• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
joli: díky za hlas :dizzy_face: jé, to bych byla ráda, kdybysme vyhráli třeba jen drobnost, ale jsou tam miminka, který mají i přes 2000 hlasů :unamused: :slight_smile: Je to na víc kol.
8. říj 2009 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz
Dneska jsme vyjely na procházku o hodinu dříve, protože byla objednána revize komínu, tak jsem je nesměla
prošvihnout, protože jsou móóóc drahý, jedna návštěva - kontrola komínu 1000,-Kč. :angry: Bohužel jsou najatý
družstvem, tak si nemůžem vybírat. Naštěstí kontrola komínu dopadla dobře a přijdou zase za rok. Je to prý ze zákona, že se kontroly dělají 1x ročně.
Oběd nám dneska také moc nejel, snědla jenom 80 ml, ale víc jsem do ní nedostala.
:unamused:
leonik
ok, hlásek přidám.
jj, s nákupama na MMB jsem se rozjela, musím se krotit. Ono se to nezdá, jsou to všechno malé částky, ale
když to pak sesčítám dohromady, tak už to tak málo není. Teď už nic kupovat nebudu, Danča toho má až až.
Máš pravdu, že těch věcí se pak těžko zbavuje. Koupila jsem si ten balíček aukcí 25 aukcí za 175,-Kč, tak
až mi ho aktivují, tak to dám všechno na aukce, jinak se těch věcí nezbavím. Něco jsem odnesla do bazaru,
ale tam si berou 30%, tak z toho pak nic moc nemám. :wink:
luci
máš pravdu, kolotoče šly s cenou hódně dolu, nedostanu za něj asi ani polovinu. Zkusím ho dát na aukce,
tak jsem zvědavá jak budu úspěšná. :wink:
zzuzca
tak vidíš, když už sestra prohlásila, že leze, tak leze. Je to šikula neboj, všechno dožene. Zase ti závidím jak
ti hezky papá. :slight_smile:
tellulah
jj, u nás také vede odpadkový koš, kabely a teď i botník a kočičí mističky. :grinning:
andílek
nic si z toho nedělej, zase začne jíst dobře. Nám to taky moc nejede, někdy sní všechno a jindy naopak
málo, třeba jako dnes 80 ml k obědu a nic s tím nenadělám i kdybych se na hlavu stavěla. :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
leonik
odhlasováno, foto krásné, to máte úrodu! :slight_smile:
8. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
paulinka
my jsme nakonec koupily místo pejska mluvící klíče. Na internetu bych si jich normálně vůbec nevšimla, vůbec
na první pohled nezaujmou, ale pak jsem je viděla v obchodě a zdály se mi dobrý a nestály moc s porovnáním
s pejskem. Danča si s nima i pár minut hraje. :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
luci: a jak si s tim bojovala?normalne si ji to nabizela?Lukys vidi bolej jogurt a ten basti jako dabel,ale jak vidi neco hnedyho tak uz ani neotevira pusinku....takykdyz to ochutna tak uz enhce,,,vezme si tak dve tri lzicky...ale prece musi neco jist?co jsi daval k obedu?ja dala dneska aby se najedl kasi...
8. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
nency:koukala jsem na ty klice,sjou taky zajimavy,,,,LUky mas pristi nedeli svatek,premyslim co..premyslim o knizce od Fisher price..no ale porad nevim...
leonik:luci?vodolepky jsou rkasny,daji se sehnat jen na internetu?nebo i v hrackarnach?nevis nahodou?dam ti leoniku hlas,jen nevim kampak,,asi to tu bylo,ale nevsimla jsem si :unamused:
8. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
leonik:krasnej Vojtisek..to ti tam takhle sam vydrzel?uz s epokousim dat vam hlasik...vojta moc krasnej,krasnej kukuc :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
leonik:me nejde ten kod tam vlozit :frowning2: :frowning2: :frowning2: zkousela sjem to trikrat a nic,porad me to pise neplatny :frowning2: :angry:
8. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
leonik- odhlasováno, trochu složitější než u Joly :slight_smile:
Dejte pak vědět pokud jěště... odhlasuju zase

