• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
čauvec holky chystám se na oslavu narozenin sestřenka mi volala jestli bych jí neudělala pár tech výborných řezů co jsem měla manžovi na oslavě tak začínám péct abych toho neměla zhítra moc ještě nějakou srandu musím vymyslet a nějakej proslov :grinning: no ještě že je manža doma a hlídá :wink:

paulinka:Lea taky strašně kouše! A když hned uhnu bo to bolí jak..... tak začne brečet co jsem si to dovolila

zany: jééééé já bych taky ráda do divadla. Už jsem dlouho někde nebyla. v listopadu jsme měli jed do Prahy na Carmen ale nakonec jsem nejela bo to bylo přesně na manžovu oslavu :unamused:

jizi:vítám :slight_smile: . Já už nekojím od 10m. ze dne na den nechtěla MM :unamused: . V noci se mi zbudí tak dvakrát na mléko a já jí ho dám bo přes den vůbec nechce pít :angry: tak aby měla nějaké tekutiny. Dám jí flašku do ruky v postýlce a jdu si lehnout ona jí pak vyhodí na zem :grinning: . Na nočník chodí v poho. Dávala jsem jí tam už jak začala sedět a hráli jsme si tam nebo jsem jí davala jídlo. Ráno když se zbudí tak jí dám na nočník ona udělá hovínko taky jí dám trochu napapat aspoň nemůže utéct a něco sní :wink: . Mě malá moc nechce papat tak přes den jí strkám do ruky kukuřičné křupky, rohlík atd.
11. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
luci
to je trápení, když nechce pít. Dokážu si to živě představit. Mě naštěstí pije už líp, ale to jídlo nic moc tomu nedá. S tím kousáním to je zajímavé, že když se mimčo okřikne, že to bolí, začne brečet. To samé dělala Danča.
Ta mi teď pro změnu tahá za vlasy a když řeknu, že to bolí au au, tak taky začne brečet. :wink:
jola
to se sestřenká má, že jí upečeš. :slight_smile: S tím kousáním to u nás bylo stejné, ale už jsem to psala nahoře luci.
zany
díky za nabídku botiček, ale já aktivní matka jsem už nakoupila botičky s velkým předstihem na MMB. Mám od každé velikosti jedny až do vel. 20. Vždycky když jsem na MMB viděla nějaké, které se mi líbily, tak jsem je koupila, takže zatím nepotřebujeme. Ostatně stále nechodí, takže bohatě stačí botičky jedny. A když má teď
vel. 17, tak je možné že vel. 19 bude mít až v létě. Ale budu shánět sandálky nějaký hezký páskový, kotníčkový už mám. :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Ahojky holki, tak ten sníh a sněžení nám zintenzivnělo,,, už se to zase i udržuje na zemi, takže zase odhazujeme. Straší nás tady s 30cm, tak uvidíme.
Teda jak vás čtu, tak i boty máme nějaké větší než vy. Sice jsem schválně brala Báře na nohu silnější ponožku, ale i tak...
nency-17??? A to se vyrábí?? Božinku :slight_smile: No tak se ti malá rozchodípozději a co? Aspoň nemusíš tolik hledat a hlídat, kde je. Ať si trhnou... :slight_smile:

zany - Nevím čím to je, ale dneska se přítel rozhodl udělat krtkův dort, takže si dáme taky sladké... ikdyž v cukrárně je to jiné, jiná atmosféra

luci81- aha, tak to bude asi trochu jinak... my kupovali teplé sněhulky 24
11. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
zany- my byli v divadle minulý týden. Dávali tady Mrchy, docela sranda, černá komedie...

Jinak jsem oficiálně zasnoubená, přítel asi dostal jistotu a požádal mě o víkendu o ruku... klekl si i s prstýnkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takový dotaz, na které ruce se nosí zasnubní... každý říká něco jiného
11. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
telullah-tak oficiální gratulka :slight_smile: téda i s klečením a prstýnkem :wink: Já vůbec netuším,na které se nosí ruce. Hlavně,aby Vám tam toho sněhu nenakydalo moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už je to otravný.tady je od včera asi +5cm.

joly-čerstvá inspirace k narozkám-já včera dostala keramický nůž.Hned dvakrát od našich i od tchýně :grinning:
11. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Já jsem tak nějak něco tvořila, snažila se tu pochopit finanční management a nevím nevím :grinning:
Odpoledne jsem pak dojela pro Honzíka, manža jel pro Eli a já s Honzíkem dojela nakoupit :wink: Eli už spí a Honzík taky pomaže...

