• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
čauvec holky!
Paulinka:to jsi dobrá že už máte uspáno :wink: Držím palečky ať je noc v poho!

leonik:ty jo fakt hezké míry :grinning: . To mi budem mít kolem 8kg až půjdem na vážení

jo holky to hlasování už zkončilo. Všem moc děkuji za hlasy :wink: . Bohužel nevím kolik jsme měli konečný stav hlasů bo jsme měli cca 130 hlasů a ti co byli na prvním místě tak přes 3600 a pak už jsem to nesledovala bo jsem měla poslední možnost hlasovat . Kamarádka mi psala že mi posílali všichni kolegové ale moc se mi to nezdá nevíte náhodou někdo kdo se díval?? :grinning:

rymeska:já teď taky dávám mlíčko Hami. Akorád v pondělí mě došlo tak jsem chtěla jed do lékárny ale přijel pošťák a dovezl mi balíček od Hami tak jsem měla mlíčko za dara a malé taky chutná :wink:

zany:Jolča je první jmenuje se po mamince :grinning: Lea už je ten vejškrabek :grinning: :grinning: . Manža bude mít 30 tak bude pařba :grinning: . Akorád mi dělá starost dárek! Koupila jsem mu řetízek (pěkně silný jak si přál ) a prsten ale chtěla jsem mu koupit takový polštář ve tvaru srdce který se rozepne a ve vnitř jsou chlupy atd (jakože vagína je to srandovní) chtěla jsem to koupit hl. proto že jak jezdí v kamionu tak jakože to je jediná vagína na kterou si může sáhnout přes týden..... :grinning: :grinning: A dát do toho ten řetízek. Jenže jí nemůžu nikde sehnat :cry: :unamused: Jediný obchod přez internet jí nemá skladem :angry:

Moc vás všechny zdravím zítra jdu na němčinu takže se sem asi nedostanu tak papa
10. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

noc celkem v klidu, vypadalo to nadějně, ale ráno po změření měla Eli zas 37,7st. :frowning2: :unamused: Tak jsme jí dala sirup a uvidíme. Na plavčo bohužel nepůjdeme :frowning2: :pensive: Snad už jí to ale přejde!
Honzík pojede ke tchýni, včera volala, že si ho vezme, tak se aspoň dostane ven řív než odpoledne s manžou :slight_smile: No a já budu mít ukňouránka celý den na noze nebo jí bucu chovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joli - já se vždycky pro jistotu koukám :grinning: Ale možná se mi to plete i proto, že Leonik má Leonku a jak obě píšete Lea, tak jsem pak v pytli :grinning:
Hezký dárek jsi vymyslela :grinning: Teda hlavně ten druhý :grinning: Snad to ještě někde seženeš :wink:

Leonik - tak ať nejste taky nemocní :slight_smile: Měl by přijít mráz, aby ty bacily všechny zabil a byl by snad klid. Tohle počasí je k ničemu!!! :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak nestíhám.
Telu-Anetka spí teď asi přes týden jen jednou.Jde spát kolem 12 a spí tak hodinku,občas se poštěstí a spí dvě,to bylo třeba včera,když jí měl hlídat manža,takž mu to prospala a já se těšila,jak budou zápasit :grinning: On s ní ještě sám nikdy nebyl tak dlouho.

zany,to je škoda,že nestihnete focení,ale hlavně,aby už bylo Eli líp.Třeba focení stihnete na nějaké náhradní lekci ne?Mě se zdálo hned podle těch fotek,že říkáš doměček,ale že bude asi docela velký :slight_smile: To se máte.

joly-téda to bude veliká oslava.Hm,dárky dobrý,jak už psla zany,hlavně ten druhej :grinning:Já to ještě neviděla,jestli bude chvilkä,zkusím to najít,nebo popšli odkaz,jak to vypadá

