• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
luci: no, jo, babičky jsou na rozmazlování :sweat_smile: Až jsou pak větší, tak jim všechno koupí, dovolí.. :sweat_smile: Někdy mně to až vadí :unamused:
1. říj 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
leoniK:presne,josu to lupmpici,taky me to dela s tim luxem...hraje si s hadici....je to komicky,povida si u toho vesele,jak je dobrej,ze to konecne mama povolila...jj,,to co rikas ty,taky me byl na boku ,ruku mel opernou o zem a jen se pritahnout do sedu...on ty rucicky dal pred sebe,protoze asi vedel,ze z boku mu to moc nepujde,ze by prepadl,tak je dal pred sebe a uz tahnul zadickama dozadu a sedel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pavli:tak grauluju,,,
1. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
dalajsme nove fotecky,..bohuzel fotku do 8mesicu jsou vcudu,,jako z mobilu,jeste ze mam fotak...ale tohle sjou z jineho fotaku,focene rano,vcera..predevcirem a predpredevcirem :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky
Tak se hlasim po par dnech,jsem nemocna,asi chripajzna...mela jsem i teplotu,boli me v krku a hlava,a navic me do toho zacali bolet silene zuby,uz treti den,prasky mi moc na zuby nazabiraji a k zubarce jsem objednana az v uteri,prej me driv neosetri,dokud nebudu zdrava.Tak snad do uterka se vylezim.Je to docela des,kdyz jsem s malym sama a manza je dlouho,v podstate cely den az do 5 v praci.Nekdy me je tak blbe,ze to s malym nezvladam,jak je aktivnej...nestacim,nemam na nej silu.Budu doufat,ze to odeme nechytne.Zitra jdu volat na vysledky z alerga,jsem strasne zvedava.

Jinak Danik se zacal stavet na nohy uz o vsechno,v obyvaku o gauc,i kdyz je na gauci tak hned se zveda o operku,na posteli v loznici o celo,v postylce,...no uz zacina vsude.
Ma v pusince dva bile fleky,je to trochu tvrdsi,ale nenecha si to pusy sahnout,abych to nahmatala,nebo lip videla.To jsem postrehla jen kdyz se smal s otevrenou pusou dokoran.Mohli by to byt uz konecne zoubky?
1. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
telu: to fakt tvuj synovec pak syslal?I po tom co mu to narizli?A pritom to narezavaji z toho duvodu aby nemel prolem s vyslovnosti....No to jsem ale zvedava,snad to dobre dopadne.
Nesytracej nadeji s chozenim na nocnik,casem se to zlepsi.Je mozne ze ji je nepohodlnej,do pliny je to pohodlnejsi,ale kdyz ji tam budes davat tak si zvykne.Ja maleho posadim pred TV a kouka a cura.Nebo si spolu u toho hrajeme.Drzim vam pesticky.

luci81: Holka uz vi jak nato aby si sedla,kdyz se ji to uz jednou povedlo,tak to nezapomene,akorat asi nema potrebu,ale to prijde.

Andilek1:TAky uz sedite?TAk gratulation....tesim se s vama

JAk na to koukam,uz zacinaji vsechny sedet...to je super
1. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
jej uz se probudil Danicek,tak letim....to tedy dlouho nespal,asi jen 20m minut
1. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
čauvec holky tak mi opět došel další balíček ale zas nevím co to je bo si to musím vyzvednout na poštu a tu v našem zapadákově otvírají až zítra :angry: . Byla by sranda kdyby dorazil můj očekávány pták bo jsem včera poslala paní hezký dopísek o slušném chování a typu žaludku některých jedinců :grinning: . No já to ale tipuju na balíček z MM. Včera mi kámoška dovezla nádherné šatičky od Nexu a mikynku pro Leu fakt slaďoučké (koupila to v sekáču ale úplně jako nové obojí za 150,-)

leonik:já Leu taky dávám do pytle :grinning: (Jolanka si dělá srandu že je Lea zase v pytli) ale nemá rukávy tak mi připadne že jí musí být v noci zima (bo já jsem přikritá až pouši ) tak jí ještě zakryju norm. dekou a pak je zpocená jako myška.

