• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahojky Holki, tak jsem celý víkend uklízela a uklízela. Už máme ložnici, obývák i dětský pokojíček. Malý Péťa je celý nadšený a chtěl by ho vyzdobit spidermanem. Už se těším až bude mít narozeniny, máme pro něj župánek se spidermanem.
Jinak byla u nás celý víkend babička, která malou i hlídala. Jěště štěstí, že tady byla. Malá je celou dobu nějaká protiná, ufňukaná... pořád si strká palečky do pusy, myslím si, že se jí tlačí zoubky, ale nic není vidět. Ani jídlu moc nedá. Jediné co jěště jí, tak je sunar... Tak nevím.
Jinak jsem dostala tip na vánoce... vodolepky, znáte to někdo?
4. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
nency- taky máme kartáček, ale malá ho cumlá z druhé stránky
jola2- já tomu taky moc nerozumín, ale i ve windousech je na to program a power point je na to taky. No ale já většinou řeknu příteli a ten mi to zmenší.

Holki, co chodíte na MMB, našli jste tam babičku k prodeji? :grinning:
4. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
ahoj holky,

u nas vikend dost lenivy :grinning: tz. nic extra sme nepodnikli, ale stravit den s malym len tak doma ked s domacnostou pomoze manzel tiez celkom ujde :slight_smile: jo a celkom u nas frci superstar :sweat_smile: , milujem humor adely (ta slovenska moderatorka), je super, taka bezprostredna, na nikoho sa nehra. to oblecko teda co mala na sebe vcera hruuza :sweat_smile: no zachvilu sa ale uz tesim...20.00 sa blizi a jakub spi :slight_smile:

jola, ja som teda s pocitacom kamarat, fascinuje ma technika :slight_smile: ale zakrnena na materskej, uz som nezmensovala foto ani nepamatam :confused: skusim sa na to mrknut...

leonik, tak dufam ze ak je to zub ze uz rychlo vykukne...nas sa klube piaty a myslim ze aj siesty :sweat_smile: horne dvojky. mne dr. vravela ze pokial mu staci mlieko odo mna ze kasa netreba...hmm...no uvidime,najneskor za mesiac urco uz dam, takto ma len 3 jedla za den + mlieko.

pauli, jj, tiez vyuzivam kojeni.net :dizzy_face:

telullah, tak to ste zmakli rychlo. urcite z toho mate radost :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky,

nám v pátek zrušili plavání :unamused: Prý z technických důvodů... Od kamarádky vím, že se neplavalo už ve čtvrtek, tak asi něco co neopravili... :confused: Tak jsem si vyzvedla Honzíka a pak jsme vyzvedli kamarádku a rovnou jsme frčeli na oběd. Pak jsme se ještě prošli venku, nakrmili ryby a kačeny a jeli jsme k nám. Doma bitka o hračky :grinning: Kamarádky malá Honzíkovi všechno sebrala a že je to její. On zas ječel, že mu nic nepůjčí :grinning: No fakt na zabití!!!
Včera jsme byli za mamkou v nemocnici v Praze. Byla na operaci s plotýnkou a cítí se mnohem líp a viditelně se jí ulevilo, tak z ní mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jsme koukli na Smíchově na výstavu mašinek :sweat_smile: Honzíkovi se to líbilo, ale pak zas už nevěděl co by roupama :confounded: Eli byla protivná, protože nemohla usnou a vytuhla až cestou domů... Tak byl večer pláč, protože nebyla dostatečně unavená :unamused:
Dneska jsem měla uklízecí, takže máme vyluxováno, vytřeno a vyžehleno :slight_smile: Odpo jsme pak zkontrolovali stavbu a ještě jsme něco pokoupili :wink:

Nency - já četla vždycky, takže i teď jsem ráda, že si najdu chvilku a čtu :wink: Kolikrát mám puštěnou TV a čtu si :wink:

Leonik - Honzíkovi taky rostly zuby strašně dlouho!!! Všem vyrostl druhý zub rychle a my na něj čekali snad měsíc! Hrůza!!! :confounded:
Doufám, že u Eli to bude lepší, ale v puse ještě nic nevidím, ale ona mě tam ani moc nepustí :unamused:

Telu - vodolepky máme :slight_smile: Eli je okusuje, Honzík si s nimi taky ještě hraje :wink:
A babičku na prodej jsem neviděla :grinning:

Joli - my máme k foťáku program a tam jde fotky zmenšit :wink:
4. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
zzuzca- na superstar taky koukáme, ono je tam u té poroty sranda. Jinak jsme to dělali ze sádrokartonu a makali jsme na tom více jak týden. tatík si mákl, je šikulík

zany- s tím plaváním to naštve. snad příště zaplavčíte :slight_smile: Tu babičku nemůžu najít, ale bylo to i v Tv, že jí prodává vnučka. Byldlela s ní i se svou dcerou a přítelem. opravili barák a babička je vyhodila
4. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
telu: tak to bude mít Péťa z župánku velkou radost, když je takový nadšenec Spidermana :slight_smile: Jinak vodolepky máme taky doma, Lea nějaký dostala k 1. narozeninám, pak jsme ještě nějaké dokoupili. Hraje si s nima ještě teď ve vaně, a přesně jak píše Zany, Vojta je taky okusuje :sweat_smile: Taky jsou jako pěkná ozdoba na kachličky do koupelny :slight_smile: Na MMB jsem babičku k na prodej neviděla, jen jsem o tom slyšela v TV, ale mám za to že ji dražila na aukru, ne?? :grinning: :grinning:

zzuzca: u nás taky jede superstar :wink: :sweat_smile: Ty jo, to už má Kubík hodně zoubků :wink: S tou kaší ještě- mně taky dr. říkala, že pokud mu stačí mlíko, tak nemám kaši dávat. Já ji zkoušela, jestli po tom nebude líp spát, a ono houby.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

zany: u nás taky byly donedávna velký bitky :grinning: Lea si bránila svoje hračky, pořád jen to je moje, nepůjčím.. :grinning: Ale čím je starší, je to lepší, už si to celkem nechá vysvětlit, že se musí o hračky dělit :slight_smile: Já vím, že Lei rostly hodně dlouho stoličky, taky jsme se na ně načekali :sweat_smile:

My jsme dneska jeli k těm našim, tak si ségra vzala Leu s Vojtem a šli se podívat na cirkus. Měli tam koníky, a velblouda. Ale ty ceny za vstupenky, to je pálka :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dneska to šli omrknout a v úterý že by šli na vystoupení :slight_smile:
4. říj 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Telu - plavčo nám nahradí, tak snad v pohodě. Ale těšila jsem se :slight_smile:

Zuzi - na Superstar taky koukám :wink: Adela se mi taky líbí :slight_smile:
U Honzíka jsme kaši dávali až později, nemělo to na něj vliv co se týče spaní a moc dlouho jí ani nejedl... SPíš pak chlebík, rohlík a tak :wink:
4. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
čauvec holky dneska jsem využila manžu :grinning: . Ráno jsme s Jolou stali nasnídali já nachystala manžovi co má vařit a vyrazili jsme na kole do vedlejší vesnice k babičce. No bylo to zpíš že jsem to Jolance slíbila dříve až se naučí jezdit na kole tak uděláme výlet. Jeli jsme lesem dali si svačinu a přijeli akorád na oběd (povedl se musím pochválit :slight_smile: )
Teď Jola už spí ale připadne mi že je nějak horká a není ve své kůži tak doufám že nebude nemocná :unamused:

Holky moc děkuji za rady s fotkama :wink: já to zmenšuji fotku po fotce (musím vyfotit obrazovku, kopírovat, oříznout, vložit a uložit tak docela dost času ale mám jich tam přes 300ks tak mi to už přestává bavit :angry: budu muset požádat nějakého hekra :grinning: ) hl. kvůli tomu abych mohla si je nechat vyvolat přes net.

