• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
No tak ono není moc vedro, tak se nediv. Když bylo teplo taky toho Bára vypila více
28. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás teda taky nic moc noc,vzbudila se ve 3 a do 5řřvala :frowning2: pak spala aspň ještě do třičtvrtě na osm,ale nejsem na to teda zvyklá.Hlavně,že už je v poho a od včera neměla horečku.Nevím,jeslti je to teda ta šestá nemoc.Doktorka říkala,že až přejde horečka,osype se ,ale nic na sobě nemá.

Lehna,zdravím a vítám ,máte krásnýho kloučka :slight_smile:

Andílek,to víš,že jsou vyčůraný a vědí,že u mámy je lepší výhled.No ale u vás to budou asi taky ty zoubky.Tak vydž,brzy to určo bude lepší.Taky nemám moc nervy na to jí nechat řvát.Teď poslední dobou se naučila usínat u kojo a budu jí to muse nějak odnaučit,ale jak,když pak srašně řve,to teda nevím :frowning2: Dneska jsem měla v noci taky nerva na pochodu,ale když se pak usměje,hned je zapomenuto :slight_smile:

leo:v golfáčku seděla,na zkoušku,ale pak ležela a koukala taky jak puk,že je to něco jinýnho :slight_smile:

telu:máme oboru,ale teď Ti teda přesně neřeknu,kolik tam toho je.Prasat dospělejch 7 a malejch asi 20?Té ostatní zvěře asi kolem 25 kusů od každýho druhu.Na stránky,teprve kouknu,až bude víc čásek :slight_smile:
28. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Hoj,tak náš trpaslíček už hajá,hurááááá...jen nevím dokdy.Ani jsem ho dlouho nemusela uspávat,byl celkem asi unavenej byl vhůru od půl 4.

V í t a m L e h n u m e z i n á m a !!!
koukám,co pak vám řekli že budete mít holčičku Sašenku???
28. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem si dneska musela odpočnout, tak jsem vyrazila na nákupy :slight_smile: Manžel hlídal, a pak přijela babi a děda. No a přijedu domů, a zase ten křik :angry: Malej strašně málo spí přes den, je na něm vidět že je unavenej, ale nevím proč nemůže usnout. Vždycky byl 2-3 hodiny vzhůru, pak usnul a teď s bídou naspí za celý den 2 hodiny.
Musím ho koupat už v 6, protože už není možný s ním vydržet. Dneska chuděra odpadl už v půl 7 :sweat_smile:

evaviki: u vás teda byla krušná noc :confounded: Já si na noci zatím nemůžu stěžovat, malej spí zatím hezky, ale za to pak ten den stojí s ním za houby :sweat_smile: :grinning:

andilek: tak čtu, že jsi vyzkoušela sporťák :slight_smile: My nakonec ne, zase tady pršelo :angry: Tak musíme jindy. Dneska šel jen na chvilku mm s malým ven naproti tchýni, malej spal, no a pak se probudil a zase řval, a prý tak ať ho nechá mm řvát :angry: :angry: A on že ne, protože pak není k utišení. A stejně ho musel nést v náručí a kočár v druhý ruce :unamused: Ještě že jsem nebyla doma :confounded: Hlavně se nestresuj, ty mimi to vycítí, a pak je to ještě horší. Musíš si říkat, že je to jen období, a zase bude dobře :slight_smile:

missy: tak koukám, další, kdo měl krušnou noc :confounded: Tak to ti Daník vypije tolik, joo???Vojta vypije max. 90-120ml a víc nechce :confused: no a za chvíli ho zase musím nakojit, páč je protivnej :rolling_eyes: Mezitím mu dávám cucnout čaje.

telullah: mně malej vypije přes den čaje max.50ml. Ale já střídám MM s UM, tak mu to asi stačí. Já od tý doby co jsem začala přikrmovat Leu, tak se hodně zajímám o bio :slight_smile: Tak jsem si na to zvykla, že když mám možnost, tak to nakupuju i pro nás :slight_smile:

jola: jj, jen je někdy těžké přijít na to, co je vlasně trápí :frowning2: Ale to váš, že jsem taky ráda, že mám dvě :slight_smile:

luci: tak hlavně že se Anetce kočárek líbil :slight_smile:

lehna: taky tě vítám :slight_smile:

Malej se zase po půlhodině spánku zase vzbudil, tak jsem ho musela zase nakojit. Tak doufám, že za chvíli ještě půjdu dělat UM :confounded:
28. čer 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
leonik: no vypije,on by klidně bral i více,ale to mu musí stačit.. Tak říkaš 90-120ml a pak musíš po chvíli dokojit? Tak kolik pak vypije MT? Jaké dávaš UM?Tak jsi si alespon odpočala na nákupech,odreagovala si se ? To by mě taky bodlo,musím si udělat ten řidičák,jinak se zbláznim.Na nákupy jezdí manža,celkem to dobře zvlída a myslím že ho to občas i baví,ale já bych se potřebovala vyblbnout v nakupování...mě to tak uklidnuje.
No možná v týdnu pojedem na prázdiny ke tchýni na pár dní,hlavně kvůli malému,at si zvykne na ně.A já se na ně taky těším-...
28. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
missy: no to právě nevím, kolik MM vypije. Váhu nemám, tak to ani nepoznám. Jak mně nedávno mrzelo, že už jen nekojím, tak teď si zase říkám jestli není lepší přejít úplně na UM. Abych věděla kolik toho vlastně vypije a třeba by byl i spokojenější. Dávám Nutrilon Immunofortis, předtím měl Bebu, ale ta mu nechutnala :confounded: Jj, to víš, že jsem ráda když můžu aspoň na chvíli z domu :grinning: Řidičák mám už devět let, tak jsem za něj ráda. Aspoň se dostanu, kam potřebuju :slight_smile: Já manžela na nákupy nedostanu, radši mě pošle samotnou. Jeho to vůbec nezajímá a nebaví :rolling_eyes: Mně baví nakupovat i když jedu jen pro potraviny :sweat_smile: :grinning: Tchýni máš daleko, že tam jedete na týden?
28. čer 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
luci81 - provozujete to jako zoo? Nebo vlastně, co s tím děláte? Jsem zvědavá, tohle si neumím představit

leonik- nějak moc se o tobio nezajímám. Něco je fajn a něco je nic moc. My jsme jen na UM a už zkoušíme i zeleninu. Tak si myslím, že by pít měla.

Holki, jak jste na tom s povodněma??
28. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
telullah: aha, tak když jste jen na UM, tak to by malá měla pít. Akorát neporadím kolik by toho měla vypít, taky by mě to zajímalo kolik by měly nekojené děti vypít. Snad někdo jiný poradí :slight_smile:
U nás povodně naštěstí nejsou, tady ani nebývají. Naposledy tady prý byla v nějakém 85 roce ve vedlejším městě. Jinak je trochu zvedlá řeka, jak teď pořád prší. Ale je mně líto těch lidí, co je to postihlo. Musí to být hrozné, nedokážu si to představit :frowning2:
28. čer 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
leonik- no jo, malá měla zápal plic a v nemocnic jí naučili na flašku a bylo po kojení. Taky by mě zajímalo, kolik by měli vypít.
Odkud jsi? Já jsem ze Starého města, povodně máme asi půlhodinky od nás.
28. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
telullah: jejda, malá byla takovej marod jo :frowning2: bydlím ve vesnici 35 km od Brna :slight_smile: Tak to máte blízko ty povodně :confounded:
28. čer 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
leonik : no ja bych být tebou přešla úplně na UM.Ja teda kojila jen nějakej týden,ale kdyby nám to s Daníkem šlo,tak bych kojila co nejdéle.Ale střídat MT a UM,nevím,pak nemáš takový přehled a jak říkaš možná by bych i spokojenější.Od kud jseš? No mi máme rodinu daleko.NAši jsou na slovensku a tchýně i švagrová bydlí tak 70km od nás.TAkže tady v okolí nemáme nikoho známeho,až tak 20km kámošky.Mi jsme na Bebě do ted,od narození.
28. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
čauvec holky tak u nás se už taky spinká (kromě manži :grinning: :grinning: ) Malá byla dnes moc hodná :dizzy_face:

Lehna:taky vítám. Já chci malou taky naučit na čajík ale moc jí to nejde a vždycky když se podaří (tř. 10ml. ) tak mi připadá že pak moc pláče a má z čajíku boleníčko tak nevím :rolling_eyes:

leonik: tak to sis odpočinula na nákupech :wink: já taky ráda nakupuji (a kdo né co?) mi bydlíme asi 50km od Brna.
To tě teda moc obdivuji že kojíš a ještě dáváš UM.

Missy:tak ať se náštěva u tchýně vydaří a hl. ať si trochu odpočineš zadarmo jí říkat babi nebude :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jo holky jak jste psaly o těch povodňách tak u nás zatím nejsou (ale bývají :frowning2: )máme v naší vísce dvě řeky a ty jsou kousek od nás :unamused: :confounded:
28. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
jola2: tak to si mě rozesmála,holka...prej zadarmo jí babi říkat nebude :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Tak snád k vám ani povodně nezavítají...at je už klid s tím šíleným počasím...hrozný
28. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
hojda holky,byli jsem u nasich ,,tata ma zitra svatek,tak jsem byli poblahoprat---
si predstavte...sli jsme k nim s kocarkem,ve sportaku usnul,takze jsem byla rada,lae rikala sjem si,ze to je nahoda....potom jsme sli zpatky...chvilli koukal na hracky a potom zacal..brecel asi ja nevim minutu,dve,ale zacla sjem ho hladit a zavrel oci,ztichnul a zacal usinat :slight_smile: :slight_smile: jeste to zkusime zitra,ale napadlo me,ze muze byt unaveny proto tak rve...uvidime zitra,on poseldni dobou strasne malo spi,oproti minulym dnum..no uvidime,snad bude lip,ale uz ma spatny sny z toho,budi se brekem chudak...Luky dneska usnul v pul 9,tak snad bude spinkat...
dekuju holyk,ze jste me pomohli psychycky...fakt me to dodalo silu..
jiank jsme mu dneska dala mrkvicku...o tyden driv,ale neva...nevydrzela sjem to.chtunala mu...jiank zitra mu muzu dat vic jak ty 4lzicky?nebo neee?taky jak ohrivate?protoze si ymslim,az bude jist celou sklenicku,,,tak bude jist dlouho,tak to bude mit studeny ke konci....nebo ne?taky jsem se chtela zeptat..byla sjem v tescu,,chtela jsem koupit od HAMI prvni lzicku brambor..ale nemaji,,,ani kvetak ni,,,,kupujete to v lekarne?jaky druhy jeste jsou?a az zacnu s jinou zeleninou tak zase 3lzicky..asi jo....ne?
missy:at se vydari u tchyne,ja ji mam dole a ani ejdnou ho nemela,ale poucovat umi :grinning:
28. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
missy: tak to máte daleko rodinu :confounded: S tím UM se poradím s dr.za týden jdeme na 6.m prohlídku, tak se jí zeptám, uvidím co mně na to řekne.

jola: tak snad se ta voda k vám nedostane :unamused: To počasí je fakt hrozný, to není žádný léto :confounded:

andilek: to není možný :grinning: Nemáš náhodou zrovna doma našeho Vojtu :grinning: Taky už jsem dneska psala, že se mně zdá unavenej jak málo spí. Je protivnej a pořád řve a je na něm vidět, že by spal. Asi to bude taky tím protivným počasím :angry: K těm příkrmům-já byla dneska v Dm, a koupila taky první lžičku mrkvičku :slight_smile: Ale dám mu ji až za týden. Začíná se první den jednou lžičkou, druhý den dvěma a postupně zvyšuješ dávku :slight_smile: V tý dm mají hodně velkej výběr, aspoň teda u nás. I těch zeleninových prvních lžiček :slight_smile: Já u Lei ohřívala tak, že jsem si ohřála vodu v konvici, nalila do misky a do toho postavila skleničku a promíchala :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
andilek: jo a k těm dalším druhům zeleniny, to postupuješ jak na začátku. Postupně přidáváš každým dnem, abys zjistila, jestli nemá na ten další druh alergii :slight_smile: Já jsem to moc neprohlížela, tak ani nevím, jaký mají druhy ty první zeleniny. Ale manžel mně ještě navozí nějaké z Rakouska, tam mají zase jinačí výběr než u nás, hlavně toho Hippu. Ten se tam myslím vyrábí.
28. čer 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
leonik- jj, v 7 týdnu. Malý Péťa donesl domů kašel ze školky a bylo. Tak snad kolem Brna to bude zatím s vodou OK

jola2- odkud pak jsi? A jaké řeky tam máte?
Jinak když mi malá v noci brečí, že má hlad, tak jí dám najíst a uspím a je klid. Dneska si dvě hodiny chtěla povídat, no nevím co je lepší
29. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
dobré ránko,
teda vy jste holky ukeané:slight_smile:. já vás moc stíhat asi nebudu:slight_smile:.
děkuji všem za přivítání.
A luci81 děkuji za pochvalu,že máme hezkého kloučka:slight_smile:
myssimici- no nám několikrát řekli,že to bude holka a ono na porodním sále se to ukázalo úplně jinak, jsme byli v šoku nejen my,ale celá rodina,která se na Sašenku těšila :grinning:
29. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
ahojda,noc hrozna..spal do 2,potom si povidal a pul 4 uz jsem ho krmila..a usnul az v pul 5.a vstaval v 6:45..takze super...mama nevyspala,a on je potom pres dečn horzne protivnej,,uplne to na tpo sedi...
jinak:leonik...ja ymslela,ze se dava prvni den 3lzicky,ten druhy nevim,jestli to muzu zvysit,,, jako tri dyn ji mkrvicku,tri dny brokolicku,,tri dny kvetek...ale takhle jak si to napsala,,to jsem teda nevedela...ja to vsude cetla takhle,ale nevim jen jeslti mu to muzu dat treba pulku sklenicky...
29. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Hoj mamky
Tak u nás byla konečně dlouho očekávaná dobrá noc. Daník usnul v 7hod, vzbudil se ve 22:45,a opět byl jako rybička,velké kukadla a úsměv přes celou tvář.Tak byl s námi vzhůru asi půl hodiny,pak usnul s námi v pelechu a celou noc nic,ani ň,až ve 04:45,těsně před tím jak manželovi zazvonil budík,pak ještě usnul do půl 7,dal si pořádnu dávku mlíčka ještě schrupnul do 8hod.Jaj,konečně jsem se trochu líp vyspala.

