• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
ahoj holky, tak u nas noc opet hruza....eli se budila snad po hodine, vzdycky se napila a vytuhla...rano budicek v sest,ale jeste do osmi jsme se valely :wink:
rymes: taky mi tohle eliska obcas dela, ze se pousti a zase se prisaje, je to narocny,ale asi to chce vydrzet, prejde to :wink:
andilku:tak ze by jste byli dalsi, kdo je na rade se zoubkama?
luci: hezky golfky, ja taky hodim foto, ale az bude vic casu....nejak nestiham :unamused:
holky,asi taky vyzkousim Batole, ta Lovela nechava obcas flicky
zzuzko:taky na tebe myslim, uvidis, bude lip...jak psala Rymes, ne vsechny deti jsou akcni, kazde mimco je jine....urcite bude narocny venovat se malymu na 100% a myslim si, ze to snad uplne ani nejde, ale uvidis, zvladnes to...my jsme s tebou :wink:
jinak preju vsem marodum at se brzo uzdravi :wink:
a krasnej vikend holky
26. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
jo zzucko, ted jsem ti projela album....musim ti rict, ze Jakubko je moc krasnej a roztomilej kulisek :wink: neboj, vsechno bude v pohode :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
Když Honzík spal, tak jsem byla zkusit ty kolečkové brusle a bylo to SUPER!!!! :dizzy_face: Určitě si je koupím :wink: Docela jsem se i opotila :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak jsem tlačila ještě kočár, tak to byla i makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Honzík spal 2,5 hodiny, pak jsem ho měřila a měl 37,3... Byl pěkně zpocenej, takže jsme měnili triko...
Pořád řeším jestli s ním dojet na pohotovost dneska nebo až zítra... Tvrdil, že ho bolí v krku :confused:

Pauli - a nerostou vám taky zoubky? :confused:
26. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
hoj holky,to koukám jako puk...tolik nepřečtenejch stránech mi chybí....takže číst a reagovat budu až večer,až bude Daník hajinkat...tak zatím
26. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
zzuzca:to je mi moc líto za tu noc holt když se daří tak se daří! S malým to bude určo v poho neboj! :wink: . Recept na vánočku určitě pošli akorád nevím jak to dopadne nikdy jsem to nedělala a manža jí miluje :slight_smile: .

rymeska: tak to sis včera užila a hl. ta kadeřnice já jsem byla taky minulý týden zhodit zimní střich :grinning:

malá se mi budí písnu ještě za chvíli čauvec
26. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
leonik:taky se mi zdá že to pere nic moc :confounded: ale mám tdy ještě 2kg tak to doberu ať to nevyhazuji :confused: .

andilek:to ti teda vypije docela dost né? :sunglasses: já si myslím že to bude asi ten zoubek.

luci, zany:ať jste brzy zdraví!! :wink:

evaviki: promiň já jsem takový antoš ale vůbec nevím co to je to "plachanie"
26. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
holky recept na to jakože kynuté:
2 kelímky bílého jogurtu
2 kelímky pol. mouky
1 kelímek cukru
1 prášek do pečiva
2 vajíčka

