• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
ahojky holky,
teda vy jste ale ukecany :grinning:
my jsme byly dneska na plavani, eli byla na vodu natesena jako blazen :wink: ale po koupani mi teda delala v satne jen ostudu, nechtela se oblikat, pak si lehla na zem na zada a zacala se vztekat :unamused: zaplatila jsem penize na dalsi kurz,daly si obed a pak jsme vyrazily na prochazku, eliska usnula a ja jsem si vychutnavala chvili klidu :slight_smile:
odpoledne manza hlidal a ja jsem vyrazila nakupovat. Sla jsem hlavne pro triko, ktery se libilo moji mamce...sehnala jsem ho a sama jsem si taky udelala radost trickem :slight_smile:
domu jsem prisla v sedm, eli po veceri, v pyzamu,tak jsem akorat nakojila a uspala :wink:
ted si davam decku vinka a popcorn :slight_smile:
foto z karnevalu urcite pak hodim.no jsem zvedava, co na to bude eli rikat...snad se nebude ostatnich masek moc bat.
telu:to je mi lito, ze Peta prijde o tu olympiadu :frowning2: ale tak zase kdyz mu to nejak doma vynahradite, tak snad nebude moc smutnej :wink:
nency:my jsme meli 5 tydnu dovoleny a proplaceli mi to cely. to je hrozny s tema ucetnima, clovek aby si to vsechno zjistoval sam :unamused:
luci:mazec s tou holcickou...to nechapu :angry:
jo holky to vam musim napsat, eli vcera spala od sedmi do pul paty, ja jsem se ve 4 probudila, spali jsme vedle v pokoji a nemohla jsem pak usnout, tak jsem se tam sla podivat...eli spala cela vzhuru nohama, odkopana,ale hlavne ze spala :slight_smile: v pul paty se probudila,tak jsem nakojila a chrupkali jsme jeste do pul osmy. to byla paraaadaaaa :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Před chvílí jsme se vrátili z divadla :slight_smile: Bylo to fajn :wink: Manža teď jel odvézt mamku, tak se jdu rychle vykoupat a pofackovat to tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Budu reagovat jen na Nency, zbytek zítra :wink:

Nency - tu dovolenou by ti měli proplatit celou! Nevím jestli jste měli 20 nebo 25 dní, ale zkrátka jsi měla nárok na celou dovolenou. Mateřská dovolená se počítá jako odpracovaná doba a tudíž si na ní měla nárok. Žádné přepočítávání! A navíc ti to ta účetní měla říct, jenže je pravda, že některé to moc neřeší!!! Spoléhají na to, že si to člověk ohlídá sám a když o tom nevíš, tak máš asi podle nich smůlu :angry:

Dobrou :slight_smile:
24. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ráno!
Dnes jsme vzhůru už od 7. Jak je víc světla, tak si to vstávání posunula. Zítra jdu s Kájou v 8 na endokrinologii, tak se vsadím, že si Danča přispí. :slight_smile:
leonik
k pití jí dávám převařenou, vychlazenou kojeneckou vodu, ale stejně vypije tak necelou lahvičku cca. 150 ml, nic moc. Čaj ani šťávičky nechce, ale mlíko si vezme vždycky. Takže má tekutiny z mlíka, ale plenek máme dost, tak by jí to mělo stačit. :slight_smile:
paulinka
v práci mě také proplatili dovolenou celou za rok 2009, pak už mě platili mateřskou, akorát jsem už netušila, že se dává dovolená i z té mateřské. Takže normálně mě do června chodila z práce mateřská a pak už ze sociálky rodičkovský příspěvek. Tu dovolenou z mateřské mě v práci jaksi nedali, omylem???
zany
tak naše účetní tvrdí, že se vyplácí dovolená z mateřské za 6 měsíců, takže mám nárok na 1/2 normální roční dovolené a spočítala to na těch 9,5 dnů, prý jí nemůžu dostat proplacenou jako za celý rok, když je vyplacená jenom za 1/2 roku. Ale dodala, že má jít ještě na nějaké školení a chce se zeptat na nějaké nejasnosti, tak doufám, že to nakonec spočítá správně, protože já žádnou účetní neznám ani v rodině žádnou nemáme, takže vím houby. Zkoušela jsem hledat nějaké informace na internetu a zjistila jsem, že tam píšou normálně i účetní, které se ptají co mají a nemají proplatit, tak jsem fakt nechápala.... :astonished:
25. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahojyk holky,dneska mi koník nějak nejde-vypadává,tak doufám,že aspoň něco napíšu :confounded:

paulinka-paráda,že jsi tričko sehnala a udělala radost i sobě :wink:Tak kéž by takových nocí bylo víc :wink:

leonik-dnesk aje fakt ještě lepší počasí,už se těším,až vyrazíme ven :slight_smile:

nency-máš pravdu,že většinou člověku nikdo neřekne,že má na něco nárok :angry: Jenže kde to máš,,čuchat,,?
25. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
čauvec holky koukám že tu řešíte daně no budeme muset taky už začít aby jsme měli nějakou tu korunku na víc :wink: . Lea už teď lítá jak fretka :grinning: . Nejraději si vyhraje tř. dvě hoďky na manželské posteli s hračkama a nebo se jen tak tam vyvaluje :grinning: .

paulinka:super tak hl. ať to vydrží :wink: . A vy máte malou už vedle v pokoji??? No já už taky uvařuji jenže chci nejdřív koupit ten pokojík no uvidíme a Musela by být s Jolou a ona v noci strašně mluvi ze spaní.

Taky jsme naštvaná bo včera bylo moc hezky tak učitelka ve školce všem přikázala že už nemusí mít teplé šusťáky ale obyč. tepláky a jarní bundu tak nic jiného nechce a úplně pláče že to říkala paní učitelka tak to musí být. Jenže se mi zdá že je tam ještě zima na takové jarní oblečení bo oni s nima chodí až za vesnici kde hodně fouká :angry: Tak jsem ji narvala ještě zimní oblečení tak jsme šli do školky s fňukáním :grinning:
26. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojyk holky,
kokám,deska žádný počteníčko :slight_smile:
zany-my vyrážíme za kulturou dneska.Jedem do kina na Kawasakiho růže.mamka jí nakrmí a dá spát,tak doufám,že až se vrátíme,tak tu nebude nic k fackování :grinning:

joly-No vidíš,jak se Lea rozběhala.To teda koukám,jak si vyhraje :confused: U nás nic podobnýho nehrozí,kor aby si hrála sama.No podle toho jak je u nás,bude malá ráda,že má zimní oblečení.Včera bylo nádherně,sluníčko,teplíčko,ale dneska je zataženo a taky fouká.Ta učitelka nemá rozum,když jdou děti ven,všude je ještě mokro,sníh,(aspoň u nás)to mají jít v teplákách???navíc to je snad věc maminek,co jim oblíknou a né aby to řídila učitelka :angry: Pokud teda někdo neposílá dítě v zimě v tričku :wink:

holky,jola píše,že si malá vyhraje takovu dobu,jak je to u ostatních?Jetě jeden dotaz na ty,co máte už druhýho prcka.Já vím,ža je to individuální,ale jak asi rychle jim rostou nožičky?myslím,kolik tak botiček jste kupovali.Je mi jasný,že když teď koupím jarní boty,tak na podzim je už mít nebude :wink: ,ale vydrží až do léta,nebo myslíte,že budou potřeba ještě jedny.
26. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Holky,jak Vám chtějí být děti v kočárku?anetka poslední týden moc dlouho nevydrží,tak po půl hodině ježdění chce-hapven z něj a chodit.Včera jsme jeli ven,s křupkama vydržela skoro hodinu,pak jsme šli na sváču a že bylo tak hezky,tak jsme jí vzala ven ještě,,napěško,,Hezky jsem se procházely za ručičku,ale pak jí to přestalo bavit a chtěla sama :rolling_eyes: To budou asi boje :grinning:
26. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
ahojky holky,koukam moc toho tady neni...no aspon nemusim tolik docitat :wink:
nency,zany:ted v tom vsem mam teda peknej zmatek. ja jsem po matersky zazadala zamestnavatele o řadnou dovolenou, proplatili mi celych pet tydnu a soucasne jsem nastoupila na rodicovskou dovolenou a chodi mi rod.prispevek.Je to tak dobre?ja jsem z toho uz jelen :grinning: ptam se jak tatar :grinning:
jolo:eli spi ted sama, ja s manzou spim vedle v pokoji, pri prvim vzbuzeni k ni jde manza a bere si ji do postele, pro me prijdou vetsinou az k ranu na kojeni :wink:
luci:uzij si kino. ja jdu dneska sednou s holkama na pokec, manza bude hlidat...vlastne uz ted hlida, jsou venku a ja za chvili vyrazim :slight_smile:
eli si taky sama dlouho nevyhraje, kdyz se zadari,tak je pet minut klid ale pak se na me vesi a vsude za mnou cupita a jeci u toho. kdyz si k ni sednu a ctu ji nebo neco,tak je klid :wink:
eliska zatim v kocarku docela vydrzi,ale chce u toho porad neco jist. to je samy ham ham a kdyz ji nic nedam,tak zacne vyvadet :angry: ja jsem ji vcera taky vyndala z kocarku, bylo krasne,tak aby se probehla, jenze ona za ruku nechce chodit vubec a hlavne si chodi kam chce. takze ja jdu dopredu, ona za mnou a za chvili se otoci a uz pelasi pryc.ale beda,jak na ni nekdo promluvi,to se ke me zene jako blazen :grinning: jojo luci,asi to budou venku taky boje :grinning:
26. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska jsme byly venku dlouho, Danča sice nespala, ale venku jí to bavilo. Hlavně když šel nějakej pes, to si mohla hlavu vykroutit. :grinning: Ale teda ty chodníky jak vypadají, to je hrůza. Těch psích výkalů, to je hrozné. Vůbec nevím kolikrát kudy jet, abych do něčeho nevjela ev. nešlápla. Docela mě ti pejskaři, který neuklízejí štvou. Divím se, že jim to není blbý, nechat to ležet na chodníku a jít pryč... :angry: A to ještě nechodíme, až začne chodit, tak to bude něco, to budu čistit botičky asi každý den... :unamused:

paulinky
jj, ty jsi postupovala správně. Jak jsem vyčetla na internetu, tak se nesmí promeškat doba o zažádání o proplacení dovolené. Né jako já, blbec. :frowning2: Akorát teda nechápu, proč to zaměstnavatel neproplácí automaticky, přeci nikdo neexistuje, aby to proplacení nechtěl a odmítnul, to by přišel o peníze. Tak já za tím vidím, že chtějí vydělat na úkor těch hloupých, který si to nezjistí a pak o to přijdou...Docela mě ten postup štve, protože dříve to snad tak nebylo a proplácelo se to automaticky bez žádání.
To se máš, že ti manža vstává k Eli a nechá tě spát až do rána.
Já si jí taky beru do postele, když se vzbudí a nepomůže dudlík, tak u mě usne, akorát já jsem pak ráno celá pomačkaná jak spím na okraji postele. :grinning:
luci
to víš Anetka ví nejlíp kam chce jít. :grinning: Jak jsi se ptala na ty botičky, tak já si tak matně vzpomínám u Káji, že ten první rok co začala chodit, tak jsme měli botiček opravdu hodně. Ten první 1/2 rok jsme kupovali botičky každé 3 měsíce a kolikrát sandálky na konci léta byly malé a když bylo ještě v září vedro, tak jsme kupovali další. Jako u stonožek... :grinning: Ale ty další roky už byly v pohodě, botičky jí pak vydržely na celou sezónu. :slight_smile:
jola
také si myslím, že jenom na tepláčky to není. Paní učitelka chce mít ve třídě asi málo dětí. :grinning:
To závidím, že si vydrží hrát tak dlouho sama. To u nás nehrozí, hraje si tak nejvýše 5 minut a dost. :unamused:
26. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky,

včera jsem psala příspěvek a pak mě kobyla vykopla a nic :angry: Tak už se mi to nechtělo psát znovu!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera od 2 hodin jsem pila ten projímací roztok, tak manža odjel s dětmi ke tchýni. On natíral, tchýně hlídala :slight_smile: Já beztak co chvíli lítala na záchod a nebo do sebe lila to pití :unamused: Nebylo to nic moc, měla jsem to rozmíchané do sladké vody, jinak by to byl hnus!!! :confounded: V jednu chvíli jsem nevěděla jestli to půjde horem nebo dolem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně jsem od rána nemohla jíst, tak jsem trpěla a měla chutě jak blázen :grinning:
Ráno mě manža odvezl do nemocnice a jel s Eli plavat. Vyšetření mi dělali pod analgosedací a nebylo to tak hrozný jako minule :wink: Pak jsem si tam ještě chvíli poležela a manža mě vyzvedl a jeli jsme domů na oběd. Jakej já měla hlad :grinning: Odpo jsme vyzvedli Honzíka, měli jsme ještě nějaké popojíždění, tak jsme to vyřídili a šupky domů :wink:

Nency - to jsou s tou dovolenou pěkný šmejdi!!! :angry:

Pauli - je to tak, jak ti to v práci udělali :wink: Proplatili ti dovču a zároveň jsi čerpala rodičák :wink:
Užij si dnešní povyražení :slight_smile:

Luci - taky si užij večerní kino :slight_smile:
Eliška v kočárku zatím je, ale pak se začne vztekat, tak musí přijít na řadu dudlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale myslím, že brzy bude chtít chodit. Až opadne ten hnus venku, tak jí vyndám z kočárku spíš než teď, když je všude bordel :angry:
Co se týče zabavení se Elišky, tak to je taky problém... Moc si sama nechce hrát nebo krámuje. Knížky mi rve z ruky, moc jí to nebaví, chvíli si staví kostky, vkládá něco,... Jak kdy :wink:
Honzík měl vloni v zimě botičky 24 a jedny jsem mu kupovala i 25... Teď má 26 :wink: Řekla bych, že mu nožička tolik neroste :wink: Jinak mám pocit, že v létě měl Honzík sandálky 22 nebo 23, podzimní a zimní 24... Eli jsou zatím ty 20 o kousek větší :wink:

Joli - taky si myslím, že na jarní oblečení to ještě není... Sama mám zimní bundu, tak bych ani Honzíkovi nedala jarní... :confounded:
26. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky Holki, tak jsem se sem zase na chvilku dostala. Naštěstí je Bára v pohodě, ale Péťa měl zase tři dny teploty a k tomu průjem. Teploty teda ustaly, ale průjem jěště má. Takže jsem dvakrát převlíkala povlečení, prostě mu vždycky zaškrundalo a šla z něj voda, takže převlíknout i pyžamko. Bylo mi ho líto, až se styděl.

Bára v kočárku jěště vydrží, tady bylo pořád dost sněhu, takže jsme jí ven v botech vzali jen párkrát, ale taky to byl boj. Pořád se mě pouštěla, líbilo se jí to. Takže jěště pár dnů, aby opadla voda a bude chodit sama.

Péťu do školky už v zimní kombinéze posílat nebudeme, ale v jarním taky ne. Dostane teple oblečení, ale ne kombinézu. Jak píše zany, sama mám zimní bundu

zany- hlavně ať je to všechno v pohodě a ty jsi ok
26. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
ahojyk holky,
paulinka-jak bylo s kámoškama :slight_smile: No jak se v kočárku papá,tak je to dobrý,ale jak špatně vypočítám kolik toho mám vzít,tak je se drápe ven.Já nevozím tašku na kočárek,pořád,takže asi budu muset začít,abych mohla mít velkou zásobu křupek :grinning:

nency-s těmi pejskaři by mě to taky štvalo :angry: No ono u nás na dvoře to teď po zimě vypadá podobně.Když je tráva,tak pes chodí spíěš na svoje místa,ale teď s..e jen na vyhrnutý :stuck_out_tongue_closed_eyes:,takže pořád odklízíme.No a budemještě víc,až si tu bude vykračovat Anetka.

zany-tak fajn,že jsi to jakž takž ,,přežila,, :wink: Hlavně,aby vyštření bylo o.k. a nějak Ti pomohli,abys měla pokoj.

telullah-chudák Péťa :frowning2:

Jinak kino bylo fajn,ale na mě dost vážný.
27. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
luci81 -koukám, že křupky jsou všeobecně oblíbené :slight_smile:
27. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala. Měli jsme teď dva dost krušný dny a noci ještě krušnější :frowning2: Manža včera musel večer s Leou na pohotovost, stěžovala si že jí bolí ucho, nemohla ani spát. Tak byli na dětským, nechápu co tam je za doktory, když mu dr. řekla, že se jí do toho ucha ani dívat nebude, že prej tam stejně nic nepozná :confused: :angry: Tak jí tam jenom kápla, a prej když to nepřestane, tak druhej den ráno že musí na ORL. Takže tam jeli 35 km, jen aby jí kápla do ucha a poslala jí domů :confounded: Dneska jí to už naštěstí nebolelo, dostala ještě něco od bolesti, tak to asi zabralo. Jinak kašle a rýmu má teda pořád :unamused: No a dneska dopoledne jsme museli na ppohotovost zase s Vojtem, páč celou noc probrečel, nemohli jsme ho vůbec utišit, zase si začal tahat za uši :confounded: Skončili jsme na ORL, kde mu chudinkovi malýmu píchali obě uši, zase měl zánět :cry:Dneska celej den pospával, jak byl z toho všeho vyčerpanej :cry: Musím vás postupně dočíst, ale dneska už to nestihnu, páč toho mám taky až nad hlavu. Tak se pokusím zítra :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
leonik- tak to je mi moc líto. Bobci malí oba dva...Držte se holki a kluci :slight_smile: Zase bude dobře. No u nás už je dobře. Teploty i průjem jsou fuč
28. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
čauvec holky tak koukám že jste tady chudáčci hodně marodicí :frowning2: přeji brzké uzdravení. Dneska si užíváme tatky zítra zase jede prič taky jsem to nějak přehnala s buchtama udělala jsem tři druhy no hl. aby ten náš taka neumřel hlady ve světě :grinning: .

zany:chuderko no hl. že už to máš za sebou s tím jídlem to je taky hrozné já nezapomenu jak jsme měli svatbu a u oltáře mi kručelo v břiše :grinning: a myšlenkama místo svatby jsem byla už u svíčkové :grinning: . No a je pravda že toho teď nějak moc zbaštím asi bych se měla krotit abych se vešla do plavek :grinning:

tellu:no ono je to nepříjemné pro dospělého natož pro dítě. Já teda nevím kolik má Petřík i když jsi to tu určo psala ale Jola když má takové potíže tak jí dám raději na ty akutní dny plinku (pro větší děti)

nency:no to je hrůza s těma pejskařama :angry: :angry: . U nás na vsi chodí paní venčit svého miláčka přímo kolem našeho domu a nechá ho vy.... přímo před našima dveřama tak jsme si ne jednou donesli domů něco navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: přitom to mo blíž jít za vesnici a je tam i hezčí prostředí.

Luci:malá si mě hodně vyhraje sama ale to už je fakt na dítěti u Joli by to nehrozilo. Zrovna včera jsem si dělala srandu že byla od 10h do 12h na posteli hrála si tam atd. Pak jsem jí dala flašu a usla tam a zbudila se až o půl paté takže jsem říkala že naše slečna se válela celý den v posteli :grinning: . A jinak mě nepotřebuje pořád si chodí po domě šmejdí atd. ale taky má své dny když pláče a chce mě u sebe tak nic neudělám.

Holky chtěla jsem se zeptat co máte za chůvičky??? Já jsem jí ještě od narození nestihla koupit :grinning: ale teď jak začne být teplo a hl. práce na dvoře tak už musím. Potřebovala bych nějakou s velkým dosahem a nemáte někdo zkušenost přímo s tou co rovnou vidíte miminko??
28. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
jola2-Péťa má pět let a myslím, že by plínku nechtěl. To ne, on je přece velký on už jí nepotřebuje,, to je jenom pro mimina... to by byly jeho slova. No už je mu dobře, tak už je i nám lépe.

Péťa má malou stoličku, na které si třeba maluje. No a Bára si jí posunula k pohovce, vylezla na stoličku a pak na pohovku. No jěštěže Péta zavolal. No a zjsitila, že je to super, tak si tu stoličku posouvá a snaží se na vše vylézt. Stoličku jsme schovali. jenže teď leze na cokoliv, co je trochu výše. Takže běháme a hlídáme
28. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:

my jsme včera ráno odvezli Elinku ke tchýni a frčeli jsme na Zadov :wink: Honzík měl jít od 11 do lyžařské školy, ale nějak se bloknul a moc nespolupracoval. I když jednu chvíli to vypadalo, že se chytne, ale pak prostě nechtěl a nehnuli jsme s ním :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak jsme si to s manžou párkrát na střídačku sjeli, Honzík si tam našel kámoše, tak tam blbli na sněhu :slight_smile: Potom jsme asi ve 2 frčeli domů, najedli jsme se, převlíkli a jeli jsme pro Eli a pak ještě nakoupit :wink:
Dneska dopo jel manža natírat palubky, já jsem zatí, uklidila, vyžehlila a vařila :slight_smile: Dělala jsem pečené vepřové, bramborové knedlíky a zelí :dizzy_face: No moc jsme si pochutnali :dizzy_face: Pak jsem po obědě vytřela a ještě pekla štrúdl :dizzy_face: No ale nezastavila jsem se :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od 16:00 byl v hospodě karneval, tak jsme šli :slight_smile: Honzík pak i tancoval s dětmi, Eli pochodovala tam a zpátky :slight_smile: Potom jsme ještě vyrazili na chvíli ven, abychom se vysmrděli :slight_smile:

Luci - vyšetření dopadlo dobře, ale myslím, že s tím vylezlým konečníkem u dr. nezaboduju a operace bude nevyhnutelná... No zas budu mít klid :wink:

Leonik - chudáčci malinkatí :frowning2: Vy se v těch nemocech fakt plácáte :frowning2: Přeju, aby jste se toho už zbavili a byli v pořádku :slight_smile:

Joli - tak to Honzík by si plenku nevzal!!! :wink: Nedávno jsme si z něj dělali srandu, že mu dáme plenku a on že ne, že už je velkej kluk :slight_smile:
My máme chůvičky od Philipse, ale nejsou s tou kamerou... Myslím ale, že stačí :wink:

Telu - Eliška teď taky pořád něco tahá, aby se mohla nějam vyšplhat. Zvlášť když vidí, že Honzík má židličku, tak jí hned musí mít taky :wink: Dneska jí zas přitáhla, ale naštěstí na ní jen seděla :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Vytvořila jsem nové album: http://zanyfialka.rajce.net/Deticky_VI.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ranko, tak od úterka začíná Péťa jezdit se školkou na palvání. Chtěli jsme mu dát plavky z léta a on do nich nevleze. čouhá mu z nich zadek :slight_smile: No jsem zvědavá, co na to bude po úterku říkat, bojí se vody.

zany-tak koukám, že jsme na tom stejně. Myslím, že Báře chybí jen pár cm a vyleze nám bez pomoci na pohovku, už ví jak na to
1. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
zany- fotečky jsou krásné... nejsou děti celý taťka?
1. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj,

já ráno odvezla Honzíka do školky, koupila jsem nám na snídani čerstvé rohlíčky a po snídani jsem vyrazila s Eli do Sokolíka :slight_smile: Dneska číhala na celé divadlo a byla spokojená :dizzy_face: Pak jsem ještě zaběhla na poštu poslat balíček a frčely jsme domů na oběd :wink: Eli naštěstí neusnula, ale měla na mále, ale za to teď tam straší v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Honzík měl jít dneska ještě lyžovat, ale manžovi psali, že to ruší... Fouká tu vítr jak sviňa, tak asi proto :rolling_eyes: Jinak sníh tam na sjezdovce ještě je :wink:

Telu - Eli se na sedačku vyškrábe jako nic, už to zkouší i Honzíkovi na postel... Jinak k nám se nedostane, máme jí docela vysoko, zvlášť teď, když máme nové a vyšší matrace :wink:
Honzík má vodu rád, ale na plavčo ještě nechodí... Musíme ho vzít zas do bazénu jestli to nezapomněl :wink:
No obě dětičky jsou celý taťka :grinning: Aspoň to říkají snad všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
zany-My máme sedačku dost vysoké, takže bez stoličky to nejde. Už jí učím jak bezpečně dolů, tak snad až se jí povede vylézt nahorů, tak sleze bezpečně dolů.
No i já myslím, že by tatínek děti nezapřel :grinning: Ta podoba je jasná :grinning:
1. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Ahojyk holky,
joly-my máme tyhle chůvičky
http://www.kasa.cz/male-domaci-spotrebice/koupit/423585/chuvicky/tefal-bh-1200-j9/Jsem s nima moc spokojená.

