• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky :slight_smile: dneska je venku taková kosa, že se mně ani nechce ven :sweat_smile: Vojta má pořád rýmu, už musíme odsávat, tak budeme radši doma. Začal se občas tahat za uši, taky aby z toho nebyl zas nějakej zánět jak minule :rolling_eyes: Už tu rýmu má zas dost dlouho :confounded:

Řešíte tady ten sraz, tak do Brna bych to měla opravdu kousek, jen 40 km :sweat_smile: Joli ty taky to nemáš do Brna daleko, né? Jinak ostatní to budou mít asi dost z ruky :unamused:
1. únor 2010 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, moc se omlouvám, že nepíšu, ale moc nestíhám, poslední dobou toho mám hodně ... Terezka spí jen jednou denně kolem hodinky a půl a to mám co dělat uklidit, nevařit, je to děs ... navíc chodíme 2 x denně ven, protože jinak se doma děsně nudí, večer chodí spát až kolem deváté, tak času mco není :grinning: . takže jsme živé, zdravé ale není čas ... ale budu se snažit vás i dočíst a něci napsat.

jen jsem vás holky chtě poprosit, nemáte nějaké dobré recepty na kuskus a na červenou čočku, dnes jsem to oboje koupila, chtěla bych to zkusit udělat Terezce, ale nevím jak na to a radši bych něco osvědčeného. Díky moc za rady ....
a jáse zkusím zase objevit :grinning:
1. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Je fakt, že najít nějaké místo, kde to nemá nikdo daleko je asi dost náročné. Bylo by fajn se sejít. No uvidíme jak se to vyvrbí až se oteplí.

berunka- ty brďo už stoličky? Ať se brzy vyléčíte

leonik- kosa to teda je, taky se mi venku nelíbi. Ta rýma se tady mezi náma točí pořád dokola

rymeska- já kuskus jěště nevařila, tak neporadím, ale holki tady určo něco napíšou
1. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahojyk holky,

díky za pochvalu masky :slight_smile: -vlastní výtvor :wink:

leonik-jj,s tou antikoncepcí je to myšlůeno tak,že byh cbrala nevhodnou při kojení :frowning2: No uvidíme,teď jsme začala zase brát tu coi mám,tak snad to půjde,pokud ne,rozhodně nechci mít MS tak dlouho :angry:

nency-koboučky :grinning: :wink:

rymeska-zdravím :slight_smile:

telullah-to Vám nezávidím,teď musí být kolem koní hodně práce-no ono kdy ne viď :wink:,ale teď je ten snéíh navíc

joly-gratulka k narozkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:hlavně,ať jste brzy všichni zdraví.To je nepříjemný,kdfyž lehne celá rodina :frowning2:trofeje jsou focené u tchána,to co je na fotkách,je jen malinkej zlomek :sweat_smile:Je do toho blázen,tohle je lovecký pokoj,stejně to vypadá na verandě,chodbě a už se nastěhoval přes veeeliké protesty i do obýváku.Jinde už není kam to dávat.

Dneska jsme byly na plavání,Anetka potom ne a ne usnout.Cestou nespala,tak jsme s ní šla ven a zrovna jsme chytly chumelenici,byla jsem jak sněhulák :grinning:no a spala stejně jen třičtvrtě hodinky.Jinak u nás noci děs,běs :angry:každou noc cca2h vzhůru :frowning2:
Holky,říkala jsem si,(kdybych přestala s kojením),jak to děláte s večeří?Já jí udělám kašicca18.00,cca19.00se jde koupat a pak kojení.Teď nevím,jestli jí dát tu kaši až po tom koupánímísto MM,nebo před jako doteď?
1. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
rymeska: ja jsem narazila na super webovky s receptama, je to
http://www.recepty.cz/

uz jsem podle toho par veci delala a je tam spousta receptu vseho druhu.myslim ze urcite kuskus najdes taky :unamused:

telullah: jj stolicky,taky jsem koukala jak blazen.ale jsem rada,ze to neni nic horsiho.nebo by jsme meli po horach:(
1. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem ráno odvezla Honzíka do školky, ale museli jsme se kousek vrátit, protože jsme zapomněli pyžamko :grinning: Pak jsem si ještě zajela na poštu poslat balík a šupky domů. Jen jsem vyluxovala, vařeno jsem měla, tak jsme měli havaj a hrála jsem si s Eli :slight_smile: Po obědě šla spát a já odpočívala :wink:
Odpoledne mi volal synovec, který je v nemocnici a zítra jde na nosní mandle... :frowning2: Tak prý jestli za ním přijdeme. Tak jsem vyzvedla Honzíka a jeli jsme mu koupit autíčko a pak za ním do nemocnice. Je tam s ním brácha :wink: Tak jsme se tam hodinku zdrželi a frčeli ještě koupit Honzíkovi mlíko a šup domů. Honzík po obědě nespal, tak už je pěkně protivný!!! :rolling_eyes: Fakt bych mu nařezala!!! :angry:

Joli - no manža sám ví, že vytřít tady je fakt nutnost a zvlášť když už to bylo vyluxované. Kdyby se to neudělalo v sobotu, tak v neděli můžeme luxovat znovu :confounded:
Já myslím, že to Telu myslela, že bychom jeli třeba na víkend :wink:

Beru - ty jo, už stoličky? Vy jedete :wink: Naše Eli pořád nic a nic :grinning: Já už ani nedoufám, že bude mít zuby :grinning: :grinning: :pensive:

Rymes - já jsem Eli vařila červenou čočku normálně :wink: Jen jsem pak do ní zamíchala nakrájené vajíčko a hotovo :wink: Eli to dlabala :wink:

Luci - ty jo, ty jsi šikulka :slight_smile:
Mě teda obě děti začali pít UM, když jsme přestávali kojit. Takže dostali normálně večeři - chleba, rohlík s nějakým žervé, šunkou atd. a pak si vypili UM :wink: Pokud chceš dávat dál kaši, tak bych jí asi posunula na později... :wink:

Nency - s kloboučkem to naštve!!! :confounded: To ať radši nekupuje nic, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co se srazu týče, tak my jsme měly s holkama z lednovek sraz ve Dvoře Králové... Holt jsme to braly tak, že někdo to má vždycky dál... :wink: Pak jsme měli v merku ještě Jihlavu :wink:
1. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
luci81- někdy je té práce více, někdy méně, ale teď je hloupé to, že je zima. Sice se u toho zahřejeme, ale pak jsme mokří d sněhu. No počasí si nevybereme

berunka- tak to se máme jěště na co těšit
Zany- no chtělo by to srazík udělat na takovém místě, kde se děti nebudou nudit. Já bych vás klidně všechny pozvala i k nám na koně
1. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Zany. Eli uz ma jednicky i dvojky vsechny a ted tahle hruza :angry: taky jsem si rikala,ze si mohly jeste pockat.hlavne kdyz jedeme na hory - novy prostredi,dost lidi a nam do toho porostou zuby,se picnu :sunglasses:

Teda holky obdivuju jak zvladate jeste s prckem domacnost.ja jsem rada ze povecerech uklidim,kdyz mala spi tak treba vytru nebo neco vyzehlim.ale jinak me Eli moc nenecha.ted ma "ukazovaci" obdobi.takze porad na neco ukazuje a chce vedet co to je:slight_smile:
1. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj,

my jsme dopoledne jely s Eli za naší pančitelkou na AJ :wink: Má o měsíc mladší holčičku, tak aby se holky okoukly :slight_smile: No a protože se zabývá focením, tak nás i vyfotila :slight_smile: Zařizuje si ateliér, tak pak budeme mít foteček víc :slight_smile:
Kuk do alba: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3760977&vReferer=
Teď Eli spí :slight_smile:

Jinak cesta sem k nám hrůza! Ráno jsem odjížděla a uhybali jsme se s autem, jenže on letěl jako kráva, tak toho měl dost, aby se mi vyhnul, myslela jsem, že budeme v sobě! Ulítl mu zadek, on to teda strhnul a skončil v závěji!!! Debil!!! Hlavně, že musí jet rychle! :angry: Ale hlavně jak jsou tu vyjeté koleje, rozježděný sníh a zúžená cesta, tak je to sem fakt super!!! :angry:

Telu - jasně, chtělo by to nějakou ZOO, hřiště atd. :wink:

Beru - tak snad jí do té doby zoubky vyrostou :slight_smile: A kam se chystáte na hory? :confused: :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
Zany jedeme do Pece pod Snezkou,takovy hory styl S tebou me bavi svet:slight_smile:)) vareni na obr kamnech,v pokoji nas bude spat 20.ale je tam super parta a vybrona zabava.uz se nemuzu dockat.
2. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska mám Danču nějak podezřele hodnou, tak si říkám čím to může být, že někdy je v pohodě a jindy
jí je dost. Venku jsme vydržely přes 2 hodiny, svítilo sluníčko, tak mě ani nebyla zima.
berunka
Do Pece jezdíme také, ale v létě. Zatím jsme měli vždycky štěstí na počasí. Letos tam pojedeme také, ale
už né do Pece, ale do Maršova což je od Pece kousíček. :slight_smile:
jola
hluboký kočárek jsem koupila na inzerát za 2000,-Kč a prodala jsem ho za 1000,-Kč. Byl to takový klasický houpací kočárek, ale měl zajímavou barvu šedo-bílé pepito, takže na oko byl moc hezký. A ta paní, která si ho koupila ho chtěla jako druhý kočárek na terasu. :slight_smile:
zany
tak to jsi měla štěstí, že jsi se nesťukla s tím druhým autem. Je to hrůza jak některý auta jezděj. Náledí nenáledí
musí jet jak šílenci, taky to vidím každý den. :unamused: Jenže když pak náhodou k nějakému ťuknutí dojde, tak jsou
schopný ještě ujet. Vlastní zkušenost naštěstí nemám, ale kamarádka, která jezdí každý den po Praze, tak už
se jí to párkrát stalo. :wink:
Fotečka hezká. :slight_smile:
leonik
tak co Vojta, už mu je líp? :wink:
tellu
jak to stíháš starat se o 3 děti a ještě o koníky? Já jsem ráda, když stihnu zalít kytky. :grinning:
luci
tak vlastní výtvor, ten se ti opravdu moc povedl. :slight_smile:
S tou kaší to máš jedno jestli před koupáním nebo po koupání. Spíš jak to bude vyhovovat Anetce, to časem
poznáš. Já dávám před koupáním mlíčko a asi hodinku po koupání kaši a za další hodinku zase mlíko. :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
ahojky holky, nejak jsem se sem pres den nedostala....eli mela uknouranou naladu celej den
nency,taky by me zajimalo,cim to je, ze nekdy je tak hodna a nekdy bych ji nejradsi zakousla :angry:
rymes:ja jsem delala cervenou cocku jako zany...normalne jako obyc cocku a nakrajela jsem k tomu natvrdo vareny vajicko, chutnalo ji to. ted docela dost varim podle http://www.varime-detem.cz/ a tam urcite neco s kuskusem najdes. da se delat na hodne zpusobu, jen se zalije varici vodou,necha se nabobtnat a pak do toho muzes dat ruznou zeleninu, maso,tunaka, da se i zapekat, delat na sladko....no mrkni do tech receptu, tam urco neco najdes :wink:
luci:u nas se taky ted spi desne....v noci je cca 2-3 hodiny vzhuru, nekdy i place....a ja fakt uz nevim,co by ji mohlo byt. no dneska brecela i pres den...ted uz spinka, mela toho za celej den dost....
zany:krasny fotecky :slight_smile: jeste ze jste se s tim blbeckem nesrazili...nechapu, jak muze nekdo takhle jezdit v tomhle pocasi :angry:
2. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Tak jsem odpoledne byla s kamarádkama na pokecu :wink: Manža zatím hlídal dětičky :slight_smile:
Eli dneska trhla rekord a spala odpoledne 3 hodiny :dizzy_face: Už spí, ale za to Honzík zas vymýšlí! Včera usnul až v 10!!! :angry: Dneska jsem tam s ním přes půl hodiny byla a usnula bych dřív já než on! Už mě to fakt nebaví, to jeho každodenní vymýšlení :angry:

Nency - tak hlavně, aby to Danče vydrželo, co? :wink:
V Maršově jsem taky kdysi byla, jednou na školce v přírodě, pak i s našima :slight_smile:

Pauli - díky za ten odkaz, juknu tam a načerpám inspiraci. Musím něco uvařit na zítra :wink:
2. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem si zas dneska byla protáhnout svaly a šla si zacvičit :sweat_smile: Zítra je u nás ještě Pilates, tak ještě chci zkusit to.
Jo, dneska jsem zavítala do zdravěnky, a koupila bulgur :sweat_smile: Tak jestli některá znáte, a děláte z něj, hoďte receptík :slight_smile:

zany: tak to máte dobrý, že budete mít profi fotečky :slight_smile: My nechali vyfotit Vojty nedávno a za 4 fotky si vzal 400 :confounded: To je děs s tím řidičem :angry: Hlavně, že vás nesmejkl :confounded: Občas se najde na silnici nějakej magor kterej u toho řízení nepřemejšlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

nency: pořád má rýmu, už musíme i odsávat. No ale nemůžem se toho nějak zbavit :confounded: Jj, když je ten sníh a do toho svítí sluníčko, tak je krásně :slight_smile:

luci: já dám Vojtovi před koupáním kaši-to je cca v 18-18.30h, pak se jde koupat a když jde spát, dostane už jen čaj :slight_smile: To jsi teda šikula, že jsi tu masku ušila sama :slight_smile:Kde jsi sehnala střih?

pavli: varime-detem.cz tak tam taky často chodím, jsou tam dobrý recepty :slight_smile:

beru: jé, vy se máte, že si jedete užívat na hory :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
kuk maminy tak jsem se konečně dostala k tomu,abych upravila fotky a udělala nove album tak můžete mrknout:slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=578308&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

na hory se těším víc než Elinka:slight_smile:)) hlavně ten relax a vypadnuti ze stereotypu.
Leon: taky chodim cvičit na Linning,je to bezva a hlavě člověk opravdu druhý den cítí,že něco dělal.Už jsem se na to břicho nemohla koukat:slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
Ahojky holki, tak jsme včera jeli k mým rodičům, kteří bydli kousek za Ostravou. Cesta byla celkem v pohodě, po cestě tam jsme potkali jen dvě policejní hlídky. Po cestě zpět žádnou, ale cesta byla o hodně horší, jazyky a závěje. Někteří lidě jezdí jako idioti...

zany- máš úplnou pravdu, hlavně musí jet rychle, aby jim něco neuteklo. Opravdu jsem na některé lidi nadávala a měla jsem co dělat, abych nebyla sprostá i před děckama. Hazet myšky na sněhu, to může opravdu jen deb..

nency- jak stíhám tři děti? Občas i horko těžko, naštěstí je Peťa užasný a když ho poprosím hraje si krásně s holkama a umí je zabavit. No a jinak si myslím, že by to zvládl každý... improvizace a pevné nervy, které občas i ztratím :sunglasses:

Tak vám všem kukám na fotečky a všechny děti vypadají podle naši Báry tak o polovinu lehčí... prostě máme doma cvalika :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas noc zase priserna...od 23 do 2 hodin delala blbosti a ne a ne usnout...ani mliko nechtela,az v ty dve a pak teda konecne usnula. TEd uz zase spi a za chvili jdeme na plavani...
leonik:bulgur jsem jeste nezkousela....az neco z toho udelas,tak dej vedet jak to chutnalo,taky bych vyzkousela neco noveho :wink:
telu:Bara to vybeha, neboj :wink:
beru:hezky fotecky, elinka je moc roztomila :slight_smile:
beru,leonik:obdivuju vas, ze se donutite chodit cvicit....taky bych mela zacit,ale nejak neni energie :unamused:
3. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

beru: pěkný fotečky :slight_smile: Já už se na sebe taky nemůžu dívat, jak vypadám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chci chodit pravidelně, u nás na vsi je to 3 dny v tejdnu, doma kdybych měla cvičit, tak se nedonutím :confounded:

telu: Bára se určitě vytáhne :slight_smile:

pavli: Eli byla nějaká naspaná, ne? že se jí nechtělo v noci spinkat :sweat_smile:Dneska jsem ten bulgur dělala jako přílohu k masu se zeleninou. A je to mňamka, jedla bych to i samotný :slight_smile:Dáš to jen do hrnce, přidáš trošku oleje, soli, zaliješ vařící vodou, 2 minuty povaříš a 20 minut necháš odstát :slight_smile: Já chodím cvičit hlavně kvůli tomu, abych nějaký kila shodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ty nepotřebuješ :slight_smile: S tou energií to máme stejně. Já taky večer padám na hu...ale musela jsem se už donutit se sebou něco dělat :unamused:
3. únor 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
Holki, tady u nás je to děs... napadlo takových 30 cm. Ta hromada sněhu před domem už je větší než náš taťka. Vlaky opět nejedou a cesty jsou neprotažené
3. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,

