• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
rymeska-to je dobře,že se máte dobře :grinning:.Udělali jste teda kus práce.Moc hezká kuchyň.Malá je šikulka,jen tak dál.

Já jdu jen na skok,děláme chlebíčky,je tu posvícení.pak půjdem ven a odpo je nějaká akce-prase,hudba...Zítra fotbálek ženatí x svobodní vdané x svobodné,tak jsem zvědavá,jak to dopadne.No já teda asi kopat nepůjdu,už jsem pěkně dlouho ani nepopoběhla :grinning:
Určo jsem ještě něco chtěla,ale ta skleroza :confounded:
Užívejte hezkej víkend.
26. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Čau holky :wink: já vás snad nedočtu :sweat_smile: Včera večer jsme nakonec jeli s manželem neplánovaně do Brna, dneska slavila neteř narozky a zítra jedem na výlet :slight_smile: takže máme zas nabitej víkend. Využíváme toho, že je manžel doma a venku je hezky, tak musíme jezdit po výletech, dokud to jde :wink: Takže to tady jen v rychlosti prolítnu a jdu zas něco dělat. Mám tady kupu prádla, asi budu žehlit do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jola: my měli taky olympus fe, ale teď nevím to číslo :sweat_smile: No a já zas chtěla foťák s videosekvencí se zvukem, což ten náš první neměl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme ho nechali našim a koupili jinej Olympus fe. Nebyl drahej, stál jen 2400,-je se zvukem, ale všimli jsme si až po nahrátí, že zvuk je slyšet až když si to přehraju v televizi, a ne hned na foťáku :sweat_smile: Ale jinak je dobrej, měnit už nebudem :slight_smile:A režim makro má taky. Já jsem prodala hodně věcí, vždycky posílám doporučeně, za 37,- větší balíčky, jako krabice od bot za 58,-jak psala nency. Obyč.neposílám-nemusí to dojít, však víš, ze zkušenosti :unamused: Takže tak.

zany: tak to je Eliška fakt šikovná, takhle brzo na nočníčku :slight_smile: A jak jí to pěkně jde :slight_smile: :wink:

luci: mně taky jedna paní tady u nás říkala že její 30 letý syn má ještě pár mlíčňáků :sweat_smile: Koukala jsem na ni jak puk :grinning: To jsem ještě nikdy neslyšela, že v tolika letech je možný mít ještě první zuby :sweat_smile: ale jak čtu, tak je to běžný :slight_smile:

nency: Vojta si taky celkemsám vyhraje, hlavně když jsme někde na návštěvě a jsou tam nový hračky :slight_smile: To o něm nevím, třeba půl hodiny, i dýl :wink:

rymes: zkoukla jsem fotečky, máte už pěkněj kus práce za sebou s tou rekonstrukcí :slight_smile: Ale ještě plno práce před váma, co. Moc hezkou koupelnu a kuchyň máte :wink: Mne se začla hrozně líbit červená barva kachlí :slight_smile: Jinak u nás je to taky samý ne, ne, nesmíš :sweat_smile: Ale rozumí tomu :slight_smile:

misicka: tak koukám, že mimi je jen jedno, to jste si určitě oddychli :slight_smile: Musí to být finančně náročný, dvojčata. Tak hlavně, že je to mimi v pořádku a hezky roste :wink:

andilek: tak přeju brzké uzdravení :wink:

pavli: užijte si víkendík u vašich :wink: Budete mít teda veselo :slight_smile:

zzuzca: to je rychlovka, že jste tak brzo přestěhovaní. A to jste zase v podnájmu, nebo je to vaše? S tím plazením si nedělej zas takový starosti, každý dítko to dělá po svým :wink: Vojta se teda plazí normálně, střídá nohy a ruce, ale Lea, ta se plazila podivným způsobem :sweat_smile: Vždycky jen jednou rukou a jednou nohou :grinning: Hlavně že se někam doplazí :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
telullah: já ještě nemám v plánu zkoušet nočník. Malej ještě sám nesedí, tak začnem až bude sedět :slight_smile:

missy: Vojta zatím vydává jakýsi zvuky :sweat_smile: Občas něco vysloví, ale moc ne. Ale myslím, že mají ještě čas :slight_smile:

Užívejte víkendu :wink:
26. zář 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
ahojda holky,koukam,ze si uzviate volno s manzilky a rodinami...vsak jo,ja taky,Luky teda nejak spatne spinka,ma plny nos,chytil ode me rymu,tak snad uz se z toho nic nevyklube...me uz je dobre,jen mam rymu...v noci nemuze spat,porad lita po posteli,ale spal by,ale asi ten nos ho trapi,nebo zoubky,nevim...
nency:tak jak riak,leonik:kdyz sjme jinde,nevim skoromvuebc o Lukym,,,,ma tam plno jinejch veci a tak laboruje :grinning: :grinning: ale doma taky uz zkousi vsechno mozne..zrovna dneska si skripnul rucicku,chudacek jeden...taky me silene vyvadi u odsavani nosanku,mame ten na ten lux,a jak se sahne na nos...no hruza,ale jak se to vypne ,,klidek....takze myslim,ze ho to neboli,jen proste nechce
missy:taky nic moc nerikame,,obcas mu rozumim nekdy mam,,,ale to si rikam,ze asi spatne slysim... :slight_smile: ale porad u jidla hlavne ham a jinak ne,...
misicka:taky koukam,ze mas jenom jedno,,,,ze sis prala dve???me se zdalo,ze jo,skoda,ze se ti to nesplnilo,treba priste :grinning: ale preju pohodovy tehulkovani....
28. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
andilek: tak jsme tu jen samy, co :sweat_smile: jj, zbytek si asi užívá víkendu :wink: My jsme si ho taktéž užili. Bylo hezky, tak jsme pořád někde byli venku :slight_smile: Tak přeju, ať je Luky brzo zdravej, já jsem taky pěkně nachlazená, tak čekám kdy to chytnou děcka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak spaní přes noc se u nás dost zhoršilo, už nemáme spavý mimi :rolling_eyes: Vojta se každou chvíli budí, křičí, cestuje po postýlce, věčně hledám dudlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsme každý ráno pěkně nevyspaní :unamused: Nevím, co se to s ním děje. Ta :unamused: k hezky v noci spával. Čtu, že máte doma něco podobnýho, co :unamused: Jinak o odsávání ani nemluv :unamused: děsím se toho, že Vojta chytne taky rýmu. Jen se přiblížím s odsavačkou, tak je zle. řve a hází hlavou, že mám co dělat, abych ho odsála. Taky máme tu odsavačku do vysavače, je to nejrychlejší.

Jdu spát, zítra vstáváme zase do školky :sweat_smile: Dobrou noc a snad to tady zas přes týden trochu ožije :wink:
28. zář 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko všem, pár dní jsem se tady teď neukázala, protože toho tady bylo moc. Cítím se v pohodě, takže jsem i lehce pomáhala. Byl prodloužený víkend, tak chodili lidi na na koně, ale to podstatné je, že jsme se pustili do předělavání pokojů. Zatím jsme měli jen jeden velký 7x3 m a jeden menší. No a ten velký jsme přepažili a máme 3 plus jedna. Huráááá máme ložnici :grinning:
Koukali jste někdo na teploměr? U nás bylo 0 stupňů.

misicka85- hlavně ať jsi v pohodě. Dvě mimča by byl záhul, ale aspoň sranda. A jedno je taky skvělé. Blahopřeju k té rychlostí :slight_smile:

missymici-taky si říkám, že to zkusíme :slight_smile: , sama sedí a sama si sedne a přesně jak říkáš, budeme rychleji bez plínek. Synovec měl taky pod jazykem srostnuto, nařízli mu to, přesto šišlal a sestra s ním chodila k logopedovi
29. zář 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahojk holky,
tak koukám,že nemusím moc dočítat :slight_smile:
To co tu čtu,je ale jako bych psala já.Anetka taky spí hůř,než když byla menší a taky jsem si dneska všimla,že jí trošku teče z nosu :frowning2: Dala jsem jí kapky,tak uvidíme,snad to nebude nic horšího.odsávačku máme taky na vysavač,je to super,je to hned i když taky se jí to moc nelíbí.