dáme libovolné ovoce a posypem drobénkou
26. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
holky,tak bvyla tu ted moje mama,a rikala,ze zoubek se klubek na svet,ale jeste tam neni.....tak nevim,ale je protivnej jako neco..sli jsem po kojeni ven,,,,luky pred tim spal dve hodin,,,no,,venku se nemohl dat vubec do kocarku,rrval jako tur..jestlůi si zvk,ze jsme ho tak trikrat brali a on tam nechce byt,,nevim,,,,ale obcas i u me brecel,tak nevim,hlad to nebyl,plinka taky ne,,,,nevim...
jola??pisu si :slight_smile: :slight_smile: vanocku sjem delala ,byla krasna,,jen tvrda jako beton :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:)
paulinka:taky me napadlo ze vyzkousim BAtole,kdyz ho chvalite...taky se me zda ze spatne pere..jako Lovela :frowning2:
26. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
TAk jsem dočetla váš dlouhý román,a řeknu vám pravdu,i když je blbá,moc ti toho nepamatuji :frowning2: Nezlobte se na mě,ale asi mám slerozu,nebo toho bylo moc :slight_smile: Vy se nadrbete!!!!! Mi byli dnes na alergo na těch odběrech...no to se ani neptejte co tam s malým vyváděli...jen co jsem ho vevnitř položila na stůl a dotkla se do mudra začal ječet a konec.Pak mu chtěla nabrat krev "co nejvíc" alespon 3 ampule,co nedopadlo.DAník ječel na celou nemocnici,neviděl mě protože kolem něj byla sestra a mudra.10 minut mu hledali žílu,už jsem myslela že mu jí ani nenajdou...ale našli.Ale pak nechtěla téct krev.Snažila jsem se malého alespon trochu utíšit,ale mudra pořád řvala,at ho nechám brečet,že jinak kdyby byl v klidu tak mu nic nepoteče...TAk jsme tam s manželem stepovali a už jsem se modlila,aby to už bylo...Trvalo to fakt dlouho,a i když Daník brečel,tak krev moct téct nechtěla,....ale alespon něco málo.Tak 2-3 týdny budou výsledky.Ale podle mudry to asi nebude alergie na mlého,říkala jsem jí že při pití flekatí,a když bulí tak se opupínkuje na obličeji...A hurá dom.Vůbec jsem nestihla co jsem vše chtěla,ani očkování ne,čekali jsme pěkne dloiho na alergo.
Chudák manžílek byl po noční,tak celé odpolko chrápal a večer jel zas makat,a mi s Daníkem jsme se bavili v obývaku na rozloženém gauči,koukali na tv,on se hezky hrál,...dokázal si vyhrát s jednou hračkou tak 15 minut,a to ho zaujala jen mašlička na na hračce...kterou se snažil opakovane chytat a zas jí pustil,a dokola... smála jsem se na něj potichu...stálo to zato.
Kde jsou hoky tí opisované recepty,už na ně čekám,..
Jola už poslala a ještě se někdo zmiňoval o nějakém koláčku...Jolo to vypadá jednoduše,určo skusím..a cukru je jedno jakej?
NAši nemocní koníčci se ještě nevyléčili????Držím palečky at už jste z toho maminky a miminka venku ,uzdravení....

Tak ted doháním vše co jsem přes den nestihla....peru (v pračce) :slight_smile:,ulízim,umývam linku,mezitím papám,a píšem vám....TAk pište....
26. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
andílek1 : takže zoubky lezou??? jeda mamko,to si si ale užila noc,a jak koukám i den....jej nás to čeká taky,ale zatím pořád nic...Tak at je brzo venku a zbytek zoubku už bez bolesti
26. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
holky, vy jste toho zase napsaly :confused: :sweat_smile: :grinning: přes den už jsem se sem nedostala, ani nestihla dočíst, tak teď mám teda co dělat :fearful:

zzuzca: tak to ti malej hezky spinkal v noci :slight_smile: Já taky žehlím až se mně to tady kupí a nemáme co na sebe :sweat_smile: Když mně se vždycky do toho táák nechce :confounded: To počasí je taky depresivní, bude určitě líp, uvidíš :dizzy_face:

luci: pěknej kočárek, polohuje se do úplného lehu? Nemá Anetka tu šestou nemoc? Naše Lea ji měla když jí bylo 9.měs., prý může u toho být lehké nachlazení. Lea měla taky horečky, byly jsme u dr. nic na ní nenašla a za pár dní se osypala a bylo to jasný :slight_smile: Ty vyrážky po sobě ani moc neměla, jen po hrudníčku a trochu na zádech.

evaviky: já jsem ráda že jsem plně kojila aspoň do ukončeného pátého měs. :slight_smile:Dneska jsme to měli večer obráceně, včera měl po kojení ještě nutrilon a dneska po nutrilonu kojení :grinning:

rymeska: my reklamovali kočár po třech měsících používání :confounded:Náhradní neměli, tak jsme měli smůlu, prý nepůjčují. Tak jsem říkala že bez kočáru jako být nemůžeme. Tak byli naštěstí tak ochotní, že nám ho do týdne vyreklamovali :slight_smile:Ten týden jsme měli půjčený kočár od švagra. Bez kočárku to prostě nejde :rolling_eyes:
Jinak bych řekla že ti malá bojkotuje kojení, takhle to bylo přesně u nás. Akorát my jsme si tím prošli někdy ve 3.měsíci. Pevné nervy přeju, ono to časem přejde :slight_smile:

zany: nemá Honzík třeba tu pátou nemoc??To je u těch větších dětí. Tady to nedávno řádilo ve školce.