Pauli:ať se brzy uzdravíš! Já jsem byla taky nachlazená ze soboty (frajerka jsem si šla v topu bez rukávu tak jsem nachladla) dva dny jsem třikrát deně jedla ibalgin a v poho.

tak holky papa večer opět juknu Lea je zas protivná
1. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
taky nevim jak ho zabalit aby byl v teplicku,pytel nema rukavy a tak se bojim aby mu nebyla zima,prootze mame v loznici asi jen18
1. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahoj holky,
jdu se odreagovat Anetka usnula,dočetla jsem vás a jdu něco dělat ven.Snad mi to zvedne náladu,i když se mi do ničeho nechce.
andílek-Luky je fakt fešák :slight_smile: To z něj musíš mít radost :wink:

koukám,že je to tu vesměs samej marod,tak ať jste všichni brzy v poho
1. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
luci:to vis,ze jo..je silene hodnej,akorad me posledni dobou bojkotuje obedy,ale jinak je suprovej,kdy byli takovy deti i dalsi nebudu se zlobit :grinning: :grinning:
taky se me nic enchce,,proto pujdu s Lukym na kute :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj holky,

tradičně nestíhám a i jsem si spíš četla. Dneska co Eli usnula, tak jsem se ponořila do knížky a dokud jsem jí nedočetla, tak jsem četla a četla :grinning:
Manžu máme teď do zítra pryč. Mají tradiční poradu... Tchýně si dneska odpoledne vzala Honzíka, ale dělal scény, že tam nechce... No nakonec si dal říct :slight_smile: Tak jsme s Eli jen samy a dneska usnula dobře!!! Za to včera... Usnula, za 45 minut řev, řvala na střídačku dalších 45 minut, pak se zase vzbudila a když konečně usnula, tak přišel Honzík, že se mu chce čůrat a že nechce být sám v pokoji. No na odstřel :rolling_eyes:
Zítra jdeme s Eli plavat a pak přijede kamarádka z Prahy :wink:
1. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojda holky,copak delate cely dny?nikdo tu dneska nebyl...jakpak to?
Jinak Luky rikal dneska mama a taky rika ba...se nejak rozjel,,asi vi,z za 5dni ma 9 mesicu :grinning: :grinning: :grinning:
doufam,ze jste uz fit, Luky ma jeste trochu rymu,ale je to lespi,tak jsem rada,hlavne kvuli odsavani,odavamjen 2denne,,ale uz je lespi,uz tolik nevyvadi...usnul pred devatou.
zitra si holky zkusim testik,zda jsem tehulka..zatim mrcha neprisla ,tak uvidime,aůle myslim,ze asi ne,,nejak to citim.,..
zany:nojo no,knizka,,na to ja nikdy moc nebla,to ja radeji casopis :grinning: ,hlavn,ze sis odpocinula..Procpak nechtel HOnzik k babicce?
no jo no,holky,ja jdu na kute,mejte se :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Nency - gratuluji k lezení, Dančaje šikulka :slight_smile: Je to legrační, viď, jak lezou :grinning:

Nočník - Eli na něj zkouším dávat a má to docela úspěch. Musím říct, že se docela často vyčůrá a když tam sedí déle, tak i kaká. Většinou jí tam musím dát hned po obědě. Dneska jsem to nestihla a byl bobek v plence :unamused:
U Honzíka jsme ho začali dávat taky takhle když začal sedět, ale spíš aby si zvykl :wink: Úspěchy jsme slavili později...

