• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
nency: fakt? Tak to teda nevím, co bych mu pořád vyvářela :sweat_smile: Na netu se taky pokaždý píše něco jinýho, tak nevím, co si vybrat :confounded: Já teda nezahušťuju bílou moukou, ani pro nás, používám jen ty pohankový, jahelný, a tak..tak nevím, jestli se to nedoporučuje jen kvůli tý bílý mouce, nebo jestli vadí i to maso na cibuli :confounded: No jsem z toho jelen :sweat_smile: To ti Danča snědla hodně křupek :grinning: Ale třeba jí časem zachutnají, když je měla poprvý :slight_smile:
22. led 2010 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
leonik
tenkrát se zahušťovalo právě tou bílou moukou, jáhli a pohanku málo kdo používal. Ale kritizoval právě tu bílou mouku, naopak jáhli a pohanku chválil, tak možná že taková omáčka by u něj prošla. Ale vadila mu třeba i sladká smetana, pribiňáčky a knedlíky, to když nějaká mamina napsala, tak jí to hned zkritizoval. :grinning: Doporučoval olivový olej, naopak ten klasický né. Nejlepší je si udělat asi vlastní názor a zvolit zlatou střední cestu. :slight_smile:
22. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravím vás ze školy. Mám sebou notebook a je tu i připojení na net, tak můžu napsat :wink:

Prezentaci mám za sebou, ale asi jsem zavařila počítač, protože se sekl a už nešel :grinning: Takže zbytk neprezentoval a mají to jako by to dělali. Tak jsem jim pomohla :grinning:
Teď máme až do 13. hodin volno, tak tu budu koukat na netu co a kde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Telu - já stříkám Eli do nosu Physiomer, je to na bázi mořské vody. Jinak Honzíkovi jsem dávala ještě Nasivin, ten úplně pro nejmenší děti :wink:

Leonik - já náušnice jiné než zlaté nebo stříbrné nesnesu, ale ty věci na krk se mi moc líbí :slight_smile:
Já Eli už omáčky dávám. Nejsou zahuštěné moc, na to množství co dělám, tak dávám max. dvě lžíce mouky a používám tu bílou. Tím, že to nemá každý den, tak to neřeším :wink:

Nency - to Danča snědla těch křupek hodně :grinning: Ale tak hlavně, že jí chutnaly :slight_smile:

S těma botama je to na prd. Ale fakt na jedné prodejně peníze vrátí hned, ale tady u nás to posílali na posouzení a přitom mi řekla, že mi ty peníze vrátí, ale je to formalita!!! Takže ty boty co jsem kupovala, tak jsem na ně doplácela necelé 200,-
22. led 2010 v 11:27  • Odpověz
jola2- tak my tam snad byli něco přes hodinu, ono by to ani déle nešlo. Měla jsem u sebe i tu holčičku, co hlídám. Jen si myslím, že to byla jediná chvíle, kdy tu rýmu mohla dostat. Vincentku??? Jako minerálku??

leonik- ono se říká, že léčena do sedmi dnů a neléčena do týdne. Přes den to vypadá Ok, teče jí z nosu, ale nevzteká se, ale v noci pofňukávala. Tak ať se jí uleví na noc. Tak já už Báře zkoušela dát svíčkovou a dlabala, zkouším po trošce.
Jinak my včera koukali po dlouhé době taky na film... Nezvratný osud 4 a kupodivu to šlo, lepší než trojka

