• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Koukám, že dneska tu nikdo nebyl. :astonished:
Danče roste třetí zoubek a je moc protivná a nechce vůbec jíst. Ráno snědla sotva půlku Activie, k obědu jsem
do ní dostala 4 lžičky a nas svačinku taky tak sotva 3 lžičky, které jsem jí spíše vnutila, aby snědla alespoň něco.
Nechce ale ani moc mlíčko, vypije dost málo. Přešli jsme na Nutrilon 3 a asi je pro ní dost sytý, protože když měla
2, tak vypila víc. :frowning2: Doufám, že na ní nic neleze a je to od zoubků.

luci
tobě také Anetka nechtěla jíst, viď. Už jí zase chutná nebo to stále trvá?
zany
Co Honzík, už je ok?
Jak to můžeš stíhat školu a dětičky? Já bych měla asi samé pětky, nevím kdy bych se učila. :grinning:
24. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
čauvec holky! Dneska se Lea pěkně nadlábla :angry: chodila si v chodítku a na stole byla roláda (čokoládová) tak se na ni dostala :angry: Já jsem za ní pracovala v kuchyni a vyráběla laskominy na oslavu. Najednou slyším jak říká mňam mňam tak se otočím a frajerka celá špinavá, chodítko taky . Napatlala si to do vlasů a všude možně!!!! No možná toho moc nesnědla ale nejvíc mě vytáčí že jsem byla metr od ní a Jola hrála na tom STOLE hry na pc a nezabránili jsme tomu!!! Bránila jsem ji zuby nehty před babičkama že čokoládu ještě nééééé a to mám za to :grinning:.
Včera vypadl v SS Denis Lacho Jolančin idol jste měli vidět jak Jola brečela jsme nezažila a byla jsem docela v šoku nevěděla jsem jak jí mám utišit! Dostala jsem záchvat smíchu a Jolu to ještě víc rozbrečelo :grinning: no komedie

nency:ty jo to ti fakt moc nesní!!! Ale asi to bude tím zoubkem :wink: . Já se jen modlím aby u nás nechtěl vylést tento týden bo by byla protivná a bylo by po oslavě bo bych musela s ní domů :unamused: Po té práci a námaze s chystáním a manža by vesele bujařil :frowning2: :angry: .
24. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
ahojky holky, eli spi tak mam chvilinku :wink:
joly:ty jo, to je teda Lea pekna potvurka, jak se ti vrhla na roladu :grinning: a Jolu to takhle sebralo, ze vypadl Lacho?to je fakt sranda s detickama :grinning:
nency: asi to bude tim zoubkem, uvidis, zase se ti rozji....no my s timhle problemy nemame, eli by bastila snad porad, kdyz nas vidi, ze neco jime, tak se zacne olizovat a mlaskat :slight_smile:
zany:co honzik, uz je OK?
luci:to jsi sikula, ze jsi napsala andilkovi...taky me to napadlo, ale predpokladala jsem to samy co leonik, ze kdyz nepise, tak neni na pc a tudiz se nepodiva ani do IP. ale super, ze jsou v poradku.....
nency:tak uz se kaja smirila s tim, ze si kocicku odvezou jini lide?
holky, konecne nam mizi ta vyrazka....vyzkousela jsem ruzny kremy,ale zda se ze nam zabralo robatko...z konopi, koupila jsem nejakej zklidnujici krem a pomalu to mizi...tuk tuk :wink:
vcera jsme byli koupit elince boticky...no teda, fakt palka...za 750,- a to ji to vydrzi pry tak dva mesice.ale jsou kraaasny :slight_smile: zatim si je porad sundava a zkouma tkanicky :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojky holki, tak se sem asi už každý den nedostanu. Fakt začínám lehce nestíhat. Bára se rozhodla, že přes den toho moc nenaspí. Dopoledne tak 20 minut a odpoledne hodinku. To stíhám akorát poklidit.
Dneska jsem dělala chleba ve vajíčku, nakrájela jsem to Tince na kousíčky a než jsem se stihla pořádně otočit, tak se k tomu dostala Bára. Nevím kolik toho stačila sníst, ale snad ne moc. Potom se jednou pozvracela, asi jí to smažené nesedlo.

jola2-tu oslavu pořádně užijte :slight_smile:
nency-kdy si půjdete navštívit kočku? Je to od vás daleko?
25. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
zany- taky mě zajímá, jak tu školu stíháš...
nency- gratuluju k zoubku, snad to bude brzo dobrý
paulinka80- s botičkama to je fakt děs, tolik peněz a jen na pár týdnu. Jsem se děsila

Holki, kdy se může začít s normálním mllékem?
25. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky holky,
nency-tak to chápu,jak Ti je a přeju,aby brzy zase začala baštit.U nás už je to dobrý,asi to bylo tím zánětem,po ATB už jí v poho.

