• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky!
Vyhrála jsem v aukci hezké botičky za 11,-Kč, akorát to má háček, paní se mi jaksi neozývá. Asi za ně chtěla
dostat víc a když se jí vydražily tak málo, tak se jí do prodeje nechce. Napsala jsem jí vzkaz, ale dělá mrtvého
brouka. Počkám do zítřka a jestli se neozve, tak dostane hodnocení...Jsem naštvaná, protože to je vždycky
riziko u aukcí, že se věc nemusí vydražit na cenu, která odpovídá. Taky jsem dala do aukce kombinézku a
vydražila se mi na cenu poštovného, radost jsem z toho neměla, ale prodala jsem jí i tak.
:unamused:
Já věcičky po malé prodávám, skladovat to nemám kde, máme maličký byt, místa málo. Té paní na stálý
odběr jsem dala věci dost za levno jinak bych to neprodala. Sehnala jsem ji přes Bazos. :slight_smile:

Jdu Vás dočíst, jestli to teda stihnu. :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
luci
na úklid k nám zaskočit také můžeš. :grinning:
Já uklízím pořád, ale za chvilku to vypadá, jako kdyby nikdo neuklízel. :unamused:
zany
jj, na silnicích není o blbce nouze. :confounded: Taky mě to vždycky vytočím, když na nějakého narazím. Stačí naše malá
křižovatka a když dvě auta naproti sobě odbočují vlevo. To se nastačím divit, kolik řidičů si najíždí špatně. :angry:
Taky každou chvíli tam je bouračka, protože tam jezdí ještě tramvaj...
29. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
leonik
tak ty už jsi teta, to je hezké. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj,

my jsme dneska spinkali do půl 8 :dizzy_face: Eli jsem ve 4 místo kojení dala sunar a pak beruška hezky spinkala :dizzy_face: Honzík taky a to hlavně, protože se nakvartýroval k nám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Po snídani jsme vyrazili do Sokolíka na cvičení a dneska to bojkotovala Eli :unamused: No ale Honzík se dneska snažil, ale bylo to pod výhružkou, ale nakonec se zapojil i sám :slight_smile:
Domů jsme přijeli na oběd, Eli už spí a Honza se domáhá mojí přítomnosti!!! Ani náhodou!!! :rolling_eyes:

Luci - no tak aspoň toho cukroví napeč víc, uklidím si sama :grinning: :grinning: :grinning:
Vloni jsem nic nepekla, protože bych to nezvládla, ale letos bych něco chtěla udělat buď až bude Eli spát a nebo vždycky večer :wink: Uvidím, ale tak 3 druhy určitě, něco snad dostaneme i od tchýně :wink:

Nency - no to jsem zvědavá na tu reakci! Ale je pravda, že aukce je riziko!!! Já takhle vydražila bundičku pro Eli asi za 80 Kč a byla pěkná a udělala v ní parády až dost :slight_smile:

Telu - tak to je fajn, že už je to u vás lepší a snad už to vydrží!!!

Leonik - gratulujeme :slight_smile: Kamarádka má teď měsíční holčičku a když jsem jí viděla, tak to byl takový malý bobeček :slight_smile: To snad ani není možný, že byly obě děti takhle malé :wink:
29. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jj, to náš malej vůbec takhle malinkatej nebyl :sweat_smile: když jsem ji viděla, tak mně to připomnělo Leu, když se narodila, ta byla ještě o půl kila lehčí než Ema :sweat_smile: No je to krásný ty miminečka, ale když ony tak hrozně rychle vyrostou :frowning2: :sweat_smile:

telu: díky za hlas :slight_smile: Tak hlavně že už jste se těch nemocí zbavili :wink: U nás je to už taky celkem dobrý, jen Vojta má pořád trošku rýmu. To je škoda, že muzikál nevyšel, ale co se dá dělat :unamused:
29. říj 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz
luci: občas to tady upadá :unamused: Copak asi dělá andilek, paulinka, missymici, ta už tady taky dlouho nebyla, a ostatní.. :unamused: Snad se tady někdy ukážou :slight_smile: To je divný, že bratránkova malá ještě v 9.měs, pláče v noci a přes den spí :confused: Malá v noci taky prý začíná vyvádět, a přes den spí. Ale ty malý mimča to mají hold přetočený, ten den s nocí :confounded: Já teda pečení cukroví moc nemusím, jak na to nemám hodně času a klidu, tak to pak stojí za houby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně s dvěma děckama se toho moc udělat nedá :confounded: Ale určitě nějakej druh budu píct, aby z toho taky něco měla Lea :sweat_smile:

nency: no tak to je dobrej kup za tak málo :wink: Jak píšeš, to mohla čekat, že ty botky za moc neprodá. To je její smůla, že nenasadila vyšší cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad se ozve, pak dej vědět, jak jsi dopadla :wink:

zany: já si dneska s Vojtem taky přispala :sweat_smile: Vstával v 6, dostal mlíko, pak usnul a já s ním, tak do půl 8 :sweat_smile: Lea musela sedět od 6 u pohádek, dneska se mně fakt z postele tak brzo nechtělo :angry:

Jinak holky díky za gratulace :wink:
29. říj 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holki, tak dneska v noci byla Bára třikrát vzhůru. A od pěti nespala :angry: Já chci spát. Máme 4 zub, tak asi ty teploty byli vážně proto. Péťa jěště kašle, ale už je to krásný kašel a začal i jíst a to tak, že mám strach, že je otesánek. To je pořád dokola, já mám hlad a co mi dáš k jídlu...

luci81- máš pravdu, ono hlídání je občas problém. Vím, že bez děti jednu noc zvládnu. Ono do Prahy to je tak 4-5 hodin autem, ale i tak bych musela dát děti někam na hlídání. Je mi to líto, chtěla jsem o tom víkendu někam vyrazit. No snad příště.
Jinak pouklízet můžeš přijet i po Vánocích :grinning:

nency- taky si myslím, že je to riziko aukcí, že se nikdo neozve nebo to bude jen za vyvolávácí cenu. Já takto koupila bundičku za 11 kč. Klidně bych jí na tvém místě to hodnocení dala. Jen jí raději mrkni do podmínek. Už jsem se stkala s tím, že se neozývájí, ale v podminkách mají napsano, že pošlete peníze tam a tam...
:wink: :slight_smile:
leonik- tak ať se té rýmy zbavíte... všichni
30. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
ahojky holky,
nency-taky jsem moc zvědavá,jak to s botičkama dopadne

leonik-též odhlasováno.

joly-i Vám jsem odhlasovala,konečně se mi to podařilo najít.Jste docela vepředu :slight_smile:

telullah-my jsme měli taky ,,nespací,,noc :confounded:

holky,měli jsme ráno zase dát moč,ale já jsem jí blbě nalepila pytlík a ono se nic nechytlo. :confounded:To jsem zjistila v 7.tak jsem nalepila druhej pytlík a čekali jsme.Doktorka mi řekla,že máme přijet do osmi,tak jsem jí vzala s sebou,že třeba po cestě...Nic,tak nás poslali ještě se projít,nic.Po devátý nám řekla,že nás tam nebude držet,necháme to na pondělí.Ještě v půl desátý nebyla počůraná :confused:Jak naschvál.Tak doufám,že se příště zadaří líp.
Zítra se chystáme někam po nákupech,ještě nevím kam.Chtěli jsem do Pardubic,švagr nás láká,že jedou do Brna,tak nevím.Ráda bych do Vaňkovky a do Ikei,ale zase se mi nechce s malou takovou dálku,když tam vlastně nic až tak důležitýho nepořebuju.Kdyby aspoň pořádně jedla,tak bych jí mohla nechat doma s mamkou,ale ještě dokojuju :frowning2:
Tak Vám přeju hezklej víkend :slight_smile:

:confounded:
30. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Tan poslední smajlík je omyl :grinning:
30. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Mám chvilku, tak vás jdu dočíst :slight_smile: Dneska jsem se Vojtovi vyvářela s obědem, a moc mu to nejelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Udělala jsem mu dýni s krůtou a těstovinama, ale asi to bylo na něho moc hustý, pořád se mu navalovalo :sweat_smile: Mně to teda chutnalo, no ale nakonec to dojedl pes :rolling_eyes: Zítra jedu na pohřeb, zemřela nám teda. Ach jo, já to tak nemám ráda :frowning2: Loni jsem tři pohřby vynechala, jak jsem byla těhotná a měla pořád nějaký problémy, ale teď se tomu nevyhnu :unamused:

telu: tak to už je Péťa zdravej, když mu až tak chutná :grinning: Musí to přece dohnat :grinning: Vojta už je dneska bez rýmy, tak jsem ráda :slight_smile: No, ale děsím se toho, až zas Lea půjde od pondělka do školky, co zase dotáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci: s čůráním ani nemluv, nedávno jsem čekala dvě hodiny u dr. než se vyčůrá, a to jsem mu pytlík nalepila už v půl 8,a vyčůral se až v půl 11! :confused: :unamused: A to jsem ho prolívala čajem, a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo, to u kluků se to odchytává líp :sweat_smile: Tak můžeš odstříkat, a bez problému vyrazit, ne? :slight_smile: Já teda všude radši jezdím bez děcek, když to jde. S nima je to na dlouho, pořád se starat o krmení, malýho to v kočáru moc dlouho nebaví.. :confounded:

Taky přeju pěknej víkend :wink:
30. říj 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak paní z aukce se mi konečně ozvala a napsala mi pěknou pohádku o tom, že moje vyhrané botičky omylem
poslala jiné paní, které je prý přidala jako dárek, ale že jí zkontaktovala a prý jí botičky pošle zpět. :grinning:
Byla jsem totálně vytočená jak mi kecá!!! :angry: Tak jsem jí odepsala, že teď už jenom čekám, že mi napíše,
že paní jí zpět botičky neodeslala nebo že se ztratily poštou. Taky jsem jí zdůraznila, že tu pohádku ji nevěřím
a pokud nedodrží pravidla aukce, že se podle toho náležitě zachovám.
No a za chvilku přišel mail, že botičky jí paní už odeslala zpět a že mi je pošle zdarma! Tak jsem jí odepsala, že
zdarma nic nechci, že ráda zaplatím těch 11,-Kč za které se vydražily a i poštovné. Odepsala, že je opravdu
pošle zdarma. Tak jsem zvědavá, třeba se nakonec za své chování zastyděla a pošle je, uvidím, dám zprávu.
Ještě jsem si zahrála na detektiva a zkontaktovala jsem paní, která vyhrála druhé botičky z její aukce, ovšem
za cenu 10x vyšší, nějak přes 100,-Kč, bylo to ve stejný den a hodinu, tak jsem byla zvědavá, jestli se jí
ozvala a odepsala mi, že se jí ozvala hned druhý den. Takže mě potvrdila co jsem si myslela, že když se jí
líbí vydražená cena, tak problémy nedělá, ale když je to pod cenu, kterou čekala, tak nic. :unamused:
Sama jsem zvědavá na závěr příběhu, ale s tím, že botičky pošle nepočítám. :unamused:
30. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
leonik
to s tím pohřbem tě teda lituju. Já jsem za celý život byla jenom 1x na pohřbu a byla jsem z toho úplně vedle.
Vůbec jsem to nezvládala a trvalo mi dlouho než jsem se dostala do normálu. Je to smutné, ale k životu to bohužel patří.
Já Danče vařím každý den, ale musím jí to stále mixovat a ředit vodou jinak bych to do ní nedostala, ale jsem
ráda, že to nakonec sní, ale musím jí dost zabavovat a dělat kašpárky. :wink:

Danina už řve, tak mám po psaní. :unamused:

Přeji hezký víkend. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
čauvec holky!!! Tak u nás po dlouhé době byla nááááádherná noc :dizzy_face: zbudila se mi o půl třetí to jsem jí narvala JEJí antibiotika (to jí vůbec nechutná tak je to se řvem) dala kojo šla se s Jolou vyčůrat a spali jsme všichni až do půl desáté :grinning: .
Malá mi už hezky papá. Dávám jí papaníčko co vařím pro nás akorád než to dochutím tak odeberu akorád dnes jsem jí odebrala špenát a mě teda vůbec nechutnal nedochucený ale zbaštila ho :wink:

nency:dej pak vědět jak jsi dopadla s botkami :wink: . Jsi dobrá že sis to tak elegantně vyřídila :wink: . To já teď raději nic neobjednávám bo toho mám plné zuby :confounded: . A díky za pochvalu dělala jsem si srandu že potřebuji ještě žákovskou aby mi ji manža mohl podepisovat :grinning:
30. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
luci81-ty pytlíky na moč to je děs. kluci to s nima mají o tolik jednodušší :slight_smile: Jinak je to fakt jako naschvál :grinning:

leonik- upřímnou soustrast... Drž se tam. Jinak je Péťula už ok, dělá blbosti a nechce se mu už být v posteli. Ten kašel je jěště hnus, ale na to jaký ho měl, tak je krásný :slight_smile: Skolka je fajn, vyhrajou si tam děti, ale na ty nemoci co se tam dají chytit....
nency -krásná pohádka :grinning: Tak pevné nervy
31. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
AHOOJ HOLKY!!!!

Tak se hlásíme po dlouhé odmlce!
Nemám moc času sedět u pc, Adélka mě nenechá.Je to pěkný živel, leze jak drak, začíná si stoupat tak ji musím mít pořád na očích :grinning:
Jinak je to drobínek, na 10ti měsíční měla 7920g a 72cm. Nosíme stále oblečení 74, něco dokonce 68 a asi dvoje kalhoty má pořád 62, tak nechápu jak to značí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už papká všechno jídlo to co jíme my, akorát jí to vždycky upravím aby to mohla (nesolím,nekořením,....), a pokud máme jídlo co ona ještě nemůže tak jí vařím polívečky, ty ona miluje. Kousky jí krásně, už i sama,takže na sváču jí nakrájím chleba s máslem na kostičky a ona se krmí sama :grinning:

No jinak mi se daří dobře, nevolnosti byly asi 3 dny jenom, zatím jsem ještě nic nepřibrala, bříško mám taky ještě pidi. Mimísek je v pořádku, má necelých 5cm... V pátek jdu na NT screening, nechám si ho natočit na DVD tak se těším. Termín má stále 16.5.2010,zatím mi ho nezměnili.

Zkusím vás dočíst,aspoň něco ať jsem trošku v obraze co je u vás nového. Ted letím,Adlka je zas u misky s psíma granulema, a láduje se tím :grinning:
1. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Holki, už jste vytáhli fusáky?
1. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem byla na tom pohřbu, tak jsem to nějak zvládla, no :unamused: Tetu jsem hodně dlouho neviděla, i když to bylo smutný, ale kdyby to byl hodně blízkej příbuznej, bylo by to mnohem horší :frowning2: Dneska jsme ráno jeli s manžem a děckama do Brna, potřebovala jsem zimní boty. Stejně jsem si nevybrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty co se mně líbily, tak zas neměli mou velikost :angry: Odpoledne jsme Vojty nechaly u našich a jeli jsme se podívat na malou neteřinku :slight_smile: Tak jsem si jí poprvý dneska konečně pochovala :dizzy_face:

misicka: zdravím, po dlouhý době :wink: Tak to máš doma drobka, ale aspoň se s ní tolik nenataháš, zrovna teď, když jsi těhu :slight_smile: Budete muset pořídit sourozeneckej kočárek, ne? :sweat_smile:

telu: já už Vojty vozím ve fusaku asi měsíc :sweat_smile: Měl pořád studený nožky, tak jsem ho vytáhla. Aspoň je pěkně v teploučku :slight_smile:

jola: to se nediv, že Lei neochucenej špenát chutnal :sweat_smile: Kdyby byla zvyklá na jinou chuť, tak ti ho nesní :sweat_smile:

nency: taky jsem zvědavá, jak s těma botkama dopadneš :confounded:
1. lis 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
telullah
fusak už používám nejméně 14 dní, možná i víc. Venku je nevlídno a na deku mi přijde moc velká zima. Já ji mám
nabalenou jako pumpičku, je v kombinézce a ještě ve fusaku. :slight_smile:
leonik
tak hlavně, že jsi to zvládla. Čím bližší osoba tím je to samozřejmě horší.
Ale zase jsi si vylepšila den s neteřinkou, to se ti zdála maličká oproti Vojtovi, viď! :slight_smile:
misicka
drobek to je, ale moje Danča vážit také víc nebude, možná, že bude mít ještě míň.
Do poradny jdeme ve čtvrtek, tak jsem zvědavá. :slight_smile:

Jinak botičky z aukce samozřejmě ještě nemám, počkám do středy a pak dostane hodnocení! :angry:
Dneska mě přišly tři mikinky z aukce, ale teda jsem zklamaná, nic moc. Na fotce vypadyly barevně
o dost líp, paní psala top stav. Ovšem já mám na ně odlišný názor, jsou to spíše hadry na donošení
a o barvách ani nemluvím, jsou takové zaprané. Já bych takové věci prodávala asi za 1/4 ceny co
jsem je koupila, to by myslím pak odpovídalo. Teď si dám asi na hóóódně dlouhou dobu z MMB pauzu. :unamused:
2. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojte holky, hlásím se po dlouhé, dlouhé odmlce. Vůbec poslední dobou nestíhám, Terezka leze jako drak, pořád si stoupá a dokonce už i chodí kolem nábytku, takže s ní neudělám vůbec, ale vůbec nic. Akdyž spí, tak většinou dělám něco doma, jak nemáme část baráku dodělanou, taks e sem pořád dokola tahá bordel a tak musím strašně často uklízet., Je to šílený, ale co nadělám. Když neuklidím, tak mi malá bere všechni do pusy a je celá špinavá, takže nic jinéh nzebývá. PO večerech se snažím roičům k vánocům vytvořit stolní kalendář, takže času je opravdu málo :unamused: . Poctivě jsem vás te´d dočetla, akorát si to nepamatuji :grinning: .

Takže všeobecně - gratulka všem lezcům, sotjícím dětem i sedícím :wink:

Všem marodům přeji udzravení :slight_smile:

Jinak jak jste spali tady o těch vodách, mám ten test v mailu, pošlu vám ho do IP ... můžete kouknout, já osbně byla v šoku, že kojenecká vopda Aqua Anna, kterou malé dávám vyšla absolutěn mimo normu :angry: ... ale koukněte sami, uvidíte ....

O spánku mi radši ani nemluvte, noci jsou čím dál šílenější, jsou dni, kdy se budí i po hodině a to já pak druhý den nefunguji ... strašný ... zkusili jsme jí na noc dát mlíčko Hami hajaja, jestli třeba nemá hlad a ono nic ... vtsává stejně ... takýe nevím co s tím, ale začínám být hodně unavená a bez sil ... akorát nemám žádné řešení :confounded: ... ve středu jdeme k doktorce na 10 měsíční, tak se s ní zkusím nějak domluvit ...

Fusak jsem vyndala, zdá se mi už opravdu zima a Terezka je v něm krásně teploučká :slight_smile:

Misicka - to je dobře, že je ti dobře :grinning:

Nency - ať to dobře dopadne s botičkami :grinning:

Jola, leonik - hlasy jsem už jendou poslala, kdyžtak zkusím znova, jestli mě to nechá :wink:

Jinak si už nic moc nepamatuji ... zase se někdy ohlásím ... mějte se ...
2. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Holky do IP nejde dát příloha, abych vám poslala ten test vody, jestli to někdo chcete, pošlete mailíka, ráda vám to přepošlu :wink:
2. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky,

leonik.upřímnou soustrast,S tím odstříkáním,nevím,nevím.Nevím,jestli by pila z flašky,navíc už jsem vrátila odasávačku,myslím,že bez ní bych toho moc neodstříkala už ani s ní to moc nešlo.

telullah-taky už máme fusak,je tu zima brrr

misicka-tak fajn,že Ti je dobře,malá je šikulka :slight_smile: Tak ať jste v pořádku i nadále :slight_smile:

rymeska,to chápu,že nenáš čas,já sem taky vlítnu vždycky jen na skok,ani si nemůžu přečíst jiná témata :wink: vy navíc stavíte...

