• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
čauvec holky koukníte do IP pa a všem moc děkuji :wink:
7. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Joli - máš to tam :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
joli:ode me take :wink:
7. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
jola:ode me takeee :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
jola: přidávám se :wink: sice až na potřetí, ale máš ho tam :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
holky díkec :wink:
7. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky,

my máme dneska den!!! :rolling_eyes:
Ráno děti vstávaly v 6! :rolling_eyes: No asi to se mnou myslely dobře a chtěly abych všechno stihla :grinning: Upekla jsem buchtu na odpolední oslavu, pak jsem vyluxovala, ryhcle vytřela a pak přijela kamarádka :slight_smile: Eli nechtěla vůbec spát, byla půl hodiny v postýlce a pak hejkala :unamused: No tak jsem jí vyndala... No ale pak byla protivná, takže jsem vařila oběd jednou rukou a jí na druhé :confounded: Ale najedla se a šla spát, resp. usínala už při přebalování. Honzík šel taky spát a já se vrhla na úklid, pak jsem upekla z listového těsta šneky a zabalila Eli dárek :slight_smile: No jo, ale spala hodinu a vyspáno!!! :angry: Jenže Eli pak byla odpoledne tak protivná, že jsem jí pak vzala do kočáru, aby byla na oslavu v pohodě :slight_smile: No jo, ale jen co jsem přišla domů, tak jsem měla infarktové stavy!!! Manža povídá, že se Honza asi napil lampového oleje!!! Honzík teda tvrdil, že ne, ale nebyli jsme si jisti. Zdál se mi takový divný, zamlklý,... Ale pořád tvrdil, že nic nevypil a že je mu dobře. No pak dorazili gratulanti a on se za chvíli poblil!!! :confounded: Byl z toho cítit ten olej, tak to bylo jasné. Já mu strčila ještě prst do krku, aby vyzvracel všechno. No a pak jsme se oblékli a jeli na pohotovost! manža jel se mnou, Eli tu zůstala. Na pohotovosti přečetli co psali na láhvi, volali na toxikologii a prý když toho nevypil moc a vyzvracel to, tak snad dobré. Nejdřív to vypadalo, že by ho tam nechali na pozorování přes noc, ale pak ne... No ale zítra máme jít ke své doktorce na poslech, protože by s toho mohl být toxický zápal plic. Pak se to léčí ATB. No fakt síla!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ale snad to bude v pořádku. Doma mu viditelně otrnulo, tak jsem ráda!!! :slight_smile: A pak nechte manžu doma s jedním dítětem!!! Ale to má z toho, že seděl dole u PC a Honzíka si nevšímal!!!! :angry: :angry: :angry:

Leonik - koukám, že si to taky užíváš :frowning2: Není nad dvě děti, co? :grinning: :grinning: :grinning:

Joli - koukala jsem, že další hlas se může dát až za 3 dny :unamused: No tak se pak připomeň :slight_smile:

Pauli - Eli je taky protivná :unamused: Zuby nikde, tak buď jsou na cestě nebo nevím... Ale dneska se jí telefon líbil :dizzy_face: No synovci a Honzíkovi se líbil víc :grinning:
Eli už dělá papa od dovolené. Před dovčou začala dělat paci paci a ukazuje jak je veliká :slight_smile: Ale neboj, ona se to naučí :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
zany: šmankote, co to čtu :confused: No chudák Honzík teda, myslím že z toho byl taky pěkně vyplašenej :unamused: To jste si tu oslavu moc neužili teda :confounded: No ale hlavně, že je Honzík v pořádku :slight_smile: Já pořád taky manžu diriguju, ať ty děcka víc hlídá, já se třeba ani nemám čas v klidu najest, pořád je mám na očích, ale on je pořád v naprostým klidu :rolling_eyes: někdy je to fakt mžik a stane se něco takovýho :unamused: Tak ať zítra u Dr. dobře dopadnete :wink: Jj, máš pravdu, nad dvě děti vážně není :grinning: :grinning:

pavli: Vojta toho taky moc neumí :sweat_smile:Pá, pá dělá, jen když se mu chce, rybu taky umí, čertíka a pár takovejch blbinek. No hustím to do něj taky pořád dokola, někdy si připadám jak šašek :grinning:Vojta cestuje po celým obýváku, celkem se i zabaví, ale vždycky jen na chvilku, pak ho to omrzí a hledá něco zábavnějšího :sweat_smile:Nejvíc ho teď zajímají smítka na zemi a noviny :sweat_smile:Tak až bude štěně doma, tak poreferuj, jaký je. Já jsem je taky chtěla koupit, ale už mám vyhlídlýho něco jinýho :slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
joly-odhlasováno,pokud si vzpomenu,určo pošlu další hlasy :wink: :slight_smile: To máš krásný,že tak hezky spinká,ať jí to vydrží.Taky jsem nějaká lenivá :sunglasses: I když počasí přeje,venku se pracuje hezky,ale když mám největší chuť do něčeho,tak Anetka je proti,nebo do toho prostě něco vleze :angry: Gratulka k zoubku a kolínkům :slight_smile:

leonik-to jsi teda měla noc :frowning2: Snad bude brzy líp.

pauli-koukám,u vás ta nemoc skáče z jednoho na druhého,snad Elinku mine.Anetka dělá pápá.S hračkama jsme na tom podobně,taky jí moc neberou,nebo máme špatný :sweat_smile: Vůbec nevím,co koupit.Na plavču mají provlékačku z Ikei,ta jí moc baví,tak jsem jí ,,vyaukcovala,, a doufám,že jí bude bavit i doma.

Já musím zaťukat,u nás je nálada mnohem lepší :slight_smile: Daří se nám usínat v postýlce i přes den,a v noci se budí jen jednou.Je i veselejší. :slight_smile: Doufám,že to chvilku vydží,teď to byla snad měsíc krize.
7. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
tohle je ta provlékačka,možná se to jmenuje jinak,takhle to bylo v aukci :slight_smile:
http://www.mimiaukce.cz/detail.php?id=10096556
7. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem poctivě dočetla.
Zany
to je teda síla s Honzíkem, když už mu otrnulo, tak bude ok, ale taky bych z toho měla infarktové stavy,
ale ty o ně nemáš nouzi, není to dávno jak jsi popisovala mdloby a popálení zapalovačem, fakt se nenudíš,
Honzík je velký průzkumník. Škoda, že oslava nevyšla tak jak jsi si přála, ale já z vlastní zkušenosti vím, že
když si něco naplánuju, tak to většinou vyjde úplně jinak.
S tou krádeží je to taky hrozné, ale bohužel v tomhle státě naprosto normální. Dokud se za to nebudou
dávat větší tresty, tak to bude ještě horší. :unamused:
luci
provlékačka je super, dobře, že jsi hodila odkaz, protože jsem přemýšlela co to vlastně je.
A to si s tím už umí Anetka sama hrát? Já myslela, že je to pro větší děti. Už vím, co koupím k vánocům. :slight_smile:
pauli
tak koukám, že se v marodění střídáte. Hlavně, že je ok Eli, manža se z toho dostane brzo. S tím ponocováním
tě fakt moc lituju, Danča měla také noce, kdy se často budila, ale bylo to na přechodnou dobu, teď je vzhůru
"jenom" 2x a musím říct, že mi to stačí. :wink:
Jola
mrknu na to a podpořím také. :slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ještě jsem chtěla napsat, že se Danča naučila dělat pacičky a moc jí to baví. :slight_smile:
Dnes jsem dostala tři balíčky, bohužel čepička od Nextu, která byla výrobcem psaná na 12 měsíců - 2 roky
nám je krátká a koukají jí z ní ouška, tak jsem pěkně naštvaná, přitom hlavičku má maličkou, na obvod by jí
ještě byla, ale je moc krátká a na to, že to je zimní čepice, tak to vadí. Výrobce nechápu, chtěla bych vidět
roční dítě, které ji oblékne, když i nám je malá. :angry:
Tak jestli si některá budete objednávat čepičku od Nextu, tak bacha na to, jsou značně menší, nechte
si změřit hlavně hloubku čepičky, aby jste nedopadly jako my. :wink:
7. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahojky,
zany:teda, honzik je fakt pruzkumnik...no snad uz je v poradku.
leonik:vcera jsem byla na poste pro to stene. kdyz jsme ho rozbalili, tak manza to komentoval, ze se ho eli bude urcite bat.a taky ze jo.....prvni reakce byla, ze se rozbrecela a tulila se ke me. no ale pak se seznamili a ted uz v poho :grinning: a co mas vyhlidliho misto toho psa? ja uz pomalu premejslim, co koupim na vanoce.....
luci:jojo, hlavne ze eli drzi....snad to od manzi nechytne, ten porad jen chodi a rika jak je mu spatne a ze ho vsechno boli a tak...no znate chlapy,ne? :grinning: tak vcera kdyz prisel z prace,tak zalezl do postele a ja jsem obskakovala jak eli tak jeho.
taky jsem si nedovedla predstavit tu provlekacku, tak je dobre ze jsi hodila odkaz :wink: uz si s tim Anet umi hrat sama?a jak se vam povedlo, ze usina v postylce sama?
ja uz fakt nevim,co s tou nasi holkou....ona se probudi a hned je protivna,protoze je z toho nocniho vstavani nevyspala. asi ji dam nekam na prevychovu :grinning: vcera uz jsem ji "vyhrozovala"ze ji vymenim za hodnejsi :slight_smile:
nency:tak to je danca sikulka,ze uz umi pacicky...to eli to jeste neumi, kdyz ji neco ucim,tak se tomu jen rehta,ale nechce se opicit....
8. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
čauvec holky !!
zany:jejda! :frowning2: Chudák Honzík! No ještě že jste na to přišli a jeli na pohotovost ty si ale zažiješ s těma tvýma chlapama :grinning:

nency:tak to je super že už umíte paci paci malé se to taky líbí když jí to dělám ale sama to nedělá. S tou čepičkou bych byla taky naštvaná :unamused:

Mě opět včera navštívila má "kamarádka" od rána byla u nás tak do dvanácti :unamused: . Zbudila manžu (spal po noční) a její holčička byla v pokojíčku kde si hrála a samozřejmě mi zbudila Leu :angry: .
8. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
8. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojda holky...tak sjem asi zjistila,ze Luky neji ,rptooze mu to nechutna,,neivm jak je to mozny,protoze driv to samy jedl...dneska sejm to vyzkousela...udeala sjem mu jablicko,nastrouhan nechtel,tak sejm ho mixla..hm,taky ne,ale presnidavku jo....to samy asi bude s obedem,nevim co delat,ach jo,,,,, :frowning2:
koukam,ze tu resite vanoce,ja chci Lukymu koupit pejska od Fiser Prince,asi houciho konika nebo neco takovyho a kostky a dal nevim....
zany:chudak,jak pisiholky,musel byt sam vyplasenej,pak pisni jak to dopadoa,le myslim,ze bude v poho...hlavne,ze vsechno dal ven---
musim Lukho pochvalit...umi mama,ba a taky kdyz si sedne placa rucickama o sebe,a kdyz rikam paci paci,tak se smeje zacne znova placat ruckama o sebe,takze umi paci paci...taky vi co je bum,,to miluje a taky kopy kopy,to do neceho kope a smeje se u toho...jinak uz vdrzi hrat sam pomerne dlouho i hodinu,,,pohbuje se po obvaku a jidelne a zkouma nove vecicky a strka je do pusiny.. :slight_smile:
etd spinka,tak mam dve hodinky na uklid,ikdyz se mi silene nechce....trapi me to jidlo...ach jo...a s
8. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holky,
včera jsem nestihla dopsat

s provlékačkou si hraje,samo,ne tak,že by ty korálky posouvala přes celou tu dráhu :wink:Ale moc jí to baví.Myslím,že jí to vydrží i dýl,až jí přestane bavit,schovám a vyndám až bude větší :slight_smile:

zany-teda ty si fakt užiješ.Hlavně,že to nebylo nic horšího,,jen,,ten olej

jej už je zase vzhůru-já snad nikdy nedopíšu,co chci :frowning2:
8. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás dneska byla noc lepší, Lea dostala půlku prášku, a spala do rána jak zabitá :sweat_smile: No a začla se dávit až se vzbudila :unamused: Kapky zatím nějak nezabírají, tak počkáme do pondělka, a kdyžtak vyrazíme k Dr. :confounded:

luci: ta provlíkačka je super! Vojta si s tím nedávno hrál u švagra a hrozně ho to bavilo, jak ty korálky jezdí po tom drátku :sweat_smile: Myslím, že je to dobrá hračka jak pro mimča, tak pro větší děti :slight_smile:

nency: někdy mně přijde, že ty oblečky vůbec neodpovídají věku :confounded: Ty ses teda rozjela s nákupama :sweat_smile: Já jsem včera vyhrála na aukci zase triko pro Leu :slight_smile: Jinak už se krotím s nákupama :sweat_smile: Pak toho mám moc, a malej by to ani neunosil a prodat ty malý věci je docela problém :unamused:

pavli: já mám vyhlídlý ty zvukový zvířátka od FP, nebo to kladívko zvukový, ale pořád se nemůžu rozhodnout :sweat_smile: Tak až něco vyberu, napíšu :wink: Já chci začít kupovat dárky na vánoce postupně už teď :slight_smile: Nebaví mě běhat na poslední chvíli a něco shánět :unamused: A většinu asi objednám přes net, je to nejpohodlnější :slight_smile: Já zase vyhrožuju Lei, že ji vyměním, nebo prodám :grinning: :grinning: Vojta, ten to ještě nechápe :grinning: :grinning: Ale naštěstí je hodnější, než Lea :slight_smile:

jola: díky za odkaz, hned na to jdu mrknout :wink:

andilek: proč by jídlo Lukymu nechutnalo, když ti je předtím jedl normálně :unamused:To bych si myslela, že to bude spíš něčím jiným, ne? Jen vědět čím, co? když s nima není ještě žádná domluva :sweat_smile:Nebo je namlsanej na kupovaný příkrmy? :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

jola, tiez som pridala hlas :wink:

zany, teeeeda vidim ze chlapi doma sami vzdy nieco vyparatia...hm, snad sa otecko uz ponauci a bude viac hlidat :slight_smile: honzik bude ok. ja ked som bola dieta som si tiez dala dobry dusok ale obyc. oleja na varenie. bolo letno a sialene teplo ja som prisla z vonku smadna a vidim 2 l flasku, obsah do zlta. hm, si vravim to bude limonada, to je moja zachrana :slight_smile: a schuti som sa napila :grinning: :grinning: bolo mi divne cely den, olej som citila este nasledujucich par dni :sweat_smile: ale inak ok.

jakub paci,paci ani nic ine este nevie. vkuse do neho hustim paaaa, to sa tiez este nechyta. nj, v mojom okoli su tiez velmi sikovne deti, my si proste budeme musiet pockat.

inak na rehabku sme dostali pochvalu. ale pokracujeme dalej. dokonca terapeutka jakubov vykon nazvala lezenim, ale to je asi uslo :grinning: je to take veelmi kostrbate lezenie, skor plazenie. ale v asymetrii sa zlepsil, uz zapaja obe strany striedavo, aj ked to este nie je ono. no kubicek je proste od prirody hadricek. tam samozrejme nic neukazal, tak som ho doma natocila na fotak a tak jej to ukazala. z toho cvicenia zacinam byt fyzicky dost unavena. tak uvidime, je sanca ze zacne cvicit aj manzel a obcas ma vystrieda :slight_smile:

holky, idem ranajkovat, stiham vacsinou az ked jakub dopoledne zaspi, rano sme obaja s manzelom strasni lenosi. a to jakub vstava vacsinou az o pol 8. a my s nim :grinning: a chystam sa upiect nejaky kolacik :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
leoniK.jak to myslis?k obedu mu kupuju jen ty kupovany sklenicky...a nemuzu to do nej dostat,jogurt,kasi a tu kupovanou presnidavku sni ,ale cerstv ovoce neee,me nerikej,ze to je necim jinym,kdyz s nicim nema takove problemy...rmu ma lepsi,tak nevim...fakt ne...a ty presnidavk,ty mel asi 5x,vic ne,proste vi co mu chutna a co ne...nevim no...ale obed musi jist,musi jsit teply jilo!
8. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
jola,

dobry tip, este by to chcelo vypisat spravne odpovede pre nas lenivcov :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak snad už konečně dopíšu :angry:
díky za pochvalu na provlíkačku :slight_smile: už přišla,tak jsem jí hned sestavila.

nency-Danča je šikula,jak už jsem možná psala,já když jí chci udělat paci,tak se zapře a chce si stoupnout :sweat_smile: Když jí to předvádím já,tak opakovat nechce.
taky mám vždycky strach,když něco objednám,že jí to nebude.Tohle je teda ale docela dost,když by to mělo oblíct 2letý dítě :sweat_smile:Nám spíš je naštěstí všechno spíš velký :sweat_smile: Teď čekám asi patery tepláčky,tak jsem zvědavá,taky botičky-sice nechodí,ale aby měla něco na nožkách,tyhle jsou prý nové,za super cenu,tak se nechám překvapit.

