• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Tak spí dál, snad dopíšu zbytek :slight_smile:

zuzi: ještě k tomu jídlu-já dávám většinou hned uvařený, takže spíš musím chladit než ohřívat :sweat_smile: Když někde jsme, tak dám do kastrolu vodu, strčím do něj keramickou misku s jídlem. Myslím, že v tom hrnci můžeš normálně ohřívat :wink: Abych pravdu řekla, tak nevím proč to v tý vodní lázni pořád ohřívám :sweat_smile: asi zvyk, od tý doby co jsem začala přikrmovat :grinning:

no nic, moc jsem toho nedopsala, už je zas vzhůru :grinning:
4. únor 2010 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz
beru: ten linning vůbec neznám :confused: :sweat_smile: Ale zní to zajímavě, jak to popisuješ :wink: U nás nic takovýho není :unamused:

joli: tak přeju brzký uzdravení :wink: Je to náročný, když ti není dobře a ještě musíš fungovat v domácnosti a kolem dětí :unamused:
4. únor 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
ahojyk holky,

zzuzi-fajn,že jsi se ukázala :slight_smile: Držím palce,aby byl malej v pořádku,snad se Ti to jen zdá a nebo to rychle dožene.Nesmutni,je to šikulka :wink: Jídlo bych klidně v kastrůlku ohřívala,ve vodní lázni se to asi ohřívá líp,že se nepřipaluje :wink: Koukám,že téma sraz je pořád ,,v řešení,, :slight_smile: tak já bych teda ,pražandám,záviděla,že si ho udělaly :slight_smile: :wink: ,ale mě to napadlo taky,že kdybych byla z Prahy,tak bych ho navrhla,je Vás odtamtud dost.Jinak je pravda,že vždycky to má někdo dál,ale do Olomouce by to někdo měl přes300km a někdo by byl ,,doma,, :grinning:,ale jak píšeš,zase by se nemuselo shánět ubytování,když bysme mohly udělat kšeft tellulah :wink: :slight_smile: No Ty jsi na cestování zvyklá viď,jezdíte daleko na Slovensko,ale nevím,jak jsou na tom ostatní.já abych pravdu řekla,si zatím nedovedu moc předsatvit,že bych jela s sama malou i těch 150km co to mám já :sweat_smile: s tím kojením,jsem to asi špatně napsala...Večer nekojím,pak spala celou noc a včera nechtěla kojení ráno :wink:Dneska už si zase dala.

joly-no o ten,,zvěřinec,, se stará tchán :wink: To by ho hnala,kdyby to ještě musela oprašovat :grinning:
4. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
leonik-jj s tou kvalitou máš pravdu,ale já to myslela i tak,že se třeba ani nevyplatí třeba doma šít,to možná tak pro sebe,když chceš něco extra,ale jinak ne,takže nemluvě o větších podnicích,dojely na ně řekla bych hlavně soukromé krejčové,co šily pro ,,obyčejné,,lidi
4. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
ahojky holky, tak po dlouhy dobe eli v noci nevyvadela....ale pro zmenu se mi zdaly nejaky strasny sny,takze jsem pak nemohla poradne usnout. ale i tak jsem si odpocinula :wink:
juuuuu....pro sraz v Praze jsem taky,az bude lip,tak bysme mohli urco nekam vyrazit :wink: zatim si taky nedovedu predstavit,ze bych s eli cestovala nekam tak daleko jako napr do Olomouce :frowning2:
beru:ten linning taky vubec neznam. ja premyslim, ze zacnu chodit aspon jednou tydne do bazenu, mam to tady asi tak pet minut,tak bych se mohla donutit :slight_smile:
vcera jsme byly s Eli zase plavat, nahrazujeme co jsme zameskaly na zacatku. no kurz jeste ani poradne nezacal a uz po nas chteji zase dalsi penize na dalsi kurz, ktery zacina od dubna....to je hruza :angry:
zuzi:taky drzim palce,aby byl malej v poradku! myslim, ze ohrivat v kastrulku muzes, ja teda vetsinou uvarim a pak jime,ale kdyz chci ohrivat, tak v mikrovlnce....je to pro me pohodlnejsi :wink:
leonik:taky preju dodatecne vse nej Leusce k narozkam :wink:
5. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahojky holki, tak jsem včera před domem odházela sníh, došla jsem domu a za hodinku slyším ránu a on spadl snih ze střechy. takže jsem mohla jít zase ven a začít nanovo
Bára už byla zvykla jít spát jednou denně a teď v posledních dnech zase kolem 9.00 začíná mručet a chce jít spát. No asi má nedostatek.
zzuzca- jj, máme malinkatý penzionek. jsou to dva pokoje s přistýlkou. je to spíše ubytování v soukromí. No a ta kupa sněhu má kolem dvou metrů, přítel má 180cm. Já už odhazovat nemůžu, nedošáhnu :grinning:

luci81-vzhledem k tomu, že já řidičák nemám, tak jsem odkázaná na přítele nebo na vlaky. Do Olomouce bych to měla vlakem 90 km a na jeden den na otočku by se to dalo. Do Prahy bych to musela nějak skloubit i s přenocováním. No uvidíme, jak se to celé vyvrbí. Do teplých dní je daleko. Ikdyž je fakt, že tady tenhle kraj žije hlavně cestovním ruchem, takže malých penzionku je tady habakuk, takže bychom se všechny klidně někam vlezly.

leonik- taky dodatečně přeju vše nej nej

Holki, jak to máte s linkou v kuchyni? Už se vám do ní dostanou? Nevím jak zajistit šuplíky
5. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
cauky holky,
tak u nas se snad zase vracime do normalu.vcera byla teda mega protivna a 3x za den spala - to u ni dlouho neznam:slight_smile:)))
me se Eli uz do linky dostane,mame teda skrinky a na supliky jeste nedosahne.ale skrinku si uz otevre a kramuje.zatim i nechavam,kdyz si hraje s hrncema nebo vickama od presnidavek aspon se zabavi a ja muzu neco udelat. :grinning:
5. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky, u nás se dneska spalo dobře, dokonce oba spali až do 7, což u Lei není zvykem :sweat_smile:

beru: Vojta včera spal taky dvakrát, a to po dvou hodinách, taky to u něj neznám :sweat_smile: Jindy spí jen dopoledne, a to tak 1,5 hodiny :sweat_smile: protivnej je teda normálně pořád když nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jó, víčka u nás taky vedou :grinning:

luci. já jsem původně taky švadlena, ale nikdy mě to nebavilo a ani jsem to nedělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Šla jsem tam jen proto, že mně druhá škola nevyšla :confounded:

pavli, telu: díky :wink:

pavli: teda, tak když spí Eli, tak zase nespíš ty :grinning:Co vím o těch kurzech, tak tady u nás taky chtěli peníze dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

telu: to je jak naschvál s tím sněhem, co :sweat_smile: Vojta už taky objevil, že se dvířka a šuplíky dají otevírat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mám věčně vyházený oblečení v pokojíku, tak kde došáhne a o kuchyni ani nemluvě, když ho to chytne, vypadá to jak když vybuchne bomba :grinning: U lei jsme šuplíky řešili přilepením izolepou, jenže když do těch šuplíků pořád potřebuješ chodit, je to na houby :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád odlepuješ a přilepuješ :sweat_smile: Chtělo by to vymyslet něco lepšího :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
berunka, leoník- největší průšvih je ten horní šuplík, tak jsou nože. Už se to pokoušela otevřít, ale je to vysoko. nějak to budu muset pořešit. Izolepa je dobrý nápad, ale jak píšeš... pokud je tam potřeba pořád lézt
5. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky holky,
paulinka-jejda,tak to se noc opět moc nepovedla :frowning2: ,ale hlavně,že sis odpočala :wink: my jsme první kurz plavání platili prvně zálohu,pak zbytek až když začal,stejně to bylo i druhého.Teď přemýšlím,až skončí,že zase na chvilku vynechám.Je to docela dost peněz :frowning2: My platíme 2200Kč za 12 lekcí po půl h+ještě čtvrt hodiny můžem v bazénu zůstat,než přijde další skupinka.