rymes-gratulka k uspávání,jsto mooooc šikovní

tak spí přesně hodinu 10 min. a už tam piští,běžím,mějte se
11. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Elinka už teplotu neměla, tak snad jí to už vydrží :slight_smile: Jestli bude dneska už bez teploty, zítra taky, tak ještě to plavčo zvážím :confused: Ono se totiž fotí jen jednou za kurz a to v daný termín. Jinak pak bohužel ne :frowning2:
Dala jsem ještě Eli spát, dopoledne spala dvě hodiny, což mě překvapila, ale teď je nějaká unavená...
Když spala, tak jsem v klidu uvařila a hlavně se taky v klidu najedla, což se mi dlouho nepodařilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nikdo se po mě neplazil, nikoho jsem neokřikovala, nikdo po mě nic nechtěl :grinning:
11. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem dneska strávila celý dopolko po doktorech, byla jsem na kožním. To vám povím, to byl hnus. A těch lidí tam! :unamused: Byla jsem objednaná na 10h a na řadu jsem šla až v 11 :confounded:Pak jsem se stavila v lékárně, nakoupila jsem tam plno věcí pro Vojty, měli tam dobrý ceny, lepší jak v Dm, kam pro to chodím :unamused:No a taky jsem si tam koupila zimní boty konečně :slight_smile:Tak jsem v lékárně nechala přes 2 tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:ak odcházela s kabelama jak Ježíšek :grinning: Manžel si dneska vzal volno, tak hlídal a odpoledne jsme jeli k našim, nechali tam Vojty a šli s Leou na bruslení. Tak se to musí pomalu znova učit, už to z loňska zapomněla :sweat_smile: Jinak v noci to byla katastrofa :angry: Vojta vůbec nechtěl spát, pořád dokola jsem mu dávala dudel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle to bylo až do rána :rolling_eyes: Měla jsem pocit, že jsem nespala snad ani hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jola: já teda nevím, kolik jste měli počet hlasů, ale naše soutěž už taky skončila, tak taky všem děkuju, kdo hlasovali :slight_smile: Jak píšeš, byli tam i tací, kteří měli přes 2 tis bodů :unamused:Třeba na ten dárek někde natrefíš :grinning: Stejně je to zajímavej dárek, to by mě nenapadlo :grinning: :grinning:

zany: zatím je to u nás pořád stejný, tak jsem zvědavá co se z toho nakonec vyvrbí :rolling_eyes: Doufám, že ojta taky nechytne ten kašel od Lei :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsou vzácný chvíle, co, když se může člověk v klidu najíst, to moc dobře znám :grinning: :grinning: Snad bude Eli už zítra v pohodě :slight_smile: Byla by škoda to focení prošvihnout, když píšeš, že je to jen jednou :unamused:
11. lis 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky, tak jsme byly na ty 10 mesicni kontrole. Eli vazi 10,2 kg a meri 74 cm a vsechno je v pohode....doktorka ji moc chvalila :wink: ke konci to teda bylo s brekem, protoze byla silene ospala ale jinak byla hodnoucka. ptala jsem se na to spani nespani...tak pry mame vytrvat,casem to prejde...no takze jsem se nic novyho nedozvedela. taky mi mudra rikala, ze ji mam koupit kotnickovy kozeny boticky, kdyz uz se zacala stavet. uz je nektera prckum davate? taky rikala o cisteni zoubku, ze by se mely cistit uz ted....no to delame, koupila jsem i pastu, je od 0 do 6 let a eli chutna :grinning:
leonik:tak koukam, ze jsi uspesne nakupovala :wink:
jolo:darek zajimavej a taky nevim jak to vypada :slight_smile:
zany:tak snad uz jste se teplot zbavili a foceni stihnete
luci:tak anetka spi jen jednou denne,jo?no tak to teda moc nespinka, je to ciperka,co? :wink:
ja musim ted u elisky porad byt, protoze se chce stavet na nozicky u sklenenyho stolu a ja se bojim aby nejak blbe nespadla. kdyz potrebuju neco udelat, tak jde holt do postlylky nebo do jidelni zidlicky, dam ji neco na kousani a je na chvli klid :wink:jojo zradlo na ni zabira :grinning:
eliska dneska byla od sesti protivka, usnula v sedm a ani jednou se jeste neprobudila.jindy litam tak petkrat nez poradne zabere. mam nutkani tam jit,ale manza tady do me huci,at neblaznim.....ze je to normalni, ze spi....no stejne tam za chvili juknu :wink:
tak klidnou noc vsem :wink:
11. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
pavli: jé, tak to Eli váží jen o krapet míň jak Vojta :grinning: Vojta zatím kleká na kolínka, ale dr. říkala, že už to nebude dloho trvat a postaví se. No nevím, přijde mně že to tělo na těch nohách neunese :grinning: Takže botky mu dávám jen když jdeme ven, aby mu nebyla zima :sweat_smile: Tak to dneska Eliška hezky usnula :slight_smile:
11. lis 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holki, tak jsem si říkala, že malá je už úplně skvělá a usíná sama v postýlce, ale zmýlila jsem se. V posldních dnech to je děs a katastrofa. Řev, třeba i dvě hodiny. Prostě zkouší, co vydržíme. Už skoro usíná při hraní, ale jakmile se dá do postýlky, tak spustí. Takže jí po nějaké době zase vytáhnu a vše jde nanovo...