A Eli už si stoupá, takže si všude dosáhne a musím dávat pozor co je na stole. Je děsně rychlá :grinning:

Andilek, Pauli - gratuluju k posazení :slight_smile:

Leo - spací pytel nám taky hodně pomohl k zlepšení spánku. Tolik se netočí, není odkopaná a celkově spí líp :slight_smile:

Marodům přeju brzké uzdravení!!!
1. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
andilek: pěkný fotečky :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jak zítra s testíkem dopadneš :slight_smile: Přeju ať jsou tam dvě // :slight_smile: :slight_smile:

missy: Vojta má dole na dásni zase bílou tečku, tak taky nevím, jestli už by to mohl být konečně ten zub :sweat_smile: Takže neporadím, snad jen ať vydržíš :slight_smile: Třeba se z toho něco vyklube časem :sweat_smile: Vojta si taky do tý pusy šáhnout nenechá :sweat_smile: Když se mu tam chci podívat, tak ho musím pořádně rozesmát :sweat_smile:

jola: to je dobře, že jsi to nenechala jen tak a napsala jí :slight_smile: Jenže pokud to někde ztratila pošta, tak stejně nic nenadělá :unamused: A třeba to fakt poslala a nemůže za to, že ti to nedošlo :unamused: No to se asi nedozvíš. Ona ti třeba bude říkat, že to poslala, a ty si zas budeš myslet, že si vymejšlí :sweat_smile: Ty Leu do toho pytle neoblíkáš? Vojta má bodýčko, jinak by asi v noci umrzl :grinning:

zany: já teda taky na knihy nejsem, asi jak andilek :sweat_smile: Mám radši časopisy :slight_smile: Tak až bude třeba jednou Eliška spávat s Honzíkem v pokoji, tak se mu bude líp usínat, když bude vědět, že tam není sám :sweat_smile: :slight_smile:

já jdu spát, dobrou noc :slight_smile:
1. říj 2009 ve 23:20  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak po dlouhé době byla Danča v noci hodná, vstávala jenom jednou. Včera měla trochu chrapot, ani nevím z čeho, asi to počasí jak se ochladilo. Na noc jsem jí raději víc oblíkla, dala jsem ji bodýčko s kr. rukávem a přes
to propínací bavlněný tenký kabátek. Do spacího pytle ji nedávám, měla jsem sice dva, ale už jsem je prodala.
Spí pod peřinkou, ale musím ji kontrolovat, aby se neodkopala. S lezením je to teda něco, chvilku nekoukám
a vždy objeví nějakou mňamku, včera vyhrabala Káje z igelitky gymnastické cvičky, které nosí na mažoretky a
už je ochutnala, večer pak našla teplé ponožky, které si manža sundal. :grinning: No hrůza, všechny humusky musí
ochutnat a já blbec jí vyvářím lahvičky. :grinning:

jola
tak písni, co přišlo z pošty, že by nakonec přeci ptáček? Jsem zvědavější víc než ty. :grinning:
zany
já od té doby co mám Danču, tak na čtení vůbec nemám čas. Knížky vůbec a časopisy výjmečně, stihnu přečíst
akorát zprávy z internetu a z "Koníka". :slight_smile:
To je Eli šikulka, že už si stoupá, to už brzo začne ťapat, už aby jsi sháněla botičky. :slight_smile:
andílek
napiš jak jsi dopadla, jestli byly čárky dvě. :slight_smile:
leonik
jestli už vidíš bílou čárku nebo tečku, tak to už je zoubek na cestě. :slight_smile:
missy
přeju rychlé uzdravení. :slight_smile:
luci
šel ti rozebrat ten kolotoč od Fisher price? Já ho už chci prodat a složit do krabice, ale nejde mě rozebrat,
bojím se přidat sílu, abych něco neulomila. Jak jsi ho odesílala, rozložený nebo složený? Nemáš nějaký trik jak
ho rozebrat? :slight_smile:
Kartáček na zoubky jsme koupili také, Danče se moc líbí, pořád ho cucá. :grinning:
2. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
andílek
teď jsem omrkla fotečky, moc hezké. :slight_smile:
2. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
ahojda,tak jsme chrupali do sesti,,,za chvili pujde spat,,
leonik: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: jedna :cry: :cry: mrzi me to--ach jo....ja vim,ze to prijde,ale stejne to clvoeka mrzi...
a neboj,my zuby taky jeste nemame,,,,a ani to na ne nevypada :slight_smile:

vse, dekuji za prohlidnuti fotecek,je to moje chlouba :dizzy_face:
2. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky holky,
andílek-taky přeju //

joly-koukám,že všechny hoříme zvědavostí :grinning: copak to vůbec je za ptáčka?

