• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
...mi jsme kojili jen první týden
25. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
jola2: juj,tak máš co hlídat....ona to asi holka nemyslela špatně,chtěla se postarat...ale asi bych dostala šok,kdyby jí viděla...
25. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
hojky holky,
tak u nás noc byla docela v pohodě,až na Vivinky odsávání nudlí ve 2 ráno:frowning2:.Budíček byl v 7.Viv měla hronou rýmu,tak nemohla spát.Takže odsávám,kapu Libenar.Na kašel mi dojel chlap pro Hedelix,jel do lékárny a to mu poradily.Takže máme doma Hedelix:grinning:.

zany:tak to je mi Honzíka líto.Ať je brzy ok :wink: !Koukám to řádí asi všude :astonished: .My máme zítra odjet pryč a taky nevím,pdle toho jak Vivi bude.Ale musím zaklepat-je bez teplot!
evakiki:tchýně se holt musí brát s nadhlem!Ony to přece vědí nejlíp :angry:
nency:tak to je mi líto chlapa.Držím moc plaečky,aby to měl brzy za sebou a byl hned doma!Jj,Viv sice dost sní,ale ještě víc vyskáče:slight_smile:
missymici:já to měla taky,ale ještě před malou.Když jsem začínala brát logest,ale po čase se to vše spravilo a beru ho 3 roky?!Takže to nejspíš bude o něm
25. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Misko, neboj, mala bude za dva tri dni ok :slight_smile:
A Honzik snad tiez, chudatka deticky, ani sa nedivim, ze su chore, v takom sibnutom pocasi.. Snad uz tak hnusne nebude..
Nency - to mate blby zaciatok prazdnin.. Bolo by super, keby sa to dalo odlozit az po dovolenke, ale ak s tym ma stale problemy, tak to asi nepojde :frowning2:
Missy, malo by sa to upravit cca pocas 3-4 mesiacov, odkedy tabletky uzivas. Ak nie, tak ich treba zmenit. A nemozes skocit k dr. aj s malym?
25. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsme byli u dr., ale naše má dovolenou, tak jsme byli u té co jí zastupuje a já tam chodím tááák nerada :rolling_eyes: Prý je to jen nastydnutí :confounded: Akorát nevím kde jsme k němu přišli, když byl Honzík venku akorát v pondělí a to byl fakt dobře oblečenej a měl i gumovky, takže neměl ani mokrý botičky... Máme srážet teplotu a na kašel Mucosolvan... Honzík teda vypadá jako když mu nic není, ale teď jsem ho před spaním měřila a měl zas 38,3 :confounded:
Tchýně hlídala Elišku, ale ona vlastně celou dobu spala v kočárku :slight_smile: Jak jsme přijeli, tak se akorát probudila :slight_smile: Asi má radar :grinning:
Ještě jsme se chvíli zdrželi u tchýně, já si tam dala kafe, Honzík vařil a byli tam i teta se strejdou z Chomutova, tak aspoň viděli děti :wink: Doma jsme se najedli, Elina teda skoro nic nesnědla, tak to zkusíme odpoledne. Ona s tím jídlem tak zlobí!!!! Honzík už byl dávno v poledne bez kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Elina bude na prsu viset asi furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doufám, že půjde spát, protože bych si taky dáchla :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdu vás dočíst a reagovat, tak to bude asi delší příspěvek :wink:

Missy - chudák Daník, snad to nebude žádná alergie :frowning2: A krevní testy budou snad taky OK!!! :wink:

Pauli - takže Elinka prospala vítání :slight_smile: No u nás se taky nepředali :unamused: Já dostala kytku, gerberu :wink: Ta byla hezká. U vítání Honzíka jsem dostala karafiát :grinning: Pak jsme dostali pamětní list a stříbrný řetízek s přívěskem a na tom je znak města. Už vidím jak to děti nosí :grinning: :grinning: :grinning:

Eli má občas pod krkem taky vyrážku... Ale spíš to jsou potničky. Když jí utírám, tak jí musím dát něco, aby jí to donutilo tu hlavu zvednout a já jí to mohla utřít, případně i namazat :wink:

Leonik - Honzík chodí s taťkou taky rád ven :wink: Ale pak chce pořád na koně, takže jsou scény, když ho manža nést nechce. Chceme aby chodil sám a aspoň se trochu unavil :wink:

Andilku - já dělám kynuté buchty podle receptu z kuchařky :wink: A peču to podle toho jakou mají barvičku :wink:

Missy - reeptík dobrej, opíšu a někdy zkusím :wink: A proč by to sem nepatřilo... Vždyť aspoň zkusíme něco nového :slight_smile:

Mivi - jé, vám už rostou zoubky :slight_smile: To má Viv nárok na protivnost. Elina je teda taky protivka, ale zub jsem zatím neviděla... Uvidíme :wink:

Joli - tak to je fajn, že je to s UM lepší. Víš, že když bude potřeba, tak to zvládnete :wink:

Luci - tobě bouchlo Salko v plechovce? :confused: Ty jo, já ho vařila a v pohodě :slight_smile: I když je pravda, že když jsem to dělala poprvé, tak jsem tu plechovku otevřela, protože mi přišlo divné to vařit zavřené. A ono to ne a ne karamelizovat. Tak jsem to musela přikrýt pokličkou a šlo to :wink: Pak už jsem to dělala v zavřené plechovce a dobrý :wink:

Rymes - možná se Terezka točí, protože se to naučila :wink: Za chvíli se bude točit tam i zpět :wink: Eliška je teď děsný raubíř a válí sudy, takže jí pořád lovím :grinning:

Nency - to je manža "šikula" :grinning: No stávají se horší věci, ale věřím, že to naštve :unamused:
A ta vaše mudra taky neví co chce :unamused: Aspoň, že Danča sní tu skleničku. Eliška nesní ani to... :unamused: Synovec měl ty malé skleničky klidně i na 2x :grinning:

Andilku - dodatečně vše nej :wink:

Mivi - pěkné míry :slight_smile:
Co používáte za kosmetiku? Já koupu Eli v čisté vodě, mýdlo jsme použili asi jen jednou, ale ona je taková citlivka :unamused: Takže radši čistá voda :wink:
Super, že na sonu vše OK!
:dizzy_face:

Vítám Telullah s Barunkou :slight_smile:

Pauli - věřím, že se Elince golfky budou líbit. Hlavně bude mít rozhled :slight_smile:

Luci - otisky jsme nezkoušeli. Dělali jsme jen obtisk vodovkama do knížky :wink:

Mivi - na kašel buď Mucosolvan a nebo Stoptussin sirup. Ale zeptej se v lékárně, určitě ti poradí :wink:
Koukám, že Rymeska doporučuje Stodal

No Honzík byl taky kus, takže měl v půl roce skoro 9,5 kg, ale pak přibíral mnohem míň a za ten půl rok nabral jen půl kila :slight_smile: Holt jak se začal hýbat a baštil zeleninku, tak to šlo pomaleji :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jejda, to je román :grinning: A to se mi to odeslalo dřív, než jsem chtěla...

Chtěla jsem ještě k tomu Stodalu - my jsme ho taky měli a musm říct, že je super. Užívala jsem ho i já a kašel byl za dva dny pryč :slight_smile:

Evaviki - dobře, že jsi to tchýni řekla :grinning: Ono to chce občas udělat pořádek :grinning:

Nency - to je mi líto s tím manžou :frowning2: Snad bude brzy v pořádku a třeba by aspoň jedna dovča šla :wink: Držím palce ať je vše OK!!! :slight_smile:

Missy - téhle doktorky jsem se radši na nic neptala. Nemám jí ráda a není vůbec tak příjemná jako naše. Ale myslím, že se kontaktu spolu nevyhnou a jestli má něco chytit, tak to holt Eli chytne... Doufám, že ne :wink:
A na kvásek je lepší opravdu vážené droždí. Tady u nás ho prodávají v jedné pekárně, kde mají i malou prodejnu a tchýně mi ho občas koupí :wink: Vydrží i dlouho a je lepší než to v kostce co všude prodávají :unamused: Ale když není zbytí, tak ho taky koupím...

