• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahojky Holki, tak od rána nám tady sněží a já jěště na malou nemám kombinézu....

luci81- malá říká máma taky jen když pobulívá, ale hrozně to potěšilo. Říká tata, baba, dada... konečně došlo na mámu
leonik- Bára kadí tak dvakrát denně, ale je to teda puch :confounded: a vždycky do čisté plínky, to mě naštve :slight_smile:

andilek1- Konvičková je taky fajn, mladá ale krásný pevný hlas
13. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
tak holk,tak rano me nejedl broskev s bananem,pak nechtel ani kralika s ryzi a zeleninou...ale nejhorsi bylo,ze brecel jako zelva,ze ma hladik..lito me ho bylo!!Ach jo,tak sjem si nemohla pomoct a volala sjem k doktorce.rikala,ze nektery deti to takhle delaji,ze to cche cas,ze mam uplne vysadit obed a dat mu mlicko..jenze holky co kojite vite,ze uz toho mlicka moc neni..takze budu muset udelat UM.,od Hami,prootze se moc ode me nenaji..nevim no,snad to bude pit,jinak uz envim...kdybyste ho jen slyseli,jak litostive brecel,slzicky mu padali,,ach jo..no uvidime..
doufam,ze vam deticky papali dneska dobre a mate se fajne,Lukysek bylo dneska moc hodnej,ovsem jako vzdy :slight_smile:
jooo.uz jsem byli po asi 6hrackarnach a zadny vodolepky...musim je sehnat do nedele.chci mu je dat k svatku,,pak mam pro nej zizalu na postylku a jeste knizku od Fosher prince,,,,no ma svatek a koupila sejm to jak na narozky...taky mu cchi udelat velky vanoce.jeho prvni.myslim,ze uz se to tu psalo,ale co koupite prckum?ja chci toho pejska od Fisher Price, takovou lokomotivu na vkladani tvaru, kostky,nejakou knizu s pohadkama a dal nevim :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
evaviki, luci: no, ještě že mám druhý děcko kluka :grinning: Doufám, že ten si jednou nebude vymýšlet co si vzít na sebe :grinning:

evaviki: Vojta kaká normálně, ten průjem měl jen včera dvakrát, pak zatím nic. Tak to zatím nechám, snad se to nezhorší :sweat_smile: a taky se zeptám Mudry až tam půjdem, v listopadu.

luci: ty ses teda taky rozjela s nákupama :sweat_smile: Já už to mám od manži zatrhnutý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý musíme šetřit :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím co mu budu povídat, až mně zítra dojde balíček, kterej jsem si objednala už před 14 dny :sweat_smile: A on je jak naschvál zejtra doma :sweat_smile: Jinak jsem se občas taky setkala s tím, že věci byly úplně jiný než v popisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
telu: jé, vy už se budete brzo sáňkovat, ne :grinning: U nás je hroznej vítr pořád a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já taky na děcka ještě nemám zimní bundy :unamused: Mohla jsem rovnou místo podzimních ty zimní koupit :unamused: :sweat_smile: Z tepla je najednou počasí jak v zimě :confounded:

andilek: třeba je to fakt těma zoubkama, to je divný :confounded: Když píšeš, že má hlad a pak to nechce :unamused: Tak aspoň tě Dr. trochu uklidnila, že to tak některý děti mají :slight_smile:U nás to taky tak bylo, a přešlo to :slight_smile: Já na vánoce taky chci něco od FP, jen jsem se ještě nerozmyslela co :sweat_smile:
13. říj 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

nějak teď nestíhám...
Ani nevím jestli jsem vám psala, že Honzík byl pak už v pořádku a na kontrole mu nic nenašli :slight_smile:
V pátek byl u tchýně a to zas bylo, že s ní nepůjde. No ale nakonec v pohodě. Já byla s Eli plavat a už byla pod vodou a taky v pořádku :slight_smile: Koukala teda dost překvapeně, ale zvládla to :grinning:
V sobotu odpoledne byl manža v lese řezat stojky pod strop a my byli sami. Pak jsme šli s mamkou na hřbitov a když jsme přijeli domů, tak chtěl Honzík tic tac a nacpal si ho do nosu!!! :angry: Nevím co ho to napadlo, nikdy to nedělal a to jí tyhle bonbony docela dlouho... No vyfouknout to nešlo, tak jsme jeli do PB. Cestou jsem volala manžovi, že bych mu dala Eli. Manža ho ještě zkusil, aby to vyfoukl a povedlo se. No myslela jsem, že ho přetrhnu!!! :rolling_eyes: Druhý průser v jednom týdnu!
V neděli jsem byla v Praze u toho kadeřníka a mám to sestříhaný :slight_smile: Pak jsem ještě koukla po obchodech, ale ani jsem si na sebe nic nekoupila... Nějak mě nic nenadchlo co bych musela mít :grinning:
Obě děti teď začali nudlat. No není se čemu divit, když se tak ochladilo. Tak budeme zítra doma v teplíčku :slight_smile: Eli teda zlobí se spaním, spí tak hodinu, max. hodinu a půl za den a pak je večer pěkně protivná :confounded:
Dneska dostala první sunar :slight_smile: Příští týden jedu poprvé na víkend do školy, tak jí musím už odstavit. Zatím v pohodě, vypila ho jako nic. Jak viděla flašku, tak po ní drapla a pila :grinning: Ale dneska už pila šťávu z pítka :slight_smile:

Jdu něco dočíst ať vím co nového :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Luci - no ty jsi kupec :grinning: Takhle hezky vydělat :slight_smile: Ale proč ne :wink:
Já na MMB mám koupenou jednu hvězdu :wink:

Rymes - ahoj :slight_smile:
Musím pak okouknout fotečky jak Terezka roste :slight_smile:
My máme taky plovoučku a Eli leze celkem zdatně :slight_smile: Ze začátku jí to šlo taky hůř, ale pak už toho víc ulezla než uplazila... Ale myslím, že se prodávají nějaké lezoucí punčošky, které mají na kolínkách protiskluz :wink:

Joli - to jsem ráda, že tě bavím :grinning:
Eli teda banán stráví v pohodě :wink: Ale je fakt, že staví... Tak možná proto pak hodně tlačila...
No tak aspoň baští tvoje uvařené :slight_smile: Eli teda zbaštila i květákovou polívku co jsem pro ní vařila a chutnala jí :slight_smile:

Luci - já myslím, že se Anetka potápění naučí :slight_smile: Chce to jen trénovat každý denpři koupání to polévání hlavičky a za chvíli to půjde :wink:
Já jsem Eli otírala na heslo už tak od 2. měsíce. Pak jsme postupně přidali přelévání a v pátek byla poprvé pod vodou :slight_smile: Neboj se toho, ona to vycítí a pak se bude bát.
No to je Anetka potvůrka, že svíčkovou nejedla a rýži by vám zbaštila...

Leonik - ono je jedno jestli máš dvě schránky, ono to pozná IP adresu PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gratuluji k posazení :slight_smile: Však on to Vojta natrénuje :slight_smile:

Telu - koukám, že Bára je taky jedlík :grinning: Eli když nás vidí jíst, tak hned taky něco chce :grinning:
A kabely jsou u nás taky oblíbený :slight_smile:

Andilku - zkus se na ty vodolepky zeptat tam kde se plave s dětmi :slight_smile: U nás je tu prodávají :slight_smile:
S tím jídlem se netrap. Však on se zase rozbaští. A je to jak psala Leonik... :wink:
A my taky jedeme v příkrmech od Hami, kaši taky, ale teď jsem koupila jednu Sunarku a nebyla tak špatná :wink: Mlíčko dneska pila Eli sunar od 10. měsíce :wink:

Evaviki - vodolepky jsou do vany :slight_smile: Jsou pěnové a jak se namočí, tak drží na vaně. Dělají různé potvory :grinning:

Pauli - super, Eli je šikulka :slight_smile:

Joli - tuleň :grinning: To musí být pohled jak se plazí v pytli :grinning:
No to jsi šikula, že budeš chodit na NJ :slight_smile: A třeba začneš pak i s AJ :wink:

Telu - to je synovec, jako Péťa. Jednou u nás upadl, resp. se zatrhnul o lištu a natrhl si punčocháče a než zjistil, že mu teče krev, tak dobrý a pak byl řev, no hrůza! Švagrová mu ty punčocháče chtěla sundat, ale zas řev, tak jsem jí ho podržela a ona mu je stáhla. Pak, že mu to zalepíme a zas řev. Tak ho zas čapnula ona a já mu to tam rychle zalepila. Pak už byl klid :slight_smile:

Leo - tak to je mi líto, že máš zánět močáku. Snad budeš brzy v pořádku :wink:
No a o tom oblíkání mi nemluv. Honzík se taky vzteká, že to nebude dělat sám! Tak mu vysvětluju, že ve školce mu pořád nikdo pomáhat nebude! Ale snaží se, když se zrovna nevzteká!!!
Eli kadí tak 2x-3x denně... :wink:

Luci - super, že nebyla reakce na očko :wink:
13. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
To jsem se zas rozjela :grinning:

Jinak jsem prodala už korbu a autosedačku a paní mi pak psala, že děkuje a že je kočárek jako nový jako by v tom žádné mimčo nejezdilo :slight_smile: Prý mám její obdiv, že je to tak čisté :slight_smile: Tak jsem ráda :slight_smile:

Eli má kombinézu po Honzíkovi, bundičku taky máme. Teď jsem jí dávala takovou teplejší, možná i zimní z Tesca, je 9-12 a je jí ještě velká. A to má ještě jednu 12-18, tak snad jí ještě unosí :slight_smile: Honzík nosil 9-12 až do jara :grinning:
13. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky,

mame sa fajn, zajtra rhb, som zvedava...ked sa jakubovi zachce tak plazenie mu ide krasne, strieda nohy,ruky,aj ked obcas vidno ze jednu stranu ma silnejsiu, ale je to ovela lepsie ako na zaciatku :dizzy_face: uz je z toho takmer aj lezenie, ale potrebuje este posilit rucky. 2 dni dozadu si vkuse sada, tak sme boli z toho nadseni az to chvile kym som si na nete neprecitala ze jeho sposob nie je dobry :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mu este davam cas. sice si sadne, ale nie cez bok.dlane ma oprete o zem, takze je uplne predkloneny, aj som si myslela ze to predsa nemoze dat sadnut si tak aby sa neopieral o rucky a vystrel chrbat, to by sa tam uuuplne zosypal :grinning: :grinning: no a tak som sa docitala ze ho tak nemam nechavat..zajtra to este poriesim s rhb.

leonik, my kajdime 3-5x za den!!! neviem kde sa to v nom berie, no on to asi nejak rozfazovava alebo co :grinning: tiez sa s tym chystam na mudr. ale viacere deti to maju tak casto, tak asi je to ok.

zany, aj mna casto bavis :slight_smile: tic, tac...doost dobre :slight_smile: tych smajlikov ber s nadhladom, hlavne ze honzik je ok

jola, sikulka, ja ked som este pred tehu chodila na NJ bola s nami v kurze mamka na materskej, velmi sa mi to pacilo, takto vypadnut od decak, odreagovat sa a nabrat nove poznatky. ja som bola akcna ked som bola tehu, to bol samy kurz, goralkovanie (moje veeelmi oblubene, aj teraz obcas cosi pekne vytvorim), sperkovanie z goralok, drotovanie, zdobenie medovnickov. mna taketo piplacky bavia a ked sa to este aj podari, mam z toho radost :slight_smile: no a par vytvorov z goralok som uz aj predala. ale to uz davnejsie, teraz som vacsi lenoch :slight_smile:

ozaj, ako ste sa bavili o darcekoch na vianoce, ked som sa opytala muza co si doprajeme, tak vraj kupime liter dobrej slivovice, spraskame to, a zapijeme ze sme ten rok takto pekne zvladli :grinning: :grinning: takze neviem, mna to nejak netrapi ze co :slight_smile: manzovi urco nejake prekvapko, nieco do bytu, a nejakuzaujimavu knizku a kubikovi nejaku malickost. on to aj tak este nepochopi. lakaju ma take prakticke darceky, este planujem manducu kubikovi a pre nas pekarnicku na chlebik :slight_smile: no a halvne ze bude pohoda, to je dolezitejsie ako plno darcekov pod stromcekom. no a setrime na vlastne byvanie takze ziadne rozhadzovanie.
14. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
zany:to je román :grinning: . Honzík je teda číslo :grinning: .No to pochvala potěší já jsem se teď zapřísahala že si dlouho nic neobjednám :angry: .

andilek:já si myslím že si vytáhne z prsíčka z jednoho i z druhého a když to nebude stačit tak mu dáš ještě flašu :wink: . Já jsem Jolu nikdy nenutila třeba mi tři dny moc nejedla ale ten čtvrtý by snědla i koňa :grinning:

Vydím holky že mimčům toho kupujete :confused: . Já to moc nepřeháním bo jsem jí koupila něco drahého a stejně si víc vyhrála s nějakou hračkou po Jolči tak mě to zpíš mrzelo. Taky jsem počítala s tím že mám pro ní kombinézu a když jsem jí do toho včera navlíkla tak jsem zjistila že jí je o dost velká :grinning: (no aspoň jí nebude zima na ruce a nohy) stejně jí bude mít jen do auta nebo do kočáru kde bude stejně zababušená a nikdo to neuvidí. Tady na vesnici se to ztratí :grinning: .

včera jsem dala Lei gulášovou pol. (pro ni udělanou) s rohlíkem tak baštila jak neuvázaná a dneska se pokadila až zkoro ke krku :grinning:

Taky holky děkuji za pochvalu s NJ :dizzy_face: jsem ráda že někam vypadnu bo teď mám nějakou podzimní depku bo co!? Chodím jen do obchodu do školky atd. šla bych i na jeden den v týdnu do práce bo mi z toho teď začíná hrabat :cry: . Škoda že jsme všichni tak daleko mohli jsme se někde sejít. No třeba v létě by jsme mohli udělat akci století :grinning:
14. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
ahojda,,,
jola:jenze on me pred dvouma tydnama jedl stale min a pred tdnem skoro vubec nechtel obed. a ted omital i ovoce.proste mi enjde do hlav,proc ten muj ejdlik ted neji...za chvili se vzbudi,tak snad bude pit mlicko z lahvicky...
14. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky holky,
leonik-s nákupama jsem se rozjela,protože tepláčky má skoro jak tříčtvrťáky,takže je potřebuje,taky se snažím šetřit,proto koupím z MMB místo nových :wink:

zany-téda Vy se s Honzíkem fakt nenudíte :sweat_smile: Musíš mít nervy jak špagáty :wink: na druhou stranu dobře,že je takovej,lepší,než aby byl mouchy snězte si mě :wink: Polívání poctivě trénujem :slight_smile:

joly-to by bylo dobrý,sejít se.Někde ,,napůl cesty,,Myslím,že bych to tak neměla daleko :grinning: :grinning: :grinning:

andílek-tako jsem doufala,že aspoň Ty napíšeš,že už Luky baští,ale koukám že nic :frowning2: U nás taky stále katastrofa :cry: Včera snědla asi 5lžiček oběda,3 lžičky přesnídávky a to jsem jí nedávala mezitím mlíko.Kaši večer snědla.Dneska jsem jí dopoledne nekojila,že jí třeba víc vytáví,zase nic.Dvě lžičky,tak jsem zkusila jogurt,taky nic.Tak jsem jí nakojila.Jí to teda stačí.Dávám z obou,když kojím.Tak se drž,nejsi v tom sama.

Holky,co Vám děti taky tak nechtěli jíst,jak dlouho to trvalo?

Zkusím kouknout,jestli tu není nějaké takové téma
14. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
luci:me povidej,sjem na nervy,ted zkousim UM,,a ani to enchce...ach jo..kouakm,ze u tebe to samí....dala sjm mu ze sebe mlicko to trochu pil,z obou,ale asi to moc nestrika jako u caje.... :frowning2: :frowning2: ach jo,taky envim co,ja se bojim aby neskoncil nekde v nemocnicipreci ty deti msueji jist!myslim na vas ,,snad budete papat :unamused: ach jo,drzim palecky
14. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
hm,tak nic,je ubrecnej,takze ma hald,nevim co s tim,ani umely mlikonechce
14. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky,

obě dětipokašlávají, tak jsme dopoledne sjeli jen do Alberta pro plenky. Ještě jsem koupila Eli v akci Sunar, Sunárek a Honzíkovi pyžamka. Jedno mu dám teď a druhé k narozkám, když ho viděl :wink:
Eli byla pěkně protivná, nechtěla dopoledne spát, tak se najedla a usnula v poledne :wink: Já si pak šla lehnout s Honzíkem, tak jsem na hodinu taky vytuhla :grinning: Eli spala hodinu a půl, tak aspoň něco. Ale budil jí už kašel :unamused:
Odpoledne budeme doma, protože je venku pěkně hnusně! Dneska jsem vytáhla i zimní bundy a Honzík měl punčocháče. Doufám, že do pátku budeme fit a Eli půjde plavat...

Zuzi - já už to beru taky s nadhledem a směju se tomu :slight_smile: Když se nic nestane, tak je to v pohodě! On je Honzík akční od malinka! V deseti měsících chodil, už má vyražený zub, zašitou ruku,... Prostě průserář od malinka :grinning: Ale zase jsem radši, že není až moc klidné dítě, které kam ho posadím, tam ho najdu...
Nejdřív sem přemýšlela co je goralkovanie a už jsem na to přišla :grinning: Korálky :slight_smile: Jsi šikulka :slight_smile: Já jsem občas vyšívala podle předlohy, ale teď mě baví víc čtení :wink:
Ještě sem malovala něco na sklo, ale teď taky dlouho nic... :unamused:

Joli - je potřeba někam vypadnout a nebýt jen s dětmi. Taky to znám a docela se těším do té školy. Sice to bude asi záhul, ale nebudu jen doma!
My chodíme s manžou oba na AJ a jsem ráda. Aspoň se do toho znovu dostanu. Ještě bych ráda oprášila francouzštinu nebo i tu němčinu ke které mám odpor :rolling_eyes: Nikdy mě nebavila!!!