tak jsem byli nakonec jen v těch Pardubicích a krom toho,že si manža koupil holínky do lesa a já jedno výprodejové tričko,jsma nic nekoupili :unamused:
2. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
cauko holky,

tiez zdravim po nejakej dobe :slight_smile: boli sme pozriet jakubovho bratranca v brne - ma 6 tyzdnov, miminenko malicke, neuveritelne :dizzy_face: leonik, tak ty si si tiez pochovala mimiska :sweat_smile:. pokracovali sme k nasim na slovensko

moja sestricka cakala povodne dvojicky (nepamatam,asi som vam ani nepisala), ale uz je z toho len jedno mimi :cry: nastastie stalo sa to este v prvom trimestri, niekde v polke. sme radi ze aspon to jedno je v poriadku a uz sa nan velmi tesime. segra je o 7 rokov mladsia ja som popri nej stara paka :grinning: ked mi oznamila ze je tehotna tak ja jej ze vsetko bude v poriadku so vsetkym poradim, to zvladne :slight_smile: no ked prisla sprava ze to budu dvojicky, jasne ze som sa velmi potesila ale s tymi radami mi trosku zmrzol usmev na tvari :grinning: :confused: asi to tak malo byt a hlavne nech je bambosiak maly v poriadku :slight_smile:

u nasich sme obzerali byty na kupu, boli sme na obhliadke jedneho uplne uzasneho, velkeho, komplet vkusne prerobeneho za super cenu ale o panelak nizsie od nasich :unamused: jasne ze je to aj vyhoda, s mamkou vychadzam super a pomoc by sa nam obcas zisla ale horsie je to s ocinom, po tyzdni u nasich som bola z neho uz pekne na nervy, ochadzala som s tym, ze 'cumim naho ako hovado' :frowning2: a to som nanho nechapavo pozrela po tom ako mi povedal ze malemu dal kusok kolaca -kde je cukor a muka co maly este nemal :angry: ten kusok mu snad neuskodil ale len z principu ma to pekne nastvalo, lebo uz sme o tom bavili ze ak mu chce nieco dat ma to konzultovat so mnou! ja som jeho matka! tak aby ste boli v obraze ked sme tam boli naposledy varil malemu polievku s vegetou! :angry: asi sa obhliadneme po inej lokalite, nie tak blizko pri nasich, aj ked teda s myslienkami na ten super byt zaspavam kazdy den :fearful: ale treba trosku zmenit prostredie, nebudem cely zivot byvat na jednom sidlisku.

dnes sme dorazili do prahy a maly je hned spokojnejsi uplne to na nom vidim :slight_smile: ten stres musel citit aj on :cry: zajtra mame rhb tak som zvedava ci bude pochvala alebo kritika. lezie uz sikovnejsie, sada si ale stale sa opiera ruckami

rymeska, ahoj :slight_smile: obdivujem ta ako zvladas terezku + tu rekonstrukciu, pozerala som minule fotky ako ste stavali :slight_smile: pekne to tam mate :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
inak u nasich som sa uz s vela vecmi neparala :sweat_smile: maly vacsinou pil neprevarenu vodu z kohutika :slight_smile: s jablcnym mustom, cistu by panko samozrejme nechcel :angry: ale nastve to s tymi testami, reklamy nalakaju na klamstva a mamky v domneni ze detom dopraju to lepsie a radsej si aj priplatia a nakoniec je to este aj humus, fakt by som tych vyrobcov mlatila !! parchanti jedni hladni po ziskoch! ja uz sa spolieham skor na vlastnu intuiciu a skor pozeram zlozenie a nedivam sa na znacku. a este sledujem jste to co jite :grinning:
2. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
zzuzi-to je fajn,že jsi se ozvala :slight_smile: to je mi líto s miminkem,ale asi to tak mělo být,příroda ví,co dělá.Hlavně,aby to druhé bylo v pořádku :wink: S bydlením s rodiči to nikdy asi není ideální,ale myslím,že když nebude přímo v jednom bytě,tak je to výhoda :wink: Ale jak píšeš,změna je život :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
jo a čepička a šálka jsou hotové-v albíčku :wink:
2. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Nazdárek holky, tady se to dneska nějak rozjelo :wink:U nás dneska byl takovej vichorec, že jsme nebyli vůbec venku. Jen do školky a ze školky, a to jsme jeli autem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta v noci zase hezky spí, budí se až ráno v 6 na mlíko, ale pravidelně. Tak snad se mu to spaní zas něčím nepokazí :unamused:

nency: tak to by mě teda taky naštvalo s těma mikinama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně se taky stalo, že mně přišlo něco, co neodpovídalo popisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže tě úplně chápu :unamused: Já jsem zase dneska Lei objednala manšestráky, tak jsem na ně zvědavá :slight_smile:

rymes: to je jak u nás :sweat_smile: Vojta taky všechno strká do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vysávám denně, a smetí je po zemi pořád. Nechápu kde se to tam pořád bere :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by člověk nic jinýho nedělal než furt uklízel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se občas stane, že něco sní. Radši ani kolikrát nechci vědět co :sweat_smile: Dneska jsem mu z pusy vytáhla kousek skořápky od ořechu :unamused: Dneska dávali ten test vody v černých ovcích :slight_smile:

luci: díky :frowning2: To jste toho moc nepořídili, ale tak aspoň jste si udělali výlet, ne :wink: Čepička a šálka se ti móóc povedla :slight_smile:Vypadá to jak kdyby to bylo z obchodu, fakt krásný :dizzy_face:

zzuzca: jj, ale když si představím, co to dá práce,než se to vypiple, tak jsem ráda, že už mám ty dva doma trochu odrostlý :sweat_smile: No ale je to krásný :slight_smile: Tak hlavně, že sestře zůstalo aspoň jedno mimi :wink: Vy jste měli v plánu vrátit se zpátky na Slovensko? Tak když byste bydleli sami, je to rozhodně lepší, než u vašich :wink: Já neznám nikoho, kdo by si bydlení s rodiči chválil :unamused: Ale zase když budeš někdy potřebovat malýho pohlídat, je to výhoda, že byste bydleli tak blízko :wink: Já taky všechny obaly sleduju, a taky se dívám na jste to co jíte :grinning:
2. lis 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak vás moc zdravím po víkendu :wink: . Mi jsme jakž takž zdraví ale dá se.
Leonik:o tom vysávání ani nemluv!!! Já taky pořád vysávám ale co ta naše opica neudělala!! Na lehátku byl stříbrný štítek (umělá hmota) tak to vydloubala a zbaštila :angry: no a já jsem koukala jak blázen co to má v plínečce :grinning: .

Luci:čepička náááááááááááááádherná je jak od odbornice si můžeš udělat bokovku a přividělávat si :wink: .

nency:držím palečky s botičkama!! Já jsem byla dnes taky vytočená bo jsem dávala Joli zpravovat kozačky (rozbytý zip ale moc hezké a hl. drahé od Mexxu!) A paní je nemohla vůbec najít!!!! že si mám zavolat příští týden
:angry: A já jako v čem má malá chodit???!!!!! Kráva jedna! A ani jsem neměla sílu se hádat dál no ale ten příští týden jí teda dám co za to!!! Jestli tam nebudou.

zzuzca,rymeska,mysicka85:zdravím :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ranko všem, tak nám tady zase sněží. Nesnáším ten sníh, doufám, že ho nebide moc. Bára má rýmu, chudák malinký. Je z toho protivná. Jsem ráda, že nejsem sama, kdo vytáhl fusák. Taky se mi zdá, že počasí je už na něj.

rymeska- jsem zvědavá, co vyřidíš s tím jídlem v noci. Bára je na sunaru, ale taky se v noci budí i 3x, že má hlad. Dávám jí na večer kaší od Hami, ale nepomáhá to. Taky bych se zase ráda vyspala celou noc. Jinak taky pořád uklízím, hlavně luxuju. Při dvou dětech je to děs. Dneska měli k snídání marmeládu, nevím jakým zázrakem, ale je i na pohovce.