joly-tak to si teda Lea dala :grinning: ,závidím jí :grinning: Však ono jí to pro jednou neuškodí,ale spíš je škoda,jestli roládu poničila,že budeš mít práci navíc.Jsi šikula,jak všechno zvládáš chystat.Neboj,oslava se určitě vydaří a budeš ,,pařit,,s manžou :grinning:,protože na Vás budou určitě myslet všichni Sněhuláčci a Sněhulačky i maminy :wink: Jolanky je mi líto :frowning2: Já ,,miluju,,Mira,vím,že šanci vyhrát nemá,tak se taky připravuju,že se s ním budu muset rozloučit :cry:

pauli-pro mě je to s andílkem tak trochu záhada,protože já si myslela to samé.Ani nevím,proč jsem nakonec IP poslala.Nevím,třeba to byla náhoda,že jsem napsala a ona se zrovna podívala,ale stejně,že nenapsala rovnou sem :sweat_smile: Jsem z toho trochu jelen.Za botičky to jsou pěkný pálky.Já nedávno držela v ruce jedny krásný,třeba na jaro,ale když jsme je otočila a zjistila,že stojí přes 2tis :confused: :confused: :confused: Takový pidiboty :sweat_smile: Já jsem Anetce tyhle první koupila z MMB.Paní psala,že je nosili jen do kočárku,takže nejsou sešláplé.Naštěstí tentokrát se mi obchod podařila za 200Kč má Anetka boty od Baťi vážně netnkuté.Další větší už pak koupím novcé,to bych neriskla,ochozené.

telullah-chudinka Barča :frowning2: Asi máme stejný myšlenky,mě to s tím mlíkem taky dneska napadlo,ale navím.

Holky,konečně mám první dárek pod stromeček.mamka si včera vybrala svetr.Taky jsem už asi na půl hoďky vyzkoušela tu Manducu a jsem totálně nadšená.Vůbec mi nepřišlo,že ,,něco,,nesu.
25. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Kočičku jsem nakonec darovala jinému zájemci, který se mě zdál lepší. Volala mi paní, že její mamince před týdnem umřela kočička a že je z toho celá špatná a potřebuje rychle pro ní sehnat novou. Jednalo se o starší paní, která bydlí v domečku na Křivoklátsku a její dcera bydlí o ulici nad náma. Pro Mici si přijela v poledne a hned si jí odvezla. Paní byla velmi hodná, dokonce mi přivezla i kytku a bomboniéru . Bylo vidět, že jí na ní záleží, protože zapoměla cestou jméno a ještě mě volala jak se kočka jmenuje. Tak snad se bude mít dobře, ale než si zvykne tak to bude asi chvilku trvat. Já jsem z toho teda trošku naměko, protože přeci jenom byl to člen rodiny a musím říct, že mi tu chybí. :frowning2: Kája si ani nevšimla, že kočka tu už není a vzala to nakonec v pohodě, skoro bych řekla, že líp než já. :wink:
jola
ty jsi šikula stíhat přichystat dobrůtky pro tolik lidí, to bych asi nezvládla. Roládička byla asi výborná, když malé tak chutnala. :grinning:
To bych ani neřekla, že už tak malé dítě může tak fandit - Lachovi. :grinning:
paulinka
tak jsi ráda, že jste se vyrážky zbavili, viď, stejně je to divné z čeho to můžou mít.
A jakou značku botiček jste koupili?
Jak ti Eli papá ti fakt závidím a nejen tobě, všem maminám, kterým dětičky hezky jedí. Co já bych za to dala. :frowning2:
Já měla problém i s Kájinou a teď Danina je to samé, abych do ní něco vůbec dostala, tak musím hrát divadýlko.
A ke všemu musím pořád mixovat jinak se mi tím dáví. :frowning2:
telu
to smažený ji asi fakt nesedlo, je ještě na to moc malá. Ale baští ti taky hezky. :slight_smile:
Kočička nakonec bude na Křivoklátě, návštěvu jsme zatím nedomlouvaly. :slight_smile:
Kdy začít s mlíkem taky nevím, ale do roka určitě ne.
luci
já jsem Danině koupila taky botičky přes MMB, dokonce už troje, od každé velikosti. Ty první jsou úplně nové nenošené a ty dvoje jsou nošené jenom v kočárku. Přijde mi to dost peněz za nové, když je nosí chviličku, ale
až bude chodit pořádně, tak určitě nošené kupovat nebudu. Ono je to také tou velikostí, ty maličké velikosti botiček jsou většinou málo nošené a hezké a čím větší velikost tím jsou obnošenější. :slight_smile:
Včera jsem objednala přes MMB odstrkovadlo lvíčka od FP, paní mi psala, že ho dnes poslala, tak jsem zvědavá jaký bude mít úspěch. :slight_smile:
S Andílkem jsem si taky říkala proč nenapsala rovnou sem. :astonished:
25. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Tak s tím mlékem mě to napadlo, protože mám pocit, že sunar moc nechce. Jogurt anoTak se jen ptám. Mamka mi říkala, že nám ho přestala dávat až po roce, ale dávala potom plnotučné mléko.
Jinak dneska jsme byli na 10. měsíční kontrole... takže 74 cm a 11,9 kg :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Přidala jsem nějaké fotky
25. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
čauvec holky tak ještě na posledy v tomhle týdnu jdu juknout. Včera jsem udělala vaječné tlačeny (bez vajíčka aby náhodou salmonela atd.) dneska jsem pekla asi 7 druhů řezů (plnit je budu až zítra) a zítra napeču masovou rodádu a pak jdem s manžem na vrcholní dílo "srnčí guláš" tak snad se povede. Snad to bude vše stačit mám ještě v záloze mini řízečky (kupované už jsou udělané jen upéct :dizzy_face: ). Tak se mějte holky moc hezky papa