Luci, Andilku - asi to chce s jídlem vydržet!!! Snad se vám dětičky zase rozpapají!!! :slight_smile:

A letní srazík by nebyl špatný :slight_smile: My jsme mobilní, tak pokud to bude v rozumné vzdálenosti, proč ne :slight_smile:
14. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: to počasí je hnus, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec nechodíme ven, to se ani nedá :angry: Dneska u nás dokonce sněžilo. Manža je teď dva dny doma, tak ráno odvádí Leu do školky a v poledne ji vyzvedává :slight_smile: Tak jsem ráda, že do tý zimy nemusím ráno tahat ještě Vojty :unamused:

zany: teda ten Honzík je teda koumák strčit si bonbon do nosu :sweat_smile: Že je to vůbec napadne :sweat_smile: :sweat_smile: Doufám, že náš Vojta nebude taky jednou vyvádět takový lumpárny :sweat_smile: No, jo, to jsou ti kluci :grinning: Lea třeba takový blbosti nikdy nedělala, ale nevím, jestli je to tím že je holka? :sweat_smile: Ty si doděláváš nějakou školu dálkově?

zzuzca: tak kdyby jsi se ptala na to častější kakání dr., dřív než já, tak pak napiš, co ti řekla :slight_smile: Jinak pekárna chleba, jako vánoční dárek je super :slight_smile: My ji máme taky, pořád říkám, že je to kuchyňskej pomocník, kterej je u nás nejvíc využitej :wink:

jola: jé, já bych taky brala nějakej kurz :slight_smile:Jak píšeš, odpočnout si od toho stereotypu :unamused:Já už taky na internetu hledám, jakou rekvalifikaci bych si zase udělala :sweat_smile:A vždyť jsi jednou psala, že jdeš občas do práce, už nechodíš??

luci: to, jo, proč kupovat drahý oblečky, když ty mimča tak rychle rostou a ani je neunosí :unamused:Vojta měl taky období, kdy blbě jedl, ale teď si přesně nevybavuju jak to dlouho trvalo :rolling_eyes:Asi týden? :unamused:

andilek: On jak je Luky zvyklej jen na kojení, tak proto mu to UM asi nechutná, do některejch dětí ho prostě nedostaneš :unamused:Asi nezbyde, než zkoušet pořád dokola, třeba si dá říct :wink:A jak píše Zany, musíš vydržet, přejde to. Aspoň v tom nejsi sama, když u Luci je to s tím papáním taky tak :unamused:Pokud tě to hodně trápí, jakože asi jo :frowning2:tak bych asi zašla za tou dr., aby se na něj podívala :unamused:Já jsem tam s Leou chodila každou chvíli, jakožto nezkušená prvomatka :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
Honzíkovi UM taky ze začátku nechutnalo. Byl schopnej ho vypít v noci, ale večer ani ráno ne :unamused: Až pak se to zlomilo. Eli pije UM bez problémů, hned napoprvé ho vypila jako kdyby ho pila pořád :slight_smile:

Leonik - budu si dělat VŠ, bakaláře. Mám hotovou VOŠ a tak na základě toho to budu dělat jen rok :wink:

Eli teď budí kašel :unamused: Ach jo... Snad bude ale spát dobře... :confused:
14. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že je venku hnusně a tady nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Noc byla naštěstí v klidu, pak už Eli spala dobře a Honzík spal taky celou noc. V noci když jsem ve 4 kojila Eli, tak jsem se na něj byla podívat a měl peřinu na straně a ještě úplně obráceně, zapínáním u hlavy :grinning: No nevím co dělal :slight_smile:
Manža dneska jel na setkání firmy do Jeseníků a vrací se zítra, tak jsme sami... :frowning2: Odpoledne vyrazíme na návštěvu k mamce, jinak jsme v tom hnusném počasí doma! Eli zas nechce spát, ale teď se zabavila :slight_smile: S Honzíkem jsme hráli pexeso a ještě skládali skládačku a teď chtěl pustit Krtka, tak kouká :wink:
Já jdu přebrat Eli věci ve skříni a vyřadit bodýčka s krátkým rukávem. Kamarádka si je ode mě vezme, tak jsem ráda, že se zas něčeho zbavím :wink:
15. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: U nás noc zase katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lea se v 1 ráno vzbudila s hysterickým řevem, že má v posteli pavouka :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:Nevím, kam na to furt chodí :sweat_smile: Nemohli jsme ji tam za boha do tý postele zpátky dostat, i přes veškerý vysvětlení, prohlídnutí postele :rolling_eyes: Takže spala se mnou v ložnici, a manža šel spát místo ní do pokojíku :sweat_smile: No a aby toho nebylo málo, tak Vojta vstával ve 3 ráno :rolling_eyes: Vojta teď dospává,už spí skoro 2 hod :slight_smile: Jinak jsem manžela poslala pro věci z burzy, který se neprodaly, ale většina se prodala a já dostala skoro 900,- :slight_smile:

zany: a jak dlouho necháváš koukat Honzíka na televizi? Lea by u toho seděla pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale pouštím ji za den tak půl hodiny pohádky, víc ne. Sedí u toho vždycky jak zařezaná, že vůbec nevnímá, když na ni mluvím :sweat_smile: Tak ten rok školy je pohoda :wink: Myslela jsem že to máš na dýl :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, u nas noc silena...me prijde, ze je to cim dal horsti. tak napriklad ze vcerejska na dnesek byla eli od 22 do 1:30 vzhuru. nejdriv brecela, pak si povidala, prevalovala se v posteli....az teda z toho po 3 a pul hodinach usnula. nepomahalo ani noseni, zpivani, kojeni...proste nic, vypadalo to ze je uplne vyspinkana, plna elanu. zbytek noci se porad budila s placem a rano kdyz jsme vstali, tak uz zivala....ach jooo, ja si s ni fakt uziju....
zany:a jak jsi spokojena s tim ucesem?stalo to za ty body a penize?
tady prsi a tak jsme taky doma....to pocasi je fakt hruza.chtela jsem jit nakoupit,ale nakonec vyslu manzu, protoze v tomhle se mi fakt nikde trajdat nechce...
leonik:taky mate v noci obcas veselo,co? :unamused:
eli uz zase hulaka,tak se ji jdu venovat....zatim papa
15. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahojda holky.nesla nam do ted elektrina a nic..no hurza,ale Lukymu jsme vcera koupili Sunar a dneska to vypulne vsechno,ale jsem moc rada...
leonik:no jo no,,ja bych tam chodila porad nejradeji ..ale je me to blby,na zacatku,kdyz byl Luky malinkej,tak jsem tam byla s kazdym kaslme,prootze mam mimi poprvy a clovek nevi ze jo..no ale ja ji volala,ale fakt kdyz uz bylo nejhur...halvne ze me to dneska pil..rano enchtel ani banan,ale trochu snedl,musi uz mit strasne stazenej zaludecek :frowning2:
pauli :to je me lito,rada bych ti pomohla ,ale nevim,me se sice nebudi tak jako tobe,ale taky kdzy se vzbudii je to na dve hodiny..takze vim co prozivas.zeptala ses na to doktorky?nevim no,rada bych pomohla :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
pavli: teda ty si ty noci užíváš :frowning2: u nás je to teda oproti vám jen slabej odvar :unamused: Jak dlouho ti Eli spí odpoledne? Třeba je vychrupaná, pak se jí nechce v noci :unamused:

andilek: tak aspoň že ti Luky aspoň to mlíko pije. U nás to dneska s tím jídlem taky nebyla žádná sláva :unamused: Dopoledne ovoce snědl jen pár lžiček, obědu jen 120 ml, odpoledne trochu jogurtu a za chvíli dostane mlíko. A to ještě včera večer normálně vypil jen polovinu mlíka, než vypije normálně :confounded:

Jo a jinak jsem zjistila, že často kakal po těch activiích :unamused:Koupila jsem mu jinej bílej jogurt, dávám ho už druhej den, a zatím kaká jednou, max.2 krát za den :slight_smile:

Jo, a holky, pokud vám to půjde, můžu poprosit zase o hlas? Předem díky :slight_smile:Ono to dost lidem nejde odeslat, nevím proč, i když je to pokaždý z jinýho počítače :unamused:
15. říj 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
Tak Eliška dneska spala jen jednou a to 35 minut :rolling_eyes: Pak byla protivná, nevyspalá, jen po mě lezla, nevěděla co by :rolling_eyes: No děs! Odpo jsme byli u mamky, tak když jsme jeli domů, usnula mi v autě. Doma šli oba do vany, Eli si dala kaši, mlíko a od půl 7 spí. Jsem zvědavá na noc :confused:
Honzík ještě kouká na pohádku a jde spát...
Já vařím na zítra brokolicovou polívku, nesolila jsem to, tak to odendám i Eli :wink: Dám jí do toho písmenka, tak snad jí to bude šmakovat :slight_smile:

Pauli - chudáku, ty si fakt ty noce užíváš :frowning2: A nezkoušela jsi jí dávat třeba nějaký UM, že by pak spala dýl? :confused:
S účesem spokojená jsem, možná bych byla spokojenější, kdyby mi šla dát jiná barva nebo melír, ale to díky mým tmavým vlasům moc nejde :unamused: Musím si tu barvu nechat stáhnout a pak s tím něco udělat :wink: Jinak si myslím, že to byl slušný relax, nic jsem nedělala, nemusela jsem mluvit, nikoho okřikovat :grinning: Takže už z toho důvodu to za to stálo :grinning:

Andilku - tak aspoň, že pije Luky Sunar... Uvidíte jak dál...

