• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
holky necháváte si posílat fotky přes Happy foto??? Prosím o radu písněte do IP. díkec :wink: Já antitalent nevím jak tam mám poslat fotky přes net. :frowning2: díkec
16. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
jola: no ono to nejde poslat víc lidem :unamused: Jsem ho měla přihlásit jinam, tady je šance na výhru minimální :unamused: A kdoví jestli to není nějaký podchycený :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudák Jolanka, být hladem, to je hrozný. Tak snad se brzo vykulíruje :slight_smile: Naše Lea má rýmu jako trám, to zas bude noc :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak já přes happy neposílám, snad poradí holky :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
leonik-jj, byli jsme bez elektriky. Průšvih byl, že malá je na sunaru a nebylo kde převařit vodu. Tak jsem to musela risknout. Zatím je malá v klidu, tak snad i bude.

jola2- držím palečky ať to fakt brzo přejde
16. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
ahojyk holky,
teď jdu chvilku na Vás,pak na kluky :grinning: (superstar)

nějak nestíhám,anetka nějak změnila režim,poslední tři dna šla spát až po obědě,ještě k tomu v takovou dobu,že jsem se sem nedostala :frowning2:
Počasí u nás taky hrůza.Napadlo cca20cm sněhu,ale už je skoro všechen pryč.Přád foukalo a sněžilo,ale stačili jsme postavit malýho sněhuláka :slight_smile: Naštěstí se to obešlo bez výpadků elektřiny.
co se týče jídla,tak u nás téměř žádná změna.Dneska půl jogurta,kaše,jinak nic:frowning2: Snad je na tom Luky líp(:slight_smile:Př eju vše nej k zítřejšímu svátku:slight_smile:)
Jednu novinku máme,včera se jí babí naučila paci paci:slight_smile:

telullah-snad to bude v poho,bez převařený vody.Nezávidím,člověk je zhýčkaný a na elektr.hrozně zvyklý.No aspoň,že je plyn.

joly-snad se malá brzy uzdraví,to musí bejt těžký,jí udržet o hladu :frowning2: Já bohužel s fotkama přes Happy neporadím,posílám přes Fotolab.Dělala jsem to zatím jen jednou a přišla jsem na to sama a to taky nejsem žádnej velkej talent :grinning:

Holky tak mě napadlo,třeba zany,leonik,namáte odkud jste.Písnete,jestli to není tajný? :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
cauky holky,

tak u nas uz boli vianoce :grinning: ja som si vcera kupila predcasne pekarnicku moulinex, a dnes manzovi v zlavach 2 tenisky (ked uz tak uz :grinning: ). kubikovi si bude musiet pockat a asi mu pod stromcek zabalim prazdnu krabicku, krabicky od hocicoho ho v poslednej dobe bavia :grinning: najlepsie od caja, priapadne mala krabicka od liekov. hracky tuto dobu ani nahodou. jedine knizky teda :slight_smile: vcera sme aj 1.x piekli a vysledok super :slight_smile: leonik, a pecies aj ine ako chlebik? tie pekarnicky maju velke vyuzitie ale som teda zvedava na co ju naozaj pouzijem, zajtra sa chystame robit v nej cesto na pizzu :slight_smile:

luci, babi by mohla chodit castejsie, ze? :slight_smile: u nas je to zas s poobednajsim spanim tak vselijak..parkrat poobede nespal vobec a vacsinou spi doobeda od cca 10.00 a poobede zaspi az okolo 17.00, necham ho ale len 30 min. snad sa vam to upravi... aj s tym jedlom, hmmm, my sme presny opak, zje uplne vsetko a ozaj vela, jogurtu aj 200 g :confused:

tak pridavam sa k luci a sadam k tv :slight_smile: jo a odvcera skumame jakubove prve pokusy o lezenie :slight_smile: no chce to este vela trenovat ale aj tak sa tesime :wink:
17. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že skoro není co dočítat :sweat_smile: My jsme dneska byli u našich, manžel se švagrem ryli zahradu, tak jsme byli s nima venku, ale zima teda děsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra manžel hlídá a já jedu s mamkou, ségrou a švagrem do Brna do Ikei, a tak, po nákupech. Už se těším :slight_smile: :slight_smile:

telu: jejda, to si bez tý vody nedovedu představit. No když jsem dneska viděla zprávy, jak jsou tam lidi už čtyři dny bez vody, elektriky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je strašný, chudáci :frowning2:

luci: tak to je Anetka šikula, když se tak rychle učí :slight_smile: Asi nemá takovou potřebu jídla, třeba jí to stačí, to málo, co sní :slight_smile: Když Vojta sní míň, tak mu další jídlo dám dřív, třeba i o hodinu, nevím, jak ti Anetka dlouho vydrží bez jídla. Já se snažím dávat každý 3 hod, když sní málo, tak dřív. Jinak já bydlím v malý vesnici, kousek u Náměště nad Oslavou :slight_smile: je to 40 km od Brna :wink:

zzuzca: Vojty taky nedávno přestaly bavit hračky :unamused: Takhle kramařit v šuplíkách, sbírat smetí, a hitem je teda vysavač :sweat_smile: U něho stráví za den nejvíc času :grinning: S pekárnou jsem maximálně spokojená :wink: Peču v ní sekanou, zadělávám kynutý těsta,i to na pizzu, jak píšeš, v létě v ní dělám marmelády, občas i nějakou buchtu v ní upeču :wink: Máme teda už druhou pekárnu, ale peču už 2 roky :wink:

Já jdu poklidit a taky zasednout k superstar :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda holky,nesel nam net,tak pisu az ted...
paul:to sji hodna,ze na nas myslis..ale stale bojujeme,Sunar moc enchce vpije 100ml a konec vic do nej nedostanu....a le asi nam rostou zoubky..nevim jak e to pozna,ale jsou vic videtmslinta jako neco...musim koncit..luky vola :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Ahojky holki, tak nepřevařená voda dopadlo dobře, žadné zvracení a podobné věci. je protivná v posledních dnech, ale to bude tím, že jí nejde chodit a padá na zadek hned jak se pustí.
luci81- jj, to je pravda. kdysi se bez toho obešli všichni. nebo bez telefonu... Jinak je malá šikulka :slight_smile:

leonik- jj, to bych asi byla hodně naštvaná. Už je to tu v pohodě, jen to taní je hnus. Všude samé bláto... No a co jsme čekali, tak máme poničené ohrady.
18. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahojyk holky,
malá spí,tak jdu na chvilku a pak jedem na plavčo :slight_smile: Včera jsme byli na posvícení u manžový babičky,hroozne jsem se zase nacpala.Večer jsem stoupla na váhu a zděsila se,mám zase o dvě kila víc,(teda nejen po tom posvícení :wink: :grinning: )budu se muset začít krotit.
zuzzi-babička bydlí o patro níž :wink: Hračky Anetku taky moc nebaví :wink: No vidíš,jakej je Kubík šikula :slight_smile: Nedávno jsi říkala,že se začal plazit a už poleze :slight_smile: Tak to jste si udělali radost teď a pak budete mít další,jak se budou Kubíkovi líbit Vánoce :slight_smile:My si budem k Vánoců,kupovat televizi,tak se těším,hlavně teda manža :wink:Máme starou,čekám,kdy přestane jít,teda doufám,že ještě do těch vánoc vydrží,možná jí koupíme až po,až budou slevy.

leonik-no já nevím,s tím jídlem,ona by nejradši nejedla vůbec,mám dojem,že by vydržela celej den :frowning2: ani po čtyřech hodinách nic nesní,i když předtím jedla málo :cry: Jen tu kaši a kojo,mazitím dvě tři lžičky,nebo kousíčky něčeho.Pochlub se,co jsi koupila hezkýho :wink: koukám,že Ty pekárnu teda využíváš,to je dobře.Ani jsem netušila,že se v ní dájí dělat třeba marmelády,to je fajn.

telullah-jakto,že máte poničený ohrady?napadaly vám na ně stromy?
19. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky Holki, tak dneska Bára po pár dnech zase spala ukázkově. A spala až do sedmi. jsem se taky krásně vyspinkala. Jenom je prostě protivná, zuby a chození ...

