• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
zany-koupili jsme si felicii, bílou rok výroby 2001. Super stav, i náš kamarád automechanik potvrdil, že do toho máme jít a za krásný peníze jen 33 000.
28. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Zany: dneska byly asi nejaky erupce na slunci,nase Ela byla taky "prijemna" :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám zas co dělat abych to tady dočetla :confused: :sweat_smile: Dneska jsem se konečně odhodlala a šla si zacvičit power jógu :slight_smile: Ale řeknu vám, chvílema jsem šla do mdlob :grinning: Je to celkem náročný cvičení :sweat_smile:Nejdřív to vypadalo, že ani neodejdu, páč Vojta je na mým uspávání v náručí poslední dobou závislej, a jak jsem ho předala manžovi, tak hned spustil ječák :sweat_smile: Tak prý nakonec usnul, ale že za ním musel pěknou chvíli běhat, než usnul :rolling_eyes:

nency: Danča ti vydrží poslouchat pohádku? To u nás nehrozí, páč Vojta musí být neustále v pohybu a nějaký říkanky a pohádky, to je pro něj ztráta času :sweat_smile: Tak pořád dokola říkáme dvě krátký říkanky, co už zná, ale jakmile přijdu s nějakou jinou, tak nezájem :grinning: Homeopatika bych řekla, že zabírají. Je to o něco lepší, dávám je teda 5 krát denně. to jsi se zbavila kočárku a autosedačky teda brzo :confused:Nedávno jsi psala, že se chystáš k prodeji :sweat_smile:Já se toho našeho kočáru nemůžu zbavit :confounded:

zany: jsi mně připomněla s tím zapadením auta nás včera :sweat_smile: My se nemohli vyškrábat z parkoviště ve městě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pod sněhem to byl samej led, no manža se pokoušel vyjet pěknou dobu :rolling_eyes: Nakonec nás šel vytlačit nějakej ochotnej kolemjdoucí :sweat_smile: To naštve, ještě když jste byly už oblečený :unamused: Pokojíček vypadá moc hezky :slight_smile:

luci, telu: se mnou na pokoji byla paní, měla holčičku, hrozný problémy s kojením, páč jak měla malá silnou žloutenku, tak jí furt spala a nechtěla se přisát :unamused: Bylo mně jí fakt líto, jak byla zoufalá. Neměla kvůli tomu vůbec mlíko, dávali jí jakýsi prášky a čaje na spuštění, no užila si :confounded: A malou jí ještě nosili vždycky na tři hodiny na jipku na slunění :unamused:

jola: ono udržet děcka v posteli, když jsou nemocný je nadlidskej výkon :grinning: Naši Leu ani pohádky v posteli neudrží :sweat_smile: Tak to je dobrý, když se v němčině i takhle dobře bavíte :grinning:

misicka: ty se chystáš na nějakou školu? :fearful: to jsi rychlík, že už máš nachystanou i výbavičku :slight_smile:
28. led 2010 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz
To je fakt užasné, už 24 hodin sněží. Bomba. Já se z toho asi picnu.