zany-Elinka je šikula,hezky si to užijte s kámoškou.Ty se máš,tolik kamarádek.

nency-já jsem měla užší krabici,tak jsem odšroubovala dvě ty tyčky,co na nich jsou medvídci,pak jsem ho sklopila jako na tu lapičku.Nevím,jak to přesně popsat.V prostřed toho ramene,je takovej motýlek,tak za něj zatáhneš a rameno ohneš do pravýho úhle.Mě to teda šlo složit taky těžko.Musela jsem to rameno jakoby úplně narovnat-ono bylo asi o mm sklopený-a pak šlo za toho motýla zatáhnout.Snad to pochopíš :sweat_smile:Nevím,jak jinak by šel ještě rozebrat,já ho koupila na MMB,bez originál krabice a bez návodu.Pak dej vědět,jestli se povedlo.

Včera jsem byla na zahradě a jela kolem jedna mamina,říkala,že je vyjednáno,že bysme si mohly některý den v týdnu chodit s dětma hrát do školky.(od letošního školního roku je jinak zavřená)Takže tady budem mít takový malý mama centrum :grinning:Jenže oni mají všechny děti tak 3letý a starší:frowning2:No jsem na to zvědavá,podívat se tam půjdu,ale spíš kvůli Anetce,že bude mít změnu.Doufám,že jim nebude dělat panenku.Já jsem se stěma holkama nikdy moc nebavila,jsou vesměs o něco starší a nikdy jsme neměli nic společnýho.
2. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
andílek-psaly jsme spolu-nic si z toho nedělej.Určitě nejsi sama,kdo čeká až se objeví dvě :wink:Máš to ale veselejší,když už jednoho prcka máš :wink:
2. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

nency: no jo, kdyby byl :sweat_smile: On už tu tečku tam má asi měsíc, a vypadá to pořád stejně :sweat_smile: Tak mně nejde do hlavy, že kdyby to byl zub, že tak dlouho trvá než se vyklube :unamused: :sweat_smile: Jinak s tím ochutnáváním všeho- já teda taky pořád vyvářím flašky a dudlíky, a ono to vlastně ani není potřeba :grinning:Ale zase je pravda, že teď u Vojty už plno věcí přestávám řešit :sweat_smile:

andilek: tak nesmutni, vyjde to přístě :wink: :slight_smile: Vždyť to snažení je přece krásný, ne? :wink: :wink:A pak čekání na dvě // :slight_smile: Nám se Vojta povedl druhej měsíc a manžel pak pořád říkal, že si ani moc neužil :grinning: :grinning: :grinning:

luci: ten ptáček, co čeká Jola, je pořád ten samej, co už na něj čeká pěknou dobu a zatím jí nepřišel :unamused: :sweat_smile: Jak jí ho ta paní posílala obyčejně :unamused: To máte dobrý, že se budete takhle scházet s dětma :slight_smile: Já se těšila, že budem chodit tady u nás jako loni, ale zrušili to tady :unamused: takže budu příští rok jezdit s Vojtem do vedlejšího města, je to ale až od roku.
2. říj 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
leonik-já vím,že je to ten vibrační ptáček :grinning: ,ale myslela jsem jak vypadá a tak :wink:

Holky,kdybych se sem už dneska nedostala,přeju hezkej víkend :slight_smile:
V pondělí jedem na plvčo,pak k mudře na deseti měsíční.jsem moooc zvědavá,jak to budem zvládat.Plavání je v jednom městě,mudra v jiném,opačným směrem. :confounded: Jsem zvědavá,jestli se podaří,aby spala zrovna v tu dobu,co vyjde mezi,jink se nevyspí a bude řev,že ani nebudu slyšet,co doktorka říká:sweat_smile:
2. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
luci: aha :sweat_smile: To jsem blbě pochopila :grinning: Jinak já neslyším doktorku pokaždý, co jdem k ní :sweat_smile: Protože jen co začne sestra Vojtu vážit, tak začne řev a skončí zas až vyjdeme z ordinace :sweat_smile: Takže většinu věcí, co mně říká, nevím :sweat_smile:
2. říj 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

