• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
holky,

idem len na skok pozdravit. nestiham reagovat a aj keby som chcela kto si to ma pamatat, ste kecalky :grinning: ja som dnes totalne utahana, jakub vcera v noci 2,5 !!!!! hod plakal, mrncal reval a takto dokolecka! bola som z toho hotova, nesiel utisit, aj ja som si poplakala pod peronou :cry: take sceny sme este u neho nezazili. ach jo, sli sme spat dost neskoro - dostali sme vypoved z podnajmu :unamused: tak sme obkukavali nejake byty v okoli. a zacalo to hodinu po tom ako sme lahli. rano som myslela ze sa mi to zda ze musim vstavat :frowning2:

a cez den nestihacky, rano neurologia, plus - uz o dost lepsie pritahuje hlavicku do sedu :slight_smile: a minus- dr. dnes fakt uznala ze je dost pasivny a predpisla lieky na podporu cinnosti mozgu!!!! alebo nieco take...najskor som skoro az zhikla ale uz som vklude. treba ho len zaktivovat, tak snad mu to pomoze. dalsia kontrola -zari. tak uvidime. jo a mam mu venovat veeela casu. akoze hrat sa s nim, hovorit nanho, ukazovat mu hracky, citat, atd.... co som doteraz samozrejme robila ale obcas ho nechala aj sameho vyhrat. a to vraj nemam robit. vraj- zabudnite na varenie a upratovanie :slight_smile: tak aspon budem mat vyhovorku ked u nas bude hmm hmm..no neporiadok. co uz aj teraz takmer permanentne je :grinning:

poobede zas polrocna prehlaidka, mame 8,4 kg :grinning: takze za 5 tyzdnov pribral 'len' 0,5 kg. predtym boli prirastky tak kilo, tak konecne sa to trosku spomalilo.hih.v nedelu zaciname prikrmy, som zvedava :slight_smile:

no a medzi tymi kontrolami nam prisiel kocik. kupila som pouzity - pridu mi to sialene peniaze za novy :fearful: aj s autosedackou a so super na mieru sitym fusakom. za 3000 kc :slight_smile: je to sportak s nafukov. koleckami a prehadzovacou rukojetou. potom prisla hodina pravdy- ze ci sa zmesti do vytahu :grinning: a uspech :slight_smile: ale bolo to o chlp.

holky sory ze na vas nereagujem, som vycerpana...ale docitala som vas. to mam namiesto knizky. tak som aspon v obraze ze co mate nove.
25. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
jola, posli do eteru :slight_smile: ja inak robievam super vianocku - z kysnuteho :slight_smile: zasyti nas ovela viac ako kupovana a je vyborna. zajtra sa na nu chystam. upeciem jednu pre nas a jednu pre susedovcov- brachovcov.
25. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
leonik - aj tak ta obdivujem tak dlho kojit takeho macka. pisala si ze ma vyse 9 kg myslim. to je skvele ze tak dlho kojis a nerob si hlavu ak budes musiet dokrmovat. dala si drobcovi to naj, fakt klobuk dolu.
25. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
holky, ja prdelku uz skoro vobec nemazem. akurat na noc... ked bol malicky tak po kazdom prebalovani rybilku, teraz nic. len raz za cas... no uz ani nepamatam na co som chcela reagovat...
25. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Zuzi - to je mi líto, že jste takhle dopadli :frowning2: Snad to bude do září lepší a aktivita se zvýší!!! :slight_smile:
Ono je těžké se mimču věnovat celý den na 100%! Kdy máš pak něco udělat, uvařit, uklidit... :confused: A nemyslím, že by ses malému nevěnovala. Jen je prostě dělat i jiné věci... Ono se to zlepší, uvidíš!!! :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Joli - šup sem s receptem :slight_smile:
A Zuzi taky :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
luci:tyy das vsechny ty suroviny a mliko nakonec?jako podle hustoty...ze?ja to zkusim ejste jednou,tvrdy je nemam,ale zdajis e mi divny,jak dlouho j tak peces? a na kolik??svickovou umim vybornou,ale peceni je horsi :frowning2: :slight_smile:
leonik:no jo no,,,tady holky rikaji ze je to skvely a nic to neni dokrmovat,ale umim si predstavit co to je...dat mu prso a potom mit taky hend pripravene UM...da to zabrat...to jsem mela i myslenky,zte bych s tim skoncila a davala bych jen umelou,kdybych na tombyla jako ty,ale clovek chce to nejlepsi pro to mrne...pockej do tech prikrmu,,uvidis..teda jestli uz nemate za sebou hejakou tu mrkvicku :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
holky,tak jsem tu na chvilku zas
Anetka stále spinká,ale už se mi zdá,že nemá čelíčko tak teplé