luci81- řešíš váhu, ale moc to nepřeháněj... budou Vánoce... Na ohradu nám napadali stromy, poničilo to pár kůlu a potrhalo lana mezi těma kůlama. Tatík už na tom pracuje.
19. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
AHOJDA HOLKY.ted me Lukysek usnul.tak vam muzu rict plno novinek...
takze..Luky od patka leze a ode dne je rychlejsi....taky se v postylce a vsude mozne,kde se muze oprit,,tak se postavi..takze v postylce kazdou chvili stoji :grinning: ,,taky umi,mama,baba ...uci se pomalu tata,ale nejde mu ttt...takyuz rozumi,ze trouba pali,ze dela au...tak si dava pozor a nesaha na to,je to sikula..
taky nam rostou zoubky...v pusince citim takovy dva,takze nevim nevim.slinta takov mesic,tak ejstli to ma od te doby...take s s tim spojiju to ze ji malo...pry nektere deti ji min,tak nevim.snad to to brzy nejak vresi...
luci:neboj,,nejsi v tom sama,taky mam pocit,ze nic enchce,ale pri tom ma jako hlad vis..jako ji jen jogurt a kasi a taky malinko kojo,,u Sunaru ho premlouvam,ale sni neco.ale ymslim,ze nerad.treba ji rostou taky zoubky,no treba je mate,ja uz si to tu nejak nepamatuju..tak se omlouvam,...a dekuju k blahoprani.Svatek jsme oslavili radne!dostal knizku od Fisher Price,moc se mu libi,byla sjem rada,taky hada na postylku a jeste ty vodolepky...no ve vane si jich moc nevsimal,,,spis studoval odpad a hadici od baterie :grinning:
leonik,luci:taky davam kaszdy tri hodiny,,teda davala,protoze ted je to jinak...vzdycky toho snedl,ze jsem koukala kolik toho sni..a ted,,hruza,.takze neporadim..
leonik:taky miluje vysavac,taky hadicku ,kterm mu vysavam nos,,tak yma rad kabely a supliky :grinning:
luci,ja vahu enresim,nema to u me smysl,taze to nresim...
19. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak konecne nam trosku vykuklo slniecko :slight_smile:

luci, posviceni zavidim :slight_smile: no a, kto by odolal takym pokuseniam :slight_smile: ja tomu v poslednej dobe teda tiez davam...no nedavno som to dostala :frowning2: to je teda nezvyk, po 1,5 roku, boli to zlate casy..tak to bude asi aj tym, hormony trosku blaznia, aj vlasy mi zas sialene padaju :unamused: s tym jedlom teda bojujete, ak ale anetka nie je nejak extra nespokojna asi nie je dovod sa znepokojovat. no povie sa to lahko, ale aj mne ked jakub neje, som z toho spatenka. no holt nam maminam sa to zda nelogicke, ale asi im to staci. snad to obdobie rychlo prejde.

vcera ta superstar bola fakt super, dievcata su jedna lepsia ako druha, fakt zazitok, sa citim ako nastrocna ked to pozeram, ale nevadi :slight_smile:

inak pekarnicka bezkonkurencna :slight_smile: to este len pojdu tie kila hore :grinning: uz mame tip na darcek mojim rodicom :slight_smile:

luci, jakub polezie ale ktovie kedy :grinning: tie jeho pohyby su zatial strasne vratke.
19. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tady to moc nežije teda :confused: :sweat_smile: Manžel je dneska doma, tak si hraje s Leou, Vojta spí, tak mám chvilku klid :slight_smile: Vojtík je už dva dny nějakej marodnej, má pořád teplotu kolem 38, dneska už dokonce přes 38 :frowning2: Před chvílí jsem mu dala Nurofen, je chudina schvácenej, má lesklý oči, je takovej nijakej :frowning2: Tak ještě počkám zítra, a kdyžtak budem muset k dr. :unamused: Nic ho nebaví, pořád kňourá, tak většinu času co je vzhůru ho chovám :unamused: Dnešní noc skoro nespal, pořád sténal, převaloval se, takže jsem se vůbec nevyspala ani já :unamused: Jinak jak jsem si myslela, že mu roste zub, měl tam tu zřetelně bílou tečku, tak to byl nejspíš nějakej aft, jak všechno strká do pusy :unamused: Už to tam nemá, takže zůstáváme nadále mezi bezzubýma :sweat_smile:

luci: tak si plavčo užijte :slight_smile: To je divný s tím jídlem, tak třeba když ji po jídle ještě dokojíš, tak jí to asi stačí :confused: :slight_smile: V Brně jsme prolezli všechny obchody, nakupovala jsem v Dm, takže jsem tam zas nechala peněz :sweat_smile: a z Ikei jsem si dovezla nějaký drobnosti :slight_smile: To posvícení, to je jako co?? Něco jak masopust?? :sweat_smile: To tady u nás nemáme, máme tady akorát poutě a hody :sweat_smile:

andilek: Luky je šikula, už toho tolik zvládá :slight_smile: Včera jsem se sem nedostala, tak taky přeju Lukymu vše nej..k svátku :slight_smile:

telu: takovou noc jsem už hóódně dlouho nezažila :unamused: Tak zase práce navíc, co, to je smůla :unamused:

zzuzca: ty jo, to by se mně taky líbilo nemít to rok a půl :slight_smile: Já už přemejšlím nad nějakou antikoncepcí, abych to neměla :unamused: S tou pekárnou máš pravdu, kila jdou nahoru :unamused: ale kdo by odolal čerstvýmu chlebíku :sweat_smile: U nás vydrží max. do druhýho dne :sweat_smile:
19. říj 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz
taky tady teď odpoledne svítí :slight_smile:
zzuzi-já to ještě nedostala a zatím se mi taky nestýská :grinning:Anetka jinak nespokojená není,ale je mi divný,že dřív jedla normálně,ne teda nějaké velké množství,ale jedla zeleninu,ovoce...Jinak bych to asi tak neprožívala,no snad se to spraví,dneska snědla PŮL!!! malý skleničky :sunglasses:S tím lezením,nech být,o plazení jsi taky říkala,že mu nejde a podívej :slight_smile:už zkouší lízt,to Anetka ani náhodou.

andílek-téda,to si Luky nadělil ke svátku dovedností :slight_smile: šikula :slight_smile:Mě stačí,že se než usne,asi dvacetkrát posadí,nechci vidět,až přijde na to,že se dá vstát i v postýlce.Myslím,že u nás to jídlo zubama nebude,už má čtyři a nikdy to nedělala,navíc se mi nezdá,že by něco nasvědčovalo tomu,že lezou další.Na ní právě vůbec není vidět,že by měla hlad :sweat_smile:
19. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
leonik,psaly jsem naráz :slight_smile:
Díky,plavčo jsem si užily,Anetka byla pochválená,příště budeme potápět pusinku.Chudák malej-no není divu,při tomhle počasí :angry: Snad mu bude brzy líp.Pořádně nením,jaký význam má posvícení,hooodně se jí :grinning: Masopust to není.to budou asi spíš jako ty Vaše hody,je to kolem podzima.

