• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
ahojky
joly-odhlasováno již včera :wink: S tou rýží jsem to mylsela tak,že v naší ochucený,kořeněný omáčce,co jsem jí dala ochutnat bez problémů celou rýži snědla a v jejím jídle jí kousky vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:Já jsem vařila tu svíčkovou vyloženě pro ní.

telullah-vše nej Péťovi :slight_smile: To jo,dortíky atp.jim asi budou chutnat víc,než zelenina :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojda holk,tak dneska tomu mymu zlaticku,budu varit poprve papani,tak nevim jak dotoho,,mam am kureci maso,mrkvcicku tam dam,brambor,pertzel ....a vic nevim,asi to uvarim a mixnu...kde shanite recept?nebo to delate jak co je doma a delate to na zpusob dospele stravy?
11. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
andilku, ja spolu uvarim, co najdem doma a mixnem.. :slight_smile: a bud varim, alebo zeleninu dusim a pridam trochu uvarenej ryze, cestovin..
11. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám :slight_smile: Včera přijela na návštěvu ségra s manželem, dneska jsme byli pozvaní ke tchánovcům na oběd. Tak jsme měli pilno celej víkend :sweat_smile: Vojtovi už asi konečně leze ten zub, ta bílá tečka už je dost viditelná, tak se snad brzo můžem přidat k těm zubatým mimčům :slight_smile: Jo a včera jsme obědvali, Vojta byl na zemi v obýváku a manža najednou volá, že Vojta sedí :slight_smile: :slight_smile: Ale jen jednou, pak už nic a dneska taky nic :unamused: :sweat_smile:

pokusím se vás dočíst :wink:
11. říj 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
rymeska: pěkný fotečky :slight_smile: už jsem je zkoukla dřív, ale nestihla odepsat. Jak jste vyfoceni s těma dinosaurama, tak jsem si prvně myslela, že je to Vyškov :sweat_smile: nedávno jsme tam byli a přišlo mně to stejný :sweat_smile:

pavli: tak snad to malá nechytí, ale ty ATB by měly do dvou dnů zabrat :slight_smile: a kojení asi taky, i když u nás to teda nemělo vliv :unamused: Malej vždycky nějakej bacil doma pochytal :unamused: :unamused: To by měl manžel teda pořádně vyležet, není to jen tak, hned se hrnout do práce :confounded: Pak se ty nemoci rády vrací :rolling_eyes: Jinak ti docela závidím, že je Eli mazel :sweat_smile: Vojta není vůbec mazel :frowning2: Mám ho chvilku v náručí, hned se sápe dolů na zem a kramařit :unamused: Když brečí, tak stačí chvilku pochovat a hned se zas dere k zemi :confounded:

jola: to maso od sunárku s bramborem a zeleninou mně taky Vojta nechtěl :unamused: :unamused: Teda ale když jsem to ochutnala, tak ti řeknu, byl to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Přišlo mně to jak plný škrobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dělají to ty brambory v těch skleničkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem odhlasovala už v pátek, tak zas musím čekat tři dny :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
telu: no, jo, káblíky, to známe :grinning: Hlavně pod počítačem, a těch světýlek co tam bliká, to Vojty strašně zajímá :sweat_smile:

andilek: já když Vojtovi vařím, tak dám kousek masa, zeleninu co mám doma, a až to změkne, přisypu trochu těstovin, nebo rýže, pohanku, nebo jáhly. Občas ještě dohustím trochou jáhlový mouky, pak to namixuju. Jinak mám knihu od Mudr. Kejvalové Lenky, výživa dětí od A do Z, je suprová, jsou tam příkrmy od začátku přikrmování až do předškolních let, a jsou tam i dobrý receptíky :wink:
11. říj 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz
luci: já když jím, tak Vojta se začne vztekat, chce taky :sweat_smile: Až bude starší, bude to čím dál horší, hlavně, když uvidí třeba Leu, že jí to co my a on má něco jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevím, jak to pak budu dělat :sweat_smile:
11. říj 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
Joli, zahlasovane :grinning: a diky za dobry tip, nasla som na tom webe par zaujimavych veci, co objednam :slight_smile:)
11. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Dobré ranko, tak dneska jsem byla vzhůru asi tak sedmkrát, chjo dudlík dudlík dudlík...

