• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Hoj holky,no mi mame za sebou opet aktivny den,jsem KO.Malej me totalne vycerpava.Hlavne kdyz ho prebaluji nebo svlikam,oblikam...des bes.S jednou rukou ho drzim a s druhou makam.Je v kuse v pohybu,utika mi plazi se pryc.Jak to delate vy,aby vam deticky u toho vseho drzeli?I kdyz mu hracky do rukou strkam jak na bezicim pasu,nebo pije u toho...nic nezabira.A me to pekne dostava.U jediny veci je v klidu a to u jidla,i to lae musi kopat nohama do zidle a bouchat do stolku rukama,ale to je jeste v poho.Nejvic me pak rozesmeje kdyz udela rucickou papa.
Jinak s mluvim nepokrocil,Ham rekl jen jednou,to byla asi nahodicka a od 7,5mes,se proste sekl a nerika vubec nic krome Brrrrr na auto.Predtim casto rikal na psa havo a ajo,...asi se nejdrive vzdelava a pak zacne
:grinning:
Jeje,to jsem rada,ze nejsme s timi bezubymi miminkami sami.Jsem moc zvedava kdy polezou a jak to probehne rychle...

misicka85: s cim pak delas Adelce testovinky?Ja se chystam pristi tyden,ze malemu skusim uvarit...ale jsem bez napadu.Jak dobre ti ti mala muze jist mlecne vyrobky...mi az mozna po roku veku.To mas doma pekneho space...bud rada.At ti takhle hezky spinka dal.
23. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
telullah: ahoj zpět :slight_smile: Já bych taky brečela :unamused: Ale zvládli to doma, to je hlavní :slight_smile: Těstoviny se taky chystám, jak luci, koupit bezvaječný :slight_smile: Jinak zatím dávám jako přílohu k zelenině taky jáhly, pohanku, ovesný vločky :slight_smile:Sýr zatím nedávám. Ani nevím kdy začnu, je tam všude sůl a tavící soli :unamused: Jinak Bára má pěknou váhu, jsem zvědavá, jestli vás zítra trumfnem :sweat_smile:

luci: nám už se stěna v obýváku pomale rozpadá, koupili jsme jen polskou když jsme se zabydlovali. Nechtěli jsme do toho vrážet moc peněz, museli jsme zařídit celý byt, tak proto. Ale do budoucna by jsme chtěli stěnu z masivu :slight_smile: Pokojíček už máme naštěstí hotovej. Ten je asi nejhezčí, co máme v bytě zařízenýho :sweat_smile: To Anetka má už hodně zoubků :slight_smile: Já si teda Vojtu nedovedu ještě se zubama představit :sweat_smile:

misicka: jejda, že by už těhu nevolnosti :unamused: Přeju, ať se ti radši vyhnou :slight_smile: Nedovedu si představit kdyby mně bylo šoufl a starat se o prcka :unamused:
23. zář 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
missy: my jsme na tom podobně :sweat_smile: Vojta nevydrží v náručí, pořád se dere na zem, kolikrát mně míní snad vypadnou z náruče, co dělá :grinning: U převlíkání mu taky strkám do ruk, co mám při ruce, jinak je hnedka na břichu. Když ho mám oblíct do rukávu, tak schválně napřímí ruku, nemůžu mu ji ani pokrčit a vzteká se jak čert :sweat_smile: No už je pěkně vyčůranej :sweat_smile: Vojta taky sem tam něco zabrblá, ale už bych řekla, že pár slov chápe- třeba auto, pejsek.. Pořád dokola do něj hustím pá pá, včera se mu to povedlo zopakovat :sweat_smile: šak oni se rozkecají, neboj. A klukům to navíc prej všechno dýl trvá :wink:

Jinak Vojta dneska zas u jídla protestoval :unamused: Snědl vždycky pár lžiček a zatnul pusu a začal se vztekat. Odpolední sváču už jsem fakt vzdala a dostal flašu mlíka a byl klid :unamused:
23. zář 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
leonik:koukam,ze si emla stejny problem jako my......luky mi taky protestoval..sice jsem mu sklenicku orznahnala vidlickou,protoze rano mu banan tak nevadil jako obed...tri lzicky a vztekani...ale nakonec to snedl,porad jsem u toho zpivala,,Znate Borka Sikulu.......libi se mu to...jinak stejny problemy s oblekani,porad mu davam hacky,ale musi byt zvlastni,jinak neee, aje na brichu!
telu:vitam te,hlavne ,ze uz sji doma...ja bych taky brecela,ale co brecela,ale rvala jako tur!a myslim,ze i mozna u Luky,je na me silene vazenej...ale halvne,ze ams manzu sikulku,,preju ti ,aby spodek nebolel a mela si klidek...potrebujes odpocivat....
HOlky...vcera sjem dala Lukaska do kose na pradlo a on tam sedel a chytl se rucickama a snazil se postavit....ale hend spadnul samozrejme...jo,,,taky.-....kdyz ho posadim sedi..takze alepson neco...jenze vetsinou ho msui posadit,prootze se me prici....
do konce tydne sem dam fotecky,mam novy mobil,ale neni moc casu....
tak jsme bezzuby :grinning: :grinning: :grinning:
holky preju klidnou noc,doufam,ze ten muj lumpik bude chrnet :slight_smile:
23. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
čauvec holky!
čauvec tellu!!!! Tak už to máš za sebou a bude to už jen a jen dobrý :wink:
Včera jsem si koupila nový foťáček ale asi jsem se uspěchala bo jsem si měla koupit trochu víc kvalitnější. Koupila jsem si Olympus Fe ale nedělá to věci které jsem chtěla (tř. zaostřit pořádně na malou abych jí mohla vyfotit zub :unamused: ) No před manžem nesmím ani muknout natož mu naznačit že ho prodám a koupím si dražší :rolling_eyes: .

holky jak posíláte věci když je prodáváte?? mě se ozvala paní a já nevím kolik jí mám říct za poštovné :sweat_smile: . Penízky mi pošle na účet a věc kterou jí budu posílat tak se vleze do velké obálky . Napsala jsem jí že mi má poslat 36,- (to bude asi obyčejně jak mi to jednou napsala ta moje hodná paní co jsem od ní nedostala balíček né???)

Holky a ten sýr na chleba dáváte jaký??? Normálně taveňák??? Tam je hodně soli nééé? :confused:
24. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno!
U nás noc lepší než ty předešlé, dělala jsem mlíko jen jednou, tak to celkem šlo. Danina začala být nějaká zvědavějsí, nemůžu ji vůbec nechat bez dozoru ani na chvilku. Včera mi vyndala z květináče hlínu, nejdříve
jsem myslela, že kočka, ale ta byla na balkóně a když jsem viděla její ručičky, tak to bylo jasný. Doufám, že
ji neochutnala. :grinning: Hraje s náma hru na schovávanou, dá si plínku na hlavu a chvilku čeká na kuk. :grinning:
Rozebrala celé puzzle, všechno oslintá, doufám, že jsou nezávadné. Asi koupím ty nerozkládací. Začala si
trošku sama hrát, dříve to nedělala, tak malý krůček dopředu.
Před chvilkou zblajzla Activii a teď chrupká, snad to stihná dopsat. :slight_smile:

jola
sýr jsem zatím nedávala žádný a taveňák bych nedala určitě. Lepší než taveňák bude 30% Eidam,tím možná začnu, ale ještě počkám.
Já jsem v poslední době posílala balíčky jenom dva. Pokud to pošleš jako doporučenou zásilku, tak to jsem platila 37,-Kč. A když se to posílá jako balík a je doporučený a pojištěný tak to je 58,-Kč.
U toho balíku je výhoda, že kdyby se náhodou ztratil, tak si ho můžeš pojistit na jakou chceš částku.
Doporučená zásilka není pojištěná, ale je od ní podací lístek s číslem, takže se dá také dohledat a ztratit by se
nikde neměla.
Mrkni na stránky české pošty a tam je tabulka, která ti vypočítá cenu, stačí do ní jen vyplnit potřebné údaje. :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
jola
tak čtu, že jsi si udělala radost foťáčkem. :slight_smile: U nás fotí jenom manža, koupil si dost drahý foťák a fotit s ním
není jen tak, chce to VŠ. :grinning:
andílek
také u krmemí zpíváme. Přesně jak píšeš, Danče se můj zpěv také líbí. :grinning: Manža to teda okomentovat slovy,
co všechno jse ochotná udělat, aby Dača papala, asi se můj zpěv také líbil. :grinning:
Ale mě jí dost špatně, takže u jídla jí zabavovat musím, abych do ní něco dostala. Jogurt a svačinku sní v pohodě, ale oběd a večer kaše dost hrůza, to nechce jíst vůbec. :wink:
tellulah
také tě vítím, vidíš jak to uteklo a jsi zase zpátky. Přeju rychlé hojení, ale to je asi to nejmenší, hlavně, že jsi
doma. :slight_smile:
leonik
nábytek bych si teď vybrala také jiný, než tenkrát. Ale zařízení celého bytu něco stojí, tak se musí brát ohled
taky na cenu, bohužel. Já plánuju plastový okna a nové topení. :slight_smile:

Tak už vstáváme. :wink:
24. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky Holki, tak první uspávání v postýlce po návratu bylo s řevem, ale už ne na půl hodiny jako v neděli, ale na 15 minut. V noci se probrala dvakrát, ale přítel k ní vstával. Je na mě hodný. To uspávání v postýlce mi trošinku vadí. Zvykla jsem si na ní vedle sebe.
Jinak děkuji všem za uvítání. :slight_smile: Už je to o hodně lepší.

