• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Leonik - tady moc sněhu nepadalo. Do středních Čech to má přijít později... No docela se toho děsím, protože jedu v pátek ráno do školy do Budějovic a doufám, že bude cesta v pohodě... Uvidíme :wink: Holt dorazím později...
Já jsem Honzíkovi mazala zoubky gelem, ale pomohlo to na chvíli. Když bylo nejhůř, tak dostal sirup a spal v pohodě :wink: O těch homeopatických čípkách jsem ani neslyšela, musím se na ně zeptat :confused: :sweat_smile:
A Honzík je spáč až teď, dřív taky vstával kolem té 6., půl 7, max. vydržel do 7, ale teď spí takhle dlouho :grinning: I když mezi svátky občas vstával dřív...

Pauli - to je mi líto, že má Eli průjem :frowning2: Snad bude brzy v pořádku! :wink: Jinak nám dr. doporučovala pít ředěný černý čaj (fakt ho zalít horkou vodou, pytlík rychle omáchat a vyndat) oslazený glukopurem :wink:
My jsme teda kupovali dřevěnou židličku, ale dneska tvrdím, že kdyby jsme jí neměli po Honzíkovi, tak koupím tu židličku v Ikee, protože mi přijde dostačující a dobře omyvatelná. Tuhle otírám a drhnu, protože Eli jí pořád opatlává a jak to neutřu hned, tak to zaschne a jde to špatně... :unamused:
6. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
zany, paulinka80 - tak koukám, že jste hodně šikovné s tím nočníkem. Ráda bych do druhého roku kdybychom už byli bez plínek i na noc. Snad to klapne :slight_smile:
Jak vypadá ta stolička od Ikei? Uvažovala jsem o té dřevěné skládaci, co se z ní potom dá udělat stoleček a sedatko. Já jsem krmila v polohovacím křesílku a teď to zkoušíme normálně u stolu na židli, ale Bára se snaží jíst už sama a to u stolu nezvládne. Já jí neudržím a když se o to snažíme, tak je to jídlo všude
6. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahojky hollky
zany-mlíčko s kaší jsi myslela to od Hami?To jsem koupila,protože jsme an něj měla slevový kupon,dala jsem jí ho s piškotema jedla jsem ho sama :unamused:Jinak na to bych asi neměla,kdyby ho měla pít místo MM.Honzík je šikula!Teda Ty se máš,pořád samá kamarádka :slight_smile:

pauli-chudinka Elinka,snad bude mít brzy pokoj,průjem je nepříjemnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem se jednou opovážila dát v noci UM-to jsem ale přehnala,to byl řev :grinning: Židličky z ikei mají na plavání,myslím,že jsou hodně v pohodě.Nevím kolik stojí,ale určo to není moc a hlavně jak píšeš,super na údržbu.Občas nechám jíst samotnou třeba na kostičky nakrájenej kukuřičnej chlebík se sýrem,nebo jíiný tuhý kousky,někdy i jídlo,ale u toho jí držím ruku,ona by to totiž schválně hodila jinam,než do pusy :wink:

leonik-Anetce taky nerostou horní zoubky úplně ,,hrany,,dásní,ale mě to nepřijde divný.Gel jsem koupila,ale myslím,že k ničemu :unamused: Navíc když jí to bolí,tak si tam většinou stejně nechce nechat šáhnout,Když je nejhůř dávám Nurofen sirup.Malá je teda taky šikula,že si řekne i noci.

telullah-na nočník dávám od tý doby co sedí sama.Dřív jen tak občas,aby si zvykla,ale teď už při přebalování,i během dne a vždycky se vyčůrá-pokud už to neudělala nějak těsně před tím do plínky.I tak je ale někdy vidět,že se snaží něco ,,vytlačit,,Jídelní židličku mám,starší,polohovací,nedovedu si představit,že bych jí bez ní nakrmila :sweat_smile: V nouzi na klíně to jde,ale to by musel být Pribiňáček,nebo něco co jí hodně chutná,jinak nevydrží sedět chvilku v klidu.Ještě máme dole u našich tu dřevěnou,co byla dřív,ale v tý není připoutaná a různě se v ní otáčí,je to čertík

joly-jejda to je mi líto s těma fotkama,já je nedávno stahovala,kdyby náhodou.Hezky jsi to napsala,jak tě kousl pes :grinning: Já mám z tohohle taky strach.Tomu našemu je necelých 10let,to je už docela dost,navíc má tu epilepsii,takže Anetka k němu blízko nikdy nesměla.Teď už vůbec.