leonik- s tou váhou to je děs, no ale zase tak moc nejí, snad z toho vyroste. Synovec vážil v roce 13,5 kg. teď má 15 let a měří 195 cm a je hubeňour.Tak si říkám, že Bára z toho vyroste :grinning: No a s tím časem na spaní je to stejné. Když se něco děje, tak čas není
U doktoru to je děs, jsem asi hnusná, ale pokaždí tam je strašně moc důchodců a všichni jsou strašně nemocní, ale když je sobota ráno a v kauflandu je začátek nové akce, tak jsou jako rybičky :confounded:

jola2-když jsem ti naposledy hlasovala tak tam bylo kolem 136, tak to teda nevím... Dárek je super nápad a užij si tu oslavu, snad nebudeš všechny jen obsluhovat.

luci81- taky mám někdy chuť nechat malou tatíkovi ajít sama ven. Třeba na kosmetiku či tak nějak, jen si lehce odpočinout, aby si jí pořádně užil. Ne jenom, když jsem u toho já a o všechno se postarám.

paulinka80- já dávám zatím jen kotníkové papučky, takové ty látkové, ale už hodně chodí, tak jí budeme kupovat zimní boty. Na Báru hodně zabírají piškoty, když potřebuju abyy byla potichu a v klidu :grinning: No a taky zjistila, že na topení sušíme chleba a rohlíky pro koně a už se jí párkrát povedlo je schodit na zem a kousat do toho

Jinak asi Bára tady bude největší tlusťoch :grinning: :frowning2:
12. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
zany - ten domeček vám krásně roste. Bude celý z cihel nebo i jako skládačka?

Koukáte někdo na dům snů??
12. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky!
Skoro nestíhám dočítat. :grinning: Včera jsem byla na gyndě, protože se u mě zalíbilo kvasince. :frowning2: Tak jsem dostala
prášky a mastičku. Ptala jsem se ho, jak je možné, že jsem nikde nebyla a tohle chytnu. Prý mám sníženou imunitu a moc často se myju. To mě teda dostal, přitom já nemocná vůbec nebývám a nemýt se, tak to bych
asi nevydržela. :unamused:
U Káji ve škole už lehla 1/2 dětí s chřipkou, ale snad to je ta normální, výsledky ještě nemají. Jsem pěkně naštvaná, protože spousta dětí byla nemocná a musela do školy přijít ještě v pondělí, aby to tam roznosily.
Přijde mi to dost nezodpovědné, obzvlášť když byly v té Anglii, tak jim určitě měly dát nějakou karanténu a ono
nic. Kája naštěstí odolává, tak snad vydrží. :wink:
leonik
tak to jsi byla na kožním jenom hoďku, to u nás je to tak na celé dopoledne. Také to nesnáším, to čekání, mám vždycky strach, že tam ještě něco chytnu. :unamused:
S tím bruslením je to normálka, že to trošku zapomenou. Kájinu jsme to taky museli učit znova, alespoň ty první roky. :slight_smile:
paulinka
téda, to je váha. Máš to jako posilovnu. :slight_smile:
S botičkama nám to říkala mudra také. Já mám už nakoupené, ale doma je nechce nosit, sotva jí dám bačkůrky nebo lehké botičky, tak si sedne a sundá si je. Tak nevím co s tím, dávám jí je pořád dokola, ale asi to bere jako hru, furt je má sundané. :wink:
zany
tak už bylo načase, aby teplota ustoupila. Snad už se jí nevrátí, ale já bych to plavání asi neriskovala. :wink:
jola
tak kozačka je na světě, to jsi měla radost viď! Ale stejně já bych si do té opravny už boty znovu asi nedala, po takové zkušenosti. :wink:
Máš teda vskutku originální dárek, pošli foto ať se nasmějem. :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
tellulah
jj, s tou váhou se to může hodně změnit. Káji sestřenice byla jako mimčo pěkný špekáček a teď jsou s Kájou téměř na stejno, má asi jenom o 4 kg víc, to jsem si tenkrát říkala jak asi bude vypadat až vyroste a kupodivu je z ní štíhlá holka. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: U nás se chrní, tak odpočívám :slight_smile: Dneska je venku konečně po dlouhý době krásně a svítí sluníčko :slight_smile: Tak má člověk hned lepší náladu :slight_smile: Noc u nás zase hrůza, ale tentokrát si to Lea prohodila s Vojtem a řvala ona každou chvíli :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel tam chodil, a stejně z ní nic nedostal, proč vlastně řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: A prej mu dokonce řekla táto já chci abys byl slepičkou :grinning: :grinning: Asi mluvila ze spaní :sweat_smile: :grinning: :grinning:

zany: tak jste zase kousek pokročili se stavbou, co :wink:
telu: tak to je synovec teda velkej chlap! :sweat_smile: s těma důchodcama máš pravdu :sweat_smile: Neboj, Bára to vyběhá, Vojtovi už dokonce zeštíhlilo břicho, jak je teď pořád v pohybu :grinning: Na dům snů se nedívám, občas se dívám na Přes nový práh :slight_smile:
nency: já jsem na to trpěla v těhotenství u Vojty. Dr. říkal, že se mám umejvat jen vodou a ne mýdlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: To si zase já nedovedu představit. Nepoužíváš třeba jen obyč mýdlo, prý to může být i tím, znám to z okolí :slight_smile: Jinak na kožním jsem byla hodinu, to jsem ještě nenapsala že jsem byla na kožním, a čekala jsem půl hodiny než mě sestra objedná :stuck_out_tongue_closed_eyes: No bylo nás tam víc takovejch :unamused:
12. lis 2009 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
nency: chtěla jsem napsat na očním, ne na kožním :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, mna z toho vzteklouna dnes asi trafi slak!!! :grinning: hruza, oci mu uz ani nevidim, ale nie a nie zaspat a to uz skoro pol hodinu! a stale brm, brrrm, brrrrmmm..ach jo. idem zas za nim, dns sme boli v poradni, v skoro 10,5 mes. ma 10 760 g a 79 cm! myslim ze je tu najvacsi :grinning: a dnes aj najvacsi krikloun :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem zas za nim ... docitam vas ked zaspi,snad sa toho dockam
12. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
čauvec holky malá mi pořád hezky spinká přes den :dizzy_face: Dám ji spinkat kolem deváté a spí až do dvanácti až jedné :dizzy_face: . Za to Jola nechce už být ve školce na spaní a chce jít po O :grinning: .
Zítra si jdu vyrazit z kopýtka a jdem si večer s kamarádkama sednout na kafíčko (večer a určo se to protáhne aby si tatínek užil holek :grinning: ) bude hlídat manža. Bude to taková zkouška na ty narozky jestli to babička vydrží s hlídání :wink: .
12. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
12. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky,

Eli už je dneska bez teploty, včera kromě jednoho malého výkyvu (který jsem nepobrala :confused: ), tak teplotu neměla, takže zítra zkusíme plavčo a uvidíme co to s ní udělá :confused: :sweat_smile:
Dneska byl den doma za trest!!! :rolling_eyes: Eliška spala dopoledne jen půl hodiny, Honzík vymýšlel kraviny, po obědě nespal, protože vstával až v půl 8 a nic ho nebavilo. Jen krámoval, ubližoval Elišce a zlobil :rolling_eyes: No a když přijel manža, tak jsem vzala kramle a nechala mu tu děti a jela jsem se kouknout do města :wink: Eli jsem koupila něco z těch dřevěných hraček, neteři také, pak jeden dárek pro synovce a v Tescu měli ve slevách trička, tak jsem koupila 4 :slight_smile: Jedno možná dostane neteř :wink:

Leonik - čekání u doktorů je hrůza :unamused: Já takhle nejvíc čekám u zubaře a to to má naobjednané na dlouho dopředu... Ale hlavně, že jsi to zmákla :slight_smile:

Pauli - Eliška má pěkné míry :slight_smile:

Nency - tak snad Kájina nic nepřinese a bude v pohodě :slight_smile: Lepší snad kdyby je izolovali nebo něco jiného, co? :confused: :sweat_smile:

Telu - domeček je celý z cihel od Heluzu. Nanáši se tam jen lepidlo, tak to jde celkem rychle :slight_smile:

Leonik - tak to měla Lea divoké sny :grinning:

Zuzi - no u nás je to teď to samé. Eli pořád bulí, nic jí nebaví, visí na mě, spí jak kdy... :unamused: Tak snad se to u vás zlepší :slight_smile:

Joli - hezký dárek :grinning: :grinning: :grinning:
Spánek závidím! To u nás nehrozí :unamused:
Jola je ve školce až do odpoledne? :confused: Honzík bude ze začátku chodit do školky jen na dopoledne, ale hned jak to půjde, tak tam bude spát. Eli přece jen začne spát jednou za den, tak bych pro něj nestíhala jezdit... Ale on to zvládne :slight_smile:
A ztra si to užij :dizzy_face: Určitě to doma zvládnou a jednou za čas je potřeba si to užít bez dětiček :dizzy_face:

My jedeme v neděli odpo do Prahy na Touhu, tak mamka bude hlídat Honzíka a Elišku tchýně. Být s oběmi je pro ně záhul, tak jsme je rozdělili :wink: No a v prosinci máme vánoční besídku, tak taky poputují na noc každý jinam :wink:
12. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Danina zase nad ránem ztropila pěkný řev, abych moc dlouho nespala. :frowning2:
Ráno přišel opravář na kotel, naúčtoval si skoro 3 tisíce a zasmrděl byt, byl strašně zahulenej, takže po jeho odchodu jsem musela větrat. :confounded:
Máme nové sousedy, bohužel kuřačky, tak mám "radost", jak jsou špatně udělané podlahy, stropy, prostě všechno, tak ten kouř cítím i v místnosti, která sousedí s tou jejich. Co s tím budeme dělat fakt nevím, protože
jim těžko můžu zakázat, aby si kouřili ve svém pronajatém bytě. Manža tvrdí, že nic necítí, tak zase jenom já, mohla bych dělat toho čuchacího psa u policajtů. :grinning: Přitom zesílenou stěnu už máme, ale je to na nic, asi by to chtělo i podlahu a stropy. Máme totiž půdní nástavbu, která se stavěla na sklonku totality, takže to je všechno udělané dost lajdácky a z nekvalitních materiálů. :frowning2: Tak mám zase po náladě. :angry:
13. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky holki, tak Báře se vyklubal šestý zub. Jde to v poslední době nějak rychle. Bára je z toho celá protivná, nespí vzteká se. Nechce být sama. Je to fakt děs.Už jsem z ní hrozně unavená.

nency- zvláštní termín... moc často se myju... Hmmm, neumím si představit nemít se. Mno zkus nějaké ty intim sprcháče. Snad to bude ok. S tou chřipkou máš pravdu. Ty mamky dneska to je děs a pak nemají být epidemie. Včera říkali ve spravách, že prasečí chřipka je i v Šumperku, což už je k nám 25 km

leonik- jj, je velký jak hora. Má jen 15 let, takže jěště poroste. Začínají se mi tyhle předělávky v bytech líbit. Přemýšlím, že se zkusíme přihlásit do tak se staví sen. Co by mi v té naší kuchyni udělali.

jola2- :grinning: :grinning:
zany- hezká nakupovací mánie. ten muzikal si užij
13. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky,
mám obavu,že zase nedopíšu,už hodinku spí :sweat_smile:
Koukám,že je to tu jeden obřík za druhým :slight_smile:
Anetka dneska v noci opět dvě hodiny vzhůru :angry: Navíc je nějaká opruzená,vůbec nevím proč-nikdy nebyla :confused: Nepomáhá ani Rybilka a ni Bepanten.Jak dlouho to tak trvá,než to zmizí?My to fakt nikdy neměli,tak vůbec nevím.