telullah,tak to máte dobrý-odďelená ložnice se hodí :wink: U nás teda taková zima zatím nebyla,předevčírem bylo 5.Na předešlý stránce jsem Ti házela odkaz na aukci-tu geomag stavebnici-jen kdybys náhodou chtěla a přehlídla to :wink:

holky,nechala jsem se,,strhnout davem,, :grinning: a zkusili jsme taky nočník.Moc se jí to líbí,podařilo se i párkrát vyčůrat :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
telullah,andílek -to je dobře,že už je vám líp :slight_smile:
Teď to asi začne,bylo teplo,má se ochladit,tak to bude samý nachlazení a rýma :confounded:
29. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
halvne,aby Lukymu uz bylo dobre,to vysavani katasrofa!rve jako blazen...ani poslouchat to nemuzu jak breci,chudak...
luci:taky me ten nocnik docela vrta hlavou...ale m jeste ensedime :frowning2: myslite,ze kdyz se tm bude davat,ze pochopi,ze tam ma curat?to bude dlouha doba ne?nez to pochopi,ja rpave ymslela,tak je po roce se dava na nocnik
29. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky, tak hlasim navrat z dovolenky :grinning: Idem docitat a potom sa ozveem..
29. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
andílek-s nočníkem si hlavu nedělej.Podle mě,je ještě dooost času.Já to jen zkusila,nedávám jí nijak pravidelně.Myslím,že ještě nechápou o co jde.Vyčůrají se,ale je to asi spíš náhoda.Já teda nevím,nemám zkušenosti,třeba poradí holky,co už mají i větší děti.
29. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojky holky, tak se taky hlasim :slight_smile:
o vikendu jsme byli porad pryc,tak nebyl cas....ale koukam, ze moc na docteni toho neni....
jak pisete o tom spani,tak u nas to teda nikdy nebylo se spanim dobry...vsak vy vite...ale co predvadi eli posledni tri dny, to je hruza.chuderka mela jeste k tomu teplotu, v noci se porad budila a tak pres den byla nevyspala a uknourana. no myslim, ze to jsou zase zoubky....
s tim nocnikem myslim andilku,ze je fakt cas....zvlast kdyz luky jeste nesedi....ja eli na nocnik taky jeste nedavam, protoze sama se neposadi,tak neni kam spechat. je to asi fakt o nahode,jak pise luci....
jinak ja jsem se dneska probudila se silenou bolesti hlavy a taky me skrabe v krku :frowning2:
29. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak to tu přece jen trochu ožilo :wink: :slight_smile: Vojta už spí 1,5 hod, tak nakukuju, než se vzbudí. Po obědě vyzvednem Leu ze školky a já jedu na pojišťovnu. Vůbec se mně tam nechce, ale jedu si nechat proplatit očkování a nějaký kupóny, tak aspoň z toho budou nějaký penízky :slight_smile:

telu: tak to je dobře, že už je ti líp :wink: S tou ložnicí- to věřím, že máš radost. Přece jen je to lepší :slight_smile: U nás bylo nad nulou ráno :slight_smile:

Jejda, tak koukám, že je nás tu nachlazených víc. To počasí tomu taky moc nepřidá :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás je dneska zataženo a vypadá to na déšť :unamused:
Píšete o nočníku- já jsem Leu dávala až po roce, a ona mně odtama pořád utíkala a vztekala se :sweat_smile: Nechtěla tam být :sweat_smile: Zkoušeli jsme pořád dokola. No a sama si říkala, že chce čůrat až ve dvou letech :slight_smile: Mezitím měla období, že čůrala do nočníku, ale kakala zásadně jen do plíny :sweat_smile: Ty mimča jsou teď ještě moc malý, ještě nechápou, co se po nich chce :slight_smile: Takže když se posadí na nočník, tak se vyčůrají jen náhodou :slight_smile: Jak píše Luci.
29. zář 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
taky si ymslim,jak pisete,ze je to nahoda.....jen,ze tady kazdej rika nocnik,nocnik,tak sjem z toho zmatena :slight_smile:
to pocasi,me povidej...nejhorsi je,ze je to strasnej skok----snad to prejdeme ....
29. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
luci81-jj koukala jsem na ten odkaz, ale je to takový jiný geomág. Když jsem koukala na netu, byli to větší kusy jakoby fakt stavebnice. To mi připadalo nějaké moc malé a dost nebezpečné pro malé mimčo. Jinak moc děkuji, je to dobrá cena. Kdybys jěště viděla nějakého, tak písni :slight_smile:

Taky jsem deska vytáhla nočník, ale Bára na něm brečela, asi jí ten nočník tlačil. Tak nevím, možná jí občas na něj pposadím, ať si lehce zvyká
29. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak vam preju holciny dobrou noc---a klidny spani :slight_smile:
29. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsme dneska poprvé spali v ložnici, ale byli jsme tak utahaní, že sme hned usli. Bára se poslední dny budí v noci už jenom jednou, dostane sunar a zase spí. Což je super. Jinak začala říkat baba, to až uslyší tchýně, tak bude na větvi. Jenom máma jí moc nejde, teda vůbec.

Jinak začínáme mít problémy u jídla. Prská ho ven a točí se do všech stran, takže taky bojujeme, ale Báře to neuškodí... je to malý tlusťoch :grinning:
30. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
dobre ranko.tak u nas se vnoci vstavalo...dve hodiny jsem byli vzhuru...vcera pres den spal 5hodin,tak asi tim to bude :slight_smile:
jiank pred chvilkou usnul,tak spinka,
telu:neboj...ona urcite zacne riakt mama,...Luky rika malokdy,ale rika ma a mam....tak snad se z toho vykloube mama :grinning: bud rada,ze ti hezky spinka....
30. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky, u nás zase příšerná noc :frowning2: Vojta byl každou chvíli vzhůru, do toho chvílema jačela i Lea :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej teď dospává, ale trvalo mu to pěknou chvíli než usnul :unamused: Jaký je u vás počasí? U nás leje jak z konve, vypadá to na celý den :confounded:

telu: Vojta taky říkal pořád mama, mama, no a teď přestal a neříká to vůbec :sweat_smile: Teď je to samý ba, ba, ba :grinning: Pořád mu něco zakazuju, říkám bakaný a on to pořád opakuje :grinning: S jídlem to máme podobně- Vojta teda odmítá hlavně ovoce :unamused: Začne se u toho rozčilovat, odvrací hlavu :confounded: Tak ho musím vždycky ošálit a dávat mu na špičku lžičky ovoce a zbytek jogurtu :unamused: To pak sní.Včera snědl naráz dvě aktivie :sweat_smile: ale samotný :slight_smile:

andilek: vy jste se taky moc nevyspali teda. No jo, když je Luky naspanej ze dne, tak pak se mu nechce v noci :sweat_smile: Vojta přes den už moc nespí, někdy dokonce jen 15 min! :angry: A v noci se pak stejně budí, a žvatle, točí se v postýlce, jak kdyby byl vyspanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. zář 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Danča o víkendu začala lézt, tak mám radost. Je to sranda ji pozorovat jak leze. :slight_smile: Už nám začala "uklízet" časopisy ze stolu, tak musím dávat pozor, co na něj pokládám. Všechno hází na zem, to ji teď móóóc baví.
Dneska ráno poprvé jedla tak jak bych si představovala. Sama otevírala pusu a snědla celou Activii. :slight_smile:
Jsem zvědavá na oběd. :wink:
Jdu dát Danče oběd, večer sem ještě nakouknu a dočtu. :wink:
30. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
ahoj holciny,
nency, Danca je sikulka :slight_smile: dnes sme boli na rehabku, za tyzden ideme zas. vcera odber krvi prebehol naprosto bez problemov :wink: sestra mu to tam hned pichla, isla naisto, ja som sice ziadnu zilu nevidela :sweat_smile: ale krasne to tieklo. jakub ani nestihol zamrncat :grinning:
tak ja to u nas na nocnik vidim este za hooodne dlouho...ale nevadi. jakub je ako hadricek, strasne makucky, ziadne svaly, stale sa plazi, nestrieda ale ruky a nohy a aj tak ma pritom asymetricku kazdu stranu tela :stuck_out_tongue_closed_eyes: drzte nam palce nech to rozcvicime. nejdem ani mysliet na to co bude ak nie... :frowning2:
my papame teda ukazkovo, nemozem si stazovat.
leo: tak 15 minutovka mu staci? no to je potvorka :sweat_smile: snad to bolo len tym hnusnym pocasim.
jo a vcera kubajs celkom usilovne trenoval mam a mama :wink: inak tomu rozpravaniu ale vela neda.
30. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
čauvec holky jdu na skok. Víkend byl super Jolanka měla dvě vystoupení pak popíšu :dizzy_face: a pošlu foto! Už druhý týden pořád někde lítám a vyřizuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma je to jak v tanku :unamused: jen se modlim aby nepřišel nějakej alergik na náštěvu bo bi nezačal pšikat ale rovnou by z toho prachu umřel :grinning: . Dnes přišel nějakej balík ale nevím jakej možná ten vibrující pták (pro Leu :grinning: ) tak zatím čau čau večer ještě juknu a dočtu
30. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
andilek1- já vím, že to jednoho dne příjde, že mi mami řekne... a pak příjde věta... mami, dej mi kapesné :slight_smile:

leonik- máš malého jedlíka, konečně. Bára má jogurty moc ráda, ale v posldních dnech prská i jogurty.

jola2-myslím, že nejsi jediná, kdo nestíhá uklízet :grinning:
30. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
ahojky holky,
nency-gratulka,Danča je šikula,hlavně,aby jí vydrželo to pěkné papání

joly-to jsem teda taky zvědavá na ten balíček

zzuzi-jasně,že budem všichni i s dětičkama držet palce :wink: Kubík to určitě zvládne.No vida,odběr se podařil,asi záleží,jak to která sestra umí.

Holky,já jsem hotová.Anetka nechce jíst.Už včera odpo nechtěla ovoce,kaši trošku.Dneska oběd asi čtyři lžičky,pak jsem jí dávala activiii,tu vždycky slupla a dneska nic :frowning2: Večer se nám podařilo sníst cca 120kaše.Nevím,co se děje.Horečky nemá,ale je ukňouraná,rýmu má jen malilinko,myslím,že nic hroznýho.Doufám,že zítra to bude lepší.
30. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak holky balíček jsem měla od Wiskas vzorek krmení pro psa :grinning: takže ptáka se už asi nedočkám :angry: . Dnes jsem dala Lei omáčku (dělala jsem králika na šťávě) moc jí to šmakovalo :wink: Jinak jí asi leze druhý zub bo byla protivná a měla zvýšenou teplotku :unamused:
30. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
nency: to, jo, teď je musíme pořád hlídat :sweat_smile: To byl klídek, když jen leželi :sweat_smile: Teď vlezou všude a všechno je vzhůru nohama :grinning: Vojtu teď nejvíc zajímá květináč plnej hlíny a každej drobek co najde na zemi :grinning: Jinak taky všechno shazuje. Když ho mám na klíně u stolu, tak vždycky něco najde, strčí do pusy, pak odhodí a tak je to se vším :sweat_smile:

zzuzca: jj, včera spal 15 min, dneska to protáhl na 30 :angry: Kdyby aspoň v noci spal, když tak málo chrní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jé, já se na to nemůžu dívat, když Vojtovi berou krev, nebo jdem na očkování. Vždycky jim stojím za zádama, já to teda nemusím :sweat_smile: Taky budem držet palce, ať to zvládnete :wink:

jola: tak pták zase nedošel? :grinning: Už asi nedojde, už je to dost dlouho, ne? :unamused: Kdybys viděla, jak to kolikrát vypadá u nás :sweat_smile: Nemám teda ráda nepořádek, ale někdy se mně do toho uklízení teda fakt nechce :unamused: Nechávám to většinou na večer, jenže večer jsem zas ráda, že mám klid a je po uklízení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

telu: no zrovna dneska jedl krásně, kdyby to tak bylo pořád :slight_smile: Ještě kdyby mu to ovoce přišlo k chuti :unamused: Nechápu, proč to nechce, když je to sladký :confounded: Třeba je to u vás zoubkama :unamused: No uvidíš, snad se to zlepší :slight_smile:

luci: Anetka to může mít i z toho nachlazení, že nemá chuť na jídlo :unamused: Vojta když měl posledně rýmu, byl protivnej, taky málo jedl. Vždycky pár lžiček od všeho, tak se vždycky dojedl mlíkem a bylo. :slight_smile:
30. zář 2009 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz
ahojda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MY SEDIME!!!!! vcera v pul 3 se posadil!a zkousi to porad,sice je to takovy novy pro nej,takze jeste tam neni takova ta uplna jistota,ale krasne haca!!!
leonik:to se divim,ze ti nespi,kdyz spi pres den 15minut,ten muj by prospal den i noc,....jen noc kdyz se vzbudi je vzdycky tak 2hodiny vzhuru....no uvidime,dneska vstaval v pet,tak rikam,a uz ne,pujdes az v devet,protoze takhle vetsinou chodi,,no a je devet a jeste je dobrej,sice uz asi 100x chtel,ale mama drzi.....ale uz pujdu na to,,,at s vyspi....
taky lukyho zajima vsechno hlavneteda lux,protoze ho ma zakazanej...a co je zakazany to je nejlepsi..takze vsechno zakazany ho bavi a ztim by sel i celej byt.. :grinning: :grinning: :grinning:
leonik:taky sjem mela problem s ovocem,,,ale uz je to dobry,jogurt me taky dobre papa,,,ji me spatne jen to jidlo,ktere ma kousicky..takze mu zpivam a td a sni me to,alew taky je to boj
1. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
ahojky holky,tak se zase hlasim....jsem nejaka nastydla a eli v noci zase vyvadi,takze des bes. asi ji rostou dalsi zoubky, ma to nahore takovy cely natekly a o vikendu mela zvysenou teplotu.
andilku:gratuluju k posazeni. eli se dneska rano poprve taky sama posadila. byla na kolinkach a ja jsem ji chtela vyfotit a najedou koukam, ze haca :slight_smile: no a tak to pak porad zkousela....ted uz zase spinka....
jsem totalne vyrizena, jdu si udelat cajik a natahnout se....
1. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky holky,
andílek,pauli-velká gratula :slight_smile: k sezení :slight_smile:
Anetka si sedla v sobotu z leže v posteli,asi 3x a od té toby zase nic :frowning2: Ona místo aby se snažila sedět,tak jak se může chytit za ruce,chce chodit :frowning2:

leonik-to je přesný-květináč,drobečky,smetíčka...nestačím luxovat

My dneska v noci taky opět skoro dvě hodiny vzhůru :frowning2: .Nějak mi zase dochází,,šťáva,, :frowning2: Manža má málo času,Anetka je bez nálady.nejvíc mě mrzí,že je to potvůrka,když je u mojí mamky,tak od ní skoro nechce jít ke mě :cry: Ona si s ní jen hraje,povídá a netrápí jí jídlem,přebalováním,umýváním pusinky po jídle.....
1. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky, u nás byla konečně lepší noc :slight_smile: Ale asi tím, že jsem na něj vyzrála :grinning: Nacpala jsem ho do spacího pytle, aby se pořád neodkopával a nepřetáčel a zabralo to! :grinning: Do čtvrt hodiny chrněl :sweat_smile: Jindy mu to trvalo klidně i 45 minut, než usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska když šel spát jsem ho tam dala zase, a za chvilku spal :slight_smile: Jo a dneska nám v noci začal pípat monitor :unamused:nevím proč, Vojta ležel na zádech a pořád na stejným místě :confounded:

andilku, pavli- vám už prcci sedííí, jo? :slight_smile: Tak gratuluju a závidíím :sweat_smile: U nás zatím nic novýho, zatím to pouze vypadá, že si brzo sedne :sweat_smile: Je na boku a opřenej o loket, to je všechno :grinning: To se vám posadili z toho lezení??

andilek: jó, lux, ten u nás taky vede :grinning: Tuhle jsem ho načapala s hadicí od vysavače v puse :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Měl tam strčenej celej ten konec plnej prachu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Byl to mžik, jen jsem se otočila a už to tam měl :sweat_smile:

pavli: tak to pořádně vylež :slight_smile: Mně už to nachlazení přechází :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase jsem ráda, že děcka jsou zatím zdravý :slight_smile:
1. říj 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.