• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
ahojky holky,tak eli uz chrni, byla dneska zase celej den uknourana a nejradsi by se porad jen chovala :angry: reakce na ockovani zadna, ale v noci zase hruza....tri hodky jsme byly vzhuru :angry: :unamused:
leonik:ja davam instantni kasi treba jednou tydne,aby mela eli zmenu. ty polevky ji ale hodne chutnaji, dneska jsem delala z brokolice a cukety, pridala jsem do toho ovesny vlocky a k veceri snedla tri velky naberacky :confused:
ja davam eli k piti caj, ovocny stavy nejak nechce. pije i jen vodu,ale ted kdyz je zima,tak ji chci davat caj.ale taky ji musim porad pobizet,at se napije....moc tomu taky neda.
zuzi:ja varim vetsinou podle varime-detem.cz, prijde mi, ze jsou tam docela jednoduchy jidla, jsou tam i tydenni jidelnicky,tak jsem jen tak nakoukla...pro inspiraci....
super, ze se kubik tak hezky uci :wink:
luci:eli si v prostoru taky moc nestoupa, vetsinou doleze k necemu po ctyrech, chytne se a zvedne se....
9. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky,

my jsme ráno odvezli Eli ke švagrové, odvezli jsme synovce a Honzíka do školky a manža se pak odvezl do servisu pro auto a já mazala k švagrové za Eli :wink: Pak jsme jely plavat, dneska jsme se fotily :wink: Byly jsme na náhradě za kamarádku, její malá skončila s plaváním kvůli ekzému, tak jsme hodinu využily místo nich :wink: V pátek jdeme na naše plavčo a další focení :slight_smile: Holky se fotily i spolu pod vodou, tak se těším na fotky :dizzy_face:
Odpo jsem měla sraz s holkama, měly jsme schůzi :grinning: Kamarádka má 30. narozeniny, tak jsme se musely poradit co jí koupíme :wink: No vyhrál to zas šperk :slight_smile: Pak mě kamarádka s přítelem odvezli ke tchýni, kde byl manža s dětmi.
Zítra musím k dr., aby mi napsala to předoperační vyšetření... No snad tam nebudee dlouho čekat, budu muset s Eli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nency - gratuluji k prvním krůčkům :slight_smile: Teď to půjde určitě rychle :slight_smile:

Leonik - Honzík chodil brzy, už v 10. měsících, ale Eli začala až po Vánocích. Tak třeba Vojta překvapí a začne dřív :dizzy_face:

Zuzi - chudák Kubík :frowning2: Snad už máte s nemocemi taky vybráno!!! Hlavně, že atb zabrala rychle :wink:
Honzík ještě metr nemá, takže by byl taky zadarmo :grinning:
Kubík je šikulka!!! :dizzy_face: Vidíš, že to hezky dohání :dizzy_face:

Luci - u nás se MDŽ neslavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža mi dneska povídal, že včera nikde nebyl, ale kecá, protože byl na poště, tak by něco i koupil :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nic, počkám si na květen, na den matek :wink:
Eliška si stoupne jak ze sedu, tak i z bobku :wink:
Hezký fotečky z procházky :slight_smile:

Eliška pije ty granulovaný čajíky. Dělám jí to taky teplý a i míň koncentrovaný :wink: Jinak má občas nějakou šťávu :wink:

Ale co se ta potvora naučila! :angry: Pořád si sahá do nočníku!!! Dneska držela kapesník v ruce, pochopitelně ho namočila do nočníku a namočila si jím i tričko :angry: Dostala přes ruce, tak pak ječela až hůrza!!! :rolling_eyes:
9. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak já musela Vojty dneska zas uspávat a to i dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neusne jinak než v náručí :rolling_eyes:

zzuzca: no o ATB ani nemluv, Vojta měl během roku už troje, a ty jedny bral dokonce skoro dva měsíce :rolling_eyes: ale když jsou potřeba, nedá se nic dělat, hlavně že se Kubíkovi uleví :slight_smile: S tím zubem to je teda pech, aby se ti tam nerozjel nějakej zánět :confounded: Asi bych řekla dr.že tě to bolí a ona by tě určo vzala dřív:slight_smile: Mě takyčeká trhání jedný osmičky, ale pořád to oddaluju, nechce se mně do toho :sweat_smile:S tím pitím je to u nás podobný, akorát Vojta vypije teda ještě míň jak Kubík :confounded: S tím vývojem u kluků je to asi pravda, i se to říká, že kluci jsou pomalejší, než holky. Aspoň že se máme čím utěšovat, co :grinning:

luci: co to je ty šibřinky? :sweat_smile:to je něc o jak masopust?A co zkusit dát Anetce, teď teda nevím, který je to přesně pitíčko, ale některý mají tu membránu, že se to nevylejvá :slight_smile:Myslím že to dělají i na flašce od tý malý mattoni sport, nebo rajec. Může s tím házet a nic se nevyleje, akorát, kdyby tu flašku zmáčkla, tak to vytíká.S tím stoupáním bohužel taky neporadím, páč Vojta si sám od sebe zatím nestoupne, vždycky si doleze k sedačce, nebo židli, opře se a stoupne si.Musím zkouknout fotečky :wink:

pavli: já dělala dneska bramboračku s pohankou a zas padla velká miska :slight_smile:Ty kaše mu taky občas dám,ať nejí pořád to samý. Teď chci koupit ve zdravěnce, mají tam instantní pohankovou a rýžovou, tak je vyzkoušíme :slight_smile:
Snad budete mít dnešní noc už lepší :wink:
Jinak zas se musím zmínit o kočáru, už poněkolikátý :sweat_smile:Takže jané to nakonec zas nebude, je to přecijen dost peněz za golfáč :confounded: Tak zítra jedem konečně reklamovat náš kočár, a pojedem se rovnou mrknout do chicca na golfky multiway. Myslím že je tady má Pauli a Nency? jestli se nepletu :slight_smile:Tak doufám, že jste holky s nima spokojený :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
luci: pěkný fotečky, tak jste se vyvenčili i s psíkama :sweat_smile:

zany: tomu moc nevěřím, že Vojta začne dřív ťapat :sweat_smile: No ale necháme se překvapit :sweat_smile: To jsou teda něco s tím nočníkem :grinning: my naštěstí takový problémy ještě nemusíme řešit :grinning:
9. bře 2010 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky
zzuzi-včera jsem přehlídla jeden Tvůj příspěvek,teď koukám,co všechno Ti tu holky píšou :sweat_smile: pokud máš rozumnou zubařku,myslím,že by Ti měla vyjít vstříc a vytrhnout Ti to dřív,když ti už křiví zuby :frowning2: Anetka taky víc nevypije.

pauli-téda to je Elinka jedlík,tři naběračky :confused:

zany-u nás na plavču by měli příští lekci natáčet i pod vodou,tak jsem taky zvědavá.já teda nejsem moc vodní typ,takže do potápění asi s Anetkou nepůjdu,bude muset sama :sweat_smile: Anetka by taky nejradši pořád něco strkala do nočníku :angry: jej a když dostane přes ruce,to je taky řevu :angry: Vždycky na mě kouká,jako byhc jí udělala bůhví co,jenže jinak to nejde,přeci se musí učit,co nesmí :frowning2:

leonik-myslím,že to je přesně ta lhvička s tou membránou co máme,no ono to z ní neteče,i když s ní třeba hodí,ale jak jí otočí dnem vzhůru a buší o stolek,tak to trošičku cvrndá,no a i to stačí,aby se v tom cachtala.
10. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem ráno rychle uvařila a pak jsem jela s Eli ke své obvodní dr., aby mi napsala všechna ta předoperační vyšetření :wink: Naštěstí je to mamka mého spolužáka ze ZŠ a jeho ségra tam dělá sestru, tak jsem jen zaťukala a vzaly mě hned :wink: Předtím jsem teda volala, aby o mě věděly :wink: No a když jsem tam byla, tak jsem dostala pigáro - tetanovku :grinning: Měla jsem to prý akorát a před tou operací je to taky dobře :wink: Pak jsme s Eli nakoupily, koupily jsme švagrové k narozeninám petrklíče, co si přála :slight_smile: Švagrovi jsme koupili k svátku flašku. Pro synovce dárky k svátku a narozeninám máme :slight_smile: Konečně to oslavíme!!!
Já jsem teď dožehlila hromadu prádla, čekám, že se Eli každou chvíli vzbudí a Honzíka vyzvedne dneska manža až pojede domů :wink:

Leonik - šibřinky jsou pořádané většinou Sokolem - zábava v maskách :wink: Tady u nás to je každý rok na nějaké téma. Letos bylo Hippies :wink: U nás byla jen šibřinková zábava :slight_smile:

Luci - přesně, taky si myslím, že by se měly učit, že jsou věci které se nesmí!!! :rolling_eyes:

Jinak Eliška je poslední dobou strašná opice. Jak vidí, že má Honzík k umyvadlu stoličku, tak po ní taky musí lézt! :rolling_eyes: Pak potřebuje taky kartáček a cpe si ho do pusy! Snaží se opakovat spoustu věcí :slight_smile: Ale pak se hned taky vzteká, když jí něco zakážu nebo nedovolím! Ráno tu byl zas hrozný řev! CHtěla na tu stoličku, tak jsem jí tam dala a šla jsem oblíkat Honzíka a ona hned začala ječet, protože u ní nikdo nebyl!
No a včera se taky večer vztekala, když jsme přijeli domů. Seděla na schodech, na předposledním, a začala kvůli něčemu ječet a skákat u toho, tak že z těch schodů spadla!!!! :rolling_eyes:
10. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
leonik-nějak mi vypadl Tvůj dotaz na šibřinky,ale koukám,že zany to napravila :slight_smile:jen netuším,proč se to tak jmenuje.U nás to pořádají hasiči,téma teda žádné není-škoda.Já půljdu asi za kočku,aspoň někdy budu kočka :grinning: no hlavně je to nenáročná maska,černý manžestráky a tričko,udělat nějakej ocásek a uši na čelenku nebude problém.Manža nejspíš za myslivce,sice v ničem jiném než v zeleném nechodí,takže to nebude až tak maska,ale do ničeho jiného by asi nešel :sweat_smile: Jeden chlap prý bude mít navlečenej jakoby obrovskej kondom,takže jde nejspíš za č....a :grinning: :grinning: :grinning:

zany to jsem ráda,že není řev jen u nás :wink: i když musím říct,že to naštěstí není moc často,doufám,že to není tím,že jí rozmazluju,ale že je tak hodná :sweat_smile:
10. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Tak máme oslavu za sebou, ale švagr nakonec doma nebyl, musel odjet...
No a Honík přál švagrové a povídá jí klasicky všechno nejlepší atd. a pak koukl na mě, viděl, že držím víno a povídá jí: "a tady máš víno a můžeš si ho vypít" :grinning: :grinning: :grinning:

Luci - no to je dobrá maska jít za č....a! :grinning: :grinning: :grinning: Tady to pořádá Sokol a právě, že každý rok vymýšlí téma. A právě kamarádka tenkrát byla a byli za ty Teletubbies :wink: Nevím co to bylo za téma, ale asi nějaké pohádkové nebo tak :wink:
No Eli je taky někdy hodná, ale někdy si vyloženě vyvztekává věci :rolling_eyes: Když jí někdo něco vezme, tak hned ječí! A nebo když to nedostane, tak taky. Kolikrát se běží někam s pláčem schovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahojky holky,
luci:kraaaaasny fotecky :wink: eli je uplne stastna, kdyz s nama jde nas pejsek, smeje se a porad na nej ukazuje....
zany:Honzik ma dobry hlasky :grinning: hlavne ze se eli nic nestalo,kdyz zuchla ze schodu....
leonik:mas dobryho pamatovaka :wink: ja chicco multiway mam a jsem s nima spokojena...akorat pro manzu jsou nizsi,ale da se to.....
Eli se ted taky vzteka, placne sebou na zem, krici....tak jsem se ji dneska smala a rikala jsem ji at jeste zacne kopat nohama a mlatit rukama....a ona to zacala fakt delat a pak se tomu silene smala :grinning: vzteka se kdyz ji neco vezmu, nebo kdyz chce neco, co proste nemuzu pujcit.no zkousi co dovolim, potvora mala....
10. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky, my jeli dneska odpoledne do Brna reklamovat kočár a rovnou jsme se stavili v chiccu a koupili golfáč :slight_smile: Jsem z něj nadšená, jezdí se s ním dobře, je prostornej, akorát mě teda vadí jedna věc, a to madlo, že je mají dost nízko :confounded: No ale ty klady převažujou :slight_smile: Přidávám fotečku kvalita sice nic moc, ale aspoň něco :slight_smile: Zrovna je tam Lea, nemohli jsme ji odsud dostat :sweat_smile: Do alba jsem hodila fotku :slight_smile:

luci: tak to teda potom už neporadím, jakou vymyslet lepší flašku :sweat_smile: Já Vojtovi občas taky zlehla plesknu přes ruku když neposlouchá, alel jemu je to spíš k smíchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

zany: tak to jo, takže u nás je to masopust, u vás šibřinky :sweat_smile:To máš výhodu že máš dr. známou, aspoň nemusíš nikde vyčekávat :slight_smile:My máme poslední dobou doma taky pěknou vzteklinu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:Jak Vojtovi něco nedovolím, nebo si ho dovolím odebrat od činnosti, do kterej je zrovna zabranej, páč třeba zrovna spěcháme do školky, to je pak terno :grinning:A ještě se začne v náručí propínat do luku, že mně kolikrát míní vypadnout :angry: :confounded:Honzík dobrý s tím vínem.. :grinning:

luci: tak to my se byli na masky vždycky jen dívat, ale že bych za něco šla, to nee :sweat_smile:Dobrý no, s tím kondomem :grinning: :grinning:Počkej až bude Anet kolem dvou let, to teprv začne to pravý období vzdoru :sweat_smile:Když jsem měla jenom Leu, tak jsem si říkala, jak mám hodný a poslušný dítě, všichni kolem takoví zlobivci neposlušní, no a padl druhej rok a to samý bylo u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

pavli: pamatováka mám jak na co :sweat_smile: o tom kočáru si pamatuju, a pak jsem se ti radši podívala do alba, abych se ujistila, že jsem se nespletla :sweat_smile: Ty máš myslím tu kolekci ještě bez madla, že :slight_smile:

Zítra nás čeká zas běhání po doktorech :stuck_out_tongue_closed_eyes: To zas bude na celý dopoledne. Jdem na ORL na kontrolu, jsme tam objednaní, tak snad nebudem dlouho čekat :confounded: a pak ještě jdem k naší dr.že nás chce po nemoci ještě vidět :sweat_smile: Půjdem tam v době poradny, aby v čekárně zas něco nechytl :unamused:
10. bře 2010 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla holky zeptat, jestli už dáváte prckům normálně luštěniny- čočku, fazole..? Nemyslím tu červenou čočku, ale tu hnědou. Včera jsem ji dělala, dala jsem Vojtovi pár lžiček ochutnat, samozřejmě bez octa, jen takovou jalovější, ale měla jsem strach, aby mu z toho třeba nebylo zle, tak jen tak na ochutnání. Ale chutnala mu :grinning: Tak jak je to u vás? :slight_smile:
10. bře 2010 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz
leonik:super, ze jsi s kocarkem spokojena :wink: pekna fotka,jak tam Lea hezky vykukuje :slight_smile: madlo ke golfaci mame taky, jeste jsem ho tam ale nemela, az na jare, ted tam ma eli nanoznik :wink:
ja jsem zatim jeste zadny lusteniny krome cerveny cocky Elince nedelala....myslim, ze by ji to chutnalo, protoze ted ji chutna fakt vsechno,ale zatim se jeste bojim,aby ji to nejak moc nenafouklo....ji totiz par lzicek na ochutnani nestaci :grinning: to je hned rev, kope nohama zespoda do stolecku a primo rve ham ham...no mazec nekdy u nas, si obcas pripadam jak ve zverinci....nedovedu si predstavit,az budu muset zvladat deti dve!!
at co nejrychleji zvladnete vsechny doktory!pak dej vedet,jak jste dopadli....snad bude uz vsechno v pohode :wink:
jo a eli se mi v naruci taky propina do luku, ze obcas taky myslim, ze mi vyklouzne :angry:
10. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz
pavli: byla jsem překvapená jak jsou ty golfky prostorný, vejde se tam krásně i Lea ve 4 letech :dizzy_face: A to i s nohama v nánožníku :slight_smile:Večer se z toho kočáru nechtěla hnout, dokonce se z něj dívala i na televizi :sweat_smile:Myslím, že kdyby Vojta chodil, tak vozím Leu a Vojta by ťapal vedle kočáru :grinning: Vojtovi taky pár lžiček k ochutnání nestačí, to víš že by si dal klidně celou porci tý čočky :grinning: ale měla jsem strach, že bysme měli pak bezesnou noc :grinning: Asi teda radši ještě počkám a budu mu zatím dělat tu červenou :slight_smile: Dvě děti zvládnout je někdy mazec, ale časem si člověk zvykne. Musí :grinning: páč mu nic jinýho nezbyde :sweat_smile: :grinning: Zítra napíšu, jak jsme pochodili u dr. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

já dneska vezla Honzíka do školky, protože manža než by se vypakoval, tak by přijeli pozdě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpoledne musím Honzíka vyzvednout hned po svačině, protože jdeme na stříhání. Má to už pěkně dlouhý a vypadá jak jouda :grinning:

Leonik - hezká fotečka s Leuškou v kočárku :grinning:
Dneska dobře pochoďte :wink:
Eliška už normální čočku jedla a v pohodě :wink: Nic jí pak netrápilo :wink: Zrovna dneska vařím čočkovou polívku :wink:
A taky už měla u tchýni polívku s bílými fazolkami a taky dobrý :wink:
Neřekla bych, že u nás jsou to šibřinky a u vás masopust... Jen myslím, že šibřinky pořádal vždycky spíš Sokol. Masopust je to bráno jako obecně... Zkusím to někde vypátrat :wink:

Pauli - souhlasím s Leou, že dvě děti se zvládnout musí :grinning: Ale dá se :wink:

Jinak Eli se začíná trochu víc rozpovídávat. Začala říkat "tati" :dizzy_face: A dneska po dlouhý době zase říkala i "máma" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak tu na mě pořád dělá baf a když sebou práskne na zem, tak hned bác :dizzy_face: Už jsem si myslela, že mluvit ani nebude :grinning: Říká i něco jinýho, tohle je jen malý výčet :wink:
11. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky, tady dneska byla jen zany?? :sweat_smile: My byli dneska po těch doktorech, na ORL jdem zase za tři tejdny na kontrolu sluchu :rolling_eyes: Doktorka Vojtovi říkala, že mu budou do oušek hrát :sweat_smile: Bylo tam zas plno lidí, ale naštěstí, že jsme byli objednaní jsme tam čekali jen čtvrt hodiny. Pak jsme ještě zajeli k naší dr.,ta se mu znova podívala do uší, tak si Vojta zas pořval :confounded: Napsala nám mastičku a jeli jsme domů. Dělají se mu na kůži takový červený flíčky suchý, vypadá to jak ekzém. Tak uvidíme, jestli mast zabere, kdyžtak by mu napsala nějakou hormonální asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer jsem byla u holičky tak manža hlídal :slight_smile:

zany: dík za pochvalu fotky :grinning: tak zkus zjistit jak je to s tím masopustem :wink: měla jsem fakt za to, že je to to samý, akorát že v každým kraji se tomu říká jinak :grinning: To se Eli hezky rozpovídala :wink: Vojta se taky snaží opakovat, ale svejma slovama :grinning: Třeba už víme že když křičí vava, vava, tak si chce hrát s vysavačem.. :grinning: :grinning: je to sranda s nima :grinning: Co Honzík, jak se mu líbilo u holiče? :slight_smile: My tam Leu dlouho nemohli dostat, jak na ní začly padat její vlasy, tak chytala hysteráky, nevím proč :confused: :sweat_smile: Takže jsme po pár pokusech odcházeli od holičky, tak, že jí tam jen dvakrát stříhla a šli jsme dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

no to koukám jak je tu dneska mrtvo :astonished:

My byly dopo s Eli doma, já uvařila tu polívku a Eli chutnalo :slight_smile: Pak šla spinkat, ale musela jsem jí odpo budit, abychom dojeli pro Honzíka do školky. No ale zfackoala bych ho hned mezi dveřmi. Ještě svačili, ale on jak mě viděl, tak že už jíst nebude a s brekem ke mě utíkal :rolling_eyes: Jenže si po sobě nechtěl ani uklidit, tak jsem ho já a i paní učitelka poslala zpět to uklidit a on ječel jako kráva! :rolling_eyes: Pak měl zas obráceně punčocháče, takže vyloženě když pospícháme, tak se dařilo!!! :rolling_eyes: No a my měli být ve 14:45 na stříhání a ve 14:42 jsme odjížděli od školky a máme to přes celé město! Super!!!
Odpo pak přijel na chvíli brácha a to tu taky ječel, že pak už i dostal! :angry:
No a teď večer jsme mu koukali na prst, kde má stínku, ale fakt mega a už mu začíná slézat. On pak nějak spadl, bouchl se a najednou na něj koukám a on zas zelený jak sedma a snad by i omdlel. Já fakt nevím proč Musím to říct učitelkám, aby na to případně byly připravené, kdyby se mu něco stalo... :confused:

Leonik - ta kontrola sluchu je normální, synovec na to taky chodil... :wink:
Jinak stříhání se zdařilo, seděl, sice se točil jak byl zvědavý, ale má to hezký :slight_smile:
Taky potřebuju ke kadeřnici, zrovna dneska jsem jí ukazovala odrost a říkala, že už je to třeba, ale do té operace nemá místo, tak až potom :wink:
Nám na ty červený flíčky nejvíc pomohla modrá indulona :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky,

zany, no to ste si teda s honzikom dneska uzili :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon ze zniesol to strihanie :slight_smile: stinka to je nieco ako puchyr? :confused: :sweat_smile: to slovicko nepoznam, prosila som o preklad manzu a ani on nie! :grinning: no ale chudak honzik, ze ma take stavy na omdlenie :unamused: to fakt bude dobre ked budu ucitelky na to pripravene. dufam ze k tomu teda nedojde, ale aspon aby vedeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

leonik, tak super ze uz mate golfac :slight_smile: myslim ze si urobila dobre, predsa len ked si obzerala ten jane, ten teda nie je z najlacnejsich...a ak vojtik je posledne dieta, tie chicco golfky mu urcite postacia :slight_smile: no a ze chvalis ake su priestorne to je fajn, to sa k vojtikovi zide, vsak? :sweat_smile: ja nad nimi mozno tiez budem uvazovat, ale az ked jakub zacne chodit asi... ta masticka vam snad zaberie...alebo vyskusaj tu indulonu ako pise zany, ta je tiez dobra :slight_smile: kolkokrat je to teda loteria, kazdemu zaberie nieco ine :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aky mas novy zostrih, si spokojna? :slight_smile: ja uz vyzeram ako nejaka stara megera, potrebovala by som tiez poriadne pristrihnut a aj zafarbit. farbi ma ale vacsinou nejaka kamoska, alebo manza a nejak to nevieme casovo zosuladit :angry: ale uz fakt musim!!

my sa mame konecne lepsie, vcera sme boli s manzom uplne dead..... kubik mal z nas troch najviac energie, manza v horuckach a ja som tiez mlela z posledneho :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak by sa nam vcera hodilo nejake hlidanie aby sme si oddychli, ale my tu nikoho nemame! teda brachu, ale vcera to neslo tak narychlo. vecer sme sa obaja naparili pod hrncom so slanou vodou a asi to zabralo :slight_smile: rano sme boli este na kontrole s kubikom, je uz celkom dobry, atb bude mat do soboty tak aby sme my boli dovtedy fit nech si nepredavame chorobu! dr. ho aj merala a vazila, vazi rovnako, cca 11 kg ale podrastol na 84 cm :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
a mame este jednu novinku!!!! veliku!!!!!!