paulinka:to je super že ta mastička pomáhá :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tak jsem vám teď psala mega příspěvek a zavřela jsem si to :angry: :angry: :angry: No tak se omlouvám, ale už to znovu nedám :pensive:
26. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jen aspoň napíšu, že Honzík je od úterka bez teploty. Asi se v něm něco tlouklo a byla to jen teplota... Teď mám pro změnu teplotu já, ale zítra jedu do školy, tak to musím zvládnout...
Elinka spí teď většinou jednou za den po obědě. Teď děti vstávaly později, tak jsem byla ráda, ale teď dva dny zase brzy... No ale dá se to :wink:
Škole, resp. těm pracem se věnuju hlavně večer. Příští týden bude mít manža dovolenou, tak se postará o děti a já se tomu budu věnovat víc :wink:

Nency - tak to je dobře, že si kočičku vzala paní co se o ní dobře postará a bude mít společnici :slight_smile: Určitě bude v dobrých rukou :wink:

Telu - to je Bára šikula, že už se snaží chodit :slight_smile:
Eliška minulý týden zjistila, že má nohy na chození a buď chodí za ruce a nebo lítá za chodítkem, to spíš :wink: Je to legrace jí pozorovat jak si to mašíruje a dokonce už zdolá i překážky a chodítko si natočí a maže za ním dál :slight_smile:

Pauli - super, že vyrážka zmizela :slight_smile:
Eli má teď taky vyrážku na tvářích, tak jsme dneska byly na kožním a máme nějakou mastičku, mazat 2x denně a ještě otírat řepíkem :slight_smile: Snad to brzy zmizí...

Joli - užijte si oslavu :slight_smile:
S roládou jsi mě pobavila :grinning: A s tím, že Jola bulela pro Lacha taky :grinning: Já když se Honzíkovi směju, když se vzteká, tak se vzteká taky ještě víc :grinning:

Leonik - tobě ani nevím co jsem chtěla napsat :grinning:

Tak se mějte krásně a já se po víkendu ukážu :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahojky holky,
jen v rychlosti jsem Vás dočetla a v ještě větší rychlosti napíšu :wink: :grinning:

telullah-moc hezký fotky :slight_smile:

joly-téda,klobouk dolů,kolik toho stíháš :confused:

Dneska jsem byli okouknout autosedačku,asi koupíme Maxi cosi priori.Nemáte jí některá?
27. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahojky holki, dneska Bára spadla tak šikovně, že si natloukla zuby. Snažila se jít sama, udělala asi 7 kroků podle té vzdálenosti od židle a než jsme si toho oba všimli , tak bylo pozdě. Já jsem zrovna stlala postele a tatík se věnoval Péťovi. Jsem k ní padila a koukám z pusy krev. Málem jsem volala startuj auto, ale dobrý má všechny zuby a nebojí se chodit, protože to pak zkoušela dál
luci81- tak tu sedačku nemáme, máme od Cam, jsem s ní spokojená. Díky za pochvalu
jola2- až budeš mít hotovou narozeninovou tabuli nachystanou, tak pošli aspoň foto. :grinning:
zany- jj, sranda koukat jak se snaží a chytá rovnováhu
27. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Koukám, že všíchni víkendujete :slight_smile:
28. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
ahoj holky,

pridavam sa k telu s tym nestihanim :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... noci a hlavne uspavanie sa nam strasne zhorsili, sam ako predtym uz takmer ani nezaspi :confounded: znizili sme postielku a len co ho ulozim rev, takze vybrat ho odtial, pochovat, zase ulozit, zas rev a tak dokolecka. vcera zaspal po hodine a to sme sa s manzelom u neho striedali. v noci sa budi aj 5 a viac krat, niekedy len 3krat, je to rozne. no a ked nahodou v postielke nereve tak tak cestuje hore dole, sedi, kruti s tyckami :grinning: . no fakt sranda. no a cez den som skoro stale pri nom, lebo je nestabilny a bojim sa padov, aj ked viem ze aj na to si musi zvyknut. ale kym nebude silnejsi radsej budem pri nom.

