• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky,

po delší odmlce vás zas zdravím :slight_smile:

Máme se fajn, Eliška už se rýmy skoro zbavila :slight_smile: V pátek jsem s ní riskla plavání, že buď to ustojí a nebo jí tím dorazím... No naštěstí to ustála v pohodě :slight_smile:
V sobotu jsme uklízeli a odpoledne jsme byli u bráchy. V neděli jel manža zas do lesa nařezat pár stojek pod strop, protože jich bylo málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale už je to snad v pohodě a stačí to :wink:
Včera jsme byli s dětmi ve městě poslat balíček (hrazdičku) a pak jsme koukli do sekáče jestli se nám něco neprodalo. V jednom to ještě za září neměli, v druhém jsme něco dostali :slight_smile: Odpoledne jsme pak byli venku s kamarádkou, ale už je prd teplo, ale hlavně že nepršelo :dizzy_face:
Dneska jsme byly s Eli na náhradním plavču :slight_smile: Eli už se potápí bez pomoci polévání a dobrý :slight_smile: V pátek se teda zakuckala, ale dneska ne. Možná proto, že už neměla plný nos a mohla se nadechnout líp :slight_smile:

Jdu vás dočíst :slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Telu - to je síla jak je člověk závislej na elektrice, co? :unamused: Nám když tu nešla, tak to byla síla. Ani ne tak kvůli tomu, že nešla TV nebo tak, ale spíš, že si nic neuvaříme, neohřejeme, protože máme sklokeramickou desku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No hlavně, že už vím to jde :slight_smile:
Nočník zkoušíme a musím Eli pochválit, protože většinou něco vytvoří :slight_smile: Buď čůrá a nebo i kaká! Po ránu teda určitě a většnou i po obědě a nebo navečer :wink: Bobek v plence má spíš náhodou a jen malý... A nebo když někde jsme a nevychytáme to...

Leonik - a nezkoušeli jste tam Leu dát dřív? :confused: Honzík je v pokoji od 11 měsíců, kdy začal špatně spát s námi v ložnici a jak jsme přišli, tak se budil... :unamused: No a pak se to zlepšilo. Občas dělá scény a zkouší to na nás, aby tam s ním někdo byl, ale většinou to jde po dobrým a usne sám :wink:

Luci - tajné to není odkud jsem :wink: Jsem z Příbrami, resp. bydlím 6 km od PB :wink:
A to je Anetka šikulka, že dělá paci paci. Eli to dělá od dovolené a tleská si skoro pořád :dizzy_face: Třeba na plavání tleská snad pořád :grinning:
A o váze mi ani nemluv:unamused: Taky jsem přibrala :rolling_eyes: Musím s tím něco dělat bez ohledu na Vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a televize se nám takhle před dvěmi roky rozbila tak dva měsíce před Vánoci. No tak jsme holt koupili novou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík z toho sice rozum neměl, ale nechtělo se nám čekat tak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi - tak vy už jste měli Vánoce :grinning: No co, prcek z toho ještě rozum nemá, tak si to můžete dovolit... :wink: My už ne, musíme kvůli Honzíkovi :wink:
Ale super, že jste si udělali radost :slight_smile: My teda pekárnu nemáme... Přemýšlela jsem nad ní, ale zatím ne... Nevejde se mi sem, možná do baráčku :slight_smile:
No já jsem to taky ještě nedostala... Možná je to i tím tělískem, jen jsem delší dobu špinila a teď je to OK :slight_smile: Vlbec mi to nechybí :grinning:

Andilku - dodatečně vše nej Lukymu k svátku :slight_smile: Je šikulka, že leze a stoupá si :slight_smile:

Leonik - to je mi líto, že je Vojtulda nemocný :frowning2: Snad bude brzy líp... :wink:
Možná bych s ním už k doktoru zašla... Přeci jí nemá pro nic za nic... Já většinou čekám tak 2-3 dny... :wink:

Pauli - tak to je super, že Eli spí líp... Nepřemýšlela jsi jí tedy zkusit dát do jejího pokoje? :confused: Třeba by to taky pomohlo :wink:
A Eli je šikulka, že hezky papá i pokrájený věci :wink: Eli teď teda trochu s jídlem zlobila. Dávala jsem jí do pusy, ona pusu otevřenou a jsem jsem jí dala lžičku k puse, tak jí secvakla a půlka jídla venku :unamused: No ale dneska baštila líp :slight_smile:

Joli - s tím mixérem je to teda k nas.ání!!! :angry: To si z tebe už snad dělají srandu, ne? :rolling_eyes: Ale aspoň, že ti teda přivezli nový!!!
20. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jinak Eli pije hezky sunar :dizzy_face: Večer si dá kaši a pak ještě vypije tak 130ml mlíčka :dizzy_face: Pije to už v postýlce a pak usíná hezky sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V noci se budí tak okolo půl 4 až 4.... To jí nakojím a v 6 se budí na sunar a spíme tak do 7 :wink: Možná by spala i dýl, ale protože přijde Honzík, tak je po spaní. I když v neděli spal Honzík až do 9:15 :grinning:

Taky mi přišel rozvrh ze školy a to bude něco... Máme od 8 do 18 a za celý den jen 35 minut přestávku :unamused: a to buď 5 nebo 10 minut... No nevím kdy budu jíst :confused: Asi se pohubnu :grinning:
No a v sobotu máme celý den jen jeden předmět. To bude asi něco :grinning:
Dala jsem se ale na boj, tak to snad zvládnu :wink:
20. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Po delší přestávce se zase hlásím. Vrhla jsem se do prodávání věciček po Danče a vkládání inzerátů a psaní
odpověďí a dotazů maminkám, rozesílání balíčků mě zabralo veškerý volný čas a na "koníka" jsem neměla čas.
Podařilo se mě konečně prodat ten kolotoč, tak postýlka bez něj zase vypadá krásně. :slight_smile:
Zatím mám prodanou asi polovinu věciček, tak jsem ráda, že ve skříni se uvolnilo místečko. :slight_smile:

Danina začala kromě paciček dělat pápá a pokouší se ukazovat jak je veliká. :grinning:
S jídlem pořád stejné, moc tomu nedá. Spaní docela katastrofa, za noc klidně 4x vzhůru. :angry:

Jdu dočíst alespoň poslední stránku. :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
ahojky holky,
jdu na Vás mrknout,ale nevím,jestli dopíšu všechno.Postupně dočítám,ale psát už nestíhám.Anetka už něco málo přes hodinku spí,tak počítám,že už mi moc času nezbývá :confounded: Naučila se potvůrka ťapat ze ruce a nechce nic jinýho dělat :angry: Snad budem muset koupit chodítko,nebo nevím,jak budem fungovat.Naštěstí teď nemusím vařit.

joly-téda,to je něco s tím mixérem,to je story :slight_smile: Pán je moc hodnej :slight_smile: Ať Ti dobře slouží.Myslím,že na krémy a řídké těsto na dorty by měl stačit i obyč,to ať se mě paní prodavačka nezlobí.Doufám,že už Ti je líp,moc jsem na Tebe myslela.taky se mi to stává,tak koukám,že bohužel nejsem sama.Zkoušela jsem hlasovat,ale nějak to nemůžu najít.Nezkončila Vám už ta soutěž,kdyžtak mi prosím pošli novej odkaz.

leonik-odhlasováno,napoprvé :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
pauli-jojo,jsou to ,,vyčůránci,,to víš,že pozná,že to není taťka bude to na Tebe zkoušet.manža je moc šikovnej a Elinka taky,že to s ním zvládá.Gratulka k sezení :slight_smile:

zzuzi-neboj,ono se mu to lezení určitě brzy srovná,jak píšeš,lezení bylo ze začátku taky všeljaké-je to šikulka :slight_smile:

nency-tak se Ti prodej daří,to je dobře.Je těch inzerátů spousta.

zany-jsi odvaha,já bych na to asi neměla,zkusit školu :frowning2:

jeden typ na akci:

Nakupte od 21. 10. do 3. 11. 2009 libovolné balení plenek Pampers Giant Pack, jedno dvojbalení vlhčených ubrousků Pampers Baby Wipes (2x 63 ks nebo 2x 72 ks) a tři balení mléčné kaše Nutrilon (250g) dle Vašeho výběru. Na pokladně Vám z ceny nákupu odečteme rovných 220 Kč.

Zboží je na regálu označeno heslem: Tesco pro maminky, které už vědí.
Akce platí v hypermarketech Tesco.

