• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Tak kousíček jsem dočetla, ale musím hned napsat než to zapomenu. :grinning:
Paulinka
autosedačku jsem objednala myslím, že stejnou jako Ty. Romer Duo plus isofix, barva Felix. Ještě se mi líbila ta druhá šedivá, už nevím jméno, myslím Alex. Nad tou jsem váhala také, ale nakonec vyhrála šedivá Felix, tak už se na ní těším. Dnes psali, že už jí odeslali, tak to je teda fofr. :grinning:
Botičky máme na doma také, mě říkala mudra to samé, že bačkůrky jsou moc měkké, tak jsme koupili kožené kotníčkové Fare. Ze začátku si je neustále sundávala, ale už si na ně zvykla, ale musím jí je vždycky po nějaké době na chviličku sundat, protože se jí potí nožičky, tak vyndám z nich i tu vložku, dám na topení a za pár minutek jí je dám zase. :slight_smile:
luci
s mluvením je Anetka šikulka, Danča toho tolik ještě nenamele, ale zato umí řvát jako lev. :grinning:
tellu
to s tou rýmou se dalo čekat, že jí chytíš také. Většinou se vystřídá celá rodina. :grinning: Teď čtu, že Bára je o měsíc předčastně narozená, tak to bych nikdy nevěřila, že to mohla tak rychle dohnat, no spíše předehnat.

Mám už ten golfáček. Paní ukecala svého manžu, aby mi kočárek dovezl přímo domů, tak jsem byla ráda.
Kočárek vypadá zachovale, je ještě i v záruce. Akorát jsem si ho musela celý umýt, protože paní se na nějaké mytí kočárku vykašlala, tak jsem byla docela překvapená, protože já, když něco prodávám, tak se snažím, aby to bylo čisté a vyprané. :slight_smile:
Tak jdu vás zpětně dočítat.
26. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Téda holky, číst do pozadu je docela legrace, nejdříve jsem nechápala o jakých že gumičkách se vůbec bavíte. :slight_smile:No pak jsem se dostala k jádru věci. :slight_smile: Já kupuju jenom Pampersky, nám vyhovují, jiné jsem nezkoušela.

sluninka
moc hezké fotečky, domeček by se Danče také libil, ale nemáme na něj místo, tak nebude. :slight_smile:
leonik
pásový opar to určitě nebude, podle toho co píšeš, tak je to z plínek. :wink:
zany
ty zdravotní problémy fakt nezávidím, ale snad to bude v pořádku. Budeme ti všechny držet palce, aby léky zabraly a nemusela jsi na žádnou operaci. :wink:
S tou trampolínou to je taky síla, myslím že paní to zase tak zle nemyslela, spíše se bála o tu svojí holčičku.
Ale sahat na něj fakt nemusela, stačilo kdyby mu řekla, co se jí nelíbí. Když se sejde více dětí, tak někdy
nějaký rozbroj vznikne. Mám také pár vzpomínek od Kájiny. :wink:

Tak už asi více nedočtu, přišel manža, musím dělat večeři a taky Danina už mi vyhání. :slight_smile:
26. led 2010 v 17:46  • Odpověz
čauvec holky tak jsme nemocní :unamused: Lea zatím jenom rýmečku . Ale Jolanka má celou jednu plíci zacpanou a špatně se jí dýchá. A k tomu takovou tu hustou zelenou rýmu.

luci:tak si to užíjte na plese :wink: . s tím žehlením smekám já žehlím jen to nejnutnější co by vypadalo blbě nevyžehlené :grinning:

sluninka:jj Babylove jsou super a to jsi mě teda překvapila že ty fialový tescový už nejsou :angry: kupovala jsem je při Jolči tak jsem si říkala že se na ńě musím kouknout.