nency-jj, kominíci jsou drahý, tohle znám.
andilek1- já koupila vodolepky v hračkarně. Měli dost velký výběr. U toho hlasování dávej pozor na malé a velké písmenka. Já se s tím taky malinko potrápila
8. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
nency: díky :dizzy_face: My máme taky družstevní byt a je to jak píšeš, vždycky někdo z baráku objedná nějakýho revizáka a je. Nám taky dělají kontroly jednou za rok.Taky jsem přemýšlela o tom balíčku aukcí, ale asi bych to nevyužila :unamused: V pondělí se taky chystám na burzu něco prodat :slight_smile:

andilek:díky :dizzy_face: no, to focení Vojty na dýni nám dalo trochu zabrat :sweat_smile:Já jsem ho naštelovala, ségra byla nachystaná s foťákem, já jsem jen uskočila a ona ho vyblejskla :grinning:Ale ta dýně byla zvrchu trochu placatá, tak tam celkem držel :grinning:To je divný, a zadala jsi emailovou adresu? a pak ten kód? Musí to jít :wink:
8. říj 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
andilek: ještě jsem chtěla napsat k těm vodolepkám, že se dají sehnat v hračkárně, ale telullah mě předběhla :sweat_smile:

telu: díky za hlas :slight_smile: hlasovat se může pouze jedenkrát týdně :slight_smile: Já se pak připomenu :sweat_smile: :wink:
8. říj 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

já mám asi v horoskopu na dnešek zas špatný den :frowning2:
Eliška se včera probudila ve 23:45 a do 3 hodin nespala. Pokňourávala, chvílema byla i happy a pak zase. Nechtěl spát u nás, ani v postýlce, ale nakonec usnula u nás. Dopoledne jsme vyrazili s Eli na cvíčo pro mimča a pak tam byl program pro větší děti :slight_smile: Ale než jsme odjížděli a to jsme měli malou časovou rezervu, tak volal manža, že nám přivezli strop a zedníci nemají klíče. Tak buď jim je tam odvezu a nebo musí přestřihnout zámek. No kdyby mě chytli policajti, tak mám jistě po řidičáku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po obědě šly děti spát, ale Eliška spala jen hodinu a kousek :confounded: Aby se fakt náhodou nepřespala!!! :angry: Já si teda zdřímla s Honzíkem, protože jsem toho měla dost po té noci. Pak jsem vyzvedla mamku a jela se mnou a dětmi na poštu a k doktorce. Na poště jsem chytla pána co měl asi 40 balíků!!! No super, takže jsem tam strávila půl hodiny :angry: U doktorky naštěstí vše OK. Pak jsme ještě nakoupili a jeli jsme domů připravit nějaké chlebíčky, pečeno jsme měli :slight_smile: Dorazila švagrová s rodinou a tchýně. Honzík byl protivný, synovce bouchal, do toho protivná Eliška, fakt super :rolling_eyes: Opravdu ještě jeden takový den a jsem zralá na blázinec!!! Snad budou aspoň oba spát :confused: :sweat_smile:

Dneska nemám sílu vás dočítat, tak to zkusím o víkendu :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Leonik - hlas poslán :slight_smile:
Zas se připomeň :wink:
8. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jola
hlas poslán, u tebe to šlo raz dva. Fotečka super, určitě vyhrajete. :slight_smile:
andilek
mě to také dalo zabrat než jsem Leonce poslala hlas, povedlo se mi to až napotřetí, také mi to psalo neplatný
kód, už jsem to chtěla skoro vzdát, ale nakonec se povedlo, bylo to velkýma písmenama, musíš rozlišit v psaní
velké a malé a pak to kód vezme. :slight_smile:
zany
to teda byl den blbec. Ale jak se říká, když se daří, tak se daří. :grinning: Bude líp. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Dobré ranko holki, tak dnešní noc byla fajn. Bára se vzbudila jen jednou :slight_smile: Tak jsem skoro i vyspaná. Teďka se tady kolem mě na zemi vzteká, že nemůže dojít k novinám, co jsou na pohovce. Stála u stolu a chtěla tam dojít a místo toho sedla na zadek :slight_smile:

leonik- zase se určo připomeň, jinak fakt pěkná fotka... na jedničku

zany- ten den sis opravdu užila, doufám že dneska budeš mít lepší den
9. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahojky holky,
teda vy jste ale soutěživky :slight_smile:
leonik-hlas poslán,i když taky s potížema :sweat_smile:.Už jsem si říkala,že jsem ...,ale koukám,že nejsem sama,tak to asi nebude tak zlý :grinning: Fotka moc hezká :slight_smile:

zany-pevné nervy :slight_smile:

nency-já vzhledem k tomu,že jsem kolotoč nekupovala novej,tak jsem skoro vydělala koupila za 700,-za 750,-prodala :grinning:Taky přemejšlím o tom balíčku aukcí,nebo placený MMB,ale až na jaře,prodala bych spíš ty letní věcičky a ty teď asi moc na odbyt nepůjdou :grinning:

andíle-nedávno jsi psala,že si Luky hraje i hodinu sám-má můj veeelikej obdiv :astonished: K tomu jídlu-dala jsem jí co snědla,třeba 3,4 lžičky a pak jsem jí trochu dokojila,pokud teda měla zájem :sweat_smile:

holky,vypadá to,že se Anetka konečně naučila pít :slight_smile: Včera dala 150ml!za den :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky, prepacte, nejak uz nepisem.. odkedy zacal maly lozit, tak nestiham :grinning: ked spi, tak upratujem, varim a pod.. no a ked je hore, tak ho stale kontrolujem :frowning2: Potrebovala by som tabulku, kde by bolo napisane, co mate nove :grinning:
9. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
ahojda holky,,,noc horzna,zase bl v noci dve hodiny vzhuru...no nic no..ted chrni...
luci:a to ti potom zacla znovu pekne jist?takze mu nemam davat nic jineho nez obed a mlicko....hm,zksuim to..dekuji...
evaviki:no jo no,...kdyz tu clovek neni treba dva dny tak v tom ma gulas....ale neboj,hned se do toho vpravis :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
leoniK.tak se me to podarilo na potreti poslat,,tk mas nas hlasek :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojte holky,
já se zase po dlouhé době hlásím. Moc se omlouvám, ale jak se mi Terezka pořád a o vše staví, tak vůbec nemám čas a když usne, tak makám na baráku, je tady spousta nedodělaných věcí a tak se snažím seč můžu. Teď jsem vás celkem dočetla, tak se budu snažit i reagovat.

Jinak já hlásím druhý zub. Terezka se pořád hlavně plazí, jinak se stavíé o všechno, co jí přijde do cesty, stůl židle, sedačka a dokonce i o moje tepláky, což je mazec, já vařím a ona mi sotjí u nohy a vlaje za tepláky :grinning: . NO, potom spadne a já jí vždycky nestihnu chytit a je řev. Díéky vstávání máme taky problém se spaním v postýlce, protože já jí tam dopoledne položím a ona hned vstává ... unavená jako blázen, ale hned je na nohou, tak jí položím a ono jí přijde strašně směšný, jak se přetahujeme, takže se řehtá jako blázen ... atakhle to vydrží klidn půl hodiny. V noci pořád šílený, v :grinning: áváme, 3 x až 5 x a já sotva pletu nohama. Ale nevím co s tím. Jinak nelezeme, ,máme plovoučku a ono jí to hodně klouže a tak to vždycyk zkusí, udělá tři, čtyři "kroky" lezením a pak šup a zase se plazí. Chodím s ní na cvíčo a tam to vede fyzioterapeutka a tak jsem se ptala a ona říkala, že by lézt měla, že je to důležité. Ale jak to mám udělat, nevíte někdo ??? Ona se prostě doplazí kam potřebuje a je to ... jak jste ne tom vy ??? Lezou vám prcci ??? No, jinak plavčp je čím dál lepší, už se na heslíčko potápíme a jí to děsne baví, tak jsem spokojená a myslím, že i ty penízky za to stáli. Taky pomalu pokupuji dárky na vánoce a chtěla jsem se zeptat, co budete kupovat, potřebovala bych nějakou inspiraci .... Jinak jsem stvořila zase dvě albíčka, jestli chcete, koukněte na Terezku .. http://rymeska.rajce.idnes.cz/Terezka_8._mesic/ , http://rymeska.rajce.idnes.cz/Terezka_9.mesic/

Nency - Danča je šikulka že leze, gratuluji :wink:

Zany - při té historce s tím olejem mě mrazilo a měla jsem husinu ... ale hlavně, že je vše OK

Jola, Leonik - pošlete mi taky odkaz do IP zahlasuji pro vás :wink:

Pauli - koukám noci pořád stejné ... jsme ne to f akt podobně :wink:
9. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
čauvec holky!! Malá mi včera večer nemohla usnout jen plakala a plakala :unamused: (dávala jsem jí přes den banán tak asi z toho) a po dvou hodinách drndání a masírování usla (vůbec si neztěžuji je to jednou za čas tak má na to právo :grinning: ) dneska měla úplně tvrdý bobek a pořád tlačila ale už nic nemohla vytlačit.

