• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
čauvec holky tak jsem vyvalila tři litry u zubaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dostala nový zub. Koupila jsem si novou kabelku abych měla radost a jela domů. Dneska jsem jela ještě s Jolou do kroužku a pí. uč. jí oznámila že je šikovná a bude už v sobotu s nima vystupovat (začínají štaci v naší vesnici :dizzy_face: tak si budu myslet :grinning: )
Taky jsem snes JÁ objevila zub (konečně se prořezal) takže dostanu na nový šaty :grinning: . Tak docela nááááročný den. JOOO holky stavila jsem se v interšpáru mají tam v akci různé příkrmy třeba zeleninový příkrmy 3X135g za 29,90 nebo Hamánek 2X190g za 45,80 a jeden k tomu zdarma. Akce trvá do 22.9 a do vyprodání zásob ale měli tam toho hafo.

leonik:já to taky nesnáším ten čoud a ještě kord když mám pověšené prádlo :confounded:
21. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Byla jsem u zubaře, opět 890,-Kč. :angry: Tak jsem ráda, že mám zubaře konečně za sebou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Noce se u nás bohužel nezlepšily, opět byla 3x vzhůru. :angry: Už máme 1/4 zoubku a druhý je už prořezaný
a kouká asi 1 mm. Na svačinku jsem zkusila dát hroznové víno s jablíčkem, inspirovala jsem se Paulinkou,
docela to mělo úspěch, všechno snědla. Ale zato se nám zhoršily obědy, vůbec je nechce jíst, jsem ráda,
když do ní dostanu 120 g. :frowning2: A taky jsem si jí doma zvážila na té naší dospělácké váze a jestli nám jde
dobře, tak vůbec nepřibrala. Asi je to tím, že s sebou víc mrská, kvůli zubům začala méně jíst a taky míň
spí. Dneska spala 25 minut dopoledne a odpoledne 30 minut v kočárku, to je vše. Usnula až v půl 9, tak
mě dává zabrat. :wink:

leonik
jj, pálení čehokoliv venku mě taky vytáčí, nejhorší to bylo v létě, když bylo vedro a museli jsme větrat a
to jsem pak byla pěkně vytočená, protože jsem musela všechny okna pozavírat. :angry:
Když jsme byli na chatě, tak tam nějaká maminka s dětma pálila plastové láhve a její děti nad tím ještě
stály. Nechápu jak někdo může být tak dementní. :angry:

jola
tak čtu, že jsi taky byla u zubaře. 3 litry, to je taky slušný, to se zubaři mají. :wink:
Gratulka k zoubku. Tak vidíš, žádná fotbalistka, ale bude to tanečnice. :slight_smile:

zany
tak to máte dobrý, když vám pošťačky přímo doručí domů balík, tady balíky nechávají na poště a roznáší
jenom doporučené zásilky. Kdybych chtěla balík doručit domů, tak musím volat na poštu a to bych více
provolala než ušetřila, tak si tam raději dojdu. :wink:
Také jsem koupila bryndáček se jménem, dalo mi to práci než jsem vyhrabala Daniela. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Nency - tady musí pošťačky jezdit, protože jsme malá ves a objíždí ještě další :wink: Takže balíček vozí v autě :wink: A poštu kam nám to ukládají nemám ráda. Věčně je tam dost lidí, málo přepážek a nepříjemná ženská a ještě se jmenuje Cecílie :grinning:
A hlavně, že už máš od zubaře pokoj :wink:

Joli - tak to je Jolanka šikovná :slight_smile:
A za zub teda pálka :unamused: No ale hlavně že sis udělala radost s kabelkou :slight_smile: :grinning:
Interspar tu nemáme...