leonik-to je malá šikula,že už loni uměla bruslit,to musí bejt sranda,takovej prcek na bruslích :grinning: I když je pravda,že jsem viděla i tak malýho lyžaře.Slepička- :grinning: :grinning: :grinning:

zany to je škoda,že máte to focení jen jednou-tak ať to zvládnete a naonemocní znova

pauli.taky máme skleněnej stůl,zrovna včera na něj upadla,hrozně brečela,měla trošku krev v pusince,ale nic jsem tam neviděla :cry: To jsem stála půl meru od ní :frowning2: Jinak já dávám normální kotníčkový bačkůrky.Na ven do kočárku má kožený.

telullah-s důchodcema to vidím stejně :wink: Jinak já jsem si moc neužívala,byla jsem u zubařky,tak manžel hlídal-spící,pak jel pryč a nastoupila mamka.Jinak tvrdej rohlík,to je u nás největší pochoutka :sweat_smile: :grinning: a jedinej zabere,když jí potřebuju zabavit.Dům snů jsem párkrát kousek viděla,jak se staví sen je taky dobrý.to bych Ti přála,abyste to vyhráli.

nency-snad to bude dobrý s tou chřipkou.Snad se to moc nerozběhne,to by bylo dost blbý.Navíc teď budou za chvilku Vánoce,to by byl risk,i jet někam nakupovat.To je divný,že je cejtit kouř,fykt hotovej komisař Rex :grinning: Já jsem teda taky kouřila,ale v bytě bych zasmrdíno mít taky nemusela.Řešit se to bude teda asi těžko

joly,užij si to s kámoškama,já byla včera dopoledne taky se dvěma bývalejma spolupracovnicema,ale musela jsem i s malou a moc jí to nebavilo :wink:

zuzi-zdravím :slight_smile:.to byla teda bleskovka :wink:

Holky,to Vám docela závidím,jak manžové hlídají.U nás by to asi na dlouho nešlo :sweat_smile: Manža jak není moc doma,tak s ním Anetka moc nekámoší :cry: Naštěstí kdyžtak pohlídá mamka.S tou kímoší zase až moc dobře,až mě to mrzí,že mi občas přijde,že jí má radši než mě :cry: :cry: :cry:

Téda,zázrak.Já napsala hotovej román a nikde řev :confused: Asi dohání tu noc.Omlouvám,nejspíš tam bude plno překlepů,jak ,,fofruju,,
Zatím hezkej víkend :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsme vyrazily na to plavčo a bylo to v pohodě :slight_smile: Eli pak byla unavená, že během chvilky cestou v autě spala :slight_smile:
Odpoledne pak spala babi v kočárku, když jsme šli na AJ :wink:

Jdu se vrhnout na další práci, ale fakt se mi nechce :unamused: Ale fakt MUSÍM!!!

Nency - snad ti na ty kvasinky pomůže co jsi dostala :wink: No nemyslím si, že by to bylo tím, že se moc myješ :grinning: Spíš to může být i tím, že bys byla třeba nastydlá... Mě se to občas stává a pak si dám preventivně čípek - Gyntima :wink:

Telu - ty jo, vám ty zuby rostou jak houby po dešti :grinning: My pořád nic :frowning2:

Luci - co se Anetce děje, že v noci nespí? :confused: Na opruzeniny nám pomohla vždycky Nivea :slight_smile:
S tím hlídáním je to u nás jak kdy, ale manža bývá odpo docela doma, takže pohlídá :slight_smile: Ono je to pro mě lepší, že nemusím dávat děti jedné z babiček. Hlídat to klubko hadů je pro ně docela mazec :grinning:

Hezký víkend :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
ještě pokračování románu,Manža je v Pardubicích na hokeji,Anetka zatím spí...

téda,podle toho,co říkají ve zprávách se chřipka slušně rozjíždí :confounded: Jsem moc ráda,že bydlím na vesnici,že nemusím jezdit MHD s hromadou cizích a bůhví čím nakažených lidí.Vím,i tak můžu něco chytit,nejsem pořád jen doma,ale přeci,,,

V pondělí máme dát na kontrolu moč,tak jí asi doktorce ukážu,jestli se to nezlepší.Vůbec ale nevím,jestli jí tam nalepím ten pytlík,to jí musí bolet :frowning2: Myslíte,že bych mohla zkusit ,,chytit,,do nočníku?asi jo ne?