Klidně tohle malé tajemství svěřte také dalším maminkám.
Pěkný den Vám i Vašemu drobečkovi

Vaše Tesco
21. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky,

Elinka se dneska na kojení vzbudila ža v 5 :dizzy_face: Dopoledne jsme vyrazili do města, koukli jsme po punčoškách, Honzíkovi jsem koupila dvoje a Eli ještě jedny :wink: S tím teď vystačíme, pak se uvidí :wink:
Doma jsem rychle uvařila a protože Eli spala dopo jen 20 minut, tak jsem jí dala taky spát. Honzík šel normálně, tak uvidíme. Ale teď mě vyloženě nas.al!!! :angry: Leze ze záchodu, ho.no ještě u zadku, které mu pochopitelně spadne na zem, on do toho šlápne a letí sem za mnou!!! :angry: :angry: :angry: A to jsem včera vytírala, ale dneska to není vůbec nikde vidět!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Připadám si úplně zbytečně :pensive:

No nic, jdu si chvíli číst a odpočívat a odpoledne máme sraz s kamarádkou v dětském centru :slight_smile:

Luci - díky za tip, já kupovala plenky v Albertu za 299 Kč Giant pack. Cena platí když koupíš dvoje. Já si toho tele nevšimla, že je to podmínkou, koupila jsem troje plenky a jedny mě teda stály 399, ty dvoje 299 za ks... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale i tak to jde :wink:
21. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahojda.musim si postezovat..noc hrozna...usnul v pul 9 a vzhuru byl ve tri rano!!!hruza.tak sejm si ho souplake me do postele,vetsinou to pomaha,a hned usne,ale dnes..neeee..do sesti byl vzhuru,pak usnul a spal do 8:45.takze nic moc..alespon sjem si myslela,ze bude spat dyl.no nic,---ted spi,vypil me docela pekne Sunar,..
chci se zeptat...co takhle slysim o Sunaru...moje mama ,tchyne aatd...tak je sunar vybornej,ale!!!alepry tam davali cukr§me se to prici.jaky na to amte nazor?nechce sde me to tam davat,kdyz to tam nepatri...nevim no.
zany:jsi teda odvazna,,,ja jsem byla vzdyck na studium lina,jako ucilas ejm se dobre,ale byla sjem lina.a ted kdyz mam dte,tak b se me enchtelo vubec, jsi dobra
luci:diky za tip..v tescu sjme jako doma.jsme tam porad,ale tohle jsem nevidela,stjne by me to nezajimalo,protoze kupujeme tesco plinky a sjem s nima 100%spokojena... :slight_smile:
pauli:no vidis,uz krasne haca!pockej az ti vztane,me to udelal akoro hned,cipera :slight_smile: gratuluju :grinning:
21. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme se po obědě vrátili od Dr. kde jsem s Vojtem strávila dvě hodiny :rolling_eyes: Čekali jsme až se vyčůrá :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak na něj přišlo spaní, tak v čekárně začal vyvádět, tak jsem ho nosila na rukách až usnul, tak spal půl hodiny na přebalovacím pultu. Vzali mu krev, moč, všechno měl nagativní :slight_smile: Takže prej je to nějaká viróza. Včera večer jsem si nadávala, že jsem měla jet k dr.radši už včera, protože mu ty teploty tak divně lítaly nahoru a dolů, jak to bejvá u zánětu :pensive: Ale naštěstí je to všechno dobrý. Ale výčitky jsem měla celou noc, protože malej zas hořel, zase jsme se nevyspali :unamused: Tak do pátka pokud se to nezlepší máme znova dorazit. Jinak dneska vůbec nic ještě nesnědl :confounded: Dopoledne tři lžičky přesnídávky, teď na oběd dvě lžičky příkrmu :pensive: Tak jsem mu udělala aspoň mlíko, ale ani ho netkl :confounded: Teď jsem ho dala chrnět, tak snad až se vzbudí, tak doufám, že něco sní :unamused: A to ještě ani nechce pít :cry:

Dočtu vás večer, jdu si udělat nějakou rychlovku k obědu :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
leonik:to m slene moc mrzi,hlavne ale ze je vporadku,uvidis no.s tim jidlem preju aby co nejdriv dal neco do pusinky,je to trapeni.chudacek malej...a nedelej si zadn vycitky,bude to dobry,stejne si ymslim,ze by ti rekla co dneska...no uvidis,treba zitra bude dobre.myslime na vas :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
čauvec holky tak teploty nám nepřestaly tak jsem jela k dr. a že je to nějaká virozka ale že z nejhoršího jsme venku. Ale pěkně mě nastrašila že mimčo když má dlouho teploty nad 39 tak musí dostat Diazepan bo by mohlo dostat nějaké křeče a úplně strnout :frowning2: . Za chvíli dojede mamka a předávám děti a jedu do němčiny no snad se tady během hodiny a půl něco nestane :unamused: .

