• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
paulinka:to máte hezkou váhu :wink: Mi budeme mít v osmi měsících sotva osm kilo :rolling_eyes: (uvidíme u doktora)

zany:ty jo máte devět měsíců a ještě žádný zoubek :confused: no aspoň je bude mít déle hezčí :grinning:

Holky včera u mě byla mamka na náštěvě cca 2h. a taťka volal že jí přijela kontrola! Má neomezené vycházky tak proto jsem jí prosila aby přijela na náštěvu ale teď mi to vrtá hlavou a nechtěla bych aby měla potíže. Myslíte že jí můžou nějak postihnout? Taťka jim teda řekl že zrovna tuto dobu chodí na vycházku tak se šla projít ale mám brouka v hlavě! Nevyznáte se v tom někdo? Jako laicky by jí postihnout neměli né???

Luci:já taky už kojeneckou vodu nepřevařuji. A teď jí zkusím i z kohoutku bo žeprý ta voda je ještě lepší než balena. A jak už píše zzuzca co všechno si rvou ty děti do pusinky tak ....
17. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojky, nejak nestiham pisat .-D V nedelu si nasi odviezli pejsanov domov, tak mi bolo za nimi smutno, zvykla som si na nich za tie dva tyzdne.. Ale najviac asi protestoval Sebik, ten bol v pondelok zly ako sto certov.. Zvykol si ze ked papal, tak ho Vika pozorovala a oblizovala mu ruku. No a bez nej pri jedeni strajkuje a vyvadza blbosti.. .-(
V sobotu sa prvy krat posadil tak, ze chvilku aj sediet vydrzal .-D
Tellu, teda to budem drzat palce, ale neboj, urcite to dobre dopadne..
Ja malemu uz davam kusky, ale teda moc nechce.. Pri ovoci mu to nevadi, ale zeleninu ma radsej mixnutu.. Ale rad si odkusuje sam, takze ak by som mu dala pred pusu uvarenu zeleninu, tak si odkusne :grinning:
Joli, ked ma mamina povolene vychadzky, tak by to malo byt v pohode..
Tie veci z mmb co mi dosli, su super.. Presne take, ako boli na obrazkoch, takze som spokojna..
Zuzi, tak sa rychlo uzdrav, byt chora a stahovat sa.. to musi byt hnus.. :-/
17. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky!
Balíčky z MMB už mám doma. Koupila jsem tři kombinézky v různých velikostech, ale když jsem je pak poměřila, tak jsem zjistila, že jsou téměř stejně dlouhé, ale nevadí Danče určitě vydrží dlouho. Mám vel. 74 s ťapičkama
z CA červenou a modrou a pak ještě vel. 80 z HM, ta už je bez ťapiček až bude chodit. Jsou všechny moc
hezké, tak jsem spokojená. Akorát nejsem spokojená se čtvrtým balíčkem, svetřík je totiž širší než delší a
myslím, že se nebude dát ani nosti. Zatím jsem ho dala vyprat a pak ji ho zkusím, ale nevidím to růžově. Naštstí
stál pár korun. :wink:

jola
jj Patrik je idol mého mládí, je ho škoda. :frowning2:

andílek
Co je s Mivipou nevím, ale řekla bych, že tu to sem chodit bavilo a i to téma založila sama, skoro mám obavy,
jestli se jí něco nestalo. Třeba se zase ukáže. :wink:
Luky ti teda baští hodně. My máme problém zcela opačný, tak bohužel moc neporadím, ale zdá se mi to
hodně, 400 g pro tak malé dítě mi přijde dost. Mě Danča teď sní sotva 150 g a to jí nesmím dát dopoledne
jogurt, protože to pak oběd nechce vůbec a dostanu do ní jenom 50 g. :wink:

zzuzca
tak to jsem ráda, že jsem ti do s tím koněm připoměla. :grinning:
Hry moc neporadím, Danča chodí spát dlouho a nemáme na nic čas, natož na společenské hry, ale možná
nejsou špatné Scrable.
Brzo se uzdrav. Mě v noci bolela hlava, tak jsem si taky musela vzít prášek, ale už jsem ok. :slight_smile:

paulinka
váhu teda máte taky pěknou. :slight_smile:
To my nemáme ani 8 kg. :slight_smile:

luci
taky se těším až budou všechny zoubky venku, protože nebude alespoň doufám taková protivka uřvaná. :wink:
17. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
jola
pokud má doktorem neomezené vycházky, tak by mít žádné problémy neměla. :slight_smile:

tellulah
kolotoč budu prodávat, třetího potomka neplánujeme. :slight_smile:

evaviki
to je dobře, že se ti kombinézka vydařila. :slight_smile:
Pejsky zase uvidíš, tak nesmutni. :slight_smile:

Tak Danča je vzhůru, tak jdeme papat oběd. :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Danina zblazjla oběd výjmečně rychle a snědla 170 g, tak to je u nás úspěch. :slight_smile:
Teď je hodná, tak toho musím využít.
Zapoměla jsem ještě napsat jak jste se bavily o tom mixování, tak já mixuju stále, ale
po dnešku nemám čím. Rozbil se mi ponorný mixér, mimochodem koupený před necelým
měsícem, tak jsem pěkně naštvaná, nic to nevydrží a kdo to má pořád reklamovat, že.
Tak o víkendu budu zase reklamovat, už dlouho jsem nic nereklamovala, že. :angry:

Vodu dávám balenou a ještě převářím, někde jsem četla, že do roka by se kohoutková voda
dávat neměla, tak to asi dodržím.
Ovoce jsem zatím dávala krátce podušené, ale už začnu také dávat syrové, strouhané. :slight_smile:
Omlouvám se za ty romány. :grinning:
17. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky, u nás se v noci spalo dobře, až na mě teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci v půl jedný mně začlo bejt blbě javascript:addEmoticon(':sweat_smile:','vBody')od žaludku, na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem se moc nevyspala. Vůbec nevím z čeho :unamused: Lea je dneska doma, školkaři jeli do zoo, ale samotnou bych jí jet nenechala. A doprovod bohužel s ní jet nemohl. Navíc je dneska pěkně hnusně, to si to moc neužijou. Leje jak z konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže sedíme doma a vypadá, že bude lejt celej den :rolling_eyes:
Psaly jste tady o hříšným tanci, tak ten mám taky moc ráda. Dostala jsem na vánoce dvd, tak to u nás jede pořád dokola. Manža už je ze mě na mrtvici :grinning: Včera mně ty zprávy taky dostaly :cry: Hrozně zestárl, asi taky tou nemocí :frowning2:

andilek: to je Luky teda jedlík :grinning: To jste na tom podobně jak zzuzca a Kubík :sweat_smile: Ten je taky velkej jedlík :slight_smile: Myslím, že takový množství pro 8.m prcka je hrozně moc :slight_smile:

jola: taky si myslím, že pokud má maminka neomezené návštěvy, tak je to bez problémů :slight_smile: A to se divím, že když má někdo neomez.vycházky, že na ně chodí kontroly :fearful: To snad toho člověka nemůžou zastihnout doma přece :sweat_smile: Známá měla vycházky omezený a taky přišli na kontrolu, byla jen na zahradě, tak jí trochu trvalo než došla otevřít. A oni jí prej zdrbali co dělá na zahradě, když má bejt doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: No strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nency: to jsi hodně pořídila :slight_smile: Já pořád čekám na tu chlupatku, snad už dojde zítra :slight_smile: Včera jsem ještě objednala podzimní bundičku Vojtovi :slight_smile: Máš teda taky smůlu, že musíš reklamovat. Zvlášť, když je mixér zrovna potřeba :confounded:
17. zář 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
Jo, s tím ovocem, já teda už dávám čerstvý, akorát teda tu slupku budu okrajovat. Mám strach, že by Vojtovi z toho bylo těžko.