zany- tak já doufám, že se jí ty nožky srovnají, teď vypadá srandovně
22. led 2010 v 11:50  • Odpověz
ahojky holky,eli ted usnula,tak mam chvilku...davam si kavicku a jdu neco napsat :slight_smile:
nency:3 krupky :slight_smile: to je danca fakt jedlik :slight_smile: ty jo ale lituju te, ze s tim jidlem mate takovy trapeni. to my jsme dneska u obeda taky bojovaly. nakonec jsem delala kureci maso se zeleninou a s bramborama, v zidlicce toho snedla tak pulku,pak chtela ven...tak jsem ji dala na zem, ona si hrala a jeste to dojedla.asi nechce ztracet cas s jidlem nebo co...
leonik:tak ja jsem dala akorat jednou svickovou, chutnala ji....budu ji omacky davat ale postupne, jen jednou za cas :wink:
telu:kdyz mela eli rymu,tak jsem ji davala libenar,ale nepomahalo to :frowning2:
zany:to te maji spoluzaci asi mooooc radi, kdyz jim tak hezky pomahas :wink:
jdu vitirat at aspon neco udelam a pak se zkusim trochu prospat, jestli mi to eliska dovoli :wink: v noci to byl zase masakr :angry: :unamused: :frowning2:
22. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Tak jsme se vyvenčily, ale teda brrr, vydržely jsme tam 1,5 hodiny. Danču jsem musela budit, déle už bych venku nevydržela. Po dnešním krmení jsem zralá na návštěvu Chocholouška. :grinning: Dopoledne jse vynechaly svačinku, aby jedla oběd, ale katastrofa, snědla sotva 100g a to jsem jí ještě bavila. Už nevím co s ní mám dělat. Jí by snad stačilo jenom to mlíko. Svačinu jsem jí dávala na 2x, protože jíst pro změnu taky nechtěla. A to měla dneska k obědu kuřátko s bramborem a zeleninou a na svačinu Frutapuru od Hami. Zvládla ještě jednu sušenku a 2 křupky. Co vám budu povídat, hrůza. :frowning2:
22. led 2010 v 16:52  • Odpověz
telu
ta Vincentka je ve spreji, ale složení to možná má podobné jako ta v lahvi. Prodávají jí v lékárně jako nosní sprej. Když mám rýmu, tak si jí dávám taky. Není v tom nic špatného, má to v sobě minerály a nám to tenkrát doporučila doktorka. :wink: Tak ať jste brzo bez rýmy. :wink:
22. led 2010 v 16:57  • Odpověz
čau holky tak jsme přišli z prochajdy tam je teda zima brrrr.
telu:jj vincentku menerálku dá se i koupit ve speji jak říká nency ale stojí cca 70kč a minerálka stojí cca 17kč stejně to dáš na vatičku a viteš jí s tím nosánek tak je podle mě výhodnější ta minerálka a zbytek si vypiješ pro zdraví :grinning:

zany:boty síla měla jsi je ještě v záruce??? Bo co???
22. led 2010 v 17:29  • Odpověz
ahojky tady se hlasi taky jeden snehulacek,jsme narozeny 10.12.2008:slight_smile:
24. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Dobré ranko, teda poledne. Tady jsou šílené teploty... -21, užasné. Takže sedíme doma. Mno nevadí, snad se brzy zbavíme rýmy. Jenom děti, kdyby se tolik nenudili.
Pokud ta rýma nepoleví, tak skočím do lékarny pro vincentku, díky všem za rady a tipy.
berunka- viítej mezi náma :slight_smile:
24. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky holky,
téééda,tady toho je :slight_smile: já postupně dočítám,ale nestíhám psát.Musím si dělat poznámky :grinning:

pauli-mrkev s jablíčkem jí moc nejela,ale nakonec to do sebe nasoukala.

telullah-ty jo,to je mráz,brrr,tady bylo ,,jen,,12°C.teda a ta váha!to je fakt kus ženský.My to máme u doktorky taky s bojem,jakmile jí svlíknu,tak je řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minule jí ani nezvážili,alni nezměřili.Na rýmu dávám Nasivin pro nejmenší děti,ale jak píšeš,nelečená rýma týden,léčená7dní :wink: No ale myslím,že po kapkách se nosík aspoň trochu uvolní+odsávačka.Teď když měla naposled rýmu,tak se to obešlo i bez velkých bojů-vždycky jsme jí ukázala co jsme ,,vycuucli,, a hezky držela.Tvůj příspěvek ze 21.1 v 11.37 o chlapech a jejich jídelníčku je přesně jak o mě :grinning: Jo ještě ke kytkám-já jich tu mám taky dost,ale Anetka si jich vůbec nevšímá-zatím -naštěstí :slight_smile: Jo a nožičky do O myslím,bych zatím moc neřešila,jak už tu některá psala,asi se to srovná samo,dost dětí jsem tak viděla chodit a pak v poho.