zany:to je dobře že se mamince ulevilo :wink:
4. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky!
Danča lezení podstatně zrychlila, ale potřebovala by na hlavu helmičku. :grinning: Pořád do něčeho naráží, no děsný,
podařilo se ji dolézet ke Káje do pokoje a převrhnout koš, naštěští v něm skoro nic neměla. Fascinují jí různé kabely, nevím co s nima, protože všechny schovat nejdou. Musím koupit do zásuvek takové ty zábrany, aby
ji nenapadlo je zkoumat. :grinning: Z kočky má radost čím dál větší, hlavně když se ji podaří ji dohonit. Docela mám
strach, aby se kočka po ní neohnala a neškrábla. Danča neumí hladit, ale chce kočku chytit do ruky a to se ji
samozřejmě nelíbí, vždycky chudince vytrhne tolik chlupů. Snažím se jí hlídat a od kočky jí dávám pryč. :wink:

O víkendu jsem sháněla věcičky přes MMB. Objednala jsem si asi pět balíčků. Udala jsem zavinovačku, tak budu
i jeden balíček posílat já. Našla jsem inzerát, prodej golfek za 100,-Kč, nějak se mi to nezdálo, ale byla jsem
druhý zájemce, tak jsem odpověděla. Paní odepsala, že ok kočárek je volný. Pak se dlouho neozývala,
tak mě napadlo, že zjistila, že se spletla a místo sleva 100,-Kč napsala sleva 900,-Kč a pak když to zjistila, tak
se nechtěla přiznat. Mě to bylo jasný hned, ale čekala jsem co napíše. Psala pohádku typu, že se ozvala ta první
paní předemnou a bla bla. Mě to naštvalo, že mě lže, tak jsem jí odepsala, že asi tuším jak to s kočárkem je, že
vím, že se s tou cenou spletla. Nakonec se mě přiznala. No není to blbka. Mě nevadilo, že se spletla, to se
může stát každému, ale vadilo mě, že mě lže. :unamused:
Jdu Vás kousek dočíst. :slight_smile:
5. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
jola
hezky jsi manžu zaměstnala. A to hlídat u toho vaření i leu? Tak to by u nás nešlo. :frowning2: Stačí když jsem ve sprše
a Danča se vzbudí, tak manža jde hned pro mě do koupelny mi oznámit, že řve. :confounded:
Snad bude Jola ok. S fotkama bohužel neporadím, přes focení je u nás manža. :slight_smile:
leonik
vodolepky, to je dobrý nápad, ani jsem netušila, že něco takového existuje. :slight_smile: To máš super, že ti sestra
s dětma tak vypomůže. Vstupné do cirkusu bylo drahé vždycky. Už když jsem chodila s Kájou, tak to bylo
drahé, aby něco viděla, tak jsme koupili vstupenky do lože a když jsem k tomu připočetla koupi nějaké blbosti
co tam prodávají, ev. foto s nějakým zvířátkem, tak to stálo dost.
Teď s odstupem času jsem na cirkus dost změnila názor a pravděpodobně se tam s Daninou nepohrnu, spíše
půjdem do Zoo. :slight_smile:
zany
s plaváním to je škoda, ale když to nahradí, tak to tolik neva.
Bitku o hračky si dobře pamatuju od Káji, stačilo navšítit pískoviště a už to bylo. :grinning:
tellu
babičku k prodeji jsem viděla, docela síla. Dobrý nápad s vodolepkama.
luci
Díky za návod na rozebrání kolotoče. U toho motýlka to vím jak sundat tyč, ale nevím jak vyndat tyč z té
promítací hlavy. Ta byla totiž také zvlášť, sestavit to šlo snadno, ale nejde teď vyndat ven. Já mám schovanou
originál krabici, tak jsem ho chtěla rozebrat celý, tak jak byl koupený. Všechno rozebrat jde, akorát né u té
promítací hlavy, tam to nejde vycvaknout. Ještě jsem inzerát nedala, v nejhorším to prodám nerozložený.
Ale skoro mám strach to posílat poštou, aby se to nerozbilo, když to je takový krám. Jak bych pak vysvětlovala,
že kolotoč byl v pořádku a rozbil se při poslání. Ty jsi ho odesílala poštou nebo to byl osobní odběr? :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojda holky...potrebovala bych pomoct,Luky posledni tyden katasrofarne ji....treba vcera,ovoce snedl asi deset lzicek a po 5hodinach nechtel ani obed,,,tak sejm zkusila mu dat jogurt ,ten joooo,ale taky malo...co mam delat?kdyz enchce tak se otoci ode me a zavre pusinku a nic do nej nedostanu...jenze prece nemuze nejist cely den...v sobotu me vypil 500ml caje!!ano 500ml caje...jiank me vypije tech 250ml..za den..to je tak normalni,caj mu davam az po jidle...nemyslite,ze je to tim cajem?ale prece nemuze kdyz muto davam az po,a z toho se stejne nenaji..nevim no...vcera kazdou chvili blinkal...Ma rymu,...nevim no,cim to je,ach jo.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: jiank je usmevavy,hravy,nevim no,,jen to jidlo,,mrzi me to...nevim co s tim
5. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky Holki, tak dnešní noc byla hrozná. Celý víkend je malá protivná a dneska v noci byla strašná. Jak jsme začali malou učit usínát a spát v postýlce, tak na dnešní noc spala u nás. Ufňukaná celá noc. Teď si jí vzala babička ven do kočárku, tak je doma na chvilku ticho

