• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
22. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky!
Chtěla jsem vám popřát krásné a pohodové vánoční svátky a hlavně ať máme dětičky zdravý. :slight_smile:
Dostanu se sem zase až po vánocích.
Mimochodem balík stále nepřišel... :angry:

zany
hezké PF. :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Všem prosincovým oslavencům vše nejlepší k prvním narozeninkám!!!!!!

My slavíme dneska a jsem z toho celá na měkko,kurňa, ten rok tak strašně rychle uběhl :frowning2:
Na velký utz jdu 28.12. tak pak dám vědět co čekáme, pokud se mimís teda ukáže.Jinak vše probíhá jak má,mimís parádně kope už od 15+4 tak si to užívám :grinning:

Všem přejeme krásné prožití Vánoc, spoustu dárečků pod stromečkem a v novém roce 2010 jen samé zdravíčko,štěstíčko a pohodu!!!!
23. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Hurá, balík před chvilkou přišel. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojyk holky
zany-krásné PF :dizzy_face:

nency-hurááááá :wink:

Přidávám se k misicce a přeji k narozkám Elince a dopředu radši i Danče,ať se pořád usmívají a mají v životě hodně štěstí,lásky a zdraví a ať jsou jejich krůčky už brzy pevné v základech a vedou je jen po těch správných cestách :slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Mišičko - všechno nejlepší Adélce :slight_smile:

Nency - hurá, že přišel :wink:

Mě je od rána špatně, mám horečku a nejradši bych spala. Jenže to bohužel nejde, musím fungovat s dětmi. Měla bych tu poklidit ten bordel, ale fakt nemám sílu :unamused: Manža dorazí až večer. Čekali na platový výměr, tak se jim to protáhlo!!! :angry: Hlavně, že vědí, že to mají domů min. 5 hodin!!! :angry:

Ještě jednou všem přeji hezké svátky :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jejda,na Adélku jsem zapomněla :frowning2: ,to mě mrzí,přání platí samo i pro ní a případně pro další. :wink:

zany-to je teda pech,ale Ty jsi šikula,to zvládneš,budu na Tebe myslet,ať jsi brzy o.k. a můžeš užívat Vánoce
23. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Nedočítám, nestíhám, tak až po svátcích :slight_smile: Jen vám chci popřát Veselé vánoce, hodně štěstí a zdraví v Novém roce :slight_smile:

Lea měla teď večer zase 37.9 :frowning2: Tak doufám, že zítra toho Ježíška nepromarodí :cry:
23. pro 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, nějak nestíhám ale napsat musím.....

Dnešní velký utz dopadl výborně, miminko je naprosto v pořádku,zdravoučké, měří asi 22cm a váží 330g a je to CHLAPEČEK!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Všem přejem krásné a pohodové svátky!!!!
28. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky, tak se zase hlasím o dvě kila těžší, ale plná zážitků, což asi všechny z nás. :grinning: Tak to nadšení nebudu ani rozepisovat, prostě superka superka

misicka85-gratuluju k klukovi a přeju jen zdravíčko
28. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po svátcích :slight_smile:
telu: tak to je super že jste si vánoce užili, u nás to byl opak :unamused: Lea proležela štědrej den v horečce, až když jsme šli ke stromku, tak sebrala trochu síly a pak zase odpadla :rolling_eyes: Vojta byl protivnej, u stromku řval ještě víc, asi moc zážitků najednou :grinning: Lei naštěstí ty horečky za dva dny přešly :slight_smile:

misicka: tak to moc gratuluju, budete mít páreček :slight_smile: Taky přeju hlavně zdravíčko a dodatečně Adélce vše nej k narozeninám :wink:
28. pro 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že tady je mrtvo a všechny nejspíš užíváte volných dní s manželi :slight_smile:

U nás proběhli Vánoce v pohodě a Honzík byl nadšený :dizzy_face: Ráno pištěl u stromečku :grinning: Eli koukala na světýlka a sahala na ozdoby. No ale ráno šel manža udělat mlíko a zjistil, že stromek spadl a tak jsem musela držet Honzíka násilím v ložnici než to manža zase nazdobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale v pohodě. Večer Honzík přilítl ke stromku, uviděl popeláře a nejradši by je vytáhl a to jsem je zasunula dozadu za stromek a stejně to vyšounil :grinning: Eli byla unesená z kočárku a to o něm manža tvrdil, že se mu to zdá brzy... Chodila tu za ním, vozila panenku a byla spokojená. Zbytek dárků jí ani nezajímal :wink:
Další dárky byli od bráchy 25.12. a ještě poslední várka 26.12. u tchýně. No mít to všechno doma v jeden den, tak nevím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Elinka už se sama začíná pouštět a udělá občas i 7 kroků nebo ujde tak 2 metry :dizzy_face: Tak z ní mám radost :dizzy_face:

Mišičko - dodatečně vše nej Adélce k narozeninám :slight_smile: A gratuluji k párečku :slight_smile:

Leonik - chudák Lea :frowning2: Ale hlavně, že jí je dobře :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
29. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
leonik- to je mi líto, ale snad si dárečky užívají
zany- krásné fotečky a stromeček taky
30. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Je tady nějak mrtvo, snad to bude po Novým roce lepší :sweat_smile:

koukám zany dodala nové fotečky :slight_smile: Krásný :slight_smile: :dizzy_face: Dívala jsem se, že Honzík dostal podobnou knihu jak Lea, akorát my máme pro předškoláka a prvňáka :sweat_smile: Vy jste měli už ráno stromeček s dárkama? To by Lea asi nevydržela a vrhla se na dárky :grinning:Jinak Eli je šikovná, už takhle ťapká. A co zuby, už máte? :grinning:My ještě ne :sweat_smile:

telu: Vojta nechtěl ty nový dárky ani vidět, hned řval, jak slyšel ty melodie a nový zvuky :grinning: Tak jsme mu je dávali postupně a teď už v pohodě :slight_smile: Bylo to pro něj něco novýho, tak z toho byl vyděšenej :grinning: Teď už navlíká sám ty hudební kroužky a sám si pouští cd přehrávač od FP :grinning:
30. pro 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsem byla u kadeřnice a nechala jsem si stáhnout barvu, abych to neměla tak tmavé. Zatím to není tak pěkné, prý až další barvení to chytne dobře, tak jdu v lednu znovu :slight_smile: Hlavně si na sebe musím zvyknout :grinning:

Leonik - kdepak, to by ani Honzík nevydržel. Dárky jsme dávali až večer po večeři :wink: Ráno byl jen stromek :wink:
To víš, je toho na ně moc a musí si na to zvyknout :wink: I když Eli s tím problém nemá :wink:
A zuby? Kdepak, to nevíme co je :grinning: :grinning: :grinning: Ale mám pocit, že je ani nepotřebuje, protože linecký si cpe do pusy a ani to nemusí kousat :grinning:
30. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Tady je fotka naší Eli jak si to štráduje a moje zesvětlené vlasy :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3651371&vReferer=
30. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojky holky,tak se na vas jdu taky mrknout....koukam, ze se tady toho moc nedeje, kadzej si uziva s rodinkou :wink:
u nas probehly Vanoce v klidu, eli byla zlaticko, s tatinkem rozbalovala darky a pak se vrhla na balici papiry a rozhazovala to vsude kolem :grinning: no sranda byla....nejvetsi radost mela asi z miminka a pak taky z odstrkovadla. dostala docela dost zvukovych hracek,takze tady ted porad neco hraje a povida....taky si oblibila dreveny kostky a knizky.no bylo to krasny pozorovat ji jak je z toho vsecho vedle :slight_smile:

dneska mela chuderka teplotu, cela horela a byla takova odevzdana....no dala jsem ji cipek, teplota se srazila a tak snad bude OK.skoro celej den prospala,tak jsem zvedava na dnesni noc.

zany:krasny fotecky, ja jich mam taky spoustu,ale nejak neni cas je pridat....
eli je sikulka,ze uz takhle cupita. eli se postavi, pusti se a udela takovy dva maly krucky a pak jde k zemi.
zany,leonik:porad bezzuby,jo? :slight_smile: no budte mozna radi, me eli pekne kouse, na rameni mam od ni slusny modriny, potvurka jedna.

