• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Holki jak to máte s těma fotkama, už mi nejde hlasovat
7. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
telu: tak hlavně že jste mlíčko sehnali :slight_smile: Já mám většinou taky v zásobě, ale jednou se mně stalo, že jsem měla doma zbytek, byla neděle a tak tak jsme vyšli :unamused: Nevím co bych jinak dělala, malej je na mlíko zvyklej :unamused: :slight_smile: Ta soutěž už skončila :unamused:
8. lis 2009 v 01:05  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, tak se v noci Bára s náma koukala na tv až skoro do 11. Nevím proč, ale ve 21 se probudila a ne ane usnout. Tak jsme si jí vzali k sobě a snažila jsem se jí uspat, mno moc to nešlo. Myslela jsem si, že třeba aspoň ráno vydrží déle a ono nic, už od 5.30 je vzhůru
8. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
Ahoj holky,

Elinka měla z pátka na sobotu teplotu :frowning2: :unamused: Pořád se budila a od půl 12 do půl 3 nespala, vždycky tak chvilinku zabrala a zas pláč :confounded: Do toho se vzbudil Honzík, tak jsem ho odstěhovala, protože přišel k nám a on ječel. Tak jsem měla vztek, že já pořádně ještě neusnula, Eli vzhůru a ještě on vyvádí :rolling_eyes: Včera měla Eli přes den tak nějak přes 37, max. 37,5. Přičítám to spíš zubům, protože má malinkou rýmu a jinak nic. Dneska má taky tak okolo 37... Uvidíme co zítra, kdyžtak bych s ní holt sjela k dr. Honzík pokašlává, ale není to nic drastického.
Před chvílí kluci odjeli na stavbu odnosit trávu co jsme shrabali, ale už tam zůstala na hromadách a Eli jsem dala spát, tak mám chvíli klid :dizzy_face:

Telu - tak super, že mlíčko už máte :wink: Já teď v Kauflandu kupovala do zásoby Sunar už od 12. měsíce :wink: Měli ho 165 Kč, tak jsem vzala dvě balení. To se neztratí :wink:

Nency - to je Kájina teda potvora :unamused: Příště lepší se na ně vyprdnout a hotovo, co? :grinning:

Leonik - ty jsi se mě ptala na tu postel, viď? Ano, máme od Domestavu :wink: Přímo ty dětské byly dost drahé, tak máme klasickou, ale i tak nebyla zrovna levná :unamused: No co, má jí na dlouho, tak co :wink: Eli pak taky dostane do baráčku velkou, buď stejnou nebo uvidíme co vybereme :wink:
8. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky, musím vás postupně dočíst, měli jsme celkem nabitej víkend :slight_smile: V sobotu oslava narozenin švagra, večer jsme šli ještě se známýma posedět do restaurace až do zavření :sweat_smile:Pak jsem nemohla v noci nějak spát, tak jsem tady strašila :grinning:Vojta vstával zas v půl jedný na mlíko, dneska to asi nebude jinak :rolling_eyes: a dneska jsme byli celej den u našich.

zany: Mně ta postel přišla povědomá :sweat_smile: My jsme váhali mezi domestavem a gazelem a vyhrál gazel. Máme z něho celej pokojík, a o ceně ani nemluv, šíleně drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že to dlouho vydrží :slight_smile: Přeju brzký uzdravení, chudák Eli, asi nějaká viróza? :unamused:
8. lis 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
Koukám, že všecny užíváte víkendu s rodinou :slight_smile:

Eli byla večer bez teploty, tak snad jí to vydrží...