telullah-taky to známe,my míváme poničený ploty u části obory,kudy protéká potok,když je to tam zatopený,tak voda jak tlačí kdeco před sebou,tak to většinou taky někde nevydrží.Nebo občas to ničí i sama zvěř :angry: Hlavně daňci,to jsou divoši :grinning:
19. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
čau holky!! Dnes mi manža přivezl mixér z opravny. A zjistila jsem že na to zase nešáhly a vůbec není opravený :angry: :cry: . Tak jsem to nevydržela a jela ho opět REKLAMOVAT!!!! Paní na mě byla pěkně hnusná a že za to nemůže a že si musím zavolat přiímo do opravny ona nemá čas vše vyřizovat vše bla bla bla.... Já na to že je to teda pěkný že nemůžu malé dělat polívečky a že jsem přišla o dost kšeftu na dorty a ona že by si takový mixér na pečení ani nekoupila (já vím že to není bůh ví co ale nebyl ani ten nejdražší ani ten nejlevnější stál 1500,-) Řekla jsem jí že to byl dárek tak co jsem měla dělat říct že mi koupili šunt?? No nechala jsem jí ho tam a doma zavolala přímo do opravny. Pan opravář mi připadl jak opilej koktal a mluvil úplné nesmysly :unamused: a když jsem pak zjistila že ani neví pořádně jak vypadá mixer se stojanem že dělá do kamer a tyto optravy dělá kolega tak jsem to holky už nevydržela a normálně se mě spustily slzy jako hrachy. Nakonec mi pán opsal číslo objednávky a jak to tam hned dorazí tak se na to koukne tak jsem zvědavá! A závěr mám úpolně mega DEPRESI!!!! Pořád se mi chce jen brečet vše na mě padá :cry: No zítra půjdu s Leou na prohlídku k dr. a pak se zajedu podívat do Ikea a něco si koupím abych si zpravila náladu. Holky soráč za ten román ale je mi už trochu lépe když se můžu někomu svěřit ještě že vás mám :dizzy_face: .
19. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
ahojky holky,nejak nebyl posledni dny cas na net...jsme u nasich a tady se porad neco deje. musim vam napsat, ze se u nas noci zlepsily...tuk tuk :wink: asi ctyri dny ted k eli vstaval manza a ja jsem spala vedle v pokoji. mala se vzdycky tak trikrat za noc vzbudila, dal ji napit vody, dudana, polozil ji na bok a spalo se dal. pro me prisel az v sest hodin a bych ji nakojila. no tak jsem zvedava na dnesni noc, budu s ni po dlouhy dobe sama, manza jel do prahy....bojim se aby na me nezkousela ze chce nakojit, preci jen u tatinka vi, ze ji nenakoji :slight_smile:
dneska jsem zjistilia, ze ji roste nahore dalsi zoubek a uz si sama krasne seda....no a je posledni dobou takova spokojenejsi,jak je vic vyspinkana.....takze je spokojenejsi i maminka :wink:
jolo:to je des s tema reklamacema a opravama....chce to pevny nervy,co?ale co je moc to je moc...no snad uz se ti to brzo vyresi a bude lip. ja mam obcas taky takovy chvile, kdy se to na me vsechno sesype a bulim a bulim....bude lip, uvidis....nesmutni....
luci:my na plavcu zatim polevame hlavicku, eli uz na heslo krasne reaguje, poctive trenujeme kazdej den ve vane...a za 14 dni pujde pod vodu, tak se trochu bojim....
zuzzco: ja jsem to taky jeste nedostala a taky se mi nestyska...asi to bude mazec,az to prijde :unamused:
andilku:taky dodatecne lukymu vse nej k svatku....
holky, ja jsem dneska zkousela eli zeleninu nemackat vidlickou,ale pokrajet na maly kousicky a masicko taky a eli to zblajzla raz dva....ona bude v tomhle asi fakt po me,ja jsem pry taky snedla vsechno co mi dali :grinning: zitra chci zkusit cervenou cocku,tak jsem zvedava, jak ji bude smakovat....
leonik:jak je vojtovi?no snad budete mit klidnejsi noc, moc vam to preju.....chudina malej, snad to nebude nic vaznyho....a bude brzo zase fit :wink:
zuzzco:superstar fakt super!!!holky jsou sikulky, jsem zvedava, kdo dneska vypadne....
19. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
luci: Vojta taky ještě neleze :unamused: Pořád péruje na kolínkách, už asi měsíc, ale pořád ještě nezjistil jak na to :sweat_smile: Cvičím s ním, že mu dám ručník kolem bříška, držím ho oběma rukama za konce, a jako ho nadzvedávám, aby byl na kolenách a snažil se, ale on z toho má děsnou prču :grinning: Snad na to jednou přijde :sweat_smile:

jola: tak to fakt není normální s tím mixérem :angry:Jak si to můžou dovolit, vracet ti to když to není spravený :unamused:To už máš skoro nárok na vrácení peněz :unamused:A zrovna levnej teda nebyl :confounded:Jj, s tou depresí tě chápu, dělá to taky to blbý počasí, taky mám depky :stuck_out_tongue_closed_eyes:Kór když jsem teď zavřená s malým doma :rolling_eyes:Tak si sprav náladu zítra v Ikei :wink:Jezdíš do Brna k Tescu? :slight_smile:

pavli: že by nastal u vás obrat k lepšímu? :slight_smile:To je dobře, tak snad to tak vydrží :dizzy_face:Vojta má i po tom nurofenu pořád 37,7 :unamused:Večer jsem ho vykoupala, dostal mlíko a chuděrka hned usnul :unamused:Je pořád takovej studenej, jen to čelíčko mu hoří :frowning2:Noc asi bude zase stát za houby, už byl zase vzhůru :unamused:Z tý červený čočky jsem Vojtíkovi dělala polívku předevčírem, zblajzl celou skleničku :slight_smile:

tak už zase brečí :frowning2:Tak přeju klidnou noc, u nás zase bude veselo :frowning2:
19. říj 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko, tak dnešní noc taky super, Bára spala až do šesti. Tak to jsem se dvě noci za sebou krásně vyspala. Musím se pochlubit tím, že malá fakt začala usínat sama a bez problému v postýlce. Teda někdy zabrečí, ale už je to pohoda... Jen máme problémy u jídla. Nechce u něj sedět v klidu, pořád se toči a mrská sebou.

