• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky, my se dneska zas nevyspali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem si myslela, že když Vojta spal přes den jen hodinu, tak bude spát do rána, ale od půl 2 byl vzhůru a ne a ne usnout. Tak mu šel manža udělat mlíko, já jsem zas nebyla schopná vylízt z postele :sweat_smile: Pak si ještě chvíli sedal v postýlce a nakonec usnul. No a ráno, jak jinak, musela jsem ho skoro v půl 8 budit abysme stihli školku :rolling_eyes:

Divíte se s tou 104 velikostí, co :grinning: :grinning: Prodavačka se v obchodě taky divila :grinning: :grinning: Prej je to na 3 letý dítě :sweat_smile:No má akorát delší rukávy, jinak na dýlku je mu to akorát. Nevím, co mu budu oblíkat zjara :confounded: :grinning:

sluni: já dávám babán na kousky, nebo se snažím dávat Vojtovi kousnout, jak psala Pauli, a má z toho taky vždycky děsnou prču :grinning: Jinak strouhaný sní taky v pohodě. Jablko na kousky nedávám, nemá to čím ukousnout. Má zatím dva zuby, ale jen malinko vylezlý, tak mám strach aby se neudusil :confounded:

Co budete dneska vařit? Mně už dochází nápady, jak vařím každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
21. led 2010 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
leon..tak tu 104 chápu..oni si to stejně číslujou občas jak chtějí..my máme bodýčka 92, na dýlku super, jen ty rukávy jsou až za roh :grinning: je to asi tou plenou jak moc je nacucaná :grinning: nebo nevim :grinning: protože malá je prcek po mě...

my máme zoubků 6, ale to jablíčko prostě kousat odmítá, nechápu..

jinak vařim sýrovou omáčku s kuřecím masem a těstovinama..taky mě dochází nápady..vaření mi nevadí, ale vymejšlet to je za trest..se zeptám MM a ten mi odpoví,že mu to je jedno :angry: :grinning:
21. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak u nás noc opět s mnoha budíčkama, vlastně nic nového. :confounded: Danča vstala už v 7 hod. a je opět ukňouraná, před chvilkou jsem jí dávala jogurt, ale opět nechtěla, snědla 3 lžičky a dost. Tak zase máme nepapavou... :angry:
Kájina se včera vrátila až po 19.00 hod., pěkně utahaná z těch kurzů, ale prý to bylo dobrý. Byla hladová jak vlčák, dala si celkem 3 večeře a šla se ještě učit. Nechápu, jak to může vydržet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem potkala naší těhotnou sousedku, mimčo čeká v květnu, tak budeme mít v baráku veselo. :slight_smile:
Akorát to bude problém s místem na kočárek, protože nemáme výtah a parkuju kočárek hned za vstupníma dveřma, ale tam je místo jenom na jeden kočárek. Tak se budeme o něj muset nějak střídat a ta druhá bude tahat kočárek do sklepa..., což bude na houby.
Danča zase řve jako tur, tak vás dočtu později...
21. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahojky holki, já nevím jak ty nohy popsat, má stehna kolem plínky... to je jasné, že?... ale mám pocit akoby měla i lítka trochu zatočené. Tak se jen ptám, jestli to tak může být...

leonik... ty jo 104?? Já si říkala, že Bára nosí už 86, ale na Vojtíka teda nemá. Kolik že to Vojtík měří?

