• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Hoklky,moc se ommouvám,ale zase budu otravovat :frowning2: Už jsem se jednou ptala,ale nějak mi to vypadlo a teď to nemůžu najít :frowning2: Kolik Vám vypijou přes den UM + jiné mléčné výrobky?Nevíte,kolik by toho asi měli mít?Anetka se konečně chytla na banánový Hami :slight_smile: Tak mám radost.Máme ho teda teprve od pondělí.Zkouším jí ho dávat ráno a navečer,vypila skoro keždej den cca 200-300 ml+plus jogur+večer kaši 200ml.Snad to stačí?
19. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
caf holky,

len na skok. mam dnes a vobec posledne dni doma peknu protivku :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... vobec nemam cas pre seba. o domacnosti ani nehovorim. v noci zas hicoval, ale nie velmi. budil sa x krat. neviem co s tym spanim budeme robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak rusov sme porazili, super! :dizzy_face: mam veliku radost :slight_smile: luci, to si dobra ze si vstavala aj ty :wink: vsetko naj k narodkam :wink: mliecnych vyrobkov by mali mat cca 500 ml, a 150 g jogurt sa pocita ak sa nemylim za 250 ml mlieka. tak to ste uz and limit :slight_smile: mne kubik kase nikdy nejedol. vacs. ma na veceru hustu polievku alebo nieco ako obed ale bez masa. musim k nemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
zzuzi-díky za přání :slight_smile:a za info o mléce,tak to jsem ráda,že je to tak :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Cauky holky,hlasim se zpet z hor.Doctu vas mozna po vecerech jestlibude teda vubec sance:slight_smile:))
Prijeli jsme o den driv,od utery jsem mela nejakou strevni virozu,vcera jsem zacala i zvracet takze nas nasi vezli vecer domu.Bohuzel toho zvraceni a prujmu byla plna chata:(( a radilo to v cele Peci.
Ela byla poklad,strasne prekvapila protoze v poctu 50 lidi se citila jak doma.N a pokoji nas spalo 23 a Ela nemela vubec problem s usinanim a spala celou noc.Tak jsem ted spis zvedava,jestli ji doma budu jen ja stacit:slight_smile:
A jak se mate vy tady?
19. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Ahoj holky,

já ráno odvezla Honzíka do školky a jela jsem na krev kvůli tomu vyšetření. Naštěstí tam nebylo moc lidí, tak jsem byla ráda :slight_smile: Pak jsme byly s Eli plavat a po obědě šla spát. Potom jsem vyrazila pro Honzíka a dojela jsem tady kousek od baráku, protože dál tam stál přes silnici zapadlý kamion s návěsem :angry: Tak jsem se ptala těch co tam stáli přede mnou a oni, že už tam stojí skoro hodinu, ale že už jede bagr, aby ho vytáhl. No manévry neskutečné, ještě do toho jel zespod autobus a já pak musela zajet ke kravínu, ale tam zas potřeboval jet traktor. No fakt super!!! :angry: Ještě jsem volala švagrové, aby mi vyzvedli Honzíka, tak pro něj brácha dojel :slight_smile: Jinak by tam byl chudinka mezi posledními a hlavně jsem nevěděla na jak dlouho to ještě bude :confounded:
Pak jsme dojeli s dětmi nakoupit a už jsme doma :slight_smile: Manža jel dneska na AJ sám, není hlídání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci - ty máš dneska narozky? :confused: Tak se přidáváme a přejeme vše nej!!! :dizzy_face:
Eli vypije ráno i večer sunar ze 150 ml vody, teď nevím kolik je to mlíka? :confused: Víc nevypije, jen občas, ale asi jí to stačí :slight_smile: Pak má přes den jogurt, pak žervé na pečivu, tak snad to stačí :slight_smile:
A super, že se Anetka chytla na nějaké mlíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi - já jsem hokeje viděla jen konec a byla jsem ráda, že Rusáci nevyhráli :grinning: Nemám je ráda :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad bude Kubík v pořádku a teplota už přejde :slight_smile:

Beru - no jo, vy jste byli na horách, úplně jsem to vypustila :grinning:
Snad i vás brzy průjem opustí! Kamarádka z Prahy psala, že mají rotavirovou infekci a že skončila malá i na kapačkách :confounded:
19. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Paulinko - moc krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
zany:ty jsi rychlik, zrovna vam jdu psat :wink:
19. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
u nas noc zase silena....ale uz prijel manza z prahy,tak ma celej vikend sluzbu :wink:
eli byla dneska celej den silene protivna :angry: nechtela vubec nic, jen se chovat...a to nejradsi u me. u tatinka dostala hysterickej zachvat :angry: uz od pul sedmy chrni,tak jsem byla rada, ze usnula tak brzo, protivka...
luci:taky preju vse jen to nej k narozeninam :slight_smile:
holky tu buchtu hrk hrk taky delam a vsem mooooc chutna :slight_smile: a hlavne je super, ze je rychla :wink:
beru:taky jsem si nejak neuvedomila, ze jste na horach.super, ze eli byla tak hodna
zany:koukam,ze mate taky porad co delat :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My jsme zas měli včera noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta byl přes den protivnej, večer usnul už v 18h a za tři hoďky byl vyspanej :angry: Takže jsem s ním byla do půlnoci vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:Pak dostal mlíko, což teda zas byla vyjímka, ale do postýlky nechtěl ani náhodou :unamused: Takže jsem ho musela uspat v posteli, :fearful: a pak přendat do postýlky ale pak ještě pěknou chvíli vzlykal ze spaní a natahoval, jak kdyby se mu něco škaredýho zdálo :unamused: Doufám, že dnešní noc bude lepší :rolling_eyes: Musím vás dočíst, jsem tu chvíli nebyla a tady toho zas je :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holki, tak dneska byl úplně pohodový den. Byli jsme i s Bárou na radnici a zamlivili jsme si termín na 15.5. v 10.00. Bára si to tam celé prošla, okoukala celou kancelář a dokonce se nechala vzít na ruce

Luci- já se na to ptala a může se očkovat od půl roku. Takže až se trochu dostane z té vyrážky, tak jí necháme naočkovat. No a k tou mlíku... Bára vypije tak 20ml UM, vice nechce. Takž jí dávam obyčejné mléko, dr říkal, že když nechce UM, tak mám dávat normální čerstvé mléko... toho vypije 180 ml ráno, přes den jogurt a večer kaši z mléka
zzuzca- jj, doma máme taky protivu, takže moc dobře tomu rozumím
19. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
telu: jj, Vojta je protivnej, kvůli těm zubům :unamused: Leze mu jich 5 naráz, dneska se u čištění tak chechtal, že jsem se mu konečně mohla podívat pořádně do pusy :sweat_smile: Jinak si do ní sáhnout nenechá ani náhodou :unamused: Už mu lezou i horní, tak z něj nakonec nebude upírek :grinning:Tak snad po těch lécích vyrážka zmizne :slight_smile: Teda na větrníky-na ty bych si já netroufla. Seš dobrá, že ses do toho pustila :slight_smile: Já když něco peču, tak to musí být rychlý a jednoduchý :slight_smile: O očkování proti klíšťatům jsem přemejšlela u Lei, kolem třetího roku, ale měla toho očkování tolik, že jsme od toho nakonec upustili :unamused: Možná v budoucnu ji třeba nechám naočkovat. U Vojty to zatím taky neplánuju.

luci: ta buchta zní zajímavě :sweat_smile: V neděli máme mít návštěvu, tak ji asi vyzkouším :slight_smile: Akorát nechápu-ta šlehačka se tam dává tekutá a ten pudink jen prášek? :sweat_smile: Nebo jako šlehačka ušlehaná a ten pudink z mlíka udělanej za studena, když je bez vaření? :sweat_smile: Ptám se jak blbec, ale přijde mně divný, že když se s tím zahrká, to musí bejt tekutý ten krém, ne? :sweat_smile: Tak se Anetka přece jen dala na UM :slight_smile: Já dávám Vojtovi ráno 230 a večer 230 ml mlíka, ráno ještě lučinu, nebo něco podobnýho, a odpoledne jogurt. Večer má někdy místo toho mlíka kaši, tak 300ml.Taky přeju vše nej..k narozkám :dizzy_face:

pavli: ty jo, tak to váží Eli už víc jak Vojta :sweat_smile: U nás řev začíná, jen když vejdem k sestře, a pak k dr.-no tak to je konec. Tam se až zalyká a přestane jen co vejdem zpátky do čekárny :sweat_smile: S tou vakcínou jsi mě zaskočila :confused: My máme jít v 15. měsících na priorix, říkala dr., ale že je ještě nějaká lepší, která se hradí, nic neříkala :unamused:S tím jídlem-já jsem Leu nechávala jíst samotnou až někdy kolem roku a třičtvrtě. Dřív jsem na to taky neměla nervy, páč jídlo bylo všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:Lea byla bez plen přes den až ve 22. měsících, myslím si že ve 13. měsících je to fakt brzo, aby byli bez plínky :sweat_smile: Jinak fotečky máte krásný, moc se povedly :dizzy_face:

nency: Vojta taky ještě nechodí, a to jsem si myslela že bude chodit dřív jak Lea :unamused:Začal teď akorát pár dní dělat to, že stojí o něco opřenej a pak se pustí, chvíli stojí sám a pak padne na zadek a má z toho děsnou prču :sweat_smile:Nebo je opřenej o ruce a nohy má natažený-dělá jako střechu :sweat_smile:Nebo se chytne něčeho co má kolečka a tlačí to před sebou, jenže nohy jaksi stejně zůstávají pořád někde vzadu a tak stejně po chvilce skončí na kolenách :grinning:

zzuzca: tak já jsem hokej ještě neviděla, a ani mě to nějak nebere :sweat_smile:Zato manža se dneska chystá, že se bude v noci dívat :stuck_out_tongue_closed_eyes:To jsem zvědavá, jak bude zejtra fungovat :angry:Ale hokej si nenechá ujít :unamused:

joli: jejda, to si Lea si musela pěkně natlouct :unamused:Vojta taky by byl nejradši pořád na gauči. A jak se vzteká, když tam nemůže vylízt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

jizi: já jsem dávala amarantový piškoty, ale teď je nemůžu vůbec nikde sehnat :unamused:Tak občas dám normální od Opavie, nebo sušenky sunarky :slight_smile:

zany: s tou myčkou máš pravdu, já už si to taky bez ní nedovedu představit :sweat_smile:Kór když už jsme doma čtyři.Jé teď se dívám, že jsi to o tom priorixu hezky vysvětlila, jak to je :slight_smile:

beru: tak jste si dovču užili, až teda na ten konec :unamused:Aby jste nemuseli teď jezdit pořád na dovči, když je Eli taková společenská :sweat_smile:

Už to tady píšu skoro hodinu :sweat_smile:Zítra chceme jít na karneval, Lea dneska začla zas pokašlávat, tak doufám, že z toho nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
19. únor 2010 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko všem, tak nevím čím to je, ale Bára skoro přestala mluvit. Teda kecá pořád, ale jen pár slov dookola, jakoby všechno zapoměla. Je to jen tata, baf / to jí naučil tatínek/, mam a ne. Dokonce i paci paci nedělá :confused:

leonik- Ono asi člověk s tím očkováním přemyšlí jinak ve městě a jinak na horách. Malý Péťa je taky naočkovaný snad od dvou let. Bojím se, že by ho Bára mohla chytit. Já je chytla hned první léto tady, takže pro jistotu.
No s těma větrníkama jsem myslela, že to bude složitější a ono zase moc není. Jen ta poleva, musím nějakou promyslet.
20. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahojyk holky,
snad stihnu napsat všechno co chci.Předně moc díky za přání k narozkám :slight_smile: Měla jsme je,jak jsme psala o těch nožích :wink: Teď mi jen měli přijít přát švagrovci,protože jim to dřív nevyšlo.No stejně nemohli,takže buchtu jsme s manžou snědli skoro celou sami :grinning: Je fakt,,žravá,,

