• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahojyk holky,
tak jsem s Anetkou byla,daly jsme moč,udělala jí výtěr,pak se uvidí,pokud nic,tak udělají ještě krevní obraz,ale říkala,že se jí spíš mění chutě,že nemyslí,že by jí něco bylo.Jinak u nás vyjímečně taky nic moc nocod 23 do 1 vzhůru a od půl 5 do půl 6 to samý :confounded:

zany-budu na Tebe myslet :wink:

joly-na tý fotce to jsou jáhly,jednou jsem to fotila,myslím,že s Tebou jsme se bavily o tom foťáku a jak zabírá malý věci,al eto už je jedno,už je smazáno,aby tam nestrašila :grinning: dík za upozornění :wink:

nency-s aukcemi máš pravdu,Next se prodává nejlíp,pak to naštve,když musíš dát hezkou věc tak levno :frowning2: to je lepší bazar.Hlídání kočky :grinning:

andílek-sunar dávat nebudu,nevidím v tom nic,čím bych vyřešila situaci :sweat_smile:.MMpije
23. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: luci, jola, přidávám se k vám :frowning2: U nás noc katastrofa. To jsem si myslela, že jak nemoc odezní, bude líp :angry: Od půlnoci do 3 jsem pořád dokola Vojtovi dávala dudel, pořád se vrtěl, kňoural, nevím co mu zase bylo :unamused: Ve 3 jsem to nevydržela a šla mu udělat mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ani je nevypil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopoledne jsem s ním jela ven, protože je dneska neskutečně protivnej :rolling_eyes: Tak spal v kočáru prvně 10 min, páč ho vzbudil rozhlas :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a tak jsem s ním jezdila 2,5hod po venku a rovnou jsme vyzvedli Leu ve školce. Mezitím spal teda v kočáru ještě hodinu. Oběd zas nechtěl, plive všechno, snědl zas jen dvě lžičky :unamused:

nency: já na bazoši taky prodávám, a máš pravdu, taky jsem toho tam prodala víc jak na MMB :wink:
23. říj 2009 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
jo a včera mně smazali tu starou fotku z profilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se nedivte kdo si tu s váma píše :grinning:
23. říj 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
já snad nikdy nedopíšu všechno,malá je na ten net asi napojená a jak sem sednu,je vzhůru :confounded:

leonik-v nemocnici jsme byly 23dní,já vím,bývají tam i dýl,ale člověku to i tak připadá nekonečný :cry: Kor když Vánoce byly za dveřmi a žádné velké vyhlídky,že bysme mohly domů.Hned mě fotka ,,praštila,,do očí :grinning:

K tomu chodítku,vím,že to není pro děti to pravé ořechové,jen jsme myslela na chvilku během dne,ona od tý doby,co si stoupá,nechce nic jinýho dělat,jenže pořád za zadkem jí bejt nemůžu a ona je každou chvilku dole :frowning2:Tak jsem uvažovala,že bych nějaké po někom sehnala,ale nevím,jestli to není zbytečné,za jak dlouho se naučí sama pořádně stát a chodit...
zítra jede manža do budějovic na výstavu s rafanama,láká mě taky,ale moc se mi nechce,je ošklivě :angry:

Zatím hezkej víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojky všem, tak jsme byli i dneska u doktora. Dělali Péťovi krevní testy, je to nějaká viroza. Už třetí den nejí a když něco sní, tak zvrací. Dostal antibiotika. Koukám, že těch viroz je tady více
luci81 - taky si myslím, že chodítko není to nejlepší. Prý se děti pak rozchodí sami později. Pokud můžeš jít někam se pobavit, tak běž a bav se :slight_smile:
leonik- fotka taky pěkná :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Jinak jsem dneska Báře uvařila poprvé kuřecí vývar sse zeleninou a nudlema a dala jsem jí tam do toho i kousky masa . Už jsem vůbec nemixovala a jen to nakrajela na kousičky. Ta si mlaskala :grinning:
23. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
ahoj holky, tady je nějak mrtvo :unamused: Užíváte víkend, co :slight_smile: My jsme dneska měli u nás drakiádu, tak jsme tam strávili hodinu a půl, dýl už se nedalo, jaká byla zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta se pořád protivnej, když má bejt chvíli sám, tak hned spustí křik, nic ho neba. Takhle jen kdyby u něj pořád někdo byl nebo ho choval :confounded: Jinak už má konečně po nemoci, vyrážka už zmizela :slight_smile: Akorát má trochu rýmu, tak proto je asi protivnej, pořád málo jí :frowning2: Jinak už se konečně rozseděl, jó, měly jste pravdu, že za dva týdny od prvního posazení bude sedět :slight_smile: A taky si začal klekat na kolena, on snad bude za chvíli stát :sweat_smile: Ale ještě má slabý nožky :sweat_smile:

luci: ono i těch 23 dní v nemocnici je až, až :unamused: Jenže když je to potřeba, nedá se nic dělat :unamused: Tak co, byla jsi nakonec na výstavě? :slight_smile:

telu: tak co Péťa, už je na tom líp?Hlavně aby to nechytla malá, u nás to tak většinou je, že to pochytá jeden od druhýho :unamused:

taky přeju pěknej víkend, snad se to tu v týdnu zas trochu rozjede :slight_smile:
24. říj 2009 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak Lea začala úplně chraptit až zkoro nemohla mluvit (no mluvit zpíž žvatlat :grinning: ) tak dr. nasadil antibiotika :frowning2: uvidím jak to dám v noci to bude zajímavé :unamused:
Přejí hezký víkend :wink:
leonik:tak to jste si užili na drakiádě co??? :wink:
24. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky holki, jaký jste měli víkend? U nás nic moc, Bára měla 39.6 teplotu... Holki, když vaším malým rostli zoubky, šlo to u vás taky až do takových teplot?
26. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
čauvec holky tak vás zdravím po víkendu :dizzy_face: . Dáváme antibiotika no hrůza děs :unamused: nejhorší je to v noci. Jinak Jolča začíná taky chrchlat :angry: no mi se z toho asi nevylížem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska jsem jela do Rakouska nakupovat tak jsem se otočila na patě a jela opět domů bo měli nějaký svátek tak měli zavřeno :angry: . Ještě že je to kousek už jsem se těšila jak si udělám radost a ono nic no napravím to ve středu :grinning: .

telullah:já si pamatuji při Joli že měla takové teploty. Ale nehycovala pořád třeba ráno to jsem jí dala čípek a pak až na noc. Neporadím ono to má každé dítě jinak :confused:
26. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
jola2- děkuji za odpověd, jsem ráda, že v tom nejsem sama. Ptala jsem se mamky a ta říkala, že až tak moc ne. No aspoň vím, že ano. Koukám, že těch nemoci je teď všude a moc
26. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky, taky zdravím po víkendu :wink: Mám dneska běhání po doktorech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno jsem byla u zubaře, nechala jsem tam 400,-za měsíc jdu znova, to tam nechám 1200, nebo 2500, prej si mám vybrat :sweat_smile: No a k večeru jedu na kontrolu po tom zánětu, no tak to budu mít snad dneska zas na nějakej čas odbytý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Vojta už si sám hezky sedá a konečně se rozlezl :slight_smile:

jola: užili :slight_smile: vydrželi bysme i dýl, ale ta zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jak na potvoru v neděli bylo krásně :angry: U nás je to podobný, Lea pokašlává skoro tři týdny, Vojta se vylízal z 6.nemoci, a spustila se mu ještě větší rýma :rolling_eyes: Tak snad ATB brzo zaberou :slight_smile: To je smůla s těma nákupama :unamused: V tom Rakousku je každou chvíli nějakej svátek :sweat_smile: Tak ještě že to nemáte tak daleko, ne?

