• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
telullah psaly jsme zároveň :slight_smile:
gratulka k posazení :slight_smile:
Já mám Lenku jednu švagrovou co vůbec nemusím :confounded: a jednu skorošvagrovou,co mám ráda :slight_smile: Takže u mě je Lenka půl na půl :grinning:
13. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
ahojky holky hlasim se pri nedeli.vcera jsme byli na posvatebni akci u kamaradu,Ela to zvladla na jednicku a spinkala celou noc :grinning: asi budem muset chodit casteji:slight_smile:
Luci me Ela taky nektery dny sotva neco vypije a pak jsou zase dny kd da treba 400ml.rekla bych ze uz jsou ve veku kdy si vezmou kdyz maji zizu.zkus ji to piti nabizet kdyz bude pres den pobrekavat.ja jsem to zkusila a zjistila jsem ze me tak Eli upozornuje na to ze ma zizen.
13. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
ahojda----tak m zase byli nakupovat,sice jsem nic moc nekoupila,ale stejneje to pekny..mam torada to chozeni po kramech... :slight_smile: :slight_smile: snad si sedne no,,uz pomalu se zveda vys a vys,ale stejne k tomu chybi jeste hodne..ale on to zvladne---
luci:my pijeme asi tri dny granulovany caj a vypije za den tak 100ml,,vic zatim ne...zkus ji dat enco jinyho...me nepil vubec sackovy caj a potom sjem mu dala stavu tak ji pil,tak sjem mu koupila granulovany caj a pije jako zbesily.ale pijezatim z flasky,,z hrnicku nechce..ma to jiny pitko a neni to prso no.....
13. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
andílek-no skusím zase nějakou změnu.To je dpbře,že sis to užila :slight_smile:

nency-já s tou naší smečkou a ještě Anetkou sama radši nechodím,nevím,kolik by se nás vrátilo :grinning: No a já bych se spíš bála ve městě,než v lese :grinning:
13. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
luci: a an jakym struhadle to strouhas?myslim,ze by to blo lepsi ab si zvykal na vetsi kousky,zitra mu dam prikrm kobedu s kouskama ,,pro 6mesic,,tak snad to pujde..
jak vasi deti polykaji vetsi kousky??
13. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
luci:jj mamky jsou šikovné :wink: . Já si vždycky říkám ještli to malá zvládne a nakonec se to zvládne staší šikovná babička která si poradí se vžím :wink: :grinning: . Burčák taky miluji a to bude hl. tím že jsem z jižní moravy. Říká se že máš vypít tolik burčáku aby ses z toho po... a poblila že ti to vymění krev atd.... :grinning: Já si ho dávám do mrazáku a na vánoce bumbám a hl. frajeřím před náštěvou a dělám si z nich srandu že jsem jak Maruška s 12ti měsíčkách :grinning: .
Mě malá taky nechce vůbec pít vypije tak desítku takže čaj pořád vylívám :angry:

Holky taky jsem už uviděla v pusince malé malou čárečku (zoubek) :dizzy_face: . Předevčírem nechtěla usnout pořád kňourala ale dalo se to ale říkala jsem si že to není norm. tak jsem včera koukala do pusinky a našla :grinning: .
Jolance konečně otevřeli školku tak mám dnes o jednu starost míň :sunglasses:
14. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
Ahojda zen..zase mame noci nejake divne,,nevim cim to je...no ale nevadi,...sand bude lip....
joal:taky mam rada burcak,dala bych si,ale asi az si dam sklenicku,tak budu opila jako cune....
14. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko, tak v noci jsme byli 3x vzrůru a od půl šesté nespíme. Péťa je už dva dny bez teplot, tak snad to máme za sebou.
Bára se snaží stavět ž o cokoliv. Včera jsem jí měla v kuchyni a pokusila se mi postavit a krabici s odšťavňovačem. Asi budu muset všechno odklízet z cesty.

jola2-gratuluju k zoubku :slight_smile: Pokud je to kvalitní burčák tak taky ráda ochutnám. Jen někdy jsou to podivní prodejci, ale už i u nás jsem viděla prodej. Jěště mě nenapadlo ho zamražovat
14. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
telu?:to je dobre,ze Petovi je dobre...s tim vstavanim,,vitej v klubu :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky holky,
telullah-to jsme na tom podobně :confounded: před dvanáctou se vzbudila-vypadala vyspaná,do jedný jsem s ní byla vzhůru a před šestou opět budíček.teď už zase spinká.to je dobře,že už má Péťa pokoj.

