• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
luci, my mame tiez malu stolnu lampicku na zemi, tak, aby tienila ... ked ideme spat my, vypinam..a v noci ked potrebujem je poruke. ak fandis ikee tak tam maju kadejake detske lampicky. napr. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30128813 na obrazku nevyzera uple naj, ale videla som nazivo a je pekna. my mame s tymto motivom decku :slight_smile: a je za babku
18. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. zář 2009 ve 12:51 • vlada84
andilek: no super fotečky :dizzy_face: Luky je pěknej chlapák :dizzy_face:

luci: manžel taky pracuje na živnosťák, ale chodí ráno pravidelně na stejnou hodinu do práce, a večer teda chodí pokaždý jinak. Ale je to spíš dýl, než dřív :frowning2: Monitor si určo necháte na druhý mimi, ne? :sweat_smile:

nency: zajímavý že Danče stačí třeba jen 30ml :confused: :sweat_smile: To se s tím akorát chystáš, a pak tě to akorát naštve, že toho vypije tak málo, co :unamused:Žloutek dávám jen s vařenou zeleninou, včera jsem ho dělala s dýní, mrkví, pórkem, brokolicí :slight_smile:Některý děti to asi nestráví, tak asi budeš muset chvíli nedávat a pak zas po čase zkusit. Dr.ses neptala?

misicka: tak jak to těhu zvládáš, s tak malým prckem? Máš nějaký nevolnosti, nebo dobrý? Kdy se už dozvíte jestli jsou tam ty dvojčátka? Musíš to mít náročný, ještě k tomu to bydlení.. :unamused:
18. zář 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
leonik:jeste to nemam hotovy,jeste jich mam plno v mobilu,ale nejde mi to z neho ven..musim pockat na manzu....ikdyz ,kdyz si s tim nevim rady ja,tak nikdo :slight_smile: ale diky...ted je takovej jinej..no uvidis :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
misicka...taky by me zajimalo co tvoje tehulkovani?povidej,jsme zvedavy :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
ahojky holky, tchyne vozi a tak mam chvili klidecek...davam si kavicku a u toho jsem vas docetla :slight_smile:
vezmu to od konce :wink:
andilku: krasny fotecky, lukasek je hezouckej, tesim se na dalsi foto :wink:
misicko:taky jsem zvedava jak se citis, jak to zvladas a taaaaak...tak povidej :slight_smile:
zzuzco: to hrozno jsem mela pripraveny hned, ono je to par kulicek, takze to jde rychle :wink: s tim jablickem a rozmixovany ji to chutnalo vic nez vcera jen rozmackany :wink:
luci:my mame obyc lampicku taky na zemi,aby to svetlo bylo tlumeny....koupila jsem v DM takovy to maly svetlo do zasuvky a vubec to nesviti, tak to ani nepouzivam
nency:taky me to prekvapilo, zrovna mivipa byla takova ukecana a psala dost casto :wink: jooo trochu jsem si zahrala na detektiva, docela me to i bavilo :grinning:
testoviny jsem davala zatim 2x, koupila jsem takovy maly bezvajecny. s tim zloutkem bych asi pockala byt tebou a zkusila to zase za nejaky cas, jak psala Leonik. ja ho davam taky jen k zelenine, prijde mi ze s masem by to bylo az moc tezky do briska. takze reklamace mixeru zatim nebude? :wink:
leonik:myslis, ze bylo eli v noci tezko z ty zeleninovy kase? no ja nevim, nevypadalo to, ze ji boli brisko, spis jak kdyby mela nejaky osklivy sny nebo ja nevim. proste vzlykala ze spani, vypadl ji dudlik, tak jsem ji ho vzdycky dala a za par minut se to zase opakovalo. kdyz jsem ji chovala, tak byla klidna hned...asi to bude maminky zavislacka....
luci:super, velka gratulace k plazeni!!! :slight_smile: :wink:
18. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
taky jsem přidala pár nových fotek :wink:

a ted jdu trochu poklidit...zatim paaaa :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Těhulkování zvládám zatím naprosto v pohodě, kdybych to neměla už potvrzené od gynDr tak ani nevím že jsem těhule.. Cítím se fajn, nevolnosti zatím nejsou, sice občas mám žaludek jak na vodě, ale jen chvilku a pak je klid, tak doufám že to vydrží :wink: Byteček do konce týdne snad bude komplet hotový, tak pak si budu užívat ještě víc... Na kontrolu jdu příští týden v pátek, to se dozvím kolik těch mimísků vlastně čekám :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
No a manža to těhu už taky bere v pohodě, akorát teda doufá že mimi bude jenom 1. A já jsem zas takový cvok že jsem si na představu dvojčat už tak zvykla že když mluvím o mimču tak vždycky v množném čísle.A to si Petr ťuká na čelo že jsem dobrý blázen chtít zvládat 1,5 r. prcka a dvojčata k tomu :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
misicka:to je dobre,ze ani pomalu envis,ze jsi tehu,ja teda cely tehulkovani envedela ,ze neco nosim pod srdickem :slight_smile: a tobe by se to hodilo ,aby ti bylo dobre...ale taky si neumim predstavit,ze bych cekala ted dvojcatka...ale jinak ej to rkasny
pauli:dekuji ,pridam tak do konce vikendu :slight_smile: :slight_smile: a Eli je hrozne rozkosna...ma krasnej kukuc :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
pauli:a jeste jsem chtela naspat,ze ma horzne vlasku, moc krasna :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
andilku děkuju :wink:
tak jsme se vcera s manzou rozhodli, ze v noci bude k eli vstavat on. pred koupanim se nadlabla kasickou, pak jsem ji jeste poradne nakojila a v sedm uz spinkala...bylo to trochu s placem,ale slo to. v pul desaty se ale uz probudila. tak tam manza sel, dal ji napit vody, utisoval ji, povidal....ale nevytahoval z postylky.ja jsem byla u televize a myslela jsem si, ze usnu,ale usnout jsem nemohla. ten plac jsem slysela a tak jsem mela porad nutkani tam jit a proste ji utisit. ale manza byl proti, ze pry kdyz uz jsme se rozhodli, tak se to musime vydrzet. obdivovala jsem jakou ma trpelivost. no eli vydrzela byt vzhuru tri hodiny....nastesti teda nejaky hysteraky nemela,ale spis uz pak tak poknouravala. v pul jedny padla unavou a probudila se v pul ctvrty. to uz jsem ji ale nakojila,protoze jsem si rikala, ze uz ma mozna fakt hlad. pila dlouho a dost :wink: pak se rano vzbudila v pul sedmy,takze dalsi kojeni no a ted ty moji broucci dva jeste chrupkaji :slight_smile: ja jsem stihla vyndat nadobi z mycky,povesit pradlo, nasnidat se a trochu zkulturnit :wink: tak jsem zvedava na dnesni noc, zase bude chodit manzel.....
zitra asi vyrazime do ZOO,tak se mooooc tesim :slight_smile:
misicko:to je super, ze je ti dobre...jen tak dal :wink: taky jsem moc zvedava, jestli to budou nakonec ty dvojcatka...a teda moooc te obdivuju :wink:
uzijte si krasne vikend, papa
19. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
čauvec holky tak tady máme v našem zapadákově super mega akci! Kolo pro život - cyklobraní :grinning: aspoň se kulkturně vyžijem :wink: .
Jinak jsem totálně vytočená!!! Včera jsem si dovezla mixez z opravy a doma jsem se dívala a zjistila že to není vůbec opravené :angry: takže v pondělí tam jedu znovu a budem opět bez mixeru :unamused: .Že já blbec jsem si to nezkontrovala hned na místě! Já jsem takový vůl že jsem jím věřila no ale ode dneška se to změnilo.
Paulinka:manžu obdivuji :wink: , to můj je takový nervák že by jí vytáhl a utišoval a nakonec by mi ji strčil. Užijte si v zoo. A pochval manžu ať si trochu myslí :wink: že mu to vzkazují z Koníka :grinning:
19. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojyk holky,
andílek,Luky je moc hezkej :wink: ,těším se,až přidáš ještě nějaké aktuální foto :slight_smile:

pauli-elinka je k sežrání,ty vlásky,nemá chybu :wink:Manžu rozhodně hooodně pochval,určitě si to moc zaslouží!a ty taky,že jsi to vydržela tam nejít :wink:jsi teda detektiv :slight_smile:,ale jak už psala nency,mě se to taky nezdá,vždy´t téma založila,přejmenovala,psala snad denně a najednou ze dne na den nemá co psát? :sweat_smile:Samo,že nám do toho nic není,ale mě to prostě přijde divný.Výlet si určitě užijete,má být hezky:slight_smile:
zzuzi-díky za tip na lampičku.Do ikei to máme bohužel moc daleko,jak do Prahy,tak do Brna :wink:

leonik-jasně,že si monitor necháme pro další:wink:,to jsme si dělala srandu,když ho manža furt kontroluje.No ale Anetka ho asi bude mít,do tý doby:grinning: Bude to bez něj nezvyk.Manža dělá v lese,někdy růčo,tak to je jedno,jestli přijde o něco dýl a někdy má pod sebou lidi,nebo vyřizuje papíry klaďákům.To většinou jezdí na čas,ale nadělávat nemusí,když zaspí:grinning:

joly-tak si to užijte:wink:To věřím,že jsi naštvaná-tak jim to v pondělí hezky vytmav:angry:

misicka-super,že to je Ti dobře:slight_smile:Já tě moc obdivuju,jak by sis přála dvojčátka.Já si teda ještě moc nedovedu představit ani jedno další.Nábytek určitě postavíte.Já jsem montovala celou stěnu do obýváku sama.teda u větších skříněk jsme potřebovala malinko asistenci.Moooc mě to bavilo.Chtěla jsem i kuchyň,ale tu jsme si nakonec nechali dovézt sestavenou :frowning2:,kvůli času.

Holky,to máte dobrý,že vám svítí domů pouličáky atd.My máme okna jinam a navíc u nás se nesvítí celou noc:confounded:Možná by bylůo víc vidět,kdybych roztáhla žaluzie :grinning: My máme lampičku ve zdi,tak nemůžu dát na zem.Hodně svítí,nevím,jestli se koupí i slabší,,žárovka,,ona to ani není žárovka,spíš nějaká dioda či co?Byla dost drahá,tak jsem myslela,že by nějaké světýlko vyšlo levněji.Koukala jsem v DM,ale to už psla pauli,že nesvítí.
19. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky!
Včerejší noc byla nejhorší. Danina se rozhodla, že trumfne v nočním vstávání všechny mimča z Koníka, vzbudila
se 6x. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlad přitom nemá, vypije málo, tak buď zuby nebo nevím. Ještě mě napadlo, že má možná nový
zážitek s novým kočárkem. Včera se ji v něm moc líbilo, dokonce k sobě přilákala nějaké malé štěňátko, které
ji málem skočilo do kočárku, naštěstí páníček byl rychlejší. :grinning:
Dneska si vydržela hrát s novým míčkem, moc se jí líbil, bavilo jí to skoro 3 minuty. :grinning:
Kája včera odjela s kamarádkama na chatu, tak doufám, že je rodiče uhlídají, aby nic nevyvedly. :slight_smile:

luci
gratulka k lezení, včera jsem ti to chtěla napsat, ale zapoměla jsem, tak dodatečně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jola
to s tím mixérem je hrozné, dělají ze zákazníků blbce, jen jim dej co proto. :wink:
Hezky si užij dnešní cyklobraní a dej vědět jaké to bylo. :slight_smile:
paulinka
to má manža trpělivost, ale za zkoušku to stojí. :slight_smile:
Hezky si užijte Zoo. :slight_smile:
Krásné fotečky, má hodně vlásků a maminka jí udělala krásný účes. :slight_smile:
misicka
dej nám pak hned vědět, kolik mimísků nakonec bude, to víš, jsme zvědavé. :slight_smile:
andilek
krásné fotečky, přidej ještě nějaké aktuální ať se pokocháme. :slight_smile:
leonik
mudry jsem se na ten žloutek neptala, asi by mi poradila to samé, přestat dávat a po nějaké době
zase zkusit. :wink:
19. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
luci, tiez som pozabudla pochvalit anetku za plazenie :slight_smile: :slight_smile: viem si predstavit ako ta to potesilo, vidiet vzdy ten pokrok dopredu je nieco uuzasne, ja tiez na to netrpezlivo cakam, ten cvik co mame teraz je nakoniec dost hruuza, uz aby sa rozliezol a my ho prestali cvicit.

dnes mame bojovu ulohu dostahovat,v noci sa mi snivalo ze uz je hotovo :grinning: to bolo tazke prebudenie do reality :slight_smile: :grinning:

pauli,andilek, eliska a luky su krasne miminka. a pochvala pre manzela pauli za podporu :slight_smile: moj je tiez taky tip :dizzy_face: posledne 2 noci som ja spala v obyvaku :grinning: a kubik s manzelom v loznici :slight_smile: maleho by som len budila ako som mala tu sialenu rymu + kasel. takze manzel tisil maleho ked sa v noci zobudil a prisiel po mna na kojenie :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
pauli:to mas dobreho manzu,muj by nevydrzel ani minutu,vzdycky Luky zacne natahovat a sup ke me :grinning: takze tohle by neslo jako u vas....
nency:to me je lito s tou noci,m byli taky vzhuru,ale jednou...snad dnesak bude spat jako zabita :sunglasses:
19. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahojky,
jasny, ze manzu jsem za tu vcerejsi noc chvalila...byla jsem prijemne prekvapena, jak hezky to spolu zvladli :slight_smile: on je takovej klidas, takze ho hned tak neco nerozcili. vcera jsem spala s nima,ale dneska se stehuju....uz vim, ze to zvladli a tak se chci aspon jednu noc vic vyspat....manza neni proti, tak jsem rada :slight_smile:

holky diky :wink: ...ale vsichni nasi mimisci jsou k sezrani :slight_smile:

nency:at mate dneska klidnejsi noc!

jolo:jaky bylo cyklobrani? a s tim mixerem, to je teda hruza....koho by to napadlo kontrolovat hned tam jestli je to opraveny....dej jim co pro to!!

luci:s tou mivi je mi to taky divny...no treba to pro ni byla fakt najednou ztrata casu, nebo ja nevim....kazdopadne ale mas pravdu v tom, ze je to jeji vec a nam do toho nic neni.ja kdyz jsem patrala, tak jsem si spis rikala, jestli s ni neco neni.....
19. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojda zeny...tak sjem byli u ansich...dneska to slo,zadny poucovani,tak jsem byla rada..nechali sjme si auto u tesca a sli sjem k ansim pesky asi 2kmmozna 3km,protoze Luky vetsinouv tu dobu spinka .hm...zase jsem se myslila...celou cestu drbnicil,,,jenze na nas ho to nebavilo koukat,tak jsem ho musela otocit dopredu aby videl---hm,kliddek....ale spat neeee---kdyz jsme dosli,tak luky po pul hodine usnul na mejako spalek,,byli tri hodiny..hm,tak sejm rikala,ze ho encham,pujdu ho dat do kocarku a at se vyspi..hm..omyl polozila sjem ho a nic,koukal...v pul 6 jsme jeli domu a cestou usnul v kocarku..hm...tak sejm zvedava jak bude spat...no uvidime...
luci?pauli:je to divny,moc divny,bud nema cas,,ale to se mi zda divny,nebo fakt nema zajem a neni cas.O tom,ze by se ji enco stalo o tm se ani nebavte,snad urcite neeee!!kdo vi,co se deje..
19. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahojda holky..tak ym vstavali v pul 6,,no ymslela sjem,zwe kdyz usnul v devet bude spat dyl.no nic no...ale uz asi deset minut chce spat...jako kdyby nemohl spat dyl rano,no jo no,deticky.....
co vy?koukam,ze tu vcera krom pauli nebyl...
20. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
čauvec holky tak u nás cyklobraní super Jolanka si vyhrála plno výher (je soutěžící tip) pak jsme jeli ještě na narozeniny bratránkovi a sestřence ( 9let a 2 roky) tak to tam bylo tak hezké .
Holky díky za podporu s tím mixérem určo se nedám :grinning: . Zítra jedu k zubařovi tak doufám že budu mít sílu.
Moc vás všechny zdravím a přeji hezkou neděli :wink:
zzuzca.taky hezky pochval manžela že je šikula :slight_smile: že mu to vzkazují z koníka :grinning:
20. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Dobré odpoledne :slight_smile:

my jsme včera ráno vyrazili pro Honzíka, který byl na hlídání u tchýně a pak jsme jeli do Písku :wink: Tam jsem si k narozeninám vybrala krásný kožený kabátek - červený :dizzy_face: Pak jsme se chvíli prošli a šli jsme na oběd. Po obědě jsme jeli do Blatné, kde nás manža vysadil a jel si po své práci. Dělají tam pro jednu firmu a nešlo to jindy než o víkendu :unamused: My prošli park, viděli jsme daňky a pak jsme zjistili, že je tam den s firmou do které manža jel :wink: Byl tam skákací hrad, nějaké soutěže, program pro děti :wink: Tak jsme tam na chvíli zůstali a koukali. Honzík byl dvakrát na skákacím hradě a moc se mu líbilo :slight_smile: Nahoru vyběhl jako nic :grinning:
Pak jsme si dali v parku sváču, došli jsme na náměstí a manža nás vyzvedl. Měla jsem toho dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík cestou domů usnul, Eli na chvíli taky :slight_smile:
Večer jsem pak byla u kamarádky z regionů, sešly jsme se tam 4 :slight_smile:
Dneska ráno jsem připravila oběd - řízky a brambory na kaši, manža zatím vyluxoval a já šla pak vytírat. Elinka spala, tak si hrál s Honzíkem :slight_smile: Teď jel manža pro změnu do Blatné :angry: Prý to mají hotovo, tak aby to předali... No v plánu to ale nebylo, tak doufám, že se vrátí do 4, protože by se měli pouštět draci a pak péct buřtíky :slight_smile: Vítr sice moc nefouká, ale mají být i nějaké soutěže atd. :wink:

Dneska jsem Elince zkusila uvařit oběd a něco snědla. Možná neměla tolik hlad, protože ke sváče snědla 3/4 banánu :wink: Ale rozhodně to neplivala :grinning:
20. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdu zkusit dočíst aspoň poslední 2 strany, abych byla v obraze...
Zvlášť když Honzík spí a Eli je tu se mnou v kočárku podezřele hodná :grinning:
20. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Nevím kde se chytit...

Telu - tuhle stavebnici má myslím synovec nebo něco podobného :wink: Je moc hezká :wink:
No a teď čtu, že je to pro Báru... Není to pro ní malé? :confused:

Já gympl mám :wink: Pak jsem teda ještě studovala VOŠ a teď o října jdu znovu do školy :grinning: Přihlásila jsem se na soukromou VŠ, kde si dodělám bakaláře a to na základě toho, že mám tu VOŠ :wink: No jsem na sebe zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nektarinku Eli měla... Vždyť je to skoro to samé jako broskev :wink: A když se to pěstuje i u nás, tak nevím jestli by na to musela mít alergickou reakci? :confused:

Leonik - Eli jogurt baští a sní ho celý, klidně i tu 200g Hollandii :grinning: Ovoce jí do toho nedávám, když má přesnídávku buď dopo nebo odpo :wink: A na zasycení to stačí :wink:

Misicko - no tý jo, to jsou mi noviny!!! :grinning: Máš můj obdiv jít do druhýho takhle brzy :slight_smile: A ještě jestli to fakt budou dvojčata :grinning: Snad to zvládnete :wink:
A na jménech se snad taky dohodnete :wink: My se naštěstí dohadovat nemuseli, tak jsem byla ráda, že jsme byli za jedno :wink:

Nency - to je pech s tím kolotočem :unamused: Hlavně aby to vyreklamovali...
No já právě taky na MMB dávala inzeráty a nic, tak jsem to pak šupla do bazaru a hotovo :wink:
20. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Další stránka... :wink:

Luci - já jsem taky takhle byla zoufalá z toho, že Ei nepije... Jednou mi taky předvedla, že pít umí a pak zas nic. Zkoušela jsem různé šťávy, dudlík, pítko, cokoliv a ona nic. No a nakonec jsem jí pravidelně dělala jedno a to samé pití, stejnou lahvičku a nakonec se pít naučila :slight_smile:
Teď bych jí chtěla odnaučit pít z lahvičky a aby pila z pítka. Jenže to nechce. Jeden den nepila vůbec, druhý den půl dne a pak jsem to vzdala a dala jí zpět flašku. Asi to má ještě čas...

Tellu - tak to je super, že se Bára posadila :slight_smile: Za chvíli bude sedět jako nic :slight_smile:

Joli - gratulka k zoubku :slight_smile:
My pořád nic :frowning2: No ale neřeším to, až vyleze, vyleze :grinning:
A super, že už máte školku otevřenou :slight_smile:

Nency - to je dobře, že kolotoč vyměnili, resp. vymění :slight_smile:
A ty peníze za zubaře znám, jsem na tom skoro jako ty. Jednu dobu jsem tam byla snad pořád a pořád platila :rolling_eyes:

Tellu - jejda, ty už nastupuješ do nemocnice! Tak ať to doma bez tebe zvládnou na 1*!!! :dizzy_face:
A Elinka říká už táta a teď zkouší mámu, ale to je jen takové volání v nouzi "mamama" :grinning:

Zuzi - to se stěhujete ale daleko :grinning: No ale aspoň to v okolí znáš :wink:
20. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Pauli - Eli má krásné míry :slight_smile:

Kojeneckou vodu nepřevařuju :wink:

Andilku . Mivipa tenkrát psala, že jí někdo obtěžoval a proto si měnila nick. Možná že to neustalo, tak to radši vzdala... Škoda :frowning2:

Eli už je protivná, tak to vzdávám...
20. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahojda holky.,my uz jsme vzhuru od pul sesty :frowning2: ale za chvili pujdem spat.
omlouvam se za ty fotky..rozbil se me mobil..kupuju uz novy,tak pak dam sem ty fota...
21. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme měli celý víkend pilno :sweat_smile: V sobotu jsme celý den strávili ve vedlejším městě na cvičení a zpívání pro děti a pak jsme ještě zašli na dětský den. Takže se Lea vyřádila a večer padla únavou. Vojta byl celkem hodnej, akorát odpoledne bývá mrzutější, jak je pořád v kočáru a nemůže se pohybovat :sweat_smile: Nejradši by byl na zemi a všechno prozkoumával :slight_smile: Včera jsme si udělali výlet do Dinoparku do Vyškova, bylo to tam moc hezký. Počasí nám krásně vyšlo. Lea se tam trochu bála, ale jak viděla, že Vojtík sedí na dinosaurovi a nebojí se tak z ní pak taky strach opadl :grinning: Po cestě domů jsme se stavili v Brně na nákupech. Až Vojta usne, pokusím se vás dočíst, co je tady novýho :slight_smile:
21. zář 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
pavli: tak co, ještě dáváš na noc tu zeleninovou kaši? Mně jen napadlo, že třeba Eli bylo těžko, ale asi jak píšeš, třeba chce pořád v noci maminku u sebe :slight_smile: To je manžel vytrvalec :wink: ten můj by to vydržel chvilku a pak by mně ho šel dát :rolling_eyes: Přesně, jak píše Jola :sweat_smile: Jinak moc hezký fotečky, Eliška je vážně pěkná vlasatice :dizzy_face:

jola: to je divný, že by ti ten mixer neopravili? Museli ti k tomu přidat reklamační list, ne?Jejda zubař :sweat_smile:Budeš to mít za sebou, mě to čeká v pátek :rolling_eyes: :unamused:

luci: já plánuju monitor používat do roka, pak poputuje do krabice :sweat_smile: Asi se ho za pár korun zbavíme, už má něco za sebou. Měl ho půjčený i švagr, takže je po třech děckách :slight_smile: To má manžel dobrý, že takhle může chodit do práce. Jinak jak jsem ti psala o tom světýlku do zásuvky, tak vydrželo svítit týden a už je po něm :unamused:

nency: jejda, vy máte teda noci :unamused:

andilek: to jste si udělali hezkou procházku :slight_smile:

zany: vy jste zase měli koukám pilno :slight_smile: Vojta taky nechce zase pít z hrnečku, tak jsme zase na flašce. Asi to chce čas, jak píšeš. Pak budem zkoušet znova :slight_smile: To to sní Eli hodně jogurtu :fearful: :slight_smile: Vojta sní jen tu jednu malou Activii, a brzo má zase hlad. Ovoce k tomu nechce, tak mu dám sušenku, nebo křupku. Jo a Holandii nechce :unamused: Asi je to na něj moc hustý :sweat_smile:To sis udělala určitě radost s dárečkem :wink:

Já jsem se před chvilou pěkně vytočila :angry: Pověsím prádlo na balkon, a nějakej de... :angry: :angry: :angry: začne topit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže všude bílo, vidět ani na krok, a ještě ke všemu, než jsem stačila pozavírat okna, tak máme celej byt začouzenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je k vzteku fakt. Nemůžou pálit večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

čekala jsem, že bude dost nakecáno a vy se flákáte :grinning: No aspoň toho nemusím tolik dočítat...

My jsme dneska vstávali brzy :unamused: Už v 6! :confounded: Eli by asi ještě spala, ale ten rarach ne, protože vstával tatínek a on už ležet nebude :unamused: Dopoledne jsem uvařila rajskou a pak jsme sjeli koupit Eli jogurty. Zrovna dneska tu byla pošťačka a přivezla mi balík a my nebyli doma :unamused: Tak budu muset zítra na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Objednala jsem na MMB bryndáčky se jménem pro Eli, neteř a kamarádky malou :slight_smile: Odpoledne obě děti spinkaly a já pak frčela na masáž. Bylo to příjemný a krásně jsem si odpočinula :slight_smile: Pak jsme šli ještě všichni na procházku a zakončili jsme to kafíčkem a Honzík džusem na terase. Dokud je ještě hezky :slight_smile:
Dneska nám volala sestra od dr. jestli může Honzík ve středu na očkování proti spalničkám atd. Ještě nemá druhou dávku... Prý je dost dětí nemocných, tak to odříkají a když to sestra nevypotřebuje, tak to pak může vyhodit... To zas bude řev :grinning: Ale má slíbený bonbon, tak uvidíme :confused: :sweat_smile:

Leo - tak to jste měli taky fajn víkend :wink: Eli je na tom stejně jako Vojta. Když je celý odpoledne v kočárku, tak jí to nebaví, vzteká se a nejradši by někde lezla nebo se aspoň chovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A s tím, že lidi něco pálí je to k vzteku!!! Tady jak se začíná topit, tak je tu kolikrát taky mlha! :angry: Musím to hlídat a když mám otevřený okno, tak ho rychle zavřít, protože jinak by tu bylo smradu! :rolling_eyes:
21. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.