• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Všem děkuiji za blahopřáni a přeju i Natálce :slight_smile: Oslava byla fajn a dortík taky. Fotky dodám, zatím to jěště nemám v PC.
19. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
pavli: tak u nás se spí jen jednou denně už nějakej ten měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: přitom je na Vojtovi vidět, že by ještě chvilku odpoledne potřeboval zdřímnout :unamused:Ta tvoje sestra vůbec nevypadá, jako kdyby byla o tolik mladší :confused:Vypadáte hodně podobně :wink:

dneska tady byla ségra se švagrem a malou neteří, tak jsem ho dala spát až v 19h, ale to hned odpadl, jen co dopil mlíko, jak byl znavenej :grinning:

luci: dík :slight_smile: My právě že nechcem do toho kočáru investovat peníze navíc, už teď stojí 9.tis, takže kdyby ještě nánožník k tomu, to by bylo drahý. cca kolem 1000kč :unamused: Tak jsme se rozhodli, že půjdem do toho modrýho. Ona stejně ta kolekce cherry prý stála za houby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zany: je to výprodej, tak proto tak levně :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
nency: zkoušela jsem to i dneska, to Id a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tou paní jsi mně normálně připomněla mou babičku :grinning: Měla nějaký problémy s nohama, pořád jí jako hořely šlapky, tak normálně chodila v zimě bosá ve sněhu :sweat_smile:Byla jsem malá, ale toto mně utkvělo v paměti dodnes :sweat_smile:

telu: tak šup, šup s fotečkama :wink: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz
Já si zas pamatuju, že nějaký soused mého strejdy pořád chodil v žabkkách a to i v zimě :grinning: :grinning: :grinning:

Leonik - ta odrá je taky dobrá :wink:
Já jsem s tím kočárkem moc spokojená :wink:
19. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
leonik
to jsem z toho teda jelen, že se ti při zadání ID nic nezobrazí. :astonished: Já si kliknu nahoře do kolonky inzerenti, zadám jeho číslo a ukáže se mi jméno i ta blokace. Tak to fakt nechápu jak je to možné, že jiným se nic nezobrazuje? Nebo jestli to není tím, že jsem mu už hodnocení psala a mám ho uloženého? No fakt nevím, nebo jsem takový počítačový expert? :grinning:
Ta bosá paní byla tak ve věku kolem 40 let, docela hubená a vypadala i střízlivá. Třeba jí ještě někdy potkám,
protože to bylo poblíž mého bydliště.
Tvoje babička k tomu měla alespoň důvod, že si nožky chladila, ale tahle paní vypadala zdravě. :grinning:
19. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
20. led 2010 v 07:53 • nency
Dobré ráno,

Honzík už je ve školce, my s Eli se jdeme nasnídat :wink: Když jsme si šli lehnout, tak Eli ležela v postýlce a koukala. Ale byla hodná. Akorát pak nutně potřebovala z mého nočního stolku světýlko a mobil :unamused: No a mě k tomu začal dráždit kašel :confounded: Ale noc dobrá :wink:
Dneska jdu ke kadeřnici, Eli půjde ke tchýni :wink: Pak jsme měli mít sraz s kamarádkou, ale kvůli mému nastydnutí jsme to zrušili :frowning2:

Nency - mě se taky nezobrazoval, ale teď už jo :wink: Ale stejně mi přijde divné, že někomu něco pošle, ten je spokojen a pak je spousta nespokojených! To by mě asi dost varovalo :confounded:
20. led 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobré ranko, tak po včerejší oslavě šla malá spát až ve 20.00, myslela jsem, že bude spát až do osmi a ona už volala o půl šesté. Tsss, mě teda naštvala :grinning:

leonik-fotky dodám, jěště je musím zmenšit. U nás se už taky asi měsíc spí jednou za den. Jen někdy kolem 12.30 někdy až ve 14.00, záleží jak se probere ráno. Škoda toho nánožníku, byla to hezká barva. No i tam modrá je pěkná :wink:
nency- naše sousedka taky nenoila boty, ale jen takové nazouváky. Měla růží, tak nemohla. Ty nohy vypadaly děsně a pořád si je musela vázat obvazama.
20. led 2010 v 08:50  • Odpověz
sluninka- ahojky, dlouho jsi tady nebyla. Co nového u vás?

luci81, nency- jak jsem psala, že jsem rozvedená, tak první svatbu jsme měli v kostele a taky to tak nějak neupevnilo nic. Do kostela jsem nechodila, tak jsem kvůli ex začala. No a celkově ta příprava na svatbu byla s farářem legrační, když nás připravoval na sexxuální život.

