• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Dobré ranko všem, tak si myslím, že tím že je venku déle světlo večer, tak nám děti odmítají zalehnout po sedmé večer a jsou vzhůru do osmi a déle. Večer o půl deváté vylezl Péťa z pokojíku, že nemůže spát.

zany- na jaké máte zálusk? Snad si zvyknu, ale kdy???

berunka- my máme Baby desing-mini a taky si občas kopnu do koleček, takže moc neporadím
leonik- je mi moc líto, že jsou mimča :slight_smile: nemocné. Ono to tak asi bude, když jedno tak všichni. Snad se z toho brzy dostanete To je teda zvláštní, že jen v cizích značkách, to slyším poprvé :slight_smile:
23. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
zany jo tááák, my máme na 4 kola Suzuki-Vitaru... na práci u ohrad je to perfektní, ale na jěždění po městě a na cestách to moc žere
23. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Noc dneska děsná, Vojta se dávil, vůbec nemohl spát a já taky ne, jak se pořád budil :confounded: Teď chrní, a usnula dokonce i Lea :confused: Dívala se chvíli na pohádku, já vařím, a najednou takový chrápání a ona na gauči usnula :sweat_smile:

zany: tak to jo, do lesa je takový auto potřeba :wink: :grinning: No teď se Lea celkem držela, až jsem se divila, děcka kolem kašlaly, a ona nic, až teď teda zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem naštvaná, páč některý matky strkají do školky tak nachrmlaný děcka, pak to chytá jeden od druhýho a nakonec onemocní celá třída :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

telu: divný co, s těma autama. Ale je to tak :wink: :slight_smile: Vitaru mají známí- je to takovej malej teréňáček :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
leonik - taky si myslím, že jsou někteří divní. Mají nastydlé dítě, ale co... šup s ním do školky a pak se diví, že jich je tolik nemocných a pořád dookola
jj, malý tereňák, ale na práci po kopcích užasný
23. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Telu: ja si prave nekopu vylozene do kolecek,ale do te tyce na brzdeni jestli to popisuju nejak srozumitelne:slight_smile:)) tak premyslim jestli zvolit jine golfky nebo si na to nejak zvyknout.problem ma spis mazel ten ma vetsi nohy:slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky!
Konečně je venku docela hezky, tak už to víc láká ven. Danča začala v noci líp spát, vzbudí se už třeba jenom 1x, tak to jde. S jídlem změna žádná, jí jako vrabec. Teď mám docela strach jak řádí ty rotavirové infekce, aby jsme jí nechytly, protože to by byla katastrofa. Danča kromě mlíka skoro nic jiného nevypije. Zkouším jí dávat čaj, ale kdepak vůbec ho nechce. A u těch rotav. inf. se musí hodně pít a mlíko se nesmí, tak ani nedomýšlím, kde by jsme asi tak zkončily... A co jsem slyšela, tak nemocnice na Bulovce, kde se léčí tyhle nemoce, tak mají plno a prý mají daný pořadníky na maminky, které chtějí zůstat s dítětem... :confounded:
Tchán byl minulý týden v nemocnici, protože měl velké bolesti břicha a nevěděli co mu vůbec je a ani na to nepřišli. Už ho pustili domů, všechna vyšetření mu ani dělat nemohli, protože má budíka na srdci, takže nějaké magn. rezonace nepřichází v úvahu. Tchýně byla na mě naštvaná, že jsem tam nechtěla s Dančou za nima přijet, prý jsou zdravý, ale co já vím, když byl celý týden v nemocnici, tak bůh ví co mu bylo. :unamused:

leonik
čtu, že jste nemocný, tak to je pěkná otrava. :unamused: Jj. v těch školkách to od sebe dětičky pochytají raz dva.
tellu
na nové auto si zvykneš, chce to čas. Také budeme mít brzo nové, tak jsem na něj zvědavá, ale já mám spíš strach, že s tím nebudu umět jezdit a o parkování ani nemluvím. :wink:
zany
krásné fotečky a masky jsou taky super. :slight_smile: Je vidět, že se s dětičkama vyblbnete. :grinning:
23. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
luci
hezké fotečky. :slight_smile: Maska princezny je na každém karnevala nejvíce, ale takový zajíček těch moc není. :slight_smile:
berunka
tak už přešly střevní potíže? Co malá, nechytla to od tebe? :wink:
Já mám golfky Multiway, zkoušela jsem je zatím jenom doma a jsou dobrý. :wink:
S tím zakopáváním o brzdu to musí být blbý, hlavně když pospícháš. A co kamarádka s nima takový problém neměla?
23. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem dopo vyrazila s Eli do města. Byla jsem reklamovat telefon, protože se pořád vypínal :confounded: No tak mi ho pošlou na reklamaci a uvidí se... Min. 14 dní budu bez telefonu. Půjčili mi nějaký Samsung, ale hrůza!!! Tak jsem volala mamce a ta mi půjčila její starou Nokii. Lepší ta než ta hrůza :wink: Ani zavolat jsem si s tím neuměla a klávesy šly strašně blbě mačkat :confounded:
Pak jsem Honzíkovi koupila dvě pyžámka a šupajdily jsme k mamce pro telefon. Dala jsem si s ní kafe a jely jsme domů. Eli už spinká, já uvařila oběd a teď se najedla :wink: Odpo mám sraz s holkama, jdeme na nějakou baštu :wink:

Telu - Honzík takhle v sobotu přišel z pokoje a že ho to tam nebaví a jestli tu může být s námi :grinning: To nás fakt pobavil. Tak jsme ho tu chvíli nechali a pak šupajdil a naštěstí už nevylezl :slight_smile: No asi to bude horší, jak bude dýl vidět...

Leonik - je to hrůza... Honzík pokašlává, ale do školky chodí. Protože když fakt vidím, že tam všichni kašlou, tak nemá cenu ho doma nechat. On by se vyléčil, ale hned by to chytl zpátky :rolling_eyes: Fakt tam věčně někdo kašle!
Snad bude Vojta v pořádku!!!

Nency - kamarádka má holčičku jako je Honzík a toho rotavira teď mají a skončila s ní i nemocnici. Prý jí ani nechce moc pít, jíst, no prý hrůza!!! Snad se vám to vyhne!
A ke tchánům bych taky nešla! Jeden nikdy neví!!! :rolling_eyes:
23. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
ahojky holky,
mam podezreni, ze eli rostou dalsi zuby....dneska kdyz jsem ji krmila kovovou lzickou,tak jsem nechtene zavadila trochu o dasen a eliska jecela jako blazen. Je takova uknourana a v noci zase hrozne neklidna.ach jooo, uz aby byly vsechny zuby venku :wink: uz se ale konecne zbavila rymy
zany,luci:moc hezky fotecky z karnevalu. my jdeme v nedeli, :slight_smile: Elinka pujde za carodejnici :grinning:
beru:mame taky golface mutiway a jsem s nima spokojena :wink:
holky at jsou vsichni marodi zase brzo fit! :wink:
23. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
berunka- já teda přesněji do brzdy, je těsně před tou tyči, co spojuje kolečka

nency- vůbec se nedivím, že nechceš riskovat nějakou nemoc. Teď nás vylekal Péťa, o víkendu přijel z Prahy a byl v pohiodě. Dneska se vrátil ze školky a prý ho bolí hlava, protože ve školce děti moc křičeli. V pět hodin, že ho zase bolí hlava a měl 37,2 za půl hodiny 38,1 a teď už jen 37. No uvidíme jaká bude moc. Nevíme z čeho, takže fakt se nedivím, u děti je to hned

paulinka80- tak to teda gratuluju. Kolik jich budete mít?
23. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky!
Mám uzavřenou životní pojistku a přišlo mi od nich potvrzení na odečet peněz z daní, prý se to má doručit zaměstnavateli do účtárny, ale když jsem přes rok na MD, tak nevím kam s tím... Byla jsem na sociálním úřadě, kde vyplácí mateřskou, ale tam vůbec nevěděli, prý možná na finanční úřad. Na finančím úřadě, mě řekli, že si musím vyplnit daňové přiznání a žádat o odečet peněz, ale když jsem jim řekla, že jsem na MD a žádný příjem nemám, tak přeci žádný formulář na daně vyplňovat nemusím, když se MD nedaní, tak jsem z toho jelen.
Do práce jsem psala účetní mail, ale nevím jestli tam pracuje ještě ta původní, tak čekám jestli mě vůbec odpoví, ale asi se na to vykašlu, protože běhat bůh ví kde kvůli pár korunám asi nebudu. :confounded:

tellu
tak snad bude Péťa v pohodě, když už mu to spadlo dolů, ale do školky bych ho raději nedávala. :wink:

paulinka
Danča má zatím 6 zoubků, ale možná rostou další, protože kouše na co přijde. :wink:

zany
tak ať telefon brzo opraví, člověk když je zvyklý na ten svůj a pak mu dají nějaký předpotopní, tak to věřím, že se z něj volat nedá. :grinning:
24. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
nency- jsem s tím daňovým přiznáním jako ty, přišel mi papír a celý loňský rok jsem na MD. Neřešila jsem to s tím, že nemám příjem a tudíž mi to nemají od čeho odečíst. No dej vědět, jestli něco pořešíš... Jinak je Péťa doma a vypadá Ok, uvidíme co bude. Do večera daleko
24. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
dneska v novinách mladá fronta dnes je článek o auto sedačkách... dokonce i chicco key není doporučovaná no a naopak doporučujou Maxi Cosi TOBI
24. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
tellu
tak jsem volala účetní a přesně jak píšeš, nemá mi to z čeho odečíst, protože jsem měla jenom mateřskou a ta se nedaní, takže o těch pár korun přijdu. Podepisovat žádné daňové přiznání prý nemusím a ani se o nic starat.
No ale jiná moje kamarádka mi zase říkala, že po zkončení mateřské mám nárok ještě na proplacení dovolené a to se o příjem jedná, ale naše účetní zase tvrdila něco jiného, tak nevím. Už to tak nechám být, akorát mám pocit, že málokterá úřednice se v tom vyzná, mám dojem, že vůbec nejsou proškolený a mnohdy nevědí co vůbec odpovědět. :unamused:
24. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahojky holky,

telullah-co kdyby ta nevolnost nebyla z jízdy autem :wink: :grinning:

zany-Elinka bylá krááásná beruška a Vám to s manžou taky seklo :grinning: Já bych manžu asi do masky nedostla,kor do takovýhle :sweat_smile: Takovej smysl pro humor nemá :unamused:

berunka-já mám golfky Zopa viper,potřebovala jsme co nejmenší po složení a navíc jsem nechtěla moc investovat :wink: ty mají brzdu na kolečku zvlášť-bez tyče.No ale jestli Tě to uklidní,tak přesně tenhle problém jsem měla u normálního kočárku,manža na tom byl ještě hůř a nějak jsme se sním asi naučili chodit,protože už do ní téměř nekopem :wink:

leonik-koukala jsem na ty Janéčka-téda,to je pálka za golfáč :sweat_smile:

nency-papír mi přišel taky,ani jsme to nijak neřešila.Jestli si vzpomenu,tak se zeptám tchýně,je taky účetní.S těmi rotaviry nedávno strašili ve správách.Říkala jsem si,jestli to není zase spíš poplaška a reklamní trik na očkování :wink: Na ale asi bysme na tom taky nebyly moc dobře,Anetka vypije čaje tak 250-300ml za den.Snad to nikoho nepotká.Teď jak se oteplí,tak to asi začnou řádit různé nemoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá byla včera navečer nějaká ukňouraná,v noci taky pobrekávala a teď jí trochu teče z nosu,tak doufám,že to bude všechno.

pauli-tak to těším,jestli dáš fotečku čarodějky-to jsou taky moc hezký masky :slight_smile: hezky si karneval užijte :slight_smile:

Jiank se přidávám k paulnce s přáním zdarví marodům :wink:
24. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my si dneska mohli i pospat, když jsme nemuseli vypravovat Honzíka do školky a Eli jako na potvoru strašila už v 6 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak jsme vyrazily jen něco málo nakoupit a domů. Vařit jsem nemusela, pro nás jsem měla od včera a pro Eli mi mamka dala omajdu, tak jsem jen uvařila těstovinky :wink:
Dneska jdeme s manžou tady v PB do divadla, tak se těším :dizzy_face: Mamka bude hlídat, tak snad děti rychle usnou :wink:

Nency - celý rok jsi na rodičáku nebyla. Po skončení mateřské jsi měla nárok na dovolenou a to v tvém případě na celou. Tu ti měli v práci proplatit!!! Tím pádem pak daňové přiznání podepisovat budeš a dala by sis tam i to životní pojištění :wink:
Vím to proto, že jsem to tak měla už s Honzíkem a teď to tak taky je :wink:

Luci - manža zas pro blbosti je, ale je pravda, že když viděl, že se nikdo nepřevlíká, tak brblal. Ale nakonec to zmákl :wink:

Telu - to se juknu na net, jestli to tam bude... :wink:
24. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
nency- taky mám občas ten pocit, že pravá ruka neví co dělá levá... Na proplacení dovolené bys podle mě nárok měla mít teda pokud sis jí nevybírala

luci81- nemluvila jsi náhodou s mým budoucím manželem???? :grinning: Ten se druhý den hnal pro test a prej hned mazej na záchod... no byl negativní