Vložila jsem na Střechu pár foteček z dneška jak nám vyrostl baráček :slight_smile:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3510617&vReferer=
8. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Dobré dopoledne,

tak Eliška měla ráno zase teplotu, 38,5st. :frowning2: Takže jsme jeli k doktorce, vzala jsem s sebou i Honzíka, když pokašlává, ale ten je v pohodě :wink: Eli brali krev z prstíku a má naštěstí jen virozu. Tak snad už budeme dneska odpo a zítra bez teploty.
9. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak dneska jsem se zase po dlouhé době vzbudila vyspalá. Nevím co se stalo, ale Danča vstávala jenom 1x a
rychle usnula, tak snad jí to vydrží. :slight_smile:
O víkendu jsme byli u tchýně, Danča byla kupodivu hodná a bavilo jí to tam, sice jim "uklidila" celý byt, ale jinak ok. Při zpáteční cestě si v autě na půl hoďky zchrupla, tak večer byla hodná. :slight_smile:

zany
tak ať brzo virozu zaženete. :wink:
Já mám strach, aby Kájina nedotáhla něco ze školy, protože část dětí byla minulý týden v Anglii a prý se vrátili
pěkně nachcípaný, tak snad nic hrozného nepřivezli. :unamused:

Danča mě už zase volá!!!
9. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky, my jsme s Eli tenhle tyden zustaly na jihu u nasich....ve stredu tady jdeme k doktorce na 10ti mesicni prohlidku a taky se chci v tydnu podivat do novyho materskyho centra,co tady ted otviraji.
nency:tak snad vam ty noci takhle vydrzi....eli dneska byla taky hodna,sla spat v sedm, sice se vzbudila uz v pul devaty, byla dve hodky vzhuru,ale pak spala celou noc a vstavaly jsme az v pul osmy....
ja jsem taky pekne nachcipana, mam zase rymu a kasel...snad to elinka nechytne, zatim je v pohode...tuk tuk :wink:
zany:tak koukam na fotecky,ze uz jste pekne pokrocili....no nebyt naseho pruseru,tak uz jsme byli taky nekde v tyhle fazi :frowning2: ale tak snad se jeste ted neco stihne....
jak velky baracek vubec budete mit?
holky, jak jste psaly o ty stavebnici geomag, budete ji nektera kupovat?ja jsem na to taky koukala a docela se mi to zalibilo, tak ji elisce k vanocum asi objednam....
andilek tady porad nebyl???to je nejaky divny....uz takovou dobu se tady neobjevil....
9. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojky všem, chjo ta malá mě asi zničí tím svým brzkým vstáváním. Jsem jí zkusila dát ráno v 5 sunar, že se u něj jěště uspí a nic. Teď šla chrnět a já už nemůžu, musím vařit a mám tady navíc hlídání.

zany- jak to snesla to píchání do prstíku? Bára se jen lekla a dobrý, kdežto Péťa vřískal jěště 10 minut potom. Tak ať jstebrzo zdraví

paulinka80- my budeme geomága taky asi kupovat. Našla jsem ho na netu za nějakých 260 kč s 8 díly nebo 140 s 4 dílky
9. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
zany-nádherné fotky i baráček vypadá super. Závidím ti tu velkou kuchyň :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj holky,
jen letecky :slight_smile:
téda,doufámže ty krásný noci vám všem vydrží :slight_smile: My byly dneska od 1 do 2.15 vzhůru :confounded:
já mám na ten geomag taky velkou chuť,ale stejně bych jí ještě ráda okoukla někde v hračkárně
mě vrtá hlavou andílek,byla tu téměř denně.
9. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj holky, dneska dětičky spí obě, tak mám chvilu klídek :slight_smile: Dneska Vojta spal pěkně v noci, akorát se vzbudil asi hladem, ale párkrát dostal dudel a zabral, tak jsem byla ráda, že zas nemusím dělat mlíko :sweat_smile: Jinak se budí kolem 1-2 ráno na mlíko, pak spí dál :slight_smile:

zany: to bych taky brala, takhle se chodit koukat na domeček, jak nám roste před očima :wink: Moc hezký :slight_smile:

pavli: jednou jsi se ptala na dárky k vánocům, tak jsem Vojtovi konečně vybrala a objednala Svítící hudební kroužky. Jeho hračky nějak přestaly bavit, zabaví se jen těma hracíma, co něco dělají. Tak jsem zvědavá jakej budou mít úspěch :sweat_smile: Jinak přeju ať se brzo uzdravíš, pokud kojíš, neměla by to snad malá chytit :slight_smile:

jola: to se divím, že ti vzali na opravu jen jednu botu :confused: U nás chtějí vždycky pár.