leonik-jj šlehačka tekutá + ztužovač,puding bez vaření-prášek,+2xmalej mandarinkovej kompot(zkoušela jsem i jiný ovoce,ale mandarinky jsou asi nejlepší,hlanvě i barevně to z nich dobře vypadá)Můžeš je klidně i tošku rozmáčknout,pokud chceš menší kousky.Pak s tím kepeš,dokud to jde,ono to ztuhne,neboj :wink:Na piškot je k tomu taky rychlej postup-1hrnek cukru+1/2 hrnku mlíka+1/2hrnku oleje+2vejce-cca2min šlehat,pak přidat 1a1/2 půl hrnku pol.mouky+1 prášek do pečiva.No ale samo můžeš použít jakejkoli oblíbenej recept na piškot :wink: Snad to nepíšu pozdě.Jestli jí budeš dělat,písni,jak chutnala :slight_smile:

berunka-tak Tě vítám zpátky :slight_smile: To je Elinka veeeliká šikulka,jak to zvládla.Jedna paní co chodí s námi na plavání taky říkala,že byli na horách a vrátila se domů s perfektní střevní chřipkou :confounded:

pauli-fotky nemají chybu,jsou nádherný-holt když je někdo hezkej,fotogenickej a k tomu roztomilá holčička tak se na to hezky kouká :wink:

telullah-Anetka má taky někdy dny,kdy nechce nic dělat a říkat zvířátka atd.jen pokrčí rameny,hodí hlavičkou a řekne NE a mám po :stuck_out_tongue_closed_eyes: To očkovánií se dělá už od půl roku,tak to by byl asi nejvyšší čas začít ne?myslím,že je nejlepší začít v zimě,jestli si to s něčím nepletu.
20. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky,

Eli se dneska rozhodla, že bude brzy vstávat a tak už strašila od 6:15 :confounded: Honzík by asi i spal, ale budila jsem ho, aby šel spát po obědě. No a Eli už má za hodinu a půl vyspáno a Honzík ještě chrní, ale je fakt, že usnul později a já s ním :grinning:
Dopoledne jsme uklízeli, převlíkla jsem povlečení, rovnou vyprala a manža vyluxoval. Já to pak vytřela a uvařila oběd - dělala jsem svíčkovou :dizzy_face: Eli pěkně baštila a Honzík taky :dizzy_face: Ale jinak byla Eli dopoledne pěkně protivná :rolling_eyes: Pořád by ječela, chovala se a měla dudlíka :rolling_eyes: Čekala jsem, že bude spát dýl, ale ne :confounded:
Pak vyrazíme kouknout na stavbu, musíme nechat auto na křižovatce a dál jít pěšky. Děti dáme do saní a hotovo :slight_smile:

Pauli - já jsem zrovna ještě nakukovala a vidím album na 1. stránce :slight_smile:
Koukám, že to u vás bylo to samý co u nás dneska. To je hrozný, co? :confounded:

Leonik - snad se Vojta se spaním zas srovná a byla to výjimka :slight_smile:

Telu - ono jak se děti naučí něco nového, tak to staré moc dělat nechtějí... Eli už taky moc nedělá ani paci paci, ani neukazuje jak je veliká. Co chodí, tak jí to baví nejvíc :slight_smile:
Teď začala říkat pes - "pe" a že to udělalo bác - "bá" a nic víc moc říkat nechce. Teda kromě jejího táta, ne atd. Ale moc toho nepovídá, Honzík byl ukecánek :grinning:

Luci - tak to tu buchtu musím taky někdy zkusit :slight_smile:
Takže švagrovci zas nedorazili? Škoda, ale aspoň na vás zbylo :grinning:
20. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My jsme byli dopoledne po nákupech, koupila jsem si jarní bundu :slight_smile: Z 2600,- na 999,- No neberte to :wink: Ještě jsem chtěla boty na jaro, ale nic moc výběr ještě nebyl, tak musím ještě počkat :slight_smile: No a pak jsme byli odpoledne u našich a na karnevale. Jenže Lea jak byla trochu nakřáplá, tak večer lehla úplně :confounded: Začla hořet, tak jsem jí zas zvýšila dávku homeopatik, snad tu nemoc zas zaženem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta nemohl usnout, byl přetaženej, musela jsem ho uspat v náručí. Sám nechtěl, jačel jak na lesy :unamused: Ale u našich si ho chválili, že byl dneska celej den moc hodnej :dizzy_face:

telu: tak Vojta zase začal dělat paci, paci až teprv teď, ve 13. měsících :confused: :sweat_smile: Dřív ne a ne se to naučit :rolling_eyes: Jinak taky opakuje pořád to samý, a pak používá tu svoji řeč :grinning: Taky se stává, že co uměl, tak neví :confounded:

luci: díky, díky za recept, i na ten piškot :dizzy_face: Udělám to podle tebe. Dneska jsem si nakoupila ingredience, tak se zítra do toho pustím. Snad se to povede, pak dám vědět :wink: Asi tu buchtu nakonec budem jest taky sami, jestli bude Lea marodit, tak návštěvu budem muset zrušit, páč mají malý mimi :confounded:

zany: no, snad už se srovnal. Dneska už spal zase dobře :slight_smile: Vám ke stavbě nevede ještě silnice, že tam neprohrnujou? :slight_smile: Koukám, měla jsi uklízecí sobotu :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
luci: ještě dotaz :sweat_smile: Ten kompot cedíš, nebo ho dáváš i se šťávou? :confused:
20. únor 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holki, tak se nám po 14 dnech vrátil Péťa u Prahy... to je teda doma pozdvižení. Prostě dvě děti a kravál, ale je to fajn. Bára se více zabaví a já mám trochu času a navíc jsou děcka spokojené

luci81- jj, může se očkovat od půl roku a nejlépe v zimě, to se pak stihnou udělat protilátky. Ono pak je i nějaká rychlo verze, kdy se dává druhá injekce snad po 14 dnech. Na tu buchtu se chystám, jsem zvědavá jaká bude.
No zkouším s ní opakovat paci paci a zvířátka a nic. Asi nám zlenivěla

zany-no je fakt, že jí daleko více baví sedět v kuchyni u linky a tahat věci ven. Já už to ani neuklízím, to nemá cenu :grinning:. Když začnu dávat něco dovnitř, tak to vyhází ven
leonik- tak to byl dobrý kup, taky se chystám něco koupit... pokaždé nemám co na sebe :slight_smile:. No jako pokaždé, když otevřu skříň. Jsem zvědavá, kdy se trochu více rozpovídají, občas mám pocit, že mi chce něco říct, takový výraz ve tváří
21. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojyk holky,
leonik-snad není pozdě-kompot se dává i se šťávou.To jsi teda opravdu dobře koupila.Já taky většinou nakupuju dražší vec když josu ve slevách.Sice to bývají už loňské modely,ale co to nevadí.Loni jsme si koupila zimní bundu,ta nebyla ve slevě,stála skoro dva tisíce,letos jsem ji viděla ve,,slevách,,za stejnou cenu :grinning:Tak držím palce,ať je Lei líp.My jedem denska taky na karneval do vedlější vsi.

zany-Anetka když je protiná,tak taky jako na potvoru moc dlouho nespí :unamused:švagorvci nepřišli,ale včera jsme s nima byli na večeři v jedný restauraci,kde jsme ještě nikdy nebyli-bylo to tam moc hezký,všude trámy,masivní dřevěné stoly,z fošen,bylo to jako salaš,v létě tam venku mají i ovečky.

telullah-tak máte doma zase veselo :slight_smile:
21. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

luci: tak buchtu jsem dneska upekla a je výbornááá :dizzy_face: :dizzy_face: I ten piškot, je chuťově mnohem lepší, než co dělám já :sweat_smile: Z krému jsem byla teda překvapená, štěrchla jsem s tím snad jen 5 krát a bylo hotovo :sweat_smile: No a návštěvu jsme nakonec museli přesunout na jindy, páč Lea leží jak lazar :confounded: Takže buchtu jsme zdlábli sami a zbyly jen poslední dva kousky :sweat_smile: Akorát ještě-dělala jsem to na ne úplně velkej plech, a ten krém je tam potřeba z dvojitý dávky. Vyšlo mně to jen na půl plechu, zbytek jsem polila citronovou polevou. Ale ten piškot by se dal jest samotnej, jak byl dobrej :slight_smile: Jak jste si užili karneval?? :slight_smile:

telu: jak u nás :slight_smile: Vojta mně pravidelně, když něco potřebuju dělat v kuchyni, tak vyháže všechny skříňky a já se pak nemůžu ani hnout, jak o všechno zakopávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: V kuchyni je to pro ně asi největší zábava, když můžou kramařit :slight_smile: jj, jak jsou dvě děti, tak je to lepší-aspoň u vás, Péťa už je větší, tak si s Bárou určitě hezky pohraje, co :wink: Já ty naše dva musím mít pořád na očích, páč jak je mám chvilku z dohledu, tak je řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lea ho pořád provokuje, bije ho, no strašný :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem byla dopoledne s mamkou nakoupit a manža byl s dětmi doma :wink: Honzík jet nechtěl a Eli jsem zas nechtěla s sebou já :grinning: Na oběd přijela tchýně a odpo jsme jí pak odvezli domů a šli na procházku :slight_smile: Ale docela foukalo, tak jsme vymrzli. Eli už spí, po obědě spala necelou hodinu a Honzík nespal vůbec... Tak snad usne hned :slight_smile:

Eli taky baví krámovat a o Honzíkovi ani nemluvě! Ten si do toho přinese ještě stoličku a všude překáží :confounded: Pak bych jí nerajradši nakopla, že by letěla! :grinning:

Luci - to je pak sleva jak vyšitá, co? :angry: Dají na to ceduli sleva a ona to sleva ani není :unamused:
Jaký byl karneval? :wink: Honzík má karneval zítra ve školce a my pak máme přijít v maskách :grinning: Eli půjde za berušku :slight_smile:

Leonik - to je jak kdybys psala o nás! Taky je musím mít pořád na očích, protože Honzík jinak Eli tahá, ubližuje jí a pak je tu řev :angry:
No silnici zatím neprohrnujou, protože tam stavíme jediní a silnici ještě ani není předaná obci... :unamused:
21. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
zany: Honzík nerad nákupy? :grinning: Naši Leu to nebaví vůbec, vždycky když máme jet nakoupit, tak hned hlásí že s náma nejede, že chce k babičce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Tak ji tam vždycky vysadíme, párkrát jsme sebou měli jen Vojty, ale bez dětí se nakupuje stejně nejlíp :sweat_smile: Takže domeček bude na samotě u lesa? :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - Honzík nakupuje i rád, ale my jsme byly s mamkou v Tescu a když jsem tam s ním byla naposledy, tak tam u autorádií něco zmačkl a ono to začalo hrát hodně nahlas. On se dost lekl a bulel. Tak si to asi pamatuje a nechtěl tam :grinning: Já nakupuju víceméně s dětma a celkem to jde, už jsem si zvykla i s oběma :slight_smile:
No domeček bude u lesa, ale doufám, že tam budou stavět i ostatní. Ono se to teprve prodává a někdo by měl začít stavět letos :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky,

nikde nikdo? :confused:

Já jsem ráno odvezla Honzíka do školky, pak jsem si doma dala snídani, Eli sváču a jeli jsme do Sokolíka :slight_smile: Elišku to bavilo víc, bylo divadýlko, pak opičí dráha a tak Eli lezla a doufám, že se pěkně unavila :slight_smile:
Odpoledne máme ve školce karneval, tak jsem na to zvědavá :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Vezmeme foťák, tak pak hodím foto :wink:
22. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahojyk holky,
leonik-to jsme moooc ráda,že buchta chutnala :dizzy_face: Zapomněla jsem napsat,že možná neuškodí dvojitá dávka krému :wink: Já většinou dělám dvojitou dávku krému,ale piškot dělám na plech+pekáč,tak to je tak akorát.Dá se to udělat z jedný dávky těsta,ale je pak docela tenké,takže to chce spíš o trošku víc.Snad bude Lei brzy líp,chudák :frowning2:

zany-tady fouká dneska,včera bylo krásně,ale to jsme byli na tom karnevale.A za co půjdeš Ty? :grinning:

Jinak karneval super,bylo tam spousta dětí,měli moc hezký masky.U nás to byla samá princezna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady byly fakt různé,od berušek,přes koníky,motýlka,kuchaře,bonbony,kočičky,myšky,atd...dokonce i Ozzák a Simpsnovi.Hodila jsme fotečku,jak si Anetka užívala :grinning: Byla jsme tam s kamarádkou,kterou tenkrát odvezla z její svatby záchranka-Jestli si pamatujete,jak to vypadalo,kže přijde o miminko.Za týden má první termín.Karneval byl v sokolovně,kde ona tu svatbu měla,tak si dělala srandu,ža jí snad zase neodvezou.i když teď už by to bylo o něčem jiném :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Karneval byl fajn :wink: Eli tam pochodovala a jedna paní učitelka si jí chtěla vyfotit a ona se jen tak nedala :grinning:
Vložila jsem fotky :wink:
22. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky Holki, ta jsme dneska byli na návštěvě u přítelovi tety, pozvat je na svatbu, asi hodinku a půl cesty. Ve starém autě to bylo ok, ale v tomhle novém se mi nějjak dělá zle. No musím si zvyknout, děti ze mě měli srandu.

luci81- jj, zase máme veselo, ale je to fajn :slight_smile:

leonik- jj, je to fajn, když si hrajou. Jen nesmí Bára sahat na jeho hračky. Znáš to, to je moje, nechej to... :slight_smile: A co se mi líbí, tak je, že se Péťa naučil... až tě chytím tak tě sním a honí Báru po bytě a ona tomu rozumí a se smíchem utíka :grinning:
Ať se malá uzdraví a brzo

zany- jak já ti rozumím, pak mám v té kuchyni taky chuť do něčeho kopnout

Péťa bude mít ve školce Olympiádu, tak snad něco vyhraje. Zítra si budou dělat dresy, moc se těší jak jim to nandá :grinning:
22. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Luci - fotečky jsou hezké :slight_smile:

Telu - snad si na nové brzy zvykneš :wink: Já bych nové auto brala hned, ale to co chceme nikde moc teď není... No snad se brzy dočkáme :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
holky mam dotazek juake mate golfky?ja jsem kopila od kamosky Chicco ponee xs ale mame problem,kopeme do brzdy.potrebovala bych tedy nejake,kde je brzda na kazdem kolecku zvlast.nemate nektera nejake takove?
22. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Vojta byl dneska zas protivnej celej den, nic jsem neudělala, pořád se po mě sápal a řval :confounded:Lea se dneska zas zhoršila, už má i horečku a je taková opuchlá na tvářích, nevím, co to je :confounded:No a Vojta samozřejmě začal už kašlat taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:Ach jo :cry:dneska byl ten den tak dlouhej, jak nemůžeme ven :unamused:Tak jsem čekala do odpoledne až dojede manža z práce a vzala jsem aspoň na chvíli vyvětrat Vojty :slight_smile:

luci: jj, příště udělám dvojitou dávku krému, už se těším, až ji zas někdy udělám :slight_smile:Asi o víkendu jako zákusek :sweat_smile:Fotečky moc hezký :wink:

zany: moc hezký fotečky :slight_smile: Kde jste sehnali ty kostýmy na sebe a manžela? :fearful: :sweat_smile: To je srandovní :sweat_smile: Co máte vybraný za auto? :fearful: :sweat_smile:

telu: Vojta má taky rád podobnou hru na honěnou, vždycky se míní zbřídit, když ho honím, ale zatím po čtyřech :grinning:To moc dobře znám- to je moje, to ti nepůjčím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Na nový autí si časem určo zvykneš :wink: Mně se vždycky dělalo blbě z cizích značek aut, ale jak to byla škodovka, tak to né :sweat_smile: To si pamatuju, když jsem ještě byla malá. Teď už mně je jedno v čem jedu :sweat_smile: A to jsme těch aut už měli... :sweat_smile:

beru: já měla původně vybranej sporťák místo golfek, ale zas jsem si to rozmyslela, takže půjdem nakonec do toho golfáče :confounded: :sweat_smile: Mám vybraný Jané solo reverse, ještě teda nejsou v ČR, ale měly by být začátkem března. A ty mají právě tu brzdu na kolečkách :wink:
22. únor 2010 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - to nám půjčila kamarádka :wink: Šila to její kamarádka a byli za Teletubbies na Šibřinkách :slight_smile:
Nový auto chceme Octávku v kombíku a chceme čtyřkolku :wink: To víš, k nám do lesa jako když to najdeš :grinning:
Chudák Lea :frowning2: Snad už vás to opustí, taky se v tom plácáte, co? :frowning2:

Beru - my máme sporťák, tak golfky kupovat nebudeme :wink: Máme Jané Slalom Pro :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.