• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Zuzi - no někdy nám musíš ty tvé náušnice ukázat :slight_smile: Já bych je chtěla vidět :wink:
16. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
K večeři má eli většinou nějaké pečivo (rohlík nebo chleba) s žervé nebo lučinu, kiri :wink: Nebo má jen to mlíčko s kaší :wink: Kaši už moc nechtěla, ale někdy jí budu muset ještě udělat, protože jí tu máme :wink: Tak ať jí nevyhazuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leonik - já četla, že vybíráš sporák :grinning: :grinning: :grinning: A pak kouknu a tam kočárek :grinning:
Já bych volila asi ještě jinou barvu, hodím odkaz :wink:
16. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Mě by se líbila tahle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29970757&tab=0
nebo tahle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27146882&tab=8

Ale viděla jsem novou kolekci a barvy nic moc :unamused:
16. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
zany: teda, tak sis to pěkně užila :slight_smile: A dokonce i nápadník tam byl, jo :grinning: :grinning: K tomu kočárku-vybírám jen z těch dvou barev, co mám v odkaze, páč je to doprodej za dobrou cenu. To víš, že bych brala hned jinou barvu, jenže za něj nemůžu dávat zas o 2 tis.víc, už teď manža brble :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jsi s tím janéčkem spokojená?
16. led 2010 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
telu: Eli ma ted taky vztekaci obdobi...porad se ji neco nelibi a takova byla vzdycky spokojena a usmevava a ted je to vztekloun :angry:
na tu svatbu v kvetnu ze se to nema,tak na to taky neverim :wink: nasi se brali prave v kvetnu a maji nadhernej vztah, manzele jsou uz skoro 30 let, jsou spolu prakticky porad, protoze spolu maji firmu a klape jim to paradne :wink:
luci:ja varim eli caje v sacich a nebo obyc.vodu, stavy moc nechce
leonik,zzuzca:me taky prijde,ze uz normalne nemuzu spat ani kdyz je eli v klidu. proste uz se nervuju, kdy se zase vzbudi....a to jsem byla hooodne velkej spavec pred tehu,no vlastne i v tehu :wink:
my jdeme na rocni prohlidku o mesic pozdeji, protoze to dr chtela spojit s ockovanim, aby nas tam pry netahala v lednu a v unoru zase,tak pujdeme jen v unoru
zany:tak to jsi si vcera pekne vyrazila :slight_smile:
leonik:me se libi taky tahle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29970757&tab=0
zitra bude mit eli poprve svickovou,tak jsem zvedava jak ji bude chutnat :slight_smile:
holky, nejak nestiham dat na konika fotky,tak se podivejte na rajce, tady je odkaz:
http://peeeta.rajce.idnes.cz/Elinka_-_12._MESIC/
na asi 20ti poslednich fotkach je eli uz ostrihana
jo jeste jsem se chtela zeptat, jestli davate uz ochuceny jogurty?me eliska odmita par dni bily,tak nevim, jestli mam vyzkouset nejakej ochucenej
16. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Leonik - no tak pak nevím jakou bych volila... Možná i tu červeno zelenou :wink: Co na tom, že je to pro kluka :wink:

Pauli - my to měli jako vy... Eli šla na roční taky o měsíc později :wink: Ale my šli později hlavně kvůli Honzíkovi, abychom nešli v prosinci na roční a v lednu s Honzíkem na tříletou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono je to beztak fuk :slight_smile:
Fotečky hezký, koukla jsem jen na poslední, tak pak je musím projet všechny :slight_smile: Ale sluší vám to :dizzy_face:
16. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
ahojyk holky,
zany-super,že sis to užila a je Ti dobře :wink:

leonik-já byhc byla rozhodně pro tu červeno zelenou-krásný-podle mě nemá chybu-neokoukaná kombinace,vybrala bych ji i mezi těmi dalšími co dávala zany :slight_smile:

pauli-taky dávám ochucený jogurty,protože bílý už nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jestli budu mít ještě chvilku,zkouknu fotky,máš jich tam moooc :slight_smile:
17. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
leonik- Ono pokud mamina kojí, tak je to fajn finanční úleva, já kojila do třetího měsíce a k tomu dávala sunar, pak už jsme jen sunarovali a bylo to 1000 kč měsíšně. Do toho jěště plinky, zvlášť práček na praní a avivaž atd atd, však to znáte. Leze to do peněz, tak se některým nedivím, ale za zdraví dítěte to stojí. No ale kupovat sunar dotří let určo nebudu.
K tomu kočárku... ten chery se mi líbí více :wink:

zany- fííííha, tak máš napadníka jo?? :grinning: Bára je taky přes den bez dudlíka, má ho jen na noc a na usínání. Snad se ho v létě taky zbavíme, ale je šikovná, že ho nechce. Mno já už párkrát zkoušela udělat jí norm. dětskou kaši z pln. mléka a fakt je v pohodě. Tak snad to bude i pokračovat.
Otěhotnění hned po svatbě u mě nehrozí... to už máme za sebou :grinning:

paulinka80- jj, jsou to změny s tím hcováním. Ona se vzteká a když jí něco nepovolím já, tak jde za přítelem a chce k němu na ruce a podobně. Do teď chodila jen za mnou a teď jde i za ním, což je pro mě i úleva. Můžu si dělat věci, které jsou potřebné a v klidu. :slight_smile:
Ty brďo, ta má ale vlásku :sunglasses:
17. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky,

tady zas celý den chumelí, cesty fakt bída!!! Jela jsem domů a zastavila v kopci a už jsem se málem nerozjela :confounded: Myslela jsem, že bychom šli na sáňky, ale byli bychom jak sněhuláci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eliška byla dneska zase protivná!!! :rolling_eyes: Nevím co jí je! Nic se jí nelíbí, pořád kňourá! U ní už na zuby ani nevěřím :grinning:

My tím, že jsme dávali Honzíkovi Sunar jen ráno, tak mu vydržel podstatně dýl :wink: Ale teď tomu mlíku moc nedá... Vypije ho akorát ráno a večer ho už nechce. Ale mají mlíko i ve školce, tak to tolik neřeším :wink: Eli zatím bude na Sunaru :wink:

Telu - vy jste to vzali obráceně, co? :grinning:
17. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky holki, tak od včera nám tady zase sněží, ale je to takový hnusný sníh, že jsme už v poledne včera koně schovávali do stáje. Tak jsem koukala včera na domy u nás ve městě a ty rampochy, co tam jsou... Dost velké a nebezpečné.

zany-tím, že jí dělám kaši z norm. mléka nechci říct, že bych jí už sunar nedávala. To jěště budu, dokud ho bude chtít aspoň po ránu. Dneska jsem jí udělala 150 a vypila 100ml, aspoň něco.
No my to vzali dost hopem i to těhotenství :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já s ex-manželem nemohla dlouho zapadnout a tak jsme si řekli, že není na co čekat. A ouha, po dvou měsicíxh jsem byla v tom :grinning:.

Zítra máme první narozeninovou párty... to se bude slavit, dort chlebíčky a místo šampíčka si ťukneme rychlýma špuntama :grinning:
18. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky!
Teda za víkend jste toho stihly nakecat, nestíhám skoro dočíta. :grinning:
Tady taky včera přisněžilo, na kočárek jsem musela dát i pláštěnku. Danča v kočárku chrupkala skoro 2 hodiny a
ze mě byl úplný sněhulák. Dneska to ale taje, tak jsem už ráda.
O víkendu jsme jeli navštívit tchýni. Danče koupila ve výprodeje klobouček, ale koupila malý. Na obvod 41 cm.
Tchýně jak vidí slevy, tak musí prostě něco koupit, ale už nečte cedulky s uvedenou velikostí, takže kolikrát
nakoupí výhodně, ale mě to je na nic, protože je to malé. Rozhodla se, že klobouček zvětší, tak jsem zvědavá
jak, protože Danča má obvod hlavičky o 5 cm větší. :grinning:

telu
šaty jsou hezké. Já bych to ale bez předchozího vyzkoušení asi neriskovala, protože mě padne jedna věc z deseti, takže u mě by bylo hodně pravděpodobné, že bych se s velikostí netrefila. :wink:
Přeju hezkou narozeninovou párty a Barče vše nejlepší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zany
to jsi dobrá, že v tom nečase jezdíš autem. Já bych se bála, že bych někde zapadla. Ba ne, s tím zapadnutím
to moc nehrozí, ale spíš se v zimě bojím jezdit. :wink:
Danča taky kňourá a kolikrát nevím co jí je, že je protivka. :wink:
Já dávám UM kolikrát i v noci, mlíčko je jediné co jí chutná vždycky, tak jsem ráda, že alespoň něco jí chutná. :grinning:
leonik
já bych asi také zvolila tu kombinace červeno-zelenou. :wink:
paulinka
já na pověry také moc nevěřím. Když chce někdo svatbu v květnu, tak proč né. :slight_smile:
Já když jsem měla svatbu, tak mě zase moje rodiče přemlouvali, abychom jí měli v kostele, protože věřili, že
pak to manželství trvá navždy.Dalo nám to docela práci než jsem jim vysvětlila, že když věřící nejsem, že prostě
v kostele svatbu mít nechci. Nejdříve to nemohli rozdejchat, ale smířili se s tím. No a můj bratranec před rokem
měl svatbu v kostele a už je rozvedený, tak co dodat. :wink:
Fotečky jsou super, Eli je vlasatice. To Danča tolik vlásků nemá a zatím nic stříhat nemusíme.
Tu autosedačku jsi si nechala přes ten Motodum poslat? Jak dlouho to trvalo, než přišla? Koukala jsem na jejich
stránky a jsou mi docela sympatický, tak možná že si jí přes ně objednám také.I ty ceny se mi zdají docela slušné. :slight_smile:
Danča už volá, tak zbytek dopíšu později.
18. led 2010 v 10:49  • Odpověz
čauvec holky tak se hlásím po náročném víkendu :grinning: . V sobotu k nám dojela armáda slečen jedna mi dělala vlasy druhá nehty třetí kosmetiku. Pak manža vytáhl velkou nádherně zabalenou krabici a dal mi ji. Byli v tom krásné večerní šaty. Tak jsem si je musela obléct aby zjistil jestli mě jsou (trefil se i stylem i velikostí no pro nás chcípliny se spéct nemůže :grinning: :grinning: ) a pak jsem si musela natáhnout kabát a jeli jsme na skvělí myslivecký ples :dizzy_face: . No připadla jsem si jak popelka :slight_smile:

paulinka:fotečky krásné i to jídlo to bych si dala :wink: :wink: a co svíčková?Chutnala???

zany:to je skvělé že sis zařádila :wink: :grinning:

Lea teď začala konečně lozit po čtyřech
18. led 2010 v 11:20  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem vcera elince objevila dalsi zoubek, leze ji uz sedmy, dvojka dole.
jolo:teeeeda, fakt jak o Popelce :slight_smile: to musela byt parada :wink:
gratulka k lezeni :wink:
svickova ji chutnala, mlaskala si pekne, to jako jo :wink:
nency:pres ten motodum nam autosedacka prisla za tri dny, poslali to na dobirku, bylo to fakt rychly :wink: a ceny se mi tam prave zdaji taky dobry :slight_smile:
to je dobry s tim malym klobouckem, pak dej vedet, jak to tchyne zvetsila :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Tak dneska jsem měla z Danči docela šok. Chvilku jí nehlídám a ona si musela najít zrovna Kájiny korálky, které si
vyrobila z těch miniaturních skleněných korálků. Samozřejmě, že je musela ochutnat, ale to už jsem jí viděla a šla jsem jí je vzít, ale stihla je přetrhnout a část korálků jí zůstala v puse. :frowning2: Tak jsem se pořádně lekla a začala jsem jí je opatrně vyndavat ven. Měla jich tam asi 8 ks. Doufám, že nestačila žádný spolknout. Je to hrůza, chviličku jí nemám na očích a hned něco vyvede. Tak snad se jí nic nestane i kdyby náhodou nějaký spolkla, alespoň doufám. :frowning2:

jola
ty naše Popelko. :grinning: To se tě manža váží, když připravil taková překvapení. Jak dlouho jste spolu?
Gratulka k lezení. :slight_smile:
pauli
Danča má zatím jenom 5 zoubků, ale než vylezly, tak to teda stačilo.
:grinning:
18. led 2010 v 15:35  • Odpověz
nency- tak píšou tam, že lze do 14 dnů reklamavat, tak snad to bude ok. Tady taky pěkně fujááá :slight_smile:

jola2- teda ten tvůj manžel se ukázal... je to užasné překvápko. Lea je šikulík a počkej až se rozutíká, bude to skvělý
Tak musím si postěžovat, budoucí tchýni chtěli vykrást auto. Teda to jsme si mysleli. Ukradli jí benzín, odšroubovali šrouby na kolech a vypáčili zámky. Dojela s tím autem k nám a po cestě zjistila, že jí nejde topení a větRÁČKY A PODOBNĚ a po cestě dostala hodiny. Tak auto nechala tady s tím, ž my ho odvezeme do servisu. Přítel po cestě zjistil, že to nebyli odšroubované šrouby, ale někdo jí vyměnil zimní gumy za letní. To byla ale svi.., kdyby se jí na tom sněhu něco stalo nebo někoho srazila. Fakt zabít někoho...
18. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že jste se dneska rozekecaly :grinning:

Já dneska ráno odvezla Honzíka do školky, ale cesta v pohodě :slight_smile: Dopoledne jsem pak byla s Eli u kamarádky. Ta měla doma puštěný zvlhčovač vzduchu a spustila se mi pěkně rýma :unamused: No asi se to urychlilo :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma si Eli dala oběd a šla spinkat a já se pustila do žehlení. Ale byla toho taková hromada, že jsem to vyžehlit nestačila a musela jsem to dodělávat s ní... Odpo vyzvedl manža Honzíka a odvezl ho na cvičení a já byla s Eli u bráchy, kde mamka hlídala neteř. Holky byly hodné a vyhrály si a my s mamkou pokecaly :dizzy_face: Eli už spí a Honzík kouká na pohádku na noťasu a manža na zprávy v TV :grinning:

Nency - ono mi ani nic jiného nezbyde než jezdit, protože bydlíme na vesnici a kdybych byla odkázaná na autobus, tak bychom měli občas hoňky. A já jezdím docela dlouho a vždycky i v zimě, takže mi to ani nevadí :wink: Holt jezdím pomaleji :wink:
Teda to je něco s tím kloboučkem :grinning: To tchýně než něco koupí (jako že toho moc nekoupí...), tak se ujišťuje o velikosti :wink:
No snad Danča žádný korálek nespolkla :confused: Je to hrozný, člověk je nemůže nechat o samotě a nebo nic v jejich dosahu :confounded:

Joli - teda, blednu závistí :grinning: Fakt jak Popelka :dizzy_face:
Gratulujeme k lezení :slight_smile:

Pauli - ty jo, další zoubek :slight_smile: Gratulujeme :slight_smile: To naší Eli asi nikdy zuby nevylezou :grinning: Já nevím na co ona čeká!!! :confused: :sweat_smile:

Telu - lidi jsou fakt svině!!! :angry: Měli by jim sekat ruce!!! :angry: Ještě, že se jí nic nestalo!!!
18. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Tak Danina už skoro hodinku chrupká, dneska usnula nezvykle brzo, tak jsem zvědavá na tu noc.
Brouzdala jsem zase po MMB a nedalo mi to, abych se nepodívala na hodnocení toho prodejce, jak jsem
o něm již psala a nestačila jsem se divit. Už má zablokovaný účet, protože hodně je hodně těch, od kterých
vybral peníze, ale nic neposlal a peníze nevrátil. Docela síla, tak jsem ráda, že mě ty peníze alespoň vrátil.
Přibyla mu tam další hodnocení, kde mu píšou, že čekají na vrácení peněz třeba i 2 měsíce. :astonished: To ID má 250033 jestli se chcete mrknout.

telu
to je síla s tím autem, hlavně že se jí nic nestalo, ale je to neobvyklé, že si dali práci, aby pneu vyměnili
za letní... :astonished: U nás když něco ukradnou, tak se s maskováním ani nenamáhají... :unamused:
18. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy zas kecáte :grinning: Díky za tip na barvu toho kočáru. Zatím se všichni shodli na tý cherry, jenže mně paní psala, že je bez nánožníku, a už se nedá dokoupit, páč je to stará kolekce, což mě dost mrzí a nánožník je potřeba :confounded: Zvlášť teď v tomto marastu, co je venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:U nás je hrozný počasí, ráno vůbec nebyly prohrnutý chodníky, takže cesta do školky byla děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec jsem se nemohla kočárem nikam dostat :confounded:

pavli: pěkný fotečky, dortík se ti moc povedl, pěkně nazdobenej a jídlo, to samý :wink: Já dávám Vojtovi občas i ochucenej, bio od olmy, ale třeba mu chutná jen jahodovej, třešňovej ne :sweat_smile: Ale jinak jede pořád v bílejch :grinning: Teda Eli má už hodně zoubků :slight_smile:

telu: tak to je strašný, s tím autem. Ještě si dal zloděj práci, že vyměnil kola jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, že se tchýňce nic nestalo, v tomto počasí to s letníma gumama nemuselo dopadnou dobře :confounded: Užijte si oslavu, ať se dobře vydaří :slight_smile:

nency: tak to ti myslím nezbyde nic jinýho, než klobouček prodat a koupit větší :sweat_smile: S těma korálkama-Vojta měl tuhle v puse tu dřevěnou, Lea je pořád navlíká, pořád ji upozorňuju, že se nesmí válet po zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou teda větší, ale kdyby ji spolkl, tak nevím, co bych dělala. Tak snad Danča žádnou nespolkla. Ono by se asi nic nestalo, pokud by byla malinká, tak by zas vyšla :sweat_smile: Ale horší by bylo, kdyby ji vdechla :unamused: No je to s něma práce, pořád se ti nezbedníci musí hlídat :sweat_smile:

jola: ty sis teda ten den hezky užila :slight_smile: Taky závidím, to u nás se stát nemůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Lea je šikovná :slight_smile:

zany: tak třeba už to ty zuby konečně budou, když je Eli mrzutá :sweat_smile: Mě čeká žehlení zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se teda vůbec netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz
nency: mně se to podle toho ID nechce zobrazit, nevím proč :confounded: Minule mně to šlo :unamused: To jsi byla jedna mezi těma co měli štěstí teda :confounded:
18. led 2010 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - na MMB jsem našla paní co nánožníky šije, tak myslím, že by snad nebyl problém, aby vám ho taky ušila. Stejně se kupoval zvlášť, tak bys ho platila tak jako tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Ani mě se nic nezobrazilo... :unamused:
18. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
zany: to jsem si nevšimla, nepamatuješ si ID? Právěže u toho modrýho kočáru je v ceně i ten nánožník, teď je ke kočáru zdarma. Jinak by stál 1300,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 23:19  •  2 děti  • Odpověz
zany: tak už nemusíš, už jsem si tu paní našla. Nějak jsem to prve přehlídla :sweat_smile:
18. led 2010 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky...

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Barušce od telull jsme přišly popřát vše NEJlepší k dnešnímu 1.ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

samozřejmě dodatečně a předem teké vše NEJ všem ostatním sněhuláčkům :wink:
19. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme měli dneska po delší době klidnější noc :slight_smile: Malej si za to dneska přivstal. vstávali jsme už v půl 7 :sweat_smile: Ale co, hlavně že byl v noci klídek :slight_smile:

Jinak přejeme vše nej, nej,...Barče a Natálce k dnešním narozeninám :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A pěkně to oslavte :slight_smile: :wink:
19. led 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,
leonik:tak u nas opacne...noc priserna!! :angry: :unamused: jsem to asi zakrikla,dve noci pred tim byl klidek, vzbudila se jen 2x...zato dnesni noc fakt des
taky se pripojujeme a prejeme Barce a Natalce vse jen to NEJ,hlavne hodne zdravicka a at vam holky delaji porad jen a jen radost :slight_smile:
taky me ceka zehleni...pekna hromada :angry:
musim letet neco delat, eli ted spi...asi zacina spat jen jednou denne bo co...tak toho moc nestiiiiihaaaam
19. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky holky,
nevím,jestli stihnu dopsat,už chrastila chůvička :angry:

pauli-fotkykrásný,elinka má fakt hodně vlásků :slight_smile: My zatím nemáme co stříhat :sweat_smile: Koukala jsem,že máte stejnou deku s,,ovečkou,,my pod nima spíme,paráda.paní nebo slečna na fotkách v červeném je sestra?Jste jako dvojčata :slight_smile: nebo ne jen jako?Elinka má asi nejvíc zoubků.Anetce se teď proklubal šestej.

nency-manželova mamka a babička taky chtěli,abysme měli svatbu v kostele,ale přesně jak píšeš,říkala jsem,že ani jeden do kostela nechodíme,tak proč.Myslím,že i kdyby Danka korálek spolkla,tak se jí nic nestane,kor když je malej :wink: Anetkce taky pořád něco lovím z pusy-všude najdse nějaké smítko :angry:

joly-téééda,fakt jak z romantickýho filmu :slight_smile: super.

telullah-to teda taky koukám,že si dali tu práci vyměnit kola :astonished: Jiank co dodat jsou to ....hlavně,že to dobře dopadlo.Veeliká gratulka Barče. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

leonik-já bych si asi taky zkusila nechat ten nánožník ušít,pokud by měla podobnou látku a nestál by moc.Nánožník je dobrá věc.Možná by ale stačil i fusak,když už je Vojtík větší?Vojtíškovi taky vše nej a nej,koukám,že má taky rok :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky,

přejeme Barunce a Natálce všechno nelepší!! :dizzy_face:

My jsme byly s Eli dneska plavat. Měly jsme náhradu za pátek, já jedu do školy, manža půjde normálně do práce a bude hlídat tchýně :wink: Dneska byla Eli v pohodě, neječela a smála se :wink: Tak nevím co se jí v pátek nelíbilo :confused: Pak jsme sjely něco koupit a Eli už půl hodinky spí a já šoupla oběd do trouby :slight_smile:

Leonik - my ten kočárek kupovali taky bez nánožníku. To je podle máhoda, že ten modrý byl s ním... :confused:

Pauli - snad to byla výjimka a bude Eli spát zas dobře :slight_smile: Mě už Eliška spí jen jednou denně. Pro mě je to lepší, protože mám tak hodinu a půl klid :wink: Udělám toho víc než za těch 40 minut co spávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
luci:jojo je to sestra....ale dvojce neee, je mladsi o sest let. hodne lidi nam ale rika, ze jsme si dost podobne :wink:
zubu ma eli dost a taky umi pekne kousat :angry: nevim, kam se ji ty ostatni zuby ale vejdou, ma jich sest,ale prijde mi, ze jich ma uz plnou pusu :grinning:
zany neboj,taky se zoubku dockate :wink:
a at to ve skole jde dobre :wink: stejne jsi dobra, ze jeste takhle studujes...to ja bych na to nemela uz asi silu...
nas ceka plavani zitra, v tomhle roce poprve. uz dve lekce jsme prosvihly, poprve mela eli ten prujem a podruhy jsem nesla jak byla ta kalamita. vcera jsme vyrazily ven,ale teda to je hruza, vsude louze,snih na chodnikach....dneska prsi,tak zustaneme doma. uz aby bylo jaro :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Tak jsme se vrátily z procházky a pěkně tam leje. Venku jsem viděla nějakou paní jak jde vyhodit koš úplně bosa. :astonished: Koukala jsem jako puk, jak někdo může vyjít do takové čvachtanice bos?
Jinak korálek nám žádný nevyšel, tak je to snad ok.

Oslavencům vše nejlepší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
leonik
to je škoda, že ten červ. -zelený nemá nánožník. Ale je to dost peněz dát za ušití. Já bych asi koupila ten modrý, který má nánožník rovnou v ceně. :slight_smile:
To je divné, že se na MMB po zadání ID nic nezobrazilo. :astonished: Já jsem to zkoušela i teď a fotky tam už žádné nemá, ale zobrazí se mi jeho jméno a i hodnocení. V čele má velkýma písmenama napsáno, že má nesplněné závazky a proto zablokovaný účet.
zany
mě spí Danča také jenom jednou denně, ale to je bohužel v kočárku se kterým jezdím já, takže doma v klidu
bez ní ani nic udělat nemůžu. :wink:
paulinky
jj, sestře to tam také moc sluší. Jste si hodně podobné, přesně jak píše Luci.
Jinak u nás noc byla taky katastrofa, jak usnula moc brzo, tak se pořád budila a to snad i po hodině. :frowning2: Za noc jsem jí dělala dokonce 3x mlíko. :unamused: Budˇráda, že kojíš, alespoň nemusíš připravovat lahvičky jako já. :wink:
19. led 2010 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.