• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky, Vojta už hodinu a půl spí, tak čekám každou chvíli, že se vzbudí. Za půl hodiny jdem pro Leu do školky. To vám povím, je to hrozný pořád oblíkat a vyslíkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta jak je navalenej, tak je protivnej, nemůže se hejbat :confounded: To je u nás ráno hotovej blázinec, jeden řve přes druhýho, oba musím oblíkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska ráno, jak byl navlečenej, tak sebou praštil hlavou do země, ještě že měl tu tlustou čepici :grinning: A o dávání do kočáru ani nemluvě, vřeští jak pominutej :confounded: Ach jo, jak já tu zimu nesnáším :rolling_eyes: Už je vzhůru, tak běžím.. dočtu vás až bude čas :wink:
3. lis 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem psala třikrát jeden příspěvek a po chvíli se mně vždycky vypnul počítač :angry: Je tady sněhu skoro jak na horách, tak asi tím sněhem..blikají nám doma i žárovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak je zkráceně :sweat_smile:

jola: to je pech s těma botama :angry: Hlavně, aby jste je ještě vůbec někdy viděli :unamused:

luci: Z tý chlupatý vlny to musí bejt horší práce než z normální vlny, ne? Ptám se, ale nerozumím tomu, nikdy jsem nepletla :sweat_smile:

nency: tak ses botiček nakonec dočkala :sweat_smile:

Vojta dneska usnul už v 6, a to odpoledne spal :stuck_out_tongue_closed_eyes:Tak se docela děsím toho, co bude v noci :confounded:
3. lis 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
ahojyk
leonik-k tomu oblíkání,to asi nesnáší všechny děti,je to fakt děs a to mám doma jedno.Do kočárku jí taky občas ,,rvu,,s řevem,ale jak tam je a jede se,tak už dobrý.To samý s autosedačkou.Už se těším,až koupíme tu větší,tam se snad bude dávat líp.No z chlupatý vlny se hůř plete,ale nejsou zřetelně vidět očka,takže se ztratí nepřesnosti třeba v ujímání atp.

Holky,už jsem zase trochu nešťastná,z toho Anetky jedení,teda spíš nejedení :frowning2: ATBdobrala,moč už je v pořádku,ale pořád nic nechce.Psaly jste,že dáváte jídlo jako pro Vás,jen nedochucené,ale já jsem asi bl.á,nebo vařím nějaká jiná jídla,nebo prostě jinak,mě nenapadá skoro žádné,které by se dalo ochucovat až když je hotové :sweat_smile: Já všechno solím,kořením hned.Poraďte prosím,jak na to,nebo nějaké konkrétní jídlo.Je to u nás takový kolotoč,nechce jít spát,protože má hlad,tak kojím,to usne u toho :angry: nebo nechce jíst,protože už chce spát,jenže má hlad...

Zajímalo by mě,co je s andílkem? :confused: Dřív tu byla denně,snad se neztratila z ničeho nic jako mivipa.Taky jí Lukášek nechtěl jíst,tak kdoví,jak jsou na tom.
4. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem měla strach z noci, ale Vojta spal až do 6.30 do rána :slight_smile: Pak se vzbudil hlady, vypil 230 ml mlíka, a ještě se vztekal, že je toho málo :sweat_smile: Dopoledne chrněl dvě hodiny, pak jsme šli do školky a cestou jsme teda parádně zmokli :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od rána u nás prší, tak to co včera za celej den napadlo, zase sleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jedu s Leou do oční školy, tak snad nebude namrzlo :confounded:

luci: my už dáváme Vojty do větší sedačky asi měsíc, a s řevem je to pořád :unamused: :sweat_smile: Já teda Vojtovi vařím pořád zvlášť, to naše, ale neochucený budu dávat asi až v roce :sweat_smile: Tak snad holky poradí. Já taky všechno ochucuju hned :wink: Leda že bys vařila anetce v jiným hrnci, to co pro vás, akorát bys jí to neochucovala, jinej způsob jak to udělat, mě nenapadá :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, omlouvam se, ze jsem se tady dlouho neukazala...ale nejak porad nestiham a kdyz eli spi tak se snazim spat s ni nebo uklizet, zehlit atd....vzdyt to urcite znate vsechny :wink: vecer jsem uz tak utahana, ze jdu brzo spat, nebo se natahnu k televizi a nebo delam kalendare k vanocum...
ted jsme prisly z plavani a eli je dobre naladena, hraje si krasne sama a tak mam chvilicku...snad me necha :slight_smile: dneska se mala poprve potapela...obe jsme to zvladly na jednicku :grinning:
jinak jsou u nas celkem novinky, Eliska zacala konecne lezt po kolinkach, stavi se na nozicky, zkousim ji na nocnicek...zatim se ale moc nedari, jen jednou se do nej vycurala.ale i tak jsem rada :slight_smile: noci u nas porad stejny, mozna je to porad horsi a horsi. pristi tyden jdeme na 10ti mesicni kontrolu, tak se zeptam mudry co s tim...ale stejne mi asi nic neporadi :unamused: lezou ji dalsi zoubky nahore, tak mozna to bude i tim....
luci: ja varim jidlo pro Elisku taky porad zvlast, takze neporadim....
taky uz se tesim na vetsi autosedacku, tohle uz je des, ji tam narvat...jeste kdyz je vic oblecena, to je pak rev....
musim te taky pochvalit za tu krasnou cepicku a salku....jsi faaak moc sikovna, ja jsem se plest nikdy nenaucila...takze to obdivuju :wink: fakt moc pekny....
nekdo se ptal na fusak, ja zatim jeste nedavam, dala jsem ho jednou a prislo mi, ze byla az moc nahrata, takze poradne oblikam a davam teplouckou decku a je to v pohode :slight_smile:
nency:tak super, ze jsi se boticek dockala!! :wink:
rymes:koukam, ze mate v noci taky porad veselo...ach jooo, snad se ty holky nase brzo umoudri a budou spat nejak rozumneji, protoze tohle se fakt moc dlouho vydrzet neda.
jo prosim posli mi ten vysledek testu tech vod, email poslu do IP...diky moc :wink:
jsem se rozepsala...tak koncim :slight_smile:
luci:mas pravdu, andilek se taky dlouho neukazal....snad se tady objevi :wink:
4. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
ahoj holky,

vcera na rhb super, zmenila nam cvik, ten novy je orproti predoslemu uplna pohodicka :slight_smile: tak som bola nadsena ako nas pochvalila ze som sa na to cvicenie vcera aj vyprdla :grinning: dnes uz musime, no je to tazke, stale mam pocit ze sa k tomu premaham. neviem sa dockat konca. jakubove lezenie nazvala nezrelym lezenim :slight_smile: sada si uz s vacsou stabilitou a dokonca uz asi 2 dni aj klaci na kolienkach a ruckami skuma bubon pracky - pracka - hit medzi hrackami :slight_smile: skoda ze ju nemozme brat so sebou na navstevy :grinning: odkedy sme prisli od nasich je ovela komunikativnejsi a fakt s nim zacina byt sranda :slight_smile: no ale zato v spolocnosti viacerych ludi je totalny mimon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: len skuma, pozoruje,cumakuje, je to pozorovatel. musim ho asi viac bravat medzi ludi.

luci, capicka, sala uplne naaadherne. si velika sikulka :slight_smile: ja som plietla ked som bola dieta jeden sveter - trvalo mi to priserne dlho, jeden rukav pomahala pliest mamka, druhy starka, no a kym sme to dali do kopy bolo mi to male a samozrejme vyzeralo to spolu priserne :grinning: neviem kto z nas vymyslel tento system prace :slight_smile: neskor som si v puberte uhackovala krasnu hippisacku tasku cez plece :dizzy_face: - ale to by som sa musela ucit cele odznova :sweat_smile:

luci, tak aspon ze ma anetka uz dobre vysledky, s tym jedenim je to boj, naozaj neviem co poradit :frowning2: a zje ti malo uplne zo vsetkeho, alebo ma nieco oblubene? - napr. u nas ked uz nic ine tak zeleninu s masom zje takmer vzdy ukazkovo. predvcerom som 1.krat davala kasu na vecer- a nic. ked som to ochutnala este si vravim aka mnamka, to zblajzne hned -a nic. nechapem, ma obed, poobede kojo, okolo 17.30 jogurt a vecer len kojo - a prespi celu noc (to je novinka poslednych dni :slight_smile: ), nechapem ako mu to moze stacit :astonished: inak ja varim malemu tiez zvlast.

pauli - gratulka k dalsim pokrokom :slight_smile: to je eliska sikula ze zvladla to potapanie. jakub teda vodu na tvari absolutne neznasa :unamused: takze nejake spliechanie do tvare, potapanie u nas nehrozi. vobec sa ti nedivim ze nestihas ked ti tak zle v noci spi :frowning2: ja by som bola uplne grogy, ked si spomeniem na prve mesiace to som bola uplna matoha :grinning: vsade bordel, nestihala som varit a stale som bola hladna. jo a inak ja uz nezehlim nic, a je to uz par mesiacov, nejak som zistila ze sa bez toho zaobideme :grinning:

nency, nech boticky dance pekne sluzia :slight_smile: ja pochadzam zo stredneho slovenska - zvolen. tam sa planujeme stahovat. pripadne okolie, sliac alebo banska bystrica. ale 2.mimi by sme chceli aby sa narodilo este v prahe. nieco mame nasetrene a ked su teraz byty o dost lacnejsie chceme to vyuzit a zatial prenajimat. a manzel je moravak :slight_smile:

tu krasne svieti slniecko :slight_smile: peciem chlebik, trosku som zaexperimentovala a dala tam muskatovy orech. no som zvedava na vysledok :sunglasses:
5. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
holky, chcela som sa este opytat, vy ktore mate uz zubacov :grinning: cistite nejak zubky? ja som to teda nejak zaspala a to uz mame pomaly siesty vonku :astonished: :slight_smile: a ako? normalne nejakou kefkou a pastou pre mimi ?
5. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky holky,
pauli-téda,taky pokroky :slight_smile: škody,že ty noci se nemění :frowning2: často si na tebe vzpomenu,jak asi musíš být unavená.Pokud jí to ,,ponocování,,vydrží třeba do puberty,tak se máte na co těšit :grinning: Nezlob se,nemyslím to špatně :wink:

zzuzi-to věřím,že pochvala potěšila :slight_smile: Je to asi náročný,ale je vidět rychle výsledky viď :slight_smile:Pračka,hm,ta se fakt blbě přenáší :grinning:Oni si vždycky vyberou na hraní to co se nejíň hodí.S tím jídlem je to unás tak,že nechce jíst nic :cry: .Jen kaši a MM.No ale už to asi přestanu řešit,nevypadá,že by jí něco chybělo,tak snad jednou začne.S tím bytem máš pravdu,teď jsou ještě za dobré ceny,a když ho budete pronajímat,tak z něj ještě budete mít penízky :slight_smile: Zoubky zatím nečistíme,tak yjsme už o tom přemýšlela.Koukala jsme v DM,tak jsem viděla pastu,ale až od roka.Příští týden jdu k zubařce,tak se jí zeptám.Taky se jí chci zeptat,na mezery mezi zoubkama,Anetka je má,ale zatím mi všichni říkali,že je to dobře,a že se jí to srovná,tak se chci zeptat odorníka.