Co tak udělat jarní srazík?? Třeba v Olomouci, to je tak na půl cesty z každého koutu
28. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Hurá, paní si večer pro kočárek přijela a odvezla si ho. Moc se jí líbil, tak jsem byla ráda. No za těch pár korun, aby se jí ještě nelíbil, že. Zítra budu posílat tu autosedačku. Jsem ráda, že jsem se toho zbavila, hned je víc místa. :grinning:
paulinka
mám doma už tu novou autosedačku jako máš Ty. Byla jsem překvapená jak moc je těžká a taky jsem čekala,
že jde více polohovat. V návodu píšou, že má polohy od sezení po ležení a mě to přijde, že je to jenom na sezení, ten sklon je tam téměř nepatrný, ale to je asi u všech. Jinak se mi moc líbí. Danča si do ní hned vlezla a dělala důležitou, tak jsem jí domlouvala, že musí hezky papat, aby měla konečně těch 9 kg, protože je ještě stále nemá. Jako by mě snad i rozuměla, protože oběd i svačinku snědla. Večer kaši teda už zase nechtěla, ale
celkově toho snědla za dnešek docela dost. :slight_smile: Už se těším až jí vyzkoušíme v autě. Usne ti v té autosedačce Elča? :slight_smile:
leonik
s těma pohádkama to zase taková sláva není. To víš, že nevydrží poslouchat. Skáče u toho a poslouchá chviličku. :wink:
Neboj, kočárku se také zbavíš. Chce to často dávat inzerát a nejlépe v těch frekventovaných časech. Já jsem ho dávala několikrát na Bazos a když jsem ho asi 3x zlevnila, tak najednou se objevilo několik zájemců. :wink:
zany
to jsi dneska měla den blbec. To by mě taky naštvalo s tím zapadnutím, také se těším až bude po sněhu. :wink:
Pokojíček jsem zkoukla, je super. :slight_smile:
jola
to se hezky bavíte na Němčině, to věřím, že se tam i těšíš. :grinning:
tellu
tak to jste koupili za levno. Je dobře, že jste si auto nechali prohlédnout kamarádem, který tomu rozumí, protože přeci jenom u takhle starého auta mohou být různé vady. :slight_smile:
luci
to s tím kojením máš teda výdrž. Ale ušetříš tak spousty peněz. Já už ani nepočítám kolik tisíc jsme dali do mlíka. :wink:
28. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak u nás noc super, Adélka vstávala až v 8h,vycucla mlíčko a vstávaly jsme. Udělala jsem nám snídani,poklidila,uvařila oběd a teď mám klid. Asi půjdem na chvilku ven se provětrat!

TELULLAH - termín mám stanovený na 14.5.,tak jsme zvědavá kdy malý vyleze! :grinning: Autíčko jste pořídili za super cenu. Bílou fabii má i manža,ale je to služební. Svoje si chcem koupit tak za 3r, taky asi Fabku.Tak musíme šetřit, mi se líbí ten nový model :grinning:

LUCI - super že tak dlouho vydržíš s kojením. Já jsem přestala když bylo Aduš 10 měsíců,ale ona se odstavila sama. jak píše nency - aspoň ušetříš, my dáváme do mlíka tak 500Kč měsíčně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

LEONIK - jdu na Báňskou,ekonomickou fakultu. Teda jestli mě vezmou že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijímačky mám ty hnusné scio testy tak uvidíme...

NENCY - Adélka taky ještě neměla 9kg takže furt jezdila ve vajíčku. Teď naposled jak jsem ji vážila tak už má 9,5 takže super.Autosedačka už je koupená,jsem zvědavá jak se jí v ní bude líbit.. :grinning:
29. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska tady ještě nikdo nebyl? :confused: :sweat_smile: Já za chvíli běžím do školky, zas musím budit Vojty, ještě vyspává :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Usnul v 10, spal hodinu, probudil se, dala jsem mu dudel a ještě zabral :fearful: Odpoledne přijede kamarádka, se kterou se málo vidíme, páč bydlí hodně daleko :unamused: tak jsem ráda, že se zas po dlouhý době setkáme :slight_smile:

nency: ta sedačka je hodně těžká, máme ji taky, jen starší typ :slight_smile: Když nám ji dovezli, tak mně taky překvapilo, že to nejde až tak do lehu, jak jsem si myslela :sweat_smile: Ale Lea a Vojta se v ní pohodě i vyspali :slight_smile: No ale není to jak ve vajíčku :slight_smile: Kočár mám na bazoši i MMb, už asi měsíc, a pořád nic :confounded: No uvidíme, kdyžtak ho šupnu do kamennýho bazaru :slight_smile:
29. led 2010 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

Eli dneska strašila už v 6 :confounded: Honzík taky vstával brzy, na to že jindy ho musíme tahat z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Odvezla jsem ho do školky, pak jsme si dali snídani, rychle jsem uvařila a pověsila prádlo a mazaly jsme s Eli plavat :wink: Plavali jsme jen ve 3, ale aspoň bylo víc místa :slight_smile: :grinning: Pak jsme si tam daly s známou kafčo, Eli svačinu a jely jsme domů. Oběd Eli nechtěla, když měla sváču později, tak šla spát a nají se potom :wink: Odpo vyzvedneme Honzíka, odvezeme děti tchýni a jedeme po dlouhé době na angličtinu. To z nás bude mít pančelka radost, že jsme všechno zapomněli :grinning: :grinning: :grinning:

Telu - tak to jste pořídili za dobré peníze :wink:
Tady taky pořád sněží, tak jsem z toho nešťastná, protože už mě to fakt štve!!! :angry:
Srazík v Olomouci? No já to teda na půli cesty nemám :grinning: :grinning: :grinning:

Beru - to asi byly erupce :grinning: Ale radši aby nebyly... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Joli - já myslím, že není ty děti ani nutný držet v posteli, ale spíš, aby byly v klidu a nelítaly :slight_smile: Honzík by mi v posteli taky nevydržel... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mišičko - tak to jsi dobrá, že chceš se dvěmi takhle malými dětmi studovat :slight_smile:

Leonik - tak snad se zadaří a kočárek se prodá :wink:
Užij si to s kamarádkou :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
čauky maminy,
pro srazik jsem taky,az bude takovy to pravy jaro bylo by to super.Myslim ze uz budou prckove vsichni chodit tak by to mohla byt sranda:slight_smile:)

Jinak erupce na slunci asi pokracuji,Elinka ma od pulnoci horecky v noci 38,3 , rano 37,8 a ted pred chvili jsem ji davala cipek protoze zase 38,3. no snad to budou jen zoubky.
29. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Koukala jsem akorat ted na mapku a Olomouc teda pro maminy z Prahy je dost daleko:(
29. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
ahojky,tak uz mame uspano :wink: dneska byla eli protivna cely odpoledne....tak jsme ji pak oblikli a sli jsme ven sankovat a stavet snehulaka :slight_smile:
jinak v noci to bylo priserny,byla zase asi tri hodiny vzhuru a chtela si hrat.
nency:taky jsem si myslela, ze autosedacka pujde dat vic do lehu,ale eli i tak krasne usne. a celkove je v ni hodnejsi,nez ve vajicku :wink:
beru:tak at je u vas brzo lip a eliska bez teplot.
telu:Olomouc je pro nas z Prahy fakt dost daleko :frowning2:
leonik:jak jsi si uzila srazik s kamaradkou?
Misicko:taky te obdivuju, ze mas chut studovat :wink:
zany:co pancelka na anglictine? :slight_smile:
Luci:do kdy planujes ze budes kojit?ja porad vaham, chtela jsem pomalu skoncit,ale asi to nebude tak jednoduchy a na druhou stranu je to kojeni pohodlnejsi, nez delat UM...hlavne teda v noci....tak porad vaham...mozna jeste nejaky mesic vydrzim.
29. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Beru - tak snad to budou zoubky...

Pauli - dneska jsme se vykecávali, pak něco udělali a nakonec zjistili, že máme rezervované lístky pro mamku k narozeninám a musí se dneska do 6 vyzvednout, tak jsme museli mazat domů, abychom to stihli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem chtěla původně kojit do roka, ale kvůli škole jsem přestala dřív... Eli to zvládla v pohodě, UM jí chutná a hlavně najednou začala spát celou noc :slight_smile:

Honzík mě dneska pobavil. Jeli jsme ke tchýni a tam na kraji když se k nim vjíždí, bydlí jedni lidi a mají dceru, takovou vopici (jak říká manža) :grinning: No dneska jsme tam vjeli, ona tam stála s autem, že jsme nemohli vjet a manža něco řekl a že je to vopice :grinning: No a Honzík to pak reprodukoval babičce, že tam stála opice a my jsme nemohli jet :grinning: :grinning: :grinning: A pak to vyprávěl ještě jedné paní co se s ní tchýně zdá :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Zany:tak hlavne ze jste si to uvedomili a stihli listky vyzvednout :wink:
Honzik a vopice je dobry :grinning: to aby se davalo pozor,co se pred detma rika,co? :grinning: jsou pak schopny to vypravet vsude mozne :slight_smile:
ja tady doufam, ze az bude eli na UM,tak se spani zlepsi.akorat nevim, jak do ni UM dostat, kdyz to z flasky nechce.ale mozna ze kdyz nebude prso,tak ji nic jinyho nezbyde,nez si vzit flasku....
29. led 2010 v 19:56  • Odpověz
Pauli - no jo, už je třeba dávat pozor na to co před ním říkáme :slight_smile: On poslouchá i když si to nemyslíme...
Kamarádka kojila do 17 měsíců a kojila dost často! Pak to odbourala a hned jí prcek líp spal. UM nechtěl, tak ho nenutila. Holt měl víc mléčných výrobků :slight_smile: Jsou děti, které prostě UM pít nechtějí... Naše děti ho naštěstí pily a mlíko pijí :slight_smile: Eli se večer třese na tu flašku :grinning:
29. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Tak jsem tady :slight_smile: Peču chleba a vypadá to, že tady budu sedět do půl druhý do rána, páč nám pekárna po skončení programu přestala vypínat, a peče si vesele dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:Dneska mně konečně napsala jedna paní kvůli kočáru, tak že dá zítra vědět. Tak jsem zvědavá, no ale šla jsem s cenou taky pěkně dolů :confounded:Odpoledne jsme si hezky užili, děcka si pohrály, kamarádky klučík je jen o tři dny starší než naše Lea :slight_smile:Dokonce jsme spolu ležely i v porodnici :slight_smile:Vojta dneska vydržel skoro do půl devátý a Lea byla tak unavená, že v devět padla, a ani nevyžadovala pohádku :grinning:

misicka: psaly jsme dopoledne zároveň :sweat_smile: teda taky obdivuju, že se ještě dáváš na studium při mateřský :slight_smile: Já to taky zkusila, ale vydržela jsem tam jen rok, pak jsem to vzdala. A to byla Lea mimino malý :sweat_smile:

pavli: já taky plánovala kojit do roka, ale bohužel to nevyšlo, ale jsem ráda, že Vojta neměl problém s pitím UM :slight_smile: To máš pravdu, kojení je bez starostí. Ale zase po tom roce by neměly už děti vyžadovat v noci jídlo :confounded: :sweat_smile: My jsme ani venku nebyli, páč padal hodně mokrej sníh a stačilo nám, jak jsme došli mokří ze školky :confounded:

beru: jejda, tak snad bude Eli zítra už líp :slight_smile:

zany: dobrý s vopicí :grinning: Lea taky občas vyplodí nějaký slova, ale spíš to má ze školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tam některý děti používají pěkný slova :angry:
29. led 2010 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Danča mi kupodivu před chvilkou usnula, tak jsem tu na skok. Každou chvilkou má totiž přijet ještě jedna paní na inzerát, které budu prodávat autosedačku s podvozkem , kterou jsem používala jenom doma jako kočárek.
Akorát jestli se Danča vzbudí, tak budu muset odnést 4 patra dolů kočárek a Danču sama, protože samotnou
si jí v bytě neodvažuju nechat. Manža s Kájou odjeli nakoupit, takže jsem doma s Daninou sama.
Odpoledne jedeme za tchýní, tak jsem zvědavá na zvětšený klobouček. :grinning:
berunka
tak jak je? Už jste bez teploty? :wink:
tellu
Olomouc je pro mě taky docela daleko. S tím srazem to asi moc nevyjde, protože každá jsme z jiného konce. :wink:
zany
Honzík s opicí. :grinning: Už musíte dávat bacha co se před ním ríká.
S tou rezervací jste to měli teda ťip ťop, ale hlavně že jste to stihli. :wink:
paulinka
Dneska poprvé vyzkoušíme autosedačku, tak jsem zvědavá, ale budu muset Danču pořádně nabalit, aby vážila
více, protože těch 9 kg ještě nemá, ale myslím, že tam mají v tom nějakou váhovou rezervu. :wink:
leonik
tak vidíš, že už máš také zájemce na kočárek. Je to přesně tak jak píšeš, musí se jít s cenou dolů, jinak by se
kočárek neprodal. Já jsem si pak trošku vyčítala, že jsem ho dala až moc za levno, že jsem to měla ještě nějaký měsíc zkoušet dávat za vyšší cenu, no ale otázkou je jestli bych ho prodala.
S tou nevypínací pekárnou je to teda pech, co kdyby jsi mezitím usnula, že.
To je dobře, že se ti odpoledne vydařilo a dětičky byly hodné. :slight_smile:
misicka
téda já koukám, mít 2 malé dětičky a k tomu studovat, tak to klobouk dolů. Já bych měla asi samé pětky, nevím, kdy bych se učila. :slight_smile:
30. led 2010 v 11:10  • Odpověz
ahojk hoky,
joly-téda ty válíš,v němčině :grinning:

misicka-super,že jsi o sobě zase dala vědět a je vše o.k. :wink: Moooc Tě obdivuju s tou školou a do toho budou dvě malé děti.držím palce :wink:

nency-jo,to polohování u autosedaček není moc velké.Hlavně že se řeší,jestli má dvě,nebo 4 polohy,nebo polohovací není a přitom je to skoro jedno o těch pár centimetrů :wink: Pak dej vědět,jak dopadl klobouček jsem taky mooc zvědavá :wink:

zany-opice :grinning: Máš pravdu,děti slyší i když dospělí myslí,že je neposlouchají :wink: Možná hlavně to :wink:

pauli- u nás jsou poslední tři noci taky takové,že se vzbudí a nechce už jít spát :angry: No já bych s tím kojením asi potřebovala zkončit,kvůli té antikoncepci.UM taky nechce,tak to asi zkusím bez něj,ale nevím,jak to bude zvládat v noci.Jak píše leonik,tak yjsme slyšela,že po roce už v noci nemají mít hlad,ale když jsme te´d byly na kontrole v nemocnici,ptala jsem se doktorky(je odbornice přes kojení)a ona říkala,že je to normální,když se k ránu už vzbudí,když spí od 19.30,tak nevím :pensive:

telullah-sraz by nebyl špatnej,moc ráda bych všechny maminky i dětičky viděla,ale jak píše nency,bylo by to asi těžký.No s Olomoucí jsi mě teda hodne pobavila :grinning: :grinning: :grinning: -na půl cesty odkud? :sweat_smile: Z Prahy to mají skoro přes celou republiku :wink:Myslím,že kdyby se to mělo uskutečnit a tak nějak na půl cesty,tak bych to asi měla nejblíž já :grinning: :wink:
30. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
ahojky,u nas dneska noc celkem v pohode,,,budila se,ale hlavne ze vzdycky hned usnula....teda po tom,co jsem ji nakojila.
luci:asi mi neco uniklo...proc chces prestat kojit kvuli antikoncepci?
jo k ranu ze se vzbudi,to chapu....ale kdyz se vzbudi do pulnoci,chce nakojit, pak treba zase ve tri...a v sest znovu,tak to urcite neni hlady...jeste kdyz vecer sni misku kase s ovocem.je to asi fakt spis zvyk, i kdyz ona fakt pije....nejdriv vypije jedno,pak druhy prso a pak teprve spokojene usne v tom lepsim pripade....v horsim zacne divocit :angry:
taky bych vas vsechny s detickama rada poznala,ale presne jak nekdo uz psal....je to tezky, kdyz jsme skoro kazda z jinyho kouta republiky
30. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahojky holky,no mely jsme snad nejsilenejsi noc za dobu co je Eli na svete.Mela 40po odectu:( takze jsme byli dopoledne na Bulovce a s nejvetsi pravdepodobnosti ma rotavirovou infekci.Teploty by mely koncem vikendu snad plevit.Jestli ne mame jit k detske na odber krve a vyter ze zadecku.Zatim to zvlada dobre,hlavne krasne pije takze nas doktorka pochvalila a jsem rada,ze to neni na hospitalizaci.No musi vypit minimalne 1,25 litru za den.
30. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
ahojky holky,
berunka-to mě mrzí :frowning2: hlavně,aby teploty přešly!a byla v pořádku.to je šikulka,že tak hezky pije já bych do anetka asi tolik nedostala.vypije za den cca 250ml+třeba polívka+MM.Držím palce :wink:

paulinka-no když jsem poprvé od porodu dostala MS,tak to trvalo dlouho,když to byly asi tři týdny,tak jsem volala na Gyn.a doktor mi řekl,že mám zkusit brát dvě pilulky,nepomohlo,tak mi řekl,že mám antikoncepci vysadit a uvidí se,ale že by mi nejradši předepsal jinou,ale to by chtělo,abych už nekojila.Celkem mi MS trvala asi šest týdnů :angry: Teď jsme to dostala znova,už to bylo v pohodě-5dní,ale jsme bez antikoncepce.říkal,že ji můžu zkusizt začít po měsíci znova brát,tak to zkouším,no a uvidím.23.2.jdu ke gyn.na kontrolu,tak to s ním musím probrat.