tak my rymujeme tiez, mna to uz skoro preslo, ale jakub sopli dost, vyzera ale ako vzdy spokojne :grinning: posledne noci su neuveritelne kludne. vcera rekord najvacsi, zaspal po 20.00 a budila som ho (!) rano po 7mej :sweat_smile:, ziadne prebudenie v noci, ziadne kojenie, no neviem ci som ja tak tvrdo spala :grinning: , lebo v noci sa casto prevaluje a odkopava. dnes sa zobudil o pol 5na kojenie a zase som ho rano budila po 7mej. vidim ze pouzivate pytel,asi sa k nemu tiez vratime, teraz spava v pyzamku a pod perinkou.

andilek, vyckaj casu :slight_smile: presne tak, uz aj to jedno je velinkanska radost :wink:

tak my budemeasi posledni nesediaci,neleziaci.ale to ma neprekvapuje. poctivo teraz cvicime.

holky, je tu este niekto okrem nas :sweat_smile: kto este nedavate kasu? mame len 3 jedla cez den, ovocie,maso-zel a jogurt, potom len kojenie + oblubene chrumky :wink: nemoze mu nieco chybat, su tie obilniny v kasi nejakym prinosom pre mimi? asi vlaknina,ze..ale ta je aj v ovoci..? myslim ... :confused:

leonik, co som citala tak zuby sa mozu tlct von az takto dlho, aj niekolko mesiacov...
2. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojda
JA jen na rychlovku,jdu neco uvarit...dokud malej spi.Jsem porad ve chripce,DAnik je poho,zatim to odeme nechytnul.Vcera jsem byla v noci na pohotovosti se zubama.Volala jsem moji zubarce,ale ta me rekla ze me nemuze vzit,pokud jsem nemocna,ze mam prijit pristi tyden,az se z toho dotanu,i kdyz me zuby boli,je me divne,ze me nikdo neosetri....a zadne prasky mi uz nezabiraji....Ale nakonec me v pardubkach vzali,jelikoz se nemuzu takhle trapit...A je me lip,kdyz uz to mam za sebou.Akorat ta chripka jeste.
TAkze jdu si udelat caj a jdu uvarit.Vecer vas doctu.....mejte se zatim hezky
2. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
ahojky holky,tak ja jsem porad nachcipana jako blazen. boli me v krku a mam osklivej kasel...snad to ode me eli nechyti. no uz se tesim na vikend, az si trochu odpocinu. mala je ted uknourana, asi ji boleji ty zoubky, nebo nevim....
missy:to je teda des s tema zubama, taky se divim, ze te nevzala a nechala te takhle se trapit. no tak hlavne ze je to uz lepsi a jeste se zbavit te chripky,co?taky do sebe leju litry caje za den....
zzuzco:my kasi davame...ja se ridim radama na kojeni.net a taky co mi rika mudra...snad zkusenejsi holky poradi,jestli je to tak v poradku. a proc tu kasi nedavas? no ale krasne ti malej spinkal, kez by se to zlepsilo i u nas. eli se ale ted taky lepsi, budi se na kojeni 2x...ve 12 a ve 4....
andilku:za chvili tam budou //....uvidis:slight_smile: jo a mas krasny fotecky a krasnyho broucka:slight_smile:
ze bych taky zkusila pytel na spani?eli v nem jako mala nechtela byt vubec ale treba by to ted bylo lepsi. no jinak v noci spinka v overalku a je prikryta perinkou a ani se neodkopava....
luci:to mas dobry, ze mas moznost s malou chodit mezi dalsi mimca....myslim ze ted si s tema holkama budes mit co rict, o detech se toho da nakecat :wink:
tak krasnej vikend a vsem marodum preju brzke uzdraveni :wink:
2. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
ahojda holky,moc vam dekuju za podporeni...
leonik:to si manzel ani stezovat nemuze,nam se Luky povedl po 6mesicich... :slight_smile: :slight_smile: ale taky ho to mrzelo,no ni no,uvidime zda me neprijdou emsicky,kdyztak to zkusim ejste jednou prisit tyden...me by se stejne libilo cekat mimi na vanoce :grinning: :grinning:
pauli:snad to mala nechytne,to ten muj to chytl,koupila sjem mu Mucosolvan,tak snad pomuze,ma rymu,tak sjem mu koupila jeste Otrivin nebo nejak tak se to jemnuje,,,vcera to vypadalo dobre,dneska to ma kazdou chvili plny,,,no mam radost,protoze lux nesnasi :frowning2:
zuzka:taky neporadim,my kasicku davame,spinka 8 hodin,takze docela malo........musim ho davat v devet spat,jinak by vstaval nekd ve 4 nebo mozna i driv,,nevim proc nespi dyl....
pekny vikend,,,,,
3. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
čauvec holky tak máme druhý zub venku :dizzy_face: . Je to úplně skvělé když porovnám ty rozdíly s Jolou! Jola pořád plakala , kakala a měla horečku a Leuška ani horečku ani nekaká jen jeden den je trochu protivná ale dá se to zpíš je ospalá.