Jdu dočítat druhou stranu, jinak bych si nic nezapamatovala a pak nevím na co jsem chtěla reagovat :grinning:
26. čer 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
jola: taky určitě vyzkouším buchtu :slight_smile:

missy: nás čeká taky jedno vyšetření v srpnu, děsím se toho už teď :rolling_eyes: Jak uvidí někoho cizího, tak se prvně uculuje a pak spustí takovej ječák, že ho není možný utišit :rolling_eyes:

andilek: tak to už je něco, když ti Luky pláče i v kočáru :confounded: Asi ho něco trápí, jen přijít na to co :frowning2: Mně taky mrzí, že někdy nevím co Vojtíka trápí když pláče :frowning2: Tak snad se brzy uklidní a bude zase líp :wink:
26. čer 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

len v rychlosti..zacinam varit veceru totiz :slight_smile: pekne neskoro...no skor som nestihla...

miska, evaviki, zany, luci, paulinka, jola - diky za povzbudive slova holky :wink: uz pisem takze depka je prec :grinning: ja neviem nejak to na mna vcera vecer ked som to studovala na internete o tom lieku uplne dolahlo. tie materske city a tak...a rano tiez som na to stale myslela. no inak ten liek dr. sa ma pytala ze si mam povedat ci ho chcem alebo nie, co som teda nepochopila. tak jej vravim ze ja nie som doktor, ze ako to mam vediet. tak mi teda predpisala. neskor som nad tym rozmyslala a ona to asi myslela dobre ze je to na mne, moje rozhodnutie ci to malemu budeme davat. tak uvidime, manzel je rozhodne proti, vravi ze jakubko nie je ziaden pribrzdnec....

tak holky drzte palce nech sa dobre rozhodneme, urcite sa chystam to prediskutovat este s pediatrickou a asi tej neurologicke este cinknem... lebo ak ano tak to budeme brat aspon 3 mesiace.

dnes sme boli na rehaku s vojtovkou a boli sme pochvaleni, jupiiiii :slight_smile: opora ruk na brusku sa o dost zlepsila :dizzy_face: a chvalila ze cvik mi ide perfektne. tak mam radost.

potom som bola chvilu von s kamoskami a dala som si moj oblubeny zakusok - laskonku -a stala za to :slight_smile:

jola- plachanie = machani :grinning:

recept este poslem, urcite nezabudnem, musim ist na tu veceru :slight_smile:

holky ak sa tu uz neukazem, dobru :wink:
26. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
Dneska jsme byli na tom pohřbu tak jsme ho přežili a holky taky :grinning: :grinning: (u sousedky) malá vypila 60ml UM (koupila jsem BEBU tak tu jakž takž vypila oproti sunaru). Měli jsme tam guláš byl moc dobrý ale hodně koření a trochu pálil tak zítra očekávám boleníčko :confounded: :frowning2: .

missymici:Danečka je mi moc líto :cry: ale už je to aspoň za vámi. Když měla Jolanka 6týdnů tak jí brali taky krev ale přímo z hlavičky tak to bylo taky moc řevu :frowning2: a já jsem jí musela ještě tu hlavičku držet :cry: .Jo to je jednoduchý jen se to smýchá a je to cukr jsem tam dala krystal (bo jsem doma neměla moučk. tak byla improvizace :grinning: a taky to bylo dobrý)

leonik:nikdy jsem to neslyšela co je to ta šestá nemoc? A pátá nemoc? A to je i první a druhá .... vypadám jak nevzdělanec co???? :grinning:

zzuzce:díky za info moc se mi líbý slovenština bohužel se v tom už moc neorientuji tak se ráda přiučím :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
holky ještě házím jeden receptík na krém je dobrý třeba na piškot. těsto