Leonik: držím palečky ať jste brzy v pořádku :wink: . Je to fakt blbý když nechce nic papat! Ale snad to bude zítra už lepší uvidíš :wink:

andilek:To jsi chuderka takovou noc no snad bude dnes líp. V tom Sunaru je mléčný cukr což by mělo být v poho. Já ho přidávám do políveček aby mi je papala :wink:

Jezdím do Ikea Brno. Do Tesca taky jezdíme a plínky jsou fakt dobrý akorád to máme asi 50km tak je koupím jen když tam jeden kupuji tady Babylone. Ty oranžový Pampers jsou pro nás jak papír :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nency:držím palečky at toho co nejvíc prodáš! Já jsem včera dala do bazaru hrazdičku a v noci se mi už ozvala paní tak už jen čekám na penízky na účet. Jak píšeš taky se chystám prodat věcičky mám nachystanou celou krabici ještě to nafotit a dát na net :unamused:
21. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Holky, normálně malej je zatím bez teploty a celej se osypal, takže má nejspíš tu 6.nemoc. To by tak tomu odpovídalo, dneska je to čtvrtej den a osypal se. Tři dny měl ty teploty a trošku rýmu.

zany: Leu jsme zkoušeli dát do pokojíku už v 10.měs. Jenže jsem tam celou noc běhala, jelikož ona je od narození nespavec, tak putovala zpátky do ložnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona byla takovej náš postelák :sweat_smile: To budeš mít teda náročný tu školu, ještě že je to jen rok, co :slight_smile:To jsou teda hodně krátký přestávky za celej den :unamused:Když jsem chodila dálkově do školy, měli jsme přednášky, tak tam skoro každej jedl i v hodině :sweat_smile: Teď mě tak napadlo, vy bydlíte v paneláku, nebo u rodičů, že stavíte? :slight_smile: To já si taky připadám doma, že dělám zbytečnou práci :confounded:Kolikrát si říkám, že nemá cenu ani uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:Fakt dobrý s tím Honzíkem :grinning: :grinning:Hezky se to čte, ale stát se to u nás, taky jsem nas... :sweat_smile:

nency: a kde prodáváš, na MMB? Mně přijde, že ty malý věci vůbec nejdou na odbyt :unamused:

luci: díky :slight_smile: jé, škoda :unamused:Tesco máme daleko, a jen tak se tam zas nedostanem :unamused:

andilek: cooo?? Do sunaru ještě cukr? To snad ne! Vždyť ten sunar je sám o sobě dost sladkej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vůbec, dětem se nejlíp nemá přislazovat nic, jenže naše babičky žijou pořád v době o 20-30 let nazpátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jola, andilek: díky, no hlavně že už aspoň vím, co to je. Měla jsem strach z toho zánětu :unamused:

jola: jo, nad 39 by se měl podat diazepan, já ho ještě nikdy nedávala, tak nemám zkušenost :unamused:Tak snad to maminka zvládne :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem pěkně vzpruzelá! Pohádali jsme se s manžou :rolling_eyes:

Andilku - v Sunaru sacharidy jsou, ale je to laktóza a ta tam patří :wink: Zkus se kouknout na tu tabulku a uvidíš sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Myslím, že do ničeho se záměrně cukr nedává....

Leonik - tak to bude asi 6. nemoc. Honzík jí měl asi v 8. měsících... Taky měl 4 dny vysokou teplotu a pak se osypal :wink: Tím jim klesne teplota a je pokoj :wink:
A snad začne hezky papat, tím, že se mu ulevilo :slight_smile:
No někdy si tak říkám, že bych radši chodila do práce. Připadám si jako stroj. Uvařit, uklidit, vyprat, vyžehlit,... Já vím, že to zná každá mamina, ale já si poslední dobou říkám, že mi to přijde strašně zbytečný, když uklidím a do odpoledne je tu zase bordel :rolling_eyes:

Joli - je potřeba se odreagovat i přes to, že jste nemocní... To by ti za chvíli kuklo :unamused:
21. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
zany-Honzík :grinning: :grinning: :grinning: ,tak přeju sladký usmiřování :wink:

andílek-tak já bych taky určitě cukr nepřidávala.jednou jsem koupila ten mléčnej,ale zdá se mi,že to stejně skoro nesladí.

