• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
konečně jsem tady dala fotky :slight_smile:
27. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky, já vás snad nedočtu, co jste toho zas napsaly :sweat_smile: my jsme dneska byli doma, jen odpoledne jsme šli na hodinu ven a to bylo -7. Ráno v 8 bylo u nás -23, tak jsem Leu odhlásila ze školky. zítra to má být lepší, tak už půjde :slight_smile: Vojta je pořád protivnej, včera jsem mu v lékárně koupila homeopatika na zuby, tak snad se to trochu zlepší :slight_smile:

joli: my máme skoro celej pokojík z gazelu :slight_smile: Ta patrová postel, rozložitelná na dvě lůžka nás stála 9800,- ale máme ji už dva roky, a ceny šly zase o něco nahoru. Pak máme velkou skříň a prádelník. No a jak jsem psala, ještě chceme tu knihovnu, ale už ne od gazelu, je to dost drahý :unamused: Je to ze smrkovýho dřeva, bez laku, ale udivilo mě že ten nábytek po čase o něco ztmavl.

Tak musím letět, Vojta zas řve. Tak večer ještě dopíšu zbytek :slight_smile:
27. led 2010 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
mamka si hraje s malou,tak mám chvilku.My jsme mezitím s taťkou odmontovali ty kolečka.

telullah-Barča je kočka :wink: a dortík u mě ze všech jednoznačně vede-nádhernej :dizzy_face:

joly-tu němčinku určo zvládneš,když ne,doženeš to příště :wink: Držím palce :slight_smile:
27. led 2010 v 17:22  • Odpověz
tel-Anetka byla v inkubátoru taky jen dva dny,ale pak jsme putovala já za ní na novorozenecké,protože měla vysokou žloutenku a byly jsme tam kvůli tomu tři týdny :frowning2:
27. led 2010 v 17:27  • Odpověz
luci- díky za pochvalu. ty bláho, tři týdny. Děkuji, nechci. Hlavně, že jste v pohodě...
27. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Eliška už spí a kluci jdou akorát číst pohádku :slight_smile: Jak jsem si myslela, že je bude bavit montovat, tak ani náhodou. Manža si to vzal do pokoje a oni ho vyhovili :grinning: Hráli si na školu, pak se pořád dohadovali a žalovali! Hrůza!!! :rolling_eyes: Po večeři jsme je nahnali do vany a to zas bylo taky dohadování :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem jim řekla, že kdo bude žalovat, tak jde z vany!!! :grinning:

Luci - manža je fakt dobrej :grinning:
To si člověk připadá hned jak žebrák, co? Předtím zvyklej si koupit cokoliv a najednou omezený rozpočet :confounded: Ale je pravda, že druhé už tolik nestojí, když máš výbavičku a zvlášť pokud je to stejné pohlaví :slight_smile:

Joli - mě to otevřít jde, ale asi je to tím, že máme v PC ten Adobe reader :wink: Nábytek vypadá taky hezky, ale je o dost dražší... :unamused:
Koukala jsem, že taková podobná komoda co máme stojí před 5 tis. :confounded: A manža dneska za ty 3 věci platil 6,5 tisíce :slight_smile:

Telu - Bára je kus ženský :grinning: Dortík moc hezkej :slight_smile:
27. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Ty jo, 3 týdny, tak to bych se tam zbláznila... :unamused: Mě stačily ty 4 dny a hotovo :slight_smile: A to mě ještě pustili o den dřív, protože jsem byla druhorodička a Eli byla v pořádku a já taky :slight_smile:
27. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Já myslím, že to Telu psala, že pracují na druhém :wink:
27. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Tak jsem něco dočetla, ale spíš jen stránku, víc teda ne :sweat_smile: Nějak nestíhám , zase jsem dneska musela Vojty uspat v náručí, a to nespal od 12 a usnul až teď ve 20h :unamused: Vydrží teda za ten den čím dál víc :grinning:

zany: tak vy už ten nábytek máte doma? to jste rychlí :slight_smile:U nás je ta nejbližší prodejna v Brně. Nakonec jsme zjistili, že tam manža kdysi kupoval s někým postele, taky z masivu :slight_smile:Tak se tam budem muset někdy vypravit podívat :slight_smile:

telu: Vojta zatím boty nenosí, páč ještě sám nechodí, ale už mu nějaký musíme pořídit, občas ťapká kolem nábytku :slight_smile:Jinak ponožky si zatím nesundává, spíš mu slízají samy, jak leze po zemi :unamused:Jé, vy se už snažíte o druhý, jo :slight_smile:Tak to je dobrý, když už si zkoušíš, jaký to je s dvouma prckama :slight_smile:Pěkný fotečky, dívala jsem se, že Bára je celá ty, co :slight_smile:

joli: teda taky nechápu, jak jsi mohla tolik kilo unýst :sweat_smile:No hlavně, že ti to vzali :slight_smile:Já si zrovna nedávno objednávala směsi nad 30 kg, dovezla mně to PPL. Taky jsem nevěděla, že pošta bere jen do 30 kg. Tak jak jsi dopadla v němčině?

nency: ty jsi se teda rozjela s nákupama :slight_smile:to je dobře, že jsi s golfáčem spokojená. Jak píšeš, já taky dávám věci do pucu, než je prodávám, a vůbec, divím se, že to někdo nedělá :fearful: :sweat_smile:

pavli: dobrý fotečky s tím usnutím v židličce :grinning:Já mám v plánu koupit botky na sucháč, nebo na přezku. Tkaničky rozhodně ne, už jsem se ponaučila u Lei :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

beru: já si pamatuju, že jsi to těhotenství neměla zrovna lehký, co jsem ještě tak chodila občas do lednovek :unamused:No ale tak hlavně, že to nakonec dobře dopadlo, a malá je zdravá :slight_smile:My jsme nepočítali s klukem, a jak jsme byli pak překvapení :grinning:No ale hlavní je zdraví miminka :slight_smile:Ať je to, co je to :slight_smile:S tím oblečením je to horší, páč na mimičo jsem měla neutrální barvy, ale jak Lea rostla, tak jsem pořád nakupovala růžovou, a teď když něco potřebuju na Vojty, tak musím pořád dokupovat :sweat_smile:

luci: to musí být šok, když jsi neměla v těhu problémy a v porodce ti řeknou že rodíš :fearful:Moje kamarádka má tři děti a všechny jsou nar. mezi 33-35tt, takže ono těch předčasnejch porodů je dost :unamused:Jj, andilek se tady už hodně dlouho neukázal :unamused:To je dobrý, s tím manžem, asi byl hodně zadívanej do sportu, že ani nevnímal, že mu ujíždí televize :grinning:
27. led 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - měli jsme vybráno, tak manža zajel na prodejnu v Praze v Průhonicích, koupil a už je smontovaná ta menší komoda a knihovna. Snad ještě udělá tu druhou komodu, ale s tou první se tu matlal dvě a půl hodiny a to jsem myslela, že to bude mít dneska celý a zítra budu stěhovat. No tak aspoň něco :slight_smile:
My zas měli na Honzíka vše modré nebo zelené, sem tam ještě hnědou, ale něco jsem nechala Eli aspoň na doma a nebo na ven. Na písku je jedno jestli má tepláky modrý nebo růžový :grinning:
27. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
zany - díky za pochvalu... dortík byl ňam ňam. Náš Péťa taky žaluje, ale když už toho je moc, tak na něj udělám... žalovníček žaluje, pod nosem si maluje a taky mu řeknu, že je ukecaný jak ženská, to dost zabírá