U nás dneska taky svítí,tak se těším,že vyrazíme ven,až se vzbudí.Včera a dneska šla spát až teď,takže jednou za den.Včera jsme si byly prvně hrát v té školce,jak jsem jednou psala.Anetce se tam docela líbilo,nemá okoukané hračky.Mě teda míň.nemám si stěma maminama co povídat,ale tak aspoň všeobecně :wink:
5. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky holki, tak nějak malinko nestíhám. Hlídám kamarádce 2 letou holčičku. Kamarádka si našla práci, ale malou jí nechtějí vzít do školky. Našla práci ve svém oboru, kousek od nás a navíc za pěkné peníze. Takže si může dovolit platit hlídání a já si malinko přivydělám.

nency-nevěřila jsem, že je pošle, ale paráda že poslala. Tak přejí pohodlné a dlouhé nošení

leonik-oblikání je fakt děs. Já jsem hotová už jenom při přebalování. Malá se pořád otáčí, snaží se sednout a podobně. Fakt nervy :slight_smile:

luci81- já vařím ve dvou hrncích, stejný postup, ale bez soli, pepře a podobného koření. Třeba bob.list už dávám... zkouším teda. Nezahušťuju soli, ale bramborem. Taky by mě zajímalo, co s ní je, s Andílkem

paulinka80 - gratulka k pokrokům :slight_smile:
zzuzca- my máme 4 zoubky. Máme doma kartáček pro první zoubky. Zkoušíme čištění tak, že ji ho dám do pusy a snažím se čistit a pak jí ho dám do ruky a ať si hraje sama. Spíše do něj kouše :grinning: Pastu zatím jěšě neee

Jinak se Bára včera pustila několikrát stolu a podobně. Vydrží tak 20-30 sekund a pak jde na zadek :grinning:
5. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahojda, omlouvam se, ze jsem sem takhle vtrhla, chtela bych poprosit.. nasel by se tu nekdo, kdo dostal v porodnici b ruzovym kufriku do fotolabu a nevyuzije je????
Zakopupila bych je klidne... kdyby se nekdo nasel... IP.. dekuji moc moc
5. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky!
Dnes jsme byly v poradně, tak hlásím naší těžkou váhu, 7.750 g, 72 cm. Mudra naštěstí byla spokojená, Danina
jí tam sice neukázala nic z toho co umí, ale to je tak vždycky. Máme akorát problém, protože má srostou blanku
na pipince a mudra nám říkala, že jí to mám masírovat olejíčkem a kdyby to nepomohlo, že by nás poslala na dětskou gynekologii. Přitom jí prohlíží pokaždé a tohle mi řekla až teď, tak nechápu. Ani nedomýšlím, kdyby jí
to masírování nepomohlo a fakt by nás poslala na gyndu. :frowning2:
Vzala jsem s sebou i Kájinu na očkování proti klíšťatům, tak jsem to měla přijednom. :slight_smile:
Danča si už také stoupá, akorát že špatně, staví se na špičky a šmajdá. Asi je to na ní moc brzo. Zkouším jí
dávat bačkůrky, ale nechce je, hned si je zase sundá. :unamused:

luci
já vařím také pro Danču zvlášť a pořád dokola to samé. Moc jí to taky nejede, ale když jí zabavím, tak do ní
něco dostanu. Taky mě s tím jídlem zlobí. :wink:
zzuzca
kartáček máme, zkouším jí to čistit, ale vždy mě ho sebere a kouše si ho. Pastu zatím nedávám. :slight_smile:
tellulah
to tě obdivuju, že zvládáš hlídat další děti. Mě stačí Danina. :wink:
5. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
leonik
to ti spí krásně. Tiše závidím. :slight_smile:
Danina spí hrozně. Usne mezi 21.-21.30 hod., ovšem do půlnoci je 2x vzhůru, a odpůlnoci do rána je vzhůru
3-4x. Vstává kolem 7. Nám se spaní strašně zhoršílo, vůbec nevím, co s ní mám dělat. Abych jí rychle zase
uspala, tak jí dávám v noci mlíko, za noc dělám klidně i 3 lahvičky! Hlad ani žízeň přitom nemá, vypije hodně
málo, spíš jí to zklidní a usne, ale mě to teda fakt nebaví. Ráno jsem vyřízená. :frowning2:
5. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky,