pauli-jejda,jasně že to znám,nemocnej chlap,je horší,než dítě :grinning: S tím spaním,ani sama nevím,prostě jsem si řekla,že už jí nebudu tahat,bolí z toho dost záda.Tak jsem jí zkusila dát do postýlky,zkusila jsem jí dudlíka,toho jsme nikdy nepoužívali.Ona si ho vzala,já jí zpívám,občas trochu houpu postýlkou,a jde to.Stallo se,že jí to trvalo i půl hodiny,a musím tam být,ale já jsem za to šťastná,lepší,než když usínala u kojení :dizzy_face:

andílek zkus ještě vydržet,anet dělala přesně to samý.Já vím,to se těžko říká.Taky jsme z toho byla nešťastná.

zzuzi-nebudeš tomu věřit,ale vždycky,když si na Tebe vzpomenu,jak se vám asi daří,tak napíšeš :slight_smile:Vidíš,další pochvala a pokroky,máš moooc šikovnýho kluka :slight_smile:

ještě zkusím mrknout na ten odkaz od joly

holky,ještě k těm vodolepkám,na plavání máme ty,co je tu na ně odkaz,ale viděla na netu i takové.S těmi náhodou nemáte zkušenosti?http://karneval-hracky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1448322

:slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
8. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky Holki, pár dní mi to tady nešlo zapnout, tak jsem se nemohla přihlásit
Mezitím nám vyrostl třetí zub, Bára leze po čtyřech všude kde se dá, takže jí pořád hlídáme. Nejraději leze k PC, DVD, odpadkový koš... a taky se snaží všude postavit, takže občas padá na zadek a sem tam se bouchne do hlavy.
Jdu dočíst aspoň kousek a reagovat
8. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
luci81- máte krásnou váhu, aspoň vás nebolí ruce a záda z nošení mimina. My měli 10,5 kg.

zany- náš Péťa přišel ze školky s tím, že bubácí existujou a pár noci taky zkoušel, že se bojí bubáku... pak hadů a pak už jen, že má špatné sny. Necháváme mu rozsvícenou lampičku. Samozdřejmě se spidermanem a ten ho ochrání

jola2- já taky nevěděla, že něco jako vodolepky existuje. Objevila jsem to na koníkovi a včera jsme je koupili, chtěla jsem, že k vánocům, ale nevydržela jsem. Mají velký úspěch
8. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
zany- s tím olejem to je teda síla, to jsou chlapi a jejich hlídání

nency- Danča je šikovná, Báře se paci paci taky moc líbí

jola2- odhlasováno. Ti p na dárek je fajn, jen jsem si nebyla jistá třetí otázkou, ale děkuji

luci81-díky za tip :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
luci- tyhle nemáme, ale máme podobné s autama. Jsem spokojená, vyhrajou si oba dva. Mají modrou lepicí stranu, voda jakoby chytla modrý nádech a pak to bylo už ok. Nejdříve jsem je dala do vody bez dětí, opláchla je a pak už to bylo ok
8. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
holky, tak jsem se přidala k jole, máte v IP zprávu :sweat_smile: Díky :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz
leonik:tak jsem se koukala a ty miminka tam nemají vůbec hlas tak to v poho vyhrajete když se do toho pustíme mi koníkovky :grinning: ! To mi asi nee bo tam mají někteří i 200 hlasů vůbec nevím kde to nabrali? Musí to být nějací hekři :grinning:
8. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
andilek: aha, já jsem myslela, že mu třeba dáváš jen kupovaný přesnídávky a skleničky a že když mu dáš třeba čerstvý jablko tak ti to nechce :unamused: Tak asi nezbyde než to vydržet, jak píše luci :slight_smile: Určitě bude zase dobře papat :slight_smile: Jsou to pořád nějaký starosti s těma prckama, no :unamused:Ale taky radosti :slight_smile: :slight_smile:

zuzi: vidíš, jak poctivým cvičením to Kubík pěkně všechno dohání :slight_smile: :slight_smile:

luci: tak ty vodolepky teda neznám, máme jen ty klasický :slight_smile:

telu: máš doma teda šikulku :dizzy_face:
8. říj 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.