tak a na lepsiu tonu :slight_smile: vcera sme si urobili vylet do Ritky za kamaratkov, tak sme tam na prechadzke obkukali okolie a vilky - niektore jednoduche krasne, niektore riadne nevkusne, to teda cumim za co su ludia ochotni davat peniaze. tak sme to vsetko okomentovali, jakub vonku spal, zobudil sa, a stihol aj druhy spanok lebo doobeda nespal :slight_smile:

dnes ma tu caka dat dokopy domacnost, vyzera to tu (opat) ako po vybuchu :sweat_smile:

este nemame stolicku na krmenie ale uz vyberam lebo v lehatku to je v posledne dni na nervy. j tam neobsedi vkuse sa vykruca lebo vzadu pod hlavou je na opierke nejaky ksichtos a on by ho stale skumal :angry: tak krmime tam, potom to vzdam, a nahanam ho po celom byte :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechce mi jest jogurt :angry: chcem sa opytat niekde som citala ze by som mohla davat kefir?? :astonished: davate niekto? bojim sa ze ma malo mliecnych vyrobkov ked neche ten jogurt a kase neje vobec :cry: no a mlieko ma len odo mna, takze nemam predstavu kolko vypije..

luci, my mame stale vajicko, ale tiez ideme pomaly vyberat tu vacsiu, tak pockam na holky co napisu :slight_smile:
30. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak dnes přišel lvíček. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16866046&tab=1
Koupila jsem bazarového, vypadá jako nový.
Má to ale háček, Danča se ho bojí. :confounded: Když ho zapnu, aby hrál, tak začne brečet, když jí na něj posadím, tak vůbec nechápe, že by se měla odstrkovat a ani jí to tam sedět nebaví. Tak jsem z toho rozmrzelá, protože jsem
jí chtěla udělat radost a vůbec se mi to nepovedlo. :frowning2: Asi ho zase schovám a dám jí ho později.
Danča zase volá, tak dopíšu zbytek večer.
1. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem byla o víkendu ve škole a byl to docela mazec... No v pátek jedu znovu!
Manža hlídal děti, byl s Eli plavat a zvládli to v pohodě. Sobotu trávili u tchýně, tak to je pak jiné hlídání :grinning:
Dneska byl Honzík poprvé ve školce a šel statečně a ani by se s námi nerozloučil :grinning: Nakonec nám dal pusu a šupky dovnitř a už jsem ho viděla jak jde vařit :grinning: Prý nebrečel a akorát paní učitelka říkala, že je tvrdohlavý. No to byla pro mě teda novinka :grinning: :grinning: :grinning: Zítra půjde asi taky jen do půl 10 a pak už na celé dopo :wink:
Já jsem odpoledne byla na pedikúře a pak jsem zajela koupit Honzíkovi ty vysněné popeláře. Nakonec jsme koupili jiné: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27867233&tab=0 Akorát jsem je kupovala v akci za 599 kč :slight_smile:

Zuzi, Luci - my už velkou sedačku používáme dlouho :wink: Eli už v ní jela do Maďarska :slight_smile:

Nency - však ona se s tím Danča pak seznámí a lvíček se jí zalíbí :wink:

Zuzi - kamarádka bydlí taky kousek od Prahy a když tam spolu jdeme, tak taky koukáme co jsou lidi schopni postavit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale hlavně ty ceny :astonished:
Mě teda Honzík jogurty jedl, ale jinak jsem taky nevěděla kolik MM vypije. No ale asi mu to stačilo :wink: Eli už je na UM, takže tam přehled mám :wink:

Luci - už připravujete oslavičku? :confused: :sweat_smile: Já to musím naplánovat a objednat dortík :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak už konečně spíme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnešek byl náročný a včerejší noc katastrofa, vzhůru byla snad každou hodinu. :frowning2:
Roste nám už 4 zoubek, tak možná není ve své kůži, i když mě se zdá, že zlobí pořád. :grinning:
tellu
hezké fotečky. :slight_smile: Tak Bára už zkouší první krůčky, to je šikula, ty pády to už je horší, ale bez nich se to nikdy neobejde. :wink:
jola
taková velká oslava, přichystat tolik jídla, to bych nebyla schopná zvládnout. Dej pak vědět jak oslava dopadla a hlavně jak se líbil dáreček. :slight_smile:
zzuzca
noční buzení to znám moc dobře, máme to také, bohužel. Tak ty máš dobrý, že se střídáš s manžou, to já k ní vstávám sama. :unamused: Kefír nedávám, jsem ráda, že do ní dostanu jogurt, ale někdy sní jenom půlku.
luci
tak ty už máš první dáreček pro mamču. :slight_smile:
Já už mám také pár kousků pod stromeček, ale ještě pro všechny dárečeky nemám. Jak nemám hlídání pro Daninu, tak nemám šanci se někam vůbec dostat. Loni jsem už měla nakoupeno, nerada to nechávám na poslední chvíli, ale letos kupuju jenom přes internet a né vždy je to pravé.
Zrovna nedávno jsem objednala pro Káju podle fotky krásné džínové šaty, dnes přišly a jsou jí malé, přitom to měla být velikost 36 a nedopne je nahoře, tak jsem si akorát "vydělala" na poštovným, naštěstí paní mě je vezme zpět, ale poštu budu platit 2x. :angry: Autosedačku zatím novou nemáme, Danina bude mít tak lehce přes
8 kg, takže po směru jízdy by ještě stejně sedět nemohla a do vajíčka se mi ještě vejde. Ale tu jakou máš vyhlídlou ty, tak jsem na ní koukala a vypadá dobře. :slight_smile:
zany
tak to je dobře, že Honzík školku zvládnul bez breku. :slight_smile: Eli už ťape s chodítkem, to je šikula. :slight_smile:
Je zajímavé, že většinu dětí ty popláři tak fascinují. Já jsem jako malá vždycky koukala z okna, když jeli a úmyslně jsem je vyhlížela a potkat je venku to byl zážitek. :grinning: Všimla jsem si, že hodně dětiček baví je pozorovat a přejí si být popelářem. :grinning:
Tak Kája už mě vyhání, tak jí musím vyklidit prostor. :grinning:
1. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ranko všem, tak jste se mi vrátili, jsem si říkala kde jste tak dlouho :grinning:
Na vánoční nakupování dárku se taky chystáme. Něco málo už máme, ale pro děcka skoro nic. Hlavně, že jsou plány.

nency- z toho si nic nedělej, že se bojí. Musí se s ním seznámit. Bára se bála dětského vysavače, co má Péťa a dneska se s ním hraje.

zany- popeláří jsou super. Máme podobné doma a Péťa si s níma hraje skoro pořád. Převáží v něm všechno možné. I dřevo, co je u krbu :grinning:
2. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky holky,
koukám,účast mizivá :sweat_smile: No není čas.
zzuzi-jé to já bych asi v lehátku nenakrmila :sweat_smile:

zany-popeláři nemají chybu,my taky s Anetkou často koukáme,když jedou :slight_smile: Oslavičku plánujem na sobotu.Dort bude dělat moje mamka,je to překvápko,takže ani nevím jakej.Bude nás docela dost,naši,manžovi rodiče,brácha s přítelkyní,2x švagrová a švagr.Anetky prababička a praděda.Příště už ale tolik lidí zvát nebudem,to jen teď na ten rok :slight_smile: Už si pomalu připomínám,jak to loni bylo,že za pár hodin odjíždím do nemocnice.

nency-snad Danču ten strach přejde :wink: Já jsem objednávala Anetce boby,paní prodávala i starší chodítko-chtěla za něj stovku,tak jsem ho koupila taky a Anetka v něm vůbec nechce být.S těmi šaty to je taky smůla :frowning2: Už se mi dárky namnožily a chybí mi jich jen pár :grinning:

Joly-jsem moc zvědavá,jaká byla oslava :wink:
Hlásíme taky první vrtkavé krůčky :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Dobrý večer,

já jsem dneska nebyla celý den doma a navíc nám nešel proud :rolling_eyes: Hlásili to docela dlouho dopředu, tak jsme se nasáčkovali k mamce :grinning: Ale byli jsme tam jen na oběd a chvíli potom... :wink:
Ráno jsem tahala zas Honzíka z postele :slight_smile: Pak jsem ho odvezla do školky, přišel i synovec, tak šli spolu za ruce :dizzy_face: No ale docela mě překvapila učitelka :confused: Prý se se mnou chtěla domluvit, že by Honzík chodil celý prosinec jen do půl 10 :astonished: :astonished: :astonished: Že prý tam měli chlapečka, který dva tři dny v pohodě a pak bulel. No tak jsem jí řekla, že si myslím, že to zvládne a že ho zítra ani v pátek vyzvednout nemůžu... Byl u toho i brácha, tak jí taky říkal, že by se toho nebál, navíc, že tam má bratrance a že to zvládne :slight_smile: No docela mě tím nas.ala!!! :rolling_eyes: A když jsem pro něj byla, tak by ani domů nešel :wink:
Po školce jsme jeli koupit bačkůrky na doma, potom k mamce na oběd, Eli se vyspala a pak jsme měli sraz s kamarádkou v dětském centru. Kluci si hráli, lítali tam jak se dalo :slight_smile: Pak jsme jeli do Sokolovny kde byla mikulášská, Honzík děsný hrdina a že půjde čertovi říct básničku a byl jaksi v pohodě. No ale pak usoudil, že je toho dost a povídal, že se bojí :grinning: No a když jsme odcházeli, tak mu čert sebral čepici a ječel jak siréna :grinning: :grinning: :grinning: Ale myslím, že v neděli ho smích přejde, tam tolik lidí nebude, tak by mohl mít i strach. Jinak nevím co by na něj platilo :confused:
Eli už spí, Honzík je už taky v posteli a snad brzy usne. Byl unavený a usínal v autě...