HRK HRK KRÉM
2 mandarinkové kompoty (celé i se šťávou)
1 šlehačka 33%
1 van. puding DR. Oetker do hrníčku
1 ztužovač šlehačky

vše dáme na jednou do uzaviratelné mísy uzavřem chvíli třepem a máme hotovo!
26. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
jola: šestá nemoc, vyskytuje se u miminek. Začíná horečkama, asi tři dny, může u ní být klidně nachlazení, ale nemusí. Po těch třech dnech horečky ustanou a na tělíčku se objeví drobná vyrážka. Celkově to trvá od začátku ten týden. Pátá nemoc je něco podobného, akorát se vyskytuje u větších dětí. S tím braním krve- našemu Vojtovi brali taky z hlavičky když mu byly asi dva měsíce. Naštěstí tu hlavičku mu držela sestra. Já bych tam asi omdlela, nemůžu se na to dívat :frowning2:

zzuzca: a ty léky máš podávat malému jak :confused: Vůbec si to nedovedu představit.No vidíš,už je zlepšení :slight_smile: však on to malej časem všechno dožene :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz
Joli - zuzka uz ma predbehla :grinning: Slova, ktore su moc rozdielne sa snazim pisat v cestine, ale niekedy si to neuvedomim :grinning:
26. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahojda holky,pisu naposledy...Lukysek usnul pred osmou,ak je klidek a odpocivala sjem ...
missy:hm,asi zoubky,potoze je to horzny,on ,kterej nebrecel,,jen kdyz mu neco vadilo,nadaval,,,hruza,nesjem na to zvykla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
leonik:snad to jsou zoubky,ale muzu ti rict,ze manzel porad rikal,jen ho enhc,takhle si zvykne ,ze brekne a budeme ho nosit,ale vydrzela jsem minutu...ten rval,,no hruza!!cim dal vic,celej cervenej...v kocare se hybal jak nejaky blazen...no hruza,co ti mam povidat....tak jsm ho vzala chvilku poplakaval a bylo to dobry,...
zuzka:to je dobre,ze Kubík je ode dne lepsi,,,taky bych byla nadsena,,neboj,pujde mu to lip a lip...
leonik:taky to mame tak...nejdriv se na moji mamu uculuje,smeje a najednou z niceho nic se rozhlidne a protahne pusinku a rev....nevim cim to je....nejhorsi je,ze obsac kouka na me,tak ejstli se neboji me :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja vubec nevim ze nejaka pata,nebo sesta nemoc je:,.,.,.jolo,,nejsi sama...
missy,taky me je lito Danecka :frowning2: :frowning2:
taky se tu bavite o kocarcich,rada bych prispela necim,ale mame jen jeden kocarek.,trojkombinaci...Firkon Ivone,takze hlub.korba,a sportak,,,a asi nic jinyho kupovat nebudem,,,,skoda,...ale co se da delat :slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
joli: no všimla jsem si že mu dr. koukala na hlavičku,ale neřekla nic,já netušila že se krev u miminek bere z hlavičky...ježíííšííí,jen to vyslovím a je mě blbě,ne to kdybych mu mělahlavičku držet,,jujuj

Holky o šesté nemoci slyším poprvé..ještě že Leonik napsala co to je....

Jola: dík za recept na krém,všechno píšu, a snad o víkendu skusím...
zzuzca : no vidíš,těším se s tebou že vám složili pochvalu,jen tak dál...držím pěstičky,on je kluk šikovnej

Tak já holky jdu hajat,už mi padají očička,ještě skusím dodělat Daníkovou foto prezentaci ,ale to už asi nezváldnu.