my jsme s Eli byly dneska na Synflorixu :slight_smile: Eli je teda pěkná hrdinka. Když se jí dr. koukala do krku, tak ječela a když jí píchala, tak vůbec :grinning: Až ke konci začala natahovat... Ale v pohodě :slight_smile:
Pak jsme dojely nakoupit, chtěla jsem ještě Honzíkovi nějaké pyžamko, ale nic neměli, tak jsem mu koupla dvě tílka :slight_smile: Pořád, že žádné nemá a synovec jo, tak jsme to museli napravit :slight_smile:
Po obědě jsem vytřela a uvařila a sotva jsem to dojedla, tak se Eli vzbudila... Honzíka vyzvedne manža, tak pro něj nemusím. Ale půjdeme pak asi ještě ven :wink: Teda jestli nezačne zas něco padat!!! :unamused:
Taky jsem koupila kuskus, tak ho zítra zkusím Eli udělat :wink:

Beru, Leonik - tak to jste dobrý, když jdete cvičit. Já se nějak nemůžu dokopat, ale taky bych měla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer se mi nic nechce a když mám ještě něco dělat, tak toho mám plný kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pauli - tak snad bude dneska Eli spát líp! :wink: To je hrozný, když jí se spát nechce a ty bys spala, co? :confounded: Eli se včera zas vzbudila, když jsme šli spát, ale stačil jen dudlíček :wink:

Beru - hezký fotečky :slight_smile: Elinka je takový plešounek :slight_smile: Ale vlásky jí dorostou :slight_smile: Neteř taky nemá tolik vlásků...

Telu - před Eli ještě trochu nadávat můžu, ale před Honzíkem to nejde. Ten by to pak někde použil :grinning:
3. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
ahojky holky,
bleskově jsem Vás dočetla zkusím i bleskově odpovědět :slight_smile:
jsme u tchýně,tak mám chvilku.Doma když byl čas,tak mi manža blokoval PC-hraje nějakou stategicku fotbalovou hru :angry:

berunka-ty jo ,to si budete užívat :slight_smile: zááávidím :wink: Snad už malou nebude nic trápit,aby Vám to nic nenarušovalo.Fotky jsou hezký,moc se líbí Elinky zimní garderoba :slight_smile:

zany krásný fotky-jsi fotogenická,já vypadám všude jak...No a to co někteří předvádějí na silnicích radši ani nekomentutju :angry:

leonik-vše nej Vojtíkovi k narozkám :slight_smile: taky bych potřebovala cvičit,ale tady ve vsi sice jednou za týden cvičili,ale já tam byla kdysi párkrát a vůbec mi nepřišlo,že bych se hejbala :unamused:Teď aspoň jezdím s manžou ke krmelcům na běžkách.střih jsme neměla,stříhala jsem to podle pirátky a zhruba podle lacláčů.Já jsem chodila na střední na obor,který byl převážně zaměřený na šití-bohužel,přišli Vietnamci a je po oděvnictví :angry:

pauli-já jsem předevčírem Anetku před spaním nekojila a spala až do rána,včera to samý.Tak mám pocit,že máme po kojení,včera si ráno dala,dneska už nechtěla.

sněhu je tady taky mraky,hlavně,aby pak nebyly velké povodně.Nám sice nehrozí,ale je mi těch lidí líto.