Jola- zahlasováno :slight_smile:

leonik- jj, kablíky a světýlka, to je její :slight_smile: A když jí přenesu, tak je ukřivděný pohled s pláčem
Dneska šel Péťa na preventívku a očkování. Nic se mu o injekci neřeklo... Bobek jí dostal zakeřně a nečekaně. Ten byl ukřivděný.
12. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
ahojda holky,tak hlasim,ze vcera trochu jedl,snedl pulku,mozna neco pres ni,,tak budeme snad dneska pokracovat..leonik:snad se rozsedi a bude Vojtasedet,myslim,ze dlouho uz to nepotrva...jen musi prijit jak na to.a gratuluju k zoubku,my jsem ejste bez :frowning2: ale neva,alepson se oddali problemy se zoubkami :slight_smile:
jeste holky,jaky kupujete tetovin,nejaky obycejn a ryzi taky?vubec nemam poneti...ryzi bych dala normalne dlouhozrnou,ale nevim no...no uvidime snad mu bude chutnat i dnes,sice am to co mel vcera,ale bylo to dobry..
o te sunarce jak tu povidate..tak sjem ji emla doma,,,fuj,,me teda prijde,,,ze od toho 6mesice je to takovy hnusny,strasne to smrdi po blinkach a mslim,ze to tohle ho odrazi.no uvidime.moc bych si prala aby papal,taky ktera mama ne,ze?
telu,leo:jj,kabely,hadice od vysavace,vcera zrovna zkoumal ve vane odpad :grinning: :grinning: :grinning:
taky sjme vcera byli nakupovat Luykmu k svatku..uz pomalu vime co k vanocum ,,,ale to sjem nechtela napsat.. po skoro vsech hrackarnach zadny vodolepky :frowning2: jeste se podivame ve Dvore,ale tam pochbuju,asi budu muset objednat pres net,ale nevyplati se to..no nic no.
12. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Tellu a tebe je ako po tej operacii? nestihla som docitat, tak neviem.. :frowning2:
Ja malemu hovorim dopredu, ze ho budu ockovat, sice je na to este maly, ale aj tak mam pocit, ze je potom u doktorky kludnejsi :grinning:
Andilku a nechces Lukymu radsej varit? Ja uz to robim tak, ze navarim, kusok odoberiem pre Sebina a zvysok si dorobim pre seba :grinning: Ake vodolepky hladas?? (teda co su to vodolepky? vodeodolne nalepky??)
12. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Leonik, Sebik si prvy krat sadol sam (bez toho, aby sa pridrziaval rukou), potom zase sedel iba oprety o ruku a asi po dvoch tyzdnoch zacal sediet zase bez drzania..
12. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
evaviki.ja mu vcera varila,..vcera jedl docela,si mel hlad,le dneska to uz moc nechce,,snedl dve lzicky...zkusim to ejste zachvili...ach jo...
12. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
evaviki:hm,tak nic,enchtel to,tak sejm mu dala mlicko...ach jo,zitra mu zkuim tu ryzis masem a zeleninou...jestli enbude chtit tak envim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi z toho smutno
12. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
tak ho skus nechat chvilku vyhladovat :grinning: mne sa tiez obcas stane, ze Sebi nechce jest, tak mu dam mlieko, to zbasti vzdy :slight_smile: obcas proste nema chut na prikrm
12. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky, u nás se spí, mám poklizeno, tak mám chvilku klídek :slight_smile: Snad :slight_smile: Ráno jsem zavezla Leu do školky, a jela jsem do města odvýzt oblečení po děckách, byla tam podzimní burza. Dneska je sběr, zítra a pozítří bude prodej, a pak si pro to zas pojedu. Teda doufám, že toho co nejvíc prodám :sweat_smile: Stála jsem tam hodinu, než na mě došla řada :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

telu: no chudák Péťa :sweat_smile: On se tak bojí očkování, že jste mu to radši zatajili? :sweat_smile:

andilek: já mám nejradši příkrmy od Hami :wink: Jak ovocný, tak zeleninový. A přešli jsme z nutrilonu i na Hami mlíčko :slight_smile: I u Lei jsem byla s příkrmama hami spokojená :slight_smile: Sunárek, to je fakt blaf :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě tady mám jednu skleničku, ale sežere ji nejspíš pes :grinning: Těstoviny dávám obyč, ale bezvaječný, rýži taky obyč, tu od Vitany dlouhozrnnou :slight_smile: Však Luky se zase rozpapá :slight_smile: Však víš, jak jsem ti rady kdysi psala, že mně Vojta nechce moc jest, dokrmovala jsem ho mlíkem, tobě zrovna Luky papal krásně. Oni prostě mají takový období, no. Vím, že se to lehko říká, ty se nad tím trápíš, ale nic ti nezbyde, než vydržet,než to přejde, a bude líp, uvidíš :wink:

evaviki: no on byl opřenej o ruce, když jsme ho načapali že sedí :grinning:podpíral se, aby se nepřevrátil :grinning:Tak snad to bude jak píšeš :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
Andilku, nebud smutna, ved ani ty nemas vzdy chut napr. na zeleninu, ale dala by si si maso. :grinning: Deticky to urcite maju rovnake.. vcera sebik moc nechcel, to co som navarila, zjedol tak polovicnu porciu, no a dnes zjedol 200 g a keby este bolo, tak by jedol dalej :grinning:
inak ryzu davam Basmati, vraj je pre deti najvhodnejsia..a cestoviny bezvajecne a ak sa podari kupit tak bio :grinning:
12. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahojky holky,
leonik-Anetka když si porvé sma sedla,tak asi 3x za sebou a pak asi 14 dní nic.Pak se rozjela a sedá i jen tak z leže.Taky závidím,paulince mazlíčka.Anetka se taky netulí :frowning2: Možná jsou ještě malí a časem na to přijdou.

evaviki-vodolepky jsou do vany na hraní-zadej do vyhledávače,nebo o nějakou stránku zpět jsme dávaly odkazy.

andílek-dneska jsem byla s Anetkou na Prevenaru,tak jsme se ptala doktorky ještě jednou na to jídlo,že do ní pořád nedostanu víc jek cca100ml,skoro ani to ne.Ona jí převážila,od minulého týdne nezhubla.Říkala,že po nějaké nemoci,nachlazení...to může trvat i tři týdny,než se děti zase rozjedí.Jestli seto nezlepší,tak máme za čtrnáct dní přinést moč.Já myslím,že to má Luky po tý rýmě.Anetka nikdy moc nejedla,ale Tobě Luky baštil hezky.Vydž :wink: ,myslím na Tebe,mě to taky trápí.

Jsem zvědavá,jak bude po POrevenaru.Doufám,že bez reakce.
12. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
vy sjte holky moje tak hooodny,,,dekuju,uklidnili sjte me :slight_smile: dekuju vam....
snad bude lip,jen proste me trapi to,ze by mel jist alepson to teply jidlo,,,ale on radeji jogurt a kasi...no hlavne ze ji alepson enco,uvidime,,,necham to konovi...
evaviki:ja ho nemuzu nechat vyhladovet,protoze on kdyz ma jist,tak hlad ma..kdyz ho dam pak na zem breci me,ze ma hlad...dneska jak me nejedl,tak jsme mela chut na Bobika,je hnusnej,zlatej Pribinacek...a jim a on na me kouka a uplne po tom vyjel,prptpoze vi,ze jogurt je bilej a ze ho ma rad...a zacal brecet..ze jsem mu endala..nejhorsi je,ze papa moje mlicko,,a toho uz moc neni,takze envim co stim spis se napije caje,ale ten moc nezasyti...
no nic,holky dekuju,,,halvne, ze me pije,uz me vypil z hladu 260ml,udelala jsem mu dalsich 200,ale tu me nevypije...
taky me zvracel,snedl jeden a ctvrt jogurtu a blikal jako sakal...posledni doboublika nejak casto,tuhle dal ven vecer celou kasi...a to se s nim nedelaji kraviny,kdyz se naji,tak envim..ale stejne ejste dekuju,,,jste moc hodne
luci:tak co Prevenar?doufam,ze bez teplot,my meli teda synfloryx
luci,leonik:taky zavidim,Luky se aky nerad tuli,ale jak pise luci on se ti rozsedi,neboj do dvou tri tdnu bude az sedet.. :slight_smile:
Luk si uz stoupa na kolinka,asi dvakrat si stoupnul na nozky,ale neudrzi se na nich :frowning2: ma je jeste slabe...on ten spravny cas prijde :slight_smile:
12. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
evaviki - děkuji za optání, už je mi dobře. Jen teď čekám na výsledky, jak to všechno dopadlo. :slight_smile: Já osobně bych mu to taky řekla, ale bylo to na příteli a Péťové mamce. Takže mu to neřekli, byla by scéna už doma.