leonik-já jsem dělala obor ,,operátor oděvní výroby pro obchodní činnnost,, :sweat_smile: hroznej název,ale v podstatě to byla dámská krejčová s maturitou + trocha účetnctví atd.jako managment.mě to docela bavilo,ale pak jsem nakonec zkončila na ,,pásové,,výrobě.Podnik nám díky krizi zavřeli,ještě když jsme čekala Anetku.je mi to moc líto,byl tam super kolektiv,práce dobře placená.Jejda,já jsem hlava-vše nej Leušce :slight_smile:

telullah-ty to máš do Olomouce taky docela daleko :confused: v pase máš Olomouc,tak jsme myslela,že bydlíš někde poblíž :sweat_smile: Anetka se zatím do některých skříněk nehrne,u kuchyňské linky mám dvě,co mají úchyty u sebe svázané kapesníkem-jde celkem dobře rozvazovat.Tam je mouka,cukr,atd,co bych nerada,aby vysypala.V obýváku máme šuplíky do kterých se dobývala,tam jsem to řešila tak,že jsem těmi úchyty protáhla lištu,co se dává kolem lina.
5. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
přidala jsem fotku,kde je ta lišta za Anetkou trochu vidět.To je docela dobrý řešení.
5. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jinak u nás noc opět hrůza-od půl 1 opět dvě hodiny vzhůru :frowning2: chvilkama v pohodě,ale jinak řavala jako ještě nikdy :cry: Kdyby aspoň usnula třeba s námi v posteli,když nechce být ve svojí,nevím,čím jí uklidnit,dudák nechce :frowning2:,pít taky ne,možná to bude zase zoubek,včera byla i přes den okňápaná a dneska nanovo.
5. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
ahoj holky

boli sme dnes na chvilku v herni, bolo fajn, kubik bol zas ako vyorana mys :sweat_smile: no ale ku koncu sa mu tam zapacila jedna hracka, tak aspon tak. musi si zvykat

leonik, tak to by sme si o zdravej vyzive mohli celkom pokecat :slight_smile: ako pises, to by bolo nadlhsie :sweat_smile: mna to tiez dost zaujima, a odkedy je jakub na svete tak este viac :slight_smile: ono clovek sa pri vyzive tych nasich deti dost nauci, co je zdrave a naopak ake hnusy nam ponukaju supermarkety a reklama. ale nezeniem to do ziadneho extremu, to vobec :grinning: zjem hocico a obcas 'zhresim'. ale tak by som to ani nenazvala, proste obcas ked je chut tak si dam hocico :slight_smile: akurat teda ked uz clovek co to ma nastudovane tak na iste veci uz ani nema chut. ked viem ze to vobec nie je zdraviu prospesne. napr. jogurt jem len domaci :slight_smile: uz som si na to riadne zvykla :slight_smile: my chlebik teda pecieme z ingrediencii. ale tiez sa nam stalo ze sa nam jeden typ co sme piekli stale dokola prejedol, tak som nasla iny recept a ten co pecieme teraz je mnamky :slight_smile: a zatial chuti stale :grinning: no dufam ze pekarnicku teda rychlo vyreklamujete, neboj, tie zmesky este uzijed :slight_smile: inak pre zaujimavost kuk sem : http://www.varimezdrave.cz/ tu sa vzdy vela dozviem, receptov sa nedrzim na 100 %, tieto su fakt az moc zdrave, ale casto si z nich beriem nejaky zaklad :slight_smile:

telu, mne maly supliky na linke otvara uz davno, som vzdy pri nom, v nasom minibyte ani nemam kde inde byt :grinning: takze neriesim. nic extra nebezpecne tam nie je, akurat noze musime niekam prestahovat.

