• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
ahojky holky,
tak mi mame taky dneska jednu oslavicku za sebou....o vikendu nas ceka dalsi....s babickama, dedeckama,tetama,strejdama.... Teda ale muzu vam rict, ze mi to prijde taky nejak lito, ze to tak uteklo,ten rok....no jsem si dneska hezky zavzpominala, jak jsem byla v porodnici a mela elinku uz u sebe:slight_smile: Delala jsem dortik s piskotama a pudinkem a ovocem,aby mohla eli taky ochutnat...no ale co vam budu rikat, pustila se do toho rukama a pak to zacala pekne mackat a mazat vsude kolem :grinning:no sranda to byla....
zuzco:tak jak je Kubikovi?doufam, ze uz lip....u nas prujem po par dnech presel, davala jsem Kuliska,ale toho nechtela vubec...ale hylak jsem do ni dostala,tak ten asi zabral.
leonik:ja monitor dechu taky nepouzivam,tak neporadim...
kolik vojtik vazi?a co rocni prohlidka?a vydrzel to u fotaka??
zany:divala jsem se na fotky....mate fakt velikej baracek....spis barak :slight_smile:
rymes:to je Terezka fakt prcek...no bud rada, ja mam od Eli oddelany zada,jak ji porad taham....
nency:ja musim u jidla malou taky nejak zabavovat,jinak mi skoro neji....nevim,co to s ni je....da si par lzicek a pak to prska. a to tak krasne jedla.
jo a predstavte si, ze vcera nam usnula po pulnoci...a to za celej den spala jen dopoledne hodinku...fakt uz me z ni asi trefi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted nejen ze blbe spi a kdyz ji v noci nenakojim,tak proste rve,ale jeste mi zacala blbnout u jidla. a pak je pres den pekne protivna,protoze je samozrejme nevyspala.a kdyz uz v noci spi,tak sebou porad mele a ja nemuzu spat :frowning2: :unamused:
zany:taky jsem byla vcera u kadernika v palladiu pres tu akci z DMka....udelala mi pani docela hezkej melirek, nechtela jsem moc strihat,spis mi to vic prostrihala a sestrihala,ale delku nechala...no byla jsem spokojena a byl to neskutecne prijemnej relax...hlavne masaz hlavy byla super :slight_smile:
tak pa,u nas uz se spi, tak ja se jdu natahnout k televizi...a chvili uzivat klidek:slight_smile:
12. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Přejeme Elince všechno nejlepší k 1. narozeninám, hodně zdravíčka a štěstíčka a aby dělala mamimce a tatínkovi jenom samou radost :dizzy_face:
Posíláme pusu!!! :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jinak přeji dobrý večer :slight_smile:

My jsme měli hektické ráno. Manža zaspal, takže jsme vstávali v 7:22 :grinning: o ale stihli jsme to a Honzíka jsem vezla já, manža se zatím umyl, oblékl a pak jsme si dali snídani a frčel :wink: Já pak byla s Eli plavat, potom jsem dojela do Tesca nakoupit a už mám 3 dárky :grinning: Měli slevu na Duplo - 50% - tak jsem Honzíkovi koupila jedno nejspíš k svátku a pak jedno už od Ježíška a Elince buď k narozkám a nebo od Ježíška :slight_smile: Koupila jsem:
http://www.morelega.cz/duplo-21/duplo-ville-mesto-52/duplo-policie-a-hasici-164/lego-5602-duplo-policejni-stanice-700.html?osCsid=ee1lpggfqfjbinf7ec4fcmv0f0
http://www.morelega.cz/vyprodej-293/lego-5605-duplo-cisterna-sleva-699.html?osCsid=ee1lpggfqfjbinf7ec4fcmv0f0
A Elince:
http://www.morelega.cz/duplo-21/duplo-ville-mesto-52/duplo-ville-mesto-76/lego-5604-duplo-supermarket-709.html?osCsid=ee1lpggfqfjbinf7ec4fcmv0f0

Odpoledne tu byla tchýně a švagrovci, tak jsme měli oslavu. Honzík se všech ptal jestli mu popřejou :grinning: Rozerval dárky a pak si kluci hráli. Ale byl tu řev :confounded: No starší synovec pak šel domů, tak si kluci už docela vyhráli :slight_smile: Dostal tohle:
http://www.morelega.cz/duplo-21/borek-stavitel-od-2-let-22/lego-3595-duplo-beda-v-bobland-bay-1660.html?osCsid=ee1lpggfqfjbinf7ec4fcmv0f0