cakame druhe miminkoooooooo!!!!!!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: dnes som videla srdiecko a som stastna a dojata!!!! dufam ze to nezakriknem, za asi mesiac by som mala dostat tehotensky preukaz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
no, kdoví kdepak se holky dneska toulají :grinning:

zany: si říkám, co že to Honzík má, stínku? :sweat_smile: Myslíš modráka? :sweat_smile: Stínku, to slyším poprvý :sweat_smile: Musím se smát :grinning: :grinning: ječel jako kráva :grinning: :grinning: :grinning: A já si pořád říkám, že nad naši uječenou Leu nikdo nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ta taky ječí každou chvíli, a hlavně kvůli každý blbosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To už jsi kdysi psala, že je Honzíkovi na omdlení když se i bouchne :confused: To je zvláštní, asi má hodně nízkej práh bolesti.My když jsme se pokoušeli chodit k tý kadeřnici, tak vždycky dala Lei před sebe na zrcadlo plyšáky, aby na ně koukala, nemlela se a zabavila se, ale stejně to nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tím sluchem-vidíš, to jsem nevěděla, že to bude na tolik kontrol :confused: Myslela jsem že dneska jdem naposled :confused: Modrou indulonou jsem mazala Leu, no a teď mě to nenapadlo u Vojty. To jsem mohla taky zkusit :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
zzuzca: psaly jsme nějako zároveň :sweat_smile:No co to čtu? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je novinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratuluju, a přeju ať všechno dobře dopadne :wink: :wink: Vy jste plánovali, nebo to bylo nečekaný?? :slight_smile: Jj, máš pravdu, taky jsme nakonec usoudili, že nebudem zbytečně investovat do golfáču 8 tis., že to už dojezdíme v lacinějším :slight_smile:Prostorný jsou fakt dost, je to úplně něco jinýho jak když je namačkanej ve sporťáku. A celkem dobře se pak ty ojetý ještě dají prodat. Ale u nás je nejspíš podědí pak Vojtova sestřenička :slight_smile: U holičky jsem byla jen na melíru, nechat ostříhat jsem se byla předevčírem, ale zase u jiný holičky :sweat_smile: Taky už jsem vypadala jak..nechci říkat co.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A jak ti je, snad tě netrápí těhotenský nevolnosti :unamused: Kubík vám teda zas pěkně povyrostl :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
Jéééé, Zuzi, to je krásná novinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratulujeme!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A kdy máš termín? Je ti dobře? :confused: No snad ano a doufám, že to bude bezproblémové těhu :sweat_smile:

Stínka - no podle Leonik modrák :grinning: On ho synovec praštil nechtěně železnou plácačkou (taková jako mají výpravčí) do nehtu a pořádně se mu to nalilo :confounded: A teď se mu to loupe a bojím se, aby si to někde nezatrhl a neteklo mu to :unamused: Tak ráno dostane náplast s obrázkem :wink:

Zuzi - snad už si bacily nepředáte a máte vybráno :slight_smile:
Kuba je teda dlouhán :slight_smile: Ani jsem Eli teď neměřila, tak to budu muset zkusit, ale ve 13. měsících měla 77 cm, tak myslím, že o moc nevyrostla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
I já teď vypadám jako strašidlo, ale do nemocnice je to beztak jedno :grinning: Mezi důchodcema budu jak carevna :grinning:

Leonik - to bys měla slyšet někdy našeho Honzu jak ječí! Kolikrát kvůli každá kravině :angry: To bych mu hned nařezala! Ani neřekne co se děje a hned spustí! Mu říkám, že je horší jak holka!!! :angry:
Myslím, že ty golfky jsou dobré :wink: Kamarádka je taky měla a vypadaly dobře a byla spokojená :wink: My už to dojezdíme ve sporťáku, ale je fakt, že jsem nad nimi taky přemýšlela :wink: No uvidíme :sweat_smile:
A jak to, že chodíš na stříhání i melír jinam? :confused:
11. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
zany: tak tomu, když se podlije nehet krví, tomu se u nás zas říká rak :grinning: já myslela že má modřinu :slight_smile: Já kolikrát nevydržím, a Leoně normálně nařežu, jak jí mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak mě to třeba zamrzí, ale někdy se to s ní fakt jinak nedá :rolling_eyes: Abych upřesnila tu kadeřnici- byla jsem k jedný objednaná, dojedu tam, a druhá co s ní stříhá mně řekla, že prej je nemocná, že si mám zavolat jinej termín :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako že by třeba napsala sms, že nemůže to ne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě fakt naštvala. Tak když už jsem do toho města jela, tak jsem si skákla k jiný kadeřnici, je to větší salon, kde mě ostříhali hned, a bez objednání. Ale na melír mě hned vzít nemohla, páč to zebere moc času, a to bych se musela objednat :unamused: No tak jsem se už rovnou objednala na melír jen ke kadeřnici u nás na vsi, abych nikam nemusela jezdit :sweat_smile: Složitý, co :grinning:
11. bře 2010 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - vy máte taky názvy :grinning: :grinning: :grinning:
I já Honzíkovi nařežu, jinak to nejde!!! :angry: Zkouší co vydržím :angry: Taky je mi ho líto, ale občas se to nedá :pensive:
No to kadeřnice mohla dát vědět :rolling_eyes: Tak hlavně, že tě vzali jinde a melírek taky bude :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
zany: no melír byl dneska :grinning:
11. bře 2010 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
miminko bolo planovane neplanovane :grinning: :grinning: inymi slovami velmi sme si ho priali a ked mal jakub 10 mes a dostala som to, tak vravim radsej budem zas tehotna ako zas toto kazdy mesiac!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale necakali sme ze to vyjde skoro hned ako sa teda zacneme trosku viac snazit :grinning: ja som vzdy mala kramy hrozne bolestive, ked som chodila na strednu v den ked som to dostala som musela ist domov a lezat, to sa proste nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este ma musela odprevadit vzdy spoluziacka lebo som si nevladala rozviazat ani snurky na topankach...uplna matoha. to chlapci kukali co to so mnou je mesiac co mesiac :sweat_smile: citila som sa kvoli tomu hrozne trapne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: no, to som odbocila, po par rokoch sa to zlepsilo, ale aj tak to nebola ziadna slava...