Jinak to s nima obouma vypadá líp.Vlčák už chodí,trochu žere,ale neštěká,na zavolání moc nereaguje,jako by nás nepoznával.Dneska s ním jedou k veterináři,tak jsme zvědavá,co jim řekne.Jagošovi to trochu ,,ořezal,,pořád dostává nějaký prášky,čistit,čistit,čistit :frowning2: Snad už bude brzy dobře.
6. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
joly-to jídlo v noci jsme tu taky už trošku nakosuly,že už by asi nemělky mít hlad,že se budí spíš ze zvyku.Anetka chodí spát zhruba v 19.30.Většinou se vzbudí kolem 4h,tak nevím,jestli je to taky ještě zvyk,nevbo by mohla mít hlad.Zatím jí nechávám,je to buzení jen jednou.Když se ale vzbudí brzy,třeba včera před půlnocí,tak se jí snažím uspat bez krmení.Někdy se teda nezdaří,v zájmu klidu :grinning:
6. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Joli - Eli v noci už nejí a vydrží do rána. Kolem sedmé, půl 8 si vypije mlíko a ráno ho dostává nejdřív tak v 6, záleží jak se vzbudí, ale spíš později :wink: U Honzíka to tak nebylo, ten se taky budil. Občas dostal napít čaje a stačilo to :wink:
S tím kousnutím jsi mě pobavila :grinning: Ale věřím, že to nebylo nic příjemnýho...

Telu - Honzík se naučil být bez plenky přes léto :wink: Ale když jsme někam jeli, nebo někde byli, tak jí ještě dostával. Bez plenek ven začal chodit na jaře a teď tak necelý dva měsíce je bez plenek i na noc a zatím to zvládá v pohodě. Řekla bych, že ze začátku to bylo horší, asi si musel zvyknout, že plenku nemá a párkrát se počůral, ale teď ho dáváme vyčůrat jak jdeme spát a pak už do rána vydrží :slight_smile: No a včera si řekl i sám, tak snad mu to zůstane :slight_smile:
Moje kamarádka má chlapečka a když mu byly dva roky, tak najednou nechtěl plenu přes den a ani v noci. Zbavil se jich fakt ráz na ráz, my holt postupně :slight_smile: Každé dítě je v tomhle jiné :slight_smile:

Leonik - kamarádka to má s holčičkou jak ty. Taky jí nechce sedět na nočníku a řve. Možná bych se tím nezalamovala zkusila to později :wink:

Luci - já dávala to mlíčko s kaší i od Sunaru :wink: ELi taky chutnalo. Ale je pravda, že by to lezlo do peněz... Myslela jsem spíš to zkusit večer :wink: Ale kamarádky malej taky UM nepil, přestala ho kojit a holt jedl víc jogurtů a sýr :wink:
Honzík mi teď zas bojkotuje mlíko večer. To ho prostě nechce, ale ráno si ho vypije ještě v posteli :grinning: Jak miminko :grinning:
Snad budou pejsci brzy v pořádku. Kolik jim je let? :confused:
6. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ještě se někdo ptal, myslím, že Telu, na samostatné jídlo...
Eli jí sama jen rohlík nebo chleba s něčím namazaný :wink: Jinak zbytek ne, to by měla všechno na zemi a v sobě nic :grinning:
Honzík začal jíst sám tak od roku a půl, ale jen něco. Polívku ne, to jsem ho buď krmila a nebo aspoň pomáhala, protože bych měla polívku všude jen ne Honzík v břiše :grinning:
6. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
luci81- taky jsem Báru posazovala sem tam na nočník, aby si na to zvykla a nebála se. Teď to teda zkoušíme častěji, ale občas se povede občas ne. Teď teda častěji, tak snad to bude brzo lepší a lepší

zany- já si myslím, že starší děti jsou rozumější a tak rychleji pochopi, co se po nich chce a taky asi ta plínka už potom překáží
6. led 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahojky holky,
zany-já asi myslela jiné mlíčko s kaší.hami-hotové,ochucené v krabičce,jsou 2x250ml v balení stojí cca50kč.Jednou mi na ně přišel slevový kupon-50%,tak jsme je koupila.Na to co píšeš jsem asi nenarazila,to budou asi jako UM nebo kaše-v prášku?
7. led 2010 v 11:15  • Odpověz
telullah-kupovali jste Barče toho Geomaga?
7. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Luci - nene, já myslela to v té krabičce jak jsi psala :wink:
Myslela jsem, že by občas třeba vypila aspoň to, ale evidetně jí to nechutná :frowning2:
7. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jinak AHOJ :slight_smile:

Manža dneska vel Honzíka do školky a pak jel rovnou do práce. Tak jsem koukala, že se vyhrabal :grinning: My se s Eli nasnídaly, dojely jsme koupit maso a natankovat a pak jsme byly na cvičení pro děti :slight_smile: Teď je Eli po obědě a šla spinkat. Já nám udělám oběd a pak se musím vrhnout na tu prezentaci do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
luci- nakonec ne, už tak toho dostala dost, takže snad na ty další vánoce
7. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Tak naše noci se zas zhoršily :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi se zas dlouho nevyspíme, kvůli těm zubům :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:Já jsem dneska byla na očním a pak jsem se stavila s Vojtem za ségrou, pobyli jsme tam celý odpoledne :slight_smile: Lea zůstala u babičky a že půjde s tetou sáňkovat. Byla jsem i ráda, že nechce jet se mnou, páč když jsou ti dva naši spolu, tak je pořád křik :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lea Vojty děsně provokuje, pořád ho bije, no hrozný :sweat_smile: Tak teda nevím, jak to bude u nás vypadat až Vojta trochu odroste a začne jí to všechno oplácet :grinning:

jola: tak jak dopadl test? :sweat_smile: Já Vojty v noci už nekrmím. Myslím, že už je dost velkej na to, aby v noci už nejedl. Ani nepije, stačí mu dudel :slight_smile:

zany: o víkendu by měla bejt nějaká sněhová kalamita, tak snad se tomu ještě v pátek vyhneš :slight_smile: Ty čípky se jmenují Viburcol, a měly by zmírnit ten neklid, kterje prcci mají u toho růstu zubů :slight_smile: S tím nočníkem to nebudu hrotit, hold to chce čas. No snad se to někdy naučí :grinning:

pavli: snad už je Eli líp :slight_smile:

luci: mně ty kupóny na to hami mlíko s kaší taky došly. Škoda, že Anetce nechutnaly :unamused: Vojtovi to chutnalo, a taky dobrý, že nemusíš nic připravovat a jen ohřeješ :slight_smile: Psala jsi, že jsi dělala Anetce pudink-čím jsi ho sladila? Já ho chci vyzkoušet,koupila jsem si glukopur, ale nevím, jestli je to vhodný :sweat_smile:

telu: Vojta jí sám pouze křupky, piškoty, sušenky, pečivo. Jinak jsem mu nic jinýho nezkoušela dát aby jedl sám, protože vím, jak by to dopadlo :grinning: Lea jedla sama až kolem dvou let :slight_smile:
7. led 2010 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem domastila prezentaci, vytiskla, ještě jsem tiskla taháky a vydalo by to na roli toaleťáku :grinning: No snad mě nechytne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě ty kupony taky přišly, ale nikde to mlíčko s kaší neměli :angry: Ani v jednom tom krámu co psali, tak to nebylo k sehnání! Tak jsem to pak 31. prosince vyhodila a hotovo :rolling_eyes: Zas ať něco pošlou :rolling_eyes:

Mějte se holky krásně a já se po víkendu ukážu :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky!
Včera jsme byly v poradně. Hlásím naší těžkou váhu 8.280 g, 75 cm. :grinning: Mudra byla s malou spokojená, říkala, že je drobnější, ale to prý není na závadu. S tím mixováním nadšená moc nebyla, ale když jsem jí říkala jak malá
jí, že jsem ráda, když vůbec něco sní, tak usoudila, že mi vlastně nic jiného nezbývá. Ty rady co mi dávala, tak
na ty jsem v průběhu stejně přišla sama, takže nic nového jsem se nedozvěděla. Mudra nás přivítala s rouškou přes pusu, protože měla chřipku, tak doufám, že to malá nechytí. Danča dostala další Hexu, to byl zase řev. :confounded:
Naštěstí teplotu neměla, akorát teda noc byla katastrofální, vzhůru byla snad každou hodinu. :angry:

Ještě k té váze, obě holky vážily v roce skoro stejně, Kája měla v roce pouze o 100 g více než Danča, ale také porodní váhu měla o těch 100 g více 3690 g, v roce 8.380g. Tak jsem se tomu musela zasmát, aby na tom byly s váhou úplně stejně, docela náhodička. :grinning:

Luci
s pejskama to je teda smutné, ale snad bude líp. :wink:
S tou srostlou kůžičkou se nám to podařilo rozmasírovat hned 2. den, takže je to ok. :slight_smile:
leonik
u nás jsou noce také hrozné, už ani nepočítám kolikrát za noc vstávám. :frowning2: Ale u nás to zubama asi nebude, myslím, že žádný neroste. Zatím jich mám 5. :wink:
S nočníkem jsme na tom skoro stejně, akorát s tím rozdílem, že mě na něm neřve, ale sotva jí na něj posadím,
tak z něj uteče a pak do něj nahází míčky. :grinning: Zatím to nehrotím, je ještě malá. Kája začala na nočník chodit také později a do 2 let byla bez plenek, tak snad to taky doženeme. :wink:
zany
tak pak dej vědět jestli tahák nevyhmátla. :grinning:
tellu
tak to je Barča šikulka, že už jde po penězích. :grinning:
8. led 2010 v 10:00  • Odpověz
ahojky holky,tak taky hlasim, ze u nas noc des a hruza. Taky se budi snad kazdou hodinu, kdyz ji nenakojim,tak je schopna byt i 4 hodiny vzhuru. Vcera to bylo to samy,tak jsem si myslela, ze bude spat pres den a ja s ni,ale dost jsem se spletla. dopoledne spala pul hodiny a odpoledne jsem ji vzala do kocaru,aby se aspon trochu vic vyspala,tak to spala necely dve hodky. Ted taky chrupka, jsem zvedava, jak dlouho. ja musim poklidit a balit, frcime k nasim....
nency:pekna vaha :wink: bud rada, ze je danca drobounka, eli ma asi tak 11 kg a je to teda makacka ji nosit :unamused:
holky,ten puding delate z obyc mlika?nebo jak??
leonik:myslim, ze glukopur pouzit muzes...
jinak eli ma porad prujem,ale uz ne tak uplne vodnatej. koupila jsem ji hylak, je to teda hnus,ale eli to zvlada statecne. pak ji taky varim detskej cernej caj, davam suchy rohliky, krupky, piskoty,susenky, varim odvar z mrkve...to teda moc nechce,no a pak ji davam ryzi...tak tu aspon vetsinou sni. ale jinak ji nic neni, je porad vesela,tak snad to nebude nic vaznyho. akorat teda jak porad kaka,tak se trochu zaprudila...mazu imazolem a bepanthenem,snad to bude OK.
tak holky, mejte se krasne, uzivejte vikend a snih :wink:
8. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Čauky :slight_smile: U nás je dneska zas den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta je protivnej, až hrůza, vzala jsem ho ráno do kočáru, jela jsem jen na poštu a do obchodu, tak cestu promrnčel a prořval. Dávám mu vždycky ráno a večer čípek, ale zatím nic moc teda. Dole tu dáseň má chudina zarudlou, jak mu leze ten zub, asi ho to musí pořádně bolet :unamused: Teď chrní, snad bude co nejdýl :confounded: U nás je od rána pěkná chumelenice, ale je to mokrý, takže jsme došli dom, já hlavu mokrou, jak kdybych vylezla z vany :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra ráno jdu pro dortík a budem slavit s našima a ségrama Vojtovy narozky, v nedělu s tchánama a švagrem s rodinou. Takže budem mít celej víkend nabito :sweat_smile:Tak je mně z toho nějak smutno, že už ten 1.rok bude za náma :cry: :frowning2:Včera jsme mu koupili odrážedlo, policejní motorku. Ještě bude chvíli trvat, než si na ní zajezdí :sweat_smile:
nency: to je aspoň nošeníčko těch 8 kg :grinning:jak píše pauli, my se s našima nadřeme :grinning:Naše Lea měla v roce taky jen 9 kg :sweat_smile: Teda to se divím že Mudra ordinuje s chřipkou, že ji někdo nazaskočí :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:Vy jste ještě byli na Hexe? :confused:Nás čeká už brzo priorix, či jak se to jmenuje :sweat_smile:

pavli: teda vy jste zase měli noc :unamused:No u nás to taky není moc slavný, Vojta pořád cestuje, a tím se budí. Ale naštěstí to není hladem :unamused:S tím glukopurem to dneska vyzkouším, snad to bude dobrý :slight_smile:Jinak ten pudink budu dělat z UM. Sice se to prej nemá vařit, ale kravský mlíko mu ještě nechci dávat. Jj, ten hylak, to je pěknej sajrajt kyselej, taky jsme ho měli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:Užijte si víkend u vašich :wink:

O víkendu se sem asi nedostanu, tak přeju i ostatním ať si ho užijí :wink: :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
ahoj maminky :dizzy_face:

tak hlasim sa k snehuliakom v novom roku asi ako posledna :sweat_smile: a prajem drobcom aj maminam vsetko naj naj naj. urcite som premeskala niekoho narodky tak dodatocne gratulujem. sialene to leti. my sme oslavu posunuli o den neskor na Novy rok :slight_smile: silvester aj novy rok a kubikove narodky sme oslavili komorne v trojici ale bolo to velmi fajn. my v prahe rodinu nemame no a na novy rok sa k nam nejak nikomu nechcelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: malo to aj vyhody :slight_smile: aspon som nemusela robit zadne velke poriadky, nic extra pripravovat, urobili sme si male posedenicko s tym co nam najviac chuti a tak sme si uzivali den a jakubka :wink: torta bola uplne obyc, kedze na NOvy rok obchody zavrete a vlastne az v ten den som si vymyslela ze nieco upeciem. zakladne ingrediencie som ale mala takze ok.

vianoce sme stravili u nasich na strednom slovensku, ale tiez boli bohuzial v dazdi :unamused: moj ocino si zmyslel 2 dni pred stedrym dnom ze ideme robit klobasy, hurky, tlacenky. myslela som ze zle vidim ked dosiel z prace s 23 kg masa!!! :angry: no ale nejak sme to zvladli a aspon sme si doniesli do prahy domacu klobasku, atd :grinning: inac cesta na SK bola zaujimava, my neskuseni, auto mame len rok, takze nam zamrzla voda v ostrekovaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: a to bola fakt hruza!! miestami sme stali aj kazdych 10 min a umyvali okno lebo manza nic nevidel. na pumpach, v odstavnom pruhu, kde sa dalo. bola som happy ako nikto ked sme uz stastne dosli. pred odchodom sme este mali doma zivo :pensive: dopiekla som pizzu, balili sme sa a neustrazili kubika ktory sa oprel dlanami o dvierka truby, postavil sa tam :pensive: chudacik malicky, namiesto odchodu po nas prisla sanitka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nic vazne to nebolo, za 4 dni mal uz obviazanu len jednu rucku a do tyzdna bol uplne fit. po novom roku sme si 1.krat uzili teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes: jakub mal 38,8 ale za 2 dni to preslo.

a teraz mame podobny problem ako paulinka, nie je to uplne prujem ale je to tak na hrane, sialene smrdi :grinning: a kajdi 5x za den :stuck_out_tongue_closed_eyes: to on ale kaka aj bezne tak casto :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera sme boli na rocnej prehliadke a vraj to nevadi. no mne sa to zda moc... miery mame 80 cm, 10 990 g :slight_smile: mudra vravela ze teraz bolo take "prujmove obdobie" vraj to liezlo aj na dospelych.

citam ze posledne dni su noci skoro vsade naprd :angry: tak u nas je to sialene ale doslova. a nielen posledne dni ale skoro uz mesiac a zda sa mi ze je to cim dalej horsie! predtym spinkal krasne, budil sa 0 - 2 x raz za cas bola kriza ale inak dobre. a teraz?? dnes v noci som sa snazila to pocitat, tak holky, konecne cislo je 17x !!! plus minus lebo akonahle sme prekrocili 10x uz som nebola schopna to poriadne pocitat :cry: nikdy som neverila ze dieta sa moze tolkokrat zobudit!! nie som nevyspata ale taka nejaka nesvoja, nie uplne oddychnuta, mam tu vyhodu ze ked lahnem, hned zaspim, a ked som unavena duplom. budi sa tak nejak v polospanku, ked sa prevaluje z jednej strany na druhu, co je velmi casto. a vadi mu perinka, skusala som dat namiesto nej hrubsiu aj tensiu deku, ale nepomaha.ma strasne lahky ten spanok, ked zamrnci, rychlo vystrelim z postele, musim ho zobrat do narucia a on hned spi, tak pockam este par minut, ulozim ho, spi a zachvilu repete :frowning2: je to na nervy..
8. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
tak mate odo mna roman zase, dlho osm tu nebola :slight_smile: pridala som aj fotky :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Danča před chvilkou unula, tak jsem ještě nakoukla. :slight_smile: Zkoušela jsem jí dávat oběd, ale nechtěla, snědla 3 lžičky, byla šíleně protivná, tak jsem jí dala spát. Doufám, že až se vzbudí, že něco sní. To krmení mě pěkně štve jak jíst nechce. :unamused:
leonik
jj, dostala 4 Hexu. Už to bude 24 hodin od očkování, tak snad už žádná reakce nepřijde.
Vše nejlepší Vojtíkovi k nározkám. Hlavně hodně zdravíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky mám pocit, že ten první rok utekl šíleně rychle.
Jinak ten Glukopur se určitě může, nám ho doporučovala mudra na slazení čaje už před rokem, akorát Danča čaj nikdy pít nechtěla.
paulinka
tak snad se brzo už průjmu zbavíte. Ten Hylak je dost nechutný, ale účinný. Dříve byl jenom na předpis, teď už se dá koupit naštěstí volně. :wink:
Mě ani tak nevadí, že Danča váží tak málo, mě spíše štve, že nechce nic jíst. To krmení je pak pro mě jako za trest, když vidím že nic jíst nechce a musím jí pořád nějak zabavovat, abych do ní dostala alespoň něco. To si nikdo nedokáže představit jaké to je a hlavně když to je pořád. Kdyby vážila víc, tak to tak neřeším. Nejedla by,tak bych jí nechala být. Ale když váží tak málo, tak si nemůžu dovolit jí nechat bez jídla. Taky jsem zjistila,
že když se líp nají, že je pak v pohodě a hodná, ale jakmile jíst nechce a sní toho maličko, tak je pak šíleně protivná a ořvaná. :frowning2:
zzuzca
to je dobře, že ses nám vrátila. :slight_smile: Koukám, že program jste měli také nabitý. :slight_smile:
Chudák Jakub, sáhnout si na troubu, hlavně, že to nakonec dobře dopadlo. :wink:
S tím spaním je to o nervy, to znám moc dobře. Musíme doufat, že se to časem zlepší. :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
paulinka80- hylak je pěkný hnus, ale Báře už 2x pomohl. Do tří dnů měla klid

