• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Luci Elinka je o necelý měsíc dřív. Měla jsem termín 4.ledna a narodila se 10.prosince.Ale krásně to všechno dohnala.Teď má něco kolem 10kilo.Co vy?A to že si mě nepamatuješ vůbec neřeš :wink: já jsem tu byla myslím jen krátce.Ale teď se polepším:slight_smile:
25. led 2010 v 16:18  • Odpověz
luci...Natálky bratránek vzal celou tu krabici a vysypal je na malou, po dlouhých hodinách co jsme ty míčky uklidily do domečku tam celkem zůstávají..občas o nějakej zakopnu nebo něco odsunu a najdu tam nějakej kousek, ale jinak jsou celkem pořád uklizený...malá je nevyhazuje, spíš se v nich jen válí :wink:
25. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dneska jsme byli za kamarádkou v Praze :slight_smile: Honzík nešel do školky... Srazík super, děti si to v Človíčkově užily, jen já tam měla výstup s jednou paní!!! :angry: Honzík skákal na trampolíně a všimla jsem si, že paní tam na něj něco láteří, že asi padá na tu holčičku. No tak jsem ho pak dvakrát napomenula a holčička pak šla ven, Honzík se tam dral taky a paní najednou vystartovala, Honzíka drapla, div s ním nezatřásla a sundala ho dolů. :angry: Tak jsem jí řekla, že se mi to fakt nelíbí co s ním dělá a ona hned začala, že už tam do ní před tím strkal a kdesi cosi. No vzhledem k tomu, že viděla, že na něj hudruju a že k němu patřím, tak mi to mohla říct a ne tam s ním šmíkat!!! :angry: A já jí hned vynadala, že neví, že na trampolíně se skáče bez bačkor :grinning: Baba jedna!!!
Cestou domů Honzík usnul a Eli taky. Tak snad budou večer spát bez problémů... Teď mi jeli s manžou ještě do lékárny :slight_smile:
Jinak dneska ráno jsem byla u dr., na proktologii. Od porodu Eli mi vystupuje konečník a to i když si sednu jen na bobek :unamused: Takže jsem se konečně objednala a dneska šla. Strávila jsem tam hodinu než jsem přišla na řadu :unamused: Ale doktor mě nepotěšil. Prý pokud mi nezaberou prášky, tak je to na operaci :cry: Teď budu brát měsíc prášky a pak se uvidí... Tak snad to pomůže, protože na operaci bych nerada. Jedna mi s konečníkem stačila :confounded: A za další, protože se mi občas objevila krev, tak jdu na kolonoskopii (vyšetření střev přes konečník) No jsem z toho špatná, protože jednou mi to dělali a je to dost nepřijemné a bolí to :unamused:

Večer vás dočtu, teď jdeme na večeři :slight_smile:
25. led 2010 v 18:42  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: Téda tady toho zas je :sweat_smile: Budu mít co dělat, než to dočtu :sweat_smile: Včera v noci jsme se zas vůbec nevyspali, Vojta vstával opět v 1 ráno :unamused:Oba mají pěknou rýmu, no a dneska začal manža, tak čekám, kdy to drapnu ještě já :stuck_out_tongue_closed_eyes: vojta je celý dny protivnej, není s ním k vydržení, zejtra musím zavolat dr. a zeptat se jí na nějaký iný homeopatika na ty zuby :rolling_eyes:klubou se mu zas další dva, a je to pěkně znát :rolling_eyes:Ve středu má být u nás -25 přes noc, tak asi Leu odhlásím ze školky, páč stačí že jdem každý ráno do školky v těch -7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:Ven chodíme vždycky jenom na půl hodiny a pak nás mráz zažene zpátky do tepla :grinning:
jdu vás dočíst :slight_smile:
25. led 2010 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
beru: no vůbec nevadí, právě naopak, aspoň nás tu bude víc :slight_smile: Některý holky už sem přestaly chodit úplně :unamused:

sluni: pěkný fotky, krásnej dortík :slight_smile: Natálka má pěknej domeček, taky jsme měli v plánu něco takovýho koupit Vojtovi, ale nakonec jsme usoudili, že bysme se tady už nehli :confounded: Já když mám žvejkačku, tak Vojta mě zas napodobuje, a žvejká taky :grinning: :grinning: ty plenky z dm-babylove používám taky, ale gumičku vzadu nemají :confused:

pavli: vojta taky po mě křupky začal házet :grinning: Jóó, když přijdu se sušenkou, tak tou nepohrdne, ale křupky už nee :grinning: Tak teď zas kupuju ten kukuřičnej plátek, aby to zas jinak vypadalo :sweat_smile:

telu: nestraš s oparem :confused: snad ne, má to hlavně v místě, kde končí plenka na zádečkách, tak na každý straně to má jako červený a suchý dva flíčky :sunglasses: Dneska jsem koupila infadolan, tak ta vyrážka je pryč, dávám mu ještě do plínky na záda látkovou plenu, aby ten papír neměl přímo na kůži a vypadá to už líp jak včera. No je to těma plínama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci: teda kdybych takhle uspávala VOjty, a ještě si četla, tak bych měla knihu za chvilu nadranc :grinning:A vůbec, stačilo by, kdybych byla v ložnici a on mě tam viděl, tak by dělal lotroviny a nespal by vůbec :sweat_smile:A to leží anetka v klidu, když ji máš v tý postýlce a seš tam s ní? :sweat_smile:

Tak Vojta už taky umí hodně zvířat, atd..ani to nebudu vypisovat, páč je to na dlouho. A umí už konečně i máma, jinak už dlouho opakuje, když řeknu bábička, tak hned řekne bába, pak de-da, te-ta, táta :sweat_smile:Lea je podle něj A, A :grinning:když mně něco podává, tak řekne na, ale pak se vzteká, když mu to vezmu a řeknu dík :grinning:

zany: vy jste si dneska zas pěkně užívali, jo :slight_smile:Teda tak snad to vyšetření bude dobrý, nejhorší na tom je, že když už to máš jednou za sebou a víš do čeho znova jdeš :confounded:Lepší nevědět :unamused:
25. led 2010 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
leon..a který používátééé? :confused: my kupujem takovou tu velkou krabici Aktiv Maxi 7-18kg a gumička tam je :wink:
25. led 2010 v 19:53  • Odpověz
sluni:moc hezky fotecky, dortik vypada bajecne :wink: mnam mnam,jak s oblibou rika elinka :grinning:
asi taky vyzkousim ty plenkdy babylove z DM v ty velky krabici, uz jsem je chtela prubnout davno....
eli umi taky napodobovat dost zviratek a jinych veci,ale nechce rikat tata....to rika gaga, kdyz neni manza doma,tak chodi k fotce,kde je on, ukazuje prstem a rika gaga. pritom gaga je u ni i kacenka :grinning: tak v tom mam trochu zmatek :grinning:
leonik:ja ji ted taky davam ty kukuricny chlebicky,kdyz krupky uz nechce :slight_smile: presne jak rikas, kdyz prijdu se susenkou,tak po ni chnapne vsema deseti :slight_smile:
zany:koukam, ze se s honzikem nenudis :wink: drzim palecky,at je vysetreni OK!!
25. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
s těma sušenkama je to asi všude stejný :grinning: si vzpomínám jak jsme byli celá rodinka nakoupit, manža jí vezl ve vozejku a šli napřed pro čokoládu, já se vracela pro vajíčka (nepodstatný teda :grinning: ) dojdu ke košíku a říkám, ježiš bílou čokoládu? tu nejíme..manže se smál a říká ať se na ni podívám, Natálka si ji "půjčila" z regálu a začala kousat i přes obal, ehm dostala se k ní a manža už ji nechtěl vracet no :grinning:

pauli... tak u nás jede tata ve velkým, nic jinýho nechce říkat, teda jo, ale hrooozně málo... si Elinka na tatínka dělá vlastní názor, ale teda gaga..no nevim :grinning:
25. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
sluni: používáme právě taky ty z tý velký krabice, vel. máme teda 4+, ale gumka tam fakt není, a nikdy nebyla ani v těch, co jsme je kupovali jen v tom igelitu :confused: Tak jsem z toho blázen :grinning:dobrý, s tou čokoládou :grinning: :grinning:

pavli: tak táta u nás jede už odmalička nejvíc :grinning: Však i mně říkal táta, páč máma mu nějak nešla :grinning: Až teď nedávno se to naučil :sweat_smile: Až je omrzí kukuřičný chlebíčky, tak budem muset vymyslet zas něco jinýho :grinning:
25. led 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
leon... :grinning: tak to je mazec..já jsem přestala kupovat trojky, protože ty tu gumičku neměli, ale teď jsem zkusila 4 a zase tam je :grinning: to fakt nechápu :grinning: jako že by dělali 2série? :grinning: kupuju je ve 2 různých obchodech a je tam...Ty vogo, jsem z toho mimo :grinning: kde je kupuješ? odkud vůbec jsi?? (se ptám jak kdyby z Marsu :grinning: to néééé :wink: jen to nechápu) :grinning:

se picnu :grinning:
25. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
sluni:cokolada :grinning:
sluni,leonik:tak se holky domluvte, maji ty babylove gumicku nebo ne?? :slight_smile: at nekoupim nejaky blby :wink:
eli porad rika mama,ale tata proste ne a ne. a taky casto rika nam nam....tak treba dneska jsem se prevlikala rano a ona jak videla moje prsa,tak zacala delat nam nam,silene se u toho olizovala a usmivala se :grinning:
25. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
já bych je bez tý gumičky jinak nekupovala :grinning: proto jsem zkusila ty zelený tesco a už je zase nechci...bez gumičky nebrat :grinning:

si snad jdu dát pivo nebo nevim :grinning:
25. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
pauli..prej ňam ňam :grinning: ale šikulka, ví co je dobrý :grinning:
25. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
holky tak koukam ze s krupkama je to vsude stejny.u nas pres Vanoce kdy jsme ji dali ochutnat cukrovi hazela krupky na zem:slight_smile:))
Sluni ty jo tak to bych od vas mela jednu plenku z DM vyzkouset jestli by nam taky nesedely:slight_smile:
25. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
sluni: no od Brna přece, néééé?!! :grinning:Tak teda nevím, co to tady u nás prodávají :stuck_out_tongue_closed_eyes:asi na nás gumičky už nevyšly, tak je máme bez :grinning: :grinning:my kupovali kdysi ty 3, tam nebyly, jak píšeš, no a 4 jsme nikdy nekupovali, páč jiná značka vel.4 nám nepasovala, tak jsme přešli na 4+ a 5 vel. :sweat_smile:Tak asi budeš muset u vás koupit ty 4+ a podívat se jestli jsou s gumičkama :grinning:

pavli: tak hlavně aby to nedělala Eli ještě ve třech letech :grinning: :grinning: Nam, nam je u nás taky skoro celej den :sweat_smile: Dneska jsme si zas s manžem říkali, kdo ho bude živit v pubertě, když toho už teď tolik sní :grinning:
25. led 2010 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
beru...není problém :wink: Ti ji na vyzkoušení dám :wink:

leon...kurňajs, na ty už nemám slevy :grinning: ale jak dojdou, tak beru 4+ a dám Ti teda vědět :grinning: a pak je spolu zažalujem o doživotní zásobování kosmetiky DM :grinning:

jinak teda u nás křupky pořád fungujou... ale už je hcytřejší..když jsme si dávali rohlík se šunkou třeba, tak jí kdysi stačil rohlík a byl klid, ale teď? člověk ji dá kousnout rohlíku a ona si to otočí a okusuje šunku :grinning: divný :confused: :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
sluni: tak to by nebylo špatný :grinning: :grinning: No jo, jsou ty dětičky ale mazaný, co, už vědí co je lepší :grinning: Heleď, a co ostatní lednovky z koníka, scházíte se na nějaký diskuzi jinde, nebo už ne?
25. led 2010 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
Už jdu spat, Vojta chvílema pokňourává, tak kdoví jaká zas bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Dobrou :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz
leon.. dětičky jsou chytrý :wink:
jojo občas se scházíme, spíš ty pražský..mimopražský ale občas taky..teď holky plánujou mini dovču v penzionu...přestěhovalo se to na facebook, vznikají nový a nový spory..ale ono je to všude stejný..prostě ženský... :wink:
25. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
dobrou :wink:
25. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Sluni teda pockej,si to tad ynekdo precte a zase bude na FB halo :grinning:
25. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
beru..to neřeš... je to můj názor, nic špatnýho nepíšu, nikoho nepomlouvám...holky co se vidět chtějí, tak se vidí..i když teda některý jsou moc daleko :frowning2: to je jedno
25. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
Sluni jasny,to byl spis žert:slight_smile:
25. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
čauves maminky jaka byla noc?u nas celkem dobry,v pul 4 se vzbudila na dudlika a v sest teda vstavacka definitivni:( takze jsem lehce mimon:slight_smile:
26. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky!
Téda tady toho je, to vůbec nevím jestli stihnu zpětně dočíst, ale večer se pokusím. :grinning:
Dneska ráno mě vzbudilo klepání na dveře, nejdříve jsem myslela, že si Kája nebo manža zabouchnul klíče, ale
byla to sousedka s dotazem jestli nám teče voda. Bohužel netekla, tak jsem jí to řekla, ale nechápu proč to
musí řešit v půl 8 ráno. :astonished: Venku asi zase prasklo nějaké potrubí, ale už jí zase pustili, tak jsem ráda. :slight_smile:
Včera jsem si objednala přes internet novou autosedačku Romer, tak se těším až přijde. :slight_smile:
Dneska mě mají přivézt golfky Multiway. Sehnala jsem bazarové přes MMB za super cenu, tak jsem zvědavá jak
budou ve skutečnosti vypadat, ale podle fotek super. Akorát jsem musela slevit na té barvě, chtěla jsem růžové, ale ty se mě nepodařilo za levnou cenu sehnat, tak budu mít modro-žluté. :slight_smile:
Danča už zase volá, tak snad se sem dostanu ještě večer, abych stihla dočíst. :slight_smile:
26. led 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas dneska noc celkem dobra...tuk tuk :wink: eli se probudila ve tri, v pul sesty a v sedm teda vstavacka :unamused: ale celkem jsem se po dlouhy dobe vyspala :slight_smile:
eliska si dneska konecne prestala sundavat boticky, musela jsem ji tam udelat ale uzel a tak nema sanci.ani se nevzteka, ma je na nozicce a tapka si tady v nich...tak mi udelala radost :slight_smile: ona si je porad sundavala a vyndavala z nich tkanicky,ktery pak cely ozuzlala :angry:
nency:to sousedka fakt mohla pockat a neklepat v pul 8...to je na zabiti :angry:
multiway mame taky, jsem s nima moc spokojena....jsou krasne lehoucky a proste bezva.
A jakou barvu autosedacky jsi objednala?
26. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Pauli jaky boticky mate na doma?predpokladam ze mluvis o golfkach Multiway vid?ja taky premyslim jaky poridime.takze rikas ze tyhle jsou super?
26. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Beru boticky mama kozeny,kotnickovy na tkanicky....staly asi 800, celkem palka na to ze to je na par mesicu,ale doktorka mi rikala, ze mam koupit tyhle az zacne chodit kolem nabytku, ne backurky, protoze ty jsou pry moc mekky. takze jsme koupili asi pred 2 mesicema boty za 800, eli si je porad sundavala, nechtela je a ted kdyz uz ji budou za chvili maly,tak se umoudrila a botky ma na nozicce v pohode...no potvurka mala to je:angry:
jojo mluvila jsem o golfkach multiway, uz s nima par mesicu jezdim a jsou fakt super. ma je i rymeska,co sem obcas chodi a taky si je chvalila :wink:
26. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahojky holki, tak u nás noc docela v pohodě, jenom s tou rýmou máme problém. Bára jí už nemá, ale mám jí já. Takže mě nebudili děti, ale rýma.
sluninka- fotečky moc pěkný. sluší vám to. Dneska jsem zvědavá kolik těch stupňu venku bude, straší nás straší :angry:

luci- teda vy jste s tím mluvením šikovní. Koukám koukám. U nás nic moc, jen takový základ, ale zvířatka vůbec.

berunka- DBára se taky narodila o měsíc dříve a dohnala to nádherně... dokonce předehnala :grinning: . Má 13 kg. Jinak Bára ty křupky baští, už jsme zkusili i ty lehce solené a jsou mnamka

zany-je mi líto, že máš takové problémy, ale neboj všechno bude zase ok :slight_smile: . Jsme tady všechny s Tebou :slight_smile:

leonik- s oparem nestraším, jen se ptám a doufám, že to nebude on. Jak já vám zavidím ty zvířatka, Bára se nějak nechce více rozpovídat.

Hele holki, jak vám prcci snášejí boty a ponožky? Taky sundávájí?
26. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahojyk holky,
zany-to jste si to hezky užili a dobrý,jak jsi to paní vrátila :wink: je mi taky moc líto,že máš takový potíže,budem držet palečky :wink:

berunka-u nás noc hooodně v poho,už druhou noc spí od 19.30 do 7.00 :grinning: ťuk,ťuk,dopufám,že to nezakřiknu a dneska si to nevynahradí.Anetka je 3.12 a měla být až 6-8.1

leonik-to víš,že mi v postýlce při tom uspávání neleží :grinning: stoupá si,sedá,dělá blbinky,ale pak si nejdnou lehne a spí.No teda někdy je řev,jako třeba dneska a musím jí uspat ručně :confounded:

pauli-Anetka říká táta už hooodně dlouho,ale teď třeba říká baba-babičce,žábě i rybě :sweat_smile: jen je to pokaždý malilinko jinak.Nepotí se Elince v těch botičkách nožičky?Já dávám Anetce bačkůrky,má je skoro celej den,protože máme plovoucí a bojím se,že si rozbije ....Nejdřív měla plný,teď má,,děravý,,,ale stejně má spocený nožičky :frowning2:

telullah-jé to jsem asi nějak přehlídla,nebo vypustila z hlavy,že je Barča taky dřív.Nebo jsi to tu možná nepsala.
Anetka si botičky nesundává,zavazuju jí je na kličkua tu pak ještě jednou na uzel,takže to nerozváže :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak by byly dole :grinning:

už se tam vrní,tak budu končit.to jsme ještě chtěla njít něco bráchovi k narozkám,tak snad pozdějc.

jo sluninka-točený by nebylo špatný :wink:
26. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.