tak ked som to teraz dostala tak som teda vyslovila tuto srandovnu myslienku,ze radsej zas tehotna :slight_smile: ale aj bez toho som si vravela ze by som mimi kludne brala znovu :slight_smile: rodicovsku som si dala na 3 roky s tym ze dvtedy snad budem zas teho :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ono totiz odkedy bol manza na spermiograme - vysledky mizerne :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme si vraveli ze sa nebudeme chranit, zbytocne vyhodene peniaze :grinning: no a sup za asi 3 mes. som zistila ze som teho :sweat_smile: :grinning: takze poradie neporadie - svadba a zachvilu dieta :sweat_smile: no moji konzervativni rodicia boli nadseni :grinning:

no a teraz do noveho roku sme si 'davali pozor' :sweat_smile: a potom uz nie....ja som sa fakt bala ze to bude problem a vyslo to snad skoro hned!! :grinning: takze sme zostali zas trochu zaskoceni :sweat_smile: ale velmi radi ze to vobec vyslo! :dizzy_face:

tak manza vravi ze po druhom mimi antikoncepcia povinne! :grinning: :grinning: ze tie decka sekame akoby len tak... :grinning:
11. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ahojky Holki, tak se hlásím asi po týdnu úplné neaktivity. Proležela jsem teď pár dní s angínou a s teplotama. Měla jsem přes 38, 5 a totálně nateklým jazykem a krkem. Včera teprve mi klesla teplota na 37. No jěštěže přítel byl doma. Já nedokázala ani navařit. K malé dokonce v noci vstával on. Já jsem sice polovinu noci nespala, ale v noci ta teplota skákala i nad 39,5. Dneska jdu znovu k dr, protože mě bolí uši. Paráda.

zzuzca- gratuluju k mimču. To se máš, že ti to klaplo tak rychle. Tak přeju hodné klidu a žádnou nevolnost a málo kg nahorů :grinning:

K té kadeřnici- to je fakt hrozné. Chápu, že onemocní, ale termíny si mohla popřekládat. Hlavně, že jsi s ní spokojená a dá ti nahradní termín a brzy.

Péťa i Bára taky občas dostanou na zadek, Bára i po rukou. No ono se to fakt jinak nedá, nechci se dočkat toho, že mě jdnou na ulici neposlechnou a vběhnou pod auto. Takže na zadek občas musí být, ikdyž mě to snad bolí více než je.
12. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Tak jsem byla u dr a tam mi bylo řečeno, že to může být od té angíny. Dneska je pátek tak si moc nepomůžu, ale poslala mě na ORL a dala mi kapky do uší. Tak uvidíme.
Péťa chodí na logopodii, už druhým rokem, hodně se mu mluvení zlepšilo. On si asi v 1,5 roce na odrážedle vyrazil přední zoubky a tak si zvykl, že mu kvůli tomu nejde mluvit, že to prostě sváděl na zuby a mluvil špatně. No teď s tím bojuje. Prostě byl lenoch lína a nesnažil se. Jenže teď dr na logopedii říkal, že ma krátkou blanku pod jazykem a že by se mu měla naříznout, aby se mu ří kalo lépe ř a podobné písmenka. Takže půjdeme s ním taky na ORl a uvidíme. To bude kravál, divadlo a rodeo... :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
ahojky holky,
tak nejdrvi chci zuzzi mooooooc pogratulovat k tehu....je to super zpravicka,tak hlavne klidne a pohodove tehu :wink:
zuzi jeste kojis?ja jo,ale uz bych chtela asi prestat....eli mi porad smatra pod triko i pres den a zacina me to docela obtezovat. jen nevim jak prestat...holky poradte co mate zkusenosti...proste mam prestat kojit najednou, dat ji flasku a MM trochu asi odsavat,co??jezis,to bude boj :unamused: :frowning2:
zany,leonik:ja jsem si myslela, ze masopust je to samy jako sibrinky. jinak me pobavil preklad stinky :slight_smile:
holky, jsem rada, ze nejsem jedina, kdo taky obcas placne pres zadek nebo pres rucicku. nekdy me eli fakt tak vytoci, ze ji proste jednu malou strihnu...ani ji to neboli, ma plinku...ale aby vedela, ze jisty veci se nedelaji. ted porad haze vsim,co ji prijde pod ruku. kdyz ji durazne reknu,ze se to nedela, tak jde a hodi s tim znova :angry:
leonik:mas to slozity s kadernicema :grinning: ale teda fakt ti mohla dat vedet, ze je nemocna a nebude tam....to si myslim, ze je normalni vec....ja uz taky potrebuju k holici,ale asi pujdu az za mesic,mame slucak ze stredni skoly,tak abych mela peknou hlavu :slight_smile: :wink:
telu:at je brzo lip :wink:
manza jel dneska ke kamosovi zapijet mimco co se jim vcera narodilo...mala Sara....no uplne jsem si zavzpominala na prvni okamziky s Eli, mam to v zive pameti. ted koukam na zpravy a zrovna rikaji,jak nekdo odlozil venku do snehu miminko, ktery nebylo ani poradne obleceny....chtelo se mi brecet, kdyz jsem videla toho malyho drobecka v inkubatoru. nektery lidi jsou fakt horsi jak zvirata :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky,