S tím jídlem máme trápení i my. Malá už moc nechce jíst. Pořád se točí do všech stran a to samé je i u oblékání. Je moc zvědavá
24. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky,

my jsme včera dopoledne vyrazili k dr. na očkování s Honzíkem. Ani to nebylo tak strašné, trochu zaplakal a pak to spravil bonbon :slight_smile: Hned nás dr. objednala na třetí klíšťovku a udělá Eli 10.měsíční prohlídku. Sice až v listopadu, ale to je fuk :slight_smile: Odpoledne jsme pak byli na parcele opékat buřtíky, nejspíš letos naposledy... Zkoušeli jsme pouštět i draka, vítr foukal, ale ne pořád... :unamused: Tak holt jindy :wink:
Dneska dopoledne jsme odvezla Honzíka k mojí mamce, bude tam až do zítra a vyzvednu si ho po plavání :wink: Zatím jsme s Eli nakoupili a koupila jsem v Kauflandu bazén za 49 Kč, zlevněný ze 169 Kč. No nekupte to :grinning:

Pauli - možná jsi o tom průseru psala, ale já nedočítala jak jsme byli pryč... Takže nevím :confused:
Nám teď dávají překlady nad dveře a okna a pak už přijde na řadu strop :slight_smile:
A snad se Eli se spinkáním zlepší :slight_smile: Držím palce!!!

Leonik - my máme taky u Honzíka v pokoji v zásuvce světýlko! Ale ani není třeba, má ho tam spíš proto, že když cestuje, tak aby se nepřizabil :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dveře mu ani nezavíráme a k nám do ložnice taky ne :wink: Sice je kolikrát rozrazí, ale někdy mě to ani nevzbudí a vidím ho u manži v posteli až když kojím Eli :slight_smile: Ale to hned šupajdí k sobě.

Eli křupky moc chutnají, ale ani od nich není moc zaprasená :grinning: To spíš od té sušenky. Ale spíš jí křupky, sušenky jen výjimečně :wink:

Tellu - to je dobře, že to máš za sebou a přítel to s Bárou zvládl :dizzy_face: Snad ti bude brzy dobře! A i to usínání v postýlce natrénujete! Eli tak spí od malinka :slight_smile:
A máte pěkné míry, koukám, že jsme proti vám drobci :grinning:

Na zařizování se taky těším :dizzy_face: Snad zbydou penízky a bude to zařízené hned. Ložnici budeme stěhovat a obývák bude nový. Sedačku máme beztak starou, tak se těším až vybereme novou :slight_smile: No a na kuchyň jsem zvědavá. Viděla jsem i červenou a moc se mi líbila :slight_smile:

T yjo, tady lítá samý zoubek a my pořád nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale v týdnu jsem koukala Eli do pusy a jestli jsem dobře viděla, tak na míště spodních jedniček měla takové dvě čárky :confused: :sweat_smile: Tak snad brzy vylezou :sweat_smile:

Co se týče mluvení, tak Eli říká "táta", zkouší i "máma" a pak něco jako "tete, aďa, jeje" :slight_smile: Tátu říká vědomě, protože jednou nějak přišel manža a my na něj čekaliý u vrátek u schodů a já jí podívám: "koukej kdo přišel?" a ona "táta" :dizzy_face:
Jinak už delší dobu dělá Eli paci paci, papa a teď se naučila ukazovat jak je veliká :dizzy_face:

Missy - přebalování ELišky je taky boj! :unamused: Věčně jí pokládám zpátky. Ona pořád někde něco loví, no hrůza!!!

Joli - musíš vybírat lépe :grinning: Ale snad ho prodáš a koupíš lepší :wink:
Mě se teď podařilo prodat korbičku a autosedčku, tak jsem ráda :slight_smile:
24. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahojky holky,
tak Anetka se dneska rozhodla,že si přispí.Vstávala v půl osmý,jenže pak šla spát až když normálně už vsává,no a teď taky spí,tak jsem zvědavá,jak to bude večer :sweat_smile:

zany-jé,mě se taky moooc líbila červená kuchyň.Měli jsme starou po našich a novou jsme kupovali loni.Nakonec jsem se jí ale vzdala,za prvé máme všude spíš přírodní odstáíny,tak by moc,,řvala,,a zdálo se mi,že je top moc moderní a brzy se okouká a vyjde z módy.(ono teda všechno)Nakonec máme hráškově zelený korpus a dvířka jsou starý dub.