Preji vam vsem statsny a vesely novy rok, hlavne hodne zdravicka a at vam vasi drobecci delaji porad jen a jen radost....
zatim papa
30. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak se taky po Vánocích hlásím. Na Štědrý den byla Danča zrovna ukňouraná, stromeček jí chvilku zaujal, snažila se sundat nějaké ozdobičky, ale po chvilce už jí vůbec nezajímal. Z dárků se jí nejvíce líbil štěkací pejsek, kterýho dostala od dědy. Ovšem pejsek byl koupený na tržišti, takže po prvním zatřepání z něho upadla rolnička a po chvilce i obojek..., nejdříve jsem myslela, že takovou nebezpečnou hračku jí vůbec nedám, docela jsem byla i naštvaná, že jí koupil hračku z tržnice, když se o tom všude mluví jak jsou nebezpečné..., ale Danče se tenhle blbý pejsek líbí ze všech hraček nejvíce, tak když jsem u ní tak jí ho nechám, ale jinak ho dávám z jejího dosahu, protože tam nejsou zajištěné ani baterie.
Ostatní hračky, které naopak stály spousty peněz a byly značkové, tak úspěch moc neměly, hrála si s nima sotva 5 minut. :confounded:
Já jsem po Vánocích také poněkud těžší, kalhoty sotva dopnu. :confounded: Ale jinak svátky neměly chybu, chodili jsme po návštěvách a po procházkách. :slight_smile:

Přeji vám vše nejlepší do nového roku. :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
zany
hezké fotečky. :slight_smile: To jsi rychlík, že už jsi je sem stihla vložit. :slight_smile:
paulinka
chudák Eli, přeji rychlé uzdravení. :wink:
leonik
tak čtu, že Lea taky proležela Štědrý den, to je škoda, ale hlavně že už je ok. :wink:
tellu
taky jsem po Vánocích nějaká těžší. :unamused: Ale hlavně, že jsme si je užili. :slight_smile:
misicka
gratulka k mimískovi. :slight_smile:
31. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
ahojky holky,
koukám,že už se sem pomalu vrací život :slight_smile:

misicka-veeeliká gratulka,krásně se Vám to povedlo :wink:

leonik-chudinka Leonka,že byla nmocná zrovna,,pod stromeček,,snad už je dobrá a užívá si dárečků teď.Myslím,že to byly poslední vánoce,co se Vojtíkovi zdálo moc dárků :grinning:

pauli-kokám,že Elinka už bude taky cupitat

nency-no jo,hračka z tržnice,už se rozpadá,ale věřím,že se jí líbí nejvíc,já bych se toho nebála a když jsi s ní,tak bych jí ho taky klidně dala :wink: Anetka dostala od mamky telefonek,je od tří let,ale je úžasnej,taky se jí moc líbí,tak si s ním hraje jen pod dozorem :wink:

asi budu muset běžet a nedopíšu :angry:
31. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak jsem zpět :slight_smile:
zany-koukám,že jsem na tom stejně s vlasama :slight_smile: já jsem byla u kadeřnice a taky jdu ještě jednou na druhý stažení barvy.Anetka taky dostala kočárek,ale ještě jí ho musím přidržovat,ujíždí jí :sweat_smile:

jinak žádná vánoční pohroma se koukám nikde nekonala,tak to je super.
U nás byly Vánoce tak o moc hezčí,než ty loňský a trvat dýl,tak jsem zpátky na svý loňský váze :grinning: Anetce se rozbalování i dárečky líbily.
Jedniný,co nám tu kazí atomsféru je,že opět nechce odpoledne usnout jinak,než u prsu:cry:
Navíc jak jsme nedávno psala,že pořád slabě krvácím,tak mi doktor řekl,že se to tak občas stává,že mám tu antikoncepci vysadit a že by to viděl přestat kojit,aby mi mohl dát jinou antikoncepci.Já bych možná ani nebyla proti ukončit kojení,kojím jen jednou večer a jednou v noci(teď bohužel většinou i poo),ale ona nechce UM pít.Tak nevím,jak to řešit.
Holky,spí Vám některé prcek celou noc?Myslím,že tellulah psala,že jo.Neví,jestli v tomhle věku se nebuděj spíš ze zvyku,nebo to je ještě hladem?
31. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Pravou nohou do Nového Roku...