A od bráchy dostal tohle:
http://www.morelega.cz/duplo-21/tomasek-a-pratele-23/lego-5545-duplo-tomasek-stanley-sleva-1890.html?osCsid=ee1lpggfqfjbinf7ec4fcmv0f0
12. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Zítra vás dočtu :wink:
12. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky,

u nas sa stale prujmuje :frowning2: vysledky este dnes neboli, tak som zvedava na zajtra. joli, ten kulisek do neho vobec nedostanem :unamused: musi sa tam pridavat ten glukopur??? no musim ho kupit a skusim tak...ledva mi pije jablcnu stavu s vodou - to je jedine co on normalne pije. cajik, obyc voda ani nic ine u nas nehrozi. a hylak aspon vypije, s tou stavickou jablckovou :sweat_smile: ta krv je pre mna zahada, este je hypoteza ze by to mohla byt alergia na BKM, ale to snad nie. nechcem :slight_smile: manzel prisiel z prace uz o 15.00, je mu spatne, horuckuje a zajtra zostava doma.spi dnes vedla v izbe, nech si oddychne. na mna zas lezie nadcha. takze zajtra sme doma cela posadka. no snad tie choroby rychlo prejdu.

leonik, ani my monitor nemame, ja by som povedala ze je to uz po roku zbytocne, halvne ak je vojtisek v poriadku co urcite je :slight_smile: a zabudli sme, tak prajeme do dalsieho roku vela zdravicka a vela dalsich krasnych dni :slight_smile: a tiez pusinku na celo :dizzy_face:

a dalsia gratulacia pre Eli od paulinky!! :slight_smile: :slight_smile: mamka mi robi chutky s tym dortikom, staci si to precitat :grinning: :grinning: pauli, to si sa pekne vyfesakovala na oslavu :slight_smile: to je potreba, taka masaz hlavy je super ! ja som sa tiez uz skoro objednala ku kadern. a manzel ze nie, ze ked to mam dlhsie sa mu viac pacim :slight_smile: ale uvidim, chvilu to este vydrzim :sweat_smile: mne to skor vadi, kubik ma stale taha za vlasy, ale nonstop ked sa ku mne priblizi. ma taky 'ritual' najskor hodi taky vyraz, manza to nazval 'masoveho vraha' :grinning: s tym vyrazom ku mne dolezie, zacne sa na mna splhat, chyti ma vlasy, tak si stupne a fakt to boli :sweat_smile:, objime ma - to je krasne :dizzy_face: , pritisne sa tvarou na moju tvar a vypusti poriadnu slinu :grinning: bud do oka, na lice, na nos, uz aj do ucha bolo :grinning: no je to sranda :slight_smile:

tak vidim ze eli dava mamke zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas uz tiez musim u jedla zabavat, len tak sediet a otvarat pusu ho uz nebavi :grinning:

a pokracujeme, Honzikovi vsetko naj naj naj!! :slight_smile: zany, ty si sa nejak rozjela s tymi darcekmi. ale super, dobry kauf :slight_smile:

ja idem este skuknut par min na telku

majte sa, papa
12. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ránko, tak musím Báru pochválit. Od té doby co chodí, tak krásně spinká. Dneska se sice o půl noci probudila, ale to jenom proto, že večer usnula u jídla a asi měla teda hlad. No a taky u nás konečně nastal zlom a skoro pokaždé, když ji posadím na nočník něco vytvoří.

Jinak gratuluju všem malým oslavencům, přeju prostě jen to nej nej nej a hodně zdraví.

Jak tak koukám na vaše roční váhy, tak zjišťuu, že jsme nejmladší, ale asi budeme nejtěžší.

zzuzca- s tím průjmem vás to snad brzy přejde. Nám hylak zabíral do tří dnů. No jinak je Kubík šikovný, ví jak se má postavit :slight_smile:
13. led 2010 v 07:38  • Odpověz
leonik- koukám na fotky a říkám si, že Vojtík je skoro stejný puclík jako Bára, ale má delší vlasy :grinning: Monitor dechu jsem nepoužívala, tak ti neporadím, čím to bylo.