joly-já dávám bodýčka,na nočníku jí ho podhrnu a zatím se to obešlo bez velkých nehod.Mě vyhovují,že se nevykašou.

leonik,sluninka-mě taky nechce jíst syrový banán ani jablko,mixuju a přimíchávám do přesnídávky.

zzuzi-mooc hezký naušničky :slight_smile: Ostatní výrobky jsou taky Tvoje?jsi šikulka :slight_smile: Taky by mě to bavilo,ale já bych tu asi těžko sháněla ,,součástky,,Já jsem bohužel líná si naušnice přendávat,takže nosím jedny :wink: jinak bych určo taky dala zakázku.

Píšete o omáčkách-já taky dávám,myslím,že občas na zpestření jídelníčku nevadí,nechci tu ,,správnou,,výživu moc hrotit,my taky nejím extra zdravě :wink:

berunka-ahojky :slight_smile: jdu okouknout Tvoje albíčka
24. led 2010 v 17:51  • Odpověz
berunka-moc hezký fotky :slight_smile: jste hezká rodinka

nency-jeslti Ti to trochu pomůže,tak Anetka od tý doby,co tenkrát špatně jedla,tak se taky nenají v klidu.Prohlíží si u toho knížečky,nebo si haje s plyšáčkem :angry: Nikdy jsem nechtěla,aby si u jídla hrála,äle jsem ráda,že jí a snad se to postupně odnaučí.

Holky,trošku se pochlubím,anetka se konečně sama ,,rozchodila,,Chodila jen kolem nábytku atp.ale už asi 4dny si vykračuje všude :slight_smile:
24. led 2010 v 18:06  • Odpověz
ještě jsem se chtěla zeptat,nedáváte některá plenky sleep and play?já je normálně používala,jsou docela často v akcích za pěknou cenu.nedávno jsem zase koupila do zásoby a mám podezření,že se po nich najednou opruzuje.Stalo se Vám to taky někdy u ,,vyzkoušených,,plenek?
24. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Luci dekuju za pochvalu fotek:slight_smile: a ostatnim za mile privitani.Byli jsme u znamych na navsteve takze jsem se dostala k PC az ted,kdyz mlade uz spinka.
Luci sleep and play jsem zkousela,dkyz byla Ela mala a taky se mi po nich osypavala.takze jedeme v klasickych pamperskach.Jo a gratuluju k tapkani.To se Anetka rozchodila podobne jako Elinka.Ta od zacatku tohoto tydne taky krasne maze sama.Sice se jeste nedokaze bez opory zvednout,ale kdyz ji postavim tak uz tape sama:slight_smile:
24. led 2010 v 19:23  • Odpověz
ahojky holky,
tak se taky pridavame k tapkajicim detickam :wink: eli se rozchodila dneska, sice obcas jde jak kdyby sla rovnou z hospody :grinning: ale je to naaadhernyyyy :slight_smile:
luci:taky gratuluju k chozeni :wink: ja jsem mela sleep and play jen jednou a moc nam nevyhovovaly,tak jsem se vratila ke klasikym pamperskam....
beru:vitej mezi snehulackama :wink: uz je tady treti Eliska :slight_smile:
u nas uz se taky spi....uspavani je ted v pohode,lehnu si s ni do postele a do 10 minut spi, pak ji jen prendam do postylky.ale ty noci holky,to nepreju nikomu. vcera byla zase tri hodiny vzhuru, nejdriv plakala, pak se smala, skakala nam po hlavach, povidala, predvadela vsechny zvuky zviratek co umi...no fakt hruza, az za tri hodiny padla vycerpanim a usnula...uz i manza byl z toho na nervy a ze ho jen tak neco nerozhaze....
24. led 2010 v 19:40  • Odpověz
Pauli je a jedna z tech trech je zrovna u vas:slight_smile:) U nas je zavedeny usinani tak,ze ji polozim do postylky a nechavam ji usnout samotnou.Sice to ze zacatku byl trochu boj,ktery nam zhatila angina a pak rust zoubku,ale ted se to zase zlepsuje.
Na sleep and play jsem hodne casto slysela negativni ohlasy,ze se po nich prckove osypavaji.My jsme zkousely Huggiesky,Tesco plinky a po vsech se osypala.Takze mame klasicky pampersky.Az budu mit chvili tak sem hodim nejaky aktualnejsi fotky.Dlouho jsem na konikovi nebyla tak to musim dat do pucu:slight_smile:)
24. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Beru:jojo, jednu Elisku mame my :slight_smile:
u nas samostany usinani nefunguje, jakmile ji polozim do postylky,tak se zvedne a hulaka. Kdyz byla mala,tak usinala pri kojeni, pak se to zlomilo, nechtela vubec usnout a musela jsem ji nosit na rukach....moje chyba,no :unamused: ted uz bych ji neunesla,tak si lehnu s ni a je klid :slight_smile:
huggiesky i tesco plinky byly u nas v pohode...ale preci jen pampersky nakonec vyhraly :wink:
24. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
jo holky davate prckum k obedu uz dva chody?polevku a hl.jidlo?ja zatim vzdycky jen jedno jidlo....
24. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My jsme o víkendu návštěvovali :sweat_smile: Včera jsme byli u známých a dneska u našich. Vojta dneska usnul až v 19.45 :confused: ale byl už pěkně protivnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Normálně se celej na zádech osypal, ale vůbec nevím z čeho, ale vypadá to že nejspíš z plen :frowning2: Má tam takový ošklivý červený flíčky místama jako suchý a vyrážku do toho :confounded: Asi ho to pěkně svědí, pořád sebou šije a je nevrlej :unamused:Včera jsem ho musela uspávat v náručí, vůbec nemohl usnout, jačel v postýlce a v náručí za chvíli spal :confused:

beru: ahoj, ty jsi tady dlouho nebyla. Pamatuju si tě, že jsi sem kdysi občas i napsala :slight_smile:

telu: teda u vás je pěkná zima :fearful: U nás je taky "jen" -12 :unamused:

luci: já pampersky nepoužívám, a to ani ty normální, ani sleep a play, páč se mně po nich obě děcka osypaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to napuštěný čímsi, a prostě jim to nesedí :unamused:Jinak Vojta taky jí a musí si u toho hrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak mně furt vylízá ze židle :angry:Snad ho to jednou přejde :confounded: Lea byla to samý, to jsme musely pořád u jídla zas prohlížet knížky, až je pak znala nazpaměť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

luci, pavli: to máte holky šikulky, že už začínají samy ťapat :dizzy_face:

pavli: a kde kupuješ ty obyč pampersky?? U nás nejsou k sehnání, mají jen ty s tím krémem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem Vojtovi dělala poprvý ten kuskus, se zeleninou a králíkem a chutnal mu :slight_smile: Tak zase trocha zpestření jídelníčku :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
pavli: já dávám jen hlavní jídlo, nebo hodně hustou polívku. Jednou jsem mu zkusila dát polívku, a pak že mu dám ještě druhý, ale nechtěl. Někde jsem četla, že pokud je to jídlo vydatný, není potřeba ještě předtím jíst polívku :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Leonik jo jo obcas jsem se tu ukazala,ale ted se tu uhnizdim natrvalo jestli nevadi :wink:
24. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
ahojte holky... teda vy jste drbny :grinning:
hlásim se po SUUUUPER víkendu :wink: oslava uplně bezvadná, škoda jen, že víkend byl tak krátkej :-/
později dám foto i s dortíkem

zzuzca...naušničky super, já bych na to asi neměla nervy :grinning: buď ráda, že Ti malej tak pěkně baští... horší, když nechtěj jíst vůbec :frowning2: u nás teda tak normálně... i když jakmile spatří, že něco žvejkám tak už loudí...ani žvejku nemůžu mít, hned stojí u mě a chce taky papat :grinning:

zany...ňááááááááám játra si udělám, to je nápad :dizzy_face: manža je teda nesnese, tak si je udělám pro sebe..ale hranolky a tatarka k tomu...ňááááááááám, bych si je šla udělat hned, kdybych je tu měla :sweat_smile:

pauli...taky dělám často kuskus, je super, že je to rychlý a jednoduchý...navíc Natálka to baští a jen do toho hodim třeba zeleninu, maso nebo trochu od Hami z těch skleniček...už jsem ji to dělala i s jogurtem na studeno a jak mlaskala... :grinning: Jinak s tim chňapíkem je to jak u nás, nejdřív se teda hrooozně tý písničky styděla, ale teď je z ní unešená, tancuje, dělá ťap, ťap, ťapi :grinning: jo a 2chody k obědu nedávám, to by musely být extra malý porce... jen dneska snědla polívku a pak omáčku s rejží, ale asi jen proto, že viděla jíst svýho bratránka, jinak by to asi nedala...

leon...já jsem omajdy moc nedávala, ale dneska jsem dělala vepřový maso s takovou hnědou omáčkou :grinning: říkám tomu miš maš s rejží, tak jsem malý odebrala rejži a trochu jí na to tu omáčku dala, předtim měla polívku a já čuměla kolik toho sní..normálně tolik nebaští...třeba ty sklenčky od Hami sní jen půlku občas 3/4 :-/

telull... my jsme byly v pátek ráno nakoupit a z ničeho nic jsme s malou dostaly hroznou rýmu...z pátky na sobotu malá vůbec v noci nespala, pořád chrochtala a jak ležela, tak jí to teklo do krku a kuckala, takže děs..ale přes den byla celkem dobrá... jinak my na rýmu používáme Libenar, ale koupim takovej ten sprej s mořskou vodou.. jo a máme homeopatika... ty jí taky zabírají

nency... malá mi taky věčně vypíná pc, už jsem to i zabarikádovala stoličkou, ale tu se naučila odsunout a podleze židli a je u "zdroje" :grinning: Ty jsi Danče dávala ty křupky poprvý? si pamatuju,když jsme je dali poprvé Natálce, tak je zkoumala v ruce, nevěděla co jako s tim má dělat...teď je bere z krabičky po 5ks a rve si je do pusy :wink:

luci81...jo taky házim banán rozmačkanej do jogurtu třeba...ale jablka ne :-/ dneska jsem si teda jablko dávala a malá ho chtěla do ruky, tak tady s nim chodila a oslintávala ho, asi ji chutná, že je šťavnatý, ale jak ho nastrouhám tak to nechce... pleny sleep and play jsme měly jen jednou, a to jsem měla teda vztek, pročůravala mi je, takže k nám už nesmí :wink:

ufff...pardon za sloh :grinning:
24. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ahoj holky,

vítám Berunku :slight_smile: Ale pamatuju si, že občas napsala :wink: A pak mě v tom utvrdily fotky, protože jsem si říkala, že už jsem tě někde viděla :grinning:

Já jsem včera přijela ze školy docela brzy. Tak jsem jela hned za dětmi ke tchýni :wink: Elinka se akorát vyspala a když jsem přišla, tak radostí nadskočila a začala tleskat :dizzy_face: To bylo krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No a když jsme odjížděli, tak mě nas.ala tchýně!!! :angry: Já něco říkala manželovi a ona se do toho hned plete!!! No fakt jsem měla vztek. Otočila jsem se, pozdravila a šla pryč! :angry: Baba jedna!!!
Dneska jsme poklízeli, na oběd jsme si zašli do hospody a odpo jsem byla s Honzíkem u mamky, Eli byla s manžou doma :wink: Před chvílí jsem dožehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, Pauli - gratuluji k chození :slight_smile:

Beru - a třetí Elišku mám já :grinning:

Telu - to jste tam měli pěknou zimu!!! Brrrr :confounded: Tady bylo přes den tak -7 st.