telullah-snad už je líp :slight_smile: Anetka má jedničky dole a nahoře.Doufám,že bude mít zoubky hezký po tatínkovi.Mě se sice téměř nekazí,ale dva mi druhé nevyrostli(to mám dědičné)a mám i dva mlíčňáky :sweat_smile:

nency-tak to se Danča prozradila :grinning:To je dobře,že si začíná sama hrát :slight_smile: jinak já taky musím Anetku u jídlka zabavovat.Zpívat jsem teda nezkoušela-zkusím.Musí si bohužel většinou s něčím hrát,nebo aspoň patlat co ukápne,jinak skoro nic nesní. :frowning2: I tak sní max cca120ml.Trvá jí to věčnost.Jen kaše jí fakt chutná.Závidím andílkovi a ostaním,co mají ,,jedlíky,,

joly-s poštovným je to tak jak píše nency,myslím,že stačí poslat doporučeně za těch 37,-Kč.To vypočítávání na stránkách pošty je dobrý.Z foťáku nebuď zklamaná.Máš pořádně pročtenej návod?My máme Olympus mju1010.Je tam režim Makro super a vtom se dá fotit hodně zblízka malinký věci.Tenhle byl teda docela drahej,ale teď jsem koukala,že už stojí asi o 2tis.míň,než loni nás:unamused: Já bych s ním zoubky fotit mohla,ale nejde to,Anetka silně protestuje :grinning: Takže jsme na tom stejně.
24. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
joly-dala jsem do albíčka fotku,kde se mi vzácně povedlo zoubky vyfoti,ale stejně to není hezky :wink: a druhou na plínce jsou jáhly-takž i malinké věci krásně vyfotí,jen když nebojujou :grinning:
24. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
O víkendu jsme tady měli víkendovou akci se spolužáky. to bylo fajn a hodně jsme si užili. Bára byla úplné zlazíčko.

zany- Taky jsme pouštěli draky. Tady docela foukala a Bára byla úplně vykulená. Dokonce jsme jí jednoho dali do ruky. Nejvíce se jí líbil ocásek, byl barevný a šimral

luci81- ty máš jěště mlíčňáky? Ty jo, to já už nemám ani jednu osmičku.

Jinak Bára byla dneska unavená a usla sama v postýlce a rychle, tak snad to zvládneme a já taky. Docela mi chybí to uspávání :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Elinka šla po obědě spát, vzbudila se za hodinu, ale vypadala ještě na spánek, tak jsem jí vzala do postele a ještě jsme si na 45 minut zdřímly obě :slight_smile: Pak jsme vyrazili juknout do sekáče zda se něco prodalo, utržily jsme penízky a jely jsme na sraz s kamarádkou :slight_smile: Daly jsme si kafe a dortík :slight_smile:
Eli už spinká a manža se jel juknout na nový notebook. Tak snad něco přiveze :wink:

A ještě musím pochválit Elinku. Dneska byla 4x na nočníku a pokaždé se vyčůrala a 2x udělala bobek :dizzy_face: Šikulka moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci - to jsem teď taky od někoho slyšela, že mu dva zuby nevyrostly, že je to dědičné...
Já už nemám 2 spodní osmičky, nebylo pro ně místo, tak šly ven :grinning:

Joli - ta kalkulačka poštovného na netu sedí. Platila jsem vždycky tak jak mi to spočítalo :wink: Akorát jednou jsem platila víc a to jen proto, že to byla krabice, která neměla všechny strany stejně dlouhé :confounded: Za to je prý příplatek... :angry:
24. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Hoj holky
jola2: tak uz mas fotak?S kazdym fotakem se daji delat divy,urco neni zas moc nekvalitni.A kdyz sis ho koupila ty,nebo vybrala,tak co kdyz ho prodas tak koupis lepsi.

nency: tak mas doma taky malou aktivistku...ty deti nam ale daji zabrat.To musela pekne vypadat ,po hre s kytkou v kvetinaci... :wink:

telu: citim s tebou mamko,taky se me spatne a dlouze usina,kdyz nemam vedle sebe maleho.I kdyz pak se me spi lip,nemusim davat pozor aby nespadl z postele.Manzel je na tebe hodnej,jen nech se o tebe takhle stara dal i s malou,potrebujes oddychovat.Taky bych to brala,ale to neprichazi do uvahy a ani to po tom mym nechci.Ale bodlo by to.