my jsme byly dneska s Eli plavat a bylo další focení :slight_smile: Tak budeme mít dost foteček :dizzy_face: Pak mi volal manža, že nám nejde proud a neví kdy to pustí, takže jsem Eli koupila na plavču skleničku a ohřála jí to tam. Cestou domů usnula, ale doma se vzbudila... Ale i tak jsem jí šoupla do postýlky a pak po chvíli usnula :wink: Odpo jsme dojeli pro Honzíka a čekala jsem na něj než si uklidí hračky :wink: Do toho si ty kostky rozkopl, tak to sbíral nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho jsem s učitelkou mluvila o tom jeho omdlívání a jeho včerejší scéně... Pak jsme odvezli děti ke tchýni a jeli na AJ :wink: Pančitelka měla radost, že nás vidí oba, ale ne z toho, že nemáme úkol :grinning: :grinning: :grinning: Doma šly děti hned do vany a Eli už chrní, Honzík koukal ještě na Šmouly a půjde taky spát :wink:

Leonik - no vidíš jak čtu nečtu :grinning: Tak to už jsi s melírem zas kočka, co :wink:

Zuzi - tak hlavně, že mimi plánovaně neplánovaně vyšlo :slight_smile:

Telu - to je mi líto, že jsi nemocná! :frowning2: Ještě, že se přítel postaral :wink: Tak ať je ti brzy lépe!!!
Jinak co se týče té uzdičky, tak to měl můj bratranec. Taky mu to uřízli a pak začal mluvit lépe :wink:

Pauli - dneska s námi na plavču byla taky Sára :wink: Ale já bych to jméno nedala... Sousedi naproti měli psa, taky Sáru a tak to mám spojené s tím psem :grinning: Byl to knírač a strašně uštěkaný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Já myslím, že je třeba ty děti upozorňovat, že jsou věci které se prostě nedělají!!! :rolling_eyes:
My říkáme sraz :slight_smile: Ale slučák znám, ale vždycky mě tyhle jiné výrazy pobaví :grinning:

Jinak co se týče toho miminka, tak ho našli tady u nás ve městě! :rolling_eyes: Hlavně, že je tady baby box!!! :angry: Já fakt ty matky nechápu!!! Vždyť co by jiní lidé dali za miminko a ona ho takhle pohodí!!! :angry:
12. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
zany:no jo vidis to,ty jsi z pribrami...jsem si to neuvedomila. je to strasny, nechapu,proc ho nedala do baby boxu,nikdo by ji nic nemohl,ale takhle....
ja jsem dneska byla taky na anglictine :wink: ale byla to jen ukazkova hodina, muj tatka se chce naucit anglicky a tak si objednal domu hodinu zdarma....tak jsem se taky ucastnila, no byla to sranda :wink: je to jazykova skola Lite, jina metoda nez obvykle hodiny, neuci se vubec gramatika,ale proste se jen mluvi a mluvi. je to intenzivni kurz, takze jedna uroven toho kurzu trva sest tydnu a je to 3x v tydnu po ctyrech hodinach,casove dost narocny,ale vypada to, ze tatka a asi i mamka do toho pujdou..mozna jeste dalsi lidi od nich z firmy, jestli se jim do toho bude chtit....
me se Sara docela libi....s nicim to spojeny nemam,ale kdyz jsme vybirali jmeno pro eli,tak jsem si taky vzdycky nejaky jmeno s nekym spojila....
jooo u nas je to slucak :slight_smile: uz se tesiiiiiim :wink: po deseti letech...hruza,jak to leti!!
12. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.