Ještě jsem vám zapomněla napsat, že Eli si v sobotu stoupla v postýlce :dizzy_face: Ale od té doby zas nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A dnešní oběd co jsem jí vařila včera, tak zdlábla docela bez problémů :slight_smile: Takže občas něco uvaříme :wink:
21. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My jsme se dneska v noci vůbec nevyspali :angry: Lea v noci řvala, takže vzbudila nás všechny. Vojta pak nemohl usnout, převaloval se v postýlce skoro hodinu. Už jsem myslela, že mu budu muset jít udělat mlíko :unamused: Ale nebrečel, párkrát jsem mu dala dudlík, tak nakonec usnul. No ale stejně ráno vstával po 6 hodině :unamused: Před chvilou usnul. Přijde mně že i přes den už moc nechce spát. Včera dopoledne spal jen hodinu a odpo taky.

zany: teda ty máš každej den něco naplánovanýho :slight_smile: to je dobře, že si vyrazíš třeba na tu masáž.. :dizzy_face: Jé, jak já bych to brala :slight_smile: Jsem ráda, že si skočím aspoň jednou za měsíc k holičce. A to ještě chodím až k večeru :slight_smile: To je Eli šikulka, že už stoupe :slight_smile: Pošťačka Cecilka, tak to je dobrý teda :grinning:

jola: ty, jo tak to je pořádná pálka za zubaře :sweat_smile: Interspar taky nestihnu, máme ho odsud 35 km :unamused: Jejda, vy už máte taky zub?

nency: Vojta tomu jídlu zase taky moc nedá :unamused:U oběda se vzteká, tak ho zabavuju blbostma, jinak bych do něj ani tu skleničku nedostala. Někdy sní jen půlku. No a jak jinak, pak má zas brzo hlad :unamused:U vás je to aspoň zoubkama, to u nás ne :unamused:

Jj, s tím pálením je to hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:Zase to budeme muset trpět až do jara :stuck_out_tongue_closed_eyes:Někteří lidi fakt nejsou normální, co všechno v tom kotli spálí. Vůbec si neuvědomujou, že to dejchají i jejich děcka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Holky, dáváte prckům už chleba? Nemůžu to nějak najít, od kdy se může dávat. Já už jsem Vojtovi zkusila dát včera kůrku na žužlání, a on by to snědl celý :sweat_smile: Tak nevím, jestli to není ještě brzo. K dr. jdem až ve čtvrtek.
22. zář 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak nábytek už máme složený,akorát u jedné skřínky byla totálně zničená jena lišta takže jsme to museli jet reklamovat, no to mám fakt radost, zase čekat než nám pošlou novou :angry:

Za chvilku frčím s malou ven,musím na poštu poplatit složenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: To zas bude peněz v pr...

Leonik-já už chleba dávám asi měsíc, mažu jí ho sýrem (Lučna, žervé, Kidiboo) a malá dlabe na svačinku :grinning:
22. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
ahojda,my vcera byli na 9mesicni prohldice...no amme 9 900g a 75cm...dostal prdu-synflorix a jako vzdy byl statecnej...
dneska jsem taky spali spatne,asi je neco ve vzduchu :slight_smile:
lea:jeste nedavam...to mu das jen tu kurku?ten vnitrek ne,ne?asi by se zadusil---dnesak dame poprve jigurt,tak sjem zvedava :slight_smile:
nency:ach jo...to je palka..halvne ,ze to ams za sebou...ja zubare nesnasim,,zlatej porod :grinning:
22. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojyk holky,
tak mám snad chvilku.
jola-gratulka k zoubku.Interspar máme bohužel taky daleko :frowning2:

zany-to je šikula :slight_smile: Anetka se dneska taky v postýlce skoro postavila,já jsem potřebovala přecvlíknout peřina,tak jsem jí tam posadila a najednou koukám a ona stojí :sweat_smile: Měla sice nožičky trochu ,,rozházený,,ale byla šťastná :grinning:

leonik,já jí taky občas dám kůrku na žužlání

misicka-to naštve :angry:člověk se na to těší.Ty máš teda velkou šikulu,Anetka by to asi nebrala,kousky chleba.No asi to vyzkouším.