Dneska jsem úplně vyfluslá balila jsem a posílala Orbitrek dovezla(tak tak jsem ho narvala do auta a ještě půlka trčela ven) jsem ho na poštu a paní když vyděla tu obrovskou krabici co vleču tak mě upozornila že se dá posílat jen do 30kg. Dali jsme to na váhu a vážilo to 29,5 :grinning: měla jsem štígro :wink: . Dost by mě to vytočilo kdyby ta námaha byla zbytečná (namohla jsem si záda ještě že manža není doma bo chodím jak stařena :grinning: tak by se mi smál)
26. led 2010 v 19:16  • Odpověz
my mame na doma botky celokozeny od Pegresu a byly i za super cenu - 360kc. a maji atest od zirafky:slight_smile: taky na chvili pres den sundavam,nema sice teda uplne zpoceny nozky,ale aby trochu vyvetrala:slight_smile:
26. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
luci:Eli mela botky dneska poprvy vic jak 10 minut na sobe :grinning: no tapkala v nich cely dopoledne a nozku zpocenou nemela....ale taky budu pres den sundavat,aby vyvetrala a odpocinula si od nich :wink:
dneska mi krasne vytuhla u obeda. Dojedla to a najednou vidim,jak ji pada hlavicka, podeprela si ji hrneckem a normalne usnula. to se u nas taky nestava, vlastne jeste se to nestalo nikdy,az dneska.
holky a pozor, po koupani rekla poprve tata....no mely jste videt,jak byl manza stastnej :slight_smile: jsem to asi privolala,jak jsem vam o tom vcera psala :slight_smile:
jolo:at jste zase u vas vsichni brzo fit :wink:
nency:jojo taky mame felixe,az ti prijde,tak dej vedet, jak se ti libi. jsem ti rikala, ze je to rychlovka,to dodani pres motodum :wink:
telu:ja taky delam na botce klicku a pak uzel, ponozky si obcas sundava,ale spis ne nez jo :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska dopoledne jsem se dojela objednat na to vyšetření, tak jdu 26.2.... Měla jsem jít dřív, ale jedu zrovna do školy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No vysvětlili mi co a jak a hlavně jsem se domluvila, že mi to budou dělat ne přímo pod narkózou, ale něco podobného. Mě to tenkrát docela dost bolelo a radši bych šla potřetí rodit :grinning: Pak jsme vyzvedly s Eli Honzíka a frčeli domů. Honzík šel dneska po obědě, protože měla přijet kamarádka, ale kvůli počasí to zrušila :confounded: No nedalo se nic dělat. Eliška mi usnula cestou do města, tak jsem nepředpokládala, že bude chtít spát, ale usnula krásně a spala přes 2 hodiny :dizzy_face: My si s Honzíkem zatím hráli :wink:
Odpo jsem tu pak byla s nimi sama, manža jel zas natírat a Eli pak byla protivná :confounded: Honzík jí ještě poňouká, tak tu byl zas řev :confounded: No ale oba usnuli brzy, tak je klid.
Vybíráme Honzíkovi nábytek do pokoje. Není tam kam co dát, tak jsme to dneska řešili a něco vybrali. Zůstane mu to pak i na baráček :slight_smile:

A vy jste mi ale kecalky :grinning:
Nevím jestli si pamatuju všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sluni - hezké fotečky :slight_smile: Pár balonků jsme taky měli a pořád jsem je lovila. Ani nevím jestli jsou všechny :grinning:

Ty jo, to jsou vaše dětičky šikulky, když takhle žvatlají. Honzík taky kecal brzy a Eli moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: No pro ní je snad všechno táta :grinning:

Joli - to je mi líto, že jste nemocní! :frowning2: Snad budete brzy fit :slight_smile:
S tím Orbitrekem jsi měla štěstí :grinning:

Pauli - já mám těch kuponů do DM celkem dost a nepoužívám je, tak pokud bys chtěla, můžu ti je poslat :wink: Já pampersky kupuju spíš v akci než v DM...