leonik-jejda,to je mi dětí upřímně líto :frowning2: Já jsme jako malá taky trpěla na záněty středního ucha.naštěstí jsem byla fakt malinká,takže si to nepamatuju,ale prej to byl děs :cry: Přeju brzké uzdravení.

zany-taky jsme měli pečený maso,br.knedlíky,zelí :slight_smile: Já sice moc teplý pečený nemusím,ale zato si ,,pochrochtávám,,na studeným s chlebem+vytírat výpek,mňam,mňam.Fotky jsou moooc hezký :dizzy_face:Honzík v lyžařským je frajer :wink:.Koukám,co jsi toho stihla,navařit,napéct,poklidit,ještě karneval.No nic si z toho nedělej,že jsou děti po mnaželovi podobou,po Tobě budou určo šikovné :wink:No tak operace přeci bude :frowning2:,ale jak píšeš,budeš mít klid.my Ti budem všechny držet palce :wink:

telullah-jsem zvědavá,jak se bude Péťovi to plavání zamlouvat,když se bojí vody.Třeba když uvidí,že se to ostatním líbí,tak to bude dobrý.Anetka se taky snaží lézt na sedačku.U tchýně mají nižší,tam vyleze raz dva,doma ještě ne,ale docela se toho bojím,pořád to zkouší,mám strach,když jsem v kuchyni a ona uteče do obýváku.No taky probíhá učení,jak správně slízt,zatím se daří,ale teda s dozorem.Tak doufám,že až u toho nebudu,tak to nevezme po hlavě :confounded:

odpoledne jedu na gyn.,tak se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad mi aspoň dá ,,normální,,antikoncepci nebuduTO mít třikrát do měsíce :angry:
2. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
holky,ještě jsem se chtěla zeptat-(nejspíš budu za blbku :frowning2: )jakou mají vaši prckové stoličku?Anetka kaká většinou jednou denně,ale jen málokdy je to bobek.Myslela jsme,že když bude jíst pevnou stravu,bude i pevný bobek :sweat_smile:.
2. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
luci- tak je Péťa doma z plavání. Říkal, že se mu tam líbilo, měli nějaký pásek, který je držel nad volou, tak se ani nebál... a prý už umí plavat... myslím, že se mu tam líbilo, protože tam byli dělti ze školky
Taky se bojím, že se jí jednou povede bez nás vylézt nahoru, takže učíme a učíme. Stoličku má Bára skoro pokaaždé jednou za den a taky jí nemá pevnou. Teda někdy ano, ale většinou neeee
2. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,

Honzík dneska nešel do školky a vyrazili jsme za kamarádkou :slight_smile: Čekala jsem, že ráno bude spát dýl, protože usnul až v půl 10, ale vstávali v půl 7 :confounded: Když vstává do školky, tak ho tahám z postele a dneska takhle brzy :confounded:
Honzík si hrál nejdřív sám nebo s Eli, pak jsme po obědě došli pro kamarádky klučíka a byli jsme venku. Kluci byli jako prase, tak jsem musela zas prát :rolling_eyes: Cestou domů oba usnuli, tak jsem měla klid :slight_smile:
No ale teď to bude se spaním asi problém. Eli tam povykuje, Honzík taky asi hned tak neusne :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: Uvidíme :sweat_smile:

Musím říct, že jsem Eli ani pořádně neučila slézat po nohou dolů a nějak se to naučila sama :dizzy_face: Sice dávám pozor, ale zvládá to :wink:

Luci - díky za podporu :slight_smile: Uvidím jak dopadnu v pondělí u dr., ale myslím, že to bude nutný upravit operativně... Ale utěšuju se tím, že od toho budu mít klid :slight_smile:
Jak jsi dopadla na gyndě? Snad je všechno OK a dal ti nějakou vyhovují antikoncepci :slight_smile:

Telu - tak super, že se Péťovi líbilo :slight_smile: Jak uvidí děti, tak by to mohlo být fajn :wink:

Jo a kakání máme bobkové :slight_smile: Někdy malinko řidší, ale spíš je to bobek, někdy i klobása :grinning:
2. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
ahojky holky,
pres den nejak nestiham napsat....ale docitala jsem vas :wink: vecer jsem rada, ze zalehnu k televizi a mam klidek :wink: za chvili jdeme na plavani, tak jsem eli dala spat,aby nebyla protivka.vsadim se, ze ji budu muset budit....