Jinak tady nic novýho.Na ples jsme nakonec nešli,ale včera jsme byli na karnevale,ten byl super :slight_smile: Anetka se hned vrhla mezi děti a ani si nás nevšímala.Moc se jí to líbilo :slight_smile: Pak teda dorazili naši se kouknout a byl konec,jak viděla babičku,tak se od ní nějakou chvilku nehnula,ale nakonec šla zase,,pařit,, :grinning: Koukala jsem jak blázen,myslela jsem,že bude vykulená z tolika dětí a hudby,ale nic :sweat_smile:
31. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
přidala jsem fotky v masce
31. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
ahojky holky,
beru tak co je eli lip?to je fakt dobra, ze toho tolik vypije....to eli tomu caji nebo vode moc neda.....
luci:tak to jsem nevedela, ze mas s MS takovy trable. to ja jsem to jeste nemela vubec....ale asi je to normos, kdyz kojim a beru antikoncepci....no az to dostanu,tak to bude asi mazec :unamused:
anetce to mooooc slusi, sla za krasnyho zajicka :slight_smile: :wink: asi bude hodne spolecenska, kdyz se ji na karnevale tak libilo a deti ani hudby se nebala :slight_smile:
my jsme vzali dneska eli zase na sanky....a libilo se ji to mnohem vic nez vcera....to z toho byla takova vykulena a chtela abych tam sedela s ni,ale dneska porad jen piskala radosti :grinning:
dneska mi potvurka prskala obed....myslela jsem si,jakou ji udelam radost, kdyz ji udelam nudle s tvarohem a ovocem...a ona to po me prskala :angry: tak jsem ji ohrala sklenicku hami a zblajzla to raz dva....asi bude spis masova nez na sladky :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahojky holky.tak noc na dnesek celkem ok,rano sice 39,5 po odectu ale od ty doby nastesti neprelezla 38.akorat potvora nechce jist:( takze dneska snedla pulku kelimku Frutapury a jeden jogurt,ctyri piskoty a kousek rohliku.tak snad to bude zitra lepsi.pro jistotu pujdeme zitra k doktorce,protoze to nejedeni se mi nelibi.nastesti porad pije - dneska mlicko + caj zatim dohromady 700ml.
a co u vas holky at tady porad nekrafu jen o sobe?
31. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Dobrý večer :wink:

já jsem byla včera dopoledne nakoupit, manža byl zas natírat palubky. Pak jsem vyluxovala, vytřela ložnici a dětský pokoj a po obědě chtěl jít Honzík spát se mnou, tak jsem si i dáchla :grinning: Pak to tu vytřel manža, no ono mu to neuškodí :grinning: Odpoledne jsem byla na malé oslavě kamarádky narozenin. Manža mě tam s dětmi odvezl a pak zase vyzvedl :wink: Zatím vzal děti na sáňky, Eli se to moc líbilo a dokonce se mu je podařilo dvakrát vyklopit, když je táhl :grinning: Ale v pohodě :wink:
Dneska dopoledne jsem vařila a žehlila. Honzík po obědě nespal, tak když se vyspala Eli, tak jsme frčeli popřát švagrové k svátku. Přijeli jsme po 19. hodině, Eli jde spát a Honzík taky pofičí. Byl už docela unavený, tak snad usne brzy a bez vymýšlení :slight_smile:

Beru - to je mi líto :frowning2: Snad bude Elince brzy líp! :slight_smile: Hlavně, že pije! Možná tím, že má teplotu, tak nechce tolik jíst. To měla Eli taky! Ale to pití je důležité! :wink:

Pauli - máš novou fotku v pase, co? Já si říkala kdo tu je :grinning:
Eli asi na sladké nebude. Synovec ze sladkých obědů nadšený není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honzík má palačinky, lívance atd. i rád, tak jsem ráda, že tím nepohrdá :slight_smile: Uvidíme co pak Eli :wink:

Luci - snad se ti to antikocepcí upraví! Já jsem teda po porodu Honzíka nic nebrala, nechtěla jsem :wink: A teď mám Mirenu :wink: Zatím vše OK, MS mám minimálně :wink:

Nency - co zvětšený klobouček? :confused: :sweat_smile:

Leonik - super, že jste si to s kamarádkou užily a děti také :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
Luci - masku jsi šila? :confused: nebo někde kupovala? :confused: :confused: Já chci něco pro Eli na karneval, ale nemůžu nic sehnat...
Honzík má ve školce 22.2. karneval. Mají to na bývalé ZŠ v tělocvičně a i rodiče mají mít masku :grinning: Tak asi půjdu za strašidlo :grinning: Objednala jsem mu na MMB indiána, tak jsem zvědavá až to přijde :wink: Jinak ještě něco pro tu Elinku... :wink:
31. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Včera jsem se sem nedostala, páč jsem v půl 9 večer padla, jak jsem byla unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Dneska jsme jeli na nákupy, chtěla jsem vybrat Lei něco k narozkám a ještě mamce, budeme to slavit naráz v neděli, ale zase jsem nic nevybrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:Odpoledne jsme vyrazili na procházku, bylo hezky, tak jsme toho využili :slight_smile:Zato teď už jde teplota kvapem dolů, asi půjdem ráno do školky zas v pěkným mrazu :confounded:

nency: co klobouček? :grinning: Taky jsem zvědavá, jak se ho tchýni podařilo zvětšit :grinning: Kočár nakonec neprodám, páč jsme zjistili, že budem opět reklamovat :rolling_eyes: Zase ložisko na kole je v háji :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, ještě že jsem ho neprodala, a pak neposlouchala, co že jsem to prodala za krám :confounded:

luci: tak pokud se ti Anet budí k ránu, tak asi bude mít hlad, když usíná v půl 8 :unamused: záleží v kolik to je, k ránu? :sweat_smile: Vojta se budí mezi půl 7-7 ráno, a je vždycky pořádně hladovej a nedočkavej, než mu nachystám mlíko :sweat_smile: Ale těch 10-12h bez jídla opravdu přes tu noc vydrží :slight_smile: S tou antikoncepcí je to myšlený tak, že ta co bys brala není vhodná pro kojící? proto bys měla přestat kojit :fearful: Nějak to nechápu :sweat_smile: Moc hezkou masku měla Anetka :slight_smile: Buď ráda, že tak hezky zapadla mezi děti :wink:U nás bude karneval až v půlce února, tak musím taky vymyslet nějaký masky :slight_smile: Zrovna dneska, jak jsem Lei vybírala ten dárek, tak jsem se na nějaký masky koukala, ale některý jsou pěkně drahý :unamused: Tak asi mrknu na MMB :slight_smile:

beru: souhlasím se zany :slight_smile: Když není Eli dobře, chuť na jídlo není :unamused: U nás je to to samý, když přijde nemoc :confounded: Hlavní je dostatek tekutin. Však až se uzdraví, ona to papání dožene :slight_smile: Vojta vypije normálně za den necelejch 700ml, i s mlíkem :confounded: Nikdy mně víc nevypil :frowning2:

zany: Koukám, měli jste nabitej víkend :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak mám "zvětšený" klobouček, samozřejmě, že se to nepovedlo, akorát to zničila. Vzadu ho prostříhla a povolila
tak max. o 1 cm, takže je pořád malý. Zase byla na nákupech a nafasovala jsem pro Danču další, tentokráte letní klobouček, který je pro změnu moc velký, ale to by tak nevadilo, ale ten materiál. Je to nějaká umělotina, což na léto moc vhodné teda není. Zase to byl jeden z jejích výhodných nákupů bůh ví kde. :grinning:

berunka
téda tak vysokou teplotu, chudák malá. Tak hlavně, aby byla brzo zase fit. :wink:
luci
fotečka v masce je moc krásná. Vyráběla jsi jí sama nebo koupila? :slight_smile:
zany
tak alespoň nějaký užitek z toho sněhu, že se děti můžou vyblbnout. :slight_smile:
Já jsem masku na karneval jednou koupila čarodějnici - klobou, šaty, pásek a Kája to měla několik let po sobě jako masku. :slight_smile:
leonik
mě Danina taky nevypije víc jak 700 ml, když do toho započítám i to noční pití mlíka, tak jsme na nějakých 650 ml a to je maximum. Víc bych do ní nedostala, ale začala k jídlu víc pít vodu, tak jsem ráda, protože dříve kromě mlíka nechtěla vůbec nic. :wink:
paulinka
sedačku jsme vyzkoušeli a je super. K mému překvapení jsme zjistili, že máme ten isofix i v tom současném autě, přitom jsme mysleli, že ho nemáme, takže to bylo překvápko. Danča v ní v pohodě usnula a tvářila se v ní spokojeně a hlavně já jsem z ní měla dobrý pocit, že je opravdu bezpečná oproti tomu vajíčku Chicco, které jsme měli předtím. :slight_smile:

Tak už musím jít uspávat. :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky všem, to teda byl víkend. Pořád sněžilo, takže více práce u koní i kolem domu, chjo!! No a navíc se Bára rozhodla nespat, takže každý den kolem paté ranní jsme vstávaly.
S tím srazíkem v Olomouci jsem to brala podle mapy a taky jsem si říkala,že je tam ZOO tak bychom tam zakotvili, ale klidně navrhněte jiné místo. Uznávám, že z Prahy do Olmíka to jsou tři hodiny vlakem a s dětma je to na složitější.
1. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
čauvec holky o víkendu jsme měli malinkou oslavu L. nar. bylo to super jen mi nemusela jsem kolem nikoho lítat no super. Na konec jsme všichni lehly jsme nemocní i s manžou :unamused:

tellu:ten srazík by byl super jenže si to nedovedu přectavit jed takovou dálku dát si někde kafíčko chvíli pokecat a jed takovou dálku domů :unamused: Kdyby jsme mohli někde víkendovat ale to stojí docela dost peněz :unamused: . Do Olomouce to mají holky z Prahy (přes Hradec Králové) cca 252km (cca3h.) a přes Brno to je do Olomouce 289km (taky cca 3h.). Myslím si že do Brna je to blíž cca 200km 2h cesty. No uvidíme až bude teplo jak se to zvrtne :grinning:
nency:to je super a za kolik jsi kočár prodala jestli se můžu zeptat? já taky uvažuji že tan můj ještě prodám ale nevím jestli ten můj veterán někdo koupí??? S tím kočárkem jsi mě taky překvapila když něco kupuji tak ho pořádně naleštím a neprodávám ho špinavý :unamused:

Luci:to jsi mě pobavila jak Anetka vozila televizku :grinning: a manža koukal dál no to by u nás bylo asi stejné :grinning: :grinning: . Ty jo a to máte doma tolik trofejí??? To musím ukázat strejdovi aby trochu slintal :grinning: :grinning: . Kostým super no holt jsi holka šikovná :wink: . Na ten ples jsme taky nakonec nešli bo jsme všichni lehli (moc jsme se na něj těšila no příští rok no :unamused: )

zany:manžílek je šikovný že ti vytřel :wink: u nás by to určitě nebylo tak akutní a mohlo se to nechat :grinning: (aby manža nemusel )
1. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
holky tak jsme byly u doktorky a Elince rostou stolicky + ma nejakou lehci strevni virozu.nastesti krev byla v poradku takze zadny prasky mit nemusi.jen srazet teplotu kdyz je nad 38,hodne pit a mit dietku.vzheldem k tomu ze mi ted temer neji a pije jen mliko a caj tak jsem ji musela koupit specialni mlicko s upravenou laktozou.ale vypada spokojene,hraje si a pred chvili mi snedla kelimek vareneho jablicka.tak snad se to zacne zlepsovat.ale noc byla silena.nakonec musel aspat s nama v posteli,protoze jinak porad plakala. :frowning2:
1. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.