Nency - tak to je škoda, že šaty Káje nejsou :frowning2: Sice škoda poštovného, ale aspoň, že je paní vymění :slight_smile:
Snad Danče zub brzy vyleze a bude v pohodě :slight_smile: Eli asi rostou obě spodní jedničky. Už tam něco vidím a věčně si teď něco cpe do pusy a je protivná snad ještě víc než předtím :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Telu - tak hlavní je nápad, pak už to jde s nakupováním snadno :slight_smile:
Teď jsem si vzpomněla, že jsi se ptala na to obyč mlíko. Naše dr. říká, že do 3 let by mělo dítě pít UM a od 3 let plnotučné... Nebo když už od roka, tak plnotučné, polotučné rozhodně ne!!!
Honzík pije večer plnotučné, ráno ještě Sunar :wink:

Luci - to ten rok utekl, co? :confused: :sweat_smile: Já zrovna dneska potkala známou a koukala na Eli a říkala, že to ani není možný, že je takhle velká :wink:

Joli - co oslavička? Snad se vydařila, dáreček se líbil a ve zdraví jste přežili :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

Leonik - kde pak se nám touláš? :confused: Snad jste doma zdraví :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahojky holky,
nejak vas nestiham...tak se omlouvam,ale neni cas. Ted elinka spinka,tak me snad necha neco napsat :wink:
vcera jsme byly na plavani a dneska vyrazime zase. musime si nahradit hodiny jak jsme nechodily, kdyz mela eli tu vyrazku.
luci:gratulace k prvnim kruckum a Anetce prejeme vsechno jen to nejlepsi :slight_smile: jooo to to utika...pak napis, jak se povedla oslavicka a jaky mela mala dortik :slight_smile:
joli:a co vase oslava?a hlavne me zajima, jak se libil darecek???? :grinning:
zany:to se ti nedivim, ze te pani ve skolce nas..la :angry: to vis, ze to honzik zvladne, je to sikulka :wink:
nency:eli se bala toho mluviciho stenete od FP,ale druhy den uz to bylo v pohode a ted jsou nejvetsi kamosi, neboj, danca si taky zvykne :wink:
zany:ze by zoubky?u nas asi zase rostou dalsi, eli me porad kouse a rve si tam cely pesticky,tak mam taky podezreni,ale zatim nic nevidim ani necitim, kdyz ji tam sahnu. je taky posledni dobou vic uknourana....
3. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska byl Honzík ve školce celé dopoledne a v pohodě. Učitelka teda říkala, že to na něj asi bylo dlouhé, ale já nevím... Podle mě je hodina a půl denně krátká doba aby si zvykl :unamused: No ale neplakal, tak si nemyslím, že by bylo zle :wink: No ale zas mě naštvala! V úterý jdou děti do solné jeskyně a ve středu do divadla a ona mi řekla, že by bylo lepší, aby nešel, aby toho najednou nebylo moc :rolling_eyes: Přijde mi, že se zbavují odpovědnosti! Jak to pak dělají, když nastoupí mamina do práce, dítě musí jít už na celý den a je takováhle akce? :astonished: Podle mě využívají toho, že si ho můžu nechat doma... :rolling_eyes:

Pauli - užijte si plavčo :slight_smile: Snad Eli rostou další zoubky a brzy nějaký vykoukne :wink:

ANETCE přejeme všechno nejlepší k 1. narozeninám a přejeme hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a aby její krůčky byly jistější a jistější a dovedly jí v životě tam kam si bude přát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky - která z vás kupujete Nutrilon? Přišla mi sleva na ochucený i normální (100 Kč) a my ho nekupujeme, tak bych vám to některé poslala :wink: Jinak to vyhodím a to mi přijde škoda...
Tak se hlašte :slight_smile:
3. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojte ženský, já se zase hlásím po dlouhé době. Bohužel mě týden po zánětu dělohy skolila ošklivá choroba, ano nevím, co to bylo. Od soboty (21.11) jsem měla horečky 38,8, suchýkašel, tělo mě bolelo jako blázen,tak jsem šla v pondělí k doktorce a ona mi dala paralena a kapky, že je to chřipka. Teploty ve středu přešli, ale kašel už byl šílený, kašlala jsem fakt neustále spala 2 hodiny denně, víc mě to nenechalo, šílený. tak jsem šla v pátek zase k doktorce, dostala jsem antibiotika, nález na průduškcách, s tím, že jestli to nepomůže, tak do nemocnice, páč by to mohal být prasečí chřipka bo černý kašel :angry: . Naštěstí antibitotika zabrali,d nes už skoro nekašlu, včera jsem poprvé řekla, že už je mi celkem dobře. Tak mi snad už žádná nemocnice nehorzí. Ale řeknu vám, byl to děs, ten pocit, že by se třeba Terezka mohla nakazit ode mě, šílený !!!! Stejně je doktorka pitomá, kdyby mi dala něco hned, tak jsem mohla být fit už dávno, nemuselo se to tak rozjet. jsem doma už bez dvou dní 14 dní .... nevytáhla jsem paty ... šílenost. Manžel se mnou týden a kus byl doma na paragrafu, jinak to nešlo, nemohla jsem nic, pořád jsem jen kašlala a měla teploty, malou bych ani nenakrmila. No a ve vození se teď střídá manža s mojí mamkou. Šílený !!! Ale už je dobře, tak vám zase píši, dříve jsem neměla sílu ....