holky,eli zatim jeste na sedacku ani na zidlicku neleze...nejak ji to nelaka. ona nejradsi porad lita a schovava se mi.
luci:eli dela taky bobky :slight_smile: zany:klobasa :grinning: :grinning: to taky znam :grinning:
co na gynde?dali ti nejakou jinou antikoncepci?ja beru tu azalii a dr.rikala, ze ji pak muzu brat i normalne az nebudu kojit. no uvidim,co to udela,az prestanu a podle toho se rozhodnu
telu:super ze se petovi libilo plavani :wink:
zany:krasny fotecky :slight_smile: slusi vam to tam vsem
dneska eli chrnela od pul osmy do pul sesty do rana...jsem cumela jako blazen.pak jsem nakojila a jeste usnula do sedmi :slight_smile: ale porad mam podezreni na zoubky,jenze jeste neni nic videt. nekdy se rozplace z niceho nic, strka si rucicky do pusy a nechce moc pit...jakmile ji davam cajik lzickou,tak to pije jak diva....mazu ji dasne gelem,ale zda se mi, ze to moc nepomaha :unamused:
3. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahojky holky,
telullah-tak paráda,ýže se to Péťovi líbilo :dizzy_face: to by byla škoda,kdyby tam chodil nerad.

zany-no to je jak naschvál,když si člověk myslí,že budou spát dýl,tak zrovna ne :sweat_smile: Na gyndě všechno v pořádku :slight_smile:

pauli-jé to je super,že Elinka tak hezky spala :wink: Snad to bude takhle čím dál častěji.Dostala jsem jinou antikoncepci,protože už nekojím a ta Azalie mi te´d poslední dobou dělala problémy,pořád jsem krvácela,doktor říkal,že už na to nestačila :confounded:Říkal,že s tou novou by to mělo být v pohodě,maximálně do tří měsíců by se to prý mělo srovnat,tak doufám,že to tak bude,jinak budu asi muset vykrást drogerii :grinning: No asi se hlásí další zoubky,když strká ručičky do pusinky.No já jsme ten gel(Calgel)taky jednou koupila,když jí rostly první zoubky,ale taky myslím,že bez valnýho účinku.Zkoušela jsem si to namazt sobě,trošku to ,,větrovalo,,,ale jen chviličku.Navíc když jí bolelo,tak si tam stejně nechtěla pořádně nechat sahat.Anetka taky moc nechtěla pít,lžičkou je to děs,do nich dostat nějaké množství.Teda aspoň u nás.Švagrová měla nějké pití v petce s takovou netekoucí ,,hubičkou,,z toho pila jak duha,tak jsem jí taky koupila a jsme spokojené obě,Anetce se hezky pije a já jsem ráda,že není nikde nic rozbryndaný :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky,

hlasim sa ze zijeme :slight_smile: no ale nemame sa najlepsie...skor naopak :frowning2: kubik ma laryngitidu, rano sme boli u dr., hicoval uz noc dozadu,ale inak nic, az vcera poobede zacal byt taky malatny, bolo vidno ze ho teplota uz trapi, pridal sa kasel a ryma. noc hrozna, to uz bol iny kasel!!! :unamused: spal striedavo na mne a na manzelovi, aj tak to bolo o nervy :cry:

zajtra volam dr. na vysledky steru, a dufam ze k tej laryng. nebudeme mat este nejaky 'bonus' :confounded:

dnes co sme prisli od dr. len spi, s prestavkami na odkaslanie a utisenie. inak bol hore len zhruba hodinku, to dstal jogurt a stale som ho musela chovat. fakt hruza, vidim ze hrozne trpi :frowning2: a tie cipky na stiahnutie teploty vobec nezaberaju, nechapem :cry:

vecer vas snad docitam, ak teda nezalahnem, lebo som dost unavena.

vikend sme si uzili, boli sme s manzom v aquaparku, kubika strazili brachovci. mali radost ze bol super a najvacsiu ze sa nepokakal a nemuseli prebalovat :grinning:

zatial sa lucim, idem zalahnut k malemu :wink:
3. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.