Jinak jěště k tomu autu, ty gumy jsou navíc každá jiná a dvě se úplně vyfoukly. Prostě hnus a děs, jěště že fakt nikoho nesrazila... či tak podobně
20. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás se spalo zas až do rána, tak jsem ráda, že jsem se vyspala :slight_smile:Dneska vyzvedávám ze školky nejen Leu, ale i kamarádky klučíka, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu, oblíct je s Vojtem v náručí :sweat_smile: My už jsme po snídani, akorát mně Vojta rozdrobil po celým koberci rohlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Tak jsme rovnou vysáli, a teď se chystáme vařit :sweat_smile:

nency: tak teď se mně to zobrazilo, v tom tvým odkaze :slight_smile: Ale jinak jsem si to zadávala na MMb jak ty, přes ty inzerenty a nic :confounded:

zany: tak to jsem ráda, že jsi s kočárkem spokojená :slight_smile: Ty se máš, že jseš ke kadeřnici :slight_smile:Taky bych se měla objednat, už jsem tam dlouho nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

telu: ranní ptáče dál doskáče :grinning:To si Bára teda brzo přivstala :sweat_smile:
20. led 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
Telu - to víš, u dětí neplatí, že čím dýl jdou spát, tak tím dýl vstávají. Je to právě i naopak :confounded:
To o tom sexuálním životě mě pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
Můj manža se taky poprvé ženil v kostele a taky mu to byl k ničemu a nebyla to záruka, že to vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leonik - tak ať to hezky zvládneš :slight_smile: Já když vyzvedávám Honzíka s Eli, tak je to taky něco... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeho oblíkat abychom tam nebyli ještě po zavíračce, hlídat Eli, no jsem pak zpocená až na pr... :grinning:
20. led 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska si Danča přivstala, ale taky je to na ní poznat. Je šíleně protivná. To zase bude den. :unamused:
U nás zase drobně posněžívalo, tak z toho moc radost nemám. Hlavně se bojím, aby nám někde něco nespadlo
ze střechy na hlavu. Né každý majitel se o svojí střechu stará jak by měl. :unamused:
Dneska Kájina jde poprvé na ty přípravné testy na tom gymnáziu. Docela chudák, protože tam jde rovnou ze školy, aby to stihla a trvá to 3 hodiny až do 18.00 hod., tak toho bude mít asi až nad hlavu. Ale chtěla tam chodit sama, my jsme jí nenutili. Jsem zvědavá co bude říkat až přijde. :wink:

leonik
s tím kočárkem by jsem se rozhodla stejně jako ty. Důležitá je značka kočárku a ta by měla být dobrá a na té
barvě zase až tolik nezáleží. A na kluka je hezká i ta modrá. :slight_smile:
Já se chystám prodat ten hluboký kočárek. Ještě jsem si ho nechala pro jistotu doma, kdyby náhodou ten druhý
se mi rozbil, tak abych měla čím jezdit. Ale docela mi už doma překáží a taky asi hned tak se ho nezbavím, tak
o víkendu ho asi nafotím, naleštím a zkusím dát inzerát. :slight_smile:

telu
taky se těším až dodáš fotečky. :slight_smile: Já taky když se těším, že Danča bude vstávat déle, tak jak naschvál tomu tak není. :wink:

zany
tak to budeš krásná od kadeřnice. :slight_smile: Taky se chystám, že zajdu.
Na kašel mě vždycky rychle zabírá Stoptusin. :slight_smile:
20. led 2010 v 09:32  • Odpověz
zany: no to mně povídej, vždycky přijdem do školky do šatny a Lea si sedne a sedí jak dřevo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se jí snažím jednou rukou vyslíkat, do toho Vojta je protivnej, jak je v tom hicu tam a navalenej v kombinéze. Takže ze mě taky vždycky teče jak z vo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Občas přijde paní školnice a Lei pomáhá s oblíkáním. když vidí, jak tam s tím zápasím :grinning: Toho dneška se teda upřímně děsím :sweat_smile: Přitom doma, když jdem ráno do školky, tak se Lea oblíká sama a rychle a ani nechce pomoct :confounded:

nency: já už mám dávno v inzerátu ten náš kočár, ale zatím nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počítám, že ho nejspíš prodám zas za pár šupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přitom je ježděnej jen 11.měsíců, a stál nás skoro 10.tis :confounded: Já jsem včera šla městem, a najednou rána jak prase a na protější straně se sesula ze střechy úplná lavina sněhu :confounded: Naštěstí tam nikdo nestál, jinak by ho to zavalilo :unamused: Tak se teď pořád dívám, když jdu po střechách, aby na nás něco nepadlo. Je to hodně nebezpečný, ale bohužel s tím nic nejde udělat :confounded: Jo, modrá je dobrá, je taky moc hezkej, ale ta červená je hezčí. Tak si teď pořád namlouvám, že je to spíš víc pro holčičky, aby mě to nemrzelo, když ho nemůžu mít :grinning:
20. led 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
nency: to má Danča teda náročný, ta škola je docela zabíračka jak to tak vidím u našich doma. Ségry když dojdou ze školy, tak kolikrát přijedem a ony spí :grinning:
20. led 2010 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
telull... no lítám spíš na facebooku, takže to pak tady nestíhám dočítat :wink:
ale máme se skvěle, malá lítá od 11.měsíce,takže máme doma klid,protože pořád ťapká a ťapká..akorát venku to byl problém, v kočárku moc být nechtěla, na bobech taky ne a pěšky to moc v tom sněhu nešlo :grinning:
jinak jsme byly na roční prohlídce a máme 9,73kg a 73,5cm :wink:

nency...malá dnes vstávala v 5h a stále čekám až na ni padne únava a ono nic..za chvilku půjde spát nuceně :grinning: (teda můžu to zkusit, ale nevim nevim :confused: )
20. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahojyk holky,

sluninka-dodatečná gratulka Natálce,nějak mi to vypadlo :slight_smile:

nency-Tobě malá spí jen při ježdění s kočárkem?jak to děláš,když je ošklivě,to jezdíš každý den?To Tě teda obdivuju,ale chápu,že se asi nedá jinak,oni se totiž potvůrky malý každou ,,špatnost,,rychle naučí a pak je těžké odnaučit.Já taky jezdím téměř dennně na procházky,ale ne na spaní,ani si nedovedu představit,kudy bych te´d v zimě jezdila třeba hodinu,dvě,když je všude plno sněhu.Ten inzerent se mi taky nezobrazoval,ale jen,když jsem zadávala ID do hledáčku inzerátů.Když jsem to udělala jak píšeš,tak už mi to šlo.

pauli-téda to bych neřekla,že je sestra o tolik mladší :sweat_smile: Mě přišla stejně stará,možná i malinko starší než Ty :wink: Ono se to někdy těžko odhaduje,kor z fotek.Mě se jednou bráchy známej ptal,jestli už mi bylo aspoň 15 a já už měla dávno po 18.Jemu bylo ,,cucákovi,,16 a myslel,jakej je machr. :grinning:

leonik-to víš,že modrá je taky dobrá :wink: ono je to nakonec jedno,stejně se okouká :wink: Já jsem byla z kočárku nadšená,jakej mám krásnej,když jsme ho koupili a teď už se mi taky až tak moc nelíbí.Já bych teda teď sporťák už asi nekupovala i když tenm náš není zrovna ideální,ale do jara vydrží,pak golfky a taky asi už moc nebude chtít jezdit.

nency leonik-s tím padáním ze střech to máte teda pravdu,je to moc nebezpečný.Kor ve městech,když jde člověk jedině pod střechama.Zrovna včera říkali,že v Praze spadlo ze střechy do kočárku a prcek je na tom špatně.Ještě i jedno větší dítě zase někde jinde.je to hrůza.Tady nedaleko v jedný vsi se stala taky tragédie.Maminka kojila v noci dcerku-měsíční-prý zřejmě kvůli laktační psychóze ji hodila na zem a asi když si to uvědomila,tak vběhla venku pod kamion.Obě v nemocnici zemřeli.Zůstal po ní ještě 3letý klučík.Já je sice neznám,ale pořád na to musím myslet.