andílek1: Daník 1.den snědl asi 5-6lžiček mrkvičky a druhý den celou skleničku...Kupujeme jak Ale dle mě nám nejvíce chutná Hami,a podle mě je lepší,Hipp je hodně ředěný s vodou a má uplně jinou chut jak Hami,tá je krásně hustá a mrkvičková.Jinak já to vždy vyleju do skleněnej misky a ohřeju v mkrovlnce,tak aby se to dalo jíst hned...naštěstí jsem zatím s tím problém neměla,že by nám to vystidlo...Daník je strašnej žráč a tú jednu celou skleničku jakejkoli zeleniny má v sobě během 5-8 minut.Chce hned lžičku za lžičkou,a když trochu ubrzdím v temtu podávaní lžiček za sebou začne ječet a pak se už nesklidní....Poliká jako divej....
A kupukjeme taky i v lekárni,když se nám nechce stát kvůli tomu frontu v krámu,ale v lekárnach mají věčšinou jen Hipp.Mi jsme tedy další druh zeleniny jeli naplno,celou skleničku.
29. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Koukám že jsem nedokončila větu v předešlé správě : Kupujeme jak kdy,jak se to hodí.V obchodech mají větší výběr a hlavně víc skeniček z jednoho druhu.
29. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
missy:takze muzu mu dat celou dneska?kdz bude papat?NO vcera kdyz sjem mu to dala do pusy,tak se tak divne zatvaril co to je...ale papal...taky si myslim,ze ten ans bude zrac...ale diky,pochopila sjem to snad dobre... :slight_smile: diky..
to je dobre,ze jsi mela dobrou noc,bud rada,ja sje si teda zvykla,ze luky spinka dobre,ale ted envim co to je v posledni dobou...v noci spi misto obvyklych 11hodin a mozna vice ted 8 a pres den je rozmrzelej a unavenej a jeste potom breci jako lev,,nevim envim,,co je to z obdobi :frowning2: ale je dobre,ze se ti to lepsi..bude to lepsi a lepsi,,snad :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky,
lehna:tak to je dobrý s tou Sašenkou.Nedivím,se,že byla celá rodina překvapená.My jsme si to říct nedali.Když se narodila Anetka,ani jsem nepostřehla,že jí mám na břiše(asi2-3vteřinky,myslí,)a už jí odnesli,ptala jsem se doktora,co to je a on mi řekl,že ani neví :confused:To jsem taky koukala.

andilek,leonik,Anetka taky málo spí přes den.Vstává většinou kolem půl 7,spát chodí tak ve 20-21h.Přes den naspí tak asi 2-3hoďky,ale ne v kuse.S tím papáním si nedělej zbytečně hlavu,já teda ještě nic nedávám,ale myslím,že poznáš,jak máš postupně přidávat,podle toho,jak bude baštit.Přeci to není žádná velká věda a Ty nejsi žádný Béčko,to zvládneš

leonik,to se zeptej doktorky,na to kojení.Já teda nevím,ale myslím,že přeci skoro nikdo,kdo kojí nemá přehled.Teda aspoň neznám maminu,která by pořád mimčo vážila,to je podle mě nesmysl,kor v už takhle velký.Ty přidáváš UM tak máš větší přehled,než plně kojící :wink:

telullah: manžel,jeho táta,děda,brácha(vlastně i já) mají myslivost jako koníčka,takže jako vy máte koně tak my zase zvěř.Co s tím děláme?Malí divočáci se prodávají,ostatní zvěř se nechává na chov.Jako zoo to neprovozujem,ale je to u silnice,takže tam pořád někdo je a kouká.V pátek tam prý přijede z nedaleké vesnice autobus s dětmi ze školky a školy :grinning: To domluvila manžela teta,tak to bude vlastně jako zoo :grinning:
Povodně u nás nejsou.bydlíme na Vysočině,nějak se nám vyhýbají i bouřky.Manžel,říká,když je večer na čekání,že se všude kolem v dálce blýská ,ale tady nic.Je mi těch lidí mooc líto.

Holky,měla jsem na MMB vyhlídlej bazének pro Anetku a ta stejná paní prodávala ještě krááásnej bundo-svetřík.Ukazovala jsem to manželovi,pak jsem šla uložit Anetku a že to objednám a mezitím už ¨ten sbvetřík nemá! :cry: :frowning2: Já mám prostě pech.

Anetka nechce pít čaj z flašky,ani z hrníčku.Zkoušela jsem jí z flašky i mlíčko,ale taky nechtěla.Ještě jí zkusím čistou vodu,Třeba jí ten čajík nechutná.Taky jste některá měla problém s pitím z něčeho jinýho než z prsa?Jestli někdy ještě bude léto,tak bych ráda,aby to uměla a mohla pít.To počasí je fakt hrůza,My máme tolik triček a myslím,že je ani neunosí :frowning2:
29. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
jé to je román :slight_smile:
andílek,psaly jsme současně :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
luci:ja uz sjem chtel dat vcera vic,ale bala sejm se,taky si ymslim,ze dkyz ji,tak mu to snad neublizi,jen ze vsude pisou,ze se nema uspechat snezeni ty lahhvicky,nejdriv az za dvy tydny...ty davas pit caj? a kojis?
tak me to povidej,taky mam krasnych tricek,a mel to tak jendou dvakrat na sobe,,,ja mslim,ze to pravy leto prijde,ikdyz rikaji,ze ma bt hrozne leto :frowning2:
29. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
s tim MMB to ej pech,smula no,,snad priste :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
luci,