leonik-tak to jste si to u doktora teda ,,užili,, :angry: No to bude ta 6,hlavně,že to není ten zánět :wink:

holky,dala jsem se po delší době na pletení-dělám Anetce čepici a šálku,tak jsem zvědavá,jak to dopadne.a hodila jsem pár foteček.
21. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Danina se rozhodla, že mě prostě vyspat nenechá a basta! Usnula v 9, vstávala v 11, 2, 4, 5, 7 ! :angry:
Za noc jsem jí musela 3x dělat Nutrilon, jinak bych jí snad neuspala, pokaždé vypila 50 ml. :angry: Čím je starší,
tím spí hůře a přitom ve dne spala jenom 30 minut dopoledne a 30 minut odpoledne v kočárku.

leonik
to jsi si teda užila, hlavně, že už se ví, že to byla 6 nemoc, když se osypal, tak to už bude ok.
Já mám z toho docela hrůzu, že nás to taky někdy potká....
Je to pak trápení, když jsou dětičky nemocné a ty teploty musí být hrozné, vůbec si to nedovedu
představit a ani nechci. Kájina naštěstí byla zdravá a teplotu měla opravdu párkrát a to do 38, ale to už
byla školního věku, jako mimčo naštěstí nic, Danina se zatím taky drží, tak jí to snad zůstane. :wink:

zany
Taky tě obdivuju, že jsi se dala na školu, já bych na to už nebyla. Ze školy jsem už hóóódně dlouho a hlavně
už jsem všechno zapoměla. :grinning:
Příhoda s Honzíkem mě opět pobavila, docela si s ním užiješ. :grinning: Mimochodem to samé mě před časem udělala
naše kočka a pěkně si to ještě otírala na několika místech o koberec, myslela jsem, že jí .... To uklízení bylo
hrozný. :wink:
luci
fotečky jsou super, to se máte, že už jste měli sníh a prvního sněhuláčka. Taky bych si nějakého chtěla
uplácat, ale není z čeho. :
andílek
čtu, že u vás noce taky nic moc, ale nejsi sama, u nás je to taky hrůza. :wink:
S tím Sunarem se opravdu dříve přidával cukr, teď už se od toho odstoupilo.
jola
také přeju rychlé uzdravení. Alespoň se na té Němčině odreaguješ, mamča to jistě zvládne.
Ještě si musím zpětně dočíst tu story s mixérem, jsem mimo. :wink:
leonik
prodává se to hrozně špatně, jakmile to není Next, tak to jde na odbyt dost špatně.
Dala jsem izeráty na MMB a na Bazos a něco jsem odnesla k nám do bazaru, ale už jim tam nic neponesu,
protože to tam vede hrozná k.... a člověk si tam připadá jak obtížný hmyz. Začátkem listopadu mě končí
komise, tak si dojdu pro peníze a pro to co se ev. neprodalo a kašlu na ně. Raději si to prodám sama a to
co neprodám, tak někomu dám a basta. :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat jakou dáváte vodu?
Já jsem dávala Aquilu a kojeneckou Aqua Anna. Teď jsem se ale dočetla, že vody testovali a prošly jenom čtyři,
ale zatím jsem se nedopátrala, které čtyři značky to vlastně byly. Zatím mám jenom kusé informace, že zrovna
Aquila vyšla špatně a našli v ní látky co tam nepatří. Tak jsem naštvaná, protože Aquilu jsme kupovali docela
často. :angry:
22. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak jsme se dneska konečně po třech probdělých nocích vyspali :dizzy_face: Malej šel spát večer v půl 8, akorát k ránu o půl 3 se vrtěl, měl hlad, protože zas nevečeřel. Šla jsem mu udělat mlíko, pak hned usnul a vstával v 7 :slight_smile: Lea si dneska taky přispala, v 7 jsem ji budila, aby byla do půl 8 nachystaná do školky, vodí ji teď ráno kamarádka s jejich malým. Po obědě vyzvedává manža, abych tam s malým nemusela :slight_smile: Jinak Vojta je teda v obličeji samej flekanec, na hrudníčku má drobounkou vyrážku, ale ten obličej má spíš flekatej :unamused: Před chvilkou usnul, tak mám klid, už mám napůl i uvařeno :slight_smile:

zany: tak doufám, že už jste se usmířili :wink: My když se pohádáme, tak u nás to nikdy netrvá dlouho, že bysme se pak spolu nebavili :sweat_smile: Manža vždycky po chvíli přijde první :grinning: Protože já jsem většinou tak vytočená, že bych se s ním klidně nebavila týden :grinning: S tou prací- už se celkem těším, až vypadnu mezi lidi :sweat_smile: Když jsem byla doma jen s Leou, tak mně to nepřišlo, ale už jsem doma přes čtyři roky, a je to znát :sweat_smile: Ale až budu chodit do práce, tak vím, že budu na mateřskou vzpomínat :grinning:

luci: moc hezký fotečky :wink: A toho sněhu co jste tam měli! :slight_smile: Anetka je správňácká, jak se směje a jsou jí vidět ty zoubky :dizzy_face:Já nepletu, babička se mě to jako malou snažila naučit, ale nešlo mně to a ani mě to nebavilo. Občas jsem zkoušela háčkovat :slight_smile:Tak až budeš mít upleteno, tak doufám, že přihodíš fotečku :wink:

nency:jj, máš pravdu, next jde na dračku :sweat_smile:Ty maminy jsou kolikrát schopný dát i za použitý věci pěkný peíze :sweat_smile:Nedávno jsem hodila do inzerátu nextový rifle po Lei, hned ten večer byly pryč, a to za 350,-Kč!! :sweat_smile:To jste teda taky měli krušno v noci :unamused:A nemá Danča třeba jen žízeň, když toho mlíka vypije tak málo?Připomněla jsi mně našeho psa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Toho když chytne sr..tak to stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
nency: zrovna mám doma dobrou vodu, ale taky nic moc :unamused: Tu aquilu jsem dávala dlouho, a to i Lei :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím, že Horskej pramen vyšel dobře a Toma natura, co si pamatuju, ostatní nic moc :unamused:
22. říj 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holki, tak jsme tady měli včera zase veselo. Na pár hodin opět bez elektriky a k tomu obě děti s teplotama. Péťa měl běhěem chvilky 37,6 a po deseti minutách 38,7 a Bára přes 37. Tak jsme dneska s něma frčeli k dr. Péťa má nějakou virozu, takže jen Nurofen a Mucosolvan a Bára to má od zoubku. Dr říkal, že je má krásně natekle. Ptala jsme se na Calgel a říkal, že ty gely nejsou žádný zázrak, prý více pom§že Nurofen.

zany- taky Tě obdivují, že ses dala na studium. Já to zkoušela před pár lety, ale nebyla jsem schopná se donutit k učení na příjmačky. Už jste usmíření? :slight_smile: Jinak Honzík je fakt číslo :grinning:

nency- já dávám Dobrou vodu a jinak doma z kohoutku převařenou

luci81-pěkné fotečky i sněhulák. Taky malinko pletu, jsem pletla teda při těhotenství. Overalek na 5 měsíční mimčo, a jěště teď ho mávelký a to má 9 m

leonik- využij situace a bež se taky jěště malinko prospat...
22. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
ahojky,
koukam, ze teploty a nemoci nejak radeji...tak at je u vsech nemocnych brzo lip :wink:
luci:krasny fotecky, anetka je roztomila :wink:
nency:ja davam vodu aqua anna...taky by me zajimalo, jestli prosla testem....z kohoutku nedavam, u nasich mame studnu,tak radsi neriskuju. v praze jsem si taky zvykla varit z baleny vody....
zany:honzik je fakt cislo, tvym historkam se smeju,ale kdyby se to stalo me,tak me trefi :grinning:
leonik:tak aspon ze uz vis, co s vojtikem bylo....ted uz to bude v pohode, kdyz se osypal...melo by to rychle zmizet....
zany:uz jste se usmirili s manzou?u nas hadky a mlceni taky dlouho netrva, vetsinou se tomu pak smejeme,protoze se hadame kvuli kravinam vetsinou....
eli vola, uz se vzbudila,tak zatiiiim...
22. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojda holky.noc zase horzna..
diky za ten cukr,myslela sjem si to.jen jsem se chtela ujistit...kazdej me do toho nuti a ja teda odolavam....ale stve me to,ze to porad cloveku nuti...
jeste ,ze Luky ten Sunar pije...nevypije celou tu davku co je na krabici,ale alepson neco.taky spis to pije studeny,snad to nevadi :slight_smile:
luci:krasny fotecky!!Anet je silene moc roztomila...
nency:me povidej,cim ej starsi,tak spis min,my to mame alejiny...my spime docela dost hodne pres den...rano vstane vydrzi tri hodiny a jde spat,to spi 2hodiny nekdy i tri a pak spi ejste jednou odpoledne po obede,,to spi taky dve az tri hodiny...takze my pres den prospime 4-6hodin...nevim jak to eliminovat,nedat ho pres den,ale nevim co s nim,protoze je pak protivnej a silene mrzutej :slight_smile: snad to bude u vas co nejdriv lepsi :slight_smile:
pauli:zany:u na tak hadka znamena jen zlobeni kvuli blbosti.taky manzel nevydrzi dlouho,on je u nas kdo chodi se omlouvat :slight_smile: ja mam drzaka :grinning:
nency:taky davam kojeneckou vodu Anna, a kupuju teda jen kojenecky vody...
22. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
ahojky holky,
díky za pochvaly,všechny dětičky jsou moc rozomilý :wink:
Téda koukám,že teploty se nějak rozmáhají :frowning2:Tak ať je brzy všem marodům dobře.
nency-téda,to byla noc :frowning2: Já kupuju většinou Horský pramen,nebo Dobrou.No ono je to těžký,jak člověk narazí na nějaký testy,většinou zjistí,že to co používá není zrovna to nejlepší :angry:

leonik-mě taky učila plíst babička,vlastně i vyšívat a háčkovat.Háčkování bych musela,,oprášit,, a asi to udělám,moc se mi líbí háčkované čepičky.Jestli se povede,určo se pochlubím :wink: Nikam se moc nedostanem,tak aspoň tak :grinning: Nejsem v pletení mvelkej profík,jen hladce,obrace,ale i stím se dá vystačit.Nejvíc mi bodlo v nemocnici,chtěla jsem na památku bačkůrky,co měla Anetka celou dobu co jsme tam byly,tak jsem se naučila bačkůrky plíst,abyh jim tam nechala místo nich náhradu :slight_smile: stihla jsem pět párů a aspoň jsem se rozptýlila

Přemýšlím,jestli mám dojet znovu k doktroce,Anetka pořád skoro nejí. :cry:
Andílek-Jak je na tom Luky?Už si nestěžuješ,tak snad dobře?
22. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
holky,ještě jsem se chtěla zeptat,používáte,nebo používaly jste chodítka?
22. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
čauvec holky Lea má pořád teploty :unamused: byla jsem dnes opět u dr. tak říkal že to jsou asi zuby. Včera němčina super až na to že to je pro začátníky a byli tam všichni co už se němčinu učily takže uměli plno sllovíček (tak jsem chtěla taky trochu zamachrovat a řekla jsem taky až na to že to byla moje Rakouština :grinning: takže úča byla překvapená a hned mě opravila :grinning: )

Luci:co to máš na té fotce na té plince??? Ty jo a tolik sněhu to závidím to u nás nehrozí :cry: . S tím pletení jsi šikulka já umím jen hladce obradce a pořád to jde do široka :grinning:
22. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
telu: já přes den neusnu a odpočívat neumím :sweat_smile: Musím pořád něco dělat :unamused: Tak vy jste se připojili tady k marodům :confounded: Tak ať to brzo přejde, i když ono to bude asi celou zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andilek: hlavně se do ničeho nenech nutit :wink: Je to tvoje mimčo, a ne babiček :stuck_out_tongue_closed_eyes: My máme na jedný straně taky dost problémy co se týče jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já nepolevím, ať si říkají co chtějí :angry: Je to moje děcko, a mně nebude nikdo kecat do toho co mu mám dávat :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To spí Luky teda ještě dost přes den :sweat_smile:

luci: a jak jsi byla dlouho s Anetkou v nemocnici?S tím jídlem teda neporadím, Vojta teď taky hrozně málo jí, ale má to asi k tý nemoci :unamused: Tak pokud je Anetka zdravá, a jen nejí, taky bych se asi dr.optala. Třeba jí něco chybí :unamused: Lea taky málo jedla, zjistili jí že má málo železa :unamused: Jinak chodítko jsem nepoužívala a používat nehodlám. Není to prý pro zdravý vývoj dítěte vůbec dobrý to používat. Někde o tom mluvil přímo ortoped, ale teď si přesně nepamatuju ten pořad.

Já jsem dneska byla s děckama na ekofarmě Vojtovi pro zeleninu. Nikam bych s ním správně neměla jezdit, když má tu vyrážku, ale po těch dnech, co byl chuděra zavřenej doma a já s ním, tak jsem ho aspoň na chvilku vytáhla na vzduch. Dneska bylo krásně, tak by byla škoda toho nevyužít :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
jola: tak aby neměla Leuš to co Vojta :unamused: To je hrozný, teď všude řádí nějaký nemoci :confounded: Zajímavý, že do začátečníků chodí ti, co už německy umí :sweat_smile:
22. říj 2009 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz
luci:noji me sunar,tak mam radost,jiank jsem zatim zeleninku nezkousela...takze...zkus ten sunar..jen doporucuju.ze zacatku nic moc nepil,ale ted docela jo.zkus to...jo a my pouzivame choditko,lita tu jako drak,takze jen doporucuju,vim,ze na to jsou dva nazory,ten spatny,ze se kazi nohy a zada a tak,ale driv to taky bylo a nic tem detem nebylo.a taky co ty deti amji doma porad delat........ale je to na kazdym,lukymu se to libi..
leo:dobra,ja si to taky myslim,jenze je na me takovej velkej tlak....
22. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky,

vezmu to jen v rychlosti a bez reakcí...