omlouvám se za neúčast, ale teď jsem seděla na seminárkou a čekají mě ještě další :unamused: Takže síš napíšu holkám lednovkám a na vás už mi bohužel nezbývá síla ani čas :frowning2:
Dneska jsme byli s Eli a Honzíkem na cvíču, ale Eliška je od rána nějaká nenaložená. Pořád má ruce v puse, ale když se jí kouknu do pusy, tak nic nevidím. Ale večer kousala křupky tak, že si je dávala dozadu a ne na přední zoubky. Tak jí to asi nejspíš bolí :unamused: :frowning2: Odpoledne jsme byli v poradně a Honzík na klíšťovce. Elinka váží 9,12kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Včera jsem byla bez Honzíka, tak jsem uklízela, žehlila a odpoledne než jsem si pro něj jela, tak jsme s Eli koupily 3 dárečky :slight_smile: Musíme nějak dokoupit zbytek a ať už máme všechno a nemusíme se pak nikde mačkat a bojovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

O víkendu vás zkusím dočíst, teď jdu zas lovit v knížkách :confounded:
5. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Dobré ranko holki, tak mám malý velký problém. U nás je už od pátku zavřená lékarná. V dalším městě sunar nemají a mě došel. Takže teď prosím o radu, mám malé dát kaši od hami místo mléka nebo sunar od 12 měsíce. Bára bude mít teď 10 měsícu. Snad lékarnu zítra otevřou anebo v té další ho zítra budou mít.
6. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
telu, tak urcite by som dala radsej kasu, tam predsa tiez je mlieko. sunar od 12. mes. ked ma este len 10 by som neriskovala... mozno by to bolo v pohode ale nikdy nevies. aspon ja teda by som dala radsej kasu :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Musím vás dočíst až bude čas :slight_smile:

telu: já jsem taky pro kaši, jak píše zzuzca. Ten sunar bych dala pokud by měla malá pár dní před ukonč. 12. měs, ale dřív ne :unamused:
6. lis 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky u nás se taky zhoršilo uspávání :unamused: . Ale dávám jí teď před spaním kaši tak usne kolen 22h. a spí až do 4h nabaští a spí dál :dizzy_face: . Ale to jen když není boleníčko jindy tř. každou hoďku stávám :confounded: .
Ve středu jsem čekala na telefon od paní co mi ztratili kozačku (kterou zpravují) že mi řekne jestli se našla nebo ne . No ona teda zavolala ale ptala se mi teprv jak vypadá :angry: no síla. Tak jsem jí pěkně řekla co si myslím a na nency radu jsem jí řekla že budu požadovat nějakou slevu! vypadá že budu muset Jolči kupovat další zimní boty :angry: .

zany:jsi šikovná škola a děti, rodina, manželské povinnosti :grinning: , domácnost.
6. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
ahojky holky
andílek pořád nic? :confused:

nency-to mě mrzí s tou blankou :frowning2: Snad to rozmasírujete.Já jsem o tom nokdy neslyšela,až jednou tady na koníkovi jsem narazila na tohle téma.Myslím,že má název ,,srostlá pipinka,,ale nejsem si jistá.Nekoukala jsi tam?Nečetla jsem to tenkrát všechno,ale myslím,že tam převážně psaly,že to není nic až tak strašnýho.Já bych teda měla taky strach,od tý doby jí na ní pořád koukám,po koupání,doufám,že bych to poznala.Naše mudra jí nekontrolovala,až tam půjdem,asi jí řeknu,ať na ní pro jistotu taky mrkne.Moooc držím pěsti!S tím spaním,to si teda taky dáš :frowning2: Musím zaklepat,na to já si stěžovat nemůžu.Večer usne 19.30-20.00,pak se vzbudí jak kdy,většinou mezi 1-3h,spí do 6.30-7.30.občas se vzbudí dvakrát,ale to je tak jednou za čtrnáct dní.
6. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
joly,to jsem teda zvědavá,jak dopadneš,je to hroznej bordel :angry: :angry: :angry:

kuponek na fotky bych taky klíďo brala :slight_smile: ani by mě nenapadlo,shánět takhle :wink:
6. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
telullah-já bohužel neporadí,snad brzy seženeš Sunar.Asi je lepší mít pro všechnay případy vždycky v zásobě,alwe občas se asi stane :wink: Jednou jsi psala o stavebnici Geomag,já jsme teď našla tyhle,ty se mi zdají pro prcky fajn
http://www.modroocko.cz/Stavebnice-magneticke/zn--Geomag/Baby---pro-nejmensi/
6. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Po dlouhé době máme nové fotky :wink:
http://zanyfialka.rajce.idnes.cz/Deticky_IV./
6. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
pavli: tak to je Eli šikovná, že vydrží na nočníku :slight_smile: Já jsem tam Vojty jednou zkusila posadit, a hned jsem ho musela sundat :unamused: Začal ječet, asi ho to tlačilo do zadečku :sweat_smile:

zzuzca: musí to být náročný, každej den s malým cvičit, je to po čase asi nuda, ale když potom vidíš ty pokroky, tak co bys pro toho prcka neudělala, že :wink: Jak dopadl chlebík s tím muškátovým ořechem? Já jsem ho jednou přidala do jídla, a už nikdy víc :sweat_smile: To se nedalo jíst, asi jsem toho tam dala moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak my jsme bez zubů, ale Lei jsem čistila zuby když jich ještě měla málo, tak jsem jí je otírala namočeným tamponem ve vodě, pak až jich bylo víc, tak dětským kartáčkem a zubním gelem od Weledy. Ty děcka stejně tu pastu polykají, ten gel jim neuškodí, když ho spolknou, prý je dobrý na trávení, je to z bylinek :wink:

telu: tak to tě obdivuju, hlídat ještě další dítko :sweat_smile: Mně stačí ty dvě doma, a mám toho až ad hlavu :sweat_smile:

elkacka: škoda, kdybych je měla, klidně ti je nechám, ale vyhodila jsem je :confounded:

nency: tak snad to masírování pomůže, pokud to nemá srostlý nějak moc :unamused: Jak psala Luci, je tady o tom diskuze, tak tam mrkni :slight_smile: Myslím na vás, ať to dobře dopadne :slight_smile:

zany: kupuješ už na vánoce :slight_smile: Já už jsem taky začala :slight_smile: Jj, je to náročný, škola, děti, domácnost. Já bych to nezvládla :confounded: Už se děsím toho, až půjdu jednou do práce, ajk to budu všechno stíhat :unamused:

luci: musím na tu stavebnici taky mrknout :slight_smile:

jola: teda, pěkně to protahujou :angry: To nevím, co by dělali, kdyby tu botu vůbec nenašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
zany: pěkný fotečky :slight_smile: Se stavbou už jste teda zas pěkně pokročili, a Eliška má na těch prvních fotkách úplně stejný tepláky jako náš Vojta :sweat_smile: Tu postel v pokojíku, to máte co za značku? Není to domestav?
6. lis 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
Všem děkuji za radu, taky jsem si řekla, že kaši. Jistota je jistota. Více hlav více ví. Pokud nebude sunar ani zítra, tak koupíme prostě něco jiného a budu doufat, že to sní.
luci81-jj, to je přesně ona. Je lepší pro mimča do ruky.
6. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
To byl zase den! Kolikrát vstávala v noci jsem už ani nepočítala, byla vzhůru snad každou hodinu. :frowning2:
K obědu jsem jí uvařila rýži s krůtím masíčkem a zeleninkou, všechno jsem jí rozmixovala, protože jinak by mi
to nesnědla. A když jsem to konečně do ní dostala, tak jsem jí dala na mističku pár zrníček nerozmixované
rýže a jak si jich dala do pusi víc, tak to nemohla spolknout a celý oběd mě vyzvaracela. :frowning2:
A aby toho nebylo málo, tak Káje jsem zase dělala smaženýá krůtí řízek s kaší a Kájina prohlásila, že krůtí jí
nechutná, že chtěla kuřecí a že sní jenom kaši. :angry: :angry: Takže dneska kdybych nevařila nic, tak to vyšlo na stejno!