andílek-hezký míry :slight_smile:

My jsme včera byli poprvé plavčit.Dokonce i taťka se jel podívat :slight_smile: Něco vyfotil,tak když bude chvilka,dám do albíčka,ale není to moc kvalita,koukal jen přes sklo.Paní říkala,aby radši zůstal tam,aby se první lekci moc dětičky nerozptylovaly.Anetce se to celkem líbilo,tak jsem mo ráda.Půl hodiny,co trvá lekce vydržela dobře,pak se může ještě asi čtvrthodinku plavčit,než přijde další skupinka,ale to už jsme vylezli,už bylo vidět,že je unavená.
Jinak taky moc nechce spát,Teda spíš ráno brzo vstává :confounded: Tak v půl šestý,v šest.Dřív spala v poho do půl sedmý,do sedmi.
22. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
tak jsem všude hledala, a někde píšou, že se může od 8.m dávat i celozrnnej chleba :fearful: a jinde zase píšou že celozrnnej jen pro větší děti, že je těžko stravitelnej. Tak já nevím, co si mám vybrat :sweat_smile:

misicka: A nedáví se Adélka s tím chlebem? Myslím tím vnitřkem? Dost se to lepí :sweat_smile:

andilek:jj, dávala jsem mu jen kůrku a on ji rozžužlal a něco i snědl :sweat_smile: Jinak pěknou váhu má Luky :wink:Už se blíží váze Vojty :grinning: My jdem na synflorix ve čtvrtek, snad mně ho i zváží :slight_smile: Jakej dáš jogurt? Jinak srovnání zubař-porod, to je asi tak nastejno pro mě :sweat_smile:
22. zář 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Já právě zas kůrku nedávám, se mi dusila právě tou kůrkou, tak dávám jen ten vnitřek,na malinké kousíčky a ona si ho těma dásničkama rozhňahňá a sní, nedusí se s tím.
Jogurt jsem dávála ze začátku bílou Holandii a nebo bílý Choceňský smetanový, teď asi poslední týden už jí dávám i ovocné, většinou Floriány smetanové.
My jdem do poradny až na 10-ti měsíční 21.10. :unamused:
22. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
leonik:koupila jsem bilou holandii,,doktorka me vcera rikala,hlavne ab tam nebylo plno ecek,co nejmin..tak nevim...v holandiui zadny nejsou,,teda nevidela sjem...
misicka.taky bych se bala ten vnitrek davat,teda i kurku...no nevim,ja mu dam vetsi kousek jablicka,zuzla to...
22. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky,
my jeste uzivame slunicka a litame porad venku....dneska jsme zasly do prace, ukazat se zase kolegynim....no eli to zvladla statecne, ten babinec :grinning:
andilku:pekne miry :wink:
jolo:gratuluju k zoubku :slight_smile:
nency:snad budete mit noci zase brzo v pohode...ty zoubky zlobeji,co...
luci:super, ze se Anet i tobe plavani libilo :wink: je to sikulka, ze se uz stavi...
zany:eli je taky sikulka :wink: ta postacka Cecilka me taky dostala :grinning:
leonik:ja jsem chleba jeste nezkousela.....min tyden se mi trochu davila po susence,tak se nejak ted bojim....davam ji ty kukuricny krupky, chutnaji ji a ani nenadela moc bordel :slight_smile:
akorat teda dneska mi to jidlo nejak bojkotuje....dopo svacu nechtela skoro vubec, obed teda snedla, tu sklenicku,ale premahala se no a jsem zvedava, jestli si da jogurtik. davam ji activii, holandii mi nechce,asi je na ni nejaka moc tezka,nebo ja nevim.....
nase noci porad docela drsny, tri dny k ni vstaval manza, vydrzel to statecne, utisoval ji a ona vzdycky bez kojeni usnula, kojila jsem az nejak kolem 4. no ale vcera uz jsem zase vstavala ja,, chtela jsem,aby se manza taky vyspal. probudila se ve 23 a dve hodky jsme byly vzhuru, trochu knourala a pak usnula. no a pak kojeni ve 4. je to narocny,ale snad to k necemu bude....jeste musime vydrzet.
22. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
taky davame kukuricny krupky,taky mu chutnaji,,jo a mimochodem....snedl neco pres pulku jogurtu :slight_smile:
22. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
U nás zase byl řev před spaním :confounded: Vojta když má jít spát, tak začíná děsně vyvádět. Je na něm vidět, jak je šíleně unavenej, ale jakoby musel vybít ještě tu poslední energii ze sebe :sweat_smile: Já jsem byla dneska vybírat s mamkou novou kuchyň, tak to Vojta naštěstí prospal v kočáru, tak jsme aspoň mohly v klidu vybírat :slight_smile:

luci: tak jste si teda plavčo užili :slight_smile:Ta půlhodinka je myslím pro ty mimča k utahání tak akorát. Jejda tak Anetka už si taky stoupe :slight_smile:

misicka: já mu zase dala kůrku a on to pěkně žužlal a nedávil se, ty větší kousky co měl v puse jsem mu pro jistotu vždycky vytáhla :sweat_smile:

andilek: mně Vojta ty Holandie nechce :unamused: Zkusím mu ji dát časem znova, jestli si dá říct :sweat_smile: Tam éčka nejsou :wink: Mně radila dr., že prý mám dávat dobrou mámu :fearful: Nechápu. To není ani jogurt, je to samý zahušťovadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tím jablkem bych zrovna měla strach, že to může vdechnout :unamused:

pavli: já dávám občas Vojtovi k sváči sušenky Sunarka a ty se celkem pěkně v pusince rozpouštějí :slight_smile: Po křupkách je Vojta vždycky jako pr... špinavej :sweat_smile: a jde to špatně umejt, hůř než když je od těch sušenek :sweat_smile: Eli taky nechutná Holandie :sweat_smile: Já si myslím, že je to moc hustý a kyselý na ně, nevím :unamused:
22. zář 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, prihlasila jsem se po hodne dlouhe dobe...prominte me to,ale driv to neslo,nebyl cas...
V srpnu jsme byly skoro 3 tydny na slovensku u nasich,pak jsme se vratili a stravili jsme s malym tyden u tchyni,styskalo se ji po Danikovi,a me to taky vyhovovalo.Kazdy vikend se neco kona,porad nekdo narozky,akorat posledni vikend jsme uklizeli cely barak,protoze ani na to nebyl cas.Manza mel jeste ted dovcu,tak jsme si ho uzivali,kym zas zacne makat.Minuly tyden jsem se porad chystala ze se vam uz musim ozvat,ale pres den ani na PC nejsem,Danik moc nespi,tak celkem hodku za cely den a je tak akcni ze nestiham.A vecer jsem dohanela vse co jsem pres den nestihla a snazila jsem se co nejvic byt s manzou a probirat vse kolem nas a baraku.Nastanou tezke chvile,zacne v rijnu bourat a delat topeni,jelikoz jsme tady prvni rok.Snad doctu alespon par stranek,co stihnu,abych mela prehled kdo co a jak vase ratolesti pokracuji.
Delaji maminkam jen radost vid?
Danik taky,dela strasne pokroky,neuveritnelne rychle,kazdy den neco noveho,nestiham zapisovat do dennicku.Dnes se poprve vycural do nocniku,rekla jsem si ze to skusim a uvidim.Tak dneska sedel na nocniku 3x,poprve cural do nocniku,podruhe nic a po treti jsem byla pocurana ja. :grinning:
Tak mi zenske napiste,snad se na me nezlobite... :frowning2: moc se vam vsem omlouvam.
22. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se taky dneska hlásím,