Dneska ráno děti vstávaly brzy, už v 5:45, ale vynagradily mi to po obědě, protože spaly 2 a čtvrt hodiny a já měla pohodu :dizzy_face: Dopoledne jsme byli na cvičení s Eli a pak tam byl i program pro větší děti, ale Honzík ho nejdřív bojkotoval. Až po hrozbě, že jinak jdeme domů, se zapojil. Odpoledne jsme byli venku, aby se Honzík unavil a u mamky hezky spal. Zítra bude Honzík u mamky a Eli bude hlídat tchýně u nás :wink: No snad to zmáknou :confused: :sweat_smile:
Já jdu kouknout na telku, pak si zabalím na zítra věci a padnu, protože budu brzy vstávat...

Myslete zítra na mě a pokud zítra neumřu, tak se ukážu :grinning:

A marodům přeju brzké uzdravení a aby byli zas fit :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak u nás se v noci vstávalo jenom 2x, tak to bylo o něco lepší. Včera jsem měla na MMB nějaké aukce a
neprodala jsem nic, tak jsem naštvaná, přitom to byly hezké věci a za pár korun. Zjistila jsem, že se tam
prodá dobře akorát ten Next, ten jsem měla prodaný hned. Taky se mi nevyplatilo, když jsem dala krásnou
kombinézku za vyvolávací cenu 40,-Kč, myslela jsem, že cena vyleze alespoň na stovku a ono houby, prodala
se jenom za 40,-Kč. Znovu už bych si ten balíček aukcí nekoupila, protože na MMB se vyplatí nakupovat,
ale prodávat už moc né, s vyjímkou Nextu.
Lepší je Bazos, tam jsem toho prodala mnohem víc. :slight_smile:

andílek
to ti spí ve dne dlouho, to bych taky brala. :grinning:
tellu
tak ty to máš s marodama najednou, přeju ať jsou brzo ok. :slight_smile:
leonik
ekofarma by se mi taky hodila, ale v blízkosti o žádné nevím, tak kupuju zeleninu v obchodě podle toho
jak se mi líbí. :slight_smile:
zany
tak to máš čiperné babičky, když zvládnou hlídat celý den. To já těm našim bych mohla svěřit na hlídání tak
maximálně naší kočku. :grinning:
Nezapomeň dát vědět jak bylo ve škole a kolik jsi dostala jedniček. :slight_smile:
jola
teď čtu, že máte taky teplotu, to je smůlu, ale jestli je to od zoubků, tak to nebude trvat dlouho.
Já mám zase zkušenost, když jsem chodila do kurzu Němčiny, že je lepší se přihlásit do vyšší úrovně, než naopak do nižší. Někteří jsou totiž schopný se přihlásit mezi středně pokročilé a umí přitom pár slov a pak s nima být
v jednom kurzu je na nic. Ale jsi šikulka, že se učíš. :slight_smile:
luci
chodítka se nedoporučují kvůli kyčlím a také kvůli tomu, že prý dětičky začnou později chodit. Dříve se dávaly,
ale teď to nedoporučují. My ho doma nemáme a kupovat ho ani nebudu. :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
čau holky tak u nás noc zas příšerná (trvá to už od pondělka) na rukách jsem jí drndala do půl noci a to jakž takž usla no jestli jsou to zuby tak ať už vylezou :angry: !
nency: s tou kočkou :grinning:
Já dávám vodu z vodovodu bo máme ještě lepší než balenou :slight_smile:
Chodítko už máme nachystané. Někdo říká že se to nemá a někdo říká že to neva. Já jsem tam Jolanku taky dávala a připadlo mi že se dříve naučila chodit. Samozřejmě jsem jí tam neměla celý den jen na chvilku. Ale to je na každém :wink: . A myslím si že ty dnešní chodítka jsou úplně jiné než ty dřívější pavouci :grinning: kdy se v tom děti zcvakli :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemohli se nadechnout.
23. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.