:myslim,ze to bude zoubek....gratuluju----
12. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz
Dobré ráno, tak po týdnu konečně noc bez teplot. Vypadá to, že se z toho konečně dostává. Hurááá. Bude mít narozeniny v říjnu a tak jsem mu na MMB vyhrála župan Spiderman. No ten bych se snažila vyhrát i bez těch narozenin, on je totiž se spidermana hotový.
Jinak se včera Bára posadila... a hned zase přepadla dopředu. Tak budu koukat, jestli se jí to povede zase.

leonik- děkuji,mjméno mám hezké... to vím, ale pojmenovat po sobě jsem malou nechtěla.

andilek1- Bára byla taky tak nějak na boku, tak asi už to dlouho nepotrvá. Já ovoce strouhám na strouhadle jako na brambory
13. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky holky,
tak svatbu jsme přežili celkem v poho.Anetkla byla chvilkama protivka,ale ušlo to,pak jsme jí dali domů spát-mamka hlídala.Čekala jsem každou chvilku telefonát,ale nic se nekonalo :slight_smile: Dala jsem si i trochu burčáku-mňam :slight_smile:
misicka-tak to se nedivím,že jste byli překvapení,že se to tak rychle povedlo :slight_smile: to jsi se pěkně ,,nastartovala,, :grinning: Jak Tě napadlo že bys mohla být těhotná??je Ti špatně nebo tak?

andílek-když dáš meruňky,broskve nebo nektarinky povařit,tak se slupka pak celkem hezky stáhne.Teda u broskve to jde malinko hůř.Já se taky pomalu snažím dávat čerstvý a třeba jen najemno nastrouhám-jablíčko,hrušku....myslím,že to navdí,když mu to budeš mixovat,to asi záleží na každým,tak se naučí na kousky později :wink:

leonik-gratulka-to bude zoubek :slight_smile: Anetku to teda trápí,taky to trvalo,než se jí prořízl :angry: :frowning2: Teď to vypadá,že poleze další :frowning2: chudinka už by mohl být chvilku klid.Je mi jí líto :cry:

holky,k tomu pití Anetka pořád pít nechce-já nevím,je možný,že by neměla žízeň?já jí čajík nebo vodu dělám,nabízím a nic.Předevčírem najednou začala krásně pít.Na dvakrát vypila 50ml,no a od tý doby zase nic.Tak nevím.
13. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.