Anetka už taky horečky nemá,ale náladu ještě taky moc ne :frowning2: Včera docela pěkně obědvala,ale svačinu vůbec nechtěla a kaši jen pár lžiček :frowning2:

andílek já jí to strouhám na takový ty tenký nudličky,co jsou na klasickým struhadle.Já když jí vařím,tak to nikdy nemixuju úplně do hladka jako jsou ty kupovaný,např.ty od4měsíců.malinký kousíčky tam má,třeba rýži,nebo i jáhly jsme jí zkoušela udělat a trochu namačkat.jsou to jen malý kousky,tak 2x2mm,možná ani ne.Baští to pěkně.

joly-to jsem ještě neslyšela,mrazit burčák.Víno nemusím,ale burčák taky zbožňuju.Určitě zkusím :grinning: Ty jsi z moravy,tak určo víš,co děláš :grinning: já většinou ten čajík dopiju,je mi líto ho každej den vylejvat :frowning2: Začátkem října jdem do poradny,tak se na to pití asi zeptám,jestli to vadí.Gratulka k zoubku,hlavně přeju,aby rostl bez problémů!
14. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
andilek1- děkuji za hezké uvítání.

Mám dotaz, vyčetla jsem někde recept na jídlo od 8 m... kuřecí maso + červená kápie+ rajče... podusit a rozmixovat. Není to brzo na kápii?
14. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
telu:jak si to myslela?to ze sjem te privitala?ja jen zemame stejny problemy se spanim :wink:
luci:zkusim to dneska,ale jak rikam,vzdycky se zakucka a nebo jazykem to vytahne ven :frowning2:
14. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
tak jsem vás trochu dočetla :wink:
andilek:tak snad ty nevolnosti něco znamenají :dizzy_face: :wink: (že by už konečně??)
nency:to je skvělé že to můžeš dát do bazaru já se taky chystám ale na konec to stejně rozdám :grinning: . U nás byla taková akce jednou že v kulturáku přišli maminy a udělali si sami takovou burzu :grinning: bylo to super bo žádné procenta z prodeje atd. tak budu muset něco takového navrhnout.

tellu:jj Jolča taky miluje spajdrmena(má od kartáčku na zuby, pyžama, trička kraťásek skoro vše akorád kalhotky se mi nepodařily sehnat :grinning: dělají jen slipy :grinning: )

Dneska jedu s Jolou do tanečního kroužku (lidové tance, kroj, spodnice atd...) tak jsem zvědavá jestli se jí tam bude líbyt. Mám ale podezření že se tam chce jen podívat bo je to v tělocvičně a ona chce kouknout jen na tu tělocvičnu (fotbalista můj :grinning: )
14. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
misicka:no smekám před tebou tak brzy mimi po sobě ale jak píšeš zvládli to jiní tak ty určitě moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no s stěma dvojčátky to je taky mazec! Ale když si to vezmeš s úsměvem do dvou let tři děti to má málo kdo :grinning:
14. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
jola2-spiderman a mašinka Tomáš, to je u nás v kurzu.

andilek1- já to pochopila a proto jsem hezky poděkovala. Ono už to trvá takové 3 týdny a já jsem z toho na prášky, protože ani přes den to nedospím.