zzuzca-ahojky po dlouhé době, sestřičce přwju hlavně zdraví a ať myslí jen dopředu a těší se na prcka... kdy to čeká? Jinak já bydlím u svého přítele, je to dům rodičů, ale ani jeden z nich tady nebydlí. Tchýně by se sem chtěla na důchod vrátit. Teď spolu vycházíme, ale nevím jak to bude potom. S rodiči se moc žít nedá, mají jiné názory...

luci81- nádhera, bereš obědnávky??? :wink:
jola2-koukám, že si zase užíváš
3. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
ahojky holky,
tady byl včera taky vítr,dneska ještě dost fouká a navíc sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže na ven to taky moc nebude.

nency-Ty máš teda smůlu s tím MMB.Já to nechápu,já bych se styděla to posat jinak,než to vypadá,kor top stav.

leonik,tak paráda,že se vyspíte,snad to vydrží :slight_smile:

joly-téda,zase nějaká nepříjemnost.Nechápu,jak se mohou botičky jen tak ztratit :confused: štítek :sweat_smile:

holky díky za pochvalu na čepičku,už se chystám na další :slight_smile: Jen koupit vlnu.No na přivýdělak to nevidím,myslím,že takových je moc co mají nabídky na pletení,nebo háčkování.Hlavně,tohle byl první pokus,chlupatá vlna,tam se ledaco ztratí :wink: :grinning:
3. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak si představte, že ta paní nakonec ty botičky opravdu poslala. Dneska ráno mě přišel balíček. Tak jsem teda
koukala, protože jsem jí už nevěřila, že je někdy pošle a fakt zdarma. :slight_smile:
Dneska vyrážím na poštu odeslat hrazdičku a ještě jeden 4,5 kg balík s mimi oblečkama. Jsem ráda, že mám vše
prodáno a ve skříni konečně místo. :slight_smile:

luci
soupravička se ti moc povedla. :slight_smile: Jsi šikula. :slight_smile: Já jsem jako dítě uměla hladce, obratce a ve 14 letech jsem si
upletla dokonce 2 svetry, sice mi trošku pomáhala kamarádky, protože jsem neuměla jak začít a ukončit, ale
z 99 % jsem si je upletla sama. Teď už bych to asi neuměla a hlavně vlna je dost drahá. :wink:
S tím MMB jsem zjistila, že když je nádherná fotka, která je super udělaná a naaranžovaná, tak většinou ta věc
ve skutečnosti nestojí za nic, to byl můj případ, super fotka s mikinkou Next a ve skutečnosti sepraný, vytahaný hadr. Když má někdo fotku, že oblečeky jen rozloží na zem a vyfotí, tak sice fotka není tak úžasná, ale většinou víc reálná. :slight_smile:
tellu
tak zase rýmu, chudák malá, nemáš chvilku klid. :wink:
zzuzca
jj, lepší je bydlet zvlášť, s rodičema to dlouhodobě dobrotu nedělá, až na pár vyjímek. Já jsem ráda, že bydlíme
zvlášť. A v jakém městě sháníte bydlení ke koupi?
jola
s kozačkama to je hrozné, obzvlášť když byly krásné a drahé. Hlavně se nedej, na tvém místě bych vyžadovala
opravu zdarma nebo se slevou, když tam kvůli jejich neschopnosti musíš jít znovu. Držím palce, ať dobře dopadneš. :slight_smile:
Také jsem objevila v plenečce kousek stříbrného papíru od vitamínů. Asi jak jsem vyndavala vitamín, tak mě upadl na zem ten stříbrný kousek a Danina ho zblajzla, to děsný, cpe do pusi všechno co najde, zkoušela i
zem z květináče, kočičí granule a kousek krabice od kaše. Musím jí hlídat o 106, zábrany máme všude možně,
teď jsme přidělali pásek ke skřínce v koupelně, kde mám různé čistící prostředky a Danina se naučila otvírat
dvířka, tak jsme jí dali překážku a teď se tam nedostane. :slight_smile:
leonik
včera u nás taky bylo deštivo , psa by ven nevyhnal, ale já jsem s Daninou i do toho slejváku vyrazila, sice jsem
se vrátila celá rozmáčená, ale venku se jí dobře spalo, doma by mě nevydržela spát hodinu a taky by jen tak
neusnula, na to je ten kočárek ideální. :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.