Taky si představte,že mi přišel dopis ze zdravotní pojišťovny,že dlužím přes 3tis.za zdr.pojištění.Mají tam bordel,takže tam budu muste zajet a doložit,že se starám o dítě :angry: Ještě,že jsem se tam stejně chystala,jestli mi přispějí na plavčo.
13. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoj holciny,

omlouvam sa za vcerajsi prispevok :slight_smile: :grinning: maly ma fakt vytocil. spava vacsinou 1,5 hod, niekedy 2 pred obedom a potom okolo 16-17.00 na polhodku. a vcera nie a nie, este k tomu protiva najvacsia, uz som bola z neho riadne na nervy :angry: manzelovi som uz odpo hlasila ze v noci spim vedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: poobede uz nespal, a dnes tiez nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: . tak som zvedava na zajtrajsok...

zany, super ze ste plavco zvladli, daj sem potom nejake to foto :slight_smile: vela stastia s tou pracou, musis mat fakt pevnu volu. ja stale rozmyslam nad nejakou aktivitou pre moj zakrpateny mozog na materskej :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska este peciem cesnakovy kolac a idem si urobit nausnice z goralok :slight_smile: potesili ma z jedneho casaku ktory odoberam a ako darcek poslali s poslednym cislom aj material na tie nausnice :slight_smile: to bude rychlovka, tak 5 min :dizzy_face:

luci, s tou chriplou mas pravdu. tiez som si vravela ze v mhd mozem chytit hocico. a hlavne malicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:. no tu v prahe sa tomu neda vyhnut :unamused: obcas niekam ideme busom. s tym pytlikom bohuzial netusim ako to funguje, n ikdy sme moc nedavali. ale podla mna kludne mozes chytit do nocniku a preliat do flasticky. idem na ten kolac, uz mi skoro vylieza z misky :grinning:
13. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Vložila jsem fotky Elinky z dnešního plavání co fotil manža :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3531556&vReferer=
13. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ahojky Holki, já už nevím co dělat. Malá nechce spát sama. Zkoušela jsem skoro všechno. První večer jsem si jí vzala k sobě po půl hodině, druhý večer jsem jí vytáhla, že asi jěště není unavená. Po půlhodině jsem to zkusila znovu a zase kravál. Další večery to samé, už je to týden. Tak jsme si říkali, že už k ní došel pocit strachu. Zkoušela jsem lampičku i velké světlo, nic. Pokud jsem v pokoji, tak nebrečí. Jen se pohnu ke dveřím tak je kravál. A v noci dneska to byl extrém. Od půl druhé do pěti nechtěla spát.

zany-jaká práce? Asi jsem se přehlídla. Na fotkách vám to sekne :wink:

luci81- U nás na baráku je vidět, že přítelovi rodiče na to kašlali a jeho bývalá taky. Kuchyň je tady děs. Stará a zanedbaná, takže teď všechno předělaváme, ale není odkud brát. Tak by se mi líbilo, kdyby to někdo předělal i s nějakým dobrým nápadem či vkusem. Tyhle pořady ty nápady mají, ikdyž někdy se mi nelíbí.
S tou chřipkou je to děs a to já jedu v pondělí vlakem k našim, chjo. Snad nic nechytíme. Já jak já, ale malá