Jinak jsem Báře dala dneska nekterinku, tak čekám co z toho bude. Doufám, že žádné osypání. Pěkně si to u ní mlaskala
misicka-já bych moc ráda dvojčata. Spolužačkám jsem moc záviděla, byly k nerozeznání a využívaly toho při zkoušení
14. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás víkend děsný, Danče roste zoubek a byla celé dny protivná, plačtivá a nechtěla jíst.
Dneska je to už lepší, zoubek už milimetr vykouknul ven, tak už jí to asi nebolí.
Odpoledne jsem byla u zubařky, samozřejmě našla 2 kazy. Dělala mi zatím jenom jeden, na ten druhý jdu
za týden. Platila jsem 890,-Kč. :angry: Je dost drahá, ale je pečlivá, s jedním zubem si hraje půl hodiny.
To samé mě čeká za týden. Dávat tolik peněz za zubaře mě dost štve, ale v Praze jsou drahý zubaři snad
všichni.
S kolotočem půjdu zítra, napsala jsem jim mail, že budu chtít kolotoč vyměnit za nový a kupodivu se
mi ozvali, že ok, akorát ho nemají na prodejně, tak ho musí dovézt, zítra dají vědět.

Danča už volá, tak vás dočtu až večer. :slight_smile:
14. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky,

jen vás zdravím... :wink:
Měli jsme tu teď kamarádku, tak jsem ani nekoukala na net... No a teď mám pro změnu rozbitý notebook, tak snad to manža nějak spraví a nebo ho budeme muset odvézt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mějte se hezky a já snad brzy napíšu :wink:
14. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
čauvec holky tak jsme doma z kroužku :dizzy_face: Jolance se moc líbylo kupodivu šla hned tancovat a neseděla u maminky :grinning: i já mám z toho dobrý pocit. Až budou někde vystupovat pošlu foto :wink: . Leuška si teď dáchla před spaním tak jsme zvěda vá jak to bude večer. Dneska mi spala ráno do půl deváté (norm. do půl šesté).
nency:tak to jsou dobří že ti to hned vymění :wink: aspoň s tím nedělají drahoty jak někde že to to zpraví (to by bylo super co? to by vrátili až by malá šla do školky :grinning: a kolotoču si neužila :grinning: . No za ty prachy aspoň že mají takové chování.
14. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
jola:to je dobre ze se tam Joalnce libilo...
telu:my mame uz druhy den cerstvou broskev a nic,,,tak sand dobry...Lukymu tak moc chutnala,,,myslim,zemu nic nebude,my alergie na zadny jidlo neamme tak snad nebude mit ani Luky...
jiank lukys spal rano od deviti...a spal tri hodiny a odpoeldne dve,tak myslim,ze dneska bude spinkat spatne,,no uvidime...ale je rozhodne prijemnejsi,,,,
14. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
ahojky holky, u nas noc celkem dobra...sice jsme vstavaly na kojeni,ale eli vzdycky hned usnula, tak jsem s ni nemusela byt dve hodky vzhuru, jak se to nekdy stava. tenhle tyden jsme zustaly s malou u nasich, manza jel dneska rano do Prahy,tak mi tu bude smutno :frowning2: ve stredu jdeme na 8.mesicni prohlidku,tak jsem zvedava, kolik bude eliska vazit :slight_smile:
ted uz se u nas spi, byla pekne protivna ted odpoledne. a to pres den spala 3x,,,,sice vzdycky tak 45 minut,ale jednou jsem stihla usnout taky :wink:
jolo:to je dobre, ze se Jolance libilo, urco hod nejaky foto, az bude :wink: Leuska si asi rano pospala, protoze tusila, ze venku je to bleeeee...tady cely dopo prselo ale odpoledne uz ne,tak jsme vyrazily na prochajdu, zase jsem sla pres DM a nechala tam 500 :unamused:
zany:koukam, ze ty toho mas taky porad hodne....porad nekde behate,co?to je dobre, jen si uzivejte :slight_smile:
nency:to je hruza s tema zubama....takovy palky a jeste u toho musis trpet,co?
telu:kapie a rajcata, to se mi zda jeste dost brzo...no nevim nevim,radsi bych to neriskovala
14. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
čauvec holky tak malá mi spinkala zas do osmy což je super stačím odvést Jolu do školky a v poho se nasnídám. Holky jak jste to měli u vašich broučků???? Když lezly zuby Já tam vidím zatím čárečku ale ještě není venku jednu noc byla plačtivá ale to je vše. Plakali vám hned jak lezl nebo až se prořezával?? Bo malá je podezřele hodná i hezky spinká tak nevím jestli se mám připravit na nejhorší že to dá tuplem? :grinning:
nency:já jdu v pondělí k zubařovy a taky mě oškube (dacan :grinning: ) dám mu tři a půl litry bo mi dělal nový zub :frowning2: ale aspoň budu hezká :grinning: :grinning: (čarodějnice)
15. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
jola:to se nebojis,ji nchat samotnou?ja bych se bala,my teda mame chuvicku do 3km,ale taky bychs e bala kdyz bych enkam sla a luky by byl doma...se zoubkama ti nepomuzu,,zadne nemame :slight_smile:
jiank my vcera spali pres den 5hodin tak sejm si ymslela,ze nebude spat v noci,ale krasny,zase do pul 7.. :slight_smile: to sjem mu vcera dala krupicovou kasi s medem...pred tim mel jine,,jestůli to neni jima,ale zase proc by to blo kasi,,nevim....minuly tyden mel stejne a spal krasne,,,urcite to byla nahoda
jo,...s tema kouskama v jidle jsem neuspela,musim mu to udelat uplne do hladka,jiank me vvadi,,mam z toho starosti..nevim teda kdy a jak zacit ,kdyz mu to dela takovy problemy :frowning2:
15. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ranko, jsem zvědavá, kdy se vyspím. To už jsou skoro 3 týdny.