telu: a jak budeš dlouho hlídat tu holčičku?

nency: my když jedem k babi, tak je taky vždycky byt vzhůru nohama :sweat_smile:

luci: to jste se teda moc nevyspali :unamused: je to divný že tady andilek ještě nebyla, třeba ji to přestalo bavit jako mivi :unamused:
9. lis 2009 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz
Tak hlásím pátý zub :slight_smile:tentokrát bez teplot. Holki, Bára přestala mluvit a místo toho křičí. Co nejvíce a úplně nahlas a do vykřičení hlasu. Je to normální??,
leonik- asi do léta. Pak by mohla jít do školky, nebo spíše do té doby než jí vezmou do školky

luci81- taky si říkám, co se s ní děje. Třeba pouze nemá vůbec čas
9. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Tak Elinka spala od 10:45 do 13:45 a pak měla zase teplotu :frowning2: Doufala jsem, že by jí už mít nemusela. Snad už bude zítra v pohodě :wink:
Holt strávíme 3 dny v domácím vězení. Ale ráda bych aby byla v pátek už v pohodě, protože máme na plavču to focení :slight_smile:

Telu - asi jsem to nepostřehla, nebo v té rychlosti čtení neviděla, ale ty hlídáš nějakou holčičku? :confused: Promiň, že to budeš psát znovu :wink:
A gratuluji k zubu :slight_smile: My stále nic :unamused: Už jsem se smířila s tím, že bude bezzubá :grinning: :grinning: :grinning:

Nency - tak třeba se Danča vrátí k dobrému spánku :slight_smile:

Luci - snad i Anetka bude zas spinkat :wink: Ale je to hrůza takhle v noci strašit, co? :unamused:

Kdyby jste chtěli inspiraci na dřevěné hračky, tak tady je link...
http://www.bino-drevenehracky.cz

Honzík dostane od bráchy a švagrové toto: http://www.bino-drevenehracky.cz/stavebnice/2554-2
9. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
zany- však ony narostou, neboj :slight_smile: Kamarádky dostala nabídku na práci tady v místě bydliště, ve svém oboru a za dobrý peníz. Tak se se mnou domluvila a já hlídám. Tady je o práci nouze, takže mi se hodí koruna navíc a ona má dobrou práci. Jinak dobrý tip na hračky :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Telu - díky za vysvětlení :wink: Kolik je holčičce? :confused:

Eli před psaním teplotu neměla, tak kéž by jí to vydrželo :slight_smile: Ale dostali jsme do ní 3 lžíce kaše a mlíko ani nechtěla. No tak ho dostane buď až půjdeme spát a nebo až se pak vzbudí :wink:
9. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
telu: náš Vojta taky křičí, do toho začne pištět, ale jak!! :grinning: :grinning: :grinning: Takže to normální je :grinning: :grinning:

zany: jé, vůbec vám to doma nezávidím, to je k zbláznění, jak nemůžou děcka ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: My máme těch dřevěnejch hraček doma hafo :sweat_smile: Ségra to postupně kupovala Lei na narozky, vánoce..jsou to dobrý hračky, nezničitelný :slight_smile: Teď je podědí Vojta :sweat_smile: Nejste zatím sami bez zubů :wink:Jsem zvědavá, kdy Vojtovi vyrostou :sweat_smile:

No nic, jdu udělat vojtovi ještě mlíko, snad bude chrnět do rána. Zítra jdem na 10. měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik bude vážit :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko, tak jsem to asi zakřikla, dnešní noc děs. Teploty žádné, ale pořád se budila a opět jsme od .30 vzhůru :frowning2:
zany- Malá Týna bude mít v prosinci 2 roky. Poslouchá mě, ale občas umí nahodit takový ukřivděný a uražený pohled, že je to prostě k smíchu :grinning:

leonik-tak to je fajn, že je to i u vás. Nejlepší to křičení je ve dvě v noci
10. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno,

