• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky, dneska jsme byli u našich skoro celej den, přijela i ségra s neteří a tak jsme vyrazily do města na procházku. Zítra tam jedeme zas, ale pracovně :sweat_smile: Totiž to jsem ještě nenapsala, ale budem se tam stěhovat koncem dubna, páč máme už napůl prodanej byt a budem stavět ve městě domek :slight_smile: Snad teda někdy začnem a snad to někdy zdárně dotáhnem do konce :sweat_smile: Chtěli by jsme začít už letos pokud to půjde. Jak jsem tady psala kdysi, že budem mít jiný plány na léto než dovču, tak to bylo toto. Nechtěla jsem to sem psát, páč kdoví kdo sem všechno chodí, ale co už.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: No a tak si u našich doopravujeme patro, kde budem zatím přebývat :slight_smile:

zzuzca: tak vám to miminko hezky vyšlo :slight_smile:Že jste na něj nemuseli moc dlouho čekat :slight_smile: :slight_smile:

zany: no, tak za měsíc půjdu na melír znova, teď mám zas na chvíli pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak doufám, že pak přihodíš fotečky z plavča :wink: Ty jo, to s tím mimčem se stalo u vás?? :confused: To je strašný, fakt nechápu, proč ho neodložili aspoň do toho boxu, když už se ho chtěli zbavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Chudák miminko, v tý zimě někde ležet :frowning2:

telu: jejda, přeju brzký uzdravení :slight_smile: Tak ještě že se o vás skoromanžel postaral :slight_smile: Třeba ta logopedie Péťovi pomůže, když tam bude chodit ještě nějakej čas. Kdyby ne, tak ty zákroky s tou uzdičkou jsou běžný.

pavli: my budem mít brzo taky sraz, ale ze základkou, a to poprvý a po 12 letech :slight_smile: S tím skončením kojením teda vůbec neporadím, páč u nás to šlo samo :slight_smile: Tak snad některá z holek poradí :slight_smile: Jinak s tím jménem Sára-mně se taky líbilo, ale přesně jak píše zany, spojovali jsme si to se psem, co měli od sousedů rodiče :sweat_smile: A Sáru mají taky naši známí, není to pes, ale holčička :grinning:
12. bře 2010 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
Pauli - my to teď trochu flákáme... :unamused: Měli bychom se víc učit, ale jaksi se mi nechce :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Každý jméno se dá s něčím spojit :slight_smile: Já s tím problém neměla, ale jsen u té Sáry jsem si dneska vzpomněla na toho psal :grinning:

My měli 10 let vloni, ale sešlo se zas jen to zdravé jádro :wink: Zatím jsme měli sraz skoro každý rok, ale letos jsem se zařekla, že nebude :rolling_eyes: Sraz totiž organizuju já... No a spousta lidí se vždycky ptá po srazu a nakonec stejně nedorazí! A nebo nejsou schopni se ozvat jestli půjdou nebo ne a pak jsou to výmluvy typu "já už něco mám" :rolling_eyes: A to o tom vědí měsíc dopředu!!! :angry:
12. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ale jinak naše srazy byly vždycky fajn :wink: Když jsem mohla, tak jsem pařila do rána :grinning: :grinning: :grinning:

Jé, Leo, vy se budete stěhovat a stavět domeček :slight_smile: Super! Tak ať to jde od ruky a taky brzy bydlíte :slight_smile:

No a ze základky to máme letos 15 let :grinning: Ty jo, to to letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A fotečky pak určitě hodím :wink:
12. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Já když jsem odstavovala Honzíka, tak jsem víceméně čekala na to, že začne pít UM i večer. V noci ho pil, ráno taky, ale večer ho nechtěl. Až pak najednou :wink: A odstříkávat jsem vůbec nemusela, nějak se to vstřebalo samo :slight_smile:
U Eli to šlo snadněji a s prsy jsem pak taky problém neměla, takže ani pak jsem nemusela odstříkávat... Prostě už toho mlíka asi moc nebylo...
12. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky holki, tak dneska mě začali bolet obě uši a vyletěla mi i teplota. Je to paráda. Jinak všem děkuji za politování :wink:
Jinak nevím proč, ale poslední týden máme šílené problémy s jídlem. Mléko nevypije ani 150, oběd jí tak na 3x a stěží sní jogurt. Ne, že by jí nějak škodilo, že jí méně, ale je to podivné.