nency- tak u nás asi taky zoubky, malá je taky protivná. ty jo, to je u vás dost drsné jen za vrtání tolik peněz. Byla to aspoň bíla plomba?
jola2 - je fajn, že se jí tam líbilo. Hlavně, že se nestyděla. Taky bych ráda dala Báru později do nějakého kroužku. To se jěště ukáže, co se jí bude líbit
Malá byla protivná už předem a potom taky. Plakala a průjmovala. Třeba budete mít klid.
paulinka80- taky si myslím, že je an to brzo. ale pro jistotu jsem se přeptala. Ikdybych oloupala slupky, tak se mi to zdá moc. Jinak my jdeme 21.9 na 8m a jsem moc zvědavá, kolik bude mít, ale určo přes 10 kg.

Jinak uspávání je pořád malinký problém. Nějak u přítele pořádně neusne, tak to řešíme teplým čajem a malá se udundá.
Jinak v pondělí 21 mám nástup do nemocnice, tak snad to spolu zvládnou. Ani nejdu na kontrolu s malou, bude muset on sám
15. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky holky,
joly-Anetka byla prtivka taky skoro celou dobu,než se prořízl.Tak třeba se Ti konečně z Jolanky stává holčička,když se jí líbilo na kroužku.Nebo tančí za kluka?:grinning: :wink: jo a ptala jsme se doktorky,na to pití,řekla mi,že jí mám nabízet,ale nenutit,že jí to stačí z MM,ovoce...Ptala se mě,jestli má osm počůranejch plínek za den.No to teda nevím,naví nevím,jak to spočítat,když jí přebalím pětkrát,bude jich pět,když osmkrát,tak osm :sweat_smile:

telullah-neboj,oni to určo zvládnou :wink: My Vám budem držet všechny pěsti.

nency-já jsem se nechala Tebou inspirovat a šla jsem se objednat k zubařce a ona tam zrovna dneska nebyla :confounded: To zase bude,než si na to vzpomenu.

andílek,tak si z toho nedělej hlavu a s kouskama ještě počkej,já bych byla ráda,že hezky baští :slight_smile:

Jinak hlásím,že místo,nebo možná k dalšímu zoubku máme navíc šestou nemoc :frowning2: Odpoledne se hodně osypala,tak jsem s ní dneska zajela k doktorce.