Luci - sleep and play jsem měla jen jednou, ale nevyhovovaly nám. Hned jsme je pročůrali :confounded:
Klasický pampersky nám vyhovují, zkoušela jsem i Tesco, ale po těch se mi Eli osypala... :confounded:

Pauli - jídlo dávám jen jedno, myslím, že víc by toho nesnědla... A Honzík jí dodneška jen jedno jídlo. Už pak nemůže druhý, když má polívku...
24. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
leonik:pampersky kupuju v DMku,mam tam ruzny slevy a slevovy kupony,tak nakupuju vetsinou tam. nebo v tescu,kdyz je nejaka akce :wink:
to jsem rada, ze Vojtikovi kuskus chutnal :slight_smile:
sluni:to bych taky mohla zkusit...kuskus s jogurtem, to eli jeste nemela
chnapik je dobrej :grinning:
me eli prestala ty krupky uplne jist. kdyz ji je dam,tak to po me haze a chce neco jinyho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci:me eli samotny nastrouhany jablicko taky neji,ale kdyz ho do neceho primicham,tak to sni. davam ji ho do jogurtu, do kase....kdyz ji ho dam do ruky,tak to taky spis zuzla a je to pak vsude po byte :unamused: miluje banany, ty by mohla snad kazdej den a kdykoliv....
24. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
čauvec holky tak se mi zas podařilo přízpěvek smazat :angry: tak ještě jednou no aspon vím jak je nency :grinning:

noc byla hrozná bo malá má hroznou rýmu úplně jí to tam lítá ten sopílek z nosíka až dolů.Mi ještě pořád lozíme po čtyřech. Strašně se jí líbí přehrabovad DVD to je pak u nás jak v tanku a ještě když sem tam něco rozdrobí a vyháže nějaké věci z kuchyně :angry:

pauli:já dávám polívku a ještě jí naberu druhé ale tomu taky už moc nedá ale aspoň něco. Kuskus Miluuuuuuuuuuji :dizzy_face: . banány vůbec nechce

luci:já sem tam koupím když není nic jiného bo u nás na vsi si moc vybírat nemůžu a teď mi to docvaklo že má sem tam nějakou vyrážku takže mají už smůlu. Kupovala jsem hodně ty zelené jedntácké a ty byli super bo nikdy nebyla mokrá.

berunka:ahoooj

pauli, luci: gratulace k chození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás taky letí chnapík a taky na políčku v jetelíčku atd....

zany:tchýně :grinning: :grinning:
no mi máme jít v sobotu na krojovaný ples a jak to vypadá tak holky začínají být nemocné tak nevím i když tchýně si poradí za drmo jí babi říkat nebudou :grinning:
25. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Joli rymu vam nezavidim t je u tech prcku sileny:( my jsme s ni bojovaly pres tyden,do toho zacla trochu kaslat takze sila.V noci odsavani vysavacem,nas asi sousedi vystehujou:slight_smile:)
Ja jsem ted zacala davat jidlo co jime my,samozrejme ze ho minimalne solime a korenime kvuli Eli a my si to kdyztak dokorenime na taliri.Takze takhle mela kureci v mrkvi,rajskou a jatrovou omacku s ryzi a jak si mlaskala.a uz se snazim davat polivku i druhy.Ale u nas je to vetsinou tak ze sni polivku a odpadne a po spanku si da druhy jidlo.
vcera mela zrovna s nama vybornou brokolicovou kremovou polivku:slight_smile:
25. led 2010 v 09:38  • Odpověz
luci81- my jsme celkově po pemperskách byly osypání a jakoby pořád byla mokrá, takže jsme na Happy. Jinak moc gratulka k chození :grinning:

paulinka80Taky gratulka k chození. Teda vy už umíte i zvířatka? No u nás jen pozná kačenky, jakože gagy a to jen proto, že je má do vody. Zatím dávám k obědu je jeden chod, ale na dvakrát. Po chvilce se vzteká, takže jí pustím a pak někdy dojí zbytek. Já teda dávala i plenky z hyperky a taky v pohodě. Tesco jsem nezkoušela, to tady nemáme. Nejbližší je v Olomouci :grinning:

leonik- podle popisu té vyrážky není to pásový opar? Já ho měla a bylo todost nepříjemné.

sluninka- hlavně, že jste si oslavu užili. Fotky rozhodně dodej. Těším se na ně, když jsou holki stejně staré :grinning: . Jinak rýma na ustupu, hurááá :grinning:

No a dneska jsem se dočetla že ve středu má být až mínus 25, stráááášně se těším :angry:
25. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
tak pár foteček hier.. http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=570163&vReferer=%2Fphotos%2Fsluninka

mě teda naštvalo Tesco s plenama..ty fialový byly super, ale teď jak jsou zelený, tak nemají vzadu gumičku, takže ta plenka prostě odstává od zadečku a to mě teda vytáčí... takže my nadále zůstáváme u plen z DMka Babylove, ty jsou prostě uplně bezvadný..teda pro nás :wink:

beru...taky Natýnce dáváme jídlo ce dělám nám..jen omajdu třeba odeberu, víc ji naředím a dohustim krupičkou :wink:

tellul..zrovna jsem na vás myslela, jsem koukala na regiony kde jsou krutý mrazy :-/ to je hrozný..my tu máme -6° ale venku fouká a je vlhko, takže zima uplně hnusná :confounded: závidim rýmu na ústupu... Naty začala pochraptívat, ale jen ráno..teď je ok, tak doufám, že už je to u nás taky "na ústupu" :grinning:
25. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahojky holky,
my jsme dneska byly na plavání,Anetka spala cestou tam,pak se mi jí cestou zpátky nepodařilo udržet a usnula :confounded: pak jsem uspávala od jedný do půl třetí a nakonec jsem to vzdala.Teď jsem jí dala mamce,tak si hrajou,jsem zvědavá,jestli nebude navečer protivná,ale snad jí ta celkově třičtvrtě hodina stačila.jinak my uspáváme po obědě tak,že jdu s nií do ložnice,dám jí do postýlky,čtu si a ona tak do půl hodinky usne.sama by tam řvala :confounded: Večer tam s ní většinou taky jsem,pokud neusne už u kojení,ale už se mi podařilo párkrát ,,zdrhnout,,a a ni si toho nevšimla a usnula.Ve dne jak je světlo,tak sama bejt nechce.

berunka-moc se omlouvám,ale já si Tě nějak nepamatuju :sweat_smile:,ale určitě se tu uhnízdi :grinning: jestli se Ti tu s námi bude líbit.V jiném tématu(apgar skóre)jsem koukala,že jsi psala,že je Elinka předčasně narozená.O kolik?Anetka je o pět týdnů dřív.Taky si sama bez opory nesoupne.To se jí podařilo jen jednou.

pauli-gratulka k chození :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My jsme se vsadili s manžou,že nebude do konce měsíce chodit sama,protože se k tomu pořád neměla a teď jsem prohrála.Budu mu muset udělat chlebíčky :grinning: Jídlo dávám jedno,ona toho zase tolik nesní,jak tu někdo psal,to by byly pidi porce :grinning:

joly-my jdem v pátek u nás na hasičskej ples a v sobotu na karneval.Anetce jsem ušila masku zajíčka,jen nevím,jeslti si budem mít kam sednout,než se vyspí,tak počítám,že tam bude plno :unamused:

leonik-doufám,že to ten pásový opar jak píše tel nebude.

Holky se tu bavily o tom,jestli umí zvířátka,tak Anetka umí bů,čiči,haf,prasátko,pak takovej zvláštní zvuk jako že troubí jelen,káká-všichni opeřenci :grinning: klape pusou jako ryba,dělá čerta,šš-mašinka,brrm-auto,fů-vítr,haha-koník,děda,bába,táta,ale hlavně pořád říká-co to je?No a máma ne a ne :frowning2:jo a ještě dělá ježka-píchá se prstem do nožičky,to je sranda :grinning:

K těm plínkám,já je dřív používala a nic.Jinak kupuju v Hypernově ty euroshopper,nebo Albert i Tesco,když je dobrá cen atak Pampers,ale u žádných se ni to nikdy nestalo.Happy jsem kupovala když se narodila,byly asi jediné malinkaté-do 2kg :slight_smile:
Ještě tu byla řeč o žehlení-kokám,že jsme asi jediná,koho celkem baví :slight_smile: Anetku taky,dám jí to na zem,ona se v tom přehrabuje a já jí to postupně kradu :grinning:
25. led 2010 v 15:47  • Odpověz
sluninka-psaly jsme současně-dort vypadá mňam,mňam :wink: a domeček s míčky teda taky nemá chybu, to by se anetce taky líbilo je vyhazovat :grinning:
25. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.