Terezka ti přestála ve zdraví nic jí není. Hlásím první nesmělé krůčky od manžy ke mě, včera udělala tři samostatné krůčky, ale je vidět, že se ještě hodně, hodně bojí. Jinak s takovým tím chodítkem (odstrkovadlem drandí jako blázen), nejdřív se tho bála, nevěděla, jak se za to postavit a jak to jelo, tak stála na místě a tělíčko jí za tím šlo ... a teď už to umí super, akorát si to neumí otočit a tak jí musí pořád někdo asistovat :wink: . Jo a máme Chicco Activity. Jinak je to dračice, neposedí ani chvilku :wink: . A už máem 4 zoubky :grinning: . tak je od nás asi vše, jdu prolítnout aspoň poslední stránku a na něco zareagovat ...
3. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
Telu - s normálním mlékem je to taktop (vyčteno z kojení. net), od roka se může používat na vaření plnotučné mléko, od dvou let pak plnotučné i na pití. Polotučné až po 3 letech :wink: . jinak tě moc obdivuji, zvládat Barču a ještě jedno dítko, jsi šikula, já mám co dělat s jedním dítkem ....

Jola - tak jak dopadla oslavička a co dárek, líbil se ???

Nency - super, že jste takhle krásně udali kočičku, tam si myslím můžeš být jistá, že všechno bude v pořádku .... a s tím lvíčkem si nedělej straosti, nech ho Danče na očích, ona si ho okouká a za chvilku si s ním bude hrát, uvidíš ....

Luci - vše nej Anetce k narozeninám, ať jí první krůčky do života vyjdou a celý život, ať jí provází štěstí !!!! A přidej potom nějakou fotečku, ju ??? A napiš, jaký byl ten dortík, pořád přemýšlím, jaký dortík by se dal udělat, aby ho terezka mohla , tak by jsi mě mohla inspirovat :slight_smile:

Zany- ta historka s čertem a čapkou :grinning:. Jaký dortík budeš objednávat ??? A Honzík je šikulka jak zvládá školku :wink:.

Holky, normálně jak jsem marodila, tak za mě na plavčo chodil manža (protože už by jsme to asi nenahradili) a předstvate si tu nespravedlnost, oni se (neplánovaně, dopředu to nikdo neřekl) fotili s vanočními čepkami a pod vodou ... mě to naštvalo, protože s ní chodím celý kurs, jednou jde táta a je to ... jsem to i obrečela, ale pak jsem si řekla, že přeci jen lepší, že tam byl aspoň on .....

Ještě jsem se vás chtěla zeptat na prá věciček ... terezka má pořád takové ty šupinky ve vlasech, nevíte, co s tím ??? Nemáte nějkterá zkušenost ???
Pak se jí udělala nějaká vyrážka na nosíku, taková červená krupička ??? Nevíte ???
No a poslední ... holky, slyšela jsem, že se nemá vodit děti za ruce. Co mám ale dělat, když to vyžaduje ??? Ona nejdříve chtěla chodit za obě, i když jsem s ní moc nechodila, ale teď už chce chodit jen za jednu ruku a vždycyk ke mě přijde, veme si ukazovíček z mé ruky a jde a chce abych šla za ní ... a když nejdu, tak se hrozně vzteká a brečí... no a vyžaduje to celkem často a já nevím co dělat .... jak to řešíte vy ??? Chodtíko je super, někdy s ním lítá (myslím to odstrkovadlo ....http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24433938&tab=0) ... ale někdy chce jen se mnou ... a já nevím, co s tím ... poraďte ...