telu: jejda, já taky neporadím :frowning2: U nás takový vysoký teploty zatím nebyly(Ťuk, Ťuk) snad to nezakřiknu :unamused: Lea byla u zubů jen hodně protivná, Vojta zatím zuby nemá, tak ani nemůžu srovnávat :sweat_smile: Myslíš, že je to od zubů? Jestli nemá malá třeba taky nějakou virózu :unamused:
26. říj 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
leonik-vzali jsme jí k dr a ten říkal, že asi zoubky. Bral jí moč i krev a vše má čisté, žádná viroza ani bakterie
26. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahojky holky,
tak koukám,nemoci neustupují :frowning2:

telullah-mě doktorka říkala,že takhle vysoké teploty nejsou k zoubkům

leonik-to naštve s počasím,když je akce,tak jako na potvoru nevyjde :angry:

joly-tak snad ve středu pořídíš líp :slight_smile: nezapomeň se pochlubit :wink:

jak jsem zvládli změnu času?my v poho,nijak jsme to nepocítili :slight_smile:V sobotu jsem přeci jen na výstavu vyrazila.Bylo tam hezky-no jižní čechy :slight_smile:Anetka byla moc hodná,koupili jsme jí tam rukavičky.Teda prvně jsem koukala,jestli to jsou fakt dětský,nebo pro psy :grinning:Oni tam totiž prodávají od psích oblečků,přes adventní kalendáře,až po kočárky,vše pro psy!Ten kočárek vypadá skoro jak náš golfáč,jen je trošku menší,byla jsem hotová :confused:
Včera jsme byli na dlooouhý procházce,bylo nádherně.Kočárek úplně obalenej pavučinkama,,babího léta,,večer jsme jeli na diašou Leoše Šimánka-různě jezdí po světě a pak promítá fotky a moc hezky k tomu vypráví-takž po dlouhý době trocha kultury :slight_smile:Bylo to od pěti,domů jsme dorazili v půl devátý.Anetku hlídala mamka,když jsme přišli,už spala i bez kojení :sweat_smile:Myslela jsem,že se brzy vzbudí,ale ono nic,až v jednu,jako normálně.Takže paráda.
Jé to jsem se rozepsala :sweat_smile:

:grinning:
26. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Ještě něcoi,dneska byly výsledky,tak anetka má taky ATB-má nález v moči :frowning2: Proto asi moc nejí.i když už se to pomaličku lepší.
26. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Jsem asi mimo... co je to ATB? Jsou to antibiotika? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se taky půjdu možná kulturnit. Chceme jet na muzikal do Prahy... jsem zvědavá jestli to klapne.
luci81- doktor si nás pozval jěště na čtvrtek, pro jistotu.
26. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
čauvec holky u nás už nemoc ustupuje akorád má chuderka mooooooooc zapařenou prdelku :frowning2: (pořád kadí možná z těch léků a možná taky ze zubů) úplně rudou a někde úplně popraskaná kůžička až do krve :cry: . Umývám jí to vodou a mám takový heřmánkový extrát tak tím to potírám a Pevarylem . Jinak poraďte :confused: .

luci:jejda tak ať je to brzy prič!A jste zddrávy!
telu:ať to klapne a kulturněse vyžiješ!!! :wink: Já bych to taky brala! Já si někdy připadnu jak neandrtálec co je pořád zalezlý v jeskyni :grinning:

leonik: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ti zubaři . Jak to tak pozoruji tak většinou se kazý víc zuby nám ženským než chlapům :angry:
26. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak čtu kolik je marodů, je vidět, že vizózky řádí. :confounded:
Danča se naučila vrčet, ale tak, že z toho skoro chraptí. No hrůza, začne to dělat vždycky, když si ji chvilku
nevšímám. :angry: Noce máme pořád nic moc, nejméně 3x za noc je vzhůru. :angry:
Mám ale i dobrou zprávu, skoro všechny věcičky po Danině mám prodané, téměř vše jsem prodala přes Bazos,
na MMB jsem se chytla jenom s kolotočem od Fisher price a s Nextem. Našla jsem si paní, která má zájem o trvalý odběr, tak jsem ráda. :slight_smile:

jola
na zapařeniny jsem slyšela, že se dává i Imazol, ale né moc dní za sebou, stačí tak 2 dny, protože hodně vysušuje a pak promazávat Bepathenem. A chce to taky hodně omývat vodou a větrat. I když teď na větrání
není zrovna počasí. :grinning:
tellu
tak přeji hezké kulturní vyžití, já jsem už hodně dlouho nikde nebyla.
Ty teploty teda máte hodně vysoké, my máme zoubky zatím jenom dva, ale vyrostly nám naštěstí bez teplot,
akorát byla příšerně protivná. :wink:
luci
Na výstavy chodíte docela často, ale když je na co koukat, tak se neodolá.
jj, oblečky pro pejsky jsem viděla také prodávat, jsou úžasné, ale přijdou mě dražší než věcičky pro miminka. :slight_smile:
leonik
o zubaři mi raději ani nemluv, taky tam vždycky nechám majlant. :unamused:
Gratulka k lezení. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím se, že žiju :grinning:
Školu jsem v pátek i v sobotu přežila, ale bude to masakr. Máme spoustu seminárek a jednu hlavní práci! No budu se na to muset vrhnout, protože jinak nevím nevím :confused: V sobotu nás naštěstí pustili dřív, tak jsem byla už na oběd doma :slight_smile:
Jinak se máme fajn, dětičky jsou naštěstí zdravé a pátek zvládly s babičkami. Honzík byl u mojí mamky, Elišku hlídala u nás tchýně :slight_smile: Dokonce chrupkala až do půl 8 :slight_smile: No holt tu měla klid a nikdo jí nerušil.

Jdu vás trochu dočíst abych věděla co nového :wink:
27. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Nency - teda, to jsi si s Dančou chudáku užila :frowning2: Snad už spí líp :wink:
Vodu používáme Dobrou vodu a nebo Aquilu :wink: Někdy i převařenou vodu z kohoutku :wink:

S manžou jsme se pak usmířili, ale pěkně mě naštval! Mě kritizuje, ale když byl sám s dětma doma, tak nezvládl kromě péče o ně ani Ň!!! :rolling_eyes:

Já teda plést neumím, spíš jen vyšívám a to podle předlohy :wink: Občas mě to chytí a dám se do toho, ale už jsem se k tomu dlouho nedostala, teď mě pořád drží ty knížky a teď mě budou muset držet ty do školy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Chodítko nepoužíváme a u Honzíka jsme ho měli, ale to už chodil sám okolo nábytku. Dala jsem ho do něj jen příležitostně, když jsem potřebovala rychle něco udělat. Měli jsme ho půjčené od bráchy a ty teď mají taky malou jako je Eli, tak by ani půjčení nehrozilo. A já pro to ani nejsem :slight_smile:

Joli - teda, vy jste taky marodi :frowning2: Snad ATB brzy zaberou a budete v pořádku :slight_smile:
S nákupy to naštve, ale užiješ si to zítra :wink: Pak dej vědět co jsi koupila :slight_smile:

Telu - nám se horečka od zoubků nikdy nepotvrdila! :unamused: Vždycky za tím bylo něco jiného :rolling_eyes:
A ATB jsou opravdu antibiotika :wink:

Luci - jejda, co to čtu. I vy máte ATB :frowning2:
To jsme se mohly v sobotu v Budějkách potkat :grinning:

Nency - super, že jsi to prodala :wink: Musím to tam taky zkusit :wink:
27. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Joli - nám na opruzeniny pomohla Nivea :wink: Buď ta proti opruzeninám a nebo ta rychlá pomoc při opruzeninách!
27. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsme strávili celý odpoledne u kamarádky :slight_smile: V poledne mně volala ségra, že vyráží do porodnice, úplně to prožívám s ní :sweat_smile: Večer psal švagr, že už jsou na sále, že by se snad měla dneska malá narodit, tak jsem pořád jak na trní, kdy přijde sms, že už jsem konečně teta :sweat_smile: Už někdy ve tři odpoledne psala, že má pravidelný stahy, ale vypadá že to bude asi ještě na dlouho :unamused:

telu: abyste nakonec neměli taky tu 6. nemoc, nějak to teď řádí :unamused: Tak snad už je u vás líp :slight_smile: Byli jste nakonec na tom muzikálu?? :slight_smile:

luci: u nás se to zatím řídí podle starýho času :sweat_smile: Zase to bude chvíli trvat, než najedem na ten novej čas :unamused: Takže Vojta chodí spát už v 6, protože jinak je protivnej, ospalej :unamused: Co pro ty psy všechno nevymyslí :sweat_smile: Jednou jsem viděla v televizi, nevím už kde to bylo, ale jak nějací lidi kupujou svým psům značkový oblečky, a jakej mají pro ně bohatej šatník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: To už mně přijde přehnaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je dobře, že jste si vyrazili, je to občas potřeba :wink:

jola: nám taky pomáhalo hodně zadeček větrat, malej když jsem s ním byla v nemocnici, tak měl z toho častýho kakání zadeček úplně krvavej, nechávala jsem ho často navolno bez plínky, byl únor, ale když máš doma teplo tak bych se snažila j nechat často bez tý plínky, a když už, tak plínku často měnit. Mazala jsem hippem na opruzeniny, umývala vodou a do tří dnů byly opruzeniny pryč.Jinak manžel byl u zubáka před 12 lety a nemá žádnej kaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem tam každej měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nency: tak to je dobrý, že jsi narazila na tu paní :slight_smile: To jsi přes ten Bazoš prodala i ty miminkovský hadříky? :sweat_smile:

zany: teda o víkendu by se mně do školy asi nechtělo :sweat_smile: To máš dobrý, že se obě babičky tak hezky starají :wink: U nás to nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
Jé, Leonik, ty budeš teta :slight_smile: Tak ať jde všechno hladce a pak podej info :dizzy_face:

Jo a změna času u nás zatím v pohodě :wink: Akorát teda vstáváme dřív, ale jinak v pohodě :slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojyk holky,
nency-to je fajn,že se Ti podařilo všechno prodat :slight_smile:

zany-to by bylo,kdybysme se potkaly,svět je malej :grinning:

andílek-dlouho jsi se neukázala,doufám,že Vás taky netrápí nějaká nemoc

dneska jsem měla uklízecí náladu,umyla jsme okna,radiátory,pomalu začnu vánoční úklid :grinning: letos to asi bude s malou nadlouho :grinning: Taky pomalu začínám vymýšlet dárky,ale jsem nějaká ,,dutá,,hlavně pro švagrovou,to jo je trochu,,fajnovka,,,nechci nikoho urazit,vím,že nejsou všechny stejné,ale tipycká Pražanda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani našim pořádně nevím co :sweat_smile:
28. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahoj holky,

my jsme ráno vstávali v 6 :rolling_eyes: Děti už nechtěly spát a my bychom spali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oba po mě pak lezli, tak jsem se přesunula k Honzíkovi do pokoje a on přišel a povídá: "maminko, nespinkej, vstávej" a přitom mě šťouchal do oka :grinning: No tak jsme měli aspoň brzy uvařeno a vyrazili jsme na parcelu, abychom to očíhli :wink: Byli tam zedníci, buď zítra nebo v pátek chtějí zalít strop :slight_smile: Jinak je to tam jak v lese jak tam jsou ty stojky :grinning:
No a odpoledne když se děti vyspaly, tak jsme tam jeli dohrabat tu trávu :wink: Mamka jela s námi a korzovala tam s Eli. A když jsme jeli domů, tak jsem měla výstup s jedním dědkem. V té vesnici přes kterou jezdíme, tak opravují silnici a jsou tam semafory. No jo, jenže jsou až někde za křižovatkou kde mi odbočujeme, takže prostě není vidět jestli můžu jet nebo ne a zrovna nejelo ani žádné auto. No tak jsem jela, za chvíli proti mě začala jezdit auta a nějaký dědek na mě svítil dálkovejma a pak dokonce zastavil a ječel tam na mě a dokonce mě nazval krávou!!! :angry: Tak jsem mu řekla svoje, že je to debil a hotovo!!! :angry: No a manža prý už vylézal z auta :grinning: A přitom mě všichni normálně objeli a hotovo! Jen nervózní dědek vyšiluje a ječí na mě!!! :angry:

Luci - taky bych se potřebovala pustit do oken. Ty dole jsem letos nějak nedělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale před Vánoci je udělám všechny. Když se do toho pustím, tak je to raz dva :wink: Sice máme oken dost, ale nejsou velká, tak to jde docela dobře.
My už nějaké dárky máme. S bráchovou rodinou i se švagrovci jsme si už vloni řekli, že dárky budou o dětech a my si dáme jn něco malého, aby bylo vidět, že Ježíšek na nás taky myslí :slight_smile: No ale jsem nějaká bez inspirace, nevím ani co manžovi. Mám pro něj akorát jeden svetřík. Jinak fakt nevím :confused:
28. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Jinak my si necháme asi od tchýně nebo mamky koupit hru Activity, jestli jí někdo znáte. Hráli jsme to na dovče a docela jsme se u toho zasmály :grinning: Zvlášť mužská a ženská logika byla znát :grinning: Brácha něco krslil manžovi a tím, že oba chodili na průmku a mají to jejich technické myšlení, tak nco kreslili a já bych to za boha neuhádla a oni asi po 4 čárách :grinning:
No a pak potřebuji nějaký velký hrnec když vařím knedlíky :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně teta :dizzy_face: Ségře se včera v 21:48 narodila holčička Ema, 3,55kg a 50 cm :slight_smile: Dneska jsme se za nima byli podívat v porodnici, malá je krásná, taková maličkatá panenka :slight_smile:

jé luci, ty ses pustila do velkýho úklidu :sweat_smile: nechceš přijít taky k nám? :grinning: Přes naše okna už není skoro vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže já to umeju a jednou zaprší a můžu to dělat nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na vánoce mám zatím objednaných pár knížek pro leu, a to je zatím tak všechno :unamused: Se švagrama jsme taky domluvení, že koupíme jen něco děckám, je nás totiž čím dál víc :sweat_smile:

zany: tu hru neznám, musím se po ní mrknout :slight_smile: On se vždycky na tý silnici najde nějakej mag.r, kterýmu něco vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem teda zatím problém na silnici naštěstí neměla, ale když jedu s manžem tak každou chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes: On má prostě na ně štěstí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Holki, tak se hlásím po pár dnech. Snad už to bude Ok. Bára je už bez teplot a Péťa taky, ten má už jen kašel.
zany. taky tu hru neznám, mrknu o co jde. Já řidičák nemám, bojím se jezdit rychleji než 40, takže jsem řidičák neudělala. Vím, že někteři řidiči jsou blbci, ale když je u toho ženská, tak tvrdí, že za to může ona. Takže pevné nervy.

leonik- gratuluju. Taky jsem teď viděla 10 denní mimčo, to už ani není pravda, jak jsou ty mimča malinké :slight_smile:

luci81-až uklidíš u vás, tak se stav :slight_smile: :slight_smile: Taky nevím, co rodičům... mám v plánu jen udělat fotoalba, ale dál nevím

nency- je fajn, že máš někoho k odběru. Já zatím všechno, co jde balím pro dalšího potomka... až to příjde :grinning:

Jola- já používala pytiol a rychle se to zahojilo
S tím muzikálem musíme počkat, děcka onemocněli, takže až bude mít tchýně další dovolenou...
29. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Jinak holki odhlasovano
29. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky,
koukám,že se to tu moc nehejbe.

leonik-gratulka,bratránek má taky Emu,je jí 9měs.ve dne by pořád spala,a v noci řve :angry: Tak doufám,že ta ségry taková nebude :slight_smile:

zany-no ženská na silnici je přeci vždycky kráva :wink:

telullah-to je škoda,ža muzikál nevyšel,my jsme dostávali každý rok lístky na muzikál od tchýně.Chtěla je koupit i loni,zdálo se mi,že byla docela dotčená,když jsem jí řekla,ať nám je radši nedává,kdoví jak by to bylo s hlídáním.To jsem byla ještě v nemocnici a ona se ptá,jestli chci na únor lístky na muzikál.Navíc Praha není od nás zrovna za rohem :confounded:

holky,až uklidím a napeču cukroví,nacož se hroooozně moc těším :slight_smile: tak ráda zaskočím uklidit i k Vám,ale myslím,že to asi nestihnu :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.