Andilku - možná děláš někde chybu, ale těžko říct kde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Missy - k té MS... Může to být těmi prášky. Slyšela jsem, že někomu to dělá neplechu. Kamarádka to měla taky nějaké rozharašené...
Já jsem po prvním porodu nic nebrala... Teď mám tělísko a po 14 dnech co jsem ho měla zavedené, tak jsem začala špinit a skoro 3 týdny jsem špinila. Byla jsem pak na kontrole u dr., doporučil mi vitamín C - Ascorutin, že bych měla přestat krvácet... No a je to lepší :slight_smile:
Zkus si jen k dr. zavolat a zeptat se :wink:
A vlasy mi padají taky a docela dlouho :unamused: Občas jich je míň, ale i tak je to hrůza :frowning2:
25. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tááák a máte co číst :grinning: :grinning: :grinning:
Snažila jsem se reagovat na všechno co jste za dva dny nakecaly, tak se nemůžete divit :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
zany: ty jo holka,ty si se rozepsala.... :wink:
Asi ji skusím zavolat a jenom se zeptat...uviidím.MAlej alergii má,teda atop.ekzém ale nevíme z čeho se mu děla,nezjistili jsme zatím alergén...Jsem zvědavá na zítra.No to zas bude běhaní,musím na finančák a do bývalej práce,blázni na mzdovce mě něco pokazili na daních a ted si to můžu vyběhávat sama.A snád stihneme i očkování k dětský...Tak se dneska musím nato dobře vyspat .-)
25. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Missy - měla jsem čas dočíst, tak jsem reagovala a holt to vydalo na román :grinning:
Zítra dobře pořiďte :slight_smile:
Elinka má problém s mazovýma žlázkama a má pak suchou kůži. Když jsem se ptala jestli to nemůže být atopický ekzem, že my ho ani jeden nemáme a v rodině taky nikdo ne, tak dr. říkala, že ho může mít i kdyby ho nikdo z nás neměl :unamused: Ona má spíš sušší kůži a hrubší... Tak občas mažeme kortikoidovou mastičkou :frowning2:
Doufám, že se jí to zlepší!!! :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
zany:hodně mazat,a raději bych prala v dětském prášku.Ale jestli pomáha vaše mast,tak by to mělo být OK.NášTatínek je alergik,silenj,švagrová má atop.ekzém a moje segra alergii.Tak to má po kom mít.Jne škoda že v tomhle není po mě.
25. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky, dalsi snehulacek je i tady:slight_smile: Dominik - 16/2/09
25. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
gingerlady: ........viítam tě mezi námi!!!!!!!!!!
25. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Missy - ono naší Eli je jedno v jakém prášku peru, protože má tu vejražku i tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem jí párkrát vyprala v našem prášku, s aviváží sensitive, tak uvidíme :wink:
No jo, holt se dědí to horší :confounded:

Ginger - vítej s dalším sněhulákem :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
gingerlady:vítej i s Dominikem:slight_smile:!Holky jak tak koukám tak nás za chvíli bude fůra:grinning::grinning::grinning:

Tak zany,koukám ty ses nám ale rozepsala.Co Honzík jak mu je???