nency- s babičkou k prodeji je to dost drsné. Tak ta paní s kočárkem je fajn a jak to dopadlo? Prodala?
leonik- je možné, že i na aukru, já na to narazila na MMB a byla tam už cena 51 milionu, jsem to taky odklikla a už to nemůžu najít
5. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem byli na plavču,anetka teď spí a pak vyrazíme k mudře.
andílek-Možná to má Luky k tý rýmě,Anetkla taky celej minulej tejden skoro nic nejedla,od všeho jen pár lžiček.Včera a dneska už to bylo dobrý.Taky jsme na ní nic kromě menší rýmy nepozorovala.Ještě se zeptám doktorky.taky mě to trápilo.

telullah-vodolepky máme na plavání,taky se je chystám koupit :wink: super,že jste tak hezky přestavěli :slight_smile: snad bude příští noc lepší.

zzuzi-taky u nás běží superstar,jen mě štvou ty dlouhý a častý reklamy :confounded:

zany-brzké uzdravení mamince :slight_smile:

nency-aha,tak to já nevěděla,že se to dá ještě takhle rozebrat.mě přišel jen ohnutej do tý lapičky a já ho posílala taky tak.Měla jsme takovou šikovnou krabici,že v ní nekloktal a ještě jsem ho obalila,,bublinkama,,Mám doma ještě jednu,nechceš jí poslat :grinning: :grinning: :grinning: Přeju,ať ho brzy dobře prodáš.Já ho s takovou radostí nesla na poštu :grinning:
5. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
luci:prave,ze me sni jen urcity veci...za cely den dneska snedl jen asi 4lzicky jablicka,6lzicek obeda a to sjem to jsem ho premlouvala a ted odpoledne snedl cely jogurt...a vecer taky kasi sni,prtoze mu moc chutna...nevim no...ale dekuju...moc
5. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
ahojky,
jdu jen na skok-vážíme 8830g :grinning: když jsem četla ty váhy většiny ostaních :sweat_smile: Měla dostat Prevenar,ale odložila to kvůli rýmě.