Jinak holky, kdo používáte DM plenky, tak kupony taky mám, tak ráda pošlu, hlaště se :slight_smile:

Nám vyhovují Pampers :wink: U Honzíka jsme používali chvíli i Huggies a i přes gumičku se prokadil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A fialový Tesco už nedělají? :confused: Já myslela, že pořád jo? :confused:

Telu - no Bára to hezky předehnala :grinning: Ani já si nepamatuju, že bys psala, že je dřív :confused: :sweat_smile:

Nency - tak to jsi koupila dobře :slight_smile: Akorát škoda, že to paní neumyla, hned by byla radost větší, co? :wink: Kamarádka tyhle golfky měla taky a byla spokojená :wink: A na barvě nezáleží :wink: My máme kočárek modro zelený :wink:

Botky má Eli ještě po Honzíkovi. Nosil je hlavně do kočárku :wink: Kupovala jsem je u Bati ve slevě, protože to byly poslední páry :wink: A doma nosí Eli bačkůrky a i přes to, že je má otevřené, tak má nožičku taky zapocenou... :unamused:

Jinak vám holky děkuju za podporu :dizzy_face: Snad to dobře dopadne, hlavně, abych měla pokoj :sweat_smile:
26. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Pauli - ty jo, takhle hezky vytuhnout :grinning:

Telu - Eli si ponožky sundavala, bačkory jak kdy, spíš se jí rozepnou (má je na takový patent nebo jak to popsat...) a pak si jí někde zuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale někdy chodí i bosa :wink:
26. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Křupky Eliška pořád jí, ale jak vidí potvora něco atraktivnějšího, tak je nechce a hází je po zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
A víc už si nepamatuju :grinning:
26. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Teda zany,ty jsi se rozjela koukam :slight_smile:
jsi hodna, ze nabizis ty kupony,ale ja jich mam taky jeste hafo,takze zatim mi staci...v DM nakupuju dost casto, takze se body sbiraji lehko :slight_smile: ale jinak diky za nabidku :slight_smile:
ty fialovy tesco uz prave nedelaji, pouzivala jsem je docela rada,ale zacali misto nich delat zeleny a ty jsou na nic :unamused:
pridala jsem nejaky fotky a taky ten dnesni vytuh :grinning:
26. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Tak jsem hodila oběd na zítra do trouby a budu mít klid :wink: Dorazí kamarádka s holčičkou, tak nebudu muset vařit před tím než přijedou a nebo potom :wink:

Pauli - tak to jsem netušila, že je přestali dělat úplně. Teď jsem v Tescu dlouho nebyla a ani po plenkách nekoukala...
Fotečky hezký :slight_smile: Eli mě pobavila jak jste na té fotce s dortíkem a ona soustředěně kouká na dort :grinning: A výtuh taky dobrej :grinning:
26. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
koukám,tady to zase žije :slight_smile: šla jsem okouknout něco tomu bráchovi a zase jsem samo tady :grinning:

joly-téda,to jsi měla fakt jak se říká víc štěstí,než rozumu :wink: No na ten ples asi nakonec nepůjdem,hrají tu Božejáci,takže nejspíš samá dechovka tu já fakt moc nemusím :confounded: navíc nejde ani brácha,ani švagrovci...

pauli-super,že řekla táta :slight_smile: úplně to vidím,jak je pyšnej :wink: Mě se taky stává,že někde řeknu,že tohle a tohl eještě neumí a ona to začne dělat.anetka taky asi třikrát vytuhla u oběda.dvakrát se mi jí podařilo přenýst do postýlky.Fotky super,jak píše zany ta co kouká na ten dort nemá chybu :slight_smile:

zany-neviděla jsi včera jak se staví sen?tam dělali pokojíček-sice pro holčičku,ale mě se moc líbila postel.No celkově to bylo hezký,ale ty peníze-myslím kolem 160tis :astonished:

nency-paráda,že Ti ho dovezli,no,umýt ho mohla,já bxych to taky udělala,ale na druhou stranu trocha špíny,je ta nejmenší vada :wink: co si budem povídat :slight_smile:

Holky,já se teda moc často do Tesca nedostanu,ale mě spíš přijdou lepší teď ty zelený plínky-snad myslím ty co Vy.
Dneska jsem mluvila s jednou holčinou,má dvouletou holčičku,nějak došla řeč na to ,že jsem teprve dneska odstrojovala stromeček a ona říkala,že měli stromek jen do 26.12.že jí nebavilo neustále zdobit a zdobit,narozdíl od malé :grinning: tak jsem zvědavá,jak to bude příští rok s těmi ,,našimi,,prcky.Teda jestli se tu ještě budem scházet.
26. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Luci ja jsem se "desila" Vanoc uz letos.Stromecek jsme pro jistotu privazali a nastesti teda v pohode.Malou skoro nebral.Akort parkrat zkosuela moji trpelivost a i pres moje ne ne ne musela brnkat do ozdob:slight_smile:))

Fotecka spinkaci v zidličce božíííí :wink: nám takhle Ela vytuhla v den oslavy jejich narozek kdyz jsme pripravovali pohosteni.Tak jsme ji tam nechali aby jsme meli cas na pripravu,bala jsem se,ze by jsme ji vzbudili:slight_smile:

Holky vy co mate jednoho prcka,kdy se chystate na druhy pokud se tedy chystate?
26. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Tak jsme vybrali prádelník č. 5 a 6
http://www.idea-nabytek.cz/katalog/masiv/7str.jpg
a knihovnu 8011
http://www.idea-nabytek.cz/katalog/masiv/14str.jpg
:wink:

Luci - neviděla jsem to... Ale ty peníze bych za pokojíček nedala...
My jsme stromeček odstrojovali minulý týden a musím říct, že v pohodě. Už vloni si ho Honzík moc nevšímal, jen občas sahal na nějakou ozdobu a dobrý :wink: Přivázaný jsme ho neměli a kdyby nespadl na Štědrý den ráno, nebo spíš v noci, tak držel... :wink: Dodneška je nám to záhadou :confused: :sweat_smile:

Beru - já mám děti 23 měsíců od sebe :wink:
26. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Zany a jak spolu prckove vychazi?dobry?my bychom se chteli zacit snazit o prcka v srpnu.takze pokud vse pujde hladce tak Elince bude tak 2,5 roku kdyz se malinky narodi:slight_smile:
26. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj ženský :slight_smile: teda vy jste toho zas nakecaly dneska :confused: :grinning: Nestihnu to dočíst, pokusím se zítra :slight_smile:

zany: jé, co to je za nábytek, sháníme do našeho pokojíku knihovnu, taky z masivu, máme smrkovej pokojík od gazelu, ale chcou za knihovnu 4500,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:A to co máš v odkaze vypadá dobře, a ty ceny taky :slight_smile: :slight_smile: Budete to kupovat přes net? Hodíš mně odkaz na jejich stránky?Dík :slight_smile:

beru: my máme děcka bez 3 týdnů od sebe 3 roky :slight_smile: Plánovali jsme to tak, vyšlo to, a jsme spokojení :slight_smile: Děcka brzo po sobě, to bych teda nezvládla, páč hlídání žádný :confounded:
26. led 2010 ve 23:06  •  2 děti  • Odpověz
zany: já jsem ale bl... :grinning: Ona je ta adresa v tom odkaze. Tak to jdu ještě omrknout :slight_smile:
26. led 2010 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,

u nás je dneska -16° :astonished: Ještě že s Elinkou nikam nemusíme a Honzíka odvezl manža :wink: Má dorazit kamarádka s holčičkou, tak jdu ještě rychle vyluxovat, ať tu není takový svinčík :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odpoledne tu budeme mít synovce, tak budou kluci s manžou montovat :slight_smile:

Beru - někdy je to náročný.... Honzík Elišku pořád tahá, všechno jí bere, jeho věci nemůže atd. Možná je to tím, že je i kluk... Jinak jí má rád, hladí jí, povídá jí :slight_smile: Ale někdy je to fakt na blázinec :grinning:
Ale myslím, že jsou oba ještě malí, aby si byli parťáky, to podle mě přijde :slight_smile:

Leonik - já si říkala, že to tam máš :grinning:
Jinak manža to bude kupovat na prodejně a máme od nich už skleník a jednu komodu :wink: Za ty peníze si myslím, že to jde a kvalita taky v pohodě :wink:
27. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Dobré ranko, vy jste teda kecalky :grinning: .Tak strašily teplotama, ale u nás pořád jen mínus 21. Ikdyž synovec psal, že v Chocni mínus 24
luci- já sama nevím, jestli jsem to psala. Ono za první 4 měsíce přibrala něco malo přes kilo, asi to udělal i ten zápal plic, pak jsme přešly na sunar a ouha. Jinak Bára sundává i ponožky a rukavice, boty má na suchý zip, tak se jí to občas podaří. Na jak se staví sen se občas taky koukám, dobré nápady a podobně, ale občas ty ceny...
S tím stromečkem na přiští rok to bude fakt hodně zajímavé

nency- jj, tak nějak se do toho dohánění dala, že to všechno i předehnala, ale už se to ustáluje. Buh ví, kolik by měla v termínu. Ty dáváš botičky i na doma? Já to zkoušela a vzteká se, tak to zatím nechávám a zkusím na jaře

jola2-tak to je mi líto, že jste nemocní. To je tím počasím, brzy se vylečte. To jsem nevěděla, že pošta bere jen do 30 kg??

berunka- testované věci žirafkou jsou dobrý. Takže koukám, že taky doma v botech.. Jak ses ptala na dalšího prcka, tak my jsme na něm začali "pracovat" . Jinak mám tady na hlídání holčičku, co měla dva roky a zvládám to nějak... takse toho nebojím

paulinka80-taky doma v botech :slight_smile: . No zkusíme se polepšit. Gratulka k tatovi :grinning:

zany- všechno bude ok, dobrý je, že ti vyšli vstříc. To tam budeš muset zůstat i přes noc? Sama nevím, jestli jsem to psala nebo ne, ono na Báře to prostě není nijak vidět. Ono celkově ten porod byl katastrofa, dokonce k nám volali tehdá i primáře a primářku z novorozeňat...
27. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem jako po flámu. Danča se opět v noci postarala o to, abych toho moc nenaspala, tak jsem vyřízená. :unamused:
U nás je teď -16, docela síla, snad se to dostane nahoru. :wink:
telu
Danča si botičky sundávala tak prvních 14 dní, rukavičky si sundává doteď, ale když jí upnu do fusaku, tak nemá
šanci, ale ona v kočárku hned usne. :wink: Jejda to ani nevím, že jsi měla tak náročný porod, hlavně že vše dobře dopadlo. A držím palce, aby vyšlo to druhý. :slight_smile:
paulinka
to si dovedu představit pyšného tatínka. :grinning: Danča párkrát táta řekla, ale už je to dlouho, co to zase říkat přestala, jakoby to zapomněla. :slight_smile:
berunka
já už dalšího potomka neplánuju, mám 2 holky a stačí mi to až nad hlavu. Ale v tak krátkém rozmezí bych si na další mimčo netroufla, protože bych to jednoduše nezvládala. Hlídání jsem nikdy neměla a ani nemám, takže všechno je na mě a vzhledem k tomu, že Danča je schopná klidně 10 x za noc vstávat, tak kdybych měla k tomu další mimčo, tak bych v noci do postele asi chodit ani nemusela, protože by to nemělo cenu. Když má někdo štěstí na hodné dítko, tak to druhé není problém, ale když tomu tak není, tak to je musí být dost náročné. :slight_smile:
jola
jejda jak jsi to mohla utáhnout 30 kg? Hlavně, že neměl přes 30 kg. :grinning:
zany
tak to jsi vyřešila dobře, že jsi si uvařila den dopředu. Také to někdy tak dělám a pak je to pohodička, když nemusím běhat kolem plotny. :slight_smile:
paulinka
ten výtuh je super, skoro do nějaké soutěže. :slight_smile:
luci
tak ty nerada dechovku. :grinning: Docela to chápu, moji rodiče jsou naopak nadšenci do dechovky a když k nim přijdeme, tak nám vždycky chtějí něco pustit. :grinning:
27. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Cauky,
tak u nas dneska noc zase celkem v pohode...doufam, ze to nezakriknu. eli se probudila ve 23 hod ale to ji manza uspal, ja jsem spala v pokoji vedle a kojit jsem sla az v pul paty. akorat jsme teda od 6:30 vzhuru,tak pocitam, ze dneska pujde eli spat 2x. no za chvili ji soupnu do postylky...a uvidim,co na to bude rikat. je od rana celkem protivna,tak snad se trochu prospi.
mame dneska plavani,tak premyslim, jestli mam vubec jit, kdyz je takova zima. je tady asi -12 :unamused:
beru:ja jsem vcera eli prenesla do postylky, kdyz mi usnula....vubec se neprobudila,jak byla utahana,jeste jsem ji sundavala i boticky :wink:
27. led 2010 v 09:38  • Odpověz
tak uspano :wink: jsem to ani nestihla dopsat....
beru:druhy mimco planujeme....nejlepe kluka :wink: ale aby to vyslo tak, ze eli budou cca tri roky, az se to male narodi. doufam, ze to klapne :wink: manza chce druhy klidne hned...pry uz abych zase supajdila do prace :unamused: tak jsem mu rekla, ze se zblaznil, ze skoro nepsim a druhy bych ted urco nezvladla...i kdyz asi by mi nic jinyho nezbyvalo, kdyby byl prcek uz na svete.
luci:ja jsem jak se stavi sen videla....ten pokojicek se jim povedl, postel super!ale ta cena teda, to je desny....
27. led 2010 v 10:11  • Odpověz
nency - díky za podporu. Nevím od kdy se přesně musí na odběr plodové vody, ale myslím že od 35. roku, tak bych to ráda stihla. Nějaký ten rok mám rezervu :slight_smile: , tak uvidíme. Je mi líto, že ses zase nevyspala. Bára se v noci budí, někdy i 7-8x, ale jen na dudlík, ale i to mi občas stačí. Vylézt ven, najít dudel, dát jí ho a zase šup spát. Někdy usnu, někdy ne, ale už jsem mazaná, mám u postýlky tři náhradní, tak občas nemusím hledat.
paulinka80- tolik peněz bych do dětského pokojíku nedala, to člověk zařidí i tři pokoje a jěště mu zustane
27. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Pauli ja bych to taky chtela stihnou nez Ele budou tri roky kvuli matersky.A co druhe ditko bude mi je celkem jedno.Po tom co jsem s Eli od 25tt mela vysoce rizikovy tehu kdy jsem byl ana kapackach v nemocnici a pak musela doma jen lezet by mi prislo jako rouhani rikat,ze chci vic kluka nebo holku.Druha holcicka by mi nevadila aspon by jsme mely uz vecicky,ale chlapecek je taky super. No ja si taky nedovedu predstavit ted ditko.Budu rada kdyz Eli uz bude aspon malinko samostatnejsi:slight_smile:)
27. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Eli už spí. Byla už unavená. Zdábla oběd a potvora by nechtěla ani brambory, ale jen rybu :grinning: Ještě si na ní ukazovala prstíčkem :grinning:
Já jsem tu teď poklidila hračky a jdu se taky najíst a odpočívat. Odpo tu budeme mít synovce, ale asi budou montovat s manžou skříňky, tak od nich bude klid :slight_smile:

Telu - já už mám na nočním stolku taky víc dudlíků. Jen sáhnu a dám jí ho a nemusím ho lovit v postýlce. Beztak mi přijde, že je tam Eliška schovává, protože ho zalehne :slight_smile:

Nency - to je mi líto, že jste měli špatnou noc :frowning2:
U nás jede táta skoro pořád :grinning: Ale máma jen výjimečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uvařit si den dopředu je pohoda, aspoň pak nemám fofry, když někam jdeme nebo máme návštěvu :slight_smile:

Pauli - jak jste vyřešili plavčo? :confused:

Beru - ty jo, ty jsi měla chudáku takovéhle problémy? Tak snad pak bude u druhého vše OK!
JJ, páreček je fajn, ale taky jsem si říkala, že bych klidně i druhého kluka, aby jsme užili oblečky :slight_smile: Takhle jsem něco prodala, něco nechala Eli jen na doma :wink: Ale růžová je růžová :grinning:
27. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Zany no bylo to o nervy,ale nastesti je mala uplne bez problemu.Nejhorsi bylo to lezeni,kdy jsem nesmela vubec nic a reci doktorky,vydrzte to aspon jeste 14dni,to uz nebude mimco tolik ohrozene:( nakonec jsem mela akutniho cisare kdyz jsem byla 36+3. problem byl ve zkracovani cipku.ale u druheho to tak byt nemusi,takze neklesam na mysli:slight_smile:))
27. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky holky,
nency-tak to jsme měli neklidnou noc dvě :frowning2: přesně,jak jsme předpovídala,vynahrazovala si ty dvě předešlé bez vstávání.od půl čtvrtý do půl šestý vzhůru-střídavě se řevem :cry: No ale dneska poo usnula vzorně,tak asi včera neměla den,protože večer před spaním tak ybylo divadýlko.Tak ať máte dneska noc lepší-a nejen dneska :wink:

berunka-druhý snad bude,chtěla bych asi tak až budou Anetce tři.No jen se trochu hrozím fin,situace,zatím si nějak nemůžu zvyknout na ,,ztenčený,, rozpočet.No na druhou stranu už nebude tolik výdajů s výbavičkou.snad sis ty problém yuž vybrala a další bude v poho.já naopak neměla v těhu ani nejmneší problém(mimo kil,která šla bleskově nahoru)a pak to byl šok,když jsme přijela do nemocnice,že mám problém a oni mi řekli,že rodím.Hlavně,že jsou teď v pořádku.

telullah-to je fakt,že to Barča rychle dohnala,ba i předehnala :slight_smile: Já jsme byla v nemocnici s paní,ta měla chlapečka ve 33tt,byl docela dlouho v inkubátoru a začal ťapkat taky o dost dřív než Anetka.To jsi se nepochlubila,že už ,,pracujete,,na druhým :wink: Ať se brzy zadaří :slight_smile: Zajímalo by mě,jakje na tom andílek,jestli už se jim to povedlo,nebo ne.

zany-no to víš,masíčko je masíčko :grinning: Nábytek je moc hezkej :wink:

pauli-u nás se neplave,pokud je pod-10°C

u nás bylo -23°C,dopoledne se to drželo kolem -12°C,teď je asi -9°C,ale ven asi radši nepůjdem.
27. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
čauvec holky tak u nás noc byla příšerná :unamused: Lea nemohla pořádně dýchat tak se úpořád budila a plakala. Dneska měla taky tu zelenou rýmečku jak Jola tak jsem slila Pamykon Jolčin ještě do druhé flaštičky s kapátkem a kapu i Lei.

zany:já teď řeším pokojík pro holky a moc se mi líbí tento nábytek http://www.gazel.cz/ jenže nemůžu najed na ty jeji ceny (hl. ta poschoďovka, která se dá rozložit na dvě postele) bo se mi to v Pc neotevře asi musím ztáhnout program.

Dnes jdu do němčiny vůbec nic neumím no snad to zvládnu :unamused:
27. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
jé joly-ten je hezkej :slight_smile:
když jsme u toho nábytku,tak Anetka včera odtáhla televizní stolek :angry: Asi budem muset odmontovat kolečka,nechápu,kde vzala tolik síly :sweat_smile: stojím v obýváku,najednou koukám,přišla k němu a už jede i s novou telkou,úplně ve mně hrklo.No a manža si v klídku sleduje sport a ani si nevšiml,že se hejbou až moc :sunglasses:
27. led 2010 v 15:01  • Odpověz
berunka- tak to znám, jen ležet nic nedělat a nuda a nuda a nuda. Kdyby aspoň něco dávali v TV, že??

luci81- taky by mě to zajímalo, jak je na tom a co dělájí a tak... No tak nějakou snahu nevyvyjíme, ale už se nijak nechráníme, tak se uvidí... Tak Bára byla v inkubátoru jen na chvilku, nemohla se pořádně nadýchnout. Za dva dny mi jí dali už k posteli.
Manžqa je teda super :grinning:
27. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.