zzuzca- za nic se neomlouvej, od toho tady přeci jsme :grinning: Taky občas chytím nervy a postěžuju si. Chlapi doma to moc nechápou a neocení
14. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dneska večer vás musím dočíst :slight_smile: Včera večer jsme jeli s manželem a mamkou do Brna do Hornbachu, vybírala si kachle do kuchyně. Hned bych si tam taky vybrala, měli tam fakt pěkný :slight_smile: Manža je dneska v práci, tak jsme sami doma. Teď děcka spí, odpoledne sjedem na chvíli k našim. Lea má teda parádní rýmu a z toho se začne vždycky dávit :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak odsáváme, kapeme, a pořád dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve školce už zbylo jen pár děcek, zbytek marodí, tak byli v jedný třídě :confounded: Jinak já pořád vybírám dárky na vánoce, už jsem si říkala, že pro Vojty nic kupovat nebudu, jenže jsem tuhle byla neteři vybírat kolotoč nad postýlku a zase jsem tam náhodou uviděla od Fisher Price opičku na míči :sweat_smile: Tak jsem mu ji musela pořídit :sweat_smile: Ale přes internet, měla jsem to dokonce o 120kč levnější, jak v tom obchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že příští týden už dorazí. Jo a ještě jsem objednala neteři taky od FP usínáčka dina a CD přehrávač :sweat_smile: Tak až se mně to pak doma sejde, tak nakonec to dopadne tak, že se mně budou líbit všechny a nebudu vědět, jak to pod ten stromek komu nadělit :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

já dopoledne sjela s Honzíkem koupit maso a nějaký salámek. Potom jsem uklízela a po obědě jsme vyrazili ven. Honzík spát nešel, aby se pěkně unavil a padl večer :wink: Eliška mě překvapila, protože spala skoro 2 hodiny v kočárku a potom jsme jí přendali do auta a spala ještě 45 minut :dizzy_face: No takhle by mohla spát častěji :grinning:
Manža šel na pivko, tak jsem sama doma :wink: Měla bych psát, ale nechce se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

Vložila jsem fotky z dnešní procházky :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3533988&vReferer=
14. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ostuda já vím!!!

Adélka mi usnula tak musím rychle aspoň něco napsat....
Máme se všichni fajn, konečně jsme dodělali obývák tak to tu teď máme pěkňoučké :slight_smile: A konečně už snad bude trošku větší klid..

Adélka je hodná, leze jak drak, už se začíná i stavět kolem nábytku takže jí musím mít pořád na očích..
Na 10ti měsíční měla 7920g, dr. řekla že bude asi droboučká po mě. Je fakt drobek, ještě nosíme pořád oblečky v 68 a 74 :grinning: Konečně nám vyrostly první zoubky, 2 spodní jedničky, a úplně v pohodě,ani jsem nezaregistrovala nějakou změnu v chování nebo tak něco. Tak snad i ty další budou takhle v klidu..

Mě se aří dobře,mimískovi v bříšku taky, už má skoro 11cm, screening v I.trimestru dopadl výborně takže mám radost že je mimi zdravoučké. Na další kontrolu jdu 26.11.,prý už by mohlo být poznat co to je,tak jsem zvědavá.. manža by chtěl kluka, já holčičku, ale jinak je to samozřejmě jedno co to bude... Jinak jsem zatím nic nepřibrala,pořád si držím svoji váhu co mám od porodu.Bříško taky ještě nemám, v pohodě nosím všechny svoje kalhoty :grinning:

Už pomalu chytáte vánoční atmosféru?? Já už jsem začala s pečením :grinning: Zatím teda jenom perníčky, už je mám hotové, dneska je akorát musím nazdobit.A večer si nachstám těsto na linecké,zítra ho upeču, a v úterý poslepuju a nazdobím. Dělám každý rok tak 10 druhů max.,mě to baví a je to pro mě fajn relax :grinning: Nějaký vánoční úklid nedělám,uklízím průběžně celý rok. Akorát musím ještě umýt okna v kuchyni a mám pro letošek od mytí oken pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dárečky mám už nakoupené taky, hlavně teda pro Adélku.S manžou si nic kupovat nebudem, máme ten nový obývák,to je dar až až! A rodině koupím jen nějakou drobnost pro radost. My na ty dárky moc nejsme,spíš si užíváme ten klid a pohodu a to že jsme všichni spolu pohromadě :wink: letos se na Vánoce fakt strašně těším, ty loňské jsem trávila v porodnici tak si je chci letos pořádně užít :grinning:

Muím letět, vařím oběd - kyselé zelí s bram. knedlíkem a pečeným masíkem a musím to jít zkontrolovat :grinning: Ale už to tu voníííí!!!!!
15. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.