No mi dnes meli akci odpoledni.Luxovali a vytirali jsme spolu s Danikem cely barak a on byl z toho na vetvy.Lital v choditku za mnou jak splasenej...byl tak rozdovadenej,ze pak mu dlouho trvalo kym se trochu zklidnil.Delal jen blbiny,grimasy a zacal delal neco jako mlaceni pusou jakoby na jidlo a rika u toho ma ma,nebo nejak tak.Treba se mu to povede,uz je blizko.Dnes k nam prisla pani ze sporky,chcem malemu nechat udelat sporeni,byla moc prijemna a celkem lidska,malemu se hodne libila.Hned jak ji uvidil delal ji papapa a porad chtel k ni na ruky.TA byla z nej pryc.Dnes se poprve postavil sa na nohy v obyvaku jak se plazit a lozil,tak se chytil gauce a vstal.TAk uz to skousi vsedu.Doted to delal jen v postylce a dokaze stat i kdyz se drzi jednou rukou.Opet dnes cural do nocniku.I kdyz jsem ho skousela davat asi dneska 4x,tak se to povedlo jen raz.Ale to neva,i tak to je ase sikulka.Ale od vcera ma silenou srajdu.Vcera jen trochu a dnes teda 4x od rana,ale to bylo slyset na dalku jak to fci do pliny.I kdyz si uprdnul tak si striknul do pliny.Nevim z ceho to ma.Jidlo nemenim,jen co mam odskousene.Tento tyden nic noveho nedostal.A zeby zoubky?Ale v puse nic neni,ani bile,ani zarudle,ani otekle...
24. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
zany: taky vam nocnik jede? To je radost,vid?I kdyz teda Danik tak casto denne necura,nebo ho dam vzdy v nespravny cas,nevim.Tak mala ti udelal i bobek do nocniku,to je fakt sikulka,to si zaslouzi obdiv.
24. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
AHojda holky,jak je?koukam,ze docela dobre...
musim vam enco rict...lukysek spinkal na dnesek do 8hodin...od deviti vecer..o pulnocis e vzbudil,tak sejm ho dala k sobe...hm a spal az do 8!!dobry ne??jenze ja envyspala a jeste ke vsemu jsem od my mamy chytila bacila,boli me v krku a hlava a taky mam rymu..takze radost...jsem rada,ze Luky je hodnej,jinak asi nevim....
doctu zitra,je mi divne,tak se omlouvam,...at vam deticky spinkaji...dobrou..
24. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Missy - já jsem dala Eli na nočník vždycky při přebalování a ona za chvilku hned čůrala :slight_smile: Fakt jsem měla radost. A když jsem jí dávala po obědě, tak jsem jí tam nechala sedět dýl, protože vím, že to většinou dělá bobek. A povedlo se :slight_smile: I večer :wink: No snad to takhle půjde dál :wink:

Andilku - ať jsi brzy fit a hlavně aby to nechytil Luky!!!

A my už máme nový notebook :dizzy_face: Manža tam teď vše instaluje, tak píšu ještě na pracovním PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
zany: ja Danika taky dam pri vymene pliny ... nekdy se podari ale vetsinou ne.Spis se vycura vzdy tak 15 minut po vypiti caje.Kdyz ho zvednu ,hned se otoci a kouka jestli tam neco je nebo ne.Ja jsem rada,ze alespon takhle to udela,aby videl ze tam muze curat a kakat,snad to pochopi pozdeji.Ted to bere jakou super zidle,s kterou se soupe po podlaze.
24. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dobré ranko, tak včera bylo usínání úplná rychlovka, do 5 minut spala. Musím si dávat pozor, aby malá spala max do 16.00 a večer pak usne v postýlce rychla. Jen ráno by mohla spát déle. Dneska to bylo do 5 a pak nezabrala. Postavila se v postýlce a tata tata ... :grinning:

Holki, vy už zkoušíte nočníky??
missymici - děkuji za podporu, je fakt skvělý jak mi pomáha. Jen mi je líto, že dělá sám teďka dřevo na zimu, že mu moc nepomůžu.
Jinak jsme se dali taky do předělavání pokojů. Fííííha, to bude pak uklízaní
25. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky, chvilu tady nejsem, kdo vás má dočítat :grinning: :grinning: Nestíhám, před chvílí jsem přišla od zubaře. No strašný, byla jsem tam půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: A za měsíc zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsme byli na 8.m prohlídce a synflorixu, tak malej má 10320g a 75 cm. Takže moc nepřibral, zase jen 120g. Ale ono to stačí :grinning: V noci pofňukával, asi mu nebylo po tom očkování dobře, často se budil. Tak to teď šel dospat :slight_smile:

Jinak jsem se ptala dr. co mu mám dávat na chleba a prej že pravý máslo, a nebo trochu domácí marmelády, jinak nic. Každá dr. má zase svůj názor. Takže zatím tak. Sušenky mu moc nemám dávat, kvůli váze. Včera jsem koupila bezvaječný těstoviny, tak už mu je vařím k obědu s krůtou a zeleninou :slight_smile: Tak snad mu bude chutnat :sweat_smile: Jinak kukuřičný křupky vedou nejvíc :sweat_smile:Ten by jich na posezení spořádal :grinning:

Dočtu vás až večer, běžím vařit a uklízet, má nám přijít revizák na plyn. Zatím pa pa
25. zář 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
ahojda holky...zany:prave,to by me mrzelo..snad to nechytne,no ztim nevypada...
leoniK:pekna vaha....hlavne,ze uz ti tolik nepribira.u nas taky vedou krupky
telu:tak ten lumpik neumi ani pomalu sam sedet,takze na nocnik ne...ja stejne myslela,ze se deti davaji dyl ..tak po roce...ale u zany maji sikovny deti :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj holky, idem len na skok sa ukazat ze zijeme :slight_smile: dokonca aj stahovanie sme prezili :grinning: chce to ale este doriesit par veci, dokupit nejake skrine, aby sme tu stale nieco nepreskakovali a tak...ale byvanie ovela lepsie ako predtym, hlavne ze tu mame poriadnu kuchynu. mamka sa uz tesi ze bude vyvarat, vypekat :wink:

tento tyzden, hnus a hnus, jediny den sme mali volno, inak sme stale behali po doktoroch... boli sme 2x na odbere krvi, najskor jakubkovi brali z prstika, aj to mu pichali snad na tri krat, chudacik...sestra pouzila nejaku tenku ihlu, ktora je inak len na nejake specialne ucely a potom sa divila ze to netecie :frowning2: tak este pichla..nakoniec to vzdala a zobralu hrubsiu ihlu. maly to ale zvladol statocne :dizzy_face: horsie bolo ze vo vysledkoch vysli biele krvinky veeelmi divne, tak to asi kvoli tomu nesikovnemu odberu (asi sa zrazila krv) ale pre istotu nas dr. este poslala raz a to uz zo zily :confounded: . dnes sme tam boli, sestricky si na to netrufli, ma prilis baculate rucicky a zily nikde :frowning2: :fearful: tak to by bolo len zbytocne trapenie. takze ideme zas v utorok a to uz teda budem nervozna - bude tam nejaka skusena sestra. dalej sme boli na neurologii, vcera na 2. ocko, nastastie teploty nema...

takze sa taaak tesim na vikend ze budeme s manzelom a nebudeme nikam lietat...a ten predlzeny vikend sa hodi :dizzy_face: urcite pojdeme tu pobliz na nejaky vyletik, maleho supnem do satky a hajde :dizzy_face: :slight_smile:

ked ste sa bavili o jedeni/nejedeni u nas je to tiez striedave. raz papa krasne, inokedy tomu vela neda. ale to nie je velmi casto :wink: zrovna ked mu navarim, ochutnam a este sa aj pochvalim ako som dobre navarila ze aj ja by som si take dala :grinning: :grinning: tak obcas prekvapi a nejde mu to. no maju ine chute ti nasi mali. jogurt mu chuti cisty biely hollandia, to mam radost :slight_smile: nechcela by som mu davat osladene, pri jeho vahe.. :sweat_smile: chrumky mu chutia, nasla som aj pohankove ak chcete skusit pre zmenu :wink: je od toho ako prasiatko a nevie to zjest uplne cele :confused: ten kusok kde si to drzi ten si nevie posunut do ust, strka tam celu rucicku :angry: my inak ani podbradnik (bryndak :grinning:), smiesne slovicko v slovencine :slight_smile: skoro nepotrebujeme :wink: na jedlo otvara usta ako vtacatko. ta chrumka je zmena, nevie si zvyknut ze mu to nukam do ruky, priblizim sa k nemu s chrumkou a on otvara usta, je to srandovne :wink: my sme pecivo, ani cestoviny este neskusali....ale cochvila sa na to asi dame.

jakub sa zacina plazit len si nie som ista ci je to spravne plazenie a ci vobec :confounded: som z toho trochu nervozna :pensive: nestrieda rucky a nozky, krizovy vzor, a pravu a lavu stranu tela nema pri tom symetricky :unamused: nozkami sa odrazi, kolienka da pod seba, vystrci zadok aj kolienka obcas az tak ze urobi akoby 'strechu' (nozky zaprie o spicky, tym sa posunie dopredu ale pravu rucku necha pod hrudnikom, opiera sa akoby o laket, lavou sa vsak opiera o dlan...vysledok je taky ze sa sice posuva dopredu ale obcas sa akoby prevazi na pravu stranu a cez pravy bok sa preguli na chrbat... no sory ze vas tym zatazujem, budem volat mudr. bud. tyzden, snad sa to zrovna.