Luci - Eli teď tomu pití taky moc nedá... Předtím pila dost a teď nic moc, ale ten hrneček za den vypije, do toho to mlíko, tak to jde :wink:

Nency . ty jsi zásobená :grinning:

Telu - to odhazování vám nezávidím. Já dneska odhazovala chvíli u tchýně a bolela mě hned záda :grinning:
Gratuluji k zasnoubení :slight_smile:
Zásnubní prstýnek by se měl správě nosit na prsteníčku levé ruky, jako se pak nosí snubák. Oba se pak nosí najednou :wink:

Joli - co pečeš za řezy? :confused:
11. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Píšu od našich, jsem u nich přestěhovaná s děckama na pár dní, páč nám přišli zreklamovat závady v bytě, a trochu se to protáhne :unamused: Ráno jsme vyklidili pokojík a napůl obývák,přišli nám strhávat celou zeď, pukala nám tam omítka a mimo to jsme ještě zjistili že máme za nábytkem plíseň :angry: Odpoledne jsem se tam jela podívat, a málem mě šlahlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Byt vzhůru nohama, na všem prach, takže budu mít příští tejden co dělat, abych to dala dokupy a mohli jsme se s děckama nastěhovat zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak aspoň dočtu poslední stránku, víc nestihnu.

Joli: taky mě zajímá co jsi dobrýho pekla :slight_smile:

telu: se zásnubákem neporadím, páč já ho nedostala :frowning2: :sweat_smile:Byla jsem těhotná, tak se u nás svatba brala tak nějak automaticky, a bez zásnub :confounded: Jinak k zásnubám gratuluju :dizzy_face: Kupovala jsem bačkůrky Vojtovi, ale číslo teda nevím :sweat_smile:Zkoušeli jsme, co mu sedne, musím se podívat na krabici, jestli jí najdu :sweat_smile:Ale ta velikost co jste koupili Báře jsme teda dávali Lei taky snad kolem dvou let, jako zany Honzíkovi :wink:
11. únor 2010 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
luci81- keramický nůž? co to je, to neznám.

zany- já četla hodně verzi, tu tvoji... pak, že na pravé, taky na levé a po svatbě se přehodí na pravou... tak jsem z toho vedle.
S tím odhazováním je to děs, před stájí jsme museli použít i frézu, jinak bychom to dělali každý den pár hodin

leonik- tak to s tím bytem je děs, nezavidím ten úklid potom. Ten prach se dostane i do skříní :confounded:
S těma botkama jsem byla i já sama překvapená
11. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
čau holky Lea chodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vůbec se nebojí chodí jak fretka prostě se postavila a už chodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dělám takové ořechové řezy (sestřenka miluje ořechy) s ananasovým krémem nahoru krém posypat mletýma ořechy, karamelem a na to ještě větší kousky ořechu, pak další řez s kokosovým krémem a nahoru klasika čokoládu a nějaké zdobeníčko (ten zas miluji já :grinning: ) no a ještě jestli se to povede tak jí chci udělat dort ve tvaru pindíka :grinning:

leonik:tak to je radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to vám dělá nějaká firma bo co???? Tak si teď u rodíčů aspoň odpočineš. Maminka bude kolem vás lítat né???? :grinning:

tellu:já mám zásnubák na stejným jak snubák :wink:

luci:tak to je hezký dárek a když máš dva tak to jeden zpeněžíš né???? Já se hlásím :wink: :grinning: Já jsem včera koupila stříbrný náramek (široký moc hezký a je zatížená na stříbro) a dohodla jsem se ve zlatnictví že když se nebude líbit tak se může vyměnit. Taky jsem koupila takový ty klasický teplý ponožky (jak pletly naše babičky) na to jí vyšiju 30 (bude sranda ještě si k tomu přidám nějakou hlášku....) jo a ještě kalhotky takové srandovní s hrošíkama pěkné :grinning:
11. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím se ze školy... :wink:

Teď mi psal manžel, že Eliška má první zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už prý cinká o lžičku :slight_smile:

No tak na šaty nedostanu :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
cauko holky,

u nas noc hrozna :frowning2: uz som ani nepocitala kolkokrat bol smudlik hore :unamused: o druhej som si ho zobrala k sebe a polozila na seba :dizzy_face: krasne zaspal a o 4tej putoval spat do postielky :wink:

jola, gratulka Lee k chodeniu!!!! :slight_smile: :slight_smile: zobrala to pekne hupom :wink: co ten recept, neprezadis? aj ja som zvedava :slight_smile: ja by som aj nieco napiekla ale neviem co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zany gratulka k zubku!!!! :slight_smile: :slight_smile: tak ste sa konecne dockali, vsak? :wink: :grinning:

leonik, so zasnubnym prstenom sme na tom rovnako :sweat_smile: tiez som bola tehu takze bola rovno svadba :grinning:
12. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
vcera sme sli von a cakala som 20 min za vchodovymi dverami kym siel niekto okolo aby mi pomohol s kocikom dole :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mi skoro tiekli nervy, ved nezijeme na samote :sweat_smile: my sice mame pred vchodom zjazd pre kociky, ale je tam taka dlazba, ze ked je tam sneh, sialene to smyka :stuck_out_tongue_closed_eyes: raz som to skusila sama a skoro sme sa vyrutili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahojky holky,
zany-veeeliká gratulka k zoubku :slight_smile: tak jste se konečně dočkali a hlavně ti,co se pořád ptali :wink: Dneska už to je s tím pitím zase lepší.

leonik-téda,nezávidím :frowning2:

telullah-je to nůž s keramickým ostřím.Nemusí se brousit,neničí vitamíny,hlavně se s ním ale krááásně krájí.

joly-gratulka k chození :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no oni naštěstí koupili každý nůž jinak velkej,takže si nechám oba :wink:

zzuzi-to sis teda dala,tak dlouho čekat :frowning2: Já taky doma musím s kočárkem po schodech,ale jsou kryté.takže na nich sníh není a nekloužou se.Jak je čím dál těžší,mám spíš problém jí vytlačit nahoru.
12. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
ahoj holky,
jak jsem vám všem přála to zdravíčko, tak od té doby má naše lucka horečky 40 a musím srážet zábalem a Panadolem. Chudina už to má 3 den, tak jsem ráno fičela k mudr a máme prý angínu. Asi jsem to chytly na bázeně, protože u nás máme dost studenou vodu a posledně tam lucka dost řvala (asi zimou) ... ale instruktorky říkají že prý se tak děti otužují - no nevím, nevím :pensive:
děkuji všem za reakce ohledně jídla a spaní.
12. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
ahojky holky,
tak se hlasim....jsme u nasich, dneska mel manza volno,ja jsem musela na gyndu do Tabora,takze jsme rano vstavali v pul sesty a jeli z Prahy smer tabor. Eli to ale zvladla skvele, mela dobrou naladu...akorat teda uz jsme byli v tabore a pekne se nam pozvracela :unamused: jak ma tu rymu, tak byla asi zahlenena a hodila savli jako blazen...no takze jsem ji musela chuderu celou prevlict...ale zvladli jsme to :wink: kdyz jsme prijeli k nasim,tak jsme sli jeste do banky vyridit hypoteku...pak na kafco...babicka hlidala :slight_smile: vecer byla eli uz pekne utahana,za celej den spala jen hodinku...tak vytuhla v sedm u kojeni :slight_smile:
zany:mooooc velka gratulace k zoubku....tak jste se dockali :wink:
telu:ja nosim zasnubak na pravy ruce a snubak na levy :wink:
jizi:jejda,chuderka Lucinka. snad bude brzo zase v poradku. Kolik stupnu ma voda v bazene kam chodite?my chodime plavat taky,voda ma necelych 31 stupnu a obcas eli taky drkota zubama.
zuzi:me predevcirem spadly klice do vytahu,tak jsem musela cekat na manzela,nez prijede z prace.taky to bylo tak dvacet minut a me to prislo nekonecny :unamused:
zitra mame u nasich velkou seslost,asi dvacet lidi....babicky,dedove,teticky,sestrenice...no proste mazec,tak jsem dneska s mamkou pekla a pripravovala ruzny pomazanky a dobrutky na zitrek. no mame to nabity, odpoledne jeste musime zajit do jedny hospudky na oslavu narozenin...tam bude asi tricet lidi....to bude eli ve svym zivlu, ona se posledni dobou hrozne rada predvadi.
leonik:teda to je radost s tim bytem :unamused:
joly:teda ty jsi ale sikulka s tim pecenim :slight_smile:
12. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Hezký večer všem...