zany- taky nechápu ty holki, co dokáží jen tak pohodit dítě, jakoby to byla hračka a to tam máte babybox :fearful: My máme srazy ze základní školy každý rok a to nejsilnější jádro se sráží i několikrát do roka. Příští víkend jedu na jeden, který se koná u jedné spolužačky. Budou kolaudovat barák... Jenže já jsem stejně na antibiotikách :angry:

leonik-tak domeček teda. Teda Teda :slight_smile: Tak ať plány vyjdou. Synovec byl taky na uzdičce, ale to měl 4 měsíce, takže si nic nepamatuje. Oéťa má pět let a je to herečka. I z malé odřeninky dokáže udělat otevřenou ránu na sešití
14. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem vše dočetla a těch novinek co tu je... :slight_smile:
zzuzca
gratulka k miminku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
leonik
také máte Multiway, já ho mám ještě pořád doma. Před obědem v něm Danču uspím a spí v něm krásně, líp než v postýlce. Venku jsem s ním ještě nebyla, ale počítám, že ho vytáhnu až se té sousedce narodí v dubnu to mimčo a budu jí muset nechat místo na kočárek u dveří, tak abych netahala ze sklepa ten těžký Deltim.
Sousedka má plánovaného císaře, tak jsem jí slíbila, že ten první měsíc jí místo nechám a pak se budeme zase
o něj střídat.
To je novinka s domečkem. To se těšíš až bude hotovo a budete přestěhovaný,viď. :slight_smile:
tellu
ta angína ti teda dává zabrat. Je divné, že ti lítá tolik ta teplota, to by při ATB by po 2 -3 dnech být nemělo.
Chce to asi pořádně vyležet a nic nedělat. I když s dětma to moc nejde. Já jsem poslední angínu měla dost hroznou, mudra uvažovala nad nemocnicí, protože už jsem jí měla dost rozjetou a šla jsem k ní až když opravdu bylo zle. Naštěstí prášky rychle zabraly, ale měla jsem jí taky pořádnou s horečkama. :frowning2:
Tak přeju rychlé uzdravení. :slight_smile:
Bára zase jíst začne, myslím že nemusíš mít strach. Ale je možné jestli taky nezápasí s nějakým bacilem a nemá chuť k jídlu. :wink:
paulinka
to máš čiperné rodiče, když se rozhodli jít do angličtiny. :slight_smile:
Ohledně toho kojení, mlíčko by se ti mělo přestat tvořit samo a když jsou s tím problémy, tak prý existuje nějaký prášek na zastavení.
zany
ty třídní srazy jsou fajn. U nás jsou 2-3x do roka, ale bohužel od té doby co mám Danču, tak jsem na žádném z nich nebyla. Šla bych ráda hned, ale s Dančou to není jen tak. Včera jsem třeba vyrazila do centra na nákupy a manža hlídal. Sotva jsem tam dojela, tak telefon, že mě shání po celém bytě a řve a není k utišení. Tak jsem se zase otočila a jela zpátky, tak jsem byla naštvaná, protože se nikam sama nedostanu. :angry:
15. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky holky,
člověk se sem pár dní nedostane a už nestíhá dočítat :sweat_smile:

zany-v sobotu jsem byli na těch šibřinkách a teda netrumfli jsme Vás,byli jsme tam ,,jen,, do půl 4 :wink: Bylop to fajn.U nás se taky říká stinka,rak jsem ještě neslyšela.U nás na plavču měli dneska natáčet,ale přesunuli to na příští týden,ale já to dávat nebudu,chtějí za cca 10min 400Kč,to se mi zdá moc.No nejsem sama,z těch dalších pšti,co s námi chodí chtějí jen jedni.

leonik-moc hezký golfky,to se do nich Vojtík dlouho vejde,když jsou tak veliký,že se tam vleze i Lea.Jé vy budete stavět,tak to jsou ty jiné plány,hezký,tak to budete mít dovolenou,,na maltě,, :grinning:

zuzi-veeeeliká gratulka :slight_smile: To je fajn,že Vám to vyšlo hned,lepší,než čekat a nervovat se :wink: Přeju krááásné těhu :slight_smile:

telulah-taky se pořidávám s přáním brzkého uzdravení :wink: A Péťovi držím palce,aby mu to nemuseli řezat,když tak těžko snáší bolest.V puse to musí bolet.

pauli-já jsem přestávala s kojením postupně,pak jsme kojila už jen v noci a večer,pak už jen v noci a pak jsem to utla úplně.Čekala jsem,že bude velkej řev,ale zvládala to,párkrát k ní vstával manža, a Vy už máte ,,nacvičený,,že k ní chodí táta,tak to určitě taky dobře zvládnete.Sára se mi moooc líbí,bohužel,mě to neprošlo :frowning2:

Jinak od pátku si Anetka krásně sama stoupá,takže mám zase o starost míň,zdálo se mi to divný :sweat_smile: Kamarádka,co jí odvezli ze svatby,má holčičku,tak po těch všech nervech si můžou koněčně oddechnout.V sobotu jsem za ní byly se švagrovou v porodnici,je to úžasný,takovej drobeček.A to není nijak malinká,má 3,15.
15. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Tak jsem pěkně v hájí... byla jsem na ORL a tam mi vyšetřili uši, ty mám v pohodě. Bolí mě to prý od toho krku, jenže v tom krku mám prý afty atd... no a to nejlepší... podezření na mononukleozu. Vyhledala jsem si info na netu a jsem z toho přímo nadšená :cry:

Ono, když šlověk vidí ty malé miminka tak jenom kouká a říká si, že i to moje bylo takový prcek malinkatý :grinning:
15. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
telullah-ach jo,to je mi líto,snad se podezření nepotvrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máš pravdu,taky jsme si říkala,že to snad ani není možný,že byla Anetka tak malá a to byla ještě menší :sweat_smile: Vydržela byhc tam stát a koukat půl dne :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
paulinkao-ještě k tomu odstavování,já jsem teda párkrát ze začátku vždycky večer trošičku odstříkala,ale ne moc,jen tak na ulevení a pila jsem šalvějový čaj,ten pomáhá zastavit tvorbu mlíčka.Teď už přesně nevím,jak dlouho to trvalo,ale určitě do čtrnácti dnů bylo po.
16. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
čauvec holky moc vás zdravím!!!!!
Co to čtu tellu no nesmíš na to myslet snad to bude v poho! Jakože určo jo!Oni vždycky nastraší!Přeji brzkého uzdraveníčka :wink:
paulinka:myslím že jsou i homeopatika na zastavení laktozy. Já jsem je teda nepotřebovala bo jsem tak tři dny s tím bojovala tř. jsem celý den nekojila a na druhý den se mi už tak nalili prsa že jsem dala trochu ucucnout když ještě chtěla ale zpíš už nechtěla tak jsem trochu odstříkala a pak to vymyzelo samo to mlíčkol. Zrovna nedávno jsem na tebe myslela že ještě kojíte :slight_smile: Mi jsme měli mít taky Sáru :grinning:
leonik:přeji aby vám to šlo dobře s baráčkem. Já bych šla taky do stavění to už jsem tady několikrát psala ale sama se mi do toho nechce bo manža je včudu tak by to bylo vše na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Na srazík bych taky šla vždycky když jsme měli sraz tak jsem měla před porodem tak jsme nikdy nebyla

:unamused:
16. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak vás jdu dočíst a moc toho tady není teda :sweat_smile: My jsme teď pořád v jednom kole, pořád se něco dělá, páč se musíme do konce dubna vystěhovat.Vojta je teď pořád protivnej, v noci špatně spí, každou chvíli se budí, tak toho moc nenaspíme. Včera vstával už v 6 :rolling_eyes: Vyrážku má čímdál horší, mastičku co nám napsala dr.tady u nás nemají, ani u dodavatele ji nesehnali, tak dneska jedu do 40 km vzdálenýho města, tak snad ji tam už někde seženu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojta si včera začal konečně stoupat sám, bez opory, třeba když sedí na zemi tak se sám postaví :slight_smile:Tak zase kousek pokroku :slight_smile:Lea byla týden ve školce a už má zase rýmu. Doufám, že nám ten kolotoč nemocí zas nezačne nanovo :rolling_eyes:

telu: to je mně líto, s tou nemocí :frowning2: snad to nakonec ta mono nebude :confounded: Měla ji naše lea, ta její dieta mně dala teda zabrat, páč jsem už nevěděla co jí dávat :unamused:

luci: tak to je dobře, že kamarádka už má malou u sebe :slight_smile: a dobře to nakonec dopadlo :slight_smile: Když ty malinký miminka tak stráášně rychle vyrostou :cry: :slight_smile: no vidíš jaká je Anetka šikula :dizzy_face:

nency: to se schází vaše třída dost často :slight_smile:Tak třeba až bude Danča větší, a samostatnější, tak budeš moct taky vyrazit :wink:S golfáčem se jezdí dobře venku. Měla jsem z toho strach, ale sníh a břečku zvládl dobře :slight_smile:A je lehoučkej. Vojta nám tuhle venku usnul, tak jsme h nesli s kočárem do schodů, no a oproti našemu sporťáku je to teda rozdíl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

zany tak ty seš hlavní organizátor srazu jo :sweat_smile:to já bych se do toho nepustila, je s tím moc starostí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jola: já myslela že vy bydlíte taky v domku, nebo se pletu? :sweat_smile:
Bude to běh na dlouhou trať, teď jsme teprv ve fázi koupě pozemku. A že toho papírování už teda je... :stuck_out_tongue_closed_eyes:Holky co staví můžou vyprávět, že :sweat_smile:
17. bře 2010 v 06:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holki, tak nevím jestli sem vám to psala, ale asi ne. Přítelovi zemřela pratetička a včera jsme byli na pohřbu. Teda musím říct, že seznámování se na pohřbech je děs. Neznám lidi, jsem představená a hned kondoluju. Katastrofa, navíc jsem nevěděla kdo je kdo a rodiné vazby, do toho nám všichni říkali jaká není Bára krásná