leonik- oči má hodně po mě, to jo. Někdo říká, že je po Taťkovi a někdo po mě. Myslím, že má něco z obou.
27. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
jejda,tady toho zase je na precteni...no nejak jsem vas prelitla :wink:
zany:na plavcu jsme byly a jsem rada ze jsme sly, vzdycky tam s ostatnima maminama pokecame, dame kaficko, deticky si hrajou....ani ta zima nebyla tak strasna, dobre jsem nas oblikla :slight_smile: a po plavcu jsem cekala hodku a pul v herne,pak jsme teprve vyrazly ven....
telu:taky mam u postele nejmin tri dudliky :slight_smile: jinak hezky fotecky a krasnej dort!
beru:tak hlavne ze to s Eli vsechno dobre dopadlo a dela vam jen radost :wink: ja jsem to nemyslela tak, ze chci za kazdou cenu kluka...hlavne kdyz bude mimi zdrave,to je jasny :wink:
luci:Anetka, manza a televize...dost dobry :grinning:
27. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
zany: ta knihovna se mně zrovna taky líbila :slight_smile: a není vratká?
27. led 2010 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak po dlouhé době mě nechala Danča konečně vyspat, vzbudila se jenom 1x, takže super. :slight_smile:
Včera jsem už mohla mít doma tu novou autosedačku, ale manža mi jaksi zapomněl nechat doma peníze,
takže pro ní budu muset na poštu. Je to škoda, ale počítala jsem, že balík jde 2 dny a né 1 den.
Dala jsem taky inzeráty na tu starou autosedačku a hluboký kočárek a kupodivu mám zájemce, sedačku budu
posílat poštou a na kočárek dneska přijedou, tak doufám, že si ho i odvezou. No ale moc peněz na tom netrhnu, abych prodala, tak jsem musela jít s cenou hodně dolů, ale doma nemáme místa nazbyt, tak mi
nic jiného nezbývala, ale jsem ráda, že se toho zbavím.
tellu
fotečky jsou super, dortík je nádherný a Barča ti je hodně podobná, oči má jako ty.
:slight_smile:
paulinka
to věřím, že je příjemné, když si dětičky hrají a maminky si můžou dát kafíčko. To by se mi taky líbilo, ale plavání neplánujeme. :wink:
zany
to jste nakoupili výhodně, podle fotky je nábytek hezký. :slight_smile:
28. led 2010 v 08:52  • Odpověz
luci
tak Anetka trénuje na stěhováka. :grinning: To musel být namža do TV fakt zabraný, když si nevšiml, že se dala do pohybu. :grinning:
jola
Jak dopadla Němčina? Máš jedničku? :slight_smile:
28. led 2010 v 08:56  • Odpověz
leonik
tak co, zabraly homeopatika?
Já Danču uspávám každý den u nás v posteli, povyprávím tak 10x za sebou stejnou pohádku O Koblížkovi,
vypije 250 ml mlíka - asi na 5x, pak si zaskáče na mojí hlavě, no a po hodince konečně usne. :grinning:
Danča taky ještě sama chodit neumí, chodí jenom podél nábytku nebo s tím odstrkovadlem, ale botičky jí dávám, protože je to pěkná šmajda, tak aby měla nožičku zpevněnou, ale když si hraje, tak jí je zase sundám a je jenom s ponožkama. :slight_smile:
28. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,

ráno jsem vypravila kluky a že pojedeme s Eli na cvíčo, ale zapadla jsem tu u nás do závěje, odhrabání nepomohlo, tak jsme musely zůstat doma! :unamused: Já byla pěkně vzteklá, protože nás oblíkám, pak se tam lopotím a stejně jsme nevyjely :angry: No tak jsem se aspoň pustila do toho pokoje, ale Eliška je dneska na ránu :angry: Od rána jen ječí. Vzdálím se na 2 kroky a hned spustí! :rolling_eyes: Do toho tu pak švar odklízel sníh traktůrkem a tahal mi to auto, tak tu byla sama a to chudák seděla u vrátek a pak už ani neječela... Teď spí, tak snad se probudí do lepší nálady nebo jsem zralá na blázinec :rolling_eyes:
Hodila jsem dvě fotky do albíčka č. IV. tak jukněte jak ten pokojíček teď vypadá :slight_smile:

Leonik - když jsem tu knihovnu přestěhovala a stála nezaplněná, tak se mi vratká zdála, ale teď je narvaná věcmi, tak se nezdá :wink:

Nency - tak aspoň se toho zbavíš :wink: Já některé věci taky prodala za míň, ale hlavně, že to jde pryč... Ještě se musím zbavit dalších věcech po Eli a budu ráda :wink:

Pauli - taky si na plavču dáme kafíčko, pokecáme a děti buď svačí a sedí v židličkách u nás a nebo si hrají. Ale to je pak lovíme. Lepší to pak bylo, když byl Honzík už větší. To stačil menší dozor :wink:
28. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky holky

nency-super,že jsi se vyspala :slight_smile: My dneska měli opět trošku rodeo :angry: ,ale netrvalo to tak dlouho.Vzbudila se ,napila,ani moc nebrečela,spíš nechtěla do postýlky,ale chodit a dělat blbinky,nacož jsme teda ve 4neměli náladu.Jé to jesuper,že se Ti ozvali zájemci.máš pravdu,že člověk musí jít pod cenu,inzerátů je totiž jako máků,ale lepší něco,než aby Ti to doma zbytečně leželo a zabíralo místo.

zany-no já jsem teda nikdy nijak moc neutrácela,ale teď,když má člověk polovinu toho co dřív a živí o jednoho víc+pojistka navíc,atp,tak je to znát :frowning2: s oblečením je to těžké,takový to hodně hezký je většinou hodně rozdělený na ,,klučiičí a holčičí,,Taky se snažím kupovat i neutrální,ale někdy to prostě nejde.ta růžová mě občas štve,sehnat tmavý tepláčky na holku mi dalo docela zabrat.

pauli-jak jste na tom s UM?Zkoušíš jí ho ještě dávat,já to zatím vzdala,ale koupila jsem plnotučný,tak zkusím to.

zany,telullah-no já toho měla taky za ty tři týdny dost,navíc to bylo přes Vánoce.teď se na to člověk kouká už jinak,ale tenkrát mi do zpěvu nebylo,tím,že jsem to nečekala,něco asi udělají i hormony po porodu.No bývají tam i dýl a vydrží to,ale nikomu to nepřeju.já byla hlavně zoufalá z toho,že jí ta žloutenka vždycky klesla,už to vypadalo dobře a najednou hup a bylo to zase nahoře a znova pod světlo....a pořád dokola.Už jsem sestřičku s tím ,,měřákem,,nemohla ani vidět. :sweat_smile:

holky,píšete,že manža je teda ,,dobrej,,já bych to nazvala jinak :grinning: Ona s tou televizí jela směrem k němu,asi o 15cm,ale stejně nechápu,jak si toho nevšiml.Jinak tady je dneska zase nic moc počasí,chumelí,fouká,zase budem sedět doma :frowning2:
28. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
zany-Ty máš teda den :sweat_smile: moc hezký pokojík :dizzy_face: teď si nejsem jistá-bydlíte v bytě?To máte docela velké místnisti viď?Koukám máte stejnýho koníka :wink: Já jsem tuhla Anetku houpala a strčila jsem si pod něj špičku prstu u nohy.au,au :cry:
28. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky holki, noc byla skvělá. Jen ráno v pět přišel Péťa, že měl zlé sny. Bubák s dlouhýma vysouvacíma drápama mu klepal na okno... no děs. tak spal u nás.

paulinka80 - děkuji, u nás jsou občas i ty tři dudlíky málo a pak stejně musím hledat, ale dost to pomůže

nency- děkuji. Výhoda bytu je, že opravdu nepotřebné věci se dají pryč. No já se až diila, co si moje budoucí tchýně schovavala ve sklepě a na půdě. Měli tady jěště kočárek po příteli, staré hrnce.... atd. Tomu se já chci vyhnout. Prostě opravdu jen podstatné věci si schovám a jakmile děti odrostou šup to pryč. U6 vidím, jak v kočárku skoro 30 let starém vozím Báru :confused:

luci81- to se ti ani nedivím, že jsi toho měla dost. Já měla nervy z toho kolotoče, když jsem se nemohla rozkojit. Co tři hodiny probudit Báru, přebalit, převážit, zkusit nakojit, převážit kolik vypila a jít na odsávačku. Dvě hodiny v čoudu, zkusit se aspoň malinko vyspat a nanovo. Tu odsávačku jsem nesnášela. No ale stojí nám ty mimča za to, že? No manža je prostě fakt užasný :grinning: :grinning: :grinning:

Tady celou noc a jěště teď sněží... Koně jsme ráno schovali, ale chtěli jsme jít bobovat a nejde to.
Jinak jsme si konečně včera pořídili to autíčko, dárek k Vánocům.
28. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky holky,
tak ani nevim,jaka byla u nas noc...jsem to nejak zaspala,myslim,ze byla snad jen jednou vzhuru a pak az k ranu, nejak kolem sesty. vstavaly jsme v pul osmy a ted uz asi hodku zase spinka :slight_smile:
zany:mate krasnej pokojicek :slight_smile: a jak to vypada s barackem?kdy vubec planujete, ze se budete stehovat?u nas se to porad nehejbe, cekame az sleze snih :angry: :unamused:
luci: obcas UM zkousim, ale uspech zadnej...ona si s tou flaskou hraje, smeje se tomu, obcas si lokne ale nevypije skoro nic. Obcas ji delam nemlecnou kasi s UM,tak se mi zda, ze po tom spinka lip, nez kdyz delam kasi mlecnou. No ted uz aspon kojim jen rano, vecer a v noci. pres den jsme to odbouraly :wink:
dneska je tam pekne hnusne,taky tady fouka,tak jsme doma a odpoledne jedeme k nasim. manza ma zitra dovcu...
zany:jak pises, taky pak lovime deticky vsude mozne...a presne, vetsi deticky uz maji dozor mensi,co tak sleduju :wink:
28. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
telullah-taky máme na půdě kočárek po nás :slight_smile: No dřív byla asi jiná doba,všechno se schovávalo,ale jak je vidět-k ničemu :wink: No kolotoč kolem kojení byl u nás taky.V klasické poloze nepila vůbec,zkoušely jsem různé,nakonec to dopadlo tak,že jsem ležela,sestřička u mně klečela,držela malou a tak pomaloučku začínala pít.pak jsem kojila v sedě,malou jakoby posazenou proti sobě na klíně,to docela dlouho ještě po tom,co nás pustili.Odsávaly jsme taky o stošest,připadala jsem si jak kráva na ,,dojičce,, :sweat_smile: Ještě s tou paní co jsme o ní psla jsem jim naplnili za tu dobu co jsme tam byly celej mrazák :grinning: Máš naprostou pravdu,za to všechno to určo stálo!tak ať vám autíčko dobře a bez nehod slouží :wink:

pauli-já jsme taky koupila nemléčnou,abych nějak spotřebovala UM,ale u nás v tom rozdíl není jak potom spí.Hezky si užijte manžu,když bude doma :slight_smile: Já kojím jen večer a v noci.
28. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
Díky za pochvalu pokojíku. Je to takový mišmaš, ale tyhle nové skříňky budeme pak stěhovat s sebou, zbytek dělal manžel a to tu zůstane. To by se nám tam asi nehodilo, tohle je ještě ke skříni na míru... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pauli - no máme hotový krov a jako vy čekáme až sleze sníh :angry: Už mě to točí!!! :angry: Nedá se tam ani dostat protože je zavátá cesta a teď to tam nikdo protahovat nebude :confounded:

Telu - no jo, dřív se schovávalo všechno, co kdyby se to hodilo :grinning: Vím, že když jsme se stěhovali z baráku od prarodičů, kdyžtaťka umřel, tak tam bylo krámů a zbytečných. Tak to hned letělo :grinning:

Luci - bydlíme v bytě, sice na vesnici, ale je to byt. Máme to tu velké, jen hořejší patro má 100m2, tak je pokoj docela velký, ale jak máme jednu stranu šikmou, díky podkroví, tak to pak tolik míst pro skříně není :confounded:
Koníka dostal už Honzík a máš pravdu, pekelně to pak bolí :unamused:
Já taky nikd ymoc neutrácela, ale ten rozpočet je pak najednou znát :unamused: I když jsou na tom lidi asi hůř než my...
Moje kamarádka má holčičku a klidně jí koupí i klučíčí věc :slight_smile: Prý pro sichr, kdyby druhé bylo kluk :grinning: A i se jí některé věci líbí :wink:
28. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
zany-taky máme pár kousků klučičích,ale špatně se to ladí s těma holčičíma :wink:i když po doma je to jedno :slight_smile: kombinézu má taky po klukovi,modrou a vůbec to ničemu nevadí :wink:
28. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
luci81 - asi máš pravdu, byla to jiná doma. Chápu některé věci, že si nechavají lidi na památku, v bytě tak to nebezpečí nehrozí. Není tolik místa. Je mi trošku líto, že jsem se úolně nerozkojila, ale to neva. Hlavně, že malá je zdravá. Když byla malá usínala mi na prsou, později už se více hýbala, tak mi usínala na ruce. Když jsem to uspavání zkoušela včera, tak se bránila, nemohla tak usnout. Zjistila jsem, že mi to chybí.Ikdyž je fajn, že usíná sama, ale mě se trošku stýská