jola2 -teda ty děláš chutě... jestli klapne nějaký srazík, tak tam s tím dojeď... už podle popisu to chutná

zany-gratulka k zoubku... šaty si kup i tak... bude léto a určitě není co na sebe :grinning:
12. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak dneska jsem se konečně odhodlala jít cvičit. Manža přišel dříve, tak hlídal. Naštěstí Danča byla hodná a nezlobila, tak to zvládnul. Cvičení zase tak náročné nebylo, pro začátek jsem šla na P-class, kupodivu nejsem ani moc unavená, ale bylo to asi tou cvičitelkou, protože nám zase tak moc do těla nedala. Chtěla jsem jít původně cvičit jinam kam jsem chodívávala dříve, ale měli už obsazeno a neobjednávají. Pouze když si u nich koupí pernamentku, tak na tu objednají, jinak né. Tak příští týden tam asi zajdu a nějakou si koupím. Léto tu bude brzo, i když venku to zatím nevypadá... :grinning:

leonik
s tím bytem to nezávidím, to než dáš do pořádku, tak to bude na dlouho. Ale zase když vám všechno opraví, tak to bude super. :wink:
jola
gratulka k chození. :slight_smile: Také se těším až Danča začne.
paulinka
to jsi měla náročný den, hlavně že jsi měla pro Eli náhradní oblečení. Nám se to stalo jenom 1x venku v kočárku když se vzbudila, ale to už je dlouho a naštěstí jsme byli už téměř před domem, ale být někde dál, tak to by bylo blbý. :wink: Hezkou zítřejší oslavu. :slight_smile:
zany
jj, s botičkama jsem předzásobená. :grinning: Akorát už by mohla konečně začít chodit. :confounded:
zuzca
to čekání před domem muselo být asi o nervy, ale co můžeš dělat. :wink: Hlavně, že někdo konečně šel a pomohl. :slight_smile:
luci
to je dobrá náhodička, že máš keramický nůž rovnou 2x, ale jestli je super, tak se budou hodit. :slight_smile:
Já žádný takový nemám, ani nevím, že nějaký takový existuje. :grinning:
jizi
přeju malé co nejrychlejší uzdravení. Z té studené vody by to mít klidně mohla... :confounded:
telu
jj, botičky jsou už od velikosti 17, ale špatně se shání. Většinou prodávají větší. Ale já je koupila přes MMB úplně nové od jedné také aktivní maminky, která je koupila s předstihem a pak když je potřebovala, tak byly malé.
Takže jsem měla značkové botičky nenošené s velikou slevou. :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
zany
málem jsem zapomněla, gratulka k zoubku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska jsme byly s kamarádkou ve škole až do 5 :unamused: Měli jsme prezentace a než na nás přišla řada, tak bylo tolik hodin... No nevadí... Pak jsme si zajely na večeři, na kafíčko a šupky na ubytovnu. Teď jsem dopatlala prezentaci na zítra, tak snad to bude dobrý a podle představ pančitele :grinning:
Jinak jsem si dneska koupila krásný svetřík a tričko :grinning: Za zub :grinning: :grinning: :grinning:

Děkuji za gratulace k zoubku :slight_smile: Snad brzy vyroste i ten druhý a vůbec zbytek. Máme skluz :grinning:

Joli - gratulace k chození :slight_smile: U nás to taky bylo nic nic a najednou běhala víc a víc :slight_smile:

Leonik - s bytem nezávidím :confounded: Snad to budete mít brzy hotové a úklid půjde od ruky :wink:

Jizi - chudák Lucinka :frowning2: Hlavně ať je brzy fit... Já myslím, že z té studené vody to nemáte, protože angína je kapénková infekce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kuk: http://www.angina.cz/

Zuzi - chudáku, že jsi tak musela dlouho čekat! To je k vzteku, co? :confounded: No hlavně, že ti pak někdo pomohl :wink:

Luci - mamka dostala keramický nůž od bráchy k Vánocům, zkoušela jsem s ním řezat a super :slight_smile: Asi si ho taky budu přát :slight_smile:

Pauli - chudák Eli :frowning2: Ale hlavně, že jste to zvládli :wink: A kde jste žádali o hypotéku? :confused:

Nency - já taky takhle kupovala ty růžové botky. Byly nechozené, jen do kočárku a fakt zachovalé :slight_smile:
12. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
Ahojky všem, tak jsem včera na chvilku sedla po dlouhém dni k PC a po pár písmenech se probrala Bára a brečela a brečela, to bylo jakoby měla škaredý sen.
luci81 - o tom noži jsem slyšela poprvé, musím kouknout na net. Třeba to dám taky někomu k narozeninám...

jizi1- byli jste u dr? Snad to brzy přejde. Držte se...

jola2 - jěště gratulace k chození a teď už to začne, koukat kde je abys na ní někde našlapla. Já Báru málem bouchla dveřma, když mi podběhla pod nahama a nevšimla jsem si jí.

nency- taky jsem si chtěla udělat pár zásob oblečení a podobně. Jenže Bára je taková už skoro dvouletá, :grinning: tak raději nic nekupuju a až to bude aktuální tak něco koupíme.
13. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
ahojky,tak oslavy mame za sebou....bylo to narocny,ale zvladli jsme to :slight_smile: Eli spala akorat od 11 do 12,takze v sedm usnula jako andilek :wink: zato vcerejsi noc byla zase divoka...mala byla tri hodky vzhuru a porad me stipala a hladila a nemohla zabrat :unamused:
nency:taky premyslim, ze zacnu nekam chodit....jednak si trochu odpocinu od eli a taky potrebuju zpevnit trochu telo. No po dnesku mam tak dve kila nahore....to byl samej rizecek, dorticek, chlebicky. I eli dneska placala paty pres devaty...porad chodila a ham ham...to jsou ted jeji oblibeny slova...HAM A NAM :grinning:
luci:mamka ma ten keramickej nuz taky a je fakt moooc super....takze si ho budu prat taky :wink:
zany:o hypoteku jsem zadali v KB....pred materskou jsem tam pracovala,takze mam zamestnaneckou hypoteku...lepsi bysme u konkurence nedostali :wink: behem mesice by nam to meli vyridit. No hlavne uz musi slezt snih,aby se vubec dalo zacit zdit...ten snih uz me pekne se.e!!! :angry: :angry:
Telu:eliska ma taky vetsi obleceni, dneska mela rifle na dvoulety dite, ona je teda spis dost dlouha. Vcera jsem zase prohrabala pytel od sestrenky,co mi dala po jeji holce a bylo tam zase dost veci,co uz muze eliska nosit.takze aspon nemusim nic shanet. Teda krome bot,ty chci kupovat novy.
Dneska zacala Elinka pred sebou tlacit odrazedlo a primo u toho beha.akorat neumi zatacet,takze porad boura do zdi a do sedacky....no nabehala jsem se za ni dneska az az :grinning:
13. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
paulinka80- jj, tak samo něco nosí 80 a něco 98. Ono taky záleží jak je to střihané a na materiálu... S tím odražedlem to znám, taky do všeho naraží
13. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky holky,
jdu jen an skok,za chvilku vyrážíme na běžky ke krmelcům.Dneska je konečně krásně,svítí sluníčko :slight_smile:

jizi,tak hlavně,aby byla brzy v pořádku.My máme v bazénu cca31-32°C a taky tam některý děti občas klepou kosu :slight_smile:

pauli-to ses měla,samý oslavy,super,jak to Eli zvládla.My budemem mít letos taky docela dost oslav.Hodně kulatých narozenin.S těmi klíči to jsi měla štěstí,že to netrvalo moc dlouho,než přijel manža a nemusela jsi volat někoho hasiče :wink:

zany-tak přeci něco za zoubek :wink: :grinning:

telullah-ono to číslování je všeljaké :stuck_out_tongue_closed_eyes: .jak dlouhou má Barča nožičku?Anetka má skoro 12cm.Barunka bude mít asi víc :wink: :grinning: Dvouletá :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem přijela včera ze školy už v půl 3 :slight_smile: Za prezentaci mě moc nepochválil, pořád do toho rýpal a měl kecy, tak jsem byla pěkně naštvaná :angry: Ale nebyla jsem prý sama!!! Ještě, že jsem šla na řadu jako druhá a nemusela jsem tam kvůli pepřence čekat :grinning: Pak jsme byli s dětmi venku a nakonec jsme si zašli do hospody na večeři, protože jsem neobědvala...
Dneska dopo jsme uklízeli, po obědě děti spaly, tak jsme měli klídek :dizzy_face: Odpoledne jsme pak vyazili na boby a sáňky :dizzy_face:
Vložila jsem nějaké fotky na Rajče, neěco jste asi viděly, ale jsou tam i z dneška :dizzy_face:
http://zanyfialka.rajce.net/Deticky_V.

Luci - no koupila bych si to i bez zoubku :grinning:
Ale manža si dneska koupil ve Sportissimu kalhoty na lyže, tak taky něco má :grinning:
14. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak Terezka spí, já jsem tak nějak přelítla, co jste si psali, ale moc si toho nepamatuji, tak snad aspoň něco ...
Zaujali mě ceny a debata k bazénům. My jsme na ten první kurs chodili do Tábora do Juklíka (jako Pauli v Praze, cena 250 Kč za 30 minut) ... mě to přijde tedy šílené ... a bylo nás víc, co se nám to nelíbilo a tak jedna akční mamina zamluvila od ledna bazén, klasický dětský v městském bazénu, sehnala cvičitelku (paní co dělá i plavání kojenců ve vaničkách, takže super) a už se sehnalo jen cca 10 maminek a je to ... a je to super, vyjde nás to na 50 za celou jednu hodinu, z toho je 30 minut vedených a 30 minut volných na blbnutí. Takže jsme spokojený, u nás totiž do bazénu smí dítka od 1 roku a to mi splňujeme ... voda skoro stejně teplá jak v Juklíkovi, možná o stupínek chladnější, ale mě Terezka klepala i tam, i tady, tak je to jedno :grinning:. Ale společné prostory jsou rozhodně o hodně teplejší. Jediné co takm není je zázemí pro takto malé děti, je to pracnější, ale zvládnout se to dá :grinning:

Pro srazík bych byla taky, ale najít místo, kde by to nikdo neměla daleko je asi nemožné ... asi jak spala Luci, ona by to na půl cesty měla asi nejblíže ...

Zany -velká gratulka k zoubku a super fotečky :wink: , z té prezentace si nic nedělej, oni se v tom občas vyžívají ...

Jinak u nás nic moc nového ... Terezka má zoubků 5, doma běhá jako drak ... ale od minulé středy mi nevím proč strašně blbne v noci, od 1 do 4 nespí, chvilku pláče, chvilku ne .. prostě mazec ... většinou po 2 hodincáh nevydržím a jdu jí udělat mlíko, ale ona si tams tejně ještě hodinu povídá .. a já nevím, co s tím, jsem z toho děsně utahaná .. nemáte některá zkušenost, čím by to mohlo být ???

A pak jsem se ještě chtěla zeptat, mám pocit, že něco podobného už se tady řešilo, ale hledala jsem více jak půl hodiny a nenašla, tak se omloouvám že to budeme muset psát znova ... terezka když mi chodila bosa (což bylo od 11 - 13 měsíce, tak chodila moc pěkně, před 14 dnima jsme jí koupili botičky a ona v nich šmajdá ... prostě vtáčí jednu nebo druhou špičku horzně dovnitř ... ne pořád, jen chvílema, ale dost často .. a já nevím, čím to je ... a jestli to nějak vadí, mám to nějak řešit ??? Botičky máme kožený kotníčkový se žirafkou ...

Jo a jak tady psala Nency, tak my máme velikost 18 :grinning:
15. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahojky všem... tak v posledních dnech každý den strouháme koním kopyta a já musím Báru strašně moc pochválit, že tak pěkně vydrží u toho sedět. Teda občas usne, ale to vůbec nevadí. Je sice z léta zvykla, že musí vydržet, ale už je to docela dávno a byla menší. Jsem z toho strašně unavená, bolí mě celé tělo.