luci, s tym cestovanim, no par 1000 km uz mame so smudlikom nacestovanych :slight_smile: takych 6000 urcite ked to tak zbezne spocitam :sweat_smile: ale sama som s nim cestovala len raz, vlakom z brna do prahy. to celkom uslo. v niektorych vlakoch byvaju vozne pre matky s detmi, ale nic extra necakaj, obyc vagon akurat mamky s detmi tam maju prednost :slight_smile: a 1 miestnost akoby vozickarska tam je vela miesta napr. pre kociky, behanie.. ja by som si cestovanie s malym keby chodil celkom vedela predstavit, teraz ked lezie a stoji tak neviem co by som s nim vo vlaku vymyslala. kym len lezal, dalo sa to. zabrali sme vzdy cele kupecko a nikto sa k nam nehrnul :sweat_smile:
5. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
luci, tak ja uz vidim 8.zub :wink: ak je to u vas zubkami nech je rychlo von :slight_smile: to platis za plavco dost malo :sweat_smile: ale ono aj tych 2200 je teda dost. v prahe za menej ako 300 kc na hodinu nic nenajdes :angry: a to je fakt hodne. no ale praha je praha :slight_smile:

ja rozmyslam ze by som zas to plavco vyskusala, jeden kurz a potom sa uvidi.

pauli, vy chodite do juklika? tam vo vrsoviciach? musim to okuknut kedy zacinaju kurzy ale myslim ze som to akurat prepasla :sweat_smile:

inac kubik odvcera podava hracku, najskor mu podam ja a potom ju poda on mne :slight_smile: ale sam odseba nehrozi. a nediva sa pritom na mna :frowning2: v krci, kusok od nas je jedna super psychologicka, skusime sa tam objednat, chodia k nej aj deti zo slovenska aka je vyhlasena.
5. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky,

tak když nemusíme vstávat s Honzíkem, tak straší ta naše strašilka! Nejenom, že blbě spala a co chvíli jsem jí dávala dudlíka, ale vstávala už v 5:45, vypila si mlíko a pak byla u nás. Pořád se po nás válela :confounded: Tak jsem jí zas vrzla do postýlky a ještě na hodinu usnula a spala do 8 :wink: Dopo jsme byly plavat, pak si doma dala Eli oběd a šla spát. My se taky najedli a jdu dělat něco do školy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Někdo se ptal na pití mlíka z flašky. Naše Eli pije mlíko i šťávu z Avent lahve se zeleným pítkem :wink: Flašku už docela dlouho nemá a jsem ráda. Už kvůli zoubkům (který teda pořád nemáme :grinning: ) jsem chtěla, aby pila z něčeho jinýho než dudlíkatý flašky :wink:

Pauli - teda, když nevyvádí Eli, tak máš divoký sny :slight_smile:
Po vás už chtějí další kurz? :confused: My ho platíme vždycky až na začátku kurzu, jen se dopředu hlásíme jestli budeme pokračovat :wink:

Luci - to je název oboru :grinning: No já na VOŠ neměla lepší: Obchodování se zemědělsko - potravinářskými komoditami :grinning:
Tak to máte plavčo levnější než mi tady. My za tu půl hodinu platíme 250 Kč a pak hned mažeme ven, protože po nás jde další skupina...

Telu - teda, s tím sněhem nic moc, ale ještě, že to na tebe nespadlo :wink:
Eliška do šuplíků leze, do linky taky, ale tam kam dosáhne, tak není nic nebezpečnýho. Tohle se mi vymstilo u Honzíka. Ve skříňce, i když vzadu, jsem měla skleněnou flašku a Honzík jí vytáhl a utíkal s ní do koupelny, zakopl o práh a rozřízl si prst :frowning2:

Luci - snad to bude jen zoubek :wink: Já si taky říkám, že by nám mohl vylézt, protivná je, v noci straší a pořád kde nic, tu nic :confounded:
5. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Zuzi - však on se Kubík rozkouká :slight_smile: Uvidíš, že příště to bude lepší :wink:
A super, že se snaží, však on to všechno dožene, neboj :slight_smile:
Mě se tak líbí ta slovenčtina, když píšeš. Některá slova úplně slyším. Máme na Slovensku příbuzné, kousek od Michalovec a jako malí jsme tam jezdili :slight_smile: Moc s emi tam líbilo :wink: Ale když nějaký strejda spustil rychle, tak jsem mu nerozumněla ani slov :grinning:
5. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Tak Eli spala jen hodinu a čtvrt :frowning2: No nic moc :frowning2:
5. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
zany, ani sa nedivim ze si nerozumela :slight_smile: ja som 'vychodniarom' nerozumela asi do svojich 26 :grinning: ked spustili tak fakt vobec!! :grinning: :grinning: my tam prave nikoho nemame na vychode. no potom som mala ex-priatela z kosic tak som sa coto naucila :grinning:
5. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Zuzi - no byl to fakt mazec :grinning: Já myslím, že jsem rozumněla dost, ale když spustili, tak vůbec a nebo každý 10. slovo :grinning:
5. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
to hej, rozpravat tak aby im nikto nerozumel a chlastat na to by ich bolo :grinning: :grinning: a ktovie, mozno to maju z toho chlastania :grinning:
5. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
zany, luci - zaujimave odbory :sweat_smile: ja sa pridam: prevadzka a ekonomika vodnej dopravy :grinning: som si vravela ze ked tu skolu dokoncim budem moct predavat listky na kupko :grinning:
5. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
zany nemyslela som to osobne. oni su proste taka vesela kopa :slight_smile:
5. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
čauvec holky dneska byla Lea nějak protivná :unamused: asi leze zoubek. Taky jsme byli s Jolankou u zápisu zvládla to moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: dostala nějaké dárečky ze školy (co namalovali děti v družině :grinning: ) pak jsme zajeli na Pizu jako to oslavit (moc si myslela :grinning: a dělala důležitou) no hezký den moc vás všechny zdravím pa pá
5. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Zuzi - já vím, že to tak nemyslíš :slight_smile: Ale je pravda, že oni si čistí zuby pálenkou a slaví od rána do rána a několik dní :grinning: Když jsme tam byli na svatbě, tak slavili snad 4 dny :grinning: :grinning: :grinning: Já už bych měla otravu alkoholem a to podle nich byla ještě malá svatba, asi 100 lidí :grinning:

Joli - no jo, oni umí být důležití, když chtějí :grinning: Synovci u zápisu řekli, že se neumí soustředit na jednu věc... Což má náš Honzík taky... Chvíli dělá to a pak je zas u něčeho jiného :unamused:

My jsme odpo koupili dárek synovci k narozeninám, pak jsme dali děti ke tchýni a jeli jsme na angličtinu :wink:
5. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Joli - moc hezký fotečky :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
ahojky,
manzu mam na treninku,tak tady strasim :slight_smile: elinka uz asi hodku spinka, tak mam klidek :wink: jsem zvedava, co bude zase vyvadet v noci.....
telu:eli uz spala taky jen jednou denne, od 12:3O tak hodku a pul, ale nekdy je dopo tak protivna, ze treba v deset jde spat a pak po obede jeste jednou, treba od dvou spinka. a kdyz jdeme na plavani,tak ji davam dopo spat taky, protoze by to asi nedala a byla by v bazenu protivna
do kuchyne ji poustim taky, nechavam ji kramarit ve skrinkach, nic nebezpecnyho tam nemame :wink:
luci:to jak jsi vymyslela s tou listou, to je dobrej napad :slight_smile:
zany:penize na dalsi lekci chteji do konce unora....chci chodit dal, eli to bavi a me taky :slight_smile: ale teda ty penize za to, to je mazec, jedna lekce stoji 360 Kč :unamused:No praha, no :angry:
zuzi chodim do juklika, lekce trva 30 minut a pak hned musime z vody,protoze jdou dalsi maminy s detma,chodime tam vetsinou tak tri ctyri maminy, max. je 5. Mrkni na stranky www.juklik.cz tam pisou, ze je moznost prihlasit se do prave probihajiciho kurzu.
zuzi a kam chodite do herny?nebo chodite na nejake cviceni?
zany:jak jsi psala, ze eli pije z toho zeleneho avent pitka, tak netece ji to? Eli pije a je obcas uplne mokra, jak ji to tece tou malou dirkou....
leonik:vcera jsem koupila bulgur a mam v planu ho pristi tyden vyzkouset. taky uz dlouho chci zkusit quinoa nebo jak se to pise,tak jsem to koupila taky :slight_smile: no jsem na to zvedava, jak to bude chutnat.
jolo:hezky novy fotecky :slight_smile: Mas moc krasne holcicky :wink:
holky, eli ma asi fakt alergii na zvirata....nasi maji psa a dve kocky a jakmile jsme o vikendu u nich,tak se eli osype a porad se drbe.tak nevim co s tim,snazim se,aby s nima neprichazela do styku,ale stejne je to tady vsude asi ve vzduchu, pejsek ma povoleno az do obyvaku a kocky jsou vetsinou venku,ale obcas se tady taky mihnou....jsem z toho hotova :frowning2:
5. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Pauli - když měl tyhle hrnky Honzík, tak mu to většinou teklo, když s tím někde praštil a všude doma kapky. Ale když z toho pil a nebo i Eli pije, tak jí to neteče... Máš tam dobře tu membránu? :confused: S tou jsme občas měli problémy... :unamused:
No ta částka za plavči je taky slušná :confounded:
Chudák Eli :frowning2: To asi fakt bude alergie... No kočky by se ještě dali vyhnat, ale když pejsek může skoro všude... Co s tím, že? :confused:
5. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
zany:tu membranu tam mam urcite dobre....to akorat jednou tchyne ji tam dala nejak obracene a eli se z toho pekne poblila,jak ji to nateklo vsude :astonished:
ona s tim hrnkem prave chodi po byte a vsude jsou kapky, tece ji to z ty maly direcky,co je nad tim pitkem jestli rozumis :wink: kdyz pije,tak ji to obcas taky tece, ze se zakucka....ale z jinyho hrnku pit neumi :frowning2:
no alergie to asi bude po tatovi, ten ji ma na kocky.pes je prave zvyklej uz 11 let byt skoro vsude v baraku, teda ne v hornim patre, kde se spi,ale do chodby a do obyvaku muze :frowning2: moje mamka je z toho taky spatna a premyslime,jak to budeme resit.ted jsem na netu nasla nejaky specialni sampony a nejaky rozprasovace do vzduchu a cistice,tak to asi objednam. je to sice pekna palka, napr. jeden sampon stoji asi 600,-....ale zatim zadnou jinou variantu co s tim nemam.
5. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Pauli nam ten hrnecek taky takhle kapka.a ja jsem z toho taky mimo kdyz porad utiram cesticky.kdyz je to nekapaci tak to ma byt stopro.no u nas se ted madam parkrat napila z normal sklenicky nebo hrnecku a zacala mi Avent sabotovat a chce pit z hrnku.no dovedete si predstavit jak to vypada:slight_smile:)
7. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ahojky holky,

zzuzi-teda,tolik zoubků :slight_smile: Anetka má šest a zdá se mi,že dole má nateklou dásničku.Mě se taky slověnština moc líbí :slight_smile: ,jen když hooodně spěchám,tak se mi to hůř čte :wink:ceny za plavání jsou koukám teda v Praze pořádný.No ono i to co platím já se mi zdá dost,za tu chvilku.

joly-Jolanka je šikulka,jak zápis zvládla.Letí to viď.Už budeš mít školačku :slight_smile: to budete mít veselo,úkoly atd,no ona vám bude Leuška určitě pomáhat :grinning:

pauli-to je mi líto s tou alergií :frowning2: To je těžké pak něco vymylet jak to udělat.Hlavně,aby ty přípravky pomáhaly,to by bylo fajn.

My jsme dneska byly na plavání,Anetka pak kupodivu rychle usnula,tak jsem ráda,že nemusím zase s kočárkem,protože tady je docela ošklivě.Dopoledne svítilo,ale teď je zase zataženo a pochumelívá.S těmi hrnečky je to teda bl...My máme lahvičku Avent,mylslela jsem,že bych taky koupila ten hrneček,ale když je to tekhle,tak nevím,Anetka pije z toho obyč,co teče,a moc se jí líbí to cákat ven :angry:
8. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.