Eliška měla v noci zase teplotu :confounded: A do toho začala pokašlávat, tak fakt super :rolling_eyes: Ráno teda byla bez teploty, tak snad už jí to vydrží!!!
Honzík od rána ječí, pořád něco chce, tak to s nimi bude zas super den, zvlášť když musíme být doma :rolling_eyes:

Leonik - taky jsem zvědavá kdy nám zuby vyrostou :grinning:
Pak dej vědět jak jste dopadli u dr. :wink:

Telu - tak to máš doma veselo, co? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
čauvec holky! Unás se zhoršilo uspávání :unamused: ale zjistila jsem že je už pěkně mazaná a zkouší co se dá :angry: . Někdy se zabaví nějakou zajímavou věcí (jako tř. teplý termofon, plastová lahev atd :grinning: ) a někdy stačí pustit rádio. Ale většinou zkouší aby se dostala ven z postýlky.Začínám jí dávat před spaním mlíčko UM hl. proto aby si zvykla opět na flašu bo mi z ní zas nechce pít. Koncem listopadu budeme mít mega akci(manža narozky cca 60lidí) tak bude spinkat s babičkou tak aby to zvládly :unamused:
Včera mi volala paní že už našli kozačku a že jí budu mít za poloviční cenu tak jsem zvědavá kolik to bude

:confused: .

zany:baráček už hezky roste :dizzy_face: budete mít teda haciendu :grinning: (vždycky jsem si takový přála) Do zimy to ztihnete dát pod střechu co???

Na vánoce už něco mám nakoupené pro Jolču ale takové ty hlavní dárky ještě nééé! Přeje si skejbord, garáže pro auta, scooby doo postavičky atd.... To zas bude peněz :unamused:
10. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky, u nas noc opet hrozna....i uspavani des, chce houpat, tak jsem hopsala na mici, jinak by asi neusnula....jojo jsou to potvurky mazany,ty nase deticky :wink:
joly:tak super, ze kozacka je na svete! :slight_smile:
zany, leonik:vy jste porad bez zubu?no nebojte, ono to prijde :slight_smile: eliska ma uz ctyri a nahore ji rostou dalsi....kouse pekne, boli to...au au...teda nastesti pri kojeni nekouse,ale treba do ruky...
konecne uz se naucila delat papa a porad se stavi na nozicky,taky opakuje slova a holky pisti taky,asi je to normalni....taky je u nas veselo :slight_smile:
leonik:dej vedet, kolik vazite a merite :wink:
ja cekam az se eliska vzbudi a vyrazime se segrou do toho materskyho centra. jako na potvoru mala uz spi pres hodinu, v tom centru jsou jen do pul 12,tak vubec nevim, jestli to stihneme....jindy spi treba jen 30 minut....
zany:at je elinka brzo v poradku...chudinka mala,takovy trapeni s teplotama....
o drevenych hrackach taky uvazuju, jen nevim, co by eli bavilo dyl nez pet minut
10. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojte holky, tedy vy jste toho zase nakecali než jsem se sem zase dostala :grinning: . Ale dobře děláte, aspoň mám co číst ...
Bavili jste se o mírách a váhách, tak mi byli minulý týden na 10-ti měsíční kontrole a máme 68 cm, 7300 g. Myslím, že je to největí drobeček tady :slight_smile: . Když ona byla už od narození malá, narodila se v termínu a měla 2740 g a 46 cm. Proste je to náš prcek :slight_smile: . Jinak je vše v pořádku.
Akorát já jsem minulý týden ve středu dostala zánět dělohy, tak beru antibiotika (naštěstí je můžou i kojící), akorát se mi zdá, že mi poi těch antibiotikách mizí mlíko. Myslíte,že je to možný ??? Nevíte některá ??? Ale beru je od středy a je to den ode dne horší. Tak nevím ... možná než je doberu, bude po mlíku a bude ... ale co mám dělat, se zánětem se být nedá ...
Jinak stále bojujeme se spaním, už dlouho jsem vstávala co 1-2 hodiny, tak jsme se s manželem rozhodli, že jí to zkusíme odnaučit. Radili jsme se s doktorkou a ona nám řekla, ať jí dám večer kaši, před spaním nakojím a když se poprvé probudí, zkusím jí dát UM a pak holt kdyžtak nechat vybrečet ...no, zkusili jsme to .. doporučovanou bebu si nevazala ani náhodou, tak jsme zkusili Hami mlíčko, protože jsem si říkala, že když jí kaši, bude snad i mlíčko a ono jo ... no a děláme to tak, že jí před spaním nakojím a ona se cca po třech hodinách vzbudí, dostane hami mlíčko (vypije 210 ml ,... to je celkem dost :astonished: ) ... no a stejně se budí .. prostě potřebuje prso ... tak už jsem tam 3 noci nespala, je tam s ní jen manžel ... zatím to zvládají, první nic byla vzhůru 20 minut, to brečela, pak usla a budila se po 3 hodinách, ale už jen poplákla, prý se vžd :astonished: cyk postavila v postýlce, on jí pohladil a ona si lehla a spala dál ... druhou noc se vzbudila ve tři a do půl patý nespala, tak si jí vzala k sobě do postele a usnula jako špalek a spala až do osmi ... no a teď poslední noc byla nakojená v sedm, vstala až ve vdanáct, to dostala Hami hajaja a pak se vzbudila až v půl šesté a to už jsem tam šla jí nakojit ... tak jsem zvědavá, jak to bude dál ... snad se námt o noční vstávání podaři odbourat ... doufám ...