andílek-doktorka říkala,že je to k tý rýmě.Anetka jedla úplně přesně tak.Kaši většinou snědla taky,taky jí nejvíc chutná a pak jogurt.Vydrž,určitě se to bude postupně zlepšovat.Anetka nejedla skoro nic asi 3dny,pak víc a víc.
5. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
tellu
kočárek samozřejmě neprodala, za tu původní cenu o něj jen tak někdo zájem mít nebude. Bazarových kočárků
je víc než dost a prodají se jenom ty super žádané modely za výhodnou cenu a když to jsou ty obyčejné, tak
hodně pod cenou. :slight_smile:
andilek
také si myslím, že mu nechutná, protože bojuje s nějakou lehčí virózkou, uvidíš, že až bude po rýmě, tak
zase dlabat začne. :slight_smile:
luci
téda, to máte krásnou váhu. Není to tak dávno co Anetka vážila skoro jako moje Danča, ale teď ji teda
hóóódně předehnala. To my budeme mít o dost méně, budu ráda, když bude mít 8 kg. :slight_smile:
S tím kolotočem budu také šťastná jak blecha až bude na poště. Musím omrknout za kolik se teď bazarové
vůbec prodávají, abych přizpůsobila cenu. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme se před chvílí vrátili z Brna. Manžel potřeboval cement, opravuje chalupu, tak dovezl babičku a my vyrazili na nákup :slight_smile: No a tak jsme si tam rovnou koupili lampu do obýváku, hned nám padla do oka, jen jsme ji uviděli :slight_smile: A nebyla ani drahá :slight_smile:

nency: to je fakt trapný s tím kočárkem :rolling_eyes: A ještě když si vymýšlí :unamused: to bych si teda od ní nic nekoupila :confounded: A jaký měla hodnocení? :unamused: Jj, mladší ségry občas vypomůžou, a já mám chvilku klidu :slight_smile: Ale už to taky není, co dřív, když byly menší :sweat_smile: Teď už je víc zajímají kluci a tak... :sweat_smile: A to tý jedný je teprve 11! :sweat_smile: To vstupný do cirkusu by rodinu vyšlo přes 1000kč :confounded: :rolling_eyes:

andilek: přidávám se k luci, taky si myslím, že je to rýmou, že ti špatně jí :unamused:Mně to takhle dělá Lea. Tak hlavně, že ti dost pije, však on to jídlo dožene, až mu bude dobře :wink:Já bych ho nenutila, když nechce :slight_smile:

luci: ale pěknou váhu má Anetka :slight_smile:Tak je Anetka drobnější, asi má být po kom, ne? :slight_smile:

Jinak Vojta už konečně začal jest jídlo s kouskama. Teda ne s velkejma, ale nahrubo namixovaný už sní. Tak jsem ráda. Dneska jsem jedla hrozny a jak se po nich sápal :sweat_smile:Tak jsem mu je loupala a po kouskách mu je dávala, a pěkně to snědl. A jak se rozčiloval, když jsem mu je hned nedala :grinning:
5. říj 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
nejak to dneska nejde,ze?????konecne za cely den se me ot podarilo...Holky dekuji,snad to bude lepsi,,,ale ji me vsechn,,krom obeda,vycuranek jeden,,kasi nebo jogutr nevynecha.... :grinning: no nic,,,
leonikno vidis,,,jak papa,,,to ja ted radeji vsechno mixuju,kdyz me neji obed,,,
6. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holky,

my jsme včera dopoledne vyrazili pro mamku do Prahy do nemocnice a odvezli jsme jí domů. Odpoledne jsem byla na pedikúře a děti hlídala tchýně. Byli krmit kačeny a rybičky :slight_smile: Manža byl někde pryč a nestíhal se vrátit. No a pakjsem mu volala a on že je na stavbě a že nám nějaká ku.va ukradla zadní vrátka na plotu a vykradla něco v boudě!!! :angry: Ruce by jim měli sekat!!!! :angry: Tak jsme pakještě odvezli míchačku, tu buď nepobrali a nebo nemohli useknout zámek... No fakt děs!
Dneska dopoledne jsme byli nakoupit, Eli spala jen chvilku v autě, tak šla po obědě spát. Ale vyváděla!!! :confounded: Odpoledne jsme pak byli s kamarádkou na procházce, bylo ještě hezky :slight_smile:
Zítra dopo přijede kamarádka a odpoledne má Eli oslavu :slight_smile:

Pauli - Elince dodatečně vše nej k svátku :slight_smile:

Andilku - asi nemá chuť jestli ho něco trápí, i když se tváří normálně. Nechala bych ho a nenutila... Brzy zase bude baštit :slight_smile:

Luci - Anetka má krásné míry :slight_smile: My jdeme na 10. měsíční prohlídku až v listopadu, kvůli Honzíkově očkování, abychom prý nemuseli tak často :wink: Ono je to beztak jedno, když je v pořádku :slight_smile:

No já cirkusy nemám ráda a nevím jestli tam někdy půjdeme... Uvidíme :wink:

Nency - to je paní teda blbka!!! :unamused: Proč to rovnou nepřizná, že?
Mě se to jednou taky stalo, že jsem dala o jednu nulu míň, ale někdo se mě ptal, tak mi to docvaklo a opravila jsem to a omluvila se :wink: Vždyť se to stát může, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joli - tak tak, chlapy je potřeba zaměstnat :grinning:

Já jedu v neděli do Prahy ke kadeřníkovi :wink: Vybrala jsem si tu odměnu z DM, tak jsem na to zvědavá co mi vytvoří na hlavě za vrkúč :grinning:
6. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Leonik - a super, že Vojta už baští kousky :wink: Vidíš, že se to naučí :slight_smile:
6. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
čauvec holky dnes mi nějak nešel koník :unamused: .

nency:jj hlídal i Leu (to bylo takové hlídání nehlídání já jí dávám kolem deváté spát a ona spí tak do dvanácti) takže v poho uvařil a ještě si zkočil na PC :grinning: . S tou paní s tím kočárkem to bylo fakt blbý mě by to taky naštvalo! Jak píšeš spést se může každý!

andilek:s jídlem neporadím :unamused: nám to taky nějak nejde. Přesnídávku sní a ještě nějakou omáčku (než jí dochutím ) a ještě nějakou tu křupku a to je vše. Jo a čaj nechce vůbec! :angry: . V noci mi teď strašně dlouho trvá než se mi zpustí mléko tak nevím jak to budu dělat když nepije z flaši :frowning2:

leonik: to je skvělí že sis udělala radost s lampou :dizzy_face: Já teď ztrádám taky potřebuji si něco koupit :cry: už jsem si dlouho nic nekoupila pořád jenom dětem tak čekám na mateřskou a vyrazím.

Holky co jsou to ty vodolepky? neznám :confused: a jaké dáváte jogurty?? já dávám aktivii bílou ale moc jí to nejede :angry:
6. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky,taky mi to dneska nejak neslo a neslo....no hlavne ze konik uz zase jede :wink:
jolo:odkaz na vodolepky: http://www.vodnihratky.cz/detail.php?zbozi=143744
mame je taky doma a i v bazenku je pouzivaji a eli se moc libi....strka je do pusy az se bojim,aby to nejak neukousla....na plavani to nepusti z ruky, nebo spis z pusy
jogurt ja davam bud holandii nebo activii a taky jsem zkousela nejaky bily bio jogurt...eliska ji vsechno,takze je ji jedno jakej to je :wink:
zany:taky jsem na ten kupon z DM koukala, tak pak musis rict jak jsi dopadla. do jakyho salonu to je?
jo a diky a taky Eli dodatecne vse nej.my jsme slavili vcera, vsechny darecky si krasne sama rozbalila...a nejvic ji zajimal ten balici papir :slight_smile:
tak to je mazec s tou kradezi :frowning2: no a jak pokracujete se stavbou?nam uz se to konecne zase rozjelo,tak mame velkou radost. tenhle tyden by meli dodelat zakladovku a pak se bude zdit. no ale do zimy se toho asi uz moc nestihne,no nevim no....ale hlavne ze uz to zase jedeee!!
nency:ta pani s golfkama je fakt trapna...kdyby rekla rovnou, ze se sekla...ale takhle blbe kecat....
luci:pekna vaha, no eli uz ma snad 10 kilo a je pekne tezka....
leonik:tak vojta je sikulka,ze si zvyka na kousky.eli hrozny taky moc chutnaji, no ale vlastne co ji nechutna,ze?:slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Joli - ty jo, to spí takhle dlouho? No to bych taky chtěla zažít :wink:
Myslím, že i když na MMB zadáš vodolepky, tak ti vyjede dost inzerátů. Já je tam taky kupovala :wink: A pak jsem zjistila, že je prodávají i na plavču :wink:
Pauli - my jsme ještě neslavili, včera nebyl čas, dneska taky ne, tak dáme dárečky Eli až zítra :wink: A myslím, že jí bude bavit beztak ten papír nejvíc :grinning:
A super, že se stavba zas rozjela :slight_smile: Aspoň uděláte základovku a kdyby počasí přálo, tak i něco dál :wink:
My teď čekáme na strop a to snad rychle dozdí a šupky na střechu :wink:
Kadeřník je v Palladiu - Mod´s Hair :wink:
6. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My jsme dneska strávili celý odpoledne na chalupě. Zprvu vypadalo, že snad bude pršet, ale nakonec bylo krásně a teplo. Vojta už byl k večeru dost protivnej, tak jsme jeli už domů s křikem :unamused: Dneska vůbec, byl celej den takovej protivka :confounded:

zany: některý lidi jsou fakt sv.ně to není možný :angry: Nejhorší je, že s tím nic nenaděláte :unamused:Jaktože nemáš ráda cirkusy? :sweat_smile: A ta odměna z dm, to je co? To jak sbíráš ty body na kartičku?? O tom jsem neslyšela :confused: :sweat_smile: A to jsem v dm dost často :sweat_smile:

jola: jj, dneska koník nějak nejel, mně to dopoledne taky nešlo pustit :sweat_smile: Jinak z lampy mám velkou radost, je fakt moc hezká :dizzy_face: To je potřeba občas si něčím udělat radost. I když u nás je to teda poslední dobou dost často :sweat_smile: pořád něco kupujem :sweat_smile: Ale jak píšeš, taky hlavně nakupuju děckám :slight_smile: Jogurt dávám pořád jen bílou activii, Vojta zbaští dvě naráz :sweat_smile: Chutná mu. Zkusila jsi třeba taky tu Holandii? Vodolepky jsou takový pěnový hračky do vody. Namočíš je a ony drží na kachličkách, nebo na vaně :wink:
6. říj 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
Honzík dneska vyváděl se spaním. Zkoušel, že se bojí čertů a přitom jsme ho ani nestrašili. Tak jsme prohledali skříně atd. a když zjistil, že tam nikdo není, tak zas zkoušel, že ještě není unavenej!!! Nakonec jsem mu nechala rozsvíceno, ještě si prohlížel knížku, pak jsem tam došla, zazpívala a už nediskutoval :slight_smile: Ale štve mě, že si pořád vymýšlí!!! Jednu dobu chodil krásně a bez odmlouvání :unamused:

Leonik - nevím přijde mi to takový divný :confounded: Ale dlouho jsem v cirkusu nebyla, tak možná změním názor :wink:
Ano, je to jak sbíráš body, tak za 500 bodů si můžeš vybrat tuhle odměnu + doplatek 1000 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jukni na jejich stránky, je to tam popsané :wink:
6. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahoj holky,
nency-ty ceny těch kolotočů nic moc,šlo to dost dolů :angry:

leonik-super,že Vojtík baští kousky,přeju,ať mu to vydrží.Anetce to už taky šlo,ale jak byla nemocná,tak od tý doby je moc nechce.

zany-jojo.lidi jsou... a ... a tak dále.Nemám slov,ale slyším dost často,že se krade na stavbách.Taky jsem moc zvědavá,jak budeš spokojená,u kadeřníka :slight_smile: Honzík je filuta :slight_smile:

pauli-Anetka taky na plavání nejvíc miluje vodolepky :grinning:

Taky objevila,že máme na lednici zvířátka-magnetky,ty jí dooost bavěj.Naučila se novej kousek,řeknem udělej rybičku a ona klape pusinkou :dizzy_face: Mám radost i když co vidím,tak je spousta šikovnějších dětí,ale snad je časem dožene. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Pauli díky za tip to jsem fakt viděla poprvé no k nám do vesnice se takové noviny dostávají jen přes koníka :grinning:

leonik:mě aktivie sní tak pět lžiček a pak už nechce (jednou jí tchýně dávala ochucenou aloe vera a to jí snědla hned :angry: ) Holandii jsem jí taky párkrát dávala a to bylo to samé :angry:

zany:jj ona mi tak ráno spinká rekord byl od osmi do dvou :wink: ale normálně zaspí tak o půl deváté do dvanácti je to super aspoň uklidím, uvařím a pokrmím a podělám něco na dvoře a zahradě (jak se mi chce teď moc akční nejsu :sunglasses: )