Vivinka odpoledne spinkala skoro 3 hodiny a jak jí to pomohlo,hodně se vypotila a hnedka je veselá holka.Chvíli si hrála v ohrádce,pak jsme spolu blbly a teď kouká na Tv:slight_smile:...
Dneska začala sama dělat baci,baci.Sedla si v ohrádce,vzala si kroužek do ruky a mlátila s ním o dno hrádky a šíleně se u toho tlemila:grinning:,no bylo to fakt veselý:slight_smile:
25. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak pár hodin tu nejsem a zase nestíhám dočítat. :slight_smile:
Také vítám všechny nové sněhuláčky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Danča mi dneska dělá radost, hezky papá, asi slyšela paní doktorku. :grinning: Na svačinku snědla celé jablíčko a ještě
půlku banánu a vypila 60 ml Nutrilonu. Tak snad nám neřekne mudra, že je to zase málo. :angry:
Manža budu muset s tím kolenem na operaci, možná i na dvě. :frowning2: Nejbližší termín mají až 17.7., tak ho už objednali. Musel si koupit další ortézu na koleno, pojišťovna samozřejmě nehradí, tak platil 3.200,-Kč, jsem
zvědavá jestli mu něco dá pojišťovna, když má sjednaný úrazový pojištění. Takže u nás prázdniny budou
asi v pr.. :angry: Hlavně, aby se jim operace povedla, člověk nikdy neví, jak se jim to povede. :unamused:
25. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
mivipa
tak hlavně, že je Vivce už líp. To je šikula, když si už takhle sama hraje. Taky se těším až to bude Danča umět. :slight_smile:

missymici
atopický ekzém je prevít, trápí spoustu dětiček. Danča měla také flíček, který jsme museli mazat kortikoidovou
mastičkou, ale mudra si nebyla jistá, jestli to je vůbec ekzém nebo něco jiného.
Já koupu každý den, ale jenom v čisté vodě, žádné mýdla, pěny nepoužívám. Z kosmetiky občas Sebamed a
Bepanthen, jinak nic.
Na praní normální prášek, ale už nedávám aviváž. :wink:

zany
tak já myslela, že přes romány tu jsem jenom já a vypadá to, že né. :grinning:
To s tou doktorkou je k vzteku, zrovna když jí potřebujete a zastupuje jiná. :unamused:
25. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
jola2
Vystoupení dětiček jse vždycky hezké. Také jsem to vždycky prožívala ať to bylo ve školce, nebo ve škole,
drží mi to pořád. :slight_smile:
To je hezké jak se Jolanka stará o Leu. Myslela to dobře, hlavně že to dobře dopadlo. :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
no aviváž pro děti není moc dobrá...my byli na alergo,tam nám to potvrdili,protože mudra dětská pořád tvrdila že je to alergie na ovoce....koupeme v olejové koupeli od bubchenu a mažeme excipialem a na zadeček bepaNTHEN.
25. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
ahoj holky, tady je toho zase napsáno za celý den :confused: :grinning: Já dneska nestíhám, u nás jsou zase hysteráky celej den, malej skoro nespí :rolling_eyes:
Jdu se vás pokusit dočíst :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem vykoupany,najedeny,,teda snad --vypil 90ml,ale neresim to,uz nechtel a vypada spokojene....jinak byvite se koupani...ja jsem koupalaod narozeni kazd den ve vanicce,ale potom se mu udelali asi ve 2mescich pupink,,,oni to asi byly potnicky,ale to neva a tak tedy te koupeme ve vanicce kazd treti den a jinak ty dny mezi je prdelku,oblicej....ale v lete asi kazdy den,protoze bude vedro a tak a bude spocenej---jiank mazeme kazde prebalovani prdelku Onrejovou masti..a pouzivame po koupeli sebamed masazni olej,,, a myjeme ho mydlem sebamed,,jinka nic...zadny problem s opruzeninami nemame a nemeli jsem
taky vam musim drbnout,ze "Lukyserk byl dnseka protivny jako neco,lae myslim,ze to bylo,ze odpoledne jedl moc pozde a potom jedl malo v pul paty,a pak az ted,takze mel hladek,ted je klidnej,,no snad bude lip
pro Lukho avivaz nepouzivam,,,jen pro nas dospele :slight_smile:
jinak vitam nove clenky a drbalky :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
nency: tak to je smůla s tím manželem :frowning2: On měl nějaký úraz, nebo co se mu stalo s tou nohou? Jinak jsem dneska malýmu koupila ten Nutrilon Immunoforts, jak jsi mně doporučila a musím říct, že mu chutná víc než Beba :dizzy_face: Takže díky za tip! :sunglasses: Teď večer zase řval, tak jsem ho nakojila, ale asi měl málo, vypil ještě 60 ml nutrilonu naráz :slight_smile: Už to vypadalo, že budu zase jen kojit, ale zas je to zpátky, ten jeho neklid, a tak..prostě mu to kojení asi nestačí :frowning2:

missy: já jsem dostala MS po 3,5 měsících od porodu, mám to pravidelně každý měsíc. Antiko neberu, takže neporadím.. :unamused: Vlasy mně padají naštěstí minimálně :slight_smile:

evaviki: to jsi dobrá, že jsi to tchýni řekla, mně je kolikrát blbý jim něco říct, když se mně něco nelíbí :sweat_smile:

jola: to teda koukám, co to Jolanku napadlo chovat Leuš?? :sweat_smile: Že ji vůbec vytáhla z postýlky, vždyť ty mimča přece jen něco váží.. :sweat_smile: My dáváme malýho Leonce občas pochovat, když sedí na gauči :slight_smile:

zany: Leonka nám dělala scény ze začátku. Jak viděla že se Vojtík veze v kočáru, tak jsme chodili jen kolem baráku, dál jsme ji nedostali. Pořád chtěla nosit taky na koníka, jak Honzík :sweat_smile: Nechtělo se jí chodit, no hrůza.. :angry: Po čase se to zlepšilo, a teď už v pohodě, i dvě hodiny chodí :grinning:

gingerlady: vítám tě i Dominička :slight_smile:

míšo: kolik ti Viv vypije Sunaru? Když jí třeba dáváš na noc?

andilek: jak jinak, u nás dneska to samý :angry: :grinning: Malej byl nevyspanej a hladovej.. Takže dnešní den stál fakt za to.. :angry:

K těm pracím práškům- já používám pořád Mimino, nebo Batole, občas přidám aviváž Batole. Pokud není dítě alergik, může se používat i prášek pro dospělé, akorát máchání navíc :slight_smile:

To je román, ale zkrátit to nešlo :grinning:Mám tady ségru a vyhazují mě s manželem od počítače, že jdou hrát hry :angry: :grinning:
25. čer 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Leo:na přikrmování UM není nic špatného.Pokud mu míčko nestačí tak se aspoň dopucne a bude mu fajn :wink: !To je dobře že mu Nutrilon jede!
Nency:to je mi manži líto:frowning2:si chudák užije,co?!Koukám jak se Danča rozpapala :sunglasses: ,to je moooc dobře,nakonec bude taky jedlík!

Taky my jsme po koupání,Viv papá s tatínkem a vypadá u toho dost unaveně.Od 2 je vzhůru tak snad bude rychle a v klidu spát.
Při koupání jsem si všimla,že má nějaký červený tečky na zádech.Chlap tvrdí že potničky,ale mě se to nezdá,tak počkám do rána a kdyžtak popádím k mudr.No,jak tak koukám tak asi zítra nikam neodjedu :sweat_smile: ...
25. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Vítám Tellaluh a Gingerlady! :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
ahojky, vy jste toho zase nakecaly :grinning: cetla jsem vas prubezne celej den a kdyz jsem se vzdycky chystala napsat, tak se Eli probudila a bylo po...ted jsem ji uspala, dneska to bylo bez revu, tak jsem zvedava, jestli uz zabrala tvrde...spi bez dudliku,tak snad jo :wink:

k tomu prani...ja peru v lovele, ty tekuty a davam machani navic...telicko ma pekny, zadnej pupinek,ale spis me trapi to pod tim krckem,ale to bude asi tim, ze ma dve brady, mozna uz i tri :grinning: ...a poti se tam a nechce si tam nechat sahnout..no je to vzdycky boj...