jo a ještě - máme Třetí zub, jedničku nahoře ... a terezka už se ve stoje začíná pouštět, vadrží tak 10 vteřin a jde na prdel ... ale i tak, snaží se :grinning:
10. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Pavlí - jak vy to máte se spaním, už se to trochu zlepšilo ??? myslím na vás, jakt eď hodně bojujeme, tak si říkám, jak jste na tom vy .... A co mateřské centrum ???

Zany - moc pěkný baráček :grinning: . jak to bude velký, nějak se to nedá odhadnout z těch fotek :... zany, držím pěstičky, aby byla Eli do pátku bez teplotky :wink:

Jinak jste se tu bavili o hračkách, terezku taky už nic nebavilo, tak jsme nakoupili nějaké nové a to jí občas celkem zabaví .. i když nejlepší je stejně pořád chodit kolem dokola nábytku. Ale koupili jsme jí Tesco bubínek (teď ho mají v akci za 249 Kč) a je fakt super, ona do něj bouchá a on celkem pěkně hraje a fakt jí to baví. Pak jsem z chodítka, které nepoužívám sundala piánko a tak nám tu dělá veselo. Pak jsme ještě koupili takové to odstrkovadlo, jak by se toho děti měli držet a choit za tím ... to zatím nezvládá, ale koupili jsme Chicco Activity a tam se házejí do otvoru míčky a ono to hraje a to jí děsně baví, tak to dělá pořád dokola ... a hází tam i tvary´, které mají přijít jinam ... :grinning: ...no a pak má mluvíví knížku od Fisher Price a to já teyd baví hodně ... je to super věcička ... tak tímhle se ona celkem i zabaví ...

no a k vánocům jsme jí už koupili - vhazovací žirafu od FP, vkládacího šneka od FP, dřevenou stavebnici, vzduchovou fontánku od Playskool, navlékací kroužky, hrazdičku na madlo kočárku a vodolepky ... no a ještě bych chtěla mluvící nářadíčko od FP, ale top asi nechám na nějaké babičce ...