telu
holky už ti stihly poradit, také si myslím, že dávat Sunar, který může mít až za 2 měsíce poněkud brzo.Kaši má
určitě lepší. Hlavně, aby ti lékárnu brzo otevřeli. Já mám doma v rezervě vždy jeden navíc, pro jistotu.
zany
fotečky jsou super, stavba roste jako z vody. :slight_smile:
leonik
já jsem s nočníkem taky nepochodila, sedět tam nechce, uteče pryč, tak jsem ho zase schovala a dám jí ho
později. :slight_smile:
jola
držím palce s botičkama, je to hrůza, ale snad ti je dohledají. A ty jsi nechávala opravovat jenom jednu nebo
celý pár?
luci
jj, tu debatu jsem četla, ale Danča má trošku něco jiného. To co tam popisují v té diskuzi bych si samozřejmě
všimla hned, ale to co má Danina jsem považovala za normální. Jak má vchod, tak pod ním má trošku srostlou
kůžičku a zvrchu to vypadá jako tenká bílá blanka, ale jenom kousíček. To mě fakt nenapadlo, že je to špatně,
že tam musí už takové malé mimčo mít tak velkou díru.To jsem napsala dost divně, ale špatně se to popisuje,
sama bych si toho určitě nevšimla.
Jestli to malé mudra nekontrolovala, tak určitě jí to připoměň, protože nám říkala mudra, že je to časté.
Sice jí to masíruju, ale kope nožkama a nechce. Do poradny jdeme za 2 měsíce, tak času máme ještě dost,
tak snad se to podaří. :unamused:
6. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Děkuji za pochvalu fotek :slight_smile:
Stavba už je ve vyšším stádiu, jen jsme to nevyfotili. V úterý nám lili strop a už zakládali horní řadu cihel. Tak to musíme dojet okouknout :wink:

Leonik - Eli má tepláky po Honzíkovi :grinning:

Jdu vás zkusit letem světem dočíst :wink:
6. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Dočteno, ale ani nevím jestli si to všechno pamatuju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nency - tak to je super, že paní botičky poslala :slight_smile: Ale ty mikiny, to je hrůza! :unamused: Fakt nechápu jak si někdo může o skoro hadru myslet, že je to top stav :angry:
Danča je drobeček :wink: Ale co, to doroste :wink: Honzík byl taky na klíšťovce, tak jsme to taky vzali jedním vrzem :grinning:
A snad i tu pipku rozmasírujete a bude to v pořádku!

:slight_smile: Joli - to je k vzteku s tou kozačkou! Mají v tom pěkný bordel :angry: Snad jí najdou a dají ti aspoň nějakou slevu :wink:

Leonik - upřímnou soustrast :frowning2: Pohřby nemám ráda :unamused:

Pauli - to je Eli moc šikovná, že dělá takové pokroky a že jste zmákly i potápění :dizzy_face: My máme příští týden focení a nás bude fotit i pod vodou :dizzy_face: nTo zas bude výraz :grinning:

Fusak už v kočárku taky máme. Ale spíš proto, že mě nebavilo tahat teplou deku a ještě k tomu nánožník. Takže jsem tam šupla fusak a jezdíme jen s ním :wink:

Zuzi - vy máte v plánu se stěhovat zpět na Slovensko? :confused: No myslím, že ten kousek od rodičů by byl fajn pro případ hlídání. Ale zas když si nastavíte pravidla, tak by to snad mohlo klapat :wink:
A to je fajn, že jste dostali na rhb pochvalu :slight_smile: To vždycky potěší, co? :wink:

Luci - jsi šikulka a čepka s šálou je moc hezká :dizzy_face:
Co s jídlem pro Anetku neporadím... Já když začal Honzík jíst s námi, tak jsem třeba omáčky solila minimálně, zahustila jsem je, odendala mu a pro nás jsem to pak dosolila o něco víc. Nebo jsem používala jen drcený kmín... Občas jsem mu vařila jen něco pro něj, měl rád maso, brambory a buď špenát a nebo mrkev :wink: Eli taky občas něco uvařím a baští hezky :wink: Jinak je spíš na skleničkách...