my pijeme len z prsa...teraz neviem akeho smajlika mam za tym hodit :slight_smile: super ze kojim (ale tento tyzden uz skusime zeleninku :slight_smile: ) ale proste nic ine jakub nechce. ani MM z flasky, predvcerom som skusala hrncek....no nic ... :frowning2:

eva- gratulacia k pretacaniu, to je sebik sikula ze sa ti najskor pretacal z bruska na chrbat... tak teraz uz vie oboje :wink: my sa este spat z bruska na chrbat nepretocime...snad na to skoro pride.

vcera som sa bola odreagovat, jakubka strazil manzel, sla som s kamoskou vyberat svadobne saty :dizzy_face: :dizzy_face: no mala som chut sa este raz vydat :grinning: ale len kvoli tym satom, boli kraasne :dizzy_face: :dizzy_face: inak som rada ze to mame za sebou :grinning:

v sobotu som si zas dala hodinku na bicykli a pekne som sa zapotila :slight_smile:

holky, rastie nam 1. zubok, uz je skoro von :slight_smile:

dnes ma caka kadernik, sa tesim ze zhodim tu prilbu :grinning:
29. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
andílek: je to na tobě,jestli mu dáš dnes celou.Mi jsme první den po pár lžičkách mrkve museli dokrmit mlíčkem jak nám říkala dr., a měl pak šílený průjem,nevím jestli to bylo z mrkve a pak mlíko.Nic jsme nepokazili,tím že snědl druhý den celou sklenku mrkve.Nechala jsem to na něm,jestli sní půlku nebo více.Na příkrmech jsme od 4.měsíce.Se zeleninou nemáš co skazit,až pak s ovocem moc nepospíchat-kvůli alergiim.

luci81: a jakej čaj dávaš?no je vidět že se jí u prsu líbí.skús jí nechat trochu víc vyhladovět a třeba jí to pak bude jedno z čeho pije....já to takhle udělala s Daníkem v prvních týdnech,on papal moje mlíko ze stříkačky a pak byl línej tahat z lahve,je to pro ně těžší,to samé i z prsa,je to jednoduší.
To mě říkej,taky máme takovej letních věcí,triček,šortek,vše s krátkym rukávem...a teplo nikde,za pár týdnu mu to už bude malééééééé,ach jo.
29. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc jakž takž :grinning: Malej se večer několikrát vzbudil, dostal dudel a spal. K ránu dvakrát jedl.

andilek: tak jsme dneska vyzkoušeli sporťák. No, prvně chvíli řval, pak usnul a spal 1,5hodiny :slight_smile: Rozhodně má větší výhled než v hlubokým, a na střeše je okýnko, tak chvíli koukal ven :slight_smile: Teď se najedl, je vyspanej a řve stejně, ale zase zíve, tak že by byl zase unavenej :confused: :rolling_eyes: jinak už nevím, co chce :angry: Chovat asi nejspíš, to je hnedka klid. Já to mám o těch příkrmech takhle od doktorky, když jsem přikrmovala Leu, tak možná je to jinde psaný jinak :sweat_smile: Tak snad ti poradí víc holky, co už přikrmují, jak začaly.

telullah: tak to jsme na tom podobně, náše Lea taky kašlala a malej to chytl taky a v 5.týdnech zánět močových cest, ale léčenej byl na zánět ledvin :frowning2:

No nic, jdu za tím mrzoutem, zase nadává a křičí, tak si jdem hrát, pokud ho to teda bude bavit :sweat_smile:
29. čer 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.