luci81- od té doby co malá chodí, tak spí většinou celou noc. Občas se probere na dudlík, ale to je malokdy. Většinou až nad ránem. Bára už taky moc nechce mlíčko, tak mi radili dávat více mléčných výrobků.

nency- Báře se taky hračky líbili, nejvíce balící papír. Ten jí i chutnal :grinning: Jinak větší úspěch u ní měl Péťův vláček a u Péťi Bářino odrážedlo
Jinak se Bára už i sama postaví, udělá jakoby můstek a zvedne se
1. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky,

ještě jednou vše nej do nového roku :dizzy_face:

My jsme šli včera spát ve 2, ale ráno se nám nechtělo vstávat. Dopoledne jsem vyžehlila hromadu prádla, k obědu jsme měli čočku a Eli moc chutnala. Zato Honzíkovi nejela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpo jsme pak byli na procházce a u švagrové :wink:

Pauli - chudák Eli, snad je jí už líp :wink:

Luci - o spaní jsem teď četla článek v Mamince :wink: Prý je to hodně o rodičích a o tom jak dítě sama naučíš. Chce to vytrvalost a nepolevit :wink:
Jinak Eli co není kojená, tak se její spánek dost zlepšil :slight_smile: Spí celou noc a budí se jen třeba na dudlíček, ale jinak ne... :wink: Musím to zaťukat, aby jí to vydrželo :slight_smile:

Nency - koukám, že Danče už je rok :slight_smile: Dodatečně vše nej nej a ať jste stále zdraví a šťastní :slight_smile:

Telu - to je Bára šikulka :slight_smile: Eli teda kousek ujde a pak sebou práskne a zbytek doleze :slight_smile:
1. led 2010 v 18:38  • Odpověz
čauvec holky tak se konečně hlásím :grinning: umřel nám počítač (den před záručkou) tak jsem byla bez netu.
Vánoce u nás proběhly v poho ani jsem to nepřeháněla s cukrovím jen jsem udělala rohlíčky a línecké (jen co jíme zbytek stejně vyhazuji) a dárečky byli zpíš prkotinky ale potěšili. jolanka dostala svůj vysněný skejt tak byla zpokojená.
Lea už má 4zuby, pořád se plazý sem tam se sama postaví ale chodit chce jen za ručičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: když nemá obě moje ruky tak okamžitě zastaví :angry: .
Všechny co měli narozeninky tak jim gratuluji a vám všem přeji vše NEJ do Nového roka aby byl lepší než ten před tím.
1. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahojky holky,
joly-super,že jsi se taky objevila :slight_smile:

my jsme vyrazili na Silvestra k nám do hospody.Pořád jsem čekala,kdy mamka zavolá,že je malá vzhůru,ale ona tentokrát vydržela až do rána.Bylo to celkem fajn,po půl noci to tak rychle uteklo,najednou koukám,4h :astonished: do postele jsem se dostala v půl pátý.V půl sedmý zvonek :angry: To byl den :sunglasses: manža samo dospával a já kmitala s Anetkou.Před obědem jsem jí ale už musela dát mamce a jít si na hodinku lehnout,už jsem usínala i ve stoje.
2. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky holki, odkdy se můžou dávát luštěniny, ryby a houby?
2. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahoj holky,

Já jsem dopo vytřela, uvařila oběd a pak jsme vyrazili ven, došli jsme teda jen od tchýně na hřbitov, což není žádná dálka, ale chumelilo a foukalo, tak jsme se jen vyvětrali :slight_smile: Pak jsme si dali u tchýně kafe, udělala palačinky, tak se Honzík nacpal a frčeli jsme reklamovat Honzíkovo boty :angry: Měl je od 16. října a už mu praskly :angry: No jo, ale ani u Bati a ani v Renu nic neměli :rolling_eyes: Tak budeme muset kouknout v žirafě, ale to zas bude pěněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Joli - super, že jsi se objevila a napsala co nového :slight_smile:

Luci - to je Anetka šikulka, že spala hezky celou noc :slight_smile: To víš, to ponocování nic moc, když pak člověk musí fungovat, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky mám pak pocit, že usnu ve stoje :grinning:

Telu - luštěniny už se dávat můžou, u ryb píšou, že jsou to alergeny, ale ve skleničkách jsou už od 8. měsíce. Eliška už ryby měla a v pohodě, dlabala pangase jako o závod :grinning:
Houby nevím, ale ty jsou docela těžký. Náš Honzík je ještě pořádně nejedl a když s nimi dělám omáčku, tak je stejně vybírá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Tak v první řadě se jdu pochlubit že už máme konečně zub!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zatím je vidět jen trochu nad dásní, ale je tam! :grinning:A taky všem přeju hodně štěstí a zdraví v Novém roce :dizzy_face:

zany: já bych ani nepoznala že máš ty vlasy zesvětlený, kdybys to nenapsala :sweat_smile: Žádnej velkej rozdíl tam nevidím :sweat_smile: A jakou si představuješ tu konečnou barvu? Nějakou světle hnědou? :slight_smile: Teda to je smůla s těma botama :confounded: Tak ať dobře vyberete, jj, je to pálka za ty dětský botičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co teprve až když se kupujou boty pro dvě děcka :unamused:

pavli: tak co Eli, snad už je v pohodě a zdravá :slight_smile:

nency: taky se přidávám k těm co jsou po vánocích zase těžší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale od Novýho roku mám útrum, mám od manži zakázaný sladký :grinning: :grinning: No už tři dny se držím, ale nevím ak dlouho ještě.. :grinning: Ale po pravdě, nějak mě přešla chuť po těch vánocích i na jídlo :sweat_smile:

luci: asi jo :grinning:příští rok se mu bude zdát že jich je málo :grinning:Jako Lei, ta se pořád u stromku ptala, co je ještě její :grinning:Dostala takový dary, a stejně to bylo podle ní málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:Takže příště ne kvalita, ale kvantita :grinning:Jinak k tomu spaní- Vojta spí už taky celou noc- většinou od 19-6.30. Občas se vzbudí, dám dudel a spí dál. Myslím si, že by se hladem budit už neměly, že je to o tom zvyku na to prso :unamused:

telu: já dávám od 10.měs Vojtovi zatím červenou čočku, jiný luštěniny jsem nezkoušela. Dávám spíš obilniny. Jo a rybu měl poprvý na vánoce, měl kousek kapra, a chutnal mu :slight_smile:Jak píše zany, ryby jsou ve skleničkovejch příkrmech mnohem dřív, ale ještě jsem mu je nezkoušela dát :slight_smile:Houby prej nejdřív až po druhým roce, je to spíš jako koření. Lei jsme zkusili dát taky dřív, třeba v omáčce, a ta se jich může doslova užrat. Takže když máme něco s houbama, tak vybírá z talíře prvně houby :grinning:I když nedávno jsem dala Vojtovi skleničkovej příkrm od 8. měs. a byly tam už přidaný žampiony.

jola: koukám, nová fotka v profilu :slight_smile:nezměnila jsi účes? :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2010 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky, tak mi po 14ti dnech vyrazime od nasich do Prahy....uz se zase celkem tesim na zmenu :slight_smile:
leonik:gratulace k zoubku!! Eliska je uz zdrava, mela par dni rymu,ale nastesti se z toho rychle dostala. ted je pro zmenu nastydlej manza,tak jen doufam, ze to eli nechytne.
holky,zkusila jsem eli dat na noc nutrilon, sice toho moc nevypila a pak chtela jeste nakojit,ale v noci se probudila jen jednou a spala az do osmi. Moc to z flasky pit nechce,spis si s tim hraje,tak jsem ji zkusila dat mliko lzickou,ale taky nic moc. Vcera ale nechtela uz vubec z flasky,takze dnesni noc opet hrozna :unamused: nevim,jak do ni UM dostat, kdyz nechce flasku :frowning2:
telu:ja davam obcas taky cervenou cocku, zatim jsem nic jinyho nezkousela. rybu mela eli taky poprve na vanoce a chutnala ji. houby jsem zatim nedavala, myslim, ze to ma jeste cas....
luci:to je anetka sikovna,ze vydrzela spinkat az do rana na silvestra. Eli na silvestra vubec rachejtle nevadily a spala taky jak zabita. sice se teda probudila v pul treti na kojeni,ale to je u nas velkej uspech :slight_smile:
my jsme byli s manzou na silvestra doma, hlidali jsme eli a psa....
jeee, musim letet,zatim papa
3. led 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.