Holki, která z Vám tady řešila vyrážku? Myslím, že to byla leoník... jak to dopadlo? Bára má taky nějakou a prý je to z plínek. Jenže už týden to mažeme mastí Imazol, kterou mám od dr a nic, zdá se mi to jěště horší.
15. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

já jsem ráno odvezla Honzíka do školky, jsou tu jarní prázdniny, tak jsou rozdělení jen do dvou tříd a v té jejich nejsou... Pak jsem si doma dala snídani a jela jsem s Eli za kamarádkou, která čeká za měsíc miminko :dizzy_face: Uvařila obídek, tak jsme se najedly a pak šly s Eli ven. Eli usnula v kočárku a my si v klidu vypily kafíčko :dizzy_face: No a pak jsme rovnou frčely domů :wink: Honzíka vyzvedl manža :slight_smile:
Navečer jsme byli ještě všichni venku, děti šly pak rovnou do vany, večeřet a Eli už šla spát, Honzík jde za chvíli taky :slight_smile:

Já půjdu odpočívat :wink:

Rymes - tak to se vám skvěle podařilo udělat si vlastní plavčo :slight_smile:
Honzík taky dává nohy k sobě :unamused: Doktorka nám radila dávat boty i obráceně, ale to by tak musel chodit pořád, což ve školce nejde, byl by jako jouda :confounded: Co s tím nevím... :confused:

Telu - co používáte za plenky? Možná by pomohla i jejich změna :wink: Nám pomohla Nivea :wink:
15. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
čauvec holky!!! V sobotu jsme byli na oslavě no super. Moc jsem se pobavila přijeli jsme domů až kolem třetí . Tchýně hlídala a ráno ještě uvařila oběd takže jsem mohla v poho zaspávat můj bolehlav :grinning:
Zítra k nám příjde maškarní průvod se školkou (s Jolou) jde za prasátko :grinning: tak jim musím přichystat něco dobrého asi koblížky :wink: . Chtěli jste ten repeptík :
ořechové:
6 vajec, 20 dkg cukru krupice, 16 dkg pol. mouky, 10 dkg ořechů, 1/4 balíčku kypřícího prášku. Klasika žloutky min. 10 min šlehat s cukrem mouku s KP a ořechy (mleté :grinning: ).
nápln: jeden pudink uvařit s mlékem vystydlý (né celý!!!!!!)postupně zamixovat do vyšlehaného másla a půl plechovky ananasu rozmixovaného (štávu slijem a pokapeme s tím korpus který jsme si rozřízly na proužky jaké chceme já většinou dělám 4 prožky jsou z toho 2 řezy) moučkový cukr a trochu rumu (bez toho to není ono)
pomažem pikantní marmeládou a náplní tou opatlu i celý řez pak dám mleté ořechy udělám karamel a ještě větší kousky ořechu

kokosový řez:
normálně tmavý korpus

krém: 150g kokosu, 350 ml mléka 3 lžíce pol. mouky svaříme a studené zamýcháváme do 200g másla a 200g moučkového cukru.

na vrch čokoládu
15. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
ahoj holky, tak vysoke horecky nas uz upustily ale skocila na malou jakasi vyrazka. Takze to tipuju na tu 6-tou nemoc. Volala jsem mudr. a pry nic nemam robit ze to zmizi samo. Mate prosim s touto nemoci nektera zkusenost ?

Zany: moc krasne fotecky male Eli

...jinak obecná gratulace miminkam ke všem novým zoubkům. My mame uz 12 zubu a furt cekam na nejake nove saty :frowning2:

myslím že u nás má voda v bazenu tak 27st ale nevím to jiste - příste to zjistim. A taky máme kosu ve sprše i šatnách a platíme za 13lekcí 1700kc :unamused:

Uz jsme Lucince pořídili taky odražedlo, tak čekám že se s tím naučí aspon trošku chodit.
15. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Joli - díky za receptík, musím si ho napsat :wink:
Super, že jste si to užili a tchýně vám ještě uvařila :slight_smile: To nám by se asi nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jizi - to asi bude ta 6. nemoc... Honzík jí měl. Měl asi 4 dny vysokou horečku, sráželi jsme jí, ale pomohlo to jen na chvíli. Pak se mu asi 5. den objevila ta vyrážka a tím se mu ulevilo :slight_smile:
Ty jo, vy už máte 12 zubů :slight_smile: Tomáme co dohánět :grinning:
15. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.