• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahojky holki, tak Péťovi se to opravdu líbilo, pořád dookola nám říká, že už plavat umí a že v létě nám to nandá a podobně :slight_smile:

zany- bylo by fajn, když to operativně nebude nutné řešit, ale kdyby ano, tak neboj doma to zvládnou

paulinka80- azalii jsem brala taky, bylo to fajn nemít periodu :slight_smile: . Teď beru mercilon, teda už vlastně neberu nic. :slight_smile:

luci81- nám dr. přímo řekl, že Calgel jako jo, ale že to moc nepomáha. Tak jsme ho nakonec ani nekoupili
3. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
zzuzi- zase bude dobře, držte se tam a hodně zdraví a to brzo
3. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem s Eli vyrazila do města něco nakoupit :slight_smile: Doma jsem pak rychle Eli vařila brambory a rybu :wink: Pak jsem vyluxovala a když šla Eli spát, tak jsem vařila pro nás :wink:
Pak jsme s Eli vyrazily pro Honzíka, ale ještě jsme vyzvedly mamku. Pak jsme se jeli podívat na matrace. Mamka chce nové, protože ty staré má už příšerné :unamused: Pak jsme si ještě koupili odkapávač na nádobí, ten starý byl už přšerný! Tak máme krásný nový :slight_smile:
Honzík na lyžování celkem v pohodě, jezdil, dával mu pořád špičky k sobě, ale instruktor říkal, že by bylo lepší to zkusit příští rok, že se tolik nesoustředí, kouká kde co lítá :wink: :grinning: Ale že vypadá, že ho to baví, že mu to půjde, ale chybí ta koncetrace :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale hlavně, že se nevztekal jako v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pauli - to je super, že Eli takhle spala :slight_smile: Přejeme aby jí to vydrželo!!! :dizzy_face:

Zuzi - přejeme Kubíkovi brzké uzdravení!! Chudák malej :frowning2:
Kde jste byli v aquaparku? My se chystáme s dětmi do Průhonic, dokud to mají za 1 Kč :slight_smile:

Telu - jj, nějak to doma zvládnou :slight_smile: Honzík chodí do školky, tak jde jen se přes den postarat o Eli :wink: Uvidíme co mi dr. řekne v pondělí na kontrole :slight_smile:
3. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Luci - snad se MS srovná dřív než za 3 měsíce :wink:
Eli už taky zkouší pít z pítek od Jupíku atd. :wink: Jak to vidí u Honzíka, tak to musí mít taky :wink:

Jo a dneska ti naši pacholci spali dýl! Honzíka jsem zas budili a Eli spala skoro do půl 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je jako naschvál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky, když je čas, jakože ho teď je fakt malinko :confounded: tak vás chodím sem tam dočítat, ale reagovat nestíhám :unamused: U nás už je Lea v pohodě, ale s Vojtem se to pořád nějak táhne, byli jsme u dr.v pondělí, brala mu krev a bohužel zase skončil na ATB, už podruhý během dvou měsíců :cry: Měl vysoký CRP, hodně mu tekl z oušek hnis, jak mu to píchli :unamused: a pořád se to nějak nelepší. Jediný, co se vrátilo do normálu je, že konečně začal zase po tejdnu probdělejch nocí zase pěkně spát. Akorát mu musím vždycky ve 3 ráno dávat ATB, ale naštěstí se nestačí ani probudit :sweat_smile: Jinak bojujeme teď hodně s jídlem a pitím. Jakej byl jedlík, a teď do něj nemůžu skoro nic dostat, musím ho u jídla zabavovat vším možným, jen abych do něj dostala pár lžiček, a to mu ještě to jídlo musím hodně ředit, páč pije ještě hůř jak předtím :frowning2: Zítra jdeme na kontrolu na ORL, a pak ještě k naší Dr.Zítra zkusím napsat víc :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
holky,přidala jsem fotky z karnevalu....doctu vas zitra :wink:
dobrou
3. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
Leonik - chudák Vojtulda :frowning2: Snad ATB brzy zaberou a bude mu líp!!! Možná mu ani nechutná jak mu není dobře a nebo po těch ATB...
Posíláme pusinu :slight_smile:

Pauli - moc hezký fotky :dizzy_face: Jak se Eli "Ksichtí" nad petrklíčem, tak ta je skvělá :grinning: Jakoby dávala najevo, že jí nevoní :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ránko, včera tady bylo tak krásně, že jsem šla ven umývat auto. Báru jsem dala na sluníčko a spala skoro dvě hodinky venku. Tak jsem stihla umýt a naleštit auto a jěště uklidit dole v domě. Byla moc hodná

zany- budu v pondělí na tebe myslet. Bára už delší dobu pije z kubíku, oni mají vršky, které netečou. Takže jí to dám a nemám strach, že to vyleje

leonik- držte se tam. Je to děs, jak jsou malí a nemocní a člověk nemůže pomoct. Tady u nás řasdí střevní chřipka. Péťa jí donesl ze školky. Prý je toho moc říkal lékarník.
4. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky!
Danča usnula, tak mám chvilku. Noc hrůza, od 3 - 4.30 hod. byla vzhůru a vůbec nechtěla spát, takže jsem zase jak po flámu. Dole se jí klube další zoubek, ale jestli je to tím nevím. S jídlem pořád stejné, aby něco snědla, tak musím kašpárkovat, jinak sama by snědla 2 lžičky, takže děsný. :frowning2:
Kája se každý den šprtá na příjmačky, chce spočítat asi všechny příklady z matiky, které dostali na kurzu. Akorát některé z nich ještě ve škole vůbec nebrali, takže manža jí to vysvětluje. Tak nevím buď jsou ve škole s matikou pozadu nebo mají na tom gymplu nějaké zvýšené požadavky. Ale docela jí to jde, je schopná počítat až do půl 12 v noci, tak nechápu jak to může vydržet. Už aby bylo po příjmačkách. :wink:

tellu
to jsi pilná, hezky umýt a naleštit autíčko. To bude na silnici jenom zářit. :slight_smile: Máš štěstí, že je Bára hodná a spí ti bez ježdění kočárkem 2 hodiny, to u nás nehrozí. :slight_smile:
Ta střevní chřipka teď řádí snad všude, už aby to přešlo. :wink:
pauli
hezký fotečky, také mi připadá, že petrklíč moc nevoní. :grinning:
leonik
chudák Vojta a hlavně i ty, musí to být náročné. To že málo jí, tak je u vás určitě tou nemocí. Já to mám ale s Dančou pořád, musím zabavovat, abych do ní něco dostala, jsem z toho docela na nervy. :unamused:
Tak hlavně, aby se brzo uzdravil. :wink:
luci
také si myslím, že se to srovná dříve jak za 3 měsíce. :wink:
zzuzca
tak čtu, že jste také nemocný. To jsou pak velké starosti, když jsou nemocný. Přeju rychlé uzdravení. :wink:
4. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
nency- aspoň je na ní vidět, že se opravdu snaží a chce někam dostat a nic nenechává na náhodě. Synovec to měl na háku a pak se nikam ze tří nedostal. Pak posílali odvolání a dostal se všude, ale kdyby ne to by byl průser...
No už tu chřipku má i skoro manžel. Jen aby to nedostala Bára
4. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky holky,
téda,koukám,že marodů přibývá :frowning2: ach jo,taky přeju všem brzké uzdravení a hlavně pevné nervy :pensive:

zzuzi-tak aspoň,že jste si to užili v aqaparku :wink: chudinka malej :cry:

zany-no to je asi těžký,aby se takhle maý dítě soustředilo na jednu věc.Kor Váš Honzík,co píšeš,tak je dost živel :grinning: Musí to být super pohled,takovej špunt na lyžích.taky mě lyžování baví,i když moc neumím,tady je sice vždycky dost sněhu,ale na sjezdovce jsme byli asi 5x a to nemáme ani tak daleko,cca30km.ani nemám lyže,takže jsme vždycky půjčovali.

leonik-ach jo :frowning2: zase ATB,už aby se toho zbavil a měl pokoj.

pauli-Elinka byla roztomilá čarodějka :slight_smile: Ta poslední fotke je fakt super :slight_smile:

nency-téda to je Kája pilná,to určitě zvládne přijímačky v pohodě.Já jsem byla ráda,že jsem se dostala na školu,,na průměr,,jinak nevím,nevím,učila jsme se sice dobře,měla jsme v osmý dvě dvojky,ale byla bych asi tak nervozní,že bych to určitě neudělala :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
čauvec holky jdu vás konečně pozdravit celý týden jen běhání vyřizování a ještě mě chytl zub :frowning2: . No tak jsem jela k zubaři a těšila jsem se že se zkočím kouknout do bazárku jestli tam neuvidím nějakej hezkej kočárek a měli je zrušené :angry: . No není vám dobře vám z většího města??? :grinning: Tak jsem se asp. stavila v Albertu a koupila Jolance krásnou kšiltovku se Spajdrmenen měli jí za 99kč super no dostane jí až na naroz. A Lei jsem koupila krásné kalhotky s princeznama taky za dobrou cenu 79kč,- 3ks
Lea se mi teď nějak rozjedla zpapá dvě naběračky polívky zkoro víc než Jola a k tomu ještě druhé. Jolanka je teď na prázdninách u babičky tak válčíme s Leou sami ještě že nám dnes přijede taťka :dizzy_face: .
No slyšeli jste jaké budou zase teploty??? :angry: Bude zase pěkně mrznout :cry:
Koukali jste na tu novou verzi Koníka??? Vypadá to dost dobře :slight_smile:
leonik:ať jste brzy zdraví :wink:

ještě se musím vrátit k tomu jak jsme tady řešili s tellu a zany ty plínky možná je to že jsou kluci nebo já nevím ale mi jsme měli takovou hnusnou salmonelu(dostali jsme z KFC dáreček :angry:) že jsme nevěděli z kama to dřív poletí to jsem měla sama co dělat abych doběhla na Wc natož Jola . Jolanka byla už úplně vyčerpaná tak jsem jí to vysvětlila že to není ostuda když to bude mít jen na chvíli. Ona chudák třeba ležela a ujelo jí trochu takové té hnusně smradlavé vody a to ani nevěděla a když to zjistila tak se strašně styděla. Pro mě to byla taky trochu úleva bo jsem převlíkala jen postel když jí náhodou poblinkala a nemusela jsem každou chvíli.
5. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahojyk holky,
dneska je tu pusto prázdno :sweat_smile:
joly-to je nepříjemný,když chytne zub :angry: Hlavně,jestli Ti zubař pomohl a máš klid :wink:Jakej sháníš kočárek?U nás jeli dneska na prázdniny naši :grinning: Jen na otočku k mamky bráchovi na Šumavu,vrátí se v neděli.No kdyby jen mrznout,straší i se sněhem :angry: :confounded: Denska to vidím na,,dlouhej,,den s Anetkou.Je tu hnusně,vítr,zima,většinou chumelí,to nebudem moct jít ven,navíc ani babí nebude,aby se ne chviličku rozptýlila.

Tchánovci zítra slaví 30let od svatby,tak pojedem navečer na večeři.Anetka pojede taky,když není hlídání,tak jsme zvědavá,jak dlouho tam vydržíme :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
joly-jo ta nová verze vypadá vážně dobře :wink:
5. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahojky holky,tak taky koukam, ze dneska skoro nikdo tady....
my jsme ted u nasich, budu tady asi i cely pristi tyden,tak si babi a deda zase uzijou :grinning: venku bylo pekne hnusne, vyrazila jsem s Eli ven,ale po necely hodince jsem zase pekne supajdila domu,byla strasna kosa...bleeee...uz chci teploooo!!!
luci:tak at se vam zitra vecere vydari....snad bude Anetka hodna :wink:
jolo:Eliska ted taky strasne ji....me se zda, ze ji snad prubezne celej den neco :unamused: porad chodi a rika ham ham. k obedu ji davam taky polevku a hlavni jidlo, k veceri ma talir polevky a k tomu vetsinou jeste kousek peciva.nejmin ji rano snidani, to moc nechce. nejhorsi je, kdyz ji nekdo kolem ni a ona ne....to se klidne zacne i vztekat,ze chce taky :angry: no ma pekne zakulaceny brisko.....
taky mi prestala uplne pit z toho hrnecku od Aventu,tak jsem ji koupila hrnecek s brckem v DMku a dneska vypila ty hrnky tri :slight_smile:
5. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Dobrý večer,

já ráno vstávala v půl 7, zabalila jsem nám věci co jsme potřebovali na celý den, do toho vstávala Eli, oblíkat jí, sebe, budit Honzíka, oblíct jeho... No ranní kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dovezla jsem Honzíka do školky, jela k bráchovi a švagrové abych nemusela jet na hodinu a něco domů... Tak jsem tam posnídala, Eli si dala sváču a frčely jsme plavat :slight_smile: Po plavču jsme jely k mamce, daly jsme si tam oběd, já uspala Eli a frčela jsem na pedikúru :wink: Pak zas k mamce, pro Honzíka do školky, děti ke tchýni a já na AJ :wink: Pak zas pro děti a ještě jsme jeli do OBI koupit mamce orchidej :slight_smile: Zítra máme oslavu jejích narozenin, tak abychom pro ní nemuseli zítra :wink:
Doma rychlá koupel, Eli už spí, Honzík kouká na pohádku a já jdu žehlit :unamused: Manža dorazí bůhví kdy, z Opavy odjížděl až nějak ve 4 nebo po... :confounded:

Zkusím vás pak dočíst, ale koukám, že toho moc není :wink:
5. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Opět nestíhám, tak aspoň dočtu poslední stránku :slight_smile: U nás už je o něco líp, Vojta kašle už míň, až na ty ouška. Někdy mu z nich neteče, a jindy teda zas dost, tak to nechápu :unamused: myslela jsem, že by ty ATB už po tejdnu měly zabrat, ale zdá se, že ještě v nich budem pokračovat :unamused: Byli jsme na ORL a u naší dr.na kontrole, strávili jsme tam dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta byl už protivnej, ještě ke všemu jak nechce být v náručí, pořád by lozil po zemi, jenže jak nechodí, tak by byl jak čuňátko, všude našlapáno od lidí.. :unamused: :sweat_smile: No a za tejden nás ty kontroly čekají znovu, páč to ještě nebylo úplně dobrý :confounded: Včera v noci Vojta vstával nezvykle brzo na mlíko, už ve 2, ve tři jsem mu zas musela chystat ATB, no a dneska jsme vstávali až v půl 9 :confused: :sweat_smile:To se u nás ještě nikdy nestalo :grinning:

zzuzca: jejda, to je mně líto, s Kubíkem :frowning2: My si s tou laryngitidou nedávno taky pěkně užili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Tak hlavně že jste si užili aspoň aquapark :wink: :slight_smile:

zany: dívala jsem se na fotky domečku, máte ho na krásným místě :dizzy_face: I je škoda, že tam časem budou stát další domky. Takhle to fakt vypadá, jak na samotě u lesa :slight_smile:

pavli: hezký fotečky z karnevalu, Elince to moc slušelo :slight_smile: Jé, to buď ráda, že ti Eli tak krásně papá, to my můžem teď jen závidět :sweat_smile:Jaký děláš Eli polívky k večeři? Ty co má k obědu, nebo ji vaříš ještě další? :slight_smile:

telu: venku na vzdoušku se prckům hezky spinká :slight_smile: My jak jsme teď dva tejdny už zavření doma, tak je to znát, že ten vzduch jim chybí :confounded: Manža umýval auto předevčírem, no a dneska vypadá, jak kdyby nebylo umytý kdovíjak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

joli: jejda, vy jste si taky teda užili :confounded: O tom kfc myslím mluvili i v televizi, že z toho jídla tam lidi dostali salmonelu. Ale už je to dřív. My když jezdili občas do freeportu, tak jsme vždycky zašli do kfc. Ale to jídlo nic moc, a ty porce, ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak jem slyšela o tý salmonele v telce, a už bych tam nevlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

luci: tak to je zas výhoda, když bydlíte s babi v jednom domě, a občas pohlídá :slight_smile: Hezky si užijte oslavu :wink:

nency: připadá mně, že to máme teď s tím jídlem podobně jak u vás :confounded: Teda řeknu ti, je to hrozný :unamused: Já už se s Vojtem zlobím dva tejdny, ale co teprv ty, když ti Danča takhle špatně jí pořád :unamused: Bych brzo přišla asi o nervy :confounded: Kája je teda hodně snaživá, takhle dlouho se učit :slight_smile: To pak přijímačky zvládne lehce :wink: :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holki, musím říct, že Bára v noci spí, ale hrozně se rozbrečí pokaždé, když zjistí, že dudlík je fuč. To je pak řev na celou ložnici.

jola2- zuby to je děs. Nesnáším zubaře. No já bydlím na vesnici.. teda ve Starém městě :grinning: dva roky a tyky si říkám občas zlatý Havířov. Nejblíže tady máme Penny a to 12 km odtud :grinning:
Průjem u dětí bez plínek je horší než u těch prťat... No Párkrát vyměnit kalhoty u pyžama a povlečení a bylo, taky jsem vysvětlovala, že se to holt stává

luci81- tak jak bylo? Vydrželi jste aspoň do osmi?
leonik-s tím mytím auta je to fakt bomba, já ho umyla a veřer jel jen do práce a už to nebylo ani poznat. Ať jste brzo zdraví..
6. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahojyk holky,
leonik-ach jo,pořád se nelpší :frowning2:

telullah-no bylo to náročný :grinning: Dokonce jsem s ní jednou musela jít dolů,aby viděla,že tam nikdo není,protože stála u dveří na schodiště a ,,deda,dedaaaa,, :slight_smile:

Včera jsem stihla kousek MDŽ u nás v hospodě,pak jsme jeli na tu večeři.Anetka byla moc hodná,vydržela sedět v židličce,pak si chvilku pohrála s tchýní v dětském koutečku.vydržela asi do třičtvrtě na devět,pak už kňourala,tak jsme jeli domů.Jak píše jola,šla spát ,,na prasátko,,.Do postýlky jsme jí dávala v půl desátý,jak jsme jí položila,skoro okamžitě spala :sweat_smile: myslela jsem,že bude spát ráno dlouho,když šla o dvě hodiny pozdějc spát,ale v půl osmý už brblala v postýlce.Dneska až se vyspí,tak chceme jít ,,na pěško,,kousek na procházku poprvé se psama,tak jsme zvědavá,jak se jí bude líbit.
7. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
čauvec holky po týdnu prázdnin jsme se vrátili do starých kolejích. Jola ráno protestovala a zkoušela že jí je špatně aby nemusela do školky ale měla smůlu neplatilo to na mě musela bo mají dnes němčinu. Zítra jedou na plavání....