leonik- třeba mu ty zoubky rostou, ale nechce se jim prořezat. Tak dej vědět, jak mu je. Práce s ohradou to nacíc je, co naděláme. Už to včera opravil, teda aspoň kousek a koně můžou ven. Po zimě se opraví zbytek.

luci81- jj, oni zvířatka jsou mazyný. Jakpak ten sníh dopadl u vás?

jola2- 1500 jsou taky peníze a pěkné peníze. takže ať jde paní a opravař do někam. Asi by mi tam taky ruply nervy, ale já bych jim spíše vynadala. Běž si dneska spravit náladu a drž se :slight_smile:

paulinka80 - já ti závidím, k maléí vstává manža... to neznám :slight_smile: Jinak je to pěkná šikulka

Holki, co zkoušíte nočníky. jakpak jste na tom? U nás nic moc, jen dvakrát a to spíše náhodou
20. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
pauli- super ze noci lepsie, len tak dalej :slight_smile: :slight_smile: eli je tiez pekny jedlik sa divam :grinning: kubajz je zrut :grinning: no neviem co je vyssie stadium :grinning: cocku aj ja chcem uz dlhsie vyskusat ale este sme nedavali...pisni potom ako chutilo :slight_smile: tak uz sedi, to bude mat ale vyhlad :slight_smile:

joli, a kedy si kupovala ten mixer? ak je to menej ako 6 mesiacov dozadu, daj vediet, mam pre teba riesenie :slight_smile: a ak je reklamovany pre tu istu zavadu myslim ze 2x, al. 3 x mali by ti vratit peniaze..uz si to presne nepamatam, chce to nastudovat, ja som si tiez s mixerom uzila reklamacii..no pevne nervy, verim ze to dokaze cloveka pekne nabrusit..

holky, tak my veelmi opatrne lezieme :slight_smile: nesedime, to sa mu podarilo len parkrat aj to s velkou oporou ruk a netrenuje to..ale lezenie ked mamka motivuje- trenuje, casto z toho ale prejde do plazenia, co uz vie. mam radost :slight_smile: ale zas je to take vrtkave a jednu stranu pouziva viac, som ale optimista,z prveho plazenia sa mi chcelo plakat, hrozna asymetria a velmi sa to upravilo :slight_smile:

v piatok ideme pozriet jakubovho bratranca (1 mesiac) a potom na svk za starymi rodicmi.

inak to stretko by bolo velmi fajn :slight_smile: vidiet sa aj s mrnousami
20. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Holki, zkoušíte dávat zelí? Nebo je to moc brzo? Nejsem si jistá.
Jinak nějaký srazík by byl fajn
20. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem to vcera zakrikla s tou noci....byla tri a pul hodky vzhuru a delala kraviny, no ja jsem spala dohromady asi ctyri hodiny. celej den je pekne uknourana, tak ji dam do kocaru a vyrazime ven. asi to bylo tim, ze jsem s ni spala ja a ne manza. porad se me chtela dotykat, stipala me...no desny. jeste ze vecer tu uz zase budeme tatku mit.
tellu:jojo, na manzu si v tomhle stezovat nemuzu, je hodnej, ze mi s eli tak pomaha :slight_smile: zeli jsem zatim nezkousela,myslim, ze je jeste brzo....dneska jsem delala tu cocku a chutnala ji, ja jsem si ji k obedu dala taky po dost dlouhy dobe a taky jsem si pochutnala. ta cervena cocka je dobra v tom, ze se nemusi predem namacet a hlavne ze nenadyma :wink:
zuzzco:tak super, ze lezete...aspon takhle,malej je sikula a ty taky, ze tak hezky cvicite :slight_smile: to eli to jen zkusi a kdyz ji to nejde,tak se zacne plazit a staci ji to....
20. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, Vojta v noci pobrekával, ve dvě ráno zase hořel jak kamna, tak jsem ho šla změřit a měl 38.3 :frowning2: Tak dostal zase Nurofen, nechala jsem ho nahatýho, aby trochu zchladl, a spal nahatej jen v pytli do rána. Ráno byl studenej jak led :sweat_smile: Dopoledne spal 2,5 hodiny, je protivnej, nic ho neba :unamused: Ráno byl bez teploty a teď už má zase 37,8 :frowning2:

telu: zuby to nejsou :frowning2: má trochu rýmu, asi nějaká viróza :unamused: U jídla taky máme problémy, v klidu neposedí, pořád se otáčí jinam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Zelí jsem mu už zkoušela dát do polívky, trochu jsem odkrojila a uvařila se zeleninou, a dobrý :slight_smile:

zzuzca: to je fajn, že Kubík leze :slight_smile: Chce to hodně trpělivosti a času s tím cvičením, že. Ale aspoň je díky tomu vidět každej pokrok :slight_smile:

pavli: tak ještě že není manžel dýl pryč, co :unamused: Já vařím červenou čočku dost často, máme ji rádi :slight_smile: Tu tmavou už ani nedělám.

Holky, za jak dlouho chodíte k dr. když mají prcci teplotu nebo horečky? Vojta má už dneska třetí den, doteď jsem to nemusela řešit, nikdy na to nějak netrpěli :confounded: Akorát když měl kdysi ten zánět, ale to jsme k dr. museli hned, byl moc malinkej. tak teď teda nevím :unamused:
20. říj 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
leonik- určitě máš u nurofenu napsáno, za jak dlouho k lékaři pokud nezabírá. Já bych frčela určo třetí den. Zatím jsme to nezažili s Bárou, ale u Péti ano. To se frčelo hned třetí den.
20. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
jinak jsem vám holki odhlasovala
20. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
telu: no tam je psaný pokud horečka přetrvává dýl jak tři dny, tak pak to řešit s dr.Jenže on má už tři dny většinou tu teplotu zvýšenou, tak 1-2 za den se objeví horečka :unamused: Právě, že je to divný. No každopádně, zejtra ráno s ním zajedu k dr. :unamused: Nechce moc jest, jídlo plive, takže kdoví jestli ho taky nebolí v krku :confounded:
20. říj 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
telu: díky :dizzy_face:
20. říj 2009 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz
čau holky tak si přectavte že mixér už mám doma a zpravený (nebo zpíš nový :dizzy_face: ) Přivezl mi ho přímo pán co jsem mu včera volala (dneska ráno mi to nedalo a volala jsem mu a omluvila že jsem mu plakala do telefonu že to na mě nějak padlo a on že to bude všechno dobrý! Že budou polívečky i dortíčky tak jsem mu poděkovala a zavěsila a on za dvě hodiny klepal na dveře :grinning: No ještě pugét mohl aby to bylo dokonalý :grinning: )
Dneska mi Lea vůbec nespala usla až o půl šesté :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela jsem že to budou asi vrchní zuby a teď začala hicovat 39,5 tak nevím co se z toho vyklube. No snad se dneska vyspím :cry: .

Paulinka:moc jsem na tebe myslela s tím spaním no škoda :unamused: . Ale máš to dobrý že máš šikovného manžu :wink:

Leonik:přeji aby ty teplotky rychle přešly zatím dobrou malá už zase pláče tak musím letět
20. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
leonik:to me mrzi,ze ma Vojta teploty,snad to bzy prestane.myslime na tebe...my jeste teplotu nemeli,takze ti neporadim. holky urcite budou vedet...
jola:to jedobre,ze ams konecne nejaky mixer doma :grinning: ten pan je milej,kazdej jinej by se na to vykaslal,,,no bud rda...fakt,,jeste ty kvetiny... :grinning:
20. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
jola: no tak to je super, když máš novej mixér :slight_smile: Tak snad bude sloužit líp, než ten předchozí :slight_smile: Jejda u vás se taky marodí :unamused: Taky přeju brzký uzdravení :slight_smile: :wink:

andilek: jo, díky, no snad to nebude nic vážnýho :unamused: Mám strach, aby zas neměl nějakej zánět močáku :unamused: Zítra ráno jedem k dr., tak uvidíme, na co přijde :unamused:

dobrou noc, jdu poklízet a žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.