luci: tak vidíš, aspoň budete moct jít na to plavčo :slight_smile: U nás když je krušná noc, tak se manža radši stěhuje spát jinam :grinning: Jinak je ráno jak praštěnej palicí, když musí brzo vstávat do práce :sweat_smile:

zzuzca: taky přeju, ať jsi brzo fit :wink: asi něco lítá ve vzduchu :confounded: :sweat_smile: Mně bylo blbě v noci a ještě pořád to není dobrý :unamused:

pavli: tak hlavně že jsi s něma spokojená :slight_smile: Já co jsem se na ně dívala, měli i pěkný barvičky, vybrala bych si :slight_smile: ale mám strach, že by se mně tam Vojta brzo nevešel :sweat_smile: Na ty kartáčky mrkni, zdají se mně dobrý. Až pojedu do dm, tak je Vojtovi koupím, i když je zatím bezzubej :grinning:
17. zář 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
holky, bavite se tady o mivipa....taky si na ni obcas vzpomenu, bylo mi divny, ze sem uz nechodi kdyz to tema zalozila a byla tady dost casto...a presne jak pise nency, rikala jsem si, jestli se ji treba neco nestalo. a tak jsem trochu patrala a v jiny diskuzi jsem vypatrala, ze uz proste na konika nechodi, ze sem nema co psat....asi to pro ni byl trochu zabijak casu. no skoda, ze nevime, jak se holky maji a jak jeji Viv roste :unamused:
leonik:u nas taky dopoledne prselo, ale ted uz je tady lip. tak az se eli vyspinka a naji,tak vyrazime na prochazku....doma me to moc nebavi a nevim, co mam porad vymyslet
jolo:jak pisou holky, kdyz ma mamka neomezene vychazky,tak je to v pohode :wink: taky nechapu, ze chodeji kontroly na toho, kdo ma neomezeny vychazky...
nency:koukam, ze jsi sama reklamace....to je teda pech s tim mixerem, zrovna kdyz ho potrebujes. ja mam taky novy, z tesca za 300 tak si taky rikam, ze asi zadna moc velka kvalita to nebude,no ale snad to vydrzi. ted uz mixuju min, spis rozhnahnam vidlickou
na kojeni net pisou, ze se muze davat i hroznovy vino,tak jsem to dneska zkousela a eli chutnalo. smichala jsem to jeste s bananem a byla to mnamka :slight_smile:
nency:tak koukam, ze taky uspesne nakupujes na MMB. me dneska dosla podzimni bundicka, je psana na 9-12 mesicu ale Eli je teda dost velka....no mozna az pod to dam mikcu, tak to bude OK, rukavy ohrnu a bude to.ale jinak je ta bundicka moc hezka.
17. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
jeste jsem se chtela zeptat, jestli davate vasim drobeckum masicko 6x tydne??ja davam tak 5x, jednou tydne zloutek a jednou davam treba jen zeleninu s ryzi, testovinama....
jo a mate nekdo jidelni zidlicku z Ikea?my mame u nasich polohovaci z chicca a do prahy si chceme poridit prave tu z Ikea....mate s ni nekdo zkusenosti?
17. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
dobra no,,budu davat jen tu jednu sklenicku,,,kdyz nebreci,ale rada bych aby dal dajevo jestli ma dost nebo ne..to pak clovek nic nevi....
ja jsem ten loutek ejste nedavala....jak to tam mam dat kdz papame ty sklenicky?ach jo,samy starosti,,,,
to je holky dobre ze balicky vam dosly dobre a jste spokojene--
ja sjem videla krasnou klucici bundicku v tescu krasna,jenze sjem si koupila na podzim v POlsku a vaham ejstli mit dve....
pauli:my jsem si z teska koupili sendvicovat za 150,- :grinning: :grinning: a sel nam rok,potom ho amnzel vyhodil protoze se to porad cim dal vic pripikalo a neslo to od toho sundat...
Lukasek je jedlik...hlavne ze mu chutna..jsem zvedava kolik bude mit...chcete ukazat toho myho lumpika?dala ybch sem nejake fotecky,jestli me to pujde a bude cas hodim to sem jestli chcete :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
pavli: jj, taky bych ráda věděla jak se mají :slight_smile: :unamused: Je to pravda s tím internetem, když jsem měla jen Leu a neměli jsme net, tak jsem se občas pěkně nudila :sweat_smile: Pak jsme ho pořídili, a místo toho abych se večer dívala na nějakej film, nebo si četla, tak dřepím u počítače :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Snad jste venku nezmokly :sweat_smile: My jsme se chystali, vypadalo to, že přestalo, tak že půjdem a začlo zas :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andilek: já už jsem ti tuhle chtěla navrhnout aby jsi nám taky ukázala Lukáška, ale říkala jsem si že asi sem nechceš dávat fotky :sweat_smile: Tak se na ně těším :wink: Když dávám žloutek, tak mu uvařím jen zeleninku a do toho pak zamixuju žloutek z uvařenýho vajíčka :wink:
17. zář 2009 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz
nency:no mi jsme na tom úplně stejně! Taky se mi rozbyl mixer (měsíc starý :angry: ) tak jsem ho dala reklamovat a teď chybí :unamused: . Malá mi vůbez zeleninu nechce pořádně to rozvařím a pak se zkusím co nejvíc to rozňahňat a když jí to dám do pusinky tak se jí úplně navalí :angry: . Dneska jsem jí udělala polívečku že jsem na ní měla chut i já (brokolice,brambor,mrkev cuketa a dala jsem do toho od hami králičí masíčko to vonělo) ale ona to nechtěla :frowning2:

Paulinka:já jsem si taky chtěla koupit tu židličku z Ikea ale pak mi sestřenka půjčila tu obyč. dřevěnou i se stolečkem
17. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
andilku: taky jsem ti nedavno chtela napsat, at das nejaky fotecky,abysme se na toho tvyho kuliska taky podivaly a pak me napadlo to samy jako Leonik :wink:
leonik:venku jsme byly a nezmokly jsme i kdyz to vypadalo hodne spatne,tak nakonec neprselo. jj net to je fakt zrout casu,ale tak zase kdyz potrebujes neco vedet, tak vis kde hledat:slight_smile: mame nastesti notebook, takze vecer drepim u televize a do toho koukam do pocitace....no obcas manza nadava, ze bych se mu mela vecer taky vic venovat :slight_smile:
andilku:kdyz davas sklenicky, tak bych koupila jen nejakou se zeleninou a do toho zamichala uvareny zloutek a je to :wink: ja jsem dneska eli udelala kvetak s bramborem a se zloutkem a jak si pochutnavala :wink:
vcera mi doktorka rikala, ze mam zkusit na noc misto sladke kase kasi zeleninovou, ze ji to mozna vic zasyti a tak jsem ji dneska nastrouhala mrkev, petrzel a cuketu, kratce jsem to povarila a zahustila ryzovou nemlecnou kasi....eli to taky moc chutnalo, pak po koupani si dala jeste mlicko a ted uz spi jako spalek :slight_smile: no jsem zvedava, jak dlouho ji to vydrzi....byla hooodne unavena, naposledy spala v pul druhy a venku uz pak nezabrala, to koukala vsude kolem,aby ji nahodou neco neuteklo :wink:
17. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
pauli:pak napis jak dopadla ta tovje zeleninova kase,to sejm zvedava..zitra az bdue spinkat tak to sem dam...ale z fotaku me to sem nejde,je to moc veliky,a to me stve,protoze mam vetsinu fotek....
zitra uvidite toho myho kuliska :slight_smile: snad ti vydrzi spat celou noc,nebo alespon dyl at se prospis...
jola:uplne s tebou soucitim....luky by to enchtel a vyvadel by jako lev...dneska to nechtel ani nastrouhany,jsem zkousela ejstli mu to nebude vadit,,hmm a vadi....snad si brzo poradite holky novy a nebo dostanete stary brzo spraveny :slight_smile:
jduna kute,jdu se oplachnout....tchyne nam vypotrebovala vsechnu teplou vodu!!ach jo!!hroznej barak!tak se jdu oplachnout studenou...aaaaaa,uplne se me dela husi kuze,kdyz si na to vzpomenu...tak zatim,,
17. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
pauli-tak snad vám to pomůže :slight_smile: Já taky nedávám maso pokaždý 6x.Když jí udělám jídlo se žloutkem,moooc jí chutná.Taky by se mi líbilo,kdybych mohla být zároveň na netu a u telky.U nás má počítač taťka,takže musím jinam.

leonik-no manža většinou nemusí vstávat moc brzy.teda jak pro koho :wink: navíc nemusí do práce ,,na píchačku,,Z Anetky je vyřízenej :slight_smile: Vůbec mu nevadí,když ho vzbudí,ochotně jí třeba uspí,má s ní trpělivost.Být to obráceně,taky bych asi chodila jinam,když by vyváděla :wink:

U nás pršelo jen málo :frowning2: Všechno je vyprahlý,já bych byla ráda,kdyby se pořádně zalilo.My teď ven nemůžem,je to teda hrůza,Anetka moc dlouho u ničeho nevydrží,už jsem dneska nevěděla,co vymyslet.Dokonce jsem vyhrábla takový malý piánko po nás,no byla z něj nadšená,ale jen chviličku,ani ne na tak dlouho,co mi trvalo ho umýt :angry: Teda byla by nadšená i dál,ale ne brnkáním,ale házením :grinning: To jsem si myslela,že bych jí nějaké pořídila,s xylofonem.No tak to asi ještě počkám.
17. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
andílek ,ach ta skleróza-taky se moooc těším,na fotky Lukáška :slight_smile: hm,tak nám včera taky netekla teplá voda,ale já už byla dávno umytá-otužoval se manža :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
tak dnes sme boli na poradni, mame 9840 g :slight_smile: a zabudla som sa pochvalit, od minuleho piatku mam prveho synovca :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: adamka, takze brat je pysny otec :slight_smile: a cerstve novinky, moja sestricka tiez caka mimi :slight_smile: :dizzy_face: juj aka som z toho vytesena ze budeme mat deti takto pokope narodene :slight_smile: no este mladsi brat ma co dohanat :grinning:

andilek, ano nas kubajs je tiez jedlik, obzvlast na obed, 300 g co zvykol jest sa mi zdalo fakt hooodne. a uz mu tolko nedavam, vacsinou tu sklenicku, 200 g, niekedy max 250 g. ale 2 sklenicky by som rozhodne nedavala, to uz je porcia ako pre dospelaka.
17. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz
Dobré ranko, tak už mám za sebou dvě noci, kdy jsem se i vyspala. Dneska jsem pro změnu Báru kontrolovala já, protože vůbec nebyla slyšet.
Tenhle víkend máme víkendový sraz se spolužákama, už se těším. Scházíme se několikrát v roce, ale já se přestěhovalatakže jsem je více jak dva roky neviděla. Bude sranda
paulinka80- a jak to hrozno připravuješ? jsou tam takové ty pecky ve vnitř

Holki, co děláte, když se vám mimča vztekají u převlíkání, krmení a td? Já jí včera vyhrožovala, že ona být starší, tak dostane na zadek. :slight_smile: Ono to už je skoro měsíc, co se u přebalování a převlíkání vzteká. Prostě to asi nemá ráda, tak se přetáčí, zapírá nohama, kope...

Patrika Swayzeho je mi moc líto. V Hříšném tanci jsem ho úplně žrala... Měl tam takové nádherné svaly na zádech a sexy zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 07:50  • Odpověz
ahoj holky, tak zeleninova kase nezabrala :frowning2: :frowning2: noc zase hruzostrasna, porad se budila,protoze ji vypadaval dudlik a taky plakala ze spani...ja uz fakt nevim. jsem se rozhodla, ze zkusime to, ze k ni bude pres vikend vstavat manza a ja budu spat jinde...ale teda nevim, jestli vydrzim. jenze takhle uz to dal fakt nejde :frowning2:
zzuzco:taky by se mi libilo, kdyby mela eli kolem sebe dalsi deticky,ale u brachy ani u segry to zatim nevypada a u svagra uz vubec neee :unamused:
luci:nekdy je to fakt tezky, zabavit je na delsi dobu...dlouho je nic nebavi...
telu:tak super, ze u vas noci lepsi :wink: pekne si uzij srazik, taky bych nekam docela vyrazila :wink:
to hrozno jsem oloupala, rozkrojila, vyndala pecky a vcera jsem to jen rozmackala,ale neslo to dost dobre, tak jsem to dneska mixla a je to lepsi. pridala jsem k tomu jablicko a ma dobrouckou presnidavku
me se eli u prevlikani taky vzteka, snazim se ji zabavit nejakou hrackou...obcas to zabere,ale spis ne....
ted mi zacala delat blbosti u jidla, porad se otaci a chce do pusinky nacpat treba nozicku nebo ruce....no dela ted strasni kraviny
18. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
zzuzi-gratuluju k synovečkovi :slight_smile: to se máš,hlavně Kubík,že bude mít si s kým hrát :slight_smile: .Manža má bráchu,a ještě dva bratrance,co jsou tak stejně saří a hrooozně rád vzpomíná,jak si hráli a dělali blbosti.Jede z těch bratránků taky čeká mimi,ale bydlí daleko,moc se nevídáme.Jinak u nás to nevypadá,že by se někdo rozhodl,,vyrobit,,Anetce kamaráda :frowning2:

telullah-super,vypadá,že se blýská na lepší časy :slight_smile: s tím vztekáním neporadím,anetka to snáší docela dobře.Hračka u toho asi nezabere viď?Když jí přebaluju,většinou si u toho hraje s chrastítkem :sweat_smile:.Jinak ostatní máme uklizený :grinning: Už se začínají projevovat osobnosti co?Aneta když něco nechce,taks e taky dokáže vztekat :angry:

Holky,mám veeelikooou radost :slight_smile: dneska se porvé rozplazila :dizzy_face:
18. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat,nepoužíváte některá nějaké noční světýlko?Když k malé vstávám,tak rozsvítím na chodbě,to je o.k.,ale docela to táhne,v zimě to asi nebude moc příjemný.Myslela jsem,že bych koupila nějaké světýlko,asi do zásuvky.
18. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, u nás dneska super noc :sweat_smile: Vojta usnul v půl 8 večer a ráno v 7 jsem ho musela budit, jinak by jsme nestihli školku :sweat_smile: Měla jsem strach, že se bude v noci budit hladem, večeřel zase brzo, ale stačil mu v noci jen dudlík a zase usnul :slight_smile: Jak jsme šli ze školky tak jsme ještě zašli do obchodu a na poštu. Musela jsem ho trochu provětrat, po tom prosezeným včerejšku doma. Pošťačka co u nás rozváží mně hned dala balíček, s tou chlupatkou. Hned jsme ji doma museli vyzkoušet, je v ní jak medvídek. Hodím fotku do alba :slight_smile:

pavli: taky jsme měli notebook, ale starý, jo, to byl veget na gauči u telky :sweat_smile: Teď máme novej počítač, tak už sena televizi ani nedívám :slight_smile: Jinak manža mně taky nadává, že se mu nevěnuju :sweat_smile: Maso dávám max. 5 krát týdně, jinak mu dělám třeba zeleninu různě, třeba jeden den s pohankou, pak jáhly, vločkama..místo masa a jindy zase žloutek.

andilek: to naštve s tou vodou :unamused: Já si pamatuju, když jsem bydlela u našich, tak jsme občas museli vodu na osprchování museli ohřívat na kamnech :rolling_eyes: :sweat_smile: No, jo, to je tak, když je plnej barák lidí :unamused:

luci: tak to má manžel dobrý, že si nemusí v práci cvikat :slight_smile: Oni nemusí chodit na určitou hodinu? Pracují úkolem, nebo jak?? :sweat_smile: To máš dobrý, to manža zas v noci začne bručet, ne, že by vstal k malýmu. Ale poslední dobou si nabral tolik práce, že nestíhají a tak chodí ráno brzo a vrací se až když děcka spí :unamused: :angry: A to jde i v sobotu, takže mám ohromnou radost, že ho děcka neviděly už čtyři dny :rolling_eyes:

zzuzca: pěkná váha :slight_smile: A to bych řekla, na to kolik ti sní, že bude vážit víc :sweat_smile: To budete mít v rodině veselo, tolik dětí :slight_smile: Gratuluju k synovečkovi :dizzy_face: Já už za měsíc budu mít neteřinku :slight_smile: Tak se těším, až si zas pochovám malý miminečko :dizzy_face:

telu: u nás dneska byl taky v noci nezvyklej klid, občas jsem se vzbudila jestli Vojta dejchá :sweat_smile: A to máme zaplej monitor :sweat_smile: Už blbnu :sweat_smile: Tak si užij srazík, to se scházíte často :slight_smile: My se ještě od základky s děckama neviděli :unamused:
Já už jsem taky psala, že je Vojta pěknej vztekloun :unamused: Oblíkání je u nás hrozný, nesnáší čepice, když ho cpu do katí a o mikině ani nemluvě :confounded: V létě to byla pohoda, teď jak je navlečenej, nemůže se hejbat tak se vzteká i v kočáru :unamused: Já si říkám, bude hůř :sweat_smile: Nic s tím nenaděláš.
18. zář 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
pavli: a nebylo Eli z toho těžko?? :unamused: Nebo jsi nezkoušela jí dávat v noci na pití čajík?