zany:teda to je fakt kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: no aspoň se nenudíš :grinning: až budeš jednou stará tak si budeš říkat co jsi všechno ztíhala :grinning: :grinning:

luci:tak sis užila :wink: u nás MDŽ nedělají no snad se polepší :grinning:

leonik:no já bych taky řekla že by se to mělo už po týdnu zpravit ty ouška :unamused: chudáček malý.
8. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím se po náročném víkendu :slight_smile:

V sobotu ráno jsme vyrazili do Prahy pro nové autíčko :dizzy_face: Vybrali jsme Octávku Combi, 4x4 - sem k nám a tam kde budeme bydlet jako dělaná :grinning: Mám z toho radost a jezdí se s ní super :wink: Po obědě jsme si všichni odpočinuli a pak jsme jeli k mamce na oslavu narozenin. Sešli jsme se tam i s bráchou a jeho rodinou, tak nás tam bylo plno :wink: Potom jsme odvezli děti ke tchýni a večer jsme šli na Šibřinkovou zábavu :slight_smile: Bylo to super, byla spousta masek, tancovali jsme a popíjeli. No a šli jsme spát v půl 5 :grinning: Brácha spali u nás, tak jsme si ráno dali snídani a frčeli jsme za dětmi. U tchýně jsme si dali oběd, Eli šla pak spát a odpo jsme vyrazili ještě na procházku. Potom navečer dorazila kamarádka z plavča (když jsem chodila s Honzíkem), dlouho jsme se neviděly, tak jsme pokecaly :wink:
Dneska ráno jsem odvezla Elišku ke švagrové a vzala synovce a Honzíka do školky a jela na kontrolu na proktologii. Tam mi pan dr. řekl, že ta operace bude asi nejlepší řešení, tak mě hned objednali a jdu 25.3., den předtím nástup... No nic si z toho nedělám, budu ráda, že budu mít pokoj :slight_smile: Eli byla u švagrové hodná, holky si hrály, tak super :slight_smile: Odpo budu hlídat neteř já a švagrová vezme kluky na cvíčo :wink:

Nency - Kája je šikulka! Je vidět, že si jde za svým cílem a je pro to ochotná udělat všechno!!! :dizzy_face: Určitě se na školu dostane! Držíme palce :wink:

Luci - já mám sjezdovky ráda, na běžky nejsem. Ale letos jsme byli jen jednou a už se asi nedostaneme... Spoléhám spíš příští rok a to snad Honzík už ty lyže zmákne :wink: Ale je pravda, že ty dětičky na lyžičkách jsou úžasné :dizzy_face:

Joli - tak co zoubek? Už nebolí? :confused: Koukám, že jste si s Leou užívaly pohodičku samy dvě :slight_smile:
Co se týče těch plenek u větších, tak pokud se pak vyskytne takováhle záležitost, tak bych na noc asi plenku dala... Přes den by se to nějak zmáklo :wink: Ale neberu to jako ostudu :wink:
Tady teď taky zrušili nějaké krámy a nevím ani proč :confused:

Pauli - naše Eli taky pořád jí :grinning: A jakmile vidí někoho, tak je hned u něja nasáčkovaná a otvírá pusu jak blázen :grinning: Dneska si z ní brácha dělali srandu :grinning: Prý u nich obě holky stály a cpaly se s nimi snídaní :grinning:
Užijte si hezky babičku s dědou :slight_smile:

Leonik - chudák Vojta :frowning2: Snad už bude líp! A hlavně aby jste nemuseli čekat na ORL. Tady je taky vždycky strašně lidí... :unamused:

Zuzi - a jak je na tom Kubík? :confused: Snad už je mu taky lépe!!!

Luci - Eliška šla včera kus bez kočárku a ušla docela kus :slight_smile: Šla hezky za ruku, ale pak už začala dělat blbiny, tak šla do kočárku a řvala jako tur :angry: Bude to asi horší a horší jí udržet v kočárku! :confounded:
8. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky!
Hlásím první 3 krůčky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: O víkendu se sama pustila a přešla ke mě, sice jsem byla téměř u ní, takže udělala tři malé krůčky, ale mám z toho velkou radost.