tak to bude ode mě zatím vše, holky, mějte se krásně, pusu prckům a já se zase objevím,snad už mě neskolí choroba a kouknu častěji ....
3. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
čau holky tak se konečně hlásím :dizzy_face: Oslava byla super přišlo asi 60 lidí ničeho nechybělo jídla pití bylo haba děj všichni si pochvalovali . Měla jsem tam mamku ta mi mooooc pomohla v kuchyni a tchýně zase hlídala děti (Lea spala celou noc úplně v poho tak už se nebojím jít ani na nějakou zábavu :grinning: ). Ale bylo to trošku jak předpovídala Tellu JA jsem se zpíš starala o to aby bylo všeho dost tak jsem si ani nehodila stehnem :unamused: . Manžovy jsem udělala před vstupem mega transparent něco jako:že slaví 30 velkou lásku a sílu do ocásku....., ve vnitř jsem to vyzdobyla tablem kde byli jeho fotky když byl mimi až do teď a nějaké fotky (srandovní stažené z netu) a přilepila jsem tam naše hlavy. Ještě jsem mu složila super srandovní proslov (všichni se řehnili) Jolanka se naučila básničku a popřála mu s kytičkou a na konec jsem mu dala dárek. (ještě před tím za mnou přišel a stěžoval si že jsem mu ještě nepopřála , dusila jsem to v sobě ale měla jsem na krajíčku před výbuchem smíchu By :grinning: )Z dárku byl mrtvej :grinning: :grinning: smíchy a všichni hosté taky tak jsem zabodovala :dizzy_face: . Zkončili jsme až v 5 ráno. Měla jsem toho už plné brejle a těšila se do pelíšku ale moc jsem se nevyspala bo přišla Jola že chce čůrat a v sedm jsme stávali a šli na sál uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojky holky,
,,fofruju,, :sweat_smile:
Všem moc děkuju za gratulky :slight_smile:Jojo,je to pravda,hrooozně to uteklo,až se mi včera chtělo brečet,když jsem si všechno vybavovala :sweat_smile:anetka dostala od nás zatím odstrkovadlo a hracího,hrošíka od tatínka dokonce růže :slight_smile:Další dárečky přijdou s gratulanty v sobotu.Fotečky určo dodám :wink:
zany-t je Honzík šikulka,jak to tam zvládá :slight_smile: To si jen tak můžou ty učitelky říct,jak ho tam máš dávat :confused:

rymeska-Téda,to sis užila-muselas mít teda strach,to chápu,hlavně,abys už byla v pořádku a Terezka nic nechytla.Taky gratuluju k prvním krůčkům.O tom vodění za ruce jsem nic neslyšela,že by se to nemělo a myslím,že snad všechny maminy v okolí to dělají,i my :wink: My jsme se měli na plavání taky fotit, a natáčet,ale zrušili to :frowning2: Asi by mě to taky trochu mrzelo,ale na druhou stranu,můžeš být ráda,že tam manža jde místo Tebe,je dobrej,můj by nešel :confounded: No k tomu dortu,nevím,jak bude vypadat,ale stopro bude normální-jako pro dospělé.Myslím,že když dám Anetce kousek toho piškotového základu,bez krému,čokolády a td.,tak se jí pro jednou nic nestane :wink: Nevím kde,ale někde jsem četla nějaké tipy na dort k roku.Většinou to byly myslím takové ty nepečené jablkové dorty.Možná to bylo v nějaké diskuzi tady na koníkovi.I ktěm šupinkám tu je.Anetka to měla trochu jednou a známá mi radila,namazat olejíčkem,pak vyčesat a vykoupat.

asi tu bude spousta překlepů-omlouvám,se,ale spěchám a hlady šilhám :grinning:
3. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
joly,koukám,že jsi nás napínala a už ses ozvala-téda,to jste si to užili.Paráda,jak jsi bodovala,mám radost i za Tebe.Jsi fakt šikula,ještě složit proslov,o všechno se postarat.... :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhý odmlce se hlásím :slight_smile: Před týdnem jsem byla s Vojtem čtyři dny v nemocnici :pensive: Začal se nám v noci dusit, museli jsme na pohotovost a už si nás tam nechali. měl laryngititu :frowning2: Od doby, co jsme doma z nemocnice, je s Vojtem k nevydržení :unamused: Týden jsem se už pořádně v noci nevyspala, je pořád vzhůru, spí akorát 3-4 hodiny do půlnoci a pak už ne. Takže jsme vzhůru, už jsou noci, kdy jsem tak vyčerpaná, že musí vstávat chudák manžel, kterej chodí brzo ráno do práce a domů se vrací pozdě večer :unamused: Asi má nějaký trauma z postýlky, páč v nemocnici musel být skoro tři dny jen v postýlce zavřenej, byl na JIPce, musela jsem u něj ty dny vždycky prosedět. Teď jak má být doma v postýlce, tak chytá záchvaty pláče a není k utišení. No doufám, že to brzo přejde a zase bude spát tak jako dřív :pensive:
Musím vás postupně dočíst, je toho tady hodně :slight_smile:

Všimla jsem si, že Anetka má už svůj první roček za sebou, tak jí přeju dodatečně vše nej..a hlavně to zdravíčko :slight_smile: Taky si vzpomínám, jak jsem ty první Leiny narozeniny obrečela, vzpomínala jsem na porod a tak..a za chvíli nás to čeká u Vojtíka :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.