Když jsem u těch vlásku, kdy se chystáte na stříhání. Já to zatím vidím tak na léto.

rymeska-s tím nočníkem to u vás mělo teda divný průběh. Tak hlavně, aby se nezačala bát. Bára to ze začátku provozovala tak, že když jsem jí dala suchou plínku, tak šup to do ní. proč by to dělala do nočníku, že :grinning:

nency- taky jsem chtěla ven s kočárem, ale v tom půlmetrovém sněhu to je makačka. No až to půjde, tak vezmeme boby a půjdeme bobovat. No a snad tu kombinézu užijete aspoň trošku. Kolik tam máte u vás sněhu?

zany- teda to je domeček, no spíše velký barák. Co snih nenadělal škody?
13. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: U nás zase noc nic moc, tak ráno Vojta dospával, že jsme málem nestihli školku. Musela jsem ho o půl 8 budit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Tím pádem chodí poslední dobou spát dopoledne později, a já ho pak musím budit, abych stihla jít pro Leu do školky. No a celý odpledne je s ním k nevydržení, jak je protivnej :confounded: Tento týden mi ji vyzvedává kamarádka, tak jsem ráda, že ho můžu nechat vyspat :slight_smile:

Jinak jsme včera byli na tý roční prohlídce a váží 10690g a má 80 cm :slight_smile: Takže přírůstek na váze od posledka jen 190g :sweat_smile: Ptala jsem se dr.na ten pudink jak ho mám dělat a ona že prej ho mám uvařit ve vodě a pak tam přidat dávku nutrilonu. Mě to teda takhle vůbec nenapadlo udělat :sweat_smile: A glukopurem můžem osladit :slight_smile: Ještě jsem se jí zapomněla zeptat na pečivo. Vím, že se nemá dávat celozrnný, kvůli velkýmu množství vlákniny, ale zase dávat jen bílý pšeničný? :fearful: To taky není dobrý ne? Nevíte některá jak to je?

pavli: gratulace Elince k narozce k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face:
a Honzíkovi od zany taktéž :dizzy_face: A ostatní oslavencům, pokud jsem zapomněla někomu popřát, taky přeju vše nej, nej.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zany: to jsi chytla pěkný slevy na duplo :slight_smile: Ten supermarket co máš pro Eli máme taky doma a je super :wink: Máme toho dupla už plnou bednu, když si s tím Lea hraje, je to po celým bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta zatím jen ochutnává :grinning: :grinning:

zzuzca: díky za přáníčko :slight_smile: Jejda, tak snad se už dneska dozvíte, co to toho Kubíka trápí a dr.vám nasasí podle toho léčbu :unamused:

Holky, s tím monitorem-já ho teda ještě používám, páč Vojta jak mu rostou ty zuby, tak se furt vrtí a občas ho najdu spát tak, že má hlavu zabořenou do peřiny. Tak mám strach, aby se neudusil :unamused: A začal spávat na břichu :sweat_smile: Nevím, kdy ho oddělám, páč jsem si na to zelený světýlko tak zvykla, že když ho mít nebudem, tak bych v noci nespala vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
chtěla jsem ještě něco dopsat, ale odeslala jsem to nechtěně dřív než napsala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zas nám nějak blbne počítač :stuck_out_tongue_closed_eyes:

telu: kolik, že to Bára váží? myslím víc než Vojta, ne?? :sweat_smile: Teda závidím vaše noce, Vojta se taky hodně pohybuje, ale na spaní to vliv u nás nemá :rolling_eyes: Asi si budu muset počkat na to chození :rolling_eyes: :grinning: :grinning: Já už Vojtovi ofinu stříhala někdy v 10. měsících, už mu to dost lezlo do očí a už to má dlouhý zas. Ale kdyby byl holka, nestříhám ho vůbec, páč je mně líto ostříhat vzadu ty jeho kudrdlinky :cry: :grinning: Vypadá už teď jak holčička :sweat_smile:

Jinak ještě jsem nenapsala, že jsme nakonec taky kupovali kombinézu. Vojta byl v kočáru furt takovej protivnej a řval, a to měl zimní bundu, kalhoty, byl ve fusaku a v dece a měl ještě nánožník. No a on řval proto, že mu byla zima :unamused: Tak jsme ji koupili u nás v obchodě a stála nás teda skoro 800, ale krásně zahřeje, a on je spokojenej. A příští zimu ji ještě užije Vojtova sestřenka :slight_smile:
13. led 2010 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
Elinka ještě spí, tak doufám, že vám stihnu napsat, když jsem to teď flákala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad jsem si zapamatovala všechno, když ne, omlouvám se :pensive:

Nency - Danča je teda drobek :slight_smile: Snad se ale s tím jídlem zlepší! Přeci jí to nemůže vydržet věčně :confused:

Zuzi - vítej zpět :slight_smile:
Chudák Kubík :frowning2: Trápí ho průjem a ještě si spálil ručičku :frowning2: No hlavně, že se mu nestalo ještě větší neštěstí! My máme naštěstí troubu, že když si na ní Eli sáhne, tak je teplá, ale ne horká, že by se spálila. Honzík si takhle jednou sáhnul a ječel, ale nic se mu nestalo. Spíš se lekl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pauli - takže u vás spaní takhle blbý :frowning2: Přejeme brzké zlepšení :slight_smile:
A co říkala Elinka na dárečky? :wink: To se ani nedivím, že jí dortík chutnal, taky bych si hned dala :grinning:

Leonik - Eli na motorce taky neumí. Hlavně na ní může být jen když není Honzík doma, jinak by byl řev! :angry: To by fakt asi nepřenesl přes srdce, aby na ní Eli jezdila a on ne! Jakmile si vezme něco jeho, tak ječí a řve "néééémůůůžééééš" :grinning: No měli byste ho slyšet :grinning:
Monitor jsem dneska prodala :slight_smile: Ale u Eli jsme ho moc nepoužívali... :stuck_out_tongue_closed_eyes: U Honzíka jo, ale u Eli ne... A vím, že v tom roce jsme ho Honzíkovi vyndali. Stěhoval se po postýlce, takže to taky občas pípalo. Takže bych řekla, že se asi i Vojta někam odstěhoval a byl mimo dosah. Takže bych ho už vyndala :wink: Aspoň tě nebude stresovat :slight_smile:

Joli - takže u vás je boj o PC :grinning: No ještě že má manža služební notebook a i počítač :grinning:

Telu - zatím nevíme jestli sníh udělal škody nebo ne, protože to tam není prohrábnuté a já bych to se svojí Felicií neriskovala se tam jet podívat. To spíš manža a až bude čas na případné se prohrabávání :grinning:

No s dárky jsem se rozjela, ale nekupte to, když je to v akci a stejně bychom něco vymýšleli :grinning: Vzala jsem to jedním vrzem :grinning:
A Honzík byl včera z Dupla nadšený! Dokonce když jsem ho dávala vyčůrat, tak mi povídal: "Ať mi nešahá na ty hasiče!" :grinning: :grinning: :grinning: Chudák, má toho plnou hlavu :wink:

Vlásky jsme zatím nestříhali, jen budu muset zastříhnout ofinu :wink: Ta jí leze do očí. Jinak Honzíka mi bylo taky líto nechat ostříhat, vzadu se mu to kroutilo :wink: U Eli zatím nic moc, ale třeba to má ještě krátký :wink:
13. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jejda, to je zase román :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska ráno jsme nezaspali, ale to jen díky tomu, že jsem si nařídila budíka i já :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža svého zase zatípl, takže bychom zas zaspali!!! :angry: Honzíka vezl on, já zatím udělala oběd a pak jsme jely s Eli za kamarádkou :slight_smile: Ei usnula cestou domů, tak jsem jí přendala do kočárku a ještě spí. Ale budu jí muset vzbudit, aby si dala oběd a pak mám sraz s kamarádkou a jdeme vybrat dárek pro kamarádku k 30. narozeninám :wink:
No a odpoledne budeme mít doma synovce, bude u nás i spát, protože brácha jel do Brna obhajovat diplomku...

