• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
hotovo :wink:
zany-miminko má v albíčku na fotce v kočárku
14. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas noc zase silena,eli se budila po dvou hodinach a kdyz jsem ji nedala k prsu,tak rvala a rvala. uz vazne premyslim s tim, ze skoncim s kojenim a budu doufat, ze to bude lepsi. chtela jsem kojit jeste treba do jejich 15 mesicu,ale takhle uz to asi nevydrzim :unamused:
zany:krasny fotecky :slight_smile: moc vam to tam vsem slusi
luci:nam zrovna dneska prisla taky nova autosedacka,taky romer ale tenhle:
http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=1590947
tak jsem na to zvedava, ve vajicku uz je to taky hruza, kdyz eli nespi,tak vyvadi, protoze nemuze sedet a nikam nevidi.tak hned zitra ji snad vyzkousime,az pojedeme k nasim
jolo:to mas teda peknej darecek, taky bych si dala rict a nechala se takhle hyckat...tak si to krasne uzij :wink: taky jsem si rikala, ze kdyz si sponecky nesundavala do ted tak ze je to v pohode...ale jak je videt, tak ji to zacalo vadit.
luci:taky nevim, jak na ten puding...asi uvarit jen ve vode a primichat podle me jen ten prasek nutrilonu...nebo nevim, jeste jsem to nezkousela.
leonik:jak jsi se ptala na to pecivo,tak ja davam bile i tmave.cetla jsem na kojeni.net, ze se muze davat i tmave ale bez vetsich seminek,aby nedoslo k vdechnuti
luci:me se eli taky odkopava, tak ji pak uz taky neprikryvam, nema to cenu...takze taky spinka v overalku,aby ji nebyla zima
14. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
jola: téda, ty se máš :wink: Tak si to zkrášlování hezky užij :slight_smile: :slight_smile:

luci: pěkný fotky :slight_smile: Autosedačku máte skoro stejnou jako my, jen jinou barvu :slight_smile:To jste dlouho Anetku vozili ve vajíčku :sweat_smile: Ten pudink jsem dělala, ale už nikdy víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hotová šlichta to byla, a taky jediný jídlo, co mně Vojta nesnědl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec mu to nechutnalo. Bylo to jak řídká kaše :rolling_eyes: Takže ho příště dělám z nutrilonu, tak ho hold svařím, no. Dr.říkala že jak se to mlíko vaří, ztrácí se z něho ty prospěšný látky :unamused:

zany: taky hezký fotečky, pěknej dortík, marcipánovej, že jo? :slight_smile: :slight_smile: Já bych se po marcipánu utloukla :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz
pavli: tak taky jste šli do Romera :slight_smile: My jsme s ní móc spokojení :wink: Tak já mu taky občas dám to tmavý pečivo, o těch semínkách vím, že by je mohli vdechnout. Hledala jsem na netu o tom tmavým pečivu, nikde jsem nic nenašla. Tak díky, za radu :slight_smile:
14. led 2010 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsme z poradny doma :wink:

Eli je po očkování. Měří 77cm a váží 9,88kg :wink:
Honzík měří 97cm a váží 15,5kg :wink: Prý na svůj věk krásně mluví :dizzy_face:

No za chvíli vyrazíme na koncert DEPECHE MODE, tak se těším. Zítra vám budu vyprávět :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Budu se vdávat. Přítel mě v říjnu požádal o ruku a já dlouho přemýšlela. Přítel byl z toho skoro nešťastný. Jsem jednou rozvedená a tak jsem dlouho váhala. Bára bude mít narozeniny a tak jsem mu řekla, že ano. Takže na její oslavě to oznámíme rodičům. No a vám hned teď.
14. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jééé, Telu, to je super zpráva, gratuluji!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Holky, včerejší koncert byl fakt SUPER!!! :dizzy_face: Moc jsme si ho užili a líbil se nám víc jak ten v lednu 2006 co jsme byli :wink:
Domů jsme dorazili asi v 1:15, Honzík akorát nějak fňukal a že chce k nám. Tak se tam nasáčkoval, do toho Eli se taky budila, takže já usnula pořádně v půl 4 a v 5 přišla mamka, abychom jí odvezli do práce :confounded: No jel manža :grinning: Teď vezl Honzíka do školky :wink: Dneska po obědě si musím jít lehnout, večer jdu pařit, tak ať něco vydržím :grinning: :grinning: :grinning:

Joli - to máš super dáreček :slight_smile: Užij si to!!! :wink:

Pauli - snad se to spaní u vás zlepší když přestaneš kojit. Ze začátku to bude asi boj, ale snad to zvládnete, jste holky šikovný :slight_smile: Držím palce!!!