V sobotu máme ,,besídku,,s bývalýma spolupracivnicema,tak se mooc těším,doufám,že nebude zase nějaká kalamita.
3. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
ahoj holky,

hlasim sa ze zijeme :slight_smile:

cosi popisem co mi utkvelo v pamati :wink:

no idem odzadu, luci, ta maska je uuuzasna, si fakt sikulka! :dizzy_face: a anetke to v nej moc slusi :slight_smile: tak ake mate novinky s kojenim? pisala si ze po kasi ti uz pit nechcela. my stale kojime, rano,vecer. mna to nijak neobtazuje,maly nie je zavislak, nezaspava u kojo,tak to zatial neriesim. v lete by sme s manzom chceli vypadnut na par dni len my dvaja niekam na chatu do hor a maleho by som nechala u mojej mamky.tak do vtedy to nejak budem musiet vymysliet :confused: holky, deti vam piju mlieko len z flasky ci aj z niecoho ineho? maly flasku nikdy nemal,obcas sme skusali a nechcel...

leonik, divam sa ze Lea ma dnes 4 roky, tak gratulujeme :dizzy_face: vojtikovi taktiez :wink: ako ste oslavili? pocuvaj ty do seba riadne ides!! :slight_smile: no fandim ti moc s tym cvicenim :wink: ako pekarnicka? to by ma slak trafil ak by mi stale len piekla :angry: aku mate? my mame moulinex home bread xxl a sme spokojni. nasim sme kupili lacnu z tesca a tiez je fajn :slight_smile: a pecies chleba z nejakej zmesky ci z ingrediencii? bulgur som este neskusala, ale inak zo zdravej vyzivy milujeme kuskus, jahly,pohanku. niekedy som z toho vobec nevarila ale ako mame maleho ano. a chuti aj nam :slight_smile: tyi si hodne na tu zdravu vyzivu, vsak? :slight_smile:

beru, smiem sa spytat co je to Linning?? :sweat_smile: netusim :sweat_smile:

ja som bola nedavno v sobotu na takej promo akcii,kde sa cely den cvicilo. predvadzali sa tam lektori cestovky kt. robi zajazdy s cicom. dalsie 4 dni som si skoro nemohla ani sadnut!! :sweat_smile: no to boli hodiny, to som v zivote nepocula, ze: port de bras, foam roller pilates,atd... :sweat_smile: a okukla som zumbu, ta vyzerala super. akurat ze ja velmi nie som na tie latinsko-americke tanecky. skor tak jasit sa na rock :grinning: :grinning: to je jednoduchsie :grinning:

telu, ty jo, tolko snehu, ale tatka zas nie je az taky vysoky, vsak? :slight_smile: ten zrazik, ako pise zany, proste niekto to bude mat blizsie, niekto dalej, proste treba sa prisposobit. si zlata ze ponukas ze by sme sli k vam :slight_smile: vy tam mate aj penzion si spominala, ze? no koniky by mohli byt super :slight_smile: no neviem co na to ostatne holky. zas mali by ste urco starosti s tym. druha varianta je najst nejake fajn miesto s fajn vyzitim kde sa o nas dobre postaraju a len si to uzivat :slight_smile:

pauli, no vy ste mali noc! :unamused: snad uz to bude lepsie. ak ta to ukludni, my sme k nasemu predvcerom stavali snad 20 krat!! plus od 4.45 bol hodku hore :angry: a dnesna noc, jedna z najlepsich za posledne mesiace, vstaval len raz :slight_smile:

zany, fotecky od tej lektorky krasne, a si fakt velmi fotogenicka :wink: ste tam kocandy obe :slight_smile: mne bracho pozical zrkadlovku, tak skusim tiez cosi nafotit. story s vopicou dobra :grinning: u nas v rosine sa koluje podobna :slight_smile: brat ked bol maly bol s ocinom na prechadzke, bolo po dazdi,sli popri ceste po chodniku a islo velke auto a ofrkalo ich. ocko povedal, to bol ale somar!!! a maly ferko pride domov a vsetkym vasnivo rozprava ze akeho somara stretli na prechadzke :grinning: inak tie vytvory z alba boli vsetky moje, dik za pochvalu :slight_smile:

nency, super ze si predala kocarek, ja myslim ze to bol dobry biznis ked si ho kupila za 2000 a predala za 1000 :slight_smile: no presne, v byte je vzdy boj o miesto, to poznam doverne, tak potesi ked sa zbavis niecoho nepotrebneho. ja toho tiez vela nestiham, s malym stale cvicim a to nejde len tak hocikedy :unamused: a aj keby som necvicila tak nestiham :slight_smile: kytky prezimovavaju, jedna sa zacina preberat, no dufam ze oziju aj ostatne :sweat_smile:

u nas velmi nic nove, od pondelka ideme chodit na cvico.tak sa tesim ze budeme trochu v kolektive. ale mam aj obavy :frowning2: kubik je fakt dost nespolocensky, nie je nejaky urvany, ale taky zarazeny ked je niekde kde to pozna, alebo kde je vela cudzich ludi. ani sa nepohne, vobec sa neprejavuje. tak uvidime ci z cvica nebudem mat skor depku ako potesenie :pensive:

a trapi ma jedna vec, cim dalej viac. zda sa mi ze sa maly rozumovo neposuva dopredu, s pohybom to dohnal, lezie, o
bchadza nabytok,to som spokojna. ale on inak skoro nic nedokaze :frowning2: 25.2. ideme na neuro, tak uvidim co dalej. nevie papa,pacipaci,aky je veliky, ani nepoda hracku. proste nic :frowning2: a uz sa mi to nezda, je uz dost velky :pensive:

s tym zrazom ma este napadlo ze aspon 'prazandy' by sme sa mohli stretnut niekam na kavicku, hm? :slight_smile: ale aby zas ostatni nezavideli :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
ups, to je skoro na knihu sa divam :sweat_smile: no ale dlho som sa neukazala, tak dohanam :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky,

já ráno vyrazila s Eli na cvíčo a ta potvůrka mi pořád utíkala :grinning: Běhala tam o 106, hračky jí ani nezajímaly, hlavně, že měla rozlet :grinning:
Doma jsem jí uvařila kuskus, zamíchala sterlovaný hrášek a kukuřici a rybu a baštila to, tak jsem ráda :slight_smile: Ještě jí zbylo na zítra :wink:
Honzíka si odpoledne vyzvedne mamka, tak mám o starost míň :wink: A já jdu pak v 5 na pedikúru, tak pohlídá tchýně, manža chce natírat...

Zuzi - teda to je román :grinning:
Co se týče toho vývoje, tak jsem tu zrovna včera našla dvě diskuze:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=109852&vGroupOffset=0
ale spíš tě bude zajímat tahle...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=121224&vGroupOffset=0
Eli je teda společenská, skoro nikde jí to nevadí. Však až budete na to místo chodit častěji, tak si Kuba zvykne a zapojí se :slight_smile:
Historka se somárem, je taky dobrá :grinning:
Pro pražský sraz jsem, sice jsem z Prahy, ale z PB to máme 60 km a beztak tam občas jezdíme za kamarádkou, tak můžeme i tak :wink: Letos jsem si koupila roční známku, tak ať jí užiju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
juuu srazik v Praze to beru:slight_smile: az bude trosku lepsi pocasko mohly bychom nekam vyrazit.treba nejake materske centrum co vy na to holky?
zzuzca: asi se to bude tezko popisovat: linning je cviceni na posileny a hubnuti celeho tela,je to na rychlou hudbu ale neni to aerobic - spis jsou tam jednoduche kroky ktere se nejakou dobu opakuji - treba zvedas koleno k hrudniku v rytmu.a druha cast je pak klasika posilovani - sklapovacky,kliky,posilovani zadecku.je to fajn,hlavne je to zabavna forma:slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
čauvec holky tak jsme nakonec lehli celá rodina no já teda musím pořád fungovat :unamused: (ani do němčiny jsem včera nešla no sand to doženu jsou tam takové šprtky :angry:) ale z nejhoršího snad už jsme venku.
Zítra jdeme s Jolankou k zápisu to tak strašně uteklo :cry: tak budem mít školačku

Luci: :grinning: chudák tchýně tá si dá s uklidem takového zvěřince :grinning: :grinning:

zany:to je teda frajer no hl. že se vám nic nestalo :wink:
4. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Zapomněla jsem popřát Leušce od Leonik... Takže přejeme všechno nejlepší, hlavně zdraví a štěstí a aby se jí v životě všechno dařilo!!! :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
zany, dik za linky, ja uz 2 temy trochu sledujem, ale nechcem si pripustit ze by sme tam mohli patrit :frowning2: ale asi ano...