luci: psaly jsme zárověň :sweat_smile: Tak to je šikula, počkej, teď ji budeš muset zase víc hlídat :sweat_smile: Já jen odskočím od Vojty, a on je už odplazenej v jiným rohu místnosti :sweat_smile: To je kolikrát rychlost :slight_smile:Noční světýlko máme akorát u Lei, takový do zásuvky, jinak k Vojtovi vstávám potmě, mám ho v postýlce u postele. Když potřebuju větší světlo, rozsvítím lampičku, mám ji teda na zemi, aby to svítilo tlumeněji :slight_smile:
18. zář 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
leonik-frajer :wink: Tak to máte taky na p..,když je manža tak vytíženej.Můj dělá na živnosťák,takže většinou ho čas netlačí,když zaspí.Jinak ale taky času nazbyt nemá :frowning2: Jak jsme psala,z malý je hotovej,mám strach,že jí bude pěkně rozmazlovat.Taky kontroluješ monitor :slight_smile: manža,když jdem spát,tak pokaždý zkoumá,jestli dejchá.Už jsem říkala,že ho prodáme(monitor :grinning: )když si to musí ověřovat :grinning: Čepice teda taky nesnáší,tu musím nasadita honem jí rozptýlit.Na chvilku to většinou zabere,ale jak se nudí,je dole :angry:
18. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
zuzi:vy ale amte deticek...ze gratuluju...a ma Sebik paradni vahu,my jdeme v pondeli...tak sejm zvedava :slight_smile:
telu:me povidej,ja hozabavuju hraCKAMa,ale jak uz ji jednou mel,uz ho nebavi,takze se me porad pretaci a kdz se mu to zakaze tak se silene vzteka...takze u nas zabiraji hracky :slight_smile:
pauli:to me mrzi,ze sjte meli spatnou noc...my jsem po dlouhy dobe taky vsravali v noci..asi protoze spi moc odpoeldne,,dneska mu to zatrhnu :wink:
ja si teda nemuzu stezovat,az na to otaceni u oblekani je strasne hodnej...ale myslim,ze az bude chodit bude to pekny cislo :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak nám volali mám si přijed pro mixér :grinning: .
luci:nám svítí pouliční lampa přímo do ložnice a mám zatáhlý záv ěsy ale přesto je tam trochu vidět je to taková lampička za dara :grinning: . Když jednou nesvítil tak jsem si svítila na malou mobilem :grinning: bo naše lampička moc svítí. Já neporadím. Když jsem měla Jolu tak jsem dostala od někoho (od ťamanů) takovou kouli a tam byli rybičky a svítilo to moc zajímavé a taky to svítilo jen tak trochu a rybičky tam plavali ale kde to teď je???Jinak neporadím
18. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky!
Včerejší usínání byla katastrofa, Danča měla úplný hysterák, chvilku jsem jí nechala vyřvat a pak už jsem musela
chovat, to řvaní jí tak zmohlo, že usnula už v 19.00 což je o dvě hodiny dříve než normálně. Myslela jsem, že
se do osmi vyspí a půjde spát pozdě, ale kupodivu vydržela spát až do rána do půl 7. V noci teda 2x vstávala,
tak jsem musela do kuchyně připravit mlíčko, musím jí brát s sebou, aby neřvala a mlíko připravuju jednou rukou
a druhou rukou ji držím. No, hrůza, někdy vypije 100 ml a jindy třeba jenom 30 ml. Ale bez mlíka jen tak
neusne. :frowning2:

Holky, jak a s čím dáváte žloutek? Já jsem to dala 2x a pokaždé zvracela, tak skoro mám strach ho dát znovu.
Poprvé jsem ho dala uvařený a přimíchaný do skleničky od Hami špenát s hovězím a po 2 hodinách všechno
vyzvracela, tak jsem si myslela, že to bylo tou skleničkou, tak podruhé jsem koupila skleničku od 4.měsíců, kde
je jenom špenát s bramborem a do toho jsem dala uvařený žloutek a stalo se to samé. Všechno vyzvracela.
Tak nevím, vypadá to, že žloutek není schopná trávit. Přitom tu samotnou skleničku špenát s bramborem
měla když byla mnohem mladší a vše bylo ok, teprve teď ten žloutek dělá neplechu. Tak ho raději nedávám.