zany:já si nemůžu pomoc ale já se vždycky tvému příspěvku nařehním :grinning: :grinning:

nency:jj ono se to nezdá ale stovka sem a stovka tam no jak říká moje babička drž si korunky bo jsou kulaté a rychle se rozkutálejí :grinning: :grinning:

leonik:fotečka moc hezká :grinning: akorád to hlasování opravdu nějak složité bo jsem to posílala i kamarádům ať zahlasují a jim to nešlo (napsalo to že nemají už právo hlasovat že už hlasovali bo co! :confounded: taky si navymýšlí proč by to nešlo jen hlásnout a je. Stejnak to nechápu jak to že tam někdo může mít tolik hlasů :angry: a někdo se snaží jak .... a nikdy toho nedocílí
9. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: děkuju vám za hlasy, jj, je to obtížnější než u joly :unamused: Nevím, proč to mají tak složitě :unamused:

jola: dneska jsem ti zas poslala hlas, zkusila jsem kliknout a ono to šlo :sweat_smile: U nás se může hlasovat jen jednou za týden :unamused:Mám ještě jednu emailovou adresu, a taky mně to ukazuje že jsem hlasovala, ale přitom jsem z toho ještě nehlasovala, tak to nechápu :confounded: A jste sedmí v pořadí, to je úspěch, ne? Nebo vyhrává jen jedna fotka s nejvíc hlasama? Vojta se taky někdy nemůže vykakat, když vidím že tlačí, a nejde mu to tak ho položím na záda a pokrčím mu nohy, a to pak stojí za to :grinning:

rymes: poslala jsem ti IP :wink: Jinak Vojta taky neleze, a jak píšeš, jen se doplazí kam potřebuje. A rychlej je jak fretka :grinning: Jinak se pohupuje pořád na kolínkách, jak kdyby chtěl lézt, ale pořád ještě neví jak na to :grinning: Na vánoce mám zatím namyšlenou nějakou hračku od Fisher Price, jinak nevím, třeba ostatní holky dají tip :wink: Mrknu na fotečky :slight_smile:

luci: tak to byl dobrej prodej :wink: To bych si nemyslela, že hranej kolotoč jde ještě prodat za takový peníze :confused: :sweat_smile:

zany: teda to jsi zase měla den :unamused:
9. říj 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
leonik:taky jsem hlasovala....a jinak musim rict, ze fotecka se vam fakt povedla a Vojta je fesak :wink:
jolo:chudinka Lea, to Eli tvrdej bobek taky obcas trapi a to pak tlaci o 106 az je cela ruda, chuderka
rymes:krasny fotecky....Terezka je krasna holcicka a taky jsem rada, ze jsem videla Simonku :wink: a hezky fotecky z plavani, my taky chodime a Eli to tam bavi a me tim padem taky, kdyz vidim, jak je z vody nadsena :slight_smile: zatim se nepotapime ale jen polejvame, na heslo uz reaguje krasne :slight_smile:
eli taky neleze, taky mame plovoucku a jak pises,tak ji to taky klouze. takze kdyz potrebuje,tak se plazi a to je teda rychlost :wink:taky nevim, jak to vyresit,aby zacala lezt :unamused: zatim se ani o nic nestavi, no snad to brzo dozene :slight_smile: darky na vanoce chci letos taky zacit kupovat,ale zatim jeste nevim poradne co.....mozna nejaky odrazedlo, kostky, neco do vody....nevim no, davejte holky nejaky tipy :wink:
andillku:u nas taky noc hruza, taky byla eli dve hodiny vzhuru a usla az kdyz se uplne totalne unavila otacenim a kotrmelcema u nas v posteli.
jinak manza byl dneska u doktorky, ma nejakej zanet na plicich takze dostal na deset dni antibiotika ale uz ve stredu chce jit do prace...no blazen. tak doufam, ze to eli nechyti, dr rikala ze by to melo byt snad v pohode, ze je odolna diky kojeni....tak ji drzim od nej dal....
luci:tak super, ze anetka uz umi pit....eliska uz to umi docela dlouho,ale teda taky vypije tak jen 150 ml
tak klidnou noc vsem, jdu poradne sledovat superstar :wink: muj favorit je Ben :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
jo rymes,jeste jsem ti chtela napsat, ze ty noci u nas jsou porad desny, ted jsme ve stadiu, ze kdyz se probudi,tak ji radsi nakojim...protoze kdyz je dlouho v noci vzhuru, tak uz je od rana protivna protoze je nevyspala.takze se tak 3x za noc vzbudi a kdyz se zadari,tak hned usne. prijde mi ale taky, ze me potrebuje hodne citit a mit u sebe, hned je klidnejsi...no je to takovej malej mazel :slight_smile: asi mi nezbyva, nez to vydrzet,snad se mi to casem vrati :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojda holk,taky varim,Luky spinka,a noc byla docela fajn,akorad vstavni v sest....jsem nejaka mimo :unamused: no nic,preju vam holky peknej vikend :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky Holki, tak se dneska Péťa a Bára koupali spolu, poprvé. To vám byla legrace. Blbli spolu s vodolepkama. Péťa lepil, Bára sundavala :slight_smile:
Bára je zase protivna, ale myslím, že zoubek to není. Má nějakou hustou rýmu. Snad to nebude horší
10. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahojky holky,
jen v rychlosti jsem Vás dočetla a v rychlosti taky odpovím.