no, tak to bude ode mě asi vše, dneska jsem se tedy rozepsala :grinning:. tak zase někdy příště, pusu prckům, pozdrav maminám :grinning:
10. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpátky od dr. Vojta má 10,445g a 77 cm. 5 dkg dokonce zchudl :sweat_smile: Jinak v noci jsem zas chystala mlíko v půl 3, pak se mu nechtělo vůbec spát, jak chodí brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže usnul ani nevím kdy, ještě jsem pěknou chvilu pořád dokola hledala dudlík po zemi :rolling_eyes: Jak kdyby si ze mě dělal srandu, fakt. Dostal dudlík, po chvíli ho vyprskl, a ten lítal obloukem z postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ráno jsem zaspala, protože Vojta ještě dospával noc, ani Lea mě nevzbudila, manžel jí při odchodu do práce pustil pohádky, tak koukala na televizi :sweat_smile: No a do školky jsme šli na poslední chvíli :unamused:

Dočtu vás později, jdu dovařit oběd. Lea už spí, Vojta je v postýlce, tak snad bude taky spát :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
No tak Eli měla před spaním dopo zas teplotu 37,5 a před chvílí 37 :frowning2: Ach jo, my se jí snad nezbavíme! :unamused: Dopoledne jsme tu s Honzíkem, když šla Eli spát, mastili pexeso, ale dneska se pořád rozptyloval a já vyhrála :grinning: Pak jsme uvařili oběd, tak míchal, ale musím ho hlídat, aby se neoparařil a když, tak jen chvilku, aby oběd neskončil na zemi :grinning:

Pauli - to znám, jako na potvoru když někam máme jít, tak děti vždycky spí déle než obvyle :unamused: Jindy si dají svoje a pak předvádí jak umí spát :grinning:

Joli - co budete slavit? :confused: Taková trachtace :grinning: Tak snad to Lea zvládne :wink:
Musím se přiznat, že u tebe se mi ti holky pletou a vždycky přemýšlím, která je starší a která mladší :grinning:

Rymes - hlavně, aby jsi byla v pořádku! S tím úbytkem mlíka nevím, ale možný to je... I když já při kojení brala taky ATB a bez problémů... A třeba si Terka zvykne, že je v noci bez prsa a bude spinkat líp :slight_smile:
A to jste toho pokoupili dost hraček :slight_smile: No jo, ale je pravda, že když máte první, tak doma tolik hraček není. My už máme něco po Honzíkovi, tak je to problém co Eli koupit, aby se jí to líbilo a zabavilo jí to :wink:
Barářek je 16x10m, ale dole je jen obývák, kuchyň (každé 25 m2), pak prádelna, záchod, malá šatna a pak garáž, sklad na nářadí a kotelna :slight_smile: Hořejšek bude teda o dost větší :wink:

Leonik - chudák Vojta, takhle se pohubnout :grinning: To Honzík měl v roce ještě míň a i tak mi přišel cvalík :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahojky Holki, tak jsme přišli z venku. Usla až po cestě domu, teda skoro doma. Moc toho dneska nenaspala, asi 1,5 hodiny. Kolik vám toho naspí ty vaše přes den?

zany- veselo máme, hlavně když povysávám a ony obě chodí za mnou a vzápětí si vezmou rohlík a sednou si s ním na zem a jí. To jsou pak moje nervy... :slight_smile: Brzy se zbavte těch teplot

jola2- jj, taky mám pocit, že jsou mazané více a více. Přítel teď kouká na tv, jakmile někdo začne mluvit, tak mu do toho křičí :grinning: Pak dej vědět, jak to máš s těma kozačkama. Jsem fakt zvědavá :grinning:

rymeska- to máš teda doma prcka. My jdeme příští středu, ale malá v 8 m vážila 10,5 kg. S tím kojením a antibiotikama ti neporadím, ale myslím že je to možné.
10. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Holky, mě fakt trefí! Eliška měla zase 37,6st. :frowning2: Já už fakt nevím, vždyť má teplotu od soboty!!! Jestli se to zítra nezlomí, tak večer pojedeme na pohotovost. K té zastupující dr. nechci! :unamused:
Už byla protivná a unavená, ani kaši nejedla, vypila jen mlíko a to ani ne všechno a už spí!