Leonik - a co mu udělat pudink udělat z plnotučnýho mlíka? :confused: Když je to svařený, tak by to podle mě vadit nemělo, ne? :confused: :sweat_smile:
JJ, dortík byl marcipánovej :slight_smile: Mě moc chutná a snědla bych snad jen ten marcipán :grinning:
15. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ranko, tak já už si na spaní nemůžu skoro vůbec stěžovat. Hladem či tak už se vůbec nebudí, jen občas na dudlíka. Jenom jsem zvědavá, jak to bude až bude muset jít spát na postel. Ona se hrozně v noci mele, pořád v té postýlce pochoduje. Máte to taky tak?

zany- děkuji. Kdysi jěště na střední jsem patřila mezi takové ty depešáky, oceánisti a shalomáky. Dodnes mám jejich kazety. Jen už to nejsou moji idolové, bude to asi tím, že zestárli :grinning:, ale MUk má pořád krásný hlas.
Eli má tak krásnou váhu, chjo Bára je podle ni úplná kulička. Kolik je Honzíkovi??

Leonik- taky si myslí, že plnotučné mléko by ji už nemělo ublížit. Zkusila jsem Báře udělat klasickou dětskou kaši z pln. mléka a nezdá se mi, že by ji to ublížilo.

paulinka80- myy už od října používáme velkou sedačku od firmy Cam, je to italská značka. Jsem s ní spokojená, jen jedno mi vadí... třmeny se trochu kroutí, ale koukala jsem, že to dělá i kamarádce, tak to dělají asi všechny. No a Bára má výhled i z okna, tak vydrží i na delší trasy. Jinak ta vaše je taky pěkná. S tím kojením si přestaň dělat hlavu, zvyknete si... obě :wink:
15. led 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska jsme s Dančou vstávaly v 7.30 hod., ale i tak super. Ani jsem neslyšela odcházet Kájinu do školy a manžu do práce. Spala jsem asi pěkně tvrdě, protože většinou je slyším, hlavně Káju, ta je hlučná dost. :grinning:
Danča je dneska taková nesvá, u ničeho nevydrží. Na stole jsem měla arašídové křupky a než jsem se otočila, tak mi Danča jednu snědla. Skoro to vypadalo, že jí i chutnala, ale dávat jí je nechci. Jsou dost slané a taky na
ty arašídy jsou často alergie.
Holky, kde kupujete ty kukuřičné křupky, to myslíte ty kukuřičné corn-flackes? Já jsem konkrétně jako křupky kukuřičné prodávat neviděla.

telu
gratuluji k té zprávičce o svatbě. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chápu, že jsi si to rozmýšlela, obzvlášť když už mám špatnou zkušenost z minulosti. V dnešní době je to docela riziko, protože když to pak nevyjde, tak jsou velké problémy s rozvodem a s vyrovnáním majetku. Já jsem naštěstí vybrala dobře, ale některé moje kamarádky nedopadly zrovna nejlépe, když mi to vyprávěly, tak docela hrůza...
Skoro mám strach o Kájinu koho si přivede, ale určitě není od věci předmanželská smlouva. Dříve jsem jí neuznávala, ale teď si myslím, že je to dobrá věc.
Jinak s tou postýlkou, Danča když usne, tak spí v klidu, ale abych jí dala usínat do postýlky, tak to nejde, pořád vstává a vyklání se z ní ven, skoro mám strach, aby nepřepadla, ale už jí máme na nejníž co to jde. Když se vzbudí v noci, tak většinou se řevem a to buď stojí nebo leží, ale většinou je rovně, na druhé straně postýlky nebývá. :wink:
zany
teda, ty ale flámuješ. :grinning: Docela závidím. :slight_smile: Já mám smůlu, hlídání nemáme, tak se dostanu tak akorát do pr. :grinning:
joli
tak to máš super dáreček od manžela. :slight_smile:
leonik
s tím pudinkem jsem si to myslela, že to moc k jídlu nebude, ale nechtěla jsem odrazovat. :grinning:
Já dávám pečivo světlý, ale Danča sní jenom mini kousek, tak to nevadí. Ale častěji jí dávám chleba než rohlíky. :wink:
pauli
tak už máte novou autosedačku. A za kolik jsi jí koupila? Kupovala jsi jí přes ten e-shop, který jsi nám napsala nebo přes jiný? Já budu kupovat taky Romer s isofixem, ale ještě nemáme těch 9 kg, tak musím počkat.
Těch autosedaček má Romer hodně, tak váhám kterou. :slight_smile: Tak pak napiš jak jsi s ní spokojená.
luci
Autosedačka je moc hezká. Přes jaký e-shop jsi jí koupila? Je to ten na který jsi nám dala odkaz? :slight_smile:
15. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: U nás se zas v noci nespalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta se o půlnoci vzbudil a skoro do jedný hodiny jsem ho pořád dokola ukládala na záda a dávala mu dudel :angry: Jsem to pěkně zakřikla, když jsem psala jak pěkně spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža to pak nevydržel a šel mu nachystat mlíko, tak po chvíli zas usnul. Dole už ten zub má vidět víc, asi ho to bolí,čípky nějak nezabírají :confounded: Tak jsem s ním na jedný ruce uvařila a před chvílí usnul, tak mám klid :slight_smile:

zany si zas užívá, koukám :wink:teda taky závidím, a hlavně tě obdivuju jak to všechno stíháš :slight_smile:Já mám pocit, že nic kromě domácnosti a děcek nestíhám nic :sweat_smile:Hlavně večer jsem ráda, že si sednu a mám chvilu klid :sweat_smile:A na koncertě, tam jsem ještě nikdy nebyla :fearful: :grinning:

telu: no super, gratuluju :slight_smile: :slight_smile:Ani se nedivím, že jsi se dlouho rozmýšlela, když už je to teď pro tebe podruhý. Tak přeju ať už to vyjde a je to napořád :wink: :wink: :wink:O cestování v postýlce ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes:Vojta spával v klidu na zádech až do rána a od doby co mu rostou zuby, ho v noci třeba hodinu dávám zpátky na záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:Jako třeba dneska :angry:Včera jsme se s manžem nasmáli. Volal mě ať se jdu podívat do ložnice a postýlka prázdná :sweat_smile:Máme půlku postýlky jako za skříní a on byl schoulenej v nohách a vypadalo to, že tam není :grinning: :grinning:

nency: corn flaky nedávám, to je moc tvrdý, měla bych strach, že se zadusí :unamused:Dávám ty klasický kukuřičný křupky ze zdravěnky, kupuju mu ten mix-jsou tam rýžový a kukuřičný. Mají je u nás všude, i v cukrárně, potravinách :slight_smile:Dávala jsem nesolený, ale teď mu už koupím ty jemně slaný, není ta sůl tam skoro cítit, ale na chuť jsou lepší :slight_smile:

Holky, s tím pudinkem. Já jsem se ptala dr.jestli můžu dát třeba čerstvý mlíko, kupuju to bio, je to na chuť lepší, jak ty ostatní mlíka, to je jak voda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ona že to mám dělat, tak jak jsem psala, takže uvařit ve vodě, pak přidat mlíko :confounded: A že UM mám dávat do tří let. Asi to myslela tak, že to čerstvý není zatím úplně nejlepší, má v sobě hodně bílkovin a není to dobrý pro ty nevyzrálý ledviny.
15. led 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
nency- ty křupky kupuju přímo v racio prodejně. Stojí pytlík asi 10kč, dají se koupit i solené, ale ty nekupuju. No a jsou tam i ruzné obilné piškoty atd.
Na předmanželské smlouvě je něco dobrého, pokud máš nějaký velký majetek, což já nemám a myslím si, že o koně se nijak rvát nebudu. Pak bych je v paneláku neměla kam dát :grinning: . No tobě a všem nerozvedeným to moc přeju a sobě snad taky, konečně.
No taky si občas říkám co bude až bude mít pubertu a pak dál. Musí udělat to nejlepší terno... :grinning:
Jinak malá cestuje i ve spaní, tak to zatím neřeším, ale co až budeme mít druhé anebo bude mít tak tři roky???

leonik- snad se to spaní u vás brzy zlepší a zoubky přestanou bolet. Nám se vyklubal sedmý a ani jsme o tom nevěděli, naštěstí. No koukám, že malej je šikovný, už teď si s váma hraje na schovku :grinning: Báru v noci taky několikrát pokládám na záda nebo na bok. Minule se schoulila do rohu a pak to nešlo ani tam ani tam.
15. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Telu - můj manžel je taky jednou rozvedený a ženil se ještě jednou :grinning: Myslím, že podruhé si člověk dává víc bacha než do toho jde, i když my se brali celkem brzy, ale hodně dobře jsme se znali ještě jako kamarádi :slight_smile: Tak pěvně věřím, že vám to vyjde!!! :slight_smile:
Okolo nás se teď dost lidí rozchází a nebo rozvádí :confounded: Ale na to se člověk nesmí tak koukat! My jsme spolu spokojení a šťastní, i když jsou také hádky, ale neměnila bych :dizzy_face:

Eli v postýlce cestuje jen tak, že se překlopí na druhou stranu. Nevím proč. Zkoušela jsem jí dát i spát obráceně než spí a dělá to stejně. Prostě se překlopí a hotovo :grinning: Uvidíme jak pak v posteli :wink: I když Honzík taky občas cestoval, ale z postele nespadl :wink:

Telu - Honzíkovi byly 3 roky :slight_smile:
Já měla Depešáky ráda, ale nebyla jsem úplný fanoušek, ale jdu na ně ráda! :slight_smile: Člověk za vzpomíná a tentokrát jsme i tančili :grinning: Prostě super!!!