nekdo se ptal na to olivove mydlo, tak ja jsem si objednala pres net od nobilisu. po koupani jsem mazala olejickem od weledy a vcera jsem to spletla a koupila mleko weleda, tak ted mazu tim...po kazdym prebaleni mazu prdelku bepanthenem

ginger:taky te vitam do klubu kecalek :grinning:

jolo:to verim, ze jsi nemohla Jolance ani vynadat....no hlavne ze to dobre dopadlo :wink:

nency:tak to je danca sikulka,ze tak hezky papa...jen tak dal :slight_smile:

leonik:me se taky zda, ze uz eli mliko nestaci, je porad takova neklidna a hladova...ale mudra rekla vydrzet, tak chci vydrzet...jeste dva tydny a neco a zacnu prikrmovat, tak se to snad zlepsi a bude spokojenejsi...porad kouka po jidle a saha mi do vseho :slight_smile:

taky se nekdo ptal na ty golfky....ty budu mit v Praze na takovy popojizdeni metrem a tramvaji, az budeme jezdit od zari na plavani, jsou krasne lehoucky a v pohode je uzvednu i s Eli :slight_smile: Sportacek casualplay budu mit na vetsi trasy...preci jen je pohodlejsi nez golface. no ale zatim se porad vejde do hlubokyho,tak bude jeste chvili tam...i kdyz uz by chtela taaak moc videt, porad zveda hlavicku....zvedavka zvedava to je :grinning:
25. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Koukám, že na romány jsme tu všechny :grinning: Holt se absence nevyplácí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď koukám, že jsem ještě nedočetla co jste psaly v době, kdy jsem psala já...

Joli - no ty jo, to musel být šok, když přišla Jolanka s Leonkou!!! No hlavně, že jí neupustila!!! :wink:

Nency - snad vám nějaké peníze proplatí!!! Je to fakt síla!!! :unamused: A kde budou manžela operovat? :confused:
A Danča si asi vzala radu dr. k srdci a hezky jí, super :wink: Za to ta naše cácora tomu ani odpoledne moc nedala. Jak v tom není mrkev, tak jí to moc nejede :unamused:

Leonik - Honzík taky ťape, ale prostě občas dělá scény, ječí a chce na koně. Když jde se mnou, tak mi to nedělá... Na kočárek jsme kupovali i stupátko, ale jel na tom párkrát. Uvidíme jak to půjde se sporťákem a když ne, tak ho prodáme :wink:
25. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jinak Honzík měl teď zase teplotu - 38,5 :frowning2: Snad bude dobrá noc a zítra by mohl být už bez teplot :wink:

Pauli - Eli je taky zvědavá :grinning: Už se těšm na sporťák, ale chci ještě chvíli počkat :wink:

A Leo - na UM opravdu není nic špatného. Hlavně spokojené miminko :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahoj holky,
nestíhám dočítat,je tu toho nějak moc,vzala jsem to aspoň,,hopem,,
koukala jsem na zprávy :cry: :cry: :cry: chudáci lidi
Anetka má horečku,už spí,snad to bude od zoubků?

Andílek,co ty buchty?Nevím,mě se fakt vždycy povedly :frowning2:
vítám nové sněhuláčky
nency,to je mi líto,dovča asi nebude,ale jak píšeš,hlavně,aby byl manža v pořádu,mooc držím palce
25. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
čauvec holky tak u nás už se spinká až na manžu :grinning:.

leonik:jj já jsem jí ju taky dávala jen pochovat když Jola seděla a to jsem jeětě přidržovala!! Nevím co jí to napadlo ale hl. že to dobře dopadlo!

já koupu jen v čisté vodě a umýváme mýdličkem od Sebamed i olejíček od Seb. Peru v Levele ale četla jsem že to není moc dobré pro mimi tak nevím ale malá je v poho.

tak vás všechny moc zdravím zítra se tu neukážu bo jdeme na ten pohřeb :cry: . Pak napíšu jak to zvládly holky u tety sousedky
25. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
jo holky jak jste tady psaly o těch buchtách tak já mám super recept je to jak kynutá buchta ale není je to jogurtové těsto ale super!! A strašně jednoduchá ani manža nepoznal že to není kynuté :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.