Telu - tak to Eli kolikrát naspí to samý a to si ještě říkám, že spala hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Max. spí dvě hodiny a to třeba jen po obědě...
10. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
tak uz mam uspano....jsem zvedava na dnesni noc, to bude zase masakr. ja jdu spat a uz se normalne bojim co bude v noci....
rymes:my jsme nedavno taky byli rozhodnuty s manzou eli to vstavani odnaucit....prvni tyden to bylo tak nejak celkem v pohode,ale musel s ni spat manzel v posteli a ja vedle v pokoji.jenze pak se to zase nejak zvrtlo a ted uz ji zase v noci kojim jen aby se mi neprobrala a spala dal....je totiz schopna v noci strasit i tri hodiny....
tak at se u vas podari odnaucovani lip :wink: eliska jeste ke vsemu neumi pit z flasky,takze sunar u nas nepripada v uvahu.....
zany:to je fakt strasny s tema teplotama, at uz je u vas brzo lip!
telu: me mala spi dopoledne hodinku a odpoledne taky. jedine kdyz je v kocarku a jezdim, tak spi treba i dve hodiky,ale to je fakt malo kdy....
jo byly jsme v tom mat.centru. maji to tam pekny, je to jedna mistnost, planujou ruzny cviceni, vytvarne krouzky, anglictinu....to az bude samozrejme eliska vetsi :slight_smile: zatim tam byla nejmladsi, byly tam deti tak okolo roku a pul. pristi tyden tam asi zacne nejaky cviceni s rikankama,tak tam bych celkem chodila....
leonik:pekny miry :slight_smile:
rymes:to je terezka opravdu drobecek :slight_smile: jojo dost hracek jste nakoupili, to ja uz neco taky,ale spis takovy drobnosti, ty hlavni darky jeste ne....asi vyrazime pristi tyden v utery, jak je svatek....manzel nakupy nesnasi,tak snad ho prekecam :grinning:
my jdeme zitra, tak jsem moooc zvedava na nasi vahu....leonik tipuju vahu jako ma Vojtik :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla :slight_smile: Vojta dneska kupodivu vydržel až do půl 8, pak začal kňourat, tak jsem mu dala mlíko, položila do postýlky a během chvilky spinkal :slight_smile: Usíná pěkně dopoledne, i večer, tak snad mu to vydrží :slight_smile: Lea začíná kašlat, Vojtovi trochu začíná rýma :rolling_eyes:

zany: to je divný, že se Eli ty teploty pořád tak vrací :unamused: Že by konečně ty zoubky třeba? Někdy prý k tomu může být i trochu nachlazení :confounded: Jinak Leu taky baví pexeso. Až mě kolikrát překvapuje, jakou má paměť :wink:To budete mít teda hodně velký bydleníčko :slight_smile:

jola: tak hlavně že se bota našla :grinning: Tý jo, to budete mít teda velkou akci :confused: :sweat_smile: Lidí jak na svatbě :grinning:

pavli: díky :slight_smile: no to jsem teda zvědavá, kolik bude vážit Eli :wink: Minule jste měli taky dost :slight_smile:

rymeska: to bude mít Tery štědrý vánoce :slight_smile: Tý jo, to si nedovedu představit, že má Terez o 9 cm míň, než náš Vojta :confused: To je drobík teda :slight_smile: S těma ATB neporadím, já je teda brala na zánět prsu, ale nepřišlo mně že bych měla míň mlíka :unamused:

telu: Vojta spí dopoledne tak 1,5-2 h, odpoledne taky tu 1,5h. Občas se stane, že spí jen dopoledne a odpo už ne. Ale zatím je to vyjímečně, hlavně když někde jsme a je frmol, tak nemá čas na spaní :sweat_smile:To ti Bára dřív váží víc jak Vojta :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.