nency- vy máte takovou váhu jako my snad v sedmi měsicích :slight_smile: Je fakt, že aspoň toho nemusíte moc nosit, naše Bára se hrozně pronese. Jen ten boj u jídla ti vůbec nezavidím

leonik-Bára dostala taky odrážedlo, takovou formuli. Zatím jí na tom Péťa vozí a taky vozí sám sebe, ale už ví, že je to auto a dělá brrrm brrrm. Sama se odražet jěště neumí, ale někdy ho tlačí před sebou. Taky je to pro mě divný pocit, že ten rok tak rychle utekl. Je na nás díky dětem vidět, že stárneme.

zzuzca- vítej v novém roce. Chudáček malý Jakub, muselo to bolet. My máme na chodbě krbové kamna, když jsou roztopené, tak hodně hlídáme a doufám, že i uhlídáme.

Jinak to počasí je fakt jakoby se čerti ženili. Tak se všichni držte
8. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky, tedy, sesmolily jste toho hodně, dočetla jsem a zkusím nějak reagovat. Jinak taky máme za sebou roční prohlídku a máme 7980 g a 71 cm. Jsme asi největší prcci tady :grinning: .

Bavili jste se tady o nočníkách, tak u nás to mělo zajíímavý vývoj. Terezka zezačátku na něm kldině seděla a většinou i něco vytvořila, bobek, nebos e vyčůrala a najednou z ničeho nc ho začala odmítat a jen se na něj posadí, tak začne utíkat a když jí tam chci udržet tak horzně řve ... takže bohužel ... vždycyk to čas od času zkusím, ale nemám úspěch ... strašně by mě zajímalo, proč najednou ta změna, ale mám pocit, že je to hlavně proto, že se jí tam enchce sedět, ona totiž neposedí ani chvilku, pořád musí lítat, takže i kakání se u nás odehrává se stoje ... :angry: ... štve ěm to moc, taky jsem chtěla, aby byla do dvou let bez plen, ale bohužel to asi nevyjde ... :cry:

Jola - já krmím Terezku v noci jednou, většinou kolem jedné a pak až ráno po šesté. Ale i tak mi to celkem vadí, tak až se odhodlám to vydržet, tak se budu dnsažit jí to odnaučit ... faktem je, že všichni říkají, že už to te´d nepotřebují.....

Pauli - dortík jsem dělala piškotový - dala jsem na dno formy piškoty, na to krém (2 bílé jogurty, tvaroh, želatina, osladit ), pak znova piškoty a zase krém a na to jsem nandala různé ovoce (broskve, bílévíno, kiwi,ananas) .. chtěla jsem, aby si mohla také zobnout .. ale ona z toho stejně vybírala jen to hroznové víno, jinak nic nechtěla ....
chudál Eli, snad jí průjem brzy přejde, my už 14 dní máme taky takovou blátivou zelený a smradlavou stolici .. ale zatím se to nijaknelepší, tak nevím ....