A už jí slyším, tak letím :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak ráno jsme vstávaly až v 9. :slight_smile: Danča si to vstávání nějak posunuje, ale mě to neva. :slight_smile: Spí už jenom v kočárku po obědě, dneska jsme byly venku 1,5 hodiny a chrupkala jak Růženka. Začíná zase o trošku líp jíst,
tak jsem ráda. Dneska dokonce na svačinku otvírala sama pusu, tak snad jí to vydrží.
Jinak to ježdění s kočárkem přes ty neodklizené hromady sněhu je teda něco. Sice chodníky jsou většinou odhrabané, ale když chci přejet s kočárkem na druhou stranu, tak to dá zabrat se tam dostat. Ještě štěstí, že
mám takový teréňák. :sweat_smile:
Jinak u Káji ve škole už mají uzavřené známky, tak teď už bude mít veget, protože koncové vysvědčení z 9. třídy se už nikam nepíše. Akorát teď se učí na příjmačky. Snad se dostane, měla zase samé jedničky, tak nám udělala radost. Škoda, že v pololetí v 8. třídě měla dvě dvojky, protože na některá gymnázia berou bez příjmaček, když jsou za sebou 3x samé jedničky na vysvědčení. Kája je měla za sebou 2x, tak je naštvaná, že
je bude muset dělat. Jen tak jsem nakoukla na ty předchozí testy z gymnázia na které se hlásí a je to teda síla. Já už bych z toho nevěděla vůbec nic. :grinning:
Jdu vás ještě dočíst, jestli mě Danča nechá.
13. led 2010 v 17:41  • Odpověz
leoník- my jdeme na roční až příští týden, ale v 10 měsicích měla 11,9, tak jsem zvědavá, kolik bude mít. Koukala jsem se na jeho vlásky, má je moc krásné. Fakt jako holčička. Já Báře budu stříhat taky jen ofinu, Péťa říkal, že chce mít hezkou holku s dlouhýma vlasama

zany-tak snad na domečku žádné velké škody mít nebudete. Mno ono i ke stájí se bylo problém dostat, nakonec jsme museli použít i frézu.
13. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Tak už jsem měla celý příspěvek napsaný a Danča mi vypla počítač. :angry: To modré světýlko se jí móóóc líbí, není to poprvé, co přilezla a vypla to. :unamused:
zany
baráček roste teda rychle, to se za chvilku budete už stěhovat. :slight_smile:
Nakoupila jsi výhodně, takové slevy se vyplatí. :slight_smile:
leonik
váhu máte teda hezkou. :slight_smile: Ale už tolik nepřibírá, když má přísůste 190 g, to není moc. Danča měla přírůstek 550 g, ale ona má co dohánět. My než budeme mít tolik, tak to si ještě hódně dlouho počkám. :slight_smile:
Kombinézka se určitě vyplatí koupit nějakou lepší, která je teploučká. Já mám Danču také v kombinézce a ještě ve fusaku a je krásně teploučká, ale nabalenou jí mám pěkně. :grinning:
Monitor dechu nemám a ani jsem ho nikdy neměla, tak bohužel moc neporadím. Myslím, že u donošených dětí a když už jsou přes rok, tak být nemusí, ale jestli jsi na něj zvyklá a tolik ti cestuje po postýlce, tak bych ho ještě chvilku zapnutý nechala.
:wink: tellu
u nás tolik sněhu nepamatuju, v Praze snad víc jak na horách. :sweat_smile: Už budu ráda až to zase sleze.
Sice jsem se na sníh těšila, ale je ho až moc, jezdí se v tom špatně.
To spaní teda závidím, ale třeba až začne taky chodit, tak se to zlepší, alespoň doufám. :slight_smile:
zzuzca
Tak jak je na tom Kubík, už je to lepší? Koukám, že vás zase trápí bacily, tak ať to netrvá moc dlouho.
:wink:
paulinka
vše nejlepší Elišce dodatečně k narozeninám. :slight_smile:

A ještě měl někdo narozeniny, ale už nevím kdo, tak přeju dodatečně vše nejlepší, hlavně hodně zdravíčka. :slight_smile:
13. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Nency - Honzík měl narozeniny :wink:
13. led 2010 v 19:19  • Odpověz
nency - to jo, v těchto dnech je toho všude a hodně. Tady je to prý normální, já to z loňska moc nepamatuju. Měla jsem jiné starosti :grinning: . Bára dávala zabrat.
13. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Nency - kéž by to jídlo Danče vydrželo, co? :wink: No snad se zlepší!!!
Tady je sněhu taky dost. Dneska jsem byla s kamarádkou kupovat dárek ke 30. narozeninám a bylo to s kočárem docela náročné... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dalo se...
Kája je šikulka, že zas bude mít samé jedničky. A přijímačky udělá, neboj :slight_smile:

Telu - snad ne... Akorát tam máme všechen ten sníh, protože jsme to nestihli ani přikrýt plachtou :unamused:

Eliška má taky kombinézu :wink: Je ještě po Honzíkovi, ale je dobrá, tak jsem jí ani neprodávala :wink:
13. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
ahojky holky, dekujeme za pranicka a zany, prejeme dodatecne vse nej nej k narozkam :wink: Copak jste koupily kamosce za darecek?
nency:eli mi pocitac taky vypina...potvurka jedna
u nas se jeste nespi, zase tady vyvadi a nevypada to, ze by sla brzo spat. Holky v kolik vam deticky usinaji?
nency:kaja je moc sikovna, urcite prijimacky udela :slight_smile:
zany:elisce se darecky libily, nejvic byla nadsena z panenky :wink: a taky z baliciho papiru :grinning: manza vzal dneska zbytek dortiku do prace kolegum a pry si vsichni pochutnali,tak jsem rada :wink: ja s eli jsem mela jeste rano k snidani,taky nam chutnalo :wink:
ja jsem eli jeste taky nestrihala, chtela jsem pockat,az ji bude rok....takze ted o vikendu mam v planu ji ostrihat aspon ofinu,leze ji to do oci a zacala si ted sundavat sponky a gumicky,takze ji to pak vadi.nevim,co blbne, do ted ji na hlave nic nevadilo a pred par dny si zacala sponky sundavat, jakmile ji to tam dam :unamused: :angry:
13. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
dobre ranko

tak kubik zaspi okolo 21.00 ale trva mu to niekedy aj hodinu!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked je tam manza a trpezlivo len sedi pri nom a necha ho zaspat sameho. ked ja, drzim ho v naruci a zaspi rychlejsie. u nas bol dnes rev od 4.30 do 6.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom konecne zaspal. ja som spala do 9.04 :sweat_smile: a kibik este spi! ale uz ho asi idem zobudit. no nechce sa mi do toho :sweat_smile: vcera som si bola nakupit goralky a komponenty a dnes by som rada nieco vytvorila ale na to potrebujem klud :wink: tak uvidim.

inak z vyteru nic nezistili, tak som z toho jelen :angry: stale dietujeme lebo este to nie je ono.

kubika mi strihala kamoska 26.11. :dizzy_face: vzadu to mal uz ako jagr a vobec vsade to mal hrozne dlhe. bala som sa toho, mne sa tie jeho vlasky hrooozne pacili a nakoniec ostrihany bol este vacsi fesak :slight_smile: no a uz by sme potrebovali znovu :slight_smile: ale po ostrihoani uz teda nemal take jemnulinke miminkovske vlasky.

tak idem ho zobudit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dneska vstávali už půl 5 :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak šel manža dělat Vojtovi mlíko, pak jsme usnuli a vzbudila jsem se ve čtvrt na 8, takže jsme zas měli do školky fofry :sweat_smile: Vojty jsem musela zase budit, ale kupodivu ani nebyl protivnej :slight_smile:

zany: :grinning: tak u nás je to zas tak, že motorka je Vojtova, ale Lea dělá scény a řve, že chce zrovna jezdit ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechce si prostě nechat vysvětlit, že je to dárek Vojty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: A o tom, že jí něco vezme ani nemluvím, taky ječí a ještě ho bije, hlavně po hlavě :rolling_eyes: Ten monitor jsi prodala po obou dětech? My už ho nemáme ani v záruce, tak si myslím, že už ho ani neprodám :confounded:

telu: no tak to bude mít Bára určitě víc než Vojta :grinning:Hlavně, že už ti chodí a nemusíš se s ní tahat :wink:Jinak díky za pochvalu vlasů :dizzy_face: :grinning:

nency: teda spát až do devíti, to by se mně taky líbilo :wink: :grinning:Danča přibírá hezky, když půl kila, za to znamená, že z něčeho to nabírat musí :wink: :grinning:Kája je šikovná, že se tak dobře učí :wink:Přijímačky zvládne levou zadní :wink: :wink: :grinning:

pavli: Vojta usíná pořád mezi 18.30-19.00h-je tak zvyklej, páč už odpoledne nespí tak je to tak akorát :slight_smile:To je Eli dobrá, že ty sponečky snesla aspoň doteď :grinning:Lea na hlavě nesnese nic odmala, takže já mít doma culíkatou holčičku se sponečkama mít asi nebudu :cry: :sweat_smile:

Tak už to tady mám rozepsaný skoro hodinu, už jdu něco dělat.. :slight_smile:
14. led 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
zuzca: co budeš vyrábět? :confused: :slight_smile: Tak to je dobře, že Kubíkovi nic nenašli :slight_smile: Vstávali jste dneska jako my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Akorát že Vojta po mlíku zas hned usnul :slight_smile:
14. led 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

kluky jsem ráno tahala z postele v 7. hodin, aby se šli umýt, vypít mlíko a oblíkat :slight_smile: Přijel pro ně brácha a odvezl je oba do školky. No a večer jsme tu měli ještě menší brek, synovec chtěl domů, brácha by pro něj přijel, ale podařilo se ho překecat, že je velký kluk :dizzy_face: No ale chvíli jsem to viděla černě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dopoledne jsem byla s Eli na cvičení, ale už jí to moc nebaví a utíká mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holt je to pro miminka... Pamatuju si, že s Honzíkem to bylo stejný, protože jak začal chodit, tak utíkal :grinning:

Pauli - koupily jsme přívěsek, řetízek a náušnice. Jsou stejné jako ten přívěsek, tak je to jako sada :wink: Snad se jí to bude líbit!
Eliška mi usíná tak mezi 19. - 20. hodinou. Ona už je večer unavená, takže odpadne :wink: Vypije si v posteli mlíčko a usne sama :slight_smile:

Zuzi - Honzík pak ty vlasy taky neměl tak jemné, ale teď jich má fakt dost a rozhodně víc než tatínek :grinning:
A co budeš dělat z korálků? :confused:

Leonik - já jsem monitor měla vlastně po třech dětech, kupovali jsme ho v záruce od manži kolegy :sweat_smile: A prodala jsem ho se dvěma deskama za 1000 Kč :sweat_smile: Takže si myslím, že ho prodáš :slight_smile: Já už ho taky neměla v záruce, ale funguje, tak snad bude sloužit dál :slight_smile:
14. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Leonik - u nás je to to samý co u vás! Jakmile si Eliška vezme něco Honzíkovo, tak ječí, že to je jeho a že to nemůže! :rolling_eyes: Taky jí dostrkuje, rve jí to z rukou a ona pak ječí, ječí i Honzík a pak ječím já :grinning: Ale když si vezme něco Honzík co je Elišky, tak to může, protože je to jeho :grinning: Jak je teďve školce, tak je Eli daleko víc klidnější, vezme si co chce, nikdo se s ní o to netahá a super :slight_smile:
14. led 2010 v 11:51  • Odpověz
zany: :grinning: :grinning: :grinning: přesně tak, ještě že ta školka je, co :grinning: :grinning: :grinning: Taky se s Vojtem chystám na cvičeníčko, u nás je to pro děti od 1. roku :slight_smile: Já jsem chodila s leou od 20.měsíců na cvičení, ale vůbec nespolupracovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdepak nějaký říkanky a cvičit, prolízala celou tělocvičnu a to byla spokojená:grinning: Bavit jí to začlo až později,až tak ve 2,5 letech, pak se tam i těšila. No a teď už to u nás není, páč to nemá kdo dělat :unamused: Tak jí chci dát ještě do nějakýho kroužku po prázdninách :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
Čauvec holky včera jsem to už nevydržela a jela se zeptat na MUJ noťásek no a přectavte si že už je tam od 22.12 :angry: řekli že pošlou sms a nic no aspoň že už ho mám doma a zpravený a k mojemu údivu jsou tam i všechny naše údaje jako fotky atd :dizzy_face: .

paulinka: taky posílám moc gratulací Elince k narozeninkám. JJ máš pravdu uteklo to strašně rychle!!!! Kde jsou ty časy kdy to byli úplněš malilinké miminečka. S těma sponkama je to škoda že si to sundává když jí to ted nevadilo já se teď Lei pokouším dávat na hlavu taky sponky a čelenky ale vždycky to zkončí na zemi :unamused:.