Dopoledne jsme byli něco nakoupit a Eli neusnula :unamused: Šla spát až po obědě a spala 40 minut a hotovo :rolling_eyes: Myslela jsem, že usne ještě s emnou v posteli, ale ani náhodou... Pak jsme byly odpoledne s kamarádkou venku a Honzík zůstal s manžou doma, že pojedou ještě na kolo, dokud je hezky :slight_smile: No a to ta malá potvůrka taky nespala, usnula mi až v autě :unamused: Ale teď naštěstí zabrala v pohodě :wink:
Byli jsme se ještě kouknout jak nám roste baráček :slight_smile: No už aby to bylo hotový :grinning:
Zítra jdeme s Honzíkem na to očkování a odpoledne bychom si na parcele ještě opekli buřtíky :slight_smile:

Leo - co je malé zdálo? :confused:
Já Eli sem tam dám rohlík nebo kousek chleba. Měli jsme doma i veku a tu jsem jí namazala žervé a to jí moc chutnalo :slight_smile: A já taky někde četla, že celozrný jo, někde zas ne... No tak pak si mám vybrat :confounded:

Andilku - pěknej cvalíček :slight_smile:

Luci - tak to je fajn, že se Anetce líbilo v bazénku :wink: a líbí se jí na zádech? Eli se poprví vzpírala, podruhé už to bylo lepší, tak jsem zvědavá teď v pátek :wink:

Mišičko - to naštve! Ale snad to vyreklamují brzy :wink:

Missy - nikdo se na tebe nezlobí :slight_smile: Však nepíšeme docházku :grinning:

Pauli - stejně máš můj obdiv, že takhle vstáváš a pak funguješ. Já bych byla mrtvá!!!
A jak pokračujete na domečku? :confused: :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
zany:taky jsem mrtva,ale nic jinyho mi nejak nezbyva :frowning2: snad to eli casem vzda :wink: no uz mam o 4 kilca min nez pred tehu, radsi bych mela nejaky navic a byla trochu vyspinkana :wink:
no na domecku zatim moc nepokracujeme, porad se resi ten pruser, jak jsem psala....takze jsme museli zastavit stavbu, mame zatim zakladovku. Jak jste na tom vy??
missy:jasne, nikdo se nezlobi....zany to napsala pekne, dochazku nevedeme :grinning: ale dlouho se tady neukazala Rymes, taky meli trable s nocnim buzenim, tak me zajima jak jsou na tom...snad se tady brzo objevi :slight_smile:
Danik je sikula, ze uz cura do nocniku :wink:jeden ze trech pokusu, to je dobry napoprve :slight_smile:
me dr rekla,at moc rohliky nedavam, ze je to slany a at davam spis detsky susenky. ja jsem rohlik taky jeste nezkousela a ty susenky ji spis drobim do presnidavky....takze do rucky ji davam zatim jen ty krupky. asi zkusim tu kurku :wink:
andilku:jablicka do ruky bych se taky bala....muze uzuzlat vetsi kousek a muze to vdechnout....nekde jsem to cetla.
zany:zitra burtiky jo?mnami mnaaam:slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Holky kdyz jste u tech rohliku...tak mi jsme taky uz vyskouseli,minuly tyden,chutnal,ale jenom ho cucal.Taky i kousek kureciho masicka jsme dali do ruky a pekne si to uzival.Nam dr. na alergu rekla,ze lmiminka maji radsi rohliky ale prej chleba je zdravsi.Zoubky jeste porad nelezou,to uz u nekterych z vas mimi zoubky maji.Ani malej naznak zeby se klubali,jen mam porad problem s nocnim spanim,dokonce posledny tyden buli,jak se pretaci na strany a to kazdou pul hodinu.
Taky se uz sam postavi v posylce,mam jednu postylku v kuchyni,tam si hraje a porad se stavi na nohy a vydrzi uz pekne dlouho.Co jsme prijeli ze slovenska,tak se hned doma zacal plazit a lezt po styrech,na druhy den si sam konecne z leze sedl.Vcera poprve u jidla rekl HAM,krasne zretelne ale porude to uz nerekl.
22. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
leonik: mi taky davame susenky od Sunarky,jsou lehce rozpustny,takze jsou dobre jak do ruky tak do mleka,nebo do kase.Davam za pravdu,od krupek je to Hirosima-Nagasaki.Spinavej celej Danika vse kolem nej.Davam mu kukuricne krupky a strasne se lepi,jak jsou ozuzlane ale malej je ma strasne moc rad.
22. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
hm..tak uz to jablicko nedam..myslela sjem si,ze muze ze vlastne nic neuzuzla....hm,tak nic,koukam,ze ty deti nemuzou nioc,clovek aby se porad bal
no jo no,jdu na kute.mam krasne vonanou uklizenou loznici,tak se tesim...
tak preju aby pauli se poradne vyspala
22. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
andilku diky :slight_smile: taky uz jdu spat, tak klidnou noc vsem.papa zitra
22. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojky,
pauli-to se máš,že jsi se byla podívat v práci.Podnik,kde jsem dělal já už bohužel není :cry: taky bycxh se šla podívat a pochlubit a popovídat s holkama..... :frowning2: Jinak taky máš i můj velikej obdiv,věřím,že ty kila jdou pak dolů raz dva.