TAk hezký spaníčko maminky a miminka! Zase zítra.... :slight_smile:
26. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky,tak hlásím,že u nás je stále ta mrška horečka :frowning2: Odpoledne už měla jen 37,2 a navečer zase 38.3 :frowning2:
leo:já taky myslím,že to bude šestá, i když doktorka to přímo takle neřekla,ale ty příznaky tak popsala
Jinak kočárek jde do lehu,ale né úplně,je to malinko zvedlý,ale na občasný jízdy to neva.

jola:HRK?HRK znám,skvělá!No jenže co mě nechutná že? :grinning: Jak to je sladký,tak je to Mňam.Teď budu díky Anetčině nemoci nejspíš ochuzena o nedělní pouťový oběd a zákusečky u Anetčiný prababí :frowning2: Tak aspoň nebudu mít výčitky :slight_smile:

missimici:chudinka malej.Nejhorší je,když u toho člověk musí bejt.V nemocnici dětičky taky pořát ,,trápili,,bylo to hrozný i když jsme u toho většinou nebyly,ale slyšet to bylo,hned se poznalo,že dělají nějaké náběry atd.. :cry: :cry: :cry:

zzuz:to je asi těžký rozhodování,určitě Vám budem včechny držet palce,ať se rozhodnete správně.Hlavně,aby to moc nedělalo hádky mezi Vámi.Je ale krásný,jaký dělá pokroky,to musíš mít radost,Vojtovka je prej dobrá a poměrně rychle jsou vidět výsledky.

andílku,neboj určo se Tě nebojí :wink: No nesmutni,že jinej kočárek mít nebudeš,já budu taky jezdit většinou sporťákem,po polních cestách bych se s tímhle daleko nedostala :wink: Tenhle máme spíš do auta.
26. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
andilek: já Vojty taky nenechávám vykřičet, nedá mně to nechat ho s tím trápením :frowning2: Může ho něco bolet třeba, tak proč by se ještě měl chuděra trápit. Pochovám ho a on se zklidní :slight_smile: Nebo když křičí manželovi, kterej se ho třeba snaží uspat, tak si ho stejně musím nakonec vzít já. Neboj, určitě se tě nebojí, přece by se nebál svý mámy, ne :slight_smile: Myslím, že se jen dívá že tam jsi u něho :slight_smile: Vojtík to taky dělá. Nedávno jsme byli někde na návštěvě, cizí prostředí pro něj a tak..a on se díval pořád na mě a řval. Tak jsem ho pochovla a byl klid :slight_smile:

missy: tak my jsme si tou šestou nemocí prošli, tak to vím :slight_smile: Jinak do té doby jsem taky nevěděla co to je :slight_smile: Ta krev se z tý hlavičky bere, protože to tam líp teče. A čím víc dítko křičí, tím lépe. Tak mně bylo řečeno u Dr.

Holky já jdu taky spát, tak přeju dobrou a snad klidnou noc :sweat_smile: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko holky...tak budicek kolem 4,ale hodinku si povidal ...a v pet uz nadaval,ze ma hladik,tak je napapanej a ted bude spinkat snad to tech 8 :grinning: jen mam hruzu..protoze jedeme az se vzbudime na trhy,,,a jestli bude brecet v kocarku tak me svihne...me nerikejte,ze vi ,ze kdyz bude becet maminka ho vezme do naruci a je lip..--je to divny takhle ze dne na den,ne?a to jsem ho rbali asi tak 4x,vic ne..hruza!!
jinak holky doufam,ze u vas nebli nejaky obr bourky a meli jste klidnou noc :slight_smile:
27. čer 2009 v 05:31  • Odpověz
hm,,tak dobry no,Lukyn se roziloval v posteli,ani u em enchtel bt,tak je v obyvaku v pstylce a hraje si....ach jo,tka me napadlo,,,treba meni svou povahu,no nevim,sjem z toho nejaka znicena,ne z nevyspani,ale z toho chovani jeho,,envim,,snad holky to mate doma lepsi :slight_smile:
27. čer 2009 v 06:15  • Odpověz
Ahojky Holki, minule jsem jen pozdravila. Dva dny jsem se sem nedostala, bylo tady dost práce kolem koní a baráku. Navíc malá toho moc nenaspala. Když jí posadím, tak samá sedí. jěště si není moc jistá a občas se jí jěště stane, že ujede do boku, ale je spokojená.
Když se bavíte o tom plakání, taky to dlouho nevydžím. Jenže někdy ti jinak nejde, když jsem onehdá zkoušela umýt okno, to bylo za trest. 1 okno, rovná se dvě hodiny práce. Zbytek jsem vzdala. poslední tři dny má večer plačicí hodinu před usnutím
27. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
čauvec holky tak u nás noc byla v poho dneska očekávám tu koliku z toho guláše :frowning2:

andilek:já taky malou nenechávám vybrečet prostě jí vezmu a zkusím jí zaujmout něčím jiným (když to jde a není mega histerák) někdy u nás stačí jí vyndat z postýlky a dát pod hrazdičku :sunglasses:

Luci:jj já jsem taky na sladký :wink:

telullah:máte koně?? Mi taky no teda náš děda co umřel takže ho budem muset dát prič bo na babičku by toho bylo moc (každý den tam dojíždět nemůžem a to seno.......!

:unamused:
27. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Tady byla včera večer bouřka, to bylo bezva. Malá se vůbec nebála a pročistilo to vzduch. Ikdyž je mi líto těch lidí, co mají všechno zaplavené. Pamatuju si to z 97, taky jsem nebyla nadšená.
jola2 - jj, máme koně.Přímo teda farmu s koňmi. Provádíme ježdění, vyuku a tak. Co máte teda za koně vy?
27. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky holky! :slight_smile:
andilek:my měli taky budíček, ale v půl 4 :slight_smile: Pak usnul, ale celou noc jsme slyšeli Leonku jak chvílema křičí :rolling_eyes: No a ráno v 5 tam manžel musel jít za ní spát. Prý má pod peřinou šneka :confused: :rolling_eyes: :grinning: A že na ní někdo pod peřinou mluví :sweat_smile: Včera jsme na procházce totiž šneka zkoumali a ona z toho měla chuděra děsivé sny :slight_smile: Jinak k tomu křičení-ty děti mají taková období, kdy se bojí cizích lidí, časem to přejde :slight_smile:

luci: a už jsi teda do kočárku zkoušela Anetku dát? A jak se jí tam líbilo? Já jsem taky hrozně na sladký :rolling_eyes: Každý den si musím něco dopřát :sweat_smile:

telullah: my jdeme dneska mrknout na koníky, pokud bude počasí, zatím to moc nevypadá. Spíš bude pršet, ale máme tady jezdecké závody :slight_smile:

jola: malá už je větší, tak snad boleníčko nebude :slight_smile: Dáváš ještě ty PK?

Jo a holky, musím se vám pochlubit :dizzy_face: Malej se dneska ráno konečně začal přetáčet na bříško :dizzy_face: :dizzy_face: Tak mám velkou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak u nás byla včera taky pořádná bouřka.
27. čer 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
leonik - teda ta Tvoje malá má bujnou fantazii. :slight_smile: To se jí musí uznat. Snad jí to brzy přejde. My máme jen turistické koně, na závody nejsou trénování...

Jinak malá si velmi oblíbila dělat brrrrr. Dá si sliny na rty a zkouší vydávát tyhle zvuky. Včera to udělala u jídla. Měla mrkvičku a po jejím brrrr ta mrkev byla všude :grinning:
27. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Andilku, nas maly mal take obdobie cca dva tri tyzdne dozadu, tiez mi v noci stale plakal, aj cez den, no otras.. Nastastie to trvalo len par dni, ale jedine, co fakt zaberalo bolo nosit a nosit. Tak drzim palecky, nech to rychlo prejde..
Telullah - jeeej, koniky.. teda ja som uchylna na vacsinu zvierat (mimo komarov a pod.) :slight_smile: Musi byt super mat kone, ale asi aj riadna drina..
Ja som vcera prestavala malemu kocik na sportak, nie je to uplna rovina, ale 150 stupnov, to by nemalo vadit. Ved miminkam je doporucene spat na vyvysenom (30 stupnovom uhle) A ako sportak vyzera takto http://www.bubisek.cz/component/content/article/248-red-castle-/63-red-castle-sport-shopan-jogg-disc-ii Farba je ta cierno pieskova :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Babyyyyy, prave sa mi prvy krat pretocil sa na bruskoooo :slight_smile: no a asi ho to tam moc nebavilo, lebo sa po chvilke vratil na chrbat :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.