zzuzi,my měli podobnou noc,od 23 do1hod.kňourala,mlela sebou... :frowning2: ,ale přes den v poho až navečer ta horečka :frowning2: ,hezky si odpočiň,ať načerpáš síly,určitě to všechno zvládnete a za pár měsíců si na to ani nevzpomeneš

pauli,já jsem viděla tohle http://www.koralkuvsvet.cz/,zajímalo,by mě,jak se to dělá,prodavačka v tom obchodě mi řekla,že to mají jen na stránkách ,ve skutečnosti jim to teprve přijde,tak že neví,jak to vypadá.Mylsela jsem ,jestli s tím někdo nemá zkušenost,protože je to docela drahý.
25. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
paulinko:vitej v klubu.. :grinning: :grinning: jako myslim, deti ktere amji malo....davam uz z obou i rano :slight_smile: luk se rozpapal...ale pribira,tak snad bude vse ok...tak pockam ,jeste prisit tyden a mame 6.cervence,takze se tesim,LUk kdyz me vidi jist,tak kouka jako puk,slinta,,by me zajimalo,jeslti vi co delam,???,asi jo,,, :grinning: :grinning:
jola:koukam, mame stejne prostredky :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
jé zase jsme psaly najednou :slight_smile: to nás tu je
andilek,jak divný?já nevím,jakdlouho je peču,to jsem nikdy nestopovala,prostě dozlatova,teplotu,no záleží na troubě,ne moc zprudka,tak jako jiný buchty,mrzí mě,že se Ti nepovedly,takhle na dálku těžko říct,co je špatně :frowning2: Nemáš nějakou kuchařku,kde by sis to přečetla,nebo zkus recepty tady na koníkovi,já tam teda ještě nekoukala,tak nevím,ale určitě tam buchty taky najdeš.
já Ti to pošlu ještě jednou doIP.jestli jsem to náhodou třeba nepopletla,jé ale teď už né.Anetka se vzbudila
25. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahojte ženský, tedy nebyla jsem tu od rána a měla jsem co dělat vás zase dočíst. Dnes jsem měla maličko foforvej den, tchýně mi vozila malou a já mezitím doma gruntovala, ani jsem to všechno nestihla :frowning2: . Pak hlídal manžel a já ze sebe jela udělat zase člověka - ke kadeřnici :grinning: . pak na nákup, pak jsem vařila večeři, na celkme to byli hoňky.

Pauli - jak jsi psala, že se ti Eli pořád točí na bříško, ale zpět to neumí, tak topřesně znám, to byla to fáze než se naučila otáčet ze zádíček .. pořád b\yla na bříšku, ale vztekala se tam.

Zany- taky doufám, že je to tím, že to otáčení z bříška na záda teď naučila a jako novou dovednost to dělá pořád. Občas se tedy otočí nejdříve na bříško a pak zpět na záda, ale to jen opravdu málo, na bříšku tráví minimálně času., Doufám, že jí to časem zase přejde :wink:

Pauli - hoď foto golfek :wink:

Luci - ten kočárek Zopa Viper je sporťáček nebo jsou to golfky ???

Holky, chtěla jsem se zeptat, od kdy budete mimča dávat do sporťáku příp. do golfek ???

Evaviki - s topu tchýní máš můj obdiv, ale děláš to správně, tak to má být. Já jsem asi moc hodná, tak vždycyk když se mi něco nelíbí mlčím, ale kolikrát mě taky hodně naštvem naštěstí jí moc nevídám ....

nency - s maneželem je mi to moc líto, potrhané vazy nejsou žádná sranda, tak mu držřím palečky, ať je to brzy O.K. A snad jim vyjde aspoň jedna to dovolená.

Pauli - taky se těším na to až budu dávat Terezce příkrmy, už v sobotu :wink: . taky mi někdy přijde, že má málo a je nespokojená, ale někdy zase mám prsa úplně plná a ona to nechce, tak envím. Ale taky mi po všem šahá, a všechno by chtěka ochutnat a když něco jím, tak si mlaská pusinkou, tak jí aspoň dopřeji něco jiného než MM :grinning:

Luci - snad bude Anetka ráno dobrá ...