Dodatečně všem Eliškám vše nej!!! :dizzy_face:
6. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
jo nevím jestli jsem vám to psala máme už druhý zub venku (tak od neděle :grinning: ) a taky začíná klečet na kolínkách a dělá ručičkama tak tak všelijak
6. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak zas musím napsat, že u nás opět noc katastrofa :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spala jsem za celou noc snad dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leona byla každou chvíli vzhůru a řvala :angry: Je trochu nachlazená, tak jak zalehne do postele, začne se dávit. A to jsem jí dala na noc půlku codeinu, na ten kašel, ale účinej žádnej :confounded: No a samozřejmě, jak řve, tak budí Vojty, ten pak nemůže spát. A ráno už je v 6 vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zany: to Lea na nás taky zkouší :sweat_smile:Když se jí nechce spát, tak zas třeba vymejšlí že má hlad, chce čůrat,.. apod. :grinning:
To je teda pořádnej luxus za toho holiče :grinning:za tolik bodů, a ještě takovej příplatek :unamused:To já chodím, ne do zrovna levnýho salónu a nechám tam s barvou, melírem a stříháním nejvíc 600,- :sweat_smile:Taky jsem zvědavá, jak tam dopadneš :wink:

luci: no snad mu to vydrží, taky se bojím, až přijde třeba nemoc, že se to zase pokazí :confounded:Většinou to tak bývá :unamused:

jola: tak asi ti nezbyde, než pořád zkoušet dál, s těma jogurtama :unamused:Třeba den nedat a pak zas zkusit, nevím, no.. :confounded:Ty jo, to ti Lea spí tak dlouho?? :sweat_smile:O tom já si můžu nechat už jen zdát :grinning:U nás je to v čím dál kratších intervalech. Za chvíli myslím nebude chodit spát vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Taky se připojuju a přeju, i když trochu opožděně, Eliškám vše nej.. :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
eli ted pred plavanim spinka a tak mam chvili cas....noc byla zase silena, leonik aspon v tom nejsi sama :wink:
jeste ke vsemu je ted manza nejakej nastydlej,takze k Eli vstavam sama a mam toho plny zuby. ale nastesti uz jsem se uzdravila,tak aspon neco.
jinak dekujeme za prani :wink:
jolo:taky zavidim, ze ti Lea spinka pres den tak dlouho. u nas je to v nejlepsim pripade hodina, nekdy ji staci treba jen pul hodky a to se toho moc stihnout neda :unamused: ty vodolepky jsem taky neznala, ale dostali jsme je od znamych a taky na tom plavcu je maji a daji se tam taky koupit....
luci:to je anetka sikovna, ze umi takhle hezky delat rybu :grinning: holky uz umeji vasi prckove treba udelat papa? ja to eli porad ucim a zatim nic, vzdycky se tomu jen smeje a nebo obcas srandovne machne rukou,ale to je spis asi nahoda....
ted je porad tak uknourana, chce se jen chovat,ani hrat se mnou si nechce, nedej boze kdyz ji necham,aby si chvili hrala sama....to je za minutu rev :frowning2: myslela jsem si, ze cim bude starsi, tim si lip sama vyhraje,ale hracky ji moc dlouho teda neberou.
vcera jsem objednala to mluvici stene od fisher price, dostala od babicky a dedy tisicovku k svatku a chteli abych ji koupila nejakou hracku, jen nevedeli jakou....a tak jsem ji za to koupila toho psa :slight_smile: uz mi psali, ze to poslali, tak se tesiiiim....asi vic nez eli :grinning:
zany:koukam, ze vam honzik se spanim dava taky zabrat....no jo, je to sranda s detickama....
7. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.