Teď jsme nastrouhala Anetce jablíčko s mrkví,tak jsem zvědavá,jak jí to bude chutnat až se vzbudí.No moc velký naděje si ale nedělám,vždycky myslím,bůhví co jí nedávám a ona to nechce :angry:
20. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
nency: ježiš, já si spletla jméno :grinning: Ne Danču, ale Káju jsem myslela :grinning:

luci:jj, o tom kojenci jsem taky slyšela, chuďátko malý, snad se z toho dostane :frowning2: Tak s tím miminkem, to se stalo někde poblíž vás, jo :unamused: To je strašný, a to měla doma už toho klučíka :cry:Já právě že golfáč nechcu, a taky z toho důvodu, že jsem zatím na žádnej nenarazila, kterej by odpovídal mým požadavkům na velikost :grinning:

Dneska se Vojtovi chystám uvařit ten puding z normálního mlíka, tak jsem zvědavá, jak mu bude chutnat :sweat_smile:
20. led 2010 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky tak vás jdu na rychlo pozdravit. Tak jsem si říkala až manža bude v práci a Jola ve školce jak budu tady vařená pečená no nějak nestíhám :grinning:
Lea se teď zhoršila se spaním přes den když se zadaří tak hoďku akdyž se nezadaří tak usne až večer na spaní. Ale musím zas říct že přes den když nespí tak si vyhraje a nemusím být pořád u ní (u Joli to bylo horší musela jsem se jí pořád věnovat)
Holky máte všichni pro mimča bodýčka??? Mě teď mamka dovezla je to úplně stejné jak body ale nemá ten spodek se zapínáním (je to jak tričko) nejdřív jsem říkala že nic nemá na bodýčko ale toto je taky super bo body mi většinou spadlo do nočníčku (a když už tam bylo naděleníčko tak se musela celá převlíkat)
pauli:já jsem si taky myslela že to je tvoje dvojče :grinning: jste na sebe hodně podobné a ty nevypadáš že jsi starší no jsi hezká maminka :wink: .Vy máte plnou pusinku zoubků :confused: ? Lea má pořád ty čtyři a připadá mi že se dlouho nic neděje :unamused:
nency:jsme s manžem už 13let ale 5,5 roku jsme manželé

taky přeji všem co měli narozeninky vše nej!!!!!

tak mi napadá že mi taky budeme mít výroči už jsme tady spolu zkoro rok!!! :dizzy_face:
20. led 2010 v 15:22  • Odpověz
luci..tak to jsme dvě co myslíme na stejný věci.. s tim mimčem co na něj spadl ten sníh ze střechy (chudáci rodiče, mluvili o tom,že se zhroutili a ani se nedivim...určitě to nebude bez následků pro to mimčo) a s tou ženskou jak skočila pod kamion, hrůza, nejhorší je, že se to může stát každý ženský, stav, kterej nejde ovlivnit... jednou jsme se bavily s holkama, že nějaká známá po porodu byla doma s dítětem (teď nevim jestli kluk, nebo holka) manžel se vrátil domů a říká kde je "jméno" ? a našel ho v troubě...naštěstí vypnutý, ale prostě mazec..těžko říct jestli se to opravdu stalo, ale vzhledem k tomu,že laktační psychoza je vážně "psycho" tak tomu věřím...no hrůza :fearful:
20. led 2010 v 15:22  • Odpověz
ahojky holky, jdu vas taky rychle pozdravit :slight_smile:
vratily jsme se z plavani a eli vytuhla jako dudek :wink:
luci:o tom mimcu co na nej spadl snih jsem neslysela :astonished: ale to s tou zenskou jak skocila pod kamion to bylo ve zpravach, no hruza...taky na to myslim, chudatko mimco, fakt strasny. a hlavne ted chudak ten malej klucik a manzel :frowning2:
jolo:ja davam nejradsi bodycka s dl.rukavem a nebo nekdy s kratkym a na to nejaky tricko s dl.rukavem, aby nemela holy zada.ale jak jsi psala,ze se nekdy povede a spadne spodek bodycka do nocniku,tak to se nam stalo zrovna vcera...a byla prevlikacka :angry:
leonik:tak dej vedet, jak vojtikovi chutnal ten pudink. ja jsem dneska delala pudink s jablkama. Oloupala jsem je, nakrajela na kousky, povarila ve vode a pak jsem to rozmixovala a do toho jsem dala pudink rozmichanej ve vode. bude to mit az se probudi,tak jsem taky zvedava, jestli to sni.
luci:a jak jsi uspela s mrkvi a jablickem?u nas to moc uspech nebylo,takova dobrota a prskala to :angry:
20. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahojky holki, tak jsme dneska byli na roční prohlídce. No byla jsem hodně zvědavá. Malá byla v pohodě do té doby než na ní setřička šáhla a začala jí měřit a vážit. Vzápětí se nad ní sklonil doktor a to už začala brečet. Takže 13 kg a 78 cm :grinning:
Ptala jsem se na to mléko, že prý máme dávat tolik kolik vypije a dodávat dostatek jogurtu.

sluninka -taky jsem často na Facebooku, tak bychom se mohli dát do kontaktu, co ty na to?

nency a zany- to je ale hodně nespravedlivé, člověk s tím počítá, že se prospí a houby houby
jola2- taky si dávám hodně pozor na nočníku, aby jí to tam nespadlo. je dobré to, že malá má skoro zadek větší než nočník, tak se to moc nestává
20. led 2010 v 18:43  • Odpověz
telull...IP
jo tak to mi připomíná naši Natálku :grinning: když si ji vzala sestra a dala na váhu, byla ještě ok, jakmile se ve dveřích objevila doktorka, spustila hroznej pláč a přestala až když jsme odcházely z ordinace... tak nevim, asi to mají ty špuntíci zafixovaný kdo je ten zlej :grinning:

holky, vy dáváte už všechny prcky na nočník? já když tam malou posadim tak strašně brečí :-/ nevim co se jí nezdá..a to už jsem jí i s nočníkem tancovala, aby se ho nebála :grinning: ale nezabralo to :sweat_smile:
20. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky,

nestačím koukat co jste toho nakecaly :grinning:

Já jsem odvezla Eli ke tchýni a jela jsem ke kadeřnici. Babi dala Eli oběd a šla spinkat. Usnula prý ukázkově, ani o ní nevěděla :dizzy_face: No jo, holt je to výchovou :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem si do toho dala ještě dát pár proužků a vypadá to dobře :slight_smile: I když zas taková změna to není. Slila mi tu barvu jak jsem měla kus zrzavý a jsem spokojená :slight_smile: Pak jsem si zajela do knihovny, pro pečivo a pro uzeniny a maso :wink: Když jsem přijela, tak Eli ještě spala, tak jsem si dala polívku a šla se na ní kouknout. A ona už koukala :wink: Tak jsem nás zabalila a jely jsme pro Honzíka :wink: Manža už byl doma, tak si dal oběd a pak jsme si dali kafe a jel natírat palubky. Doma bylo chvíli kongo. Eli ječela, že nemůže vylézt na sedačku, Honzík po ní chtěl zas skákat, tak jsem to zatrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak jsme dělali Kolo kolo mlýnský a to se mohla Eli potrhat smíchy a úplně padala jak se smála :grinning:

S tím sněhem to chce fakt dávat pozor!!! :confounded: Ale zas aby si člověk nerozbil hubu, když furt bude koukat nahoru, že? :grinning:

O té mamince jsem slyšela ve zprávách. Musí to být hrozné!!! :pensive:

Pauli - to se na ty fotky musím podívat líp, abych viděla jak jste si se ségrou podobné :slight_smile:

Nency - to toho má Kája fakt dost! Tak snad jí to pomůže a dostane se tam!!! :dizzy_face:

Joli - tý jo, to už je slušná doba co jste spolu :slight_smile:
Jsem na tom jak Pauli. Dávám buď bodýčko s dlouhým rukávem a nebo s krátkým a tričko s dlouhým rukávem přes to :wink: Do nočníku nám to občas taky spadlo, takže převlíkání... :confounded:

Telu - no tý jo, to je Bára fakt kus ženský :grinning:
20. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
sluninka- s nočníkem to zkošíme, ale ne pokaždé se to povede. Někdy se hned snaží postavit a někdy to je v pohodě.

zany dík :wink: Kus ženský po mamince. :wink:
Holki, když vám prťata chodí, tak mají nohy taky lehce do O?
20. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
joli: já dávám taky bodýčka Vojtovi. Ale nám se nemůže stát, že by padlo do nočníku, páč Vojty na něj nedostanu :grinning: Už nosí dokoce vel.104! :grinning:

pavli: no, vidíš, s jablkama bych mu to taky mohla udělat. Jak to Eli chutnalo jen z vody? :sweat_smile: to je vlastně to samý, jak když děláš nepečenej jablečnej dort :slight_smile: Vojta si dneska pošmákl na pudinku :sweat_smile: Dala jsem mu tam mražený borůvky, pár piškotů a zalila jsem to. Jo a osladila jsem mu to trochou datlovýho sirupu :slight_smile: Pak jsem jedla večer moji porci, a jak se po mě sápal, chtěl ještě :grinning:

telu: tak to je Bára pořádnej kusanec ženský :grinning:Jste nás váhově předehnali :sweat_smile:u nás je to samý u doktorky. Jen zavřem dveře k sestře, tak už řve :grinning:A co teprv když jdem k dr. :sweat_smile:

sluni: tak to nejste sami s tím nočníkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:Já tam Vojty taky nemůžu dostat, hned řve :confounded:Tak zkoušíme pořád dokola, zatím bez úspěchu :unamused:

zany: Vojta taky leze rád po sedačce. A jak se umí vztekat, když mu to nejde, má ještě moc krátký nohy :grinning:Hupsat po posteli a po gauči, to je jeho :grinning: :grinning:Už jsi byla naposled u holičky, nebo se chystáš ještě zesvětlovat víc? :slight_smile:
20. led 2010 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
telu: Vojta když chodí kolem nábytku, tak má jako kotníky hodně do sebe. Jako ten vnitřek nohy mu jde k sobě. Nevím, jestli je to dobře. Lea chodila hodně nohama do sebe. Občas jsem jí přehodila boty, aby jí směřovaly nohy ven :sweat_smile:
20. led 2010 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
telull..nohy do O ?? teda toho jsem si nevšimla :confused: my asi ne-e

leon... no tak to jsi mě potěšila, už jsem se bála, že všichni nočníkujou :wink: teda velikost 104??? si děláš srandu,ne? :grinning: to mám pomalu já (jsem špunt no)

jo jí vám prckové syrovej banán a jablko?? já to do malý nedostanu, jen přesnídávky apod. syrový ne, ani strouhaný :unamused:
20. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
telu:no to je BArca fakt kus zensky :wink:
sluni:tancovala jsi s nocnikem? :grinning:
leonik:velikost 104??tyyy jo.... :astonished: pudink s jablkama ji chutnal, pekne si pomlaskavala :wink:
telu:nohy do O?to jsem si taky nevsimla
sluni: me eli ji banan a prijde ji hrozne vtipny,kdyz si ma sama kousnout. driv jsem ji to skrabala lzickou,ale ted ji davam kousat a ona se u toho fakt bavi :wink: jablko ji jak kdy, nekdy to plive kdyz je nastrouhany,ale kdyz ji dam kousek do ruky,tak to celkem ji....
20. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
pauli..no jestli jsi viděla Kdopak to mluví, taky tam tancovali s nočníkem, ale i u nich to nezabralo :grinning: jsem jen chtěla aby se ho nebála no :sweat_smile: :grinning:
no banán akorát patlá a když má kousek jablíčka, tak se dáví..strouhaný taky plive... prekérní situace :confused:
20. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Vy dneska jedete :grinning:

Telu - Eli nemá nožičky úplně rovně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale oni to zdokonalý až budou chodit déle :slight_smile:

Leonik - 104 :astonished: Tu začal nosit náš Honzík :grinning: :grinning: :grinning:
Honzík taky chodí tak nějak do iks. Dává nohy jak chce, takže doma mu dávám bačkory obráceně. Nevím na co myslí, ale pořád stáčí ty špičky k sobě a jak má pučocháče, tak je to ještě víc vidět :confounded:
Zesvětlovat už víc nebudu, tohle mi stačí. Jsem ráda, že jsem stáhla tu tmavou barvu a tahle trochu do zrz se mi i líbí :wink:

Eli jí banán sama, nakrájím jí ho na kolečka a sní ho bez problémů. Jablíčko jí nedávám, protože ho nemá čím ukousnout :grinning:
20. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.