ZZuzca - co jste koupili za sporťáček ??? Taky nějaký vybírám, tak bych se nechala inspirovat ...

Holky, úplně jsem vám včera zapomněla napsat, že se nám rozbil kočárek, tak jsme ho museli dát na reklamaci a bude až za 14 dní ... dostali jsme náhoradní, ale je úplně šílený, hrozně starý, rozvrzaný a byli v něm i psí chlupy, rpostě hnus ... vůbec se mi s ním nechce jezdit, ale co mám dělat, že ??? ale jsem pěkně naštvaná ...

tak se mějte, přeji vám krásnou a klidnou noc a zítra snad zase nakouknu ...
25. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
míšo: to jo, jsem ráda, že mu aspoň ten nutrilon jede :grinning: Horší by bylo, kdybych do něj nic jinýho než MM nedostala, i takové jsou některé děti. Kamošky kluk, ten nechtěl UM ani vidět :grinning: Tak snad budou ty pupínky přece jen potničky :slight_smile:

pavli: já chtěla s kojením taky vydržet do 6.m, doktorka je taky jen pro kojení. Ale když jsem jí říkala, jaké máme problémy s tím kojením, tak říkala že ty UM jsou dneska hodně kvalitní. No jo, když je hlad, tak se nedá nic dělat :grinning:My budeme už za dva týdny taky přikrmovat, to to letí.. :fearful:

zany: o stupátku za kočárek jsme taky uvažovali, ale Lei byly skoro tři roky když se malej narodil, tak jsme to nakonec zavrhli. Ona byla taková lenivá na chození, ještě ve 2,5 letech se vozila a spávala v kočáru :grinning:Ostatní děcka v okolí už dávno běhaly a ona se ráda vezla :grinning:JJ, hlavně aby byl malý spokojený :slight_smile:

luci: jejda, vy taky horečkujete? Tady jsou samí marodi :frowning2:Taky jsem se dívala na zprávy, je to neštěstí. Manžel jel do práce, a málem se nedostali domů kvůli těm povodním :confounded:

jola: já v Lovele prala párkrát, zdá se mně, že to vůbec nepere :confounded:
25. čer 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
teď se dívám, že jsem nedočetla poslední stranu :grinning:

zzuzca: tak to je mně líto, já si nedovedu představit, že bysme se měli stěhovat :frowning2: Věnovat se mimču celý den, to dá zabrat, tak zase bude určitě do září nějaký pokrok :slight_smile:

rymeska: já budu vozit malého v hlubokém dokud se tam vejde, ale dávám tomu max.měsíc :grinning: Už je tam dost natěsno, ale zase je tam větší pohodlí než ve sporťáku :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
andilek: já ho nakojím a pak když pořád řve, tak mu teprve jdu udělat UM :slight_smile: Mrkev jsem ještě nedávala, až za dva týdny :slight_smile:
25. čer 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky,kdo vás má dočítat:grinning:,takhle se tady dlouhoooo nekecalo:slight_smile::grinning:
zzuzca:nebuj,s malým to bude lepší,to chce všechno čas a hlavně žádné nervy :wink: Koukám dneska jsi měla hodně pernej den,co?!
Holky,tak já upeču max.bábovku,bublaninu a štrůdl a toť vše :angry: ,jsem antitalent na pečení!
rymeska:jé ty sis dala kadeřníka?to je super relax,co?!:slight_smile:...o úklidu mi ani nemluv,co jsem nemocná tak neuklízím,jen spím a vařím.
Leo:no aspoň tak že papá :wink: ...To víš oni umí být pěkně vybíraví pinďové...
Já taky prala v Lovele a nic moc,tak jsem koupila Batole a super!hlavně to prádlo bylo tak krásně měkoučké,že jsem pak nemusela něco ani žehlit:grinning:,což mi vyhovuje:slight_smile:...
Holky žehlíte všechno dět.oblečení?I pleny?
25. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
dobre rano holky,

u nas noc na nerozoznanie od predchadzajucej. spalo sa od 19.30 do 6.30. v noci som sa zobudila JA a len raz na plne prsia, musela som odsavat a ani na to sa maly nezobudil :dizzy_face: teda neviem ci som tak trvdo spala ze som jakuba v noci ani raz nepocula :grinning:

rymeska-mame Patron Bohemia Apollon Lux, ide uuuplne do lahu a ten lah je tam snad 90 cm. ma aj vlozku tasku a ide z neho urobit hlboky tak rozmyslam ze si nechame pre 2. mimi :dizzy_face: . ten lah je taky stabilny, co je super, u inych sportakov som to nevidela. no a my budeme lezat asi este hoodne dlho :unamused: Boudicka sa da do polovice odopnut a mimi moze ist na brusko a krasne skumat okolie. Je taky masivnejsi, ja som chcela do terenu nauk. kolecka. neskor kupime este golfky ked uz bude sediet.

holky, ja periem v exceli- podla testov MF DNES ten prasok vysiel dost dobre v porovnani kvalita-pracia ucinnost,cena. periem v nom jakubovi aj nam. jakubovi + machanie naviac.

miska-to hej, narocny den a to som este nenapisala ze ako sme sa vratili z kontroly sli sme na prechadzku do lesa a tam nas chytila ta najvacsia burka, davno som tak nezmokla. mokra ako mys. a blesky lietali okolo nas, fakt som sa bala. boli sme schovani v altanku.

v poslednej dobe zehlit nestiham. mam to pekne na kope, caka na zehlenie, no ale kolkokrat uz jakubovi nemam co dat tak zoberiem rovno z tej neozehlenej kopy :grinning: tak dnes zas planujem zehlit :slight_smile:
26. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Zuzi a nechces maleho masirovat? vraj na rozvoj miminka docela zaberaju baby masaze (aj ako psychicky stimul). Neboj, ja si myslim ze to bude ok a maly vsetko dozenie, podla mna za pol roka ani neuvidis rozdiel..
26. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
holky, ide na mna z toho vsetkeho nejaka depresia.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ani dalej nejdem pisat ked som taka 'pozitivna' ... :frowning2:
26. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc nic moc :unamused: Honzík měl zas teplotu, nastěhoval se k nám a od 5 je vzhůru :confounded: Vstával s ním manža, ale Eli už taky spala špatně, takže jsem s ní po 6. vylezla :confounded: Teď ráno měl Honzík 37,6st. :confounded: To mi přijde po ránu dost. Ráno většinou teplota nebývá... No uvidíme přes den :wink:

Eliška teď usnula, Honzík tu dělá blbiny, skoro na něm není vidět že mu něco je! Kéž by byl už bez teploty!!!

Rymes - to je mi líto, že se vám rozbil kočárek. A to vám dali aspoň nějakej, ale my když u Honzíka reklamovali kočár, tak nám nedali nic a trvalo jim to asi 3 týdny! Tenkrát byly velký mrazy, tak jsme ven stejně nemohli...

Zuzi - všechno bude v pořádku, uvidíš!!! :slight_smile: Já vím, že tě to trápí, ale musíš doufat! Do září spousta času, určitě uděláte pokroky a bude zase dobře :slight_smile:

Luci - to je mi líto, že máte pořád teplotku. Ty malý děti by neměly být nemocný :frowning2:

Leo - to Honzík kočár už předtím používal minimálně, hodně jsme chodili na procházky jen tady u nás a to byl bez kočáru. Když jsem potřebovala někam do krámu nebo jsme šli i s kamarádkou, tak byl v kočárku, ale jinak ne... A dneska toho ujde dost, jen se snaží využít tatínka :grinning:
26. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Zuzi neblazni, vezmni si napr. moju svagrinu. Vyvojovo bola sialene pozadu, absolutne odmietala past koniky, lozit, chodit a pod. Tchyne z toho bola na prasky. Vraj kam ju polozila, tam ju nasla, proste total nepohybliva. No a teraz? Tak strasne inteligentna baba a ma uzasny talent na jazyky.. (a dokonca aj talent na sport, ale na to je leniva) :grinning:
26. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Dobrý ránko!,
tak jsem měli klidnou noc.Vivka už kašle mnohem míň i rýmičkaodeznívá,takže k doktoru nepůjdeme a nakonec i odjedeme k našim na odpočinek:grinning:...

zzuzca:tak to jste fakt včerejšek měli na nic co?!:frowning2:Nebuj bude líp.musíš si říkatže vše zlé k něčemu dobré!!!Nebuj!
zany:tak držím palečky by to měl honík hned za sebou.To víš počasí je na prd a hlavně to zase řádí...