este som sa chcela opytat ako zohrievate detom jedlo? stale vo vodnej laznii? my mikrovlnku nemame. mozem uz ohrievat normalne v kastroli? ved uz nie su najmensi ti nasi :wink: a preco sa vobec pre mimina odporuca ta vodna lazen? kvoli uchovaniu vitaminov? :confused:
4. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Zuzi - třeba se brzy srovná... Nevěš hlavu :wink: Podívej jak jste dohnali zbytek na rhb. :wink:
Já ohřívala Eli vždycky v mikrovlnce. Máme nastavení výkonu, takže jsem ohřívala třeba jen na 80%. Jinak myslím, že se to doporučuje kvůli prohřátí, že je to rovnoměrně ohřáté a ne jen zvrchu jako z mikrovlnky. Ale když se to pořádně zamíchá a vyfouká, tak by to snad vadit nemělo :confused: :sweat_smile:
Takže já bych to v hrnci ohřála :wink:
4. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Před chvílí jsem vstala :sweat_smile: Vojta v noci vyváděl, nespali jsme od 1 do půl 3 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzbudil se s hysterickým křikem, jako kdyby se mu něco zdálo, a neutišil ho dudlík ani mlíko :confounded: Tak jsme rozsvítili a on si vesele po nás v noci hupsal :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpoledne šel znova spát, a já toho využila, šla si lehnout s Leou :slight_smile: Dneska jsem teda děsně rozlámaná z toho včerejšího cvičení, všechno mě bolí, a to jsem myslela že půjdu ještě dneska :sweat_smile: U nás je tak hnusně, ještě ke všemu jak kdyby se dneska všichni rozhodli, že budou pálit bordel, tak smrad a kouř, že není skoro vidět, tak jsme nešli ani ven:angry:

Holky děkujem za přání k Leiným narozkám :dizzy_face: Já jsem jí už dáreček dala, byla nedočkavá :slight_smile: Dostala koně k Bárbíně, večer jí dá manža ještě hru a jinak oslavy s příbuzenstvem budou zase o víkendu :slight_smile:

luci: taky dobrý na běžkách. To mně vždycky lákalo, ale nakonec jsem se k tomu ještě nedostala :unamused: S těma Vietnamcema máš pravdu. U nás ve městě zrušili obchody s českým oblečením, teď to mají všechno oni :stuck_out_tongue_closed_eyes: mají to za pár kaček všechno, kdežto v těch obchodech bylo sice dráž, ale aspoň kvalitní zboží :unamused:

zuzi: no jak jsem psala, snad mně to vydrží a budu chodit cvičit pravidelně, aby byl vidět nějakej výsledek :sweat_smile: Oslava se povedla, slavili jsme celej víkend :wink: O pekárně ani nemluv :confounded: Budem muset reklamovat. Máme ji půl roku a přestala nám po skončení programu vypínat a peče dál :unamused: máme Domo bielmeier. Tak jsem docela naštvaná, páč jsem si objednala asi 40 ks chlebových směsí, a pekárna poputuje do servisu :unamused: Peču hlavně z těch chleb.směsí, objednávám si přímo z těch stránek výrobce pekárny :wink: Jak jsem pekla z těch mouk, tak už nám to moc nechutnalo, bylo to pořád to samý, kdežto tady si objednám několik druhů chleba a střídám je :slight_smile: S tou zdravou stravou jsem začala když jsem začla přikrmovat Leu, hodně mě to zajímalo, a časem jsme si na to zvykli celá rodina :wink: Horší s tchánovcema, ti to pořád nějak nedokážou pochopit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prej že tou zdravou stravou děckám akorát kazím žaludek :angry: Přitom jíme všechno, akorát některý věci nahrazuju zdravějšíma. Třeba místo majonézy používám sojanézu do salátu, na chuť by jsi to nerozeznala :slight_smile: Dělám často polívky z obilovin..a tak..no bylo by to delší vyprávění :sweat_smile: Tak Vojta bohužel mlíko a čaj pije jedině z flašky, hrneček odmítá :confounded: Tak zkoušíme co chvíli, ale zatím bez úspěchu :unamused: Tak snad si časem dá říct :grinning: Já mám taky závisláka, a to nekojím :grinning: Jen se vzdálím, tak řve. Tuhle jsem myslela, že snad nepůjdu ani na to cvičení, co dělal :confounded:

No nic, Lea už vstává, tak zbytek dopíšu večer :wink:
4. únor 2010 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.