zany- tak koukám, že už pomalinku v hlavě balíš, už se asi moc těšíte... :grinning: Taky si říkám, že až tchánovci nebudou, tak toho hodně poletí... No, ale na to si jo hodně dlouho počkáme :grinning:
28. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
luci81- u nás to moc neřešíme... Bára si hraje i s autíčkama a Péťa jí bere zase ty její hračky. Já jako malá hrála fotbal a dokonce jsem dostala i hokejku, měla jsem dva bratry a chtěla-li jsem si s něma hrát, tak jsem hrála i hokej i fotbal. Zůstalo mi to do dneška, sleduju i ligu
28. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
čauvec holky tak u nás se pořád marodí :unamused: . Lea má tu hroznou rýmu ale nemá to v nose ale v dutinách takže nemůžu odsávat (někdy jsem docela ráda že si trochu popláče bo se jí to trochu zpustí) Jolča pořád chrmle a pořád mi utíká z postele :angry: .

Holky včera němčina super děkuji za optání. Pořádně jsme se tam zasmáli až mě bolelo břicho. Opakovali jsme předložky nad, pod, vedle atd. tak jsme měli sousedovi popsat pokojík a on ho musel malovat jestli tomu rozumí. Já jsem sousedce nadiktovala krásný pokoj s velikým kobercem a uprostřed nádherného chlapa, vedle něj šampáňo pod ním deka atd. no prostě mazec. Ale předložky jsem využila všechny takže dobrý pak jsme si zašli s kámoškou na kafíčko no bomba večer :dizzy_face:
28. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem na vás zase kouknout!
Dočítat nestíhám,tak vás a vaše dětičky aspoň zdravím! :slight_smile:

My se máme fajn akorát ta zima už nám leze krkem, včera a dneska jsme se konečně aspoň na chvilku dostali na procházku,už mi z toho sezení doma začínalo hrabat :angry: Adélka si zrovna hraje s hračkama,takže mám chvilku čas, jinak jsem v jednom kole - učení n apřiijímačky,domácnost,péče o malou, ale jde to..

Těhu zvládám v pohodě, už mám vše potřebné nakoupené, tašku do porodnice z 90% nachystanou,oblečení pro prcka vyprané,vyžehlené a naskládané v komodě. Manža se mi směje že jsem cvok mít to tak brzo,no a co,aspoň jsem v klidu :grinning: V březnu ještě koupíme sourozenecký kočár a snad prodáme ten po Adélce...

Všimla jsem si že řešíte botičky, tak ty my budem kupovat asi v březnu,Adélka taky ještě nechodí,teda jenom kolem nábytku ale sama ještě ne. Mudra říkala že pokud převažuje lezení tak botky na doma dávat nemám,až začne víc capkat tak pak jo...
28. led 2010 v 16:08  • Odpověz
misicka85- je fajn že jsi v pohodě a jak tak čtu, tak úplně v klidu. Na kdy máš stanovený přesně termín?
28. led 2010 v 17:02  • Odpověz
Tak ta protivnost Eli pokračovala. Myslela jsem, že mě z ní trefí!!! :confounded: Naučila se lézt na sedačku a když jí to nejde, tak ječí :confounded: No a když tam vyleze, tak jí pořád musím hlídat, aby někam nespadla... Radši jsme pak jeli nakoupit, aby byl klid a rozptýlení :wink: Teď už naštěstí spí, tak snad bude spát klidně v noci...

Telu - a co jste si vlastně koupili za autí? :wink:
Ještě v hlavě nebalím, ale manža včera při sestavování říkal, že tohle ho pak čeká ještě mockrát :grinning: No a při představě co bordelu je na půdě, tak je mi z toho špatně. To fakt balit nebudu, beztak je to manžův bordel :grinning:

Joli - teda, takové popisy :grinning: No hlavně, že si to užíváte :wink:
Pobavil mě tvůj výraz, jak jsi psala, že jdeš "DO němčiny" :grinning: My říkáme "NA němčinu" :grinning:
28. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.