Nency - to je zvláštní, že doktorka ordinovala is e chřipkou, bych se asi bála, že to Danča chytí ... budu držet palečky, aby se jí to boloukem vyhnulo ..

Leonik . vše nej Vojtovi k narozeninám ...snad vám obě oslavy vyšli dle představ ...

Zuzca - taky vše nej Kubíkovi ... chudinka, jak si šíhl an tu troubu ... to musel být šok i pro vás, viď ??? No, hlavně že už to má dobrý ...

Asi jsem nereagovala na všechno, nepamatuji si .. :grinning: a už musím běžet, Terezka volá ... :wink:
10. led 2010 v 16:37  • Odpověz
čauvec holky na chvilku se mi podařilo ukořistit PC :grinning: Jola s manžou hrají proti sobě zápasy ve fotbale :angry: tak jsou na tom celý den.

Zuzca:jejda chudáček Kubík tak hl. že už to je lepší :wink: . S tím autem to muselo být hrůza měli jsme něco podobného když jsem minulý týden jela s manžou noční v kamioně a mu nešly odstřikovače bo mu tam někdo nalil jen vodu a nedal nemrznoučku tak mu praskly hadičky.... bylo to hrozné bo byla ještě mlha a tma... no já jsem neviděla nic tak jsem se taky těšila na šťastný návrat domů :grinning: . Tak to jste se aspoň poměly klobásky hm to je dobrota a kord když jsou domácí. Mi jsme měli zabíjačku včera ale leze mi to už krkem bo je to už čtvrtá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a všeho moc škodí :grinning: .

Jo a stím průjmem Jolanka když jí lezly zoubky tak měla průjem a strašně jí to smrdělo tak třeba jestli to není i trochu tím :confused: . Ale přeji brzké vyléčení :wink:

tak čau čau přes týden vás trochu dočtu to už nebude takový nápor na PC Jola bude ve školce a manža v práci :grinning:
10. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak my jsme tento víkend byli doma. Když jsem viděla tu sněhovou kalamitu na silnicích, tak jsme raději nikam nejeli. Ostatně jet s kočárkem v takovém sněhu dá taky pěkně zabrat. Otestovali jsme dokonale náš kočárek,
protože místy fungoval jak ledoborec, né každý chodník byl totiž uklizený. :confounded: Zkusili jsme taky na chvilku vzít Danču na boby, ale jak ještě sama nachodí a pořádně se neudrží, tak to nebylo nic moc. Asi po 10 minutách jsme šli zase domů.
Poprvé jsme vytáhli tu kombinézku, kterou jsme měla na sníh, ale už je skoro krátká, takže jsme jí ani neužili, ale koupila jsem jí na inzerát poměrně výhodně, tak snad i tak prodám. :slight_smile:
Jinak Danině asi rostou další zoubky, kouše na co přijde, teda kromě jídla. :grinning: Zlobí teda o 106,o jídle už raději ani nepíšu, mám z ní nervy v kýblu. :angry:
11. led 2010 v 09:53  • Odpověz
Všechno nejlepší Vojtíškovi k narozeninám, hlavně zdravíčko a štěstíčko :dizzy_face:
Posíláme pusu :dizzy_face:
11. led 2010 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky,hlasim sa po vikende :slight_smile:

ako si uzivate snehu? :slight_smile: u nas ziadna slava teda...

v piatok sme boli na pohotovosti, kubajz mal rano v stolici v plienke par nitiek krvi (to som si este nebola ista ci to je krv) a vecer este 2x ale to uz bola krv naozaj, malinkate skvrny. a len zopar. a vela hlienu :frowning2: kajdil v piatok 7 x tak sme namiesto uspavania vyrazili a za 2 hodiny sme boli naspat... no uvidime, zobrali mu vyter z konecnika, zajtra budu vysledky. dnes sme sa este brodilli k nasej detskej. to teda bola zaberacka, to mam namiesto fitka, snehu vsade kopec :slight_smile: inak je maly ok, nic mu nie je, ale akurat na potvoru teraz ked mame ten prujem zle pije :angry: davame aj kuliska a ani si z toho necucne, hylak skusim dat ked sa zobudi. snad bude ok, cez vikend tam uz krv nemal. sme na nemliecnej diete a to aj ja kedze este kojim. tak uz fakt neviem co jest, stale by som jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

v noci bol kubik hore od 00.00 do 3.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes:, vobec sa mu nechcelo spat, nechapem. no a teraz tu susedia vrtaju fakt riadne a on spinka :sweat_smile: tak aspon ze tak

nency, ani sa nedivim ze z prechadzky skoro nic nebolo, ja som sa najskor tesila ze maly uvidi vela snehu, ale tie chodniky to je fakt hruza. my dnes uz von nejdeme, rano k dr. a spat mi bohate stacilo :grinning: cez vikend to boli u nas tiez len take opatrne prechadzky po vemi blizkom okoli :slight_smile: naviac najazd k vchodu do panelaku u nas je uplne smyklavy za takehoto pocasia, takze musim cakat kym pojde niekto okolo a pomohol mi s kocarom. naviac nam dnes nefunguje vytah, este ze sme len na 1.poschodi, najskor som zobrala kubika, potom kocik.
11. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
rymeska, no jo, terezka je ozaj drobecek :slight_smile: musi byt roztomila ked ti uz tapka..taky drobek :wink: my sme zas veliky a chodenie nam este nic nehovori :slight_smile: zatial pomalicky obchadzame nabytok

ako ste riesili nocne krmenie, tak nas kubik asi tak od 11.mes. uz v noci vydrzi bez jedla, pitia. do nicoho sme ho nenutili, on si to tak zariadil :slight_smile: ked je kriza tak v zaujme pokoja nakojim :grinning: , ako napr. vcera :angry: 3 hod. v noci hore :angry: :angry: ale aj tak to nie vzdy zaberie. takze kojim cca 20.00 a rano o 7-8.00, potom ma este chlebik s maslom a platkom syra
11. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
11. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím po víkendu a zas o něco těžší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Oslavy se vydařily, a začátkem února nás to čeká zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Moc děkujeme za přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: Vojta dostal plno dárečků, ale zatím nejvíc si s nima vyhraje Lea :sweat_smile: Dala jsem do alba pár fotek, ale kvalita nic moc :unamused: Budu mít ještě fotky od ségry, ty budou lepší :slight_smile:Přečtu vás v rychlosti, páč jsem hrozně unavená, jak jsem teď dva dny pořád stála jen u plotny a něco vychystávala :sweat_smile:

zuzi: teda chuděra Kubík, muselo ho to bolet :unamused: Stačí mžik a hned se něco semele, co :frowning2: Pořád ty prťata musíme mít na očích :slight_smile:Tak hlavně, že už je líp :slight_smile: Koukám noci u vás taky stojí za prd :confounded:

nency: já taky Vojty u jídla zabavuju. Ale né, že by nejedl, ale on nemá čas sedět na zadku, aby mu náhodou něco neuteklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To je divný, že když teda nejí, je ještě k tomu protivná a když se nají je v pohodě :confounded: Musí to být hrozný, takhle se s tím jídlem pořád zlobit :confounded: U nás je většina chodníků neprohrnutejch, ještě jsou tam navalený zmrzlý kusance ledu, takže musím jezdit po silnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rymes: teda to je fakt Terezka drobík malinkatej :slight_smile:Vojta měří asi o 7 cm víc a zdá se mně prťavej když stojí, ale oproti Terce je to teda obr :sweat_smile:

zany: dívala jsem se na fotky, budete mít teda pěknej hrad :slight_smile:Vypadá hodně velikej ten domek :slight_smile:

Holky, používáte ještě monitory dechu? Nám začal hvízdat předevčírem v noci, jsem myslela že mě raní mrtvice :stuck_out_tongue_closed_eyes:Vyletěla jsem z postele, chytla Vojty do náruče a on byl jak hadrovej panák. Až když jsem se sehla, abych vypla monitor, tak teprv začal kňourat. Tak nevím, že by měl tak hluboký spaní? :confused:

Jinak zejtra jdem na roční prohlídku, tak jsem zvědavá, kolik nám Vojta přibyl na váze :grinning:No a pak ho chci nechat ještě vyfotit u foťáka, ale nevím, jestli tam vydrží v klidu sedět. Jak vidí czího, nebo je v jiným prostředí, tak řve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak u nás se zas zadařilo s náštěvama. Měla jsem rozdělanou koupelnu a přišla jedna kámoška odešla až po obědě takže jsem nestihla uvařit a přišla druhá no je to na prd když člověk na to nemá klid.

zuzca:Tu krev měl Kubík ve stolici z toho průjmu boco?? A dáváš mu do toho Kulíška ten hroznový cukr???

Leonik:já monitor nepoužívám bo by mě to akorát víc stresovalo :grinning: . Nám to taky teď začně s oslavama no aspoň se pomějem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.