Na poště mi přišlo jen nějaký vzoreček takže už o tom psát raději nebudu ať už vás s tím nezatěžuji :unamused:

Chtěla jsem vám vložit nějaké fotečky ale jsou moc velké tak je musím zmenšovat :confounded: (jak to děláte vy??? Máte nějaký program??)
Přejí vám hezký zbytek soboty a kráááásnou neděli :sunglasses:
3. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahojda holky...asi uzivate vikend s celou rodinou...my byli vcera u nasich a docela dobry,Lukyho sestrenka uz je velka zenska...
jola:ja nezmensuji,asi to da dost prace,nevim,ale ja sem davam fotky z mobilu,,,,ty sjou akorad :wink:
4. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahojky holky,
doufám,že marodům už je líp.Mě pro změnu bolí za krkem :confounded:

pauli-no právě,že ony už nemají mimča,ale větší děti.Mimčo tady žádné není :frowning2:

joly-já tomuhle moc nerozumím-kliknu si na fotku ve složce a nad ní na liště jsou rúzné položky-např upravit-kliknu vyberu si co chci s fotkou dělat-oříznout,zmenšit atd...Myslím,že to tak má asi každý???Fakt neporadím :sunglasses:
4. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: U nás se spí, tak mám chvilku, pak jedeme k našim :slight_smile: Včera jsme se stavili k ségře, podívat se na jejich nový bydlení, šli jsme pouštět draka a nakonec jsme odjížděli domů až večer :slight_smile: Nějak to odpoledne rychle uteklo :slight_smile:

zzuzca: já jsem doteď nedávala kaši, jen mlíko na noc :slight_smile: Zkusila jsem mu ji občas dát a plival ji :unamused: No a teď dva dny ji zkouším dávat znova a docela mu zachutnala :slight_smile:Ale na spaní, jako u Lei, to u nás nemá vliv :unamused:Budí se v noci :unamused: Ty obilniny v kaších jsou taky dobrý kvůli vitamínům a minerálům. Já jsem mu ty obilniny dávala aspoň do příkrmu. Nevím, jestli vaříš, nebo kupujueš?To mám radost s těma zubama :sweat_smile: Když píšeš že můžou růst tak dlouho :unamused:On je už dlouho zas tak protivnej, jestli to ještě takhle bude trvat než se vyklube, tak potěš.. :rolling_eyes: :sweat_smile:

andilek: tak to je hezký, když se manžel tak těší na další mimi :slight_smile:

pavli, missy: ať jste brzo zdravý :slight_smile: Nestojí to za nic, když není člověku dobře a ještě se musí starat o mimi :unamused:

jola: my máme na úpravu fotek nějakej program, jmenuje se to Zoner Photo Studio. Asi nám to sem nainstaloval švagr :slight_smile: Ale je to dobrej program, já počítači prd rozumím, ale tady přes ten program si je upravuju sama, je to lehký :wink:
4. říj 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.