Leonik - no ona activie má podporovat trávení, takže možná proto víc kakal :wink: Jakej jogurt jsi koupila? :confused:
A super, že se věci prodaly :slight_smile: Aspoň doma nejsou zbytečné krámy, co? :grinning:
Já teď prodala hrazdičku a boty po Honzíkovi :wink:
15. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
zany: u nás je těžký sehnat nějaký kvalitní bílý jogurty, a to i ve vedlejším městě :confounded: Takže jeden, co jsem tam objevila byl Klasik od Olmy, je tam sice 2,4% tuku, tak zas nevím, jestli to není málo :confounded: Ale odtučněnej není, ten bych mu nedala. Dneska jsem mu znova zkusila koupit tu Holandii, aby chlapec nebyl tak vybíravej :grinning: No a trochu toho snědl, no. Tak zítra dostane znova :sweat_smile: To budete mít asi krušno v noci, když Eli šla tak brzo spát :sweat_smile: A nebo bude chrupat až do rána, aby ten dnešek dospala :wink: Když budeš dávat Elišce tu polívku zítra, budeš dávat potom ještě něco na oběd? Nebo myslíš, že se tou polívkou zasytí?Jo, to víš, že jsem ráda, že jsem něco prodala :slight_smile: Ale ještě toho mám ve sklepě v krabici hafo po Lei, co nemůžu oblíct Vojtovi. jsou to spíš jen holčičí věci :sweat_smile: Tak se pokusím zas prodat na jarní burze :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - myslím, že jí ta polívka bude stačit. Když jsem jí dělala květákovou polívku, tak jí to stačilo :slight_smile: Dám jí do toho ty písmenka, tak to nebude jen ta voda :wink:
Myslím, že ten Klasik by nemusel být špatný :slight_smile:
Já mám teď kamarádku, která má mimčo, holčičku, tak si ode mě něco brala, tak jsem ráda :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
čauvec holky tak Jolanka má teplotu přes 39 :unamused: to je tím hnusným počasím přišla včera z venku pěkně zmrzlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si to vyčítám že jsem jí tam nechala chvíli s kamarádama :cry: A zítra u nás není ani doktor tak nevím co budem dělat bo bude víkend a pohotovost je daleko!
Taky mi volali že mají konečně zpravený mixér tak jsem zvědavá jak to zpravili :angry: . Zrovna se to hodí bo bratránek má narozky a chci mu na rychlo upéct dortík :grinning: .

Dneska jsem Lei dala bram. kaši a nakrájené na pidi kousíčky vařené kuř. masíčko moc jí to chutnalo a vůbec jí nevadilo že jsou tam kousky :grinning:

paulinka:moc s tebou soucítím chuderko ! Já jsem to spaní měla u Joli do dvanácti drndala pak zaspala na hoďku a pak spala semnou v posteli (a to už jsem ani nespala bo jsem musela dávat pozor abych jí nezalehla a ona mě pořád tahala za vlasy a štípala musela se mě dotýkat a když jsem oddálila kousek tvář tak začala strašně řvát :angry: )
Právě si to teď strašně užívám bo je to nebe a dudy . Tak nestrácej hlavu to druhé bude určo v poho!!!

leonik jdu to zkusit

:wink: Já se taky připomínám děkuji
15. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
zany: v tom jogurtu je jen mlíko, mléčná bílkovina a živý kultury. Takže myslím, že je dobrej. A že nemá třeba 10% tuku třeba jako choceň, po tom by nám Vojta akorát kynul :grinning: To máš dobrý, když máš odběr oblečků :sweat_smile: Já jsem je chtěla nechat ségře, čeká mimčo každým dnem, ale dala jsem jí jen ty miminkovský, ty větší by jí stejně asi neseděly velikostně :unamused:

jola: já jsem už pro vás dneska hlasovala :slight_smile: Chudák Jolanka, tak snad horečku srazíte lékama, a pohotovost nebude nutná :unamused: To jim to taky dost trvalo s tou opravou, ne??
15. říj 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,to je pocasi,co? ted jsem se vratila z venku, musela jsem se ji s Eli aspon trochu provetrat, usnula mi a ted jeste dospava v kocarku. mely jsme to jen tak tak...zacalo ted pekne prset.
leonik:eli prave odpoledne moc nespi, vetsinou tak hodinku nekdy ani to ne, spi tak od 14 do 15....vecer uz ji prave spat nenechavam. kolem 19 uz se smudla, takze chodi vetsinou kolem 20 hodiny spat, usne celkem v pohode ale ve 22 uz me vola....
zany:UM jsem nezkousela davat....chci jeste kojit,takze proto jsem UM nedavala. ona by to asi z flasky ani nechtela,nevim....
to je dobre, ze jsi s ucesem spokojena....relax je nekdy potreba,co? :wink: nechat se jen tak hyckat :slight_smile:
jolo:jak jsi psala, ze jsi mela s Jolou taky tezky spani,tak tak je to presne u nas...kdyz si ji vezmu v tech 22 hodin k sobe do postele, tak me porad osahava, stipe me,drzi me za vlasy a pomalu usina, ma zavreny oci,ale rukama porad "pracuje" a kdyz uz toho mam dost a oddalim se,tak zacne rvat :unamused: kdy to u Jolci preslo?
dnesni noc byla celkem v pohode, sice jsme byly od 23:30 do 1:30 vzhuru,rozhodla jsem se, ze ji proste nenakojim a utisovala jsem ji bud v naruci nebo jsem ji mela u sebe v posteli....usnula a vzbudila se az v 5:30, coz je u nas obrovskej uspech, takze jsem ji nakojila a jeste jsme usnuly do 9:30 :grinning: takze ja jsem se probudila s usmevem a eli taky :wink: hned byla spokojenejsi. dneska k ni bude vstavat manza,tak se snad taky vyspinkam :slight_smile:
jolo:chudak mala...uz je lip?a jak jste prezili noc?
ja chci taky zkusit jidlo nemackat vidlickou,ale jen pokrajet....o vikendu zkusim a uvidim, pak vam dam vedet, jak to eli zvladla....
andilku:co luky,jak papa?je to lepsi??myslim na vas....
leonik:me eli po activiich taky kadi dost....davam i tu holandii, uz mi ji basti....
jolo, leonik:odhlasovano :wink: zase se pripomente.....
jo a omlouvam se za ten roman :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky Holki, tak nám konečně zapli elektriku. Honem jsem povysávala a udělala podobné věci, kde je jí zapotřebí a pak jsem si vlezla k vám. Bára se na to bílo koukala z okna a pak jsme šli i na chvilku ven a dala jsem jí ten sníh i na ruku, ta kulila kukadla :slight_smile:

Jola a leoník- odhlasováno
Holki, prý je v Hyperce akce na sunar, tak pokud používáte tak šup tam než nebude. My tam za chvilku jedeme. pokud se bude dát projet
jola2- Držte se holki, snad to bude jen malinka vyroza a bude zase fajn

leonik- s tou aktivii je to divné, vždyť ta je přece na zažívání
16. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:Děcka jsou v postýlkách, tak mám chvilku :slight_smile: Už se ani o našich nocích radši zmiňovat nebudu, je to hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ne Vojta, ale Lea vyvádí :angry: Leze na ní zas rýma :rolling_eyes:

telu, pavli: díky :slight_smile:

pavli: tak to nebude odpoledním spaním, asi je fakt naučená, že ti usíná u kojení :unamused: My jsme to taky takhle měli s Leou, a trvalo nám to do tý doby, než putovala do svýho pokoje :confounded: Takže do dvou let. Jinak do tý doby, spávala s náma v ložnici, v posteli. postýlka byla jen na parádu, tak jsem ráda, že ji využije aspoň Vojta :sweat_smile: Museli jsme ji já, nebo manža uspávat. Jen, jak jsem ji chtěla dát do postýlky, tak začal ječák :stuck_out_tongue_closed_eyes:Leželi jsme tam s ní do tý doby, než usnula. Taky měla svůj uspávací rituál, že nás tahala za vlasy, a tak.. :grinning: A běda, když vypadalo, že už spí, zavrzala postel a mohla jsem tam ležet další půlhodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už jí jen chodíme přečíst pohádku, a odcházíme s pokoje.U Joly to bylo podobný, tak nevím, jestli to přece jen není těma holčičkama??? :sweat_smile: Vojta je v usínání samostatnej :sweat_smile: No, třeba holky, co mají kluky, napíšou opak :sweat_smile:

telu: vy jste bez elektriky kvůli sněhu, co? Já bych radši brala ten sníh, než to co je u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My teď jedem v Hami mlíku :grinning: Jo a ta activie- právě, jak je to na to zažívání, tak proto se mu asi po tom tak dobře kakalo :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
čau holky tak jsem navštívila doktorku (ne naši ale je super) s Jolou tak jí dala nějaký nápoj (Kulíšek) a to má jen pít a žádné jídlo(až zítra) žeprý má nějakou střevní virozu :unamused: (pořád mi pláče že jí bolí břiško) a ještě k tomu má pořádný hlad a to je teprv 14h. Teplotu taky pořád (jen to nachvíli srazíme ale za chvíli je tu zpátky :angry: )

Leonik:od včera se pokousím hlasovat ale nejde :angry: darabáci jedni!!! Zkoušela jsem i na můj druhý meil a když tam vložím ten kod z meilu tak to napíše nezprávný kod!!!!! No budu to pořád zkoušet! :wink:

paulinka:bylo to zkoro do dvou let (ale neměla dodělaný pokoj tak musela být s námi možná kdybych jí vypakovala dřív od nás??? :confused: ) Taky to bylo blbý v tom že mi tak špatně spala a když mi konečně usla tak bylo to období kdy by se měla v noci budit na čůrání. A já jsem byla tak vyřízená z toho uspávání tak jsem jí raději nechala spát (přectava že bych ji po tom pracném uspání měla zase zbudit!! :frowning2: ) No hrůza . A ještě všichni z okolí měli nejhodnější miminečka na celém světě spinkali celou noc až do sedmi nebo osmi.... tak to mě taky vytáčelo :angry:
16. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.