nency:tak to je Kája mooooc chytrá holka :wink: a má to určo po mamince :grinning:

Teď o víkendu k nám přijede armáda holek které mě budou zkrášlovat nehtičky a vlásky atd... mělo to být od manžela překvapení (MÁME VÝROČÍ SVATBY) ale nějak se přeřekl no každopádně už se těším i když bych byla raději kdybych si tam zašla sama aspoň bych se odreagovala
14. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky holky,
nějak není čas,koukám, že jste toho hodně probrali,co jsem tu nebyla.asi nezvládnu reagovat na vše.
Přžedně přeji vše nej Elince,Kubíkovi,Honzíkovi.Snad jsem na někoho nezapomněla.

zuzi-jej chudinka Kubík :cry: spálenina je hooodně nepříjemná věc-znám z vlastní zkušenosti,když jsem byla malá,spálila jsme se snad o všechno o co šlo :sweat_smile: Píšeš,že nechce peřinku,to je na tom stejně jak Anetka,tu přikreju,když jí dám spát,když jdeme my,už je odkopaná.ani jí pak už nepřikrývám,protože jí to jen ruší a zase se odkope.Takže spí víceméně bez peřiny.Jen musí kvůli tomu mít overálky,ne pyžamka,aby jí netíhlo na záda.Ušila jsem jí čtvere pyžámka nenosí je.

nency-to máš z Káji radost,že se tak dobře učí.jedna moje známá má dvě holky,jedna je na gymplu,má pořád samý1,druhá dělá práva,taky jí to jde.Nedávno si ztěžovala,že holky doma nic nedělají,že jen říkají,že se musí učit.Tak jsem jí říkala,že by měla bejt ráda,že se učí,znám plno holek,co nic doma nedělají,ale ani se neučí a jen lítaj po všech čertech.
S tím Dančiným jídlem s Tebou soucítím,ví,jaký to bylo,když Anetka nechtěla jíst,taky jsem měla nervy z každýho krmení :unamused:

zany-baráček roste jak z vody :slight_smile: Fakt pořádnej,to budou mít děti rozeběh :slight_smile: Lego jsi dobře nakoupila,já byla v Tescu minulý týden a nic extra výhodného jsem nekoupila.

leonik-minitor taky ještě máme,přiznám se,že jsem na něm asi taky trochu zývislák :grinning: Občas se taky stalo,že pískal,Anetka byla vždycky v poho a ani jí to nevzbudilo :sweat_smile:
Ten puding už jsi zkoušela?já si to nějak nedovedu představit.Uvařit ve vodě a pak tam přimíchat mlíko.Hotový,nebo jen prášek?Já jsem ho teda vařila v tom nutrilonu a malinko jsem přisladila cukrem.

pauli-Anetka chodí spát mezi 19.30-20.00,ale přes den spí jen poo.většinou tak od 12.30,cca1-2h.
14. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
joly-tak to je fajn,že už ho máša že je tam všechno.No i když mohla jsi ho mít už dřív :wink:

Ještě se musím pochlubit-mám hroznou radost,konečně máme autosedačku :slight_smile: sice jinou,než co jsme původně chtěli,ta nějak není k sehnání a ve vajíčku už to fakt nešlo :angry:
http://www.zaparkacek.cz/autosedacka/romer-king-plus-lilly.html
tahle je super,včera jsem jela s Anetklou na posední kontrolu do nemocnice,tak jsem jí otestovala.Teda to je nebe a dudy.Krásně se tam nechá posadit a kouká :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
Máme nové album, kde je i pár fotek z Honzíkových narozenin :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=561500&vReferer=
14. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
zany právě jse ho zkoukla :wink: :grinning: krásný fotky.Na tý černobílý,bych řekla,že má Elinka stejnou panenku jako Anetka-takový tlusťoučký miminko a voní kokosem?Aný jí dostala od babičky k Vánocům.

zkusím taky dodoat nový fotky,minule se mi podařila asi tři a musela jsme jít.
14. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Luci - já myslím, že trochu voní :wink: A je to buclatý miminko, Eli má kluka, neteř od mojí mamky dostala holku :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.