Jdu vás dočíst.
18. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky,

nějak nestíhám.... zrovna jsem dovařila, přivezli nám koberec a odpoledne nám příjdou známí ho položit a olištovat.O víkendu budem skládat nábytek. To jsem zvědavá,protože je to 5 skřínek ale zabalené je to asi ve 30 krabicích :astonished:

Malá do teď spala, a zrovna si hraje v postýlce.

Jídelní židličku my máme Fábulu od Babypointu a super!!!

Kojeneckou vodu jsme nedávala nikdy, od 6 měsíců dávám normálně převařenou z kohoutku. Jak vidím v některých obchodech jejich skladování vody (na slunku) tak bych se toho nenapila ani já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jídlo malé nemixuju, už mi dlabe i kousky chleba se sýrem a kousky v jídle jí taky už nevadí. Ze začátku se teda moc netrvářila ale za 3 dny si zvykla :grinning:

Se vztekáním je to u nás stejný, největší řev když jí něco vezmu z rukou,třeba můj mobil nebo ovladač, to je pak řev jak kdybych jí vraždila :grinning:

Ke mě přišla kontrola když jsem byla těhule na neschopence. Ale jenom 1x a to jsme byla naštěstí doma. Jinak jsem vycházky nedodržovala. Měla jsem je omezené, dr. mi řekla že neomezené mi napsat nemůže že by jí to neprošlo na socce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
paulinka
ty jsi úplný detektiv, vypátrat Mivipu. Docela mě to překvapilo, že nemá co psát. Když tu byla, tak jsem z ní ten
pocit neměla a je to ta poslední, do které bych řekla, že sem psát přestane.
Maso dávám 5x týdně, se žloutkem jsem raději přestala, za nějakou dobu ho zase zkusím.
A ty dáváš těstoviny vaječný nebo nevaječný? Já jsem těstoviny zatím nedávala, má většinou brambory, občas
rýži a k tomu zeleninku a masíčko. :slight_smile:
A ten mixér jak jsem psala, že přestal fungovat, tak už zase jde, tak nevím co to má znamenat. :wink:

andilek
to s tou vodou teda nic moc. Sprchovat se ve studený bych taky nemusela. Asi tě chce tchýně otužovat. :grinning:

zzuzca
taky jsem čekala, že bude vážit ještě víc, podle toho kolik jsi psala, že ti toho sní. :slight_smile:
Teda to budete veliká rodina. :slight_smile:

tellu
u nás oblíkání taky nic moc, nejhorší to je, když jí chci oblíknout po vykoupání v koupelně, to je téměř
nadlidský výkon, nechce ležet, pořád se otáčí a leze do umyvadla, tahá za různé šňůry, zrovna včera mi
schodila kartáčky, tak jí oblíkám na klíně, v leže to nejde, to jí dám sotva plínku. :wink:

leonik
to je super, že se chlupatka líbí. Možná, že jsem koukala na tu samou, ale Danča už má věcí moc, tak si dám
zase nějakou dobu od MMB pauzu, ty aukce jsou fakt návykové. :slight_smile:

luci
to je celkem výhoda, když pracuje na živnosťák, může si práci rozvrhnout podle sebe.
Já lampičku nepotřebuju, sousedé dlouho do noci svítí, tak mám doma světla dost a z ulice taky. :slight_smile:

Danču už slyším, tak jdu dát oběd. :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
teeeda, pauli, ty sa s tym hroznom vyhrala :slight_smile: ja by som to snad 3x zjedla kym by som to pripravila :grinning: dobre ze to eliske chutilo. no inspirujes ma, vyskusam, bude to pre mna taka mala skuska trpezlivosti :grinning: :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.