andílek,tak jogurt slavil úspěch :slight_smile: No ale to by bylo překvápko,kdyby Luky něco nechtěl viď? :wink:

leonik-vybíraly jste kuchyň pro mamku,nebo pro vás?Vybraly jste?

missymici-jasně,že se nezlobíme. :slight_smile: To je fajn,že jste si to tak užívali :slight_smile: Malej je teda taky šikula.

zany-Anetka na zádech ještě v bazénu nebyla.
missy psala,že malej říká ham,tak my se přidáme s ,,mluvením,,když má náladu,pozná kočičku a říká čiči :slight_smile: Pak ještě táta,ale to si nejsem jistá,jestli ví,co to je,nebo je to jen náhoda,protože to mele celej den :grinning:
22. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahojda.no noc zase divny,uz tri noci se vzbudi v jednu rano,vleze si ke me do postele a spi,,jeste ze tak ..ja nevyspala,protoze ho mam vedle sebe...a budicek v pul6....
luci:slavil uspech,ale nepovidej,protoze kdyz jsem mu zacla davat ovoce,moc se to enchtel,ale ukecala sjem ho..jsem rada ze papa...tlustej neni,je to rkasnej klucina.taky jeste aby nebyl ,,kazdy mimi svy mamy je krasny :slight_smile:
leoniK.a jakou kuchnku?jen povidej.my jsme zvedave :grinning:
23. zář 2009 v 07:22  • Odpověz
dobre rano vsem :wink:
hlasim, ze dnesni noc byla celkem dobra....eli usnula v pul sedmy, pak jsem tam parkrat behala nahodit dudla, ve 23 hod k ni sel manza a ja spala vedle. usnula jsem jako spalek a probudil me eli plac az ve 3 hodiny,tak jsem k eli sla zase ja, tisila jsem ji tak hodku a pak jsem ji ve 4 nakojila...jsem si rikala, ze uz ma mozna fakt hlad. no a probudila se v pul sedmy.ted uz zase chrupka :wink: az se vyspinka,tak ji dam svacu a razime na plavani
andilku:tak snad budou u vas noci zase brzo OK :wink:
luci:jojo vcera v praci to bylo fajn, Eli se vubec nebala a to se na ni nahrnulo tak 10 zenskejch :slight_smile:
taky se pridavame s mluvenim, eli rekla vcera mama :grinning: rikam manzovi, slysel jsi to, rekla mama...a on...ja nic neslysel....no hlavne, ze jsem to slysela jaaaa :grinning:
taky uz se vcera zacala houpat na kolinkach....vzdycky se u toho hrozne rechta, kdyz se vyhoupne nahoru :grinning:
ani jsem vam nepsala, ze jsme byli v nedeli v ty zoo,,,,bylo to super, Eli hodna....nejvic ji ale zajimala voda a pejsci co behali kolem :grinning: jooo a taky velka čiči....tygr :grinning:
23. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Vojta chrní, tak jsem pouklízela, uvařila a teď mám chvilu klídek, tak doufám, že se nevzbudí :sweat_smile: dneska usnul celkem rychle :slight_smile: Cestou ze školky jsme to ještě protáhli procházkou a on by mně usnul v kočáru. Jenže to bych pak doma nic neudělala, a musela bych s ním jezdit po venku než se vyspí :sweat_smile: Ach jo, ten dvorek chybí.. :grinning: Takže doma, jak uviděl hračky, tak bylo po spaní :sweat_smile: Tak si pohrál a pak šupajdil do postýlky :slight_smile:

zany: Lea se v noci bojí tmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:Chodí pořád v noci kontrolovat, jestli náhodou nemá zavřený dveře na chodbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:kde je taky tma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:Přitom má to světýlko zaplý v zásuvce a stejně řve :rolling_eyes:Dneska měla rozsvícenou lampičku, světla skoro jak ve dne, no a řvala stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:Užijte si opíkání buřtíků, dneska je venku krásně :wink:

luci, andilek: to jsem nenapsala včera :sweat_smile: Vybíraly jsme kuchyň pro mamku :slight_smile: My máme kuchyň "teprve" 4 roky, takže novou :slight_smile: No je toho tolik na výběr, že mamka má problém se rozhodnout :grinning:

missy: zrovna včera jsem si tak říkala, že jsi tady dlouho nebyla :sweat_smile: A ty pak napíšeš :sweat_smile: Tak jste si udělali takovou dovču, co :wink: O tom chlebu jsem taky četla, že je lepší než rohlík. Jo a taky prej že chleba je lepší,zdravější, jak ty sušenky. Ale zase jsou pro malý děti, nic špatnýho tam není, snad jen ta bílá mouka :unamused: Já bych je myslím Vojtovi ani neměla dávat, aby nebyl z něj tlouštík :sweat_smile:Vojta taky strašně rád ty křupky :slight_smile:Denně ho dvakrát převlíkám, ten blivajz je všude :grinning: Tak Daník taky ještě nemá zub? To jsem ráda, že nejsme sami :wink: :grinning: Tady jsou už samý zubatý mimča :grinning:

pavli, ježiš, pro tebe možná jedna z lepších nocí, co, ale stejně to máš náročný :unamused:Hodinu uspávat, to by bylo nad moje síly :unamused: :sweat_smile:A UM nechceš na noc zkusit? Vojta se taky houpe na kolínkách. Už by mohli brzo lízt :sweat_smile:
23. zář 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holki, tak jsem se vrátila z nemocnice. Jsem totálně unavená a pořád bych spala. Super je, že přítel mi pomáha, jak to jen jde. V nemocnici jsem byla v Jeseníku, protože můj gynekolog v ní pracuje. První sestra byla děsná, ale pak byly všechny hodné. Bolí mě celý spodek, ale snad to k něčemu bylo a bude už jen dobře.
Přítel se od víkendu rzhodl, že malá začne usínat ve své postýlce. Jsem ráda, ale stojí to nervy. Malá dost řvala, spíše se vztekala, tak uvidím jak to bude dneska. Zvládli to tady spolu dobře. Já moc ne, já to obrečela.