leonik-Péťa je hrozná citlivka, on brečí snad vždycky. Když spadne a nevšimne si, že mu teče krev, tak je to OK, ale když si toho všimne a nevadí, že je to jen kapička, tak fňuká
12. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vas docetla....a budu se snazit reagovat. manza dostal novej notebook v praci a tak sedim u super star a muzu hezky psat :wink:
zany:jak jsi dopadla vcera v kadernictvi??jsem zvedava :slight_smile:
andilku:uvidis, luky se zase rozpapa....jak rikaji holky,asi je to tim,jak mel rymicku. eliska teda basti o 106, takze ja si stezovat nemuzu,ale zase mame problemy se spinkanim....problemy s detickama jsou asi vzdycky.....vzdycky se neco najde....
andilku taky me napadlo, jestli to neni k zoubkum...i to blinkani a tak...no to me ted nejak napadlo....fakt nevim, rada bych ti nejak poradila,ale nevim....snad bude brzo lip....
holky, eliska ma dneska 9 mesicu a naucila se dneska krasne sama sedat. ona to teda uz udelala asi tak pred 14ti dny a ted dlouho nic a zase az dneska. cely odpoledne si porad sedala,tak mam veeeelkou radost :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
čauvec holky Leuška se začala plazit :slight_smile: . Ráno než se vykutálíme tak jí mám na dece ještě ve spacím pytly tak se plazí jak tuleň :grinning: :grinning:

Paulinka:jj noťas je super :dizzy_face: ! Prostě se můžu zdekovat kamkoli po domě i s PC

O víkendu byla Jolanka s tatínkem v práci . Jela s ním noční ale vydržela (manža teda říkal že zkoro celou cestu prospala na postely) ale Jola pyšná a frajeří a teď pořád peče jen s "tatínkem" :grinning: :grinning: No aspoň si ho užije.
Přeji všem hezkou noc. Já jsem si teď dala do ložnice rádio tak malá usíná při rádiu :grinning: . Včera House párty a byla hned tvrdá jak špalek. Jo holky jsem se přihlásila do NJ. Původně jsem chtěla do AJ ale mi tady blýzko hranic s Rakouskem tady více užijem tu němčinu tak snad jsem neudělala špatně. Kámoška mi pořád říká že si bez AJ ani neškrktnu :angry: ,
12. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
paulinka80- mášdoma šikulku, gratuluju. Máš pravdu... s dětma jsou starosti, pořád se něco děje, ale sledovat pokroky za to stojí. Taky jsem koukala na super star. Fandím Chodúrovi, je dost dobrý

Jinak malá řekla mama :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
telu:m taky rikame mama...mas doma sikulku,za chvili bude rikat tata :slight_smile: a mami dej penizky :grinning: :grinning: :grinning:
pauli:jsi hodna...moc to ocenuju,ze se snazite mi pomoct..nevim no,tak me napdalo ,ze to muzou byt zoubky,ale proc by blinkal?myslela sjem si,ze mu vadi teply,ale kasi vecer sni jedna dve...a kdyz mu dam uplne studeny obed,tak to stejne nechce...zitra mu uvarim ryzi a zeleninkus masickem a uvidime,doktorka me rikala,ze lUky je péknej,z dva lzicky mu staci,ale me neprijde,ma hlad..je to na nej pekne znat!taky gratuluju k sezeni!!!moc!sikulka.je krasny pozorovat jak umi nove veci,luky sedi od30.9 a bylo to takovy enjisty,a ted sedi a je uz si jsitej..obcas spadne,ale z toho se uci,ze msui davat pozor.
telu:taky fandim Chodurovi,je uz hotovej,fakt jo,pak taky Bagarova a taky se me libi ta mylsim,ze se jmenujue KOnvickova.... :slight_smile:
holky preju vam klidnou noc,,,ale zaradili sjme se s Lukym ,k tem kteri se v noci budi,tak my klidnou noc mit nebudeme,,,nevim jak to zlepsit...snad pomuze cas..
no tak hezkou klidnou noc,at se poradne vyspite vsici a krasny sny a jeste jednou dekuji :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak uz viem, co su to vodolepky :grinning: Idem vo stvrtok s malym na plavco, tam ich maju, tak pozriem kolko stoja a pripadne by som vam ich mohla kupit a poslat postou..
12. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: Vojta usíná, tak než půjdu vařit jdu za váma mrknout :slight_smile:Dneska to vypadalo, že ani nedojdem do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes:Leona ztropila cirkus, že teda v bundě nepůjde, musela jsem ji strčit k otevřenýmu balkonu, aby mně uvěřila, že je tam opravdu velká zima, a že bez bundy to prostě nejde :angry:Pak ještě, že se nebude obouvat, a ve školce to samý :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera večer jsem byla u doktora na běžný prohlídce a normálně jsem vyfasovala ATB. Mám zánět močáku, ani o tom nevím :confused: :unamused: Jen mně občas pobolívalo v levým podbřišku :unamused:

luci, pavli: no, asi to tak bude, Vojta se naposledy posadil v sobotu a od tý doby nic. Tak doufám, že za těch 14 už bude sedět :sweat_smile:

luci: jak jste zvládli reakci po očkování? :slight_smile: Jinak k tomu tulení ještě- třeba Lea, ta se přijde pomazlit ráda, ale asi jen z toho důvodu, že se všechno točí kolem Vojty :sweat_smile: Možná se Vojta nemazlí proto, že jsem ho naučila usínat samotnýho :frowning2:Nevím, ale kolikrát mě to mrzí :unamused:

jola: Vojta se takyplazí ve spacím pytli :grinning: To jsem pořád doufala, že až si ho pořídím, tak mně nebude utíkat, přetáčet se..ale nic ho nezastaví, ani pytel :grinning: :grinning: To Vojta by u rádia neusnul :sweat_smile: Jak není naprostý ticho, tak nespí :sweat_smile: I přes den :slight_smile:

Holky, jak často vám mimča kakají? Už se to tady řešilo, nemám čas to hledat. Já dávám Vojtovi každej den Activii, občas sní i kelímek a půl a nevím, jestli je to z toho, ale on je pořád po... :confounded: Prostě po každým jídle, je mně to divný :unamused: Včera měl i průjem :unamused:
13. říj 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
Leonik, tak mala je super :grinning: Ale dobry napad strcit ju na balkon, to by ma nenapadlo.. :grinning: (ked si predstavim, ze nas to za par rokov caka...)
Zapal mocaku a ani o tom nevies?? ufff.. ale zase lepsie, ked nevies, ako keby ta to malo moc boliet..
Sebino kaka tak tri krat denne. Pokial nema stale prujem, tak je to ok. Teraz to riesila kamaratka u doktorky, ze maly je tiez stale pos.., no a doktorka jej ovedala, ze pokial to nie je spenene, alebo nejake divne, tak je to v pohode.. (jej maly ma 11 mesiacov)
13. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
ahojky hollky,
jola-gratulka k tuleňovi :grinning: Jsi dobrá,že se s dětmi stihneš učit.Já myslím,že jaký jazyk víc upotřebíš,těžko říct.Záleží,na jakou práci narazíš,jakej budou chtít.Myslím,že se neztratíš ani s NJ,kor u Vás.

pauli,andílek,další šikulové-gratulka-už se nám dětičky začínají pomalu,,rozjíždět,, :grinning:

telullah-závidím-mama :slight_smile: Anetka to sice taky říká,ale spíš když pobulívá,myslím,že to nemá znamenat máma :frowning2:Chodúr je dobrej.Mě se líbí nejvíc asi Šmajda :grinning: je to zjev :sunglasses:

leonik-Leonka :grinning: dobrý.počkej za chvilku bude nejen že nechce v bundě,ale navíc v jaký :wink: Anetka je poslední dobou pokakaná pravidelně ráno,když se vzbudí a občas i ještě jednou během dne.

Tak naštěstí reakce po očkování žádná.Teď mi listonoška donesla balíček s tepláčkama(až jsem nadskočila,jak zazvonila a to jí čekám)Naštěstí nevzbudila Anetku.Paní co tepláčky prodávala psala na donošení-jsou moooc krásný,jak nový :slight_smile: Nedávno jsem kupovala overálky na spaní,tam zase bylo psáno super stav a :stuck_out_tongue_closed_eyes:Jeden hrozně zažloutjej.Naštěstí stály pár korun a na spaní stačej.Včera přišly botičky od Bati,taky z MMB-téměř nenošené-krásné :slight_smile: Tak mám radost.Ještě čekám další tepláčky a bačkůrky,tak doufám,že nebudu zklamaná.Je to holt risk.
13. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
evaviki díky za nabídku-U nás na plavání taky prodávají,ale jen ty obyč.Já přemýšlím,spíš nad těmito
http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=619184
13. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak ja som tiez videla len tie obycajne :slight_smile:
13. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.