Pauli-myslím,že Ty ses nedávno ptala,na něco na prořezávání zoubků?Koupila jsi něco?Včera jsme byla ve městě taky,tak jsem jí koupila ten Calgel.Teda nevím,jak jí mám dásně masírovat,ona si tam nenechá sáhnout :frowning2: Jak to jde Vám?
15. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Holki... Bára si hrála s chrastítkem a u toho si povídala ta ta ta ta ta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
luci81- kujíííí a moc. Se lehce bojím i té poťapané narkozy
15. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
telu:urcite to manzel zvladne...musi :slight_smile: a Barca je sikovna holka, my rikame ham a ne---porad---A narkozu neres,pak budes zbytecne vynervovana----hele,,,ja sjem meal jit na operaci slepaku bylo to 5,kvetna a ja o neresila...no a tri tydny a zjistila sjem ze sjem tehule....doktroi,rikali ze urcite bude mimi v poradku,ze tam bylo uz kdyz me tu operaci delali a ze kdyz prezilo tu operaci,tak to bude silak....uplne se mi smali,ze nekdo se nervuje s operaci a ja pracuju na mimi :grinning: :grinning:
luci:s tema pocuranejma plinkama to mas pravdu,kdyz se prebali 8x,bude jich 8...snad se u vas fakt nevskytla ta sesta nemoc....snad ne....
15. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
andilek:já jdu jen přes cestu cca 5min. ani jí nepřevlíkám jen zavedu a jdu hned domů. Malá když se zbudí tak kouká a nepláče tak to je jako kdybych byla třeba na wc. Nechce se mi jí tahat z vyhřátého pelíšku :grinning: . Bo máme takový rituál že jí pak dám do velké postele zabarikáduji a ona si tam ještě brouká, kouká, a hl. se pokadí. Pak jí přebalím a převleču. Jednou jsme se ráno hned zbudili a někam jeli všechno honem, henom a ona kakala až večer a byla pěkně protivná :unamused:
malá už říká ba ba ba ba, ma ma ma ma (to mi vždycky říká Jolanka "mamí bež za malou volá tě!" :grinning: ), ta ta ta ta, de de de de, rrrrrrrrrrrrrrrrrrr , a už ani nevím :grinning:

tellu:s čím jdeš na operaci?? Jo a u nás vede Spajdrmen, Scooby doo, a želvy Ninja
15. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
luci, s tym pitim sme na tom veelmi podobne, ak nie rovnako :slight_smile: jakub tomu vela neda...tiez sa na to opytam dr. vo stvrtok mame 8 mes. prehliadku. na tych pocuranych plienkach som sa zasmiala, to je teda fakt :grinning: :grinning:.. ale 8 pocuranych u 8,9 mes. mimi mi pride az moc, nie? tolko by mal mat novorodenec, nie uz starsie babo,kt. ma prikrmy....nie som teda odbornik, ale tak myslim. vcera som nasho prebalovala o 6 vecer (sa pokajdil :grinning:) a do 7.15 si ani necvrkol, tak dostal na noc tu istu,vlastne cistu plienku...tak neviem ci ma tych tekutin dost.. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my teda prebalujeme za den asi tak 5 krat..plus minus...

jola,tak nam sa vsetky 4 zubky vysli bez akychkolvek problemov,musim zaklepat :dizzy_face: mozno u Lei to bude tak isto ked je vysmiata :slight_smile:

rano sme boli na rehabku a dostali novy cvik na lezenie, vyzeral teda hrozostrasne,ale nakoniec myslim ze tu polohu zvladneme. len ho dam do tej polohy, podrzim minutu a nemusim mackat ziadny bod :slight_smile: zmena oproti predoslym :wink:

telu-drzim palce nech si rychlo fit :slight_smile:

andilek-kusly by som na tvojom mieste neriesila...mixuj a daj mu cas.
15. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
jo inak holky mame celkom perno, stahujeme sa - sice len asi o 400 m :grinning: ale aj tak to da zabrat...vsetko preorganizovat, atd... do phy sme sa z SK vratili v nedelu o 5 rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: cestovali sme od 8 vecer aby jakub spal. kvoli nemu sme stali v noci len raz :dizzy_face: na kojenie. zvladol to super.

andilek, ako pises ze ti neje kusky, ozaj si nic z toho nerob. ja som istu chvilu bola na nervy z toho ze nechce ovocie a teraz pekne papa :slight_smile: uz davam len surove. nenutila som ho a casom tomu prisiel na chut :slight_smile: a tym ze neje kusky predsa o nic neprichadza..
15. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
joly-pozdě,ale přece-Tobě i malé hooodně zdravíčka,štěstíčka a lásky :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.