Malá se za poslední týden hodně rozpovídala a hodně věci se naučila. Říká papa a mává u toho rukou a taky dada, lala, jeje... ale hlavně se naučila sama posadit a už se staví daleko jistěji a i na různějších místech.
No a v pondělí s ní byl přítel na 8m prohlídce ... 10,5 kg a 71 cm :grinning:

Holki, dáváte těstoviny? Jaké? a nějaký sýr?
23. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky holky,
telullah-vítám zpátky :slight_smile: tak vidíš,jsou to šikulové,zvládli to :slight_smile: věřím,že jsi to obrečela,to by asi každá z nás.Barča je teda taky ,,kousek,, :slight_smile: Já jsem těstoviny ještě nedávala,ale myslím,že zkusím,asi bezvaječné.Zkoušela jsem jáhly,jedla je,myslím,že to v tý zelenině ani moc nepoznají.

leonik-tak to jo,to máš pravdu,že je toho spousta,že člověk naví co.jako se vším.Dřív měli skoro všichni stejný stěny,obklady...,ale zase to měli jednodušší,nemuseli se rozhodovat,byli rádi,co bylo.My jsme si začali zařizovat tak před dvěma lety,taky jsem nemohla dlouho vybrat kuchyň a stěnu v obýváku už bych nejradši vyměnila.Až bude anetka větší,asi jí to dáme do pokojíčka a koupíme novou-zabijem dvě mouchy jednou ranou :grinning:

pauli-jasan,hlavně,že jsi to slyšela ty :grinning: :wink: Obča taky v noci třeba hodinu trvá,než usne.Třeba zrovna dneska,já nevím,vždycky se tváří vyspale a nějak nechce pochopit,že my ještě nechceme vstávat :angry:

Hlásím čtvrtý zoubek :slight_smile: a doufám,že už bude na chvilku klid,aby nás ,,bezzubí,,dohnali :grinning: Ráno jsem jela do města na poštu....,vrátila jsem se a myslela,že bude akorát tak čas na spaní,ale to jsem se teda spletla :sweat_smile: Usnula na chviličku v autě,pak šla až v půl jedný.Jsem zvědavá,jak dlouho vydrží.Já jsem vytřela,trochu poklidila,ještě se do něčeho dám,než se vzbudí.
23. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky!!

Fuj mi je dneska blbě, bléé, a to mám zrovna tolik práce :angry: malá právě baští chleba se sýrem,tak jsem jí natočila na foťák,až bude čas tak to tu nějak šoupnu...

My zoubek ještě nemáme žádný :astonished: Tak čekám že pak začnou lézt všechny najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Těstoviny dávám, bezvaječné, většinou špagety,nalámu je na malé kousky, a nebo v polívce normální vlasové nudle nebo ty malé hvězdičky a písmenka jak jsou..
Sýry - lučina, žervé, kidiboo, kiri

Kukuřičné křupky taky baští ráda, Sunarka sušenky jí spíš taky lámu do přesnidávky

Dneska mi slečna spala 20h - 9h, jsem čuměla jak puk :grinning: Ale já spala jak dřevo taky, ani jsem včera nekoukala na Ordinaci, tak si ji musím dneska přehrát... :grinning:

Tu reklamaci nakonec uznali,no moc se teda netvářili ale vzali to! Maj štěstí,jinak bych tam na ně vlítla a udělala pěkný bordel, člověk za to dá tolik peněz tak očekávám nějakou kvalitu!!! :angry:
23. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
luci81- přemyšlím o tom, že jí uvařím něco s těstovinama, ať má změnu. Tak hledám tip. Gratuluju k tolika zoubkům, teda teda. Které jí rostou?

misicka85- Děkuji za rady a tipy. Ten sýr jí dáváš na rohlík či chleba? Koukám, že jsem to přehlédla. Je mi líto, že je ti zle. Koukla jsem ti do profilu a vidím, že jsi rodila ve Vítkovicích. Já jsem do Vánoc bydlela v Havířově a přemyšlela jsem o Vítkovické porodnici. Jaké to tam bylo?
23. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.