luci- díky za podporu :slight_smile:

jola2- snažím se nemyslet, ale děsí mě to, že jsem mohla nakazit přítele a nedej bože děcka

leonik-vyražka snad brzo zmizí. Pokud neseženeš ani tam tu mastičku, tak napiš jaká to je a já se zeptám u nás a pošlu ti jí. Vojtíkovi gratulka ke stavění. No pokud by to byla ta mono, tak aspoň budu znát někoho, kdo jí měl. Teda nevíš, kde jí Lea chytila či jak?
17. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
telu: díky za ochotu :slight_smile: zkusila jsem u nás ještě jednu lékárnu, kterou jsem minule nestihla a paní lékárnice mně řekla že bych nepochodila ani v jinejch lékárnách, páč tuto mast nemají na skladě. Konkrétně teda s tou jednou složkou v tý masti. Chtěla mně dát místo toho něco jinýho, ale nakonec volala naší dr.a domluvila se s ní na jiný masti :slight_smile: Tak jsem ráda, že jsem nakonec nikam nejela zbytečně :slight_smile: Tu mononukl.nevíme kde Lea chytla. Ptala jsem se na to tenkrát dr. a ta říkala že to klidně mohla chytnout od někoho kdo měl angínu, nebo ho bolelo v krku (třeba už byl ale zdravej) a dal jí třeba pusu. Je to virový. A ona mohla být zrovna oslabená a chytla to :confounded: Je to nemoc z líbání :fearful: Šíří se to slinama. Naštěstí měla jen tu lehčí formu, takže měla dva měsíce dietu. U tý silnější se myslím berou nějaký vitamíny na játra. S tou tetičkou je mně to líto :pensive:
17. bře 2010 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak Danča už sama přejde půl pokoje, ale ty naše pokojíčky jsou maličký, takže to znamená, že sama ujde 6 kroků. :grinning: Sama si stoupá, ale jenom když se něčeho nebo někoho drží. :slight_smile:
Na dnešek spala v noci dobře, ale ta předchozí noc byla katastrofa. Byla vzhůru od 1 - 3 hod., ale hlavně řvala a řvala. Nebyla k utišení, mlíko nechtěla ani dudlíka, takže to bylo hrozný. Vzbudila Káju, ta nadávala, že kvůli ní se vůbec nevyspí a že půjde do školy až na třetí hodinu. No hrůza. Včera dopoledne byla taky příšerně protivná, každou chvíli řvala, že jsem čekala, kdy na mě přijdou sousedi. Naštěstí dneska už je zase v pohodě, tak nevím co to mělo znamenat, ale je to někdy o nervy. :unamused:
leonik
U nás v lékarně jsem před časem také sháněla něco co neměli, ale nabídla mi, že není problém objednat. Tak asi jak co. Ale když to nemají ani skladem, tak se nedá nic dělat. Hlavně, že ti napsala jinou. Teď těch mastiček a léků je takové množství, že se dá najít podobná asi snadno. :wink:
tellu
ty máš teda samé špatné zprávy, pohřeb a ještě podezření na mononukleózu. To se ti to sešlo najednou.
Ale když to ještě nemáš potvrzené, tak třeba to ta mononukleóza nebude. :wink:
luci
za 10 minut 400,-Kč je opravdu dost. Nevědí co by si za to řekli. Udělala jsi dobře, že jsi to odmítla, protože pokud jim tolik peněz maminky budou ochotné zaplatit, tak proč by zlevňovali, že. Ale jsou pěkně mazaný, moc dobře vědí, že je hodně těch, které neodolají. :wink:
17. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
Leonik- to jsem si našla na netu, že se to přenáší líbaním a teda slinama, jenže kolem dokola to nikdo nemá, takže prostě netuším, kde jsem to chytla... teda snad nechytla. To je fajn, že máš tak ochotnou léarnici. Tak teď už jen mazat a mazat
nency- tak konečně se vám malá rozchodila. Už aby opadl sníh a prcci by mohli lítat a zkoušet více chodit venku
17. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
telu: jenže on to někde mít může, jen o tom neví :confounded: Někdo je k tomu hold náchylnější, a jinej to prý prodělá, ani to nezjistí, klidně i tou angínou. To je těžký pak přijít na to, od koho to ten člověk případně chytne :unamused:

nency: to nevadí, že ujde Danča jen 6 krůčků :slight_smile: hlavně že ujde, i šest krůčků je dost :slight_smile: Za chvíli bude běhat jak o závod :wink: Právě v tý jedný lékárně mně to objednávali