Rymes - ty jo, musíš toho mít nad hlavu, když ještě nemáte hotovo, pořád uklízíš, do toho malou... Snad bude brzy líp :slight_smile: :slight_smile:

No a víc si napamatuju :grinning:
6. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojky holky,
telullah-tak konečně si rozumíme,co se týká té stavebnice,já tenkrát myslela,že chceš koupit tu pro větší děti,tuhle jsem nikde nenašla,tak mi to přišlo divné,že jsou tam tak malé kousky :sweat_smile: Téda máš taky můj obdiv,že se vrhneš na hlídání dalšího špunta :slight_smile:

zany-hezká kuchyň :wink: a obývák taky nemá chybu :grinning: Kdepak jste se fotili s daňkama?Jsou většinou honě plaší i v oborách.U nás by se tak fotit nedalo,nanejvýš možná s jelenama.

nency-tak to naštve s obědem.Copak Danča,ta za to chudinka nemohla,ale Kája,možná,kdyby nevěděla,že ani nepozná,že to není kuřecí :grinning:
7. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
čauvec holky tak včera jsem byla na výletě :dizzy_face: . Manža mě vzal večer sebou jednu točku s kamionem. Byla u nás tchýně bohužel jezdí jen noční tak jsme to zkusili ale nepodařilo se jí uspat tak mě volala ve 22h. že řve jak tur ať už dojedu tak jsem dojela ve 22:30 a to už celý barák chrupkal :angry: . Ale stálo to za to nasmála jsem se až mě bolý břicho ještě teď! Je to sranda když jezdí dva až tři kamioni vedle sebou a mají VYSILAČKU :grinning: .
Luci:malá mi miluje omáčky a jak píšeš je to hrozné solit až naposled to už nedochutíš! Já na začátku trochu osolím a pak až odeberu tak to dosolím. Na snídani dávám chleba s máslem a dětskou šumkou nebo tvr. sýr to jí taky jede.

Mi fusak už máme asi měsíc bo mi připadlo že jí to ze zpodu hodně studí :unamused:

zany:hezké fotky :wink: . Jola taky pořád žadoní že se chce koupat s Leou no tak jim to taky povolím :wink:

nency:to teda vytočí člověk se snaží navaříš takové dobroty (ten řízek bych si dala hned! :wink: :grinning: ). Držím palečky ať se vám podaří tu kůžičku rozmasírovat. Kozačku jsem dala do opravy jen jednu (kdybych dala dvě tak bych si myslela že třeba se paní zalíbyla ale jedna?? no mají tam bordel) Dneska jsem Jolči koupila druhé kozajdy moc hezké stály 600,- no mohla si maminka něco koupit ale nenechám ji zmrzat!
7. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Huráááá máme sunar :slight_smile: :slight_smile: Já si zásoby dělám, když ho kupuju tak vždycky tak 2-3 krabice, ale nevím jak se to podařilo, ale koupili jsme sunar od 12. měsíce a než jsme to zjistili, tak zavřeli lékarnu :frowning2:

jola2-takže jsi měla romantický večer :slight_smile:

luci81-ta stavebnice se mi zdá dost dobrá, ale nikdo kolem mě jí nemá. Tak nevím nevím. To hlídání je zatím v pohodě. malá mě poslechne a hlavně moc nebrečí...

nency - tak to naštve s tím jídlem. Nevím jestli je to už možné, ale já mám pocit, že malá pozná rozdíl mezi krůtím a kuřecím masem, protože pokaždé krůtí maso nechce. Plyve atd a kuřecí sní v pohodě
7. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.