Tak jinak Péťa opět 38,3 a Bára už 37,2 :frowning2:
24. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My zas měli dneska noc :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta dostal teplotu, celou noc úpěl, pořád se budil :confounded: Chvíli se mnou spal v posteli, ale tam dělal to samý :unamused: Ještě ke všemu málo pije, tak jsem se ho v noci snažila nalejvat, mlíko jo, ale čaj ani náhodou :unamused: No a ve dne to samý. Dneska dokonce nechtěl ani obědvat :confused: Teď spí, Lea taky tak budu mít snad chvilku na odpočinek :slight_smile: Před chvílí jsem je oba měřila, zatím jsou bez teplot, akorát pokuckávají, a tak mě to tak láká jít ven, je tam tak nádherně, máme tady skoro 11 st :slight_smile:

nency: taky mně zrovna nedávno došel papír od pojištění, ohledně odečtu těch daní. Ale já to mám jednoduchý, páč už nemám zaměstnavatele, tak s tím nikde běhat nemusím. Z těch rotavirů mám taky strach, ve školce se o tom nedávno bavili, že to tam budou mít určitě zase, páč to tam měli v prosinci, a lehla celá školka-teda dvě třídy tu jenom máme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lea naštěstí byla celou tu dobu doma, tak ještě že tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám že nás to nepotká :unamused:

telu: tak snad Péťa taky nebude marod :confounded: Já se docela bojím taky co bude večer, teď jsou celkem v pohodě, ale večer to může být jinak :unamused: Jo, a jinak jsem našla konečně tu velikost Vojtovejch bačkorek :sweat_smile:Tak má vel.19, ale jsou mu už tak, tak a to jsem je kupovala nedávno :confounded:Tak budem muset brzo pořídit už větší :slight_smile:

pavli: to se máte, že jste už bez rýmy :wink: Taky jsem zvědavá na Eliščinu masku :slight_smile:

luci: jj, je to celkem pálka, ale co jsme se dívali po golfáčích, i na živo, přijdou mně všechny jak pro panenky :fearful: Takový mrňavý, potřebuju aby se mně tam Vojta kolikrát i vyspal. A hlavně se mně líbí, že to Jané bude mít otočnou sedačku u těch golfek :slight_smile: Anetka vypije oproti Vojtovi teda dost, u nás je to necelý 200 ml čaje za den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zany: já mám stejnej problém s mobilem jak ty, taky se mně vypíná. Jenže už ho nemám dávno v záruce, tak budu muset asi pořídit novej :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
jé, tak než jsem to dopsala, tak jsou tady další příspěvky :sweat_smile:

zany: užijte si divadlo :slight_smile:A na co vlastně jdete? Já byla v divadle naposledy se školou :sweat_smile:

telu: tak koukám, že se u vás přece jen marodí :confounded: To je pech, teda :confounded:
24. únor 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
Telu - tu dovolenou si Nency vybrat nemohla. Je to tak, že současně začneš čerpat rodičovský příspěvek a zároveň čerpáš řádnou dovolenou :wink:
Já si musím do práce zavolat, jak je to ještě s úroky na hypotéku... :confused:
Přejeme aby bylo dětem brzy líp! To bude zas tím počasím... Najednou se oteplí takhle razantně :confounded:

Leonik - snad i u vás bude líp :slight_smile: A doufám, že žádná infekce do školky nepřijde!!!
Já ten telefon kupovala vloni v březnu a začal zlobit a docela mě to překvapilo, protože jsem s Nokií nikdy problém neměla... :unamused:
24. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
koukám,co nás tu je :slight_smile:
zany-no Tvůj manža je šikula :wink:

tal- :grinning: ,škoda,že jsme se netefila :frowning2:

leonik-taky tu je hezky,10°C,až se vzbudí,tak nachvilku vyrazíme,už je to veselejší,i ptáčci zpívají :slight_smile: Jj,koukala jsme,že jsou ty golfky vymakané :wink:
24. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
zany: já mám taky nokii :wink: Ale u mě to bude nejspíš baterkou, páč ho mám už 6 let, a do teďka bez problému fungoval :slight_smile:

luci: no, dneska jsem říkala děckám, že už venku zpívají ptáčci, že bude asi brzo jaro :grinning: No už aby bylo :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
leonik- jj, marodí. Oba teď spí. Nejhorší na tom je, že mají ve školce tu Olympiádu a on nebude mít žádnou medaili :frowning2:

zany-jj, vlastně máš pravdu. Omluvuju se za špatné info

luci81- vůbec neva, já si jěště počkám klidně do léta :grinning:
24. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
telu: tak jsme to odeslaly zároveň :grinning: To je smůla s tou olympiádou :unamused: Tak příště, no...ale asi ho to mrzí, co :unamused:
24. únor 2010 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
telullah-tak to mě mrzí i za něj,že nebude ve školce :frowning2:Děti to pak mrzí,když přijdou o takovou událost :cry: kmarádky holčička taky nedostala na karnevale sušenku a byla moooc zklamaná(dostali všichni),tak jsem jí dala tu co dostala Anetka,že to popletli :sweat_smile: No oni to tak úplně nepoletli-jen její tatínek není pořadatele oblíbenec-no k tomu memám slov,ta holčička za to přeci nemůže :angry:
24. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Luci - přeci nejde o oblíbenost, ale o děti, ne? :astonished: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Holčička za nic nemůže! No fakt nechápu!!! :rolling_eyes:

Telu - chudák Péťa, že si olympiádu neužije... :frowning2: Děti to nesou hůř...
Synovec nebyl na karnevale, protože byli na horách a zkoušel na bráchu, že by ho jako mohl přivézt. Tak mu brácha řekl, že sice jezdí rád, ale 200km tam a zas zpět kvůli jeho karnevalu nepojede :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leonik - ty jo, to ti vydržel telefon teda dlouho :slight_smile: Mě by ten starý taky vydržel dýl, ale zakoukala jsem se do jiného :grinning:
24. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
zany
ještě, že jsi mě tak dobře poradila. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Představ si, že mě v práci tu dovolenou loni vůbec neproplatili a teprve, když jsem zavolala účetní, že bych měla podepsat daňové přiznání kvůli té dovolené, tak se na to přišlo, že jsem žádnou zaplacenou nedostala. Prý jsem měla o ní žádat, ale já jsem to nevěděla, takže jsem o nic nežádala. Tak slíbila, že mi to proplatí letos, tak jsem ráda. Ale přitom je úplně pitomá, protože když jsem jí volala poprvé, tak říkala, že nic podepisovat nemusím, když jsem na MD a o té dovolené se vůbec nezmínila, teprve, když jsem jí o tom řekla, tak najednou obrátila. :unamused: No hrůza, člověk když se v tom nevyzná, tak snadno přijde o spousty peněz. Ale ta účetní by měla být od toho, aby dokázala všechno pohlídat a taky správně poradit a né takhle. Ale jsem ráda, že alespoň zpětně to dostanu, i když prý jenom 9,5 dne to se mi zdá docela málo, ale pořád to tam nějak propočítávala, tak snad dobře. :slight_smile:

luci
to je hrozné, když to pak odnesou děti, chudák ta holčička. To bych ho asi pěkně sprdla. :angry:
tellu
to je škoda s tou medailí, děti se vždycky na takové akce těší, ale snad nebude moc truchlit. :wink:
leonik
já čajík občas zkouším, ale můžu si ho vypít tak akorát sama. :wink:
24. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
zany
ještě jeden dotaz k té dovolené. Kolik dní ti propláceli? Kamarádka mi tvrdila, že 20 dnů, ale mě to spočítala jenom na 9,5 dne, tak vůbec nevím podle čeho vychází, protože na mateřskou jsem šla normálně v termínu jak jsem měla. Naše účetní je totiž totálně mimo, tak se ptám jiných a pak jí sděluju, co jsem se dozvěděla. :grinning:
Vůbec nechápu, jak může dělat účetní, když tak tápe. :angry:
24. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Holki, díky za podporu Péťi, no nese to statečně, ale asi i hodně tím, že jsem povolala synovce. Péťa ho má moc rád, tak je tady s ním a snad to zvládne. Nějakou medaili mu pak dáme a diplom asi taky
24. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Tak jsme ven dneska radši nakonec nešli. Zítra má být ještě tepleji, tak pokud budou děcka bez teplot, vyrazíme zítra :slight_smile: Oba už chrní, manža je pryč, tak mám klídek. Akorát bych měla jít něco dělat, je to tady vždycky po celým dni, jak po výbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mně se táák nic nechce dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

luci: tak to je teda mazec s tou holčičkou, chuděra :confounded: Nemám slov, fakt :angry:

nency: a co dáváš Danči na pití, nějaký šťávy, nebo vodu? :slight_smile: Já jsem ráda, že Vojta vypije aspoň dost toho mlíka, jinak by byl schopnej fakt nepít :rolling_eyes:

zany: tak to já mobily vůbec nesleduju, co je na trhu :sweat_smile: Takže kdybych kupovala novej, tak jedině ten, co má nejjednodušší ovládání :sweat_smile:

telu: a oni mají tu olympiádu hned zítra? :unamused:
24. únor 2010 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.