leonik
tak co Vojta, už mu je lépe? Ti máš trápení, když je nemocný.
zany
to je škoda, že prášky nezabraly a operace je nutná. Co se dá dělat, zase lepší jít včas než pozdě. Ale zase je výhoda, že tě objednali tak brzo a nemusíš dlouho čekat. To čekání je nejhorší. Já jsem před léty byla objednaná na břišní kýlu a musela jsem čekat 3 měsíce, takže vím, že to čekání je blbý. Lepší je co nejkratší termín, abys to měla rychle za sebou. No budeme držet palce, aby jsi byla brzo doma. :wink:
zuzca
Co Kubík? Už jste bacily přemohli? :wink:
jola
po volnu se dětičkám do školky moc nechce, to chápu. To je jako dospělím po dovolený do práce se taky moc nechce. Mě se teda nechtělo nikdy. :wink:
luci
tak čtu, že jste slavili MDŽ, já jsem nějak mimo. Vůbec jsem nezaregistrovala, že nějaké bylo. :grinning:
tellu
jj, s dudlíkem to znám taky. Mám u postýlky rovnou čtyři, protože vždycky když jí vypadne a nestihnu jí ho dát včas, tak se moc pobudí a pak jí trvá déle než zabere. :wink:
Co autíčko, už jsou nevolnosti pryč?
paulinka
buď ráda, že Elišce tak chutná. Co já bych za to dala...U nás je to naopak. Do jídla jí musím dost přemlouvat, já mám naopak nejedlíka.
8. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tady to moc nežije :fearful: :sweat_smile: U nás už je dobře. Ťuk, ťuk, snad to nezakřiknu :sweat_smile: Lea jde už zítra poprvý po dvou týdnech do školky, doufám, že zas něco nedotáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta se konečně zase rozjedl, dneska snědl na oběd misku polívky, pak ještě druhý a k večeři dokonce velkou misku zeleninový kaše :slight_smile:Z uší už mu neteče, tak mně konečně odpadne vstávání ve 3 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Myslela jsem, že dám Leu už dneska do školky, ale jak v noci vstávám, tak jsme ráno zaspali :sweat_smile:Mám to tady rozepsaný zas hodinu, páč jsem dneska Vojty musela uspávat v posteli a přitom už pěkně usínal sám :rolling_eyes:Dlachnil peřinu a chvílema makal, jestli jsem mu náhodou neutekla :grinning:

Joli: tak Jolči se nechtělo do školky :sweat_smile:co teprv až bude chodit do školy, to budou výmluvy každou chvíli. Vidím to u mladších sester :sweat_smile:

zany: tak koukám, už máte nový auti :wink: ještě že na tu operaci nemusíš tak dlouho čekat. Mně stačí, jak jsem nervama někde, když měsíc čekám jen na zubaře, natož na operaci. Aspoň to budeš mít brzo za sebou, držím pěsti :slight_smile:

nency: teda gratuluju :slight_smile: Tak další prcek co chodí :slight_smile: my budem asi poslední tady kdo ještě neťape :sweat_smile: Vojta zatím chodí kolem nábytku, ale je čím dál rychlejší. Sám vydrží i stát když se pustí, ale po chvíli se zakymácí a padá k zemi :sweat_smile:
Já jsem zjistila až dneska, že je nějaký MDŽ :sweat_smile: Manža si vzpomněl a donesl mně dvě čokolády, místo toho aby mě podporoval v hubnutí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co, hlavně že si vzpomněl :grinning:

luci: u vás se dokonce MDŽ tak slaví, jo :sweat_smile: To u nás nic takovýho není :sweat_smile:

telu: já jezdím nakupovat nejraději do města. U nás je obchod úplně na nic, věčně vymetýno, no hrozný :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsme s Eli zustaly u nasich, hned rano jsem volala doktorce a rekla at prijdeme po obede na to ockovani. tak eli dostala dve vcelicky...no bylo to s silenym revem, jen co jsme vesly do ordinace a videla doktorku,tak spustila....tekly ji uplny krokodyly slzicky :frowning2: pak v cekarne predvedla peknou scenu,zacala se tam vztekat...byla hodne unavena,pak hezky spinkala v kocarku, my jsme s mamkou dosly do mesta neco koupit a pak jsme blbly doma s Eliskou. vecer prisla segra s pritelem na veceri a v sedm uz elinka spinkala.
nency:veeeeelka gratulace k prvnim kruckum :wink:
ja jsem jako rada, ze tak hezky basti,ale nekdy uz me to taky stve....kdyz porad chodi a rika ham ham...nechci ji nejak precpavat,takze se ji snazim davat spis zeleninu a ovoce v prubehu dne,aby porad nechroupala jen susenky a krupky.nekdy ani nechce jist,ale musi mit proste nejaky jidlo v ruce :grinning: pak to vsude rozdrobi a mam zase co delat....
zany:teda koukam, ze jste porad v jednom kole :slight_smile: ale tak lepsi nez sedet doma a nemit zadnej plan :wink: jak pise nency, je dobre, ze nemusis na tu operaci dlouho cekat...budeme na tebe myslet a drzet palecky at jsi zase brzo zpatky doma. mas sikovny deti a urcite i manzu,tak to bez tebe chvili nejak zmaknou :wink: no hezky jste si uzili zabavku do pul paty:wink:
jolo:me se po dovoleny taky do prace nikdy nechtelo....tak ty deti to maji asi stejny a zkouseji ruzny vymluvy...jsou to ale potvurky :wink:
8. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
leonik:tak super, ze uz je u vas lip a deticky zdravy :wink: se nedivim, ze jste rano zaspali, kdyz jste meli takovy narocny noci.no vidis, vojtikovi je lip,tak zacal krasne papat :slight_smile: eli dneska k obedu snedla taky dve misky polivky a pak jeste malou sklenicku prikrmu....nestihala jsem uz nic uvarit. jak jsi se ptala,tak eli ma vetsinou polevku k obedu a tu samou i k veceri,ale to ji dam vic hustou....a nekdy k tomu ma i pecivo, podle toho,jak je hladova :wink: s tim chozenim si nedelej hlavu, on na to vojtik brzo prijde :wink:
8. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
pavli: no tak jestli bude Vojta jak Lea, tak to má na chození ješte dva měsíce čas :grinning: Tak zatím nějak nestresuju. Ale mohl by už chodit, ta jeho váha se nedá dlouho udržet :grinning: Ty polívky k večeři je dobrej nápad, taky to zavedu. Dávala jsem mu ty instantní kaše, ale četla jsem tady na koníkovi, že to jsou jen prázdný kalorie pro to děcko a navíc je to sladký jak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a když měl k večeři jen mlíko, tak mně přišlo, že už mu to nestačí, protože se v noci budil hladem :rolling_eyes: Dneska dostal tu zeleninovo-bramborovou kaši, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží chrnět :sweat_smile:

Holky a co dáváte prckům na pití? my pořád jedem v čajích, ale moc to Vojtovi nejede :confounded: On je normálně nepiják, i když jsem mu zkusila dát naředěnou šťávu od hami a tak..dáváte třeba už nějaký obyč šťávy?A dopoledne na sváču dáváte co? Já dávám pořád jen ovoce, ale myslím, že ho to asi moc nezasytí :unamused:
8. bře 2010 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky

tak sa hlasim ze (ledva) zijeme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jakubova laryngitida presla plynule do zapalu priedusiek, takze sme v sobotu naklusali na pohotovost a dostal svoje prve ATB... zabrali ale super, celu sobotu bol uplne hotovy a na druhy den uz o dost lepsie. manza ho cely vikend nosil a od vcera uz je konecne vesely :slight_smile: no nejakeho bacila som od neho pre zmenu chytila ja. stale sme doma a uz mi z toho zacina pekne hrabat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . do toho ma chytil zub, tak som zvedava ako to vymyslim. som objednana na vytrhnutie osmicky ale az za mesiac a pol :fearful: ale dovtedy to asi nevydrzim. ona ta potvora mi rastie uz skoro 2 roky, ked to zacalo hned som si ju chcela dat vytrhnut ale to som bola tehotna s kubikom, potom som kojila, vlastne este stale, tak neviem co s tym :confounded: ako rastie a nema tam miesto tlaci mi na ostatne zuby a uz mi ich pekne krivi :cry: ak sa to nezlepsi asi ich zacnem presviedcat ze som akutny pripad :sweat_smile:

dnes nam dosli nove letne gumy, manza najskor poplietol rozmer, ale nastastie to este slo zmenit :slight_smile:

nency, no vidis danca ti zachvilu utecie :slight_smile: parada, urcite mas veliku radost, je to sikulka :dizzy_face:

zany, tak drzim palce na operaciu, fakt super ze ta objednali tak rychlo, za chvilu budes mat pokoj a uz si na to ani nespomenies :slight_smile: budeme na teba mysliet :wink: inak v tom aquaparku sme boli v pruhoniciach :slight_smile: mame to kusok a naviac mali sme to zadara, tak sa nemozem stazovat :sweat_smile: robi tam manzov znamy a nestiha minat volne vstupy :slight_smile: boli sme vo vodnom aj saunovom svete, tie sauny, to bola parada :slight_smile: deti do 100 cm tam maju zadara, ale to uz asi neplati pre hoznika, ze? :grinning: no a ako pises v breznu su deti za 1 kc tak sa vam to urcite oplati. ja by som sla aj s kubikom nabuduce ale ked este nechodi, to bude makacka :sweat_smile:

leonik, tak citam ze vas choroby tiez pekne potrapili :angry: hlavne ze uz je vojtikovi lepsie :slight_smile: kubik pije posledny mesiac a pol len cistu vodu. predtym pil ako mimi riedeny jablcny must, ked som nemala davala som mu klasicky dospelacky dzus ale bez konzervantov, atd.... riedeny...tiez mi nechcel tie detske stavicky....potom asi ako 11 mes sa konecne nauil nal detstky caj, obcas roiboos, a teraz len tu vodu. no a vypije tak max 3 deci, skor 2,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nepije ani UM a kase takze tych tekutin ma dost malo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co narobim, proste viac nechce :confounded: jj, tiez davam na veceru polievky ale nejak mu to v poslednej dobe nejde :angry: pauli, nemas nejaky dobry zdroj receptov ? :slight_smile: no a s chodenim budeme posledni urcite my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jakub obchadza uz tiez riadne rychlo a dlho, uz vyse 2 mesiacov, ale este sa ani nepusti :confounded: tak vidim ze chlapici su tu najvacsi lenosi :sweat_smile: na svacu u nas tiez stale ovocie, zje cely banan + jablko. tiez nemam inspiraciu .... teda u nas je dopo jogurt, odpo ovocie.
9. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahojky holky,
zany-u nás jsou šibřinky v sobotu,taky se chystáme,tak jsme zvědavá,jestli tam vydržíme taky tak dlouho :grinning: to by pak bylo vstávání.Autíčko už koukám máte,tak ať Vám dlouho a dobře slouží-hlavně bez nehod :wink:

nency-veeeliká gratulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

paulinka-my taky půjdem na očkování,musím tam zavolat,jestli mají vakcíny,nějak na to vždycky zapomenu.Hlavně,aby byla Elinka bez nějakých ošklivých reakcí,pak písni.

leonik-tak hlavně,že už je líp :wink: já dávám Anetce taky většinou ovocný čaje,občas jí dám granulovaný drink sunárek.jinak na noc dávám kaši,ale koupila jsem dětskou krupičku.Ráno když se vzbudí mlíko,pak tak v devět jogut,atp. a kolem půl dvanáctý obědvá,takže jinou svačinku dopoledne nemá,ovoce dávám na sváču odpo.

na procházce se jí líbilo,hlavně psi,když na ní běželi,tak se schovávala,dávala ruce před obličej a měla z toho strašnou srandu.K tomu MDŽ,u nás to dělají hasiči,my tam byly letos jen chvilku,bylo to od 17,v půl sedmý jsme odjížděli na tu večeři.Dostali jsem Matonku,chlebíček,dva zákusky a pak ještě rozdávali petrklíče,ale to my už tam nebyly.Druhej den jsme přišli ke tchýni,tak mi dávala petrklíč,že je tam donesla kámoška,co tam byla,řekla jim,že jsme si jen odskočily a zase se vrátíme :grinning:

Holky,já už nevím,z čeho jí mám dávat pít,te´d přišla na to že když bude tou lahvičkou s hubičkou jak jsme o ní psala ťukat o stůl,tak to z ní taky trochu cáká :angry: Ona je jak kačena,moc se jí líbí pití rozlívat a cachtat se v tom. :angry: Jenže je fajn,když si ho může vzít,kdykoli má chuť,to vypije docela dost.
9. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
pauli, to je eli poriadny jedlik :grinning:

luci, tak ako bolo vonku s anetkou na peso ? :slight_smile: ja ked vidim vonku cupitat tie mrnata, je to strasne roztomile :sweat_smile: nas ked zacne chodit uz bude velky chlapik, ziadny mrnousek :grinning: :grinning: tak ako sa citis po oslave MDZ? :slight_smile: :slight_smile: ale potesi taka vzpomienka, ze? :slight_smile: je fakt ze uz sa to malokde oslavuje. moj pozorny manza na to teda zabudol :slight_smile: dnes mu to musim pripomenut, ze zabudol :grinning: no ale odpustim mu to :grinning:

este sa musim pochvalit, ze kubik posledne 3 dni spi uplne celu noc!!! :slight_smile: :slight_smile: zaspi pred 21.00 a vstava okolo pol 8! a celu noc o nom nevieme!! :slight_smile: ja sa vacsinou budim okolo 5tej, ze som nejaka prespata :sweat_smile:

no a za posledny mesiac sa toho vela naucil, tak uz nestresujem ze je taky 'mimon' :sweat_smile: . snad to bude v poriadku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . naucil sa tlieskat, ukazuje,a casto sa trafi ked mu poviem ukaz kde je krtko, atd.. :slight_smile: ....navlieka kruzky. nedavno sa naucil vyliezt na postel a skusa to aj na sedacku, ale ta je vyssie. uz je ta komunikacia s nim veselsia :slight_smile: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
přidala jsem pár fotek z procházky

zzuzi-no my v rodině to taky nějak neslavíme,spíš pak svátek matek :wink: kubík je velkej šikula,že spinká celou noc a dělá pokroky :slight_smile: To je paráda viď,celou noc spát.Já z toho mám radost hlavně kvůli malé,když se budila a byla pak ty dvě hodiny vzhůru,tak mi přišlo,že musí být nevyspalá.

holky,jak jsou na tom vaše děti se stoupáním?Všimla jsem si,že Anetka když stojí a třeba si sedne na bobek,tak se v pohodě zvedne,ale když sedí,tak si jen tak v prostoru nestoupá :confused:
9. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.