Holky,už se tady dneska neukážu,tak moc nekrafejte,ať to vůbec pak stíhám dočítat :wink:
Přeju hezký víkend a marodům rychlé uzravení!Papa
26. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
holky!!!!hrozna noc,kazdou hcvili jsem mu davala dudana...nejhorsi ale je,ze jsem myslela ze v tuhle dobu chodi spat,ze je unavenej a on me rval v kocarku,rve me kam ho polozim,tak varim s nim v naruci ,i ted pisu s nim....nevim co to je....rve jako tur...teda v naruci neeee.muzu vam rict,ze je to hrozny :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Mivipa - jo, jo relax to byl, málem jsem tam usnula, jak jsem na chvilku vypnula, tak to bylo jasný :grinning: . my jdeme totiž zítra na svatbu, tak jsem chtěla vypadat jako člověk :grinning:

ZZuzca - já právě taky chci sporťák s nafukovacímikolečky, aby se s ním dalo i do lesa, ale zároveň aby nebyl moc těžkej. Kolik váží ten váš, nevíš ???
S Jakoubkem je to blbý, ale věř, že to bude dobrý. Bude to tedy náročný i rpo tebe, ale ono se to určitě zlepší a vše bude fajn. A nejsou všechny děti akční, některé jsou rpostě takový flegmoušci. tak si z toho nic nedělěj a uvidíš, v září bude dobře :wink:. my ti tady všechny držíme palečky.

Holky, mě Terezka už druhý den přes den skoro nechce jíst. Vždycky se přisaje a dvakrát cucne pustí to, zase se přisaje a takhle pořád dokola ... ca 3-4 minuty a pak už nechce vůbec. Mlíčko tam je, vždycky když se spustí a ona se mi zrovna pustí tak stříká všude kolem, ale ona se chová pořád stejně, zase si dvakrát cucne atd,. Pořád dokola. podle mě nevypije skoro nic. Zkoušela jsem měnit i polohy, ale bez úspěchu. Nevíte co s tím ?? V noci pijde dobře, ale to mi přjde je tím, jak je rozespalá ...
26. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak unás noc nic moc :frowning2: večer jak se Anetka vzbudila,měla 38,7 :frowning2: takže čípek vůbec nezabral.Volala jsme do nemocnice na dětský,tak mi řekli,ať zkusíme ještě zábaly.Měla jsem hrůzu,jak bude chuděra plakat,ale ona jen nemohla jakoby popadnout dech,jak jí to studilo,jinak nic.Pak jsme vsávali asi ve 3 a opakovalo se totéž,horečka klesla na 38.5,ráno měla taky tolik,tak jsme vyrazili k doktorce.Říkala,že má nějakou dětskou chřipku,že bude mít asi 3-4dny horečku,pak se na3-4dny osype,a pak by to mělo bejt dobrý.dala nám k čípkům ještě nurofen a Libenar,má trošku rýmu,tak na čištění.Jinak Anetka je veselá,v pohodě papá,jen je chuděra strašně rozpálená.Zkoušela jsem jí dát čajík,ale z flašky pít nechtěla a po lžičkách mi to plivala,tak pak zkusím ještě hrneček.
rymes:ten kočárek jsou golfky.Já budu vozit v hlubokém,asi dokud se vejde,má tam pohodlí.Do těch golfek jí budu dávat jen když někam pojedem a bude lepší malej kočárek.Oni jdou do lehu,takže tam může být.
Teda ten váš náhradní,to je teda síla,ty psí chlupy!!!Já mám psi mooc ráda,ale že bych musela mít chlupy v kočárku,ještě ke všemu od kdovíjakého psa :angry:

leonik,tak paráda,že malýmu UM už chutná.No nedá se nic dělat,myslím,že i tak je to hezký,jak dlouho jsi vydžela plně kojit :slight_smile:

zzuzi:nebuď smutná!!!Malej to pozná.Moooc na Tebe myslím.Já vím to je Ti houby platný,ale aspoň něco :slight_smile:

Taky se mizdá,že Lovela moc nepere,měla jsem jí taky.Anetky oblečky žehlím mooc ráda,to mě baví,narozdíl od košil :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
dala jsem do albíčka fotky,kočárek bohužel bez Anetky,ještě si ho doma ani nezkusila,spinká :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My měli noc jakž takž dobrou, malej se vzbudil v půl 4, pak nechtěl usnout, byl nějakej vyspanej :unamused: Teď je každou noc durch mokrej, protíká mu plína a já už nevím kudy :grinning: Vyzkoušela jsem tři druhy plenek, našikmo to taky nemá :confounded: Vždycky má mokrý pyžamko a přitom plenka je načůraná minimálně, tak já už nevím :rolling_eyes: Ráno byl zase protivnej, chtělo se mu spát, ale jak slyší Leu mluvit, tak ne a ne usnout. Tak usnul nakonec v deset a ještě chrní :dizzy_face:

A tak už vstává, dočtu vás později.. :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
Luci, hezkej kocarek .-)
Misko, ty si ma tusim nakazila, aj mna od vcera boli v krku :confounded:
Andilku, nerastu Lukymu zubky?
Rymesko, je tu niekde tema bojkot kojeni, tak skus tam, mozno najdes nejaku radu..
Luci a Zany, nech su drobci rychlo zdravi.. Drzim palecky, aby ich to preslo, co najskor..
Leonik, kojit do 6 mesiacov je parada.. Ja musim dokrmovat od troch (najprv len vecer a od piateho mesiaca tri krat denne) a teda dlho mi trvalo, kym som sa s tym nejak ztotoznila, teraz uz mi to nevadi vobec :slight_smile:
Inak ja periem v Lovele a celkom v poho, ale davam aj avivaz Lovela. No a tmave veci (tych ma maly minimum) periem v persile s normalnou avivazou a pohoda.. Len na vsetko davam navyse plachanie..
My mame kocik trojkombinaciu, takze sportak mame, dokonca s velkymi nafukovacimi koleckami. V zime zvladol aj kopy snehu (fotku mam v albume :grinning:)
26. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak Honzík měl teď 38,3st. :unamused: K obědu toho moc nesnědl, resp. do toho dloubl a konec... Podle mě ho bolí v krku, že nechce jíst. Ráno taky skoro nic nesnědl, dopoledne akorát jogurt.
No myslím, že když ne dneska, tak zítra dopoledne skončíme na pohotovosti :unamused:

Luci - to bude mít Anetka 6. nemoc... Honzík jí měl když mu bylo 7,5 měsíce... Tím jak se osype, tak jí spadnou horečky a bude zase veselá a v pohodě. A ta vyrážka není nic strašnýho. Akorát se nám to stěhovalo po těle :grinning: Z rukou na nohy...

Rymes - a po jak dlouhé době jí kojíš? :confused: Třeba ještě nemá hlad...

Andilku - viděla bych to na zoubky :wink:

No Eli se mi odvalila, tak jí jdu lovit :slight_smile: Honzík je už v posteli, tak snad usne a bude mu pak zas líp :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
tak jsem mu holky dala napit a pil,vypil 95ml a je klidnej,nevim no,na dasnich ma neco,a citit tam taky neco je,ale nevim no...uz je mto tyden co takhle vvadi.v kocarku nikdy nebrecel,,jen kdyz se vyspal tak povidal,jiank nic,a ted ho tam dama rev!ale ymslim si ze kdyby to byli zoubky,tak prece se nenaji a je klidnej ne?
to me je lito LUci....snad bude lip,,a ja si tu vymyslim Lukyho breceni a ty mas tak nemocny miim...mrzi me to,,pomohla bych ti,ale sama nevim :frowning2:
rymeska:me delal Lukyn to samy,,obcas to dela i dnes..musis byt trpeliva...to je to jediny,,,ja kojim od te doby jen v leze,protozenam to zacala pri kojeni v sede...takze kojim jen leze,,teda v aute treba ne,,to se naji,,ale porad v leze,a chce to byt trpelivy,,mimi to prestane delat,kdyz bude mit hladik,vezme si..neboj,ale vim,jaky to je,clovek je uplne vyvedenej z miry,,zrovna,kdyz pekne papa ,tak se tohle vyvede---dej tomu cas...
26. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
andilek díky,ale snad to není nijak strašná nemoc,myslím,že Luky trpí se zoubkem víc :wink: Počkej,až se vyklube,to bude zase klídek(na chvilku,než polezou další) :wink:
26. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.