rymeska-na fotky ráda mrknu,ale až bude víc času :wink: Anetka se taky jen plazí.Třeba ještě začnou s lezením.Nebo s zeptej tý fyzioterapeutky,jak jí to naučit,třeba poradí.MNy máme doma plovoucí i koberec a lino a plazení jí jde na všem stejně.Na kolínka,když se vyhoupne,tak se hned rozplácne i na koberci :wink:

leonik,no asi jsme měla štěstí.I když ono na něm není co ,,ohrát,,my ho navíc téměř nepoužívali

telullah-jé to věřím,že to byla sranda :grinning:

pauli-chudák manža-no dneska je holkt taková doba,že se člověk snaží a kolikrát i musí co nejdřív do práce:angry:

pauli,rymeska-chodily jste před plavání i na plavčo do vaničky?Asi ne,že,nebo jsem to as¨poň nepostřehla.My teda taky ne,ale některé děti,co choděj s námi jo a zdá se mi,že je to znát.Máte holky šikovný.Mě se zdá,že to Anetce moc nejde s tím políváním na heslo.Mám z toho strach,až se bude potápět :frowning2:

Holky,já včera uvařila Anetce svíčkovou,těšila jsem se,jak se jí budou dělat boula za ušima a ona jí nechutná :cry: Nám jsem dělala játrovou omáčku s rýží,když jsem jedla,tak klapala ,,hubičkou,,dala jsme jí trošku a ona toi zblajzla jak malinu :sweat_smile: Kdepak,kdybych se jí odvážila dát celou rejži do jejího jídla,to bych nepochodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky přeju hezký zbytek víkendu

:slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
luci:já jsem to s tou ríži moc nepochopila :confused: ale já si říkám za zkoušku nic nedáš! Já jsem dnes Lei otevřela (kupovanou skleničku os Sunarku masíčko s bramborem a zeleninou) a jen ochutnala a konec :unamused: tak jsem to mrskla do mrazáku a snad to někdy sní :angry: . Zjistila jsem že jí chutnají věci co uvařím :grinning: . Bohužel je to tak ale než dochutím polívečku nebo majdu tak si odložím a to jí šmakuje. Dneska měla zeleninovou polívečku a nastrouhala jsem tam tvr. sýr a jak baštila :grinning: .

jo holky připoménám se prosím o hlásek :slight_smile: děkuji
10. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
a kde mam hlasovat? poslite odkaz :grinning:
10. říj 2009 ve 23:28  • Odpověz
dobré ránko, tak jsme opět od pěti vzhůru, ach jo.
Tatík tady včera předělaval PC, dával tam novou paměťovku a podobně. Jenže už se mu nechtělo schovat káblíky a podobně a já tady pořád malou odsouvám pryč. No ta se vzteká

jola2- chtěla jsem hlasovat a jěště nemůžu, pokusím se večer :slight_smile:
luci81, jola2- Taky to tak dělám, že něco vařím a před kořeněním si odložím. Jak pěkně umí baštit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý Péťa měl narozeniny, tak jsme objednali dětský dort. Prý je to bez nějakých škodlivin, dala jsem jí ochutnat a ona pak seděla a vydávala divně zvuky něco jako jěště jěště :grinning:
11. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.