Nency - no vida jak jste si pospaly a ani vás nikdo nevzbudil :grinning:
Křupky kupuju buď u nás na plavání, tam je také prodávají a nebo je kupuju ve zdravé výživě a jednou jsem je kupovala i v lékárně :wink: Někde je určitě seženeš :slight_smile:

Leonik - no teď se to sešlo, že byl koncert a dneska ta oslava kamarádky 30. narozenin :grinning: Ale koncert stál fakt za to, byla skvělá atmosféra :slight_smile:
15. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahojky holky,
leonik-já myslím,že by občas ten puding z ,,normálního,,mlíka nevadil.Já jsme ho jednou taky zkusila udělat,ale stejně ho nejedla,asi jí prostě puding nechutná-tak má smůlu,měla by změnu.My máme vajíčko CHicco do 13kg-to bych chtěla vidět,takový dítě,který by v něm mohlo jezdit-to by musela bejt vyloženě ,,koulička,, :grinning: no ale vozili jsme jí v něm dlouho,protože nejdřív neměla ani těch 9kg,pak jsem hledala a hledala sedačku,pak objednala,pak čekala a čekala až přijde,Neměli :angry: Pak mi všude psali,že naskladňovat budou až po Novém roce.No je to den ke dni jsou z toho skoro dva měsíce :sweat_smile: nakonec jsem stejně koupila jinou,než jsem měla původně v plánu.Už se to nedalo,sice velikostně by jí ještě stačilo vajíčko,ale ona do něj nechtěla,nevydržela ani dlouho jet,hned kńourala.

zany-super,že jste si tak užili.oslavu si taky hezky užij :wink: -přidávám se k závistivkám :slight_smile:

joly-teda manža má dobej nápad na dárek,hezky si to užij.Možná by bylo lepší za tou parádou vyrazit ven z domu,ale lepší než nic :wink:

pauli-už Ti Elinka baští mlíčko?Držím palce,jestli budeš přestávat,ať se daří a hlvně ať to pomůže.taky bych už pomalu přestala,ale ona nechce pít UM.

nency-taky mám na mysli křupky jako takové,ale musím se talky někde mrknout.Tady v okolí je měli jen v jednom obchodě a tam je už nemají,tak budu muset zkusit tak asi lékárnu,nebo nějakou zravou výživu.Tady je jedna a když jsem tam šla,vždycky měli zavřeno :unamused:Ještě jsem viděla v DM pohankové,ale jen jednou.Ty jsme nezkoušela.Jinak je fakt,že jsem je neviděla ani třeba v Tescu,nebo tak .Sedačku mám přes ten e-schop.

telullah-veeeliká gratulka.Ty to napíšeš jen tak-budu se vdávat :grinning: No asi se to podruhé tak neprožívá :slight_smile:

vsáváme-musím běžet,hezkej víkend :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
zany - taky si myslím, že si člověk pak dává větší pozor. Rozvody jsou děs, i samotný ten soud a ty otázky tam. Doufám, že to je podruhé a naposledy. Přítel měl předemnou tříletý vztah vztah, tak snad si dával taky pozor a bude to na věčné časy. Jenže teď už to začíná, nevím co na sebe a na klasické bílé šaty to nevypadá. Přítel jde totiž v kovbojském, jako spravný koňák
Jsem ráda, že sis koncert užila. Měla jsi dobrý výhled? Měli tam obrazovku?

leonik- jěště k tomu pudingu... co mají dělat maminy, kterým dítě prostě UM nechce... viz Bára... taky musí nějak řešit situaci a já to vyřešila už teď tím plnotučným. Ve středu jdu na roční prohlídku, tak se poptám a napíšu.

luci81-No asi to fakt neprožívám tak jako na poprvé, ale třeba to na mě dolehne. Já spíše řeším co na sebe a taky jak s kadeřníkem a kosmetikou. Tady nic v okolí není :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
tellu
tak to bude svatba netradiční, když půjde v kovbojským. To bych taky nevěděla co na sebe. Zkus omrknout nějaké půjčovny šatů nebo kostýmů a něco určitě seženeš. :slight_smile:
Jak jsi psala, že Bára nechce UM, tak zkoušela jsi i jiné druhy? Nebo jestli jí kaše, tak kup nějakou která je z kojeneckého mlíka a když k tomu ještě během dne přidáš jogurty a sýry, tak jí určitě nic chybět nebude.
Já kupuju kaši od Nutrilonu a ta zrovna z kojeneckého mlíka je. Akorát je docela drahá a krabice je hned pryč.
Jak jsem psala o té předmanželské smlouvě, tak v podstatě jako majetek se počítá i vlastní bydlení. Moje kamarádka měla svůj byt a před 5 lety se rozvedla a nemůže svého bývalého manžela dostat z bytu. Stále tam s ní bydlí a nemůže se ho zbavit. A druhá kamarádka měla zase nádherný prostorný byt 4+1 a před rokem se rozvedla a aby se manžela zbavila, tak byt musela prodat a z peněz si koupili 2 malý bytečky. Takže chudák si
pohoršila, byt který dostala po rodičích, tak musela prodat a bydlí v paneláku. :unamused:
Já když jsem se vdávala, tak jsem taky neměla nic, natož byt, takže u mě nějaká smlouva nehrozila, ale když to tak kolem sebe poslouchám, tak až jednou Kája někoho přivede, tak určitě jí tu smlouvu nakukám, teda jestli
jí na nějaký byteček vůbec našetříme... :wink:

luci
jak dlouho jsi čekala než ti tu autosedačku poslali?
jj, taky bych chtěla vidět dítě, které má 13 kg a vejde se do vajíčka. :sweat_smile:
Danča nemá ještě ani 9 kg a ve vajíčku už je docela natěsno, obvzlášť teď v zimě, když je navlečená. :slight_smile:
15. led 2010 v 18:08  • Odpověz
zany
Depešáky jsem poslouchala, když jsem chodila na SŠ. To jsem trajdala po diskotékách každý víkend. :sweat_smile:
No ale teď poslouchám tak rádio. :grinning:
leonik
už aby zoubky narostly všechny, že? :wink: Danča je taky vždycky protivná a hůře spí, když se jí nějaký prořezává, ale teď máme zase období klidu. :grinning:
15. led 2010 v 18:16  • Odpověz
zany- mno říkám si, že si něco koupím, abych to pak mohla vynosit. Uvažuju o tomhle
http://www.maxilady.cz/product/saty-fany-fialove-akce-1794/
Mno a k té smlouvě, já se stěhuju z městského bytu na barák a farnu, takže bych ho když tak oškubala :grinning: , ale určo to má něco do sebe. Asi pak Báru pěkně ohlídáme a tu smlouvu ji taky nakukáme.
Zkoušeli jsme více Um až teď, ale nechce skoro žádnou. jako malá s tím problémy neměla, až teď.
15. led 2010 v 18:49  • Odpověz
telu: s tím mlíkem-ono taky co dr., to jinej názor, no. Tak pak dej vědět, co ta vaše na to :sweat_smile: Jinak pěkný šatičky máš vyhlídlý :wink: :wink: Jinak my předmanželskou smlouvu nemáme, páč jsme nic neměli. Teda manža měl malej byteček, ale z něho po prodeji stejně dostal pár korun :unamused:

zany: tak ať se dnešní oslava vydaří :wink: :slight_smile:

nency: jj, ale než vyrostou všechny, tak nás ještě hodně potrápí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:To prořezávání musí být pro ně asi nepříjemný :frowning2:

luci: asi to nevadí jednou za čas, myslím, kdybych ten puding udělala hned z mlíka, tak by mu chutnal :slight_smile: To víš, z vajíčka neměla Anetka takovej rozhled :slight_smile:
15. led 2010 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko, tak u nás je už od rána pořád kravál, naší lady se nic nelíbí a nehodí a tak se vzteká a vzteká... :rolling_eyes:

leonik- určo dám vědět, taky jsem zvědavá. Ono ty smlouvy jsou asi fakt dobrý jen pro ty, co něco mají a podobně.
16. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

telu: u nás je teď kravál na denním pořádku :grinning: :grinning:

jola: máš IP :slight_smile:
16. led 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
ahoj kecalky :wink:

chvilu sa tu neukazem, sice docitam ale nemam sancu na vsetko reagovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak aspon nieco malo :wink:

leonik, s tymi nocami si mozme podat ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad sa to rychlo spravi. u nas ale nelezu zuby a uz zacinam byt z toho na nervy,predvcerom zase, bol 2 hod hore, z toho asi polovicu prereval :unamused: a polovicu z tej prerevanej polovice sme ho nechali len tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz na to proste nemam :frowning2: a dolahlo to aj na mna ze neviem prist na to co mu je, preco sa to tak zmenilo tak ja som si dala tiez 10minutovku pod perinou :cry: manza zacina trpiet chronickou nespavostou :confounded: aj ked sa u nas spi, on tak 2 hod v noci je hore... ja spim ako dudok ked je klud. dnesok to trochu zachranil, ziadne rosambo v noci nebolo, hura. snad sa blyska na lepsie casy :slight_smile:

luci, pauli, a kolko stupnov mate v izbe kde spite ked ich nezakryvate? my totiz v noci netopime, ja to panelakove suche teplo neznesiem. tiez ho mam v overalu ale nezakrytemu by mu bola zima. dnes som nedala perinu ale teplu deku a noc bola oproti predoslym super!!

telu, juchuuuuuu, no to jev teda spravicka!! :slight_smile: :slight_smile: ja by som sa kludne este raz vydavala ale jedine za toho isteho muza! :grinning: hm, to je ale blbost :sweat_smile: tie saty su krasne. a mate uz predstavu kedy to bude? niekedy v lete?

k tomu mlieku, ano, vsade pocut ze UM do 3 rokov, ale ja som si urobila uz vlastny nazor :grinning: a som rozhodnuta ak to malemu nebude robit problemy prejst z kojenia rovno na nejake bio plnotucne mlieko. myslim ze ta propaganda je len marketingovy tah velkych firiem ktore sa spolcili a toto vsade siria preto aby im mamky nemalymi prostriedkami prispievali do kasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na to ja nemam a nebudem :grinning: patrala som rozne po nete a napr. ked si zadate 'kravske mleko' do vyhladavaca do porodnice.cz kde radia ceski popredni odbornici uplne v pohode tak odporucaju plnotucne po 1.roku...

luci, pauli, ako ste na tom s kojenim? kolkokrat denne kojite? ja len rano a vecer, malokedy v noci...myslite ze to staci? :confused: luci ako pises ze ti nechce anetka ziadne UM, vraj dlhokojene deti casto odmietaju UM .... ci to nebude tym? :confused:

zany, depeche vraj boli super. no zavidim :slight_smile: naposledy som bola na velkom koncerte v 5.mes. tehu :grinning: na R.E.M. hned pod podiom :sweat_smile: listky som kupovala ked som este nevedela ze som tehu :sweat_smile: no po 5 pesnickach sme sa s manzom prestahovali inam :sweat_smile: bol to narez, hlavne tie basy, kubik si asi tiez uzil svoje :grinning: pred mesiacom som bola na Psich vojakoch, ti boli uzasni :slight_smile: a teraz mam vyhliadnuty koncik mladych britskych kapiel, alebo irsky vecer, kde sa budu aj ucit setove tance :slight_smile: idem s kamoskou, som zvedava ci ju nalakam na tie tanecky :grinning:

vyrobila som uz z goraliek dvoje nausnice, jedny bohuzial pre kamosku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tie su uzasne, hned by som si ich nechala :grinning: tie druhe su take obyc.jednoduche ale pekne :slight_smile: hodim potom foto :slight_smile:

inak u nas sa stale s.ackuje :confounded: napadlo ma, ci to nie je z tej jablcnej domacej stavy. ze som na to prisla az teraz. uvidime, oddnes davame pit dzus a zatial celkom ok. vcera mal pos.anu aj ponozku :grinning: to som teda nevidela!!
16. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahojky,
teeeda vy kecate....jsem mela co docitat :slight_smile:
luci: s kojenim chci prestat, ale jeste nevim kdy a hlavne jak. pockam asi az pujdeme za mesic k doktorce na rocni prohlidku a na ockovani a poradim se s ni. Eli UM taky vubec nechce,ale rikam si, ze kdyz prestanu kojit,tak ji asi nic jinyho nezbyde a tu flasku s mlikem si vzit holt bude muset....takze jeste mesic chci vydrzet.... i kdyz po dnesni noci bych s tim nejradsi sekla hned. eli zase asi 3x vzhuru, plakala a nesla utisit...ja jsem mela zimnici, bolela me hlava a nemohla jsem ji ani unest...asi z nevyspani, jeste ze tam byl manza. no tak jsem pred chvili teprve vylezla z postele. bylo to prijemny si jen tak polezet v posteli a manza me obskakoval. ted uz je mi lip :slight_smile:
leonik:jak rikas, co doktor to nazor...ja jsem cetla na kojeni.net, ze se plnotucne mleko muze od roka pouzivat na pripravu pokrmu, taky se zeptam moji dr co na to rika.
telu:ty jo,tak ty se budes vdavat...to je paradni zpravicka!saticky jsou moooooc krasne :slight_smile:
zzuzca: my mame v pokoji na spani tak 20 stupnu prave proto, ze se eli odkopava. vzdycky je krasne teploucka,takze zima ji snad neni. no kdyz ji prikryju,tak se hned odkope,potvurka...
ja kojim rano, pak pred spanim kolem 14 a vecer. no a pak treba 3x v noci :frowning2: ale myslim, ze kojeni rano a vecer v pohode staci. jenze eli je zavislacka a tak to musi mit holt vickrat,no...
koukam, ze mate v noci taky veselo :frowning2:
leonik, luci:autosedacku mame uz doma, v patek jsme ji hned zkouseli a je bajecna. eli v ni byla spokojena,krasne videla a pak usnula. koupili jsme ji pres motodum za cca 6ooo. nastesti jsme dostali penize od babicek a dedecku :wink:
zany:super, ze jste si koncertik uzili....taky zavidim :slight_smile:
my jsme meli vcera jeste oslavu narozenin s babickama a s dedama. bylo to fajn, eli celkem hodna, jen porad chtela neco bastit, kdyz videla ten plnej stul :grinning:
holky davate k veceri jen kasi nebo i neco jinyho?me eliska kasi uz moc jist nechce,tak nevim, co ji mam davat....
a co treba varite k obedu?dejte nejaky tipy :wink: vim, ze uz se to tady asi resilo,ale nechce se mi hledat :wink:
16. led 2010 v 15:13  • Odpověz
jee to je ale roman :slight_smile:
jeste jsem vam chtela napsat, ze jsme v patek elisku ostrihali...jen trochu ofinu, no ale je jeste krasnejsi :slight_smile: :wink: takova upravena ted....
16. led 2010 v 15:14  • Odpověz
ahojky holky,
telullah-jo,máš pravdu,třeba to teprve dolehne :slight_smile: Já to prožívala,vybírala látku na šaty,vyráběla ozdoby na auta,na cukroví...Teď bych se možná i rozvedla :cry: šaty máš vybrané hezké,myslím,že by se mohly i hodit ke kovbojovi :slight_smile: nebo co jít taky tak?Nějakou džínovou sukni a košili?

nency-sedačku jsem měla do týdne doma.Poslala jsem objednávku,když mi přišlo,že je vyřízená,druhý den ji PPL přivezli.Když měla kamrádka byt už před svatbou po rodičích,tak snad na něj nemá manžel nárok ne?neprodala ho spíš kvůli jinému vyplacení ?Nevím.

zzuzi-taky máme v ložnici cca20,víc ne.Já kojím večer před spaním a jednou v noci.

pauli-ať je Ti líp!Večer dávám kaši,zatím jí ještě jede :slight_smile: K obědu jsem jí třeba dneska dělala kuře na parice.trošku cibulky malinko osmahnout,kousky malinko opaprikovat,smetanu s moukou.jen mlaskala.Už nevím,co,aby měla změnu,často má polévky,brambory s masem,Včera jsem vyndala z mrazáku svíčkovou,co jsem jednou dělala a ona jí nechtěla a taky jí chutnala.Tu jsem dělala podle receptu na maminkam.cz

Děláte dětem jen dětskej čaj,nebo i jinej.
16. led 2010 v 16:22  • Odpověz
16. led 2010 v 16:25  • Odpověz
leonik- jenže tohle já neznám, ale koukám na ní a je to opravdu takové to vztekání, když se jí něco nelíbí. Jak dlouho to jen bude trvat??? :fearful:

zzuzca-vypadá to na květen, ikdyž se píše, že je to kritický měsíc, ale prvně jsem se vdávala v srpnu a kde jsem skončila.
Taky si myslím, že dávat UM do tří let je docela dost... i finančně. Stejně ho Bára nechce pít. No a naše maminy ho dostávali jen na lístky a mamka říkala, že nám ho taky dávala do roku a půl a jsem zdravá.

paulinka80 -děkuji za pochvalu šatu. Myslím si, že to bude stačit a pak je i vynosím. NO objednám si je někdy v únoru, až ty přípravy více rozjedeme a bude to i časově dost dopředu.
Večer kolem čtvrté- páte davám jogurt a pak už jenom tu kaši

luci81- původně jsme chtěli celou svatbu na pastvinách, přímo dojet na koních a podobně. To bych šla v ryflích, košili a klobouku. Jenže tolik lidi a podobně, to by koně mohlo poplašit. Takže nakonec je to v obřadní síti. No tu sukni bych pak určo nevynosila. Já na šaty a sukně moc nejsem, nemám na to postavu, ale ty šaty bych občas na sebe dala.
Jinak Báře dávám jen dětský čaj anebo šťávu, takové ty v těch skleničkách nebo vymačkanou z ovoce
16. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Jinak děkuji všem za gratulace a nápady
16. led 2010 v 19:45  • Odpověz
zuzca: já mám taky pocit že už trpím chronickou nespavostí, páč lea je odmala nespavec, a teď se budí zas Vojta :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže už 4 roky jsem se pořádně nevyspala, a asi ještě dlouho nevyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem zapomněla, ten průjem může mít Kubík určo z toho jablečnýho moštu, ten hodně prohání :sweat_smile:

pavli: tak jsem zvědavá, co ti na to UM dr.řekne :wink: To jdete až tak pozdě na měsíční prohlídku? :fearful: :sweat_smile: Jinak k večeři má Vojta pořád kaši, nebo mlíko, ale poslední dobou častěji to mlíko :slight_smile: K obědu už dávám to, co nám, jen málo solím, kořením. Když máme něco co bych mu ještě nedala, tak mu dám skleničku, nebo uvařím něco zvlášť :slight_smile: Dneska měl bramborovej gulášek, takovej jalovější, ale jen vymlaskával :grinning: Tak pak přihoď fotečku, ať se můžem na Eli podívat, jak jí to sluší :wink: :wink:

luci: dík za odkaz, taky se mrknu :slight_smile: Já dávám Vojtovi pořád granulovaný čaje od Hami, Hippu :slight_smile:Ale už mu budu dávat ten sáčkovej dětskej, Lei kupuju od Megafytu, tak jen dosladím glukopurem :slight_smile: Ty granulovaný dost lezou do peněz :confounded:

telu: no musíme doufat, že je to brzo přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Já bych se taky klidně vdávala znova :grinning:

K tomu UM, taky si myslím, že je to o tahání peněz z lidí, ale přece jen jsou tam přidaný aspoň ty vitamíny a je to upravený, aby to nezatěžovalo to malý tělíčko :slight_smile: Kamarádka taky dávala od roka obyč.kravský. Druhá dokonce už dávala od narození, ale když jsem viděla pak malou, jak byla osypaná, bylo mně jí líto :frowning2: Jako malýmu mimču bych teda takový mlíko nikdy nedala. Jenže po fin,stránce na tom byli blbě :confounded:

holky, vybírám sporťák :sweat_smile: a nemůžu se rozhodnout v barvě, poraďte :sweat_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29317236&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29317123&tab=0
16. led 2010 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

včerejší oslava byla super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tančila jsem, bumabaly jsme, ale bylo nám dobře :dizzy_face: Dorazila jsem v půl 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dokonce mě tam balil nějaký chlapec :grinning: :grinning: :grinning: Ptal se jestli jsem svobodná nebo zadaná, tak jsem mu řekla, že dokonce vdaná s dětmi :grinning: No ale na panáka mě pozval i tak :grinning:
Dneska dopo jsem polehávala, pak jsme odzdobili konečně stromeček a odpo jsem šla s dětmi spát a manža jel natírat palubky :wink: My pak byli chvíli venku a pak ještě nakoupit :wink:

Telu - naše Eli byla dneska taky na ránu! :confounded: Musela jsem jí dát i dudlíka, i když ho přes den skoro vůbec nemá. Jinak by s ní bylo k nevydržení! Nevím co se jí dělo :confused:
Šaty se mi líbí, myslím, že je unosíš i potom :wink:
Co se týče toho UM, že ho Bára najednou nechce, tak se to u těch dětí co na něm jsou od malinka asi stává, protože kamarádka to měla taky... Najednou jí prcek UM nechtěl. Takže pokud má jogurty atd., tak bych to neřešila :slight_smile: Třeba jí pak zachutná normální mlíko :slight_smile:

Leonik - u nás je taky řev na denním pořádku :grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Pauli - hoď fotku ostříhané Elinky :wink: Já musím Eli přistříhnout ofinu, už jí leze do očí, ale jinak na stříhání ještě není :slight_smile:

Luci - já bych se rozvedla, ale zas vdala za toho samého chlapa :grinning:

Svatba v květnu je jen pověra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý to bylo dřív kvůli tomu, že když ženy otěhotněly hned po svatbě, tak pak v srpnu při těch velký pracech na poli mohly potratit... :unamused: Což dneska tak neplatí...

Co se týče toho UM, tak Honzík někdy od léta pil plnotučné mlíko a ráno Sunar :wink: Myslím, že mu to nějak neublížilo. A obyč mlíko se do jídla od roka může přidávat :wink:

K obědu má Eli převážně to co my :wink: Zítra budu dělat roštěnou s rýží :wink: Jinak dneska měla Eli polívku co měla ještě v mrazáku.
16. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.