tak divam sa ze celkom roman, uz davam enter :grinning:
25. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem vas docetla a nevim na co driv reagovat....je toho az az :slight_smile:
zzuzco:to jste si teda uzili litani po doktorech a do toho jeste stehovani.... tak si ted o prodlouzenem vikendu pekne odpocin :wink: bude to vsechno v pohode...uvidis....
andilku:u nas taky vedou krupky, vzdycky ji dam z dozy,at si jednu vezme....je to srandovni, jak je takova neohrabana...a presne jak psala zzuzca,taky si to neumi v ty rucicce posunout,takze strka do pusinky celou pesticku :grinning:
telu:u nas se na nocnik jeste nezkousi, Eli jeste nesedi....taky jsem si myslela, ze se zkousi az pozdeji,ale mozna ze cim driv,tim lip....kdyz teda uz deticky sedeji
leonik:pekna vaha :slight_smile:
jinak u nas v noci zase des...byla dve hodiny vzhuru a pak uz jsem ji musela kolem treti nakojit, protoze jsem si nebyla jista,jestli fakt uz nema hlad. no napila se a usnula az do osmi a manza zaspal do prace....
holky,tak krasny vikend...uziivejte deticky a drahe polovicky :slight_smile: my jedeme k nasim na jih, mame spoustu planu....ruzny navstevy a oslavy,tak se tesim :slight_smile:
25. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás v rychlosti pozdravit, dočtu vás večer, malá má dneska svůj den, furt mi tu ječí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U gynDr vše ok, mimi je teda jen 1, uff, má 8,2mm, tlouklo mu srdíčko, bylo to krásný!! TP mám 16.5.2010. Dostala jsem i průkazku, na další KO jdu za měsíc, to už udělají i ten NT screening....
25. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
čauvec holky! Dneska to mám jak na kolotoči od rána Jolči zháním cvičky na ten její zítřejší výstup nikde nebyli bo asi před školním rokem to vzali útokem ! Ale na konec se podařilo. Přijela domů dělala oběd, sváču manžovi (teď ho máme tak do prosince doma bo jezdí na kampani noční a denní :dizzy_face: ) s Jolou do kroužku a pak honem domů udělat na zítra oběd bo u nás budou všechny babičky (půjdou se podívat na Jolču jak tancuje) no prostě když se daří tak se daří a jsem K.o. Ještě že Lea už je tvrdá a padla za vlast.

Luci:s tím foťáčkem máš možná pravdu nepřečetla jsem si návod ale máme tam makro i mikro tak snad :grinning: to víš takový já antitalent :sunglasses:

misicka:to je mooooc hezké :dizzy_face: povídání o tvém těhu :wink: doufám že budeš dávat pořád čerstvé zprávy :slight_smile:

Holky mějte se moc hezky a kráááásný víkend :wink:
25. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahojyk,
zany-zapomněla jsem napsat-že Eli je mooc šikovnmá,co už všechno umí-paci...Anetka se asi paci a jak je veliká asi hned tak nenaučí,protože jak jí vezmu za ručičky,tak se opře a chce se postavit :angry:

zzuzi-na román máš nárok.jsi tru jednou za čas :wink: my kafráme neustále,po kouskách :grinning:,snad to plazení vypiluje a bude to o.k.Držím palce,ať jsou výsledky dobrý.Ten podbradník je vážně divný slovo,ale jinak je slovenština hezká řeč

taky přeju hezkej vkend
25. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojda holky,tak koukam,ze tu zije...
pauli:no to u nas teda..U nas to s tema krupkama je asi takhle...nabidnu mu,vezme si a da to do pusinky a zatlaci nadasnicky a zlomi se mu to na dva kousky :grinning: asi vidi mamku,jak to kouse,tak to dela taky,nas bezzubi synek....
taky preju krasny vikend a uzij si to Zuzi s manzou :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky holk\, tak já se hlásím po ldouhé době, jsme živý a zdravý :grinning: . měli jsme teď šílený fofr, stěhovali jsme se už zpátky do baráčku takže šíleně práce, jakmile mi malá usne, tak mastím něco dělat a večer když spí tak také, tak jsem se sem konečně dostala ... snažila jsem se dočíst pár posledních stránek, tak snad si aspoň na něco vzpomenu je tam toho moc :slight_smile:, jak to člověk čte v jednom kuse ... holky stavotelky i nestavitelky .. koukněte na fotečky, jak jsme to tady utvořili (sje´dte si až na konec, jinak je tam celý průběh stavby) .. http://rymeska.rajce.idnes.cz/Stavba/ ... ještě tedy není ani zdaleko hotovo, pořád jsou nějaké dodělávky, ale už se tady dá bydlet :wink:. jsem ráda, že už jsem zase doma ...

Jinak u nás jsou taky novinky, Terezka už má 14 dní první zoubek, druhý na cestě ... staví se na kolínka, akorát plovoučka jí hrozně klouže, tak jí to vždycky ujede ... ale pořád leze po mně nebo manžovi nahoru, tak je skoro pořád v kleku a vlastně taky leze ... a před 3 dni se mi poprvé sama posadila a včera se sama postavila .. a od té doby by stála pořád a když nemá čeho se chytnout, tak mastí ke mně a bulí, dokud jí nepodám ruce a ona se jich chytí a stoupne si ....no, dělá velké pokroky, ale já nedělám nic jiného, než jí hldíám, aby sebou nikam nešvihla, takže je to dost, dost náročný ... jinak říká krásně tata (už ví i kdo je tát), pak baba, dede, mama a dneska manžovi ráno zamávala a řekla papa .. a taky často dělá jéjé, když se jí něco líbí a velmi dobře se naučila říkata nenene ... asi jak jí pořád říkám, nedělej to, nech to, nešahej na to ... to je pořád nějaký ne ... no, máme veselo ...

nency -jak jsi psala s tím květináčem, stalo se mi to samé - a dokonce jsem jí tahala hlínu i z pusy ... no co nadělám :grinning:

Pauli - se spaním jsme na tom pořád bídně, malá se budí 2 x až 3 x za noc ... nevím co s tím, já nemám takovou sílu jako ty nechat jí vyřvat :frowning2:, obdivuji tě ... a na tom hubnutí něco je, já mám o 5 kilo míň a manža je z toho nervózní, ale co nadělám, že ??? Však já jím, tak co mám dělat ...

s jídlem jinak neustále bojujeme, jogurt nechce vůbec, ovoce s bojem, jediný co jí dobře je zelenina, ale max. 130 g, víc nedá ... a přitom sebou pořád mrská .. nejradši by jen mé mlíčko, ale zase tolik ho nemám ... :frowning2: :unamused:

Tellu - jsem ráda, že to máš za sebou :wink:

Holky, ráda bych reagovala, ale bylo toho tolik, že si nepamatuji, ale já už teď budu chodit pravidelně, tak vám to vynahradím :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
telullah-http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4003459
25. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Hoj holky
telu: ja mela v planu skouset nocnik o trochu dil jak jsme zacali.Tchyne me ukecala,at to skusim,ze uz sam sedi tam muzeme.A ma pravdu,cim drive s tim ucenim zacneme tim driv se to nauci a skoncime s plinama.Uz aby to bylo.Snas se to brzo nauci.Vcera cural uz 2x do nocniku,zlepsuje se :wink:

zzuzca:To znam moc dobre,tehle odbery.Mame brali uz ted po3.Taky mu nemohli najit zilu,nejsou mu vubec videt.To mu tak 10 minut hledaji jen zilu,natahuji mu ruzne ruce,az mi je z toho blbe.Ted prave pristi tyden cekam vysledky z alerga,jsem moc zvedava.Nastesti ted uz skoro 3 mes. nemel ani znamku po ekzemu,tak jsem zvedava jestli se mu zlepsila imunita nebo se vyrovnala vaha krvinek.Tak vam drzim palecky na uteri.

misicka85: tak ti blahopreji...at to takhle hezky v poradku pokracuje i dale.A jak je tobe?

rymeska: tak gartuluji k malej sikulke.To je parad sledovat dite jak dela porad pokroky...a mi se z toho jen radujeme,...ja uz see tesim na dalsi dni,cim me malej prekvapi.A peken se ti rozpovidala.To uz umi hodne a i kdyz to jeste k tomu i chape,to je super,fakt sikovna.
Danikovi se do kecani moc nechce,ale omezila jsem mu od vcera dudaka pres den,aby vice povidal.A jo,povida ale nic zrozuitelneho,jen takove divne slova,kterym ja nerozumim.Snad nebude mit na to vlyv kratka uzdicka pod jazyckem.Dr. rikala ze to po roce muze mit vlyv na vyslovnost,tak snad se to udela.Ma na to jeste 3 mesice,jinak mu to nariznou.Nemate s tim nektera z vas skusenost,jak to delaji,jestli primo dr.ve sve ambulanci,nbo celkove jak to probiha.Neumim si to vubec predstavit.Je docela tezke se mu dostat do pusinky,to jedine s jidlem.

Jinak noc byla opet nic moc.V 11 vecer se otacel opet jak vrtule a za chvili se probral,tak jsem h ovzala k sobe a zaspal hned.Ale uz par dni ve 3 rano se zacne jakoby vztekat ze spani,opet se zacne otacet vkuse,knoura u to ,vzteka se...neco mu vadi,..ale neprisla jsem na to co.

Tak si holky uzijte vikend s miminkama :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.