sluninka-tak já když se zeptám přítele, tak taky je odpověď většinou, já nevím nebo mě je to jedno... nebo já si to rozmyslím...
21. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Tak Danča usnula, tak budu mít počítám 30 minut volno. Normálně dopoledne už dávno nespí, ale dneska udělala vyjímku.
telu
nožky do O nemá, ale chodí mi tak jako píše Leonik, nohy hodně od sebe a špičky stáčí dovnitř. Myslím, že každé dítě v tomto věku chodí divně a šmajdavě, ale postupně by se jim to mělo zlepšovat.
Zatím bych byla v klidu, protože jsou s tím chozením teprve v začátcích, tak se uči.
Téda s váhou vedete! Danča u mudry řve taky, hlavně když je celá svlečená a začne se jí dívat špachtlí do krku, tak to jí vždycky rozeřve. :wink:
luci
s tím spaním v kočárku je to u nás už pravidlem. Chodím téměř za každého počasí a to i když prší a jezdím s ní klidně v tom dešti i 2 hodiny. Vyjímku jsem udělala akorát párkrát, to byl velký mráz, tak to jsem neriskovala.
Pro mě je to samozřejmě blbý, protože doma tak nemám na nic klid, ale na druhou stranu než bych jí doma
hodinu uspávala a nakonec by stejně spala sotva půl hodiny, tak jdu raději ven jezdit s kočárem. :wink:
leonik
ten pudink s borůvkama bych si taky dala. :grinning: Danča chodí taky tak jako Vojta, myslím že na to mají ještě nárok. :wink: To lezení na sedačku a skákání po posteli taky znám moc dobře. Danču to moc baví, hlavně večer,
když má jít spát. :grinning:
joly
já dávám jenom bodýčka a přes ně tričko, přesně jak už tady někdo psal. Na nočníku sedět nechce, tak nemáme kde konec umáčet. :grinning:
zany
To chodíš ke stejné kadeřnici, nebo je střídáš? Hlavně, že jsi s barvou spokojená. :slight_smile: To máš Eli hodňoučkou,
když vydržela u tchýně spát ještě až do tvého příjezdu, no závidím, u nás to bude asi špatnou výchovou... :grinning:
sluninka
Danča také nechce ovoce nastrouhané ani nakrájené. Sní mi jenom když je rozmixované nebo přesnídávky, ale
já mám takového nejedlíka. :wink:
21. led 2010 v 10:15  • Odpověz
leonik
Já dneska pro Danču vařit nebudu, dostane skleničku. Už dlouho žádnou neměla a včera to moje ani jíst nechtěla, tak dneska za mě uvaří Hami. :grinning:
A pro Kájinu udělám květákový mozeček s bramborama a na večeři asi kuřecí řízky.
Já kolikrát taky nevím, co mám pořád vařit, hlavně u Danči mě to ani nebaví, protože když to pak jíst nechce,
tak mě to štve. No a Káje vařím jídla stejná pořád dokola, střídám ryby, zeleninový jídla, kuřecí maso. Kája totiž
hovězí ani vepřový jíst nechce, tak o to to mám horší, co pořád vymýšlet...No a manžovi tomu to je jedno, ten
sní cokoliv, kromě dušené mrvičky. :grinning:
Tak už vstáváme, docela jsem ten spací čas odhadla.
21. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Cauky holky, tak u nas noc taky desna,nic novyho.... :angry: a vstavaly jsme uz pred osmou, vetsinou spime az do pul devaty,tak je eli ted taky protivna :frowning2:
ja dneska varim kuskus s brokolici a syrem. Eli mela sklenicku Hami po dlouhy dobe vcera na plavani a docela jsem se divila, ze ji snedla. no je pravda, ze spis pozorovala co se deje kolem a ani nevnimala ze neco basti :grinning:
sluni:na syrovou omacku s kurecim masem a testovinama se chystam zitra :wink:
mate pravdu, vymysleni co varit je za trest. obcas mrknu do receptu na mimibazar,tam se vzdycky neco najde :wink:
nency:to je blby, ze mate ve vchode jen jedno misto na zaparkovani. ja taham kocar jen jedno patro, protoze bydlime v podkrovi a vytah jezdi jen do 5.patra,pak musim jedno poschodi vyjit po schodech,a je to makacka :unamused:
21. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Tak Vojta už chrní, dneska šel nějak nezvykle brzo, už v 10 :grinning: Dneska je teda pěkně protivnej a jen mu něco zakážu, co nemá dělat, tak se vždycky tak lítostivě rozbrečí :unamused:Přijde mně že mu roste dole další zub, jenže si do tý pusy nenechá šáhnout. Tak jak řval tak jsem tam něco zahlídla :sweat_smile:

sluni: máš pravdu, co výrobce, tak je to jinak šitý :slight_smile:Ale 86, co by měl mít v tomto věku, bych na něj nenavlíkla :grinning:To zní dobře ta sýrová omáčka, jenže bych to jedla sama :unamused:Manža to, co je bílý jak mlíko nepozře :stuck_out_tongue_closed_eyes:A jak píše nency, dušenou mrkev to už vůbec ne :confounded:

nency: teda Kája sní jak chlap :grinning:Tři večeře, to jí z toho kurzu muselo hodně vyhládnout :grinning:Měla bych strach parkovat kočár hned za dveřma, že mně ho někdo sebere :confounded:Vy nemáte sklepy?U nás v baráku je jen 5 rodin, takže kočár máme normálka pod schodama, a dveře za sebou zaboucháváme, takže tady nehrozí, že by nám ho někdo sebral.

telu: Vojta měl na roční prohlídce 80 cm :slight_smile:
21. led 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
pavli: tak vítej do klubu protivínků :sweat_smile: Dneska koukám, má víc dětiček špatnej den :confounded: Na ten kuskus jsem se dívala včera ve zdravěnce, ale nevím, co bych z něj uvařila. To je jako příloha, nebo jak?Máte zajímavě řešenej výtah v baráku, když jezdí jen nahoru :sweat_smile:
21. led 2010 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
jojo, ten kuskus to je napr.jako testoviny....da se delat nasladko i na slano, me to chutna a eli taky,tak se dneska nadlabneme...teda doufam, ze to nebude prskat
co nakonec varis ty?
asi jsem to blbe napsala, vytah nejezdi jen nahoru,ale jezdi jen do 5.patra a mi bydlime jakoby v 6.patre,coz je podkrovi :wink:
u nas se taky zabouchava a jeste zamyka,ale kocar bych dole asi nenechala...ani tam na nej neni misto a bala bych se, ze ho nekdo sebere...v dnesni dobe... :unamused:
tak manza neji kvetak,brokolici, cuketu...ale jinak sni co mu dam :wink: i kdyz predevcirem jsem delala veprovy kostky na kmine, dala jsem mu to a on se me pta, jestli myslim, ze to ji :grinning: no sned to :slight_smile:
21. led 2010 v 11:03  • Odpověz
pavli: ne, napsala jsi to dobře, já jsem si to blbě přečetla :grinning: chápu :grinning: Já nakonec vařím jen gulášovou polívku, Lea stejně jí ve školce, manža v práci, tak nám to s Vojtem bude stačit. Odpoledne zajdem pro rohlíky a uděláme ještě žemlovku :slight_smile: Aspoň bude k večeři :slight_smile: Ten kuskus teda musím zkusit, když si ho tak chválíš. Přišlo mně to na pohled hodně podobný, či stejný jako jáhly :sweat_smile: Jakou to má chuť, jako třeba ty jáhly? :sweat_smile: Ty chlapi jsou ale vybíraví v tom jídle, co :grinning:
21. led 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
paulinka80- s těma kočárkama v panelácích je to na houby. Já předtím bydlela ve 12. patrovém, sklepy byli každou chvilku vykradené, takže tam bych ho nenechávala. Z kolárny nakonec udělali pedikuru, protože jty prostory nikdo nevyužíval. Bydleli jsme ve třetím patře a tam výtah po dohodě sousedů nestavěl, za to se platilo , takže bychom ho museli tahat nahorů. Teď bydlím na baráku, takže v tom to mám lepší.

nency- asi máš pravdu, každé mimčo si najde svůj styl a pak ho vypylujou. Ono je i sranda to, jak se sama postaví, bystrčí zadek a pak se tahá nahorů

leonik- tak to není nijak moc dlouhý, ale je fakt, že číslovaní bývá všelijaké. Ono dětičky mají rok a začínájí nás zkoušet... Já mám v květináčích na hlíně položené mušle a kamínky od moře, ne moc, ale asi tak 5 ks v každém. Bára už ví, že nesmí. V posldních dnech dojde ke květináči a kouká na nás, jestli koukáme na ní. Když ne, tak šup jeden do ruky a jde pryč. Pár mi jich už zmizelo, asi odpadkový koš. Minule jsem je tahala i z prádelního koše i z vany. prostě zkouší.
21. led 2010 v 11:35  • Odpověz
leonik- psaly jsme spolu :grinning: . Chlapi jsou hodně vybíraví. Rajče ne, ale rajskou ano. Květákový mozeček ne, ale květák ano. Zeleninu moc ne, ale bramborový salát ano... prostě děs
21. led 2010 v 11:37  • Odpověz
telu: no, přesně jak u nás :grinning: Chvíli jsem ho nechala ať si hraje, tak šmejdí celým bytem a po chvíli se jdu podívat kde je, a on sedí v ložnici v rohu kde mám kvítko taky s mušlema a už je vybíral :grinning: A běda, jak řeknu nesmíš, tak hned začne ječet :grinning: :grinning: Jenže k tomu kvítku se dostane málokdy, páč tam většinou zavírám, tak u toho se ještě nenaučil že tam nesmí šahat :sweat_smile: Taky už pár věcí pochopil, že je nemůže dělat a prvně se dívá na nás, co my jako na to :grinning: Jsou ty děcka všechny stejný :grinning:
21. led 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
leonik- hrozně mazaný... nejhorší je, že už dosáhne na náš PC stůl a skoro i na linku... Takže všechno pěkně posunovat až dozadu. Včera se koupal Péťa ve vaně, už ho nehlídáme nějak moc, takže sem tam jen nakoukneme. Bára ho šla navštívit, já dělala večeři, přítel byl u PC. Najednou volá Péťa, tak tam jdu a Lady mu házela do vany věci z prádelního koše :rolling_eyes: :grinning:
21. led 2010 v 11:53  • Odpověz
tak uz jsme po obede...chutnalo ji to,tak jsem rada :wink:a ted uz spinka
leonik:ten kuskus je na pohled skoro stejnej jako jahly,ale chutna to trochu jinak...no vyzkousej a pak dej vedet,jak ti to chutnalo :wink: je to rychly, jen das do misky, zalejes varici vodu, priklopis a za par minutek to je.pak jen dochutis treba oreganem a olivovym olejem a smichas s cim te napadne...ruzna zelenina, kureci maso, tunak,syr :wink:
telu:to je bara sikovna, ze chtela tak hezky vyprat :grinning: eli taky uz dosahne na linku,takze si musim davat pozor,aby nebylo nic na kraji...to by byl pruser :astonished:
ja kytky na zemi mit vubec nemuzu, musela bych ji porad okrikovat.
ted si hraje docela dost s hrackama, nakoupili jsme v Ikea detskej nabytek a boxy na hracky,tak si s tim tady porad hraje :wink:no ale az se ji to okouka,tak bude taky vymyslet blbiny....
no nic, ja jdu zehlit, mam tady hromadu az je mi z toho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
ahoj holky,

vy ste sa ale rozbehli!!!! :grinning: ja vas voobec nestiham :sweat_smile:

tu su tie nausky :slight_smile:

http://picasaweb.google.com/zuzgutt/MaterskaZaciatokO#5429157466683334930 a este druhe
http://picasaweb.google.com/zuzgutt/MaterskaZaciatokO#5429157458415977154

pauli, ja nezehlim :slight_smile: len ked manza ma praci nieco dolezite, co je tak raz za rok :sweat_smile:

kuskus je super, tiez ho zboznujeme, ja ho ale dost ochucujem roznym korenim prip.bylinkami

luci, maly sa konecne chytil na detsky caj, ovocny od lerosu, je na nom pisane od 9.mes. ale len jedna salka denne (teda asi 250ml). nechapem, predsa tam nemoze byt nic co by im skodilo, nie? :confused: inak detom sa moze davat roiboos, je velmi zdravy, ja ho milujem ale kubikovi az tak nejde

bare a natalke vsetko naj :slight_smile:

nency, kaja je sikulka, podla mna tie kurzy ani nepotrebuje, to zvladne lavou zadnou :slight_smile: ale ak tam chce chodit, lepsie ako by mala chodit po diskotekach :grinning: tak to mas pekny aerobic, kazdy den 2 hod vonku :slight_smile: ale je pravda ze my chodime tiez zhruba tak, niekedy aj viac :slight_smile: keby mi ale nespal doma, nic by som neurobila :unamused: ja uspavam na denny spanok aj 20 min :confounded:

nency,pauli, ja sklenicky nedavam vobec, ja mam takeho jedlika ze by mu ta najvacsia ani nestacila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to by som mu musela bravat dve ak by bol nahodou rev ze este chce :sweat_smile: najvacsie su 300 g myslim? bala som sa ako si zvykne na normalne jedlo po tej diete po prujme ale pokracuje vo svojej obvyklej zravej nalade :grinning: to je neuveritelne kolko toho zje :fearful: najhorsie je ze ja sa pri nom poriadne nemozem najest, lebo jasne ze hned chce tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: v nasom malom byte nemam pred nim kam utiect :grinning: no rozmyslala som ze by som skusila zavarit do nejakych vacsich skleniciek to co mu navarim. zeby sme mali zasoby ked v lete budeme jazdit po vyletoch. ale nikdy som predtym nezavarala,tak neviem :grinning:

u nas prujmy konecne skoncili, ale kajdi stale aj 6x denne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nocnik u nas nehrozi, neche tam sediet. uz som myslela ze som v tom sama, ale vidim ze leonik a sluni tiez taky tak....snad sa to skoro naucia

zany, jj, to bude urcite vychovou :slight_smile: elinka je velmi sikovna :wink: a mamka sikovne vychovava. mohla by si ma prist zaucit :grinning:
21. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Tak jsme taky po obědě, teda spíše jenom já. Danča opět nechtěla jíst. :unamused: Nakonec jsem jí udělala ten květák
s bramborem taky a zkusila jsem jí to dát. Nechtěla to vůbec, tak jsem jí ohřála Hami skleničku, kterou jsem měla
v plánu původně. No a tu taky nechtěla. :angry: Dostala jsem do ní sotva 100g. :angry: Je holt po manžovi, tchýně mi říkala, že manža jako dítě taky nechtěl vůbec jíst a prý měl u mudry stále poznámku nechce jíst, málo jí, apod.
Jednou se prý už fakt naštvala a nechala ho vyhládnout, ale stejně jí to bylo na nic, klidně nejedl prý i 2 dny...
No, řeknu vám, ale je to otřesný, když máte nepapavé dítě. To krmení mě vážně deptá. :angry:

paulinka
dala jsi nám super typ s tím kuskusem. Také ho zkusím, i když moc si od toho neslibuju. Jak znám mojí Danču,
tak ta jídlu moc nedá.
leonik
ta vel. 104 to jsem taky koukala jestli správně čtu. :grinning: Ale na druhou stranu, když může mít moje žížalka vel. 80, tak se už tolik nedivím.
telu
to jsi mě pobavila, jak náházela ty věci z koše na prádlo do vany. :grinning: Danča mi v koupelně také uklízí, všechny
sprcháče a šampóny na které dosáhne, tak nahází do vany.
leonik
kočárek dole nechávat musím, nic jiného mi totiž nezbývá. Výtah tu není a my bydlíme také v podkroví, které
bylo přistavěné dodatečně, takže se s náma vůbec nepočítalo a ani sklep tutíž nemáme. Takže všechno musíme
do 4. patra tahat po schodech. Bydlí tu celkem 8 rodin, takže nikdo z místních by mi ho snad neukradl a barák
se zamyká, tak snad to nehrozí. I když v minulosti sklepy byly vykradené a také byt v přízemí, tak člověk nikdy neví. Ale i kvůli tomu jsem nechtěla do kočárku investovat moc peněz a koupila jse levnější, protože kdyby mi
ho někdo ukradl, tak to nebude za tolik peněz, ale myslím, že o Deltim zloději moc zájem nemají. :grinning:

Dneska váhám s procházkou, teplota leze dost rychle dolů, už máme na teploměru -6, ráno přitom bylo -2.
Kvalita vzduchu taky nic moc, když vidím z okna ten smogový opar, tak se mi nechce. Danča zatím na spaní není, jak se dopolko vyspala tu půlhodinku, tak teď je čiperná až až.
Před chvilkou volal manža, že zkusí dneska zajet s autem do nějakých bazarů, abychom věděli za kolik by ho
kde vykoupili, protože ho chceme prodat. Ale ceny šly dost dolů, tak moc nám asi nedají.
21. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
zzuzca
naušničky nemají chybu, fakt suprové. :slight_smile: Moc se ti povedly. Myslím, že bys je mohla klidně i prodávat. :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
pavli: vyzkouším, pak dám vědět, jak nám chutnal :slight_smile: Taky tady mám kupu žehlení zas, ale nechám to na večer. Ale určitě se mně bude chtít :grinning: :grinning: My máme linku vysoko, tak vojta ještě nahoru nedosáhne. Zatím jen na stůl a na PC stolek

telu: to je Bára šikula :grinning: :grinning:

zzuzca: krásný :dizzy_face: Mohla by jsi je prodávat, je to jak z obchodu :slight_smile: :slight_smile: O těch čajích taky nevím, proč by se měly pít jen po šálcích, není tam nic špatnýho :confounded: Jinak Vojta se taky rozjedl, a těch 300g k obědu si taky dá :grinning: No hold musí z nich vyrůst pořádní chlapi :grinning:

nency: teda máš to ale s tou Dančou trápení s tím jídlem :frowning2: Já si to ani nechcu představit, že bych se takhle měla s Vojtem furt rozčilovat :unamused: Asi je to fakt dědičný, aspoň nějaká útěcha, co :confounded: U nás je taky od rána mrazivo, oproti jinejm dnům, kdy bývalo ráno i celkem tepleji, tak dneska je u nás -5. Jenže já bych s těma dvouma doma nevydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
no my mame notebook strasne nizko, my sami s ak nemu musime sklanat. a kubajz ako ma vidi ze nieco pisem, hned sem vystartuje a smejdi. myska je velky kamarat :slight_smile: preto az tak casto nepisem...hihi. na linku uz tiez dociahne. zacnem varit na tych zadnych platnickach asi.

leonik, no kubik zje aj 400 g ako nic! :grinning: to uz je pomaly dospelacka porcia :slight_smile:

nency, to mate ale trapenie :unamused: mna by to teda tiez deptalo :confounded:

jj, holky, predavat by som mohla :slight_smile: tak sup sem s objednavkami :grinning: :grinning: :sweat_smile:
21. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
paulinka80 - to jo chtěla mi pomoct s praním, ale Péťovi se to moc nelíbílo :grinning: . Taky má teď pár nových hraček tak se dá zabavit, ale ne pokaždé jí to až tak na dlouho zaujme, pořád by někam lezla a nakukovala

nency-jj, i tohle Bára dělá. Hodí a kouká, jak to tam padá. Došáhne i na poličky v koupelně, Já tam měla žiletku a nějak mi to nedošlo. Přišla s ní za mnou do pokoje. Hodně rychle jsem je dávala jinam
21. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Tak nakonec jsme ven přeci jenom vyrazily, ale tentokrát jenom na hodinu a docela mi to stačilo. Venku jsme potkaly jenom jeden kočárek, zřejmě se nikomu do mrazu nechtělo. Venku jsem se musela zasmát, protože po
ulici šel nějaký tatínek či dědeček asi s 6 letým kloučkem. Tatínek dóóóst hlasitě vyprávěl dějepisné znalosti,
ale rozhodl se, že asi poučí celou ulici ..., klouček šel kousek za ním, šťoural klasíkem do sněhu a bylo mu absolutně šumák, co mu to tatínek vypráví... :grinning: Vypadali dost komicky, hlavně ten nadšený tatínek do dějepisu, bylo vidět, no spíše slyšetk, že toho hodně ví, ale nějak jsem nepochopila proč to vypráví tak malému
dítěti. :grinning:

zzuzca
téda, to je velký jedlík. To chápu, že skleničky kupovat ani nemůžeš, to by jsi se nedoplatila. To co sní asi tvůj Kubík za jeden den, tak to mě Danča jí celý týden. :grinning:
21. led 2010 v 18:17  • Odpověz
tak u nas uz uspano....nedelam si ale velky nadeje, kolem jedenacty uz bude zase vzhuru :angry:
nency:ja jsem nakonec ven taky vyrazila, rozmyslela jsem se taky jestli jo nebo ne. byly jsme taky jen hodku a z toho jeste 20 minut v obchode. byla dost zima,tak to stacilo :wink:
to je vtipny s tim dejepisarem :grinning:
zzuzco:nausnicky jsou moooc krasny :wink: jsi sikulka...
taky jsem premyslela, ze prestanu zehlit,ale vzdycky mi to neda a prezehlim to...ale je to rychlovka, zadny s.ani s tim :wink:
zzuzco jak jsi psala, ze deti muzou roiboos,tak to davas ten co je pro dospely?nebo je nejaky detsky caj?
holky, teda to vam toho ti kluci sni fakt hodne :astonished: eli sni tak 220 g maximalne,ale to je ted malokdy. dneska jsem ji delala k veceri krupicnou kasi,ale moc tomu nedala :unamused: jsem si myslela, jak ji to bude chutnat a ono houby...
eli mi do pocitace taky leze, je sice vysoko,ale na klavesnici a na mysku dosahne...taky u PC tancuje, kdyz je nevrla a potrebuju delat jidlo,tak ji poustim na youtube pisnicky a ona se u toho vrti a krouti :grinning: nejradsi ma chnapika :grinning:
21. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky,

ježíš, vy jste se dneska rozjely :grinning:

V noci Eli byla vzhůru, stálav postýlce, vykládala. Když jsem jí vzala k nám, tak nás pošťuchovala, píchala, točila se. Tak jsem jí zas vrzla do postýlky a byl klid. Ale pěkně mě naštvala :rolling_eyes: Do toho se k nám nasáčkoval Honzík, takže super :rolling_eyes: Manža ho měl plný zuby, takže ho odnesl a to se nestává tak často :grinning: Dopoledne jsem dojela s Eli nakoupit, pak jsem dojela k opraváři, nabrala ho, odvezla se domů a dala mu auto. Doma jsme s Eli uklidily, pak přijel na oběd brácha se švagrovou a neteří a Eli hezky po obědě spinkala přes dvě hodiny :dizzy_face: Navečer jsem zajela jen k Baťovi pro peníze za ty Honzíkovo boty a zas šupky domů. Auto už mám opravené, tak snad to bude v pohodě. Teď jsem ještě na zítra vařila kuře na paprice, budou to mít i na sobotu. A sobě jsem si dělala těstovinový salát :wink: A zítra a v sobotu škola :confounded:

Leonik - já dneska dělala játra na přírodno s hranolkama a tatarkou :slight_smile: Eli měla z mrazáku rajskou :wink: Jinak jsem na tom stejně, nevadí mi vařit, ale horší je to vymýšlet :confounded: Manža občas něco vymyslí, ale i tak je to víc na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Telu - ona se jimt a chůze srovná. Vždyť chodí chvilku, tak se nedá čekat, že budou mít nožky hezky jako my :grinning: I když náš Honzík chodí kolikrát hrozně! Dneska měl zas přehozené bačkory, tak se mu to nelíbilo a říkala jsem mu, že jestli chce, bude to tak nosit i ve školce :grinning: No a hned je měl obráceně. To se pak i snaží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nency - Eli je na spánek celkem v pohodě (musím zaťukat) :slight_smile: Minule u tchýně teda tak dlouho nespala, ale včera jo :wink: Tak to bylo hlídání v pohodě, protože s ní tolik starostí neměla, když jí víceméně spala :wink:
Ke kadeřnici chodím k jedné, ale pár jsem jich vystřídala :slight_smile: K téhle jsem se po pár letech vrátila a jsem spokojená :wink: Stříhala mi i Honzíka a v pohodě. Hezky držel. Pak byla chvíli doma na mateřské a teď dělá jen půlku týden a to střídá ranní odpolední. A to byl Honzík u holičky s manželem a nelíbilo se mu tam... :unamused:
S tím kočárkem je to blbé, snad to nějak pořešíte... :wink:

Pauli - já občas lovím na netu, ale většinou mi nějaká surovina chybí, tak jsem v pasti :grinning: Takže pak skončím u nějaké klasiky :grinning: A pak se to snažím skloubit s tím, aby to už mohla Eli a nebo pro ní ještě nějakou rychlovku nebo skleničku :wink:
Eli je teď dva dny taky protivná jak nevím co :confounded: Dneska na mě visela, nemohla jsem s ní pořádně nic udělat, fakt jsem z ní byla šílená!!! :angry: Snad bude zítra hodná až bude hlídat tchýně :wink:
Manža jí naštěstí všechno, tak jsem ráda. Ještě nikdy mi žádné jídlo nezkritizoval :slight_smile: No to by si mohl taky zkusit :grinning:

Telu - no vida, Bára už chtěla prát :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi - koukala jsem na fotečky v tom albu a jsi moc šikovná :dizzy_face: Kdyby sis chtěla přivydělat, hlásím se jako zákazník :dizzy_face: Poslední dobou jsem se naučila nosit i něco jiného než zlaté řetízky :wink:
No jo, výchova :grinning: Nevím jestli bych to u vás zvládla :grinning: Ale ono Eli nic jiného nezbylo, než usínat sama, protože jsem tu měla ještě Honzíka a ten by tu sám nevydržel, než bych jí uspala. Honzíka jsem taky docela dlouho uspávala, až tak kolem roku a něco jsem zavedla, že usínal sám :wink: Prostě už jsem toho měla dost. I když jsem pak byla těhu, tak jsem si s ním ráda schrupla :grinning: Prostě s jedním mimčem je to jednodušší, než když jsou doma děti dvě a musíš je obstarat obě :wink:

Eliška jak vezmu notebook do ruky, tak je hned u mě a jak říká Honzík, tak "počítá" :grinning: Manža PC zamkl, aby tam nemohla nic mačkat a ono se jí potvoře podařilo ho odemknout a něco pootvírat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
A vida jak jsem se rozjela já :grinning: :grinning: :grinning:

No zítra asi nebudu... Jedu do školy, neru si notebook sebou, ve škole je snad wi.fi, ale nevím jak se připojím nebo co a jak...

Takže vám přeji hezký víkend :slight_smile:
21. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ranko, tak jsme včera byli venku. Péťa si hrál se sněhem, my dělali dřevo a Bára spala v kočárku a asi na ní fouklo či co, ale má nádhernou rýmu. To teda byla noc, nakonec jsem si jí vzala už ve dvě k sobě do postele, protože to byl děs. Pořád jsem k ní běhala.
Holki používáte nějaké kapky pro děti do nosu?
22. led 2010 v 08:15  • Odpověz
jé holky taky jsem měla napsaný mega příspěvek a není tu :angry: . Lea spala celou noc až do teď.

zany:mi Leu k noťasu nepouštíme bo ona vylupuje ty písmenka tak se jí podařilo celý to písmenko úplně vylomit tak se musí koupit celá klávesnice (cca 1000,- - 3000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Tak se hezky uč ať nám neuděláš ostudu a doufám že nám poreferuješ tvé výsledky ve škole

:grinning: .Mě zas manža chodí a podepisuje úkoly a pí uč. se diví co to tam mám

:grinning:
pauli:malá mi taky chodí na kytky a hl. na tv,ovladač atd co se dá mačkat . Ten kuskus taky dělám mám ho moooooc ráda.

nency:velikost 80 :grinning: . Ty jo celé dva dny nejíst :frowning2: to je teda fakt síla co to dítě vydrží :grinning: . Já taky mám Deltim ale ještě ten starší jak je vzadu taková kapsa :grinning:

Telu:já nedávám zatím žádné kapky a když je nejhůř kápnu tam vincetku. A není nějaké pravidlo že děti do dvou let by neměli by být venku na mrazu déle než dvě h.?

zzuzca:naušničky fakt super :wink:
22. led 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak my jsme dneska spali až do čtvrt na 7, pak Vojta vstával :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jak jsme se vrátili ze školky, najedl se, strčila jsem ho do postýlky a kupodivu ani neprotestoval a usnul :sweat_smile: Žehlení se včera večer nekonalo, jak jsem si myslela, místo toho jsme se s manžem koukali na film, tak to budu muset dneska napravit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:Dneska je venku zas pěknej mrazivec, myslím, že zas budem doma. Včera jsme šli jen vyvenčit psa a stačilo nám to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zzuzca: kdybych takový naušničky nosila, tak si hned objednám :slight_smile: ale já jsem spíš na zlato a stříbro. Připadám si, že mně ty korálky nesluší, spíš se v tom nějak necejtím..ale někdo to zas nosí rád :slight_smile: To ti Kubík sní teda porci :confused: :sweat_smile:

pavli: Vojta taky tancuje, je vždycky strašně srandovní :grinning:

zany: tak játra, teda všechny vnitřnosti teda zas nejím já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:Tak ti reklamaci uznali, jo :slight_smile: Je to na houby, když dáš reklamovat boty a v čem máš pak chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby vraceli hned peníze, bylo by to lepší :slight_smile:

telu: u nás jak teď dva dny je mrazivo a dost fouká, tak Vojta taky dostal trochu rýmu :confounded: Snad se to nerozjede v něco horšího :unamused: Když má hodně velkou rýmu, šplíchám mu sterimar, nebo vincentku. Kapky nedávám, jen když nám je napíše dr.,dráždí to sliznici, a stejně mu nikdy nepomůžou :confounded: Takže používám jen ty mořský spreje, a ono to pak časem samo přejde :slight_smile:

joli: to naštve, co, taky se mně kolikrát stalo, že jsem napsala dlouhej příspěvek a nakonec byl v ři.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Lea spala teda dlouho dneska :sweat_smile:

Holky, zas možná blbej dotaz, ale dáváte už prckům ty klasický omáčky? Já dělám dneska roštěnou, tak váhám, jestli jí mám Vojtovi dát? Jestli to není moc těžký na bříško, když byli doteď zvyklí na ty jídla bez tuku a soli? :grinning:
22. led 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem měla napsaný dlouhý příspěvek a Danča mi opět vypla počítač. :angry: Chvilku nikde neposedí a u ničeho nevydrží. V noci jsem dělala opět 2x mlíko. Asi dohání co ve dne nesní. Nutrilon je v podstatě jediné, co můžu napsat, že jí fakt chutná. :wink:
Sehnala jsem ty kukuřičné křupky a docela jí chutnají, snědla 3 ks. :grinning:

paulinka
jj, taky se vrtí u TV, když tam zpívají. Je to docela sranda jí pozorovat. :grinning:
jola
tak ty máš taky Deltim? Já jsem s ním celkem spokojená, akorát by mohl být lehčí. :wink:
zany
to je dobře, že ti peníze vrátili a nedělali problémy. Akorát je s tím práce navíc. :wink:
telu
já jsem dávala Vincentku a jinak jsem nakapala na vatičku Pinosol a tou jsem jí nos párkrát vytřela, aby se jí lip
dýchalo, ale jinak kapky jsem nedávala. :wink:
leonik
žehlení mě dnes taky čeká, ale s Dančou je to děsný, pořád mi leze pod prkno.
Vnitřnosti taky nejím, takže ani nevařím.
Ty omáčky jsem Danče zatím nikdy nedávala a ani to v plánu zatím nemám. Když byla Kája mála, tak jsem si kupovala časopis Betynka, kde radil p.Fořt a utkvělo mě v paměti, že ten byl zásadně proti jakýmkoliv omáčkám
pro malé děti. Ale to bylo tenkárt, jestli je to aktuální i teď nevím. Asi záleží i na dítěti, když už má zvyklý
žaludek, tak by to pro něj taková zátěž být neměla, ale u mé Daniny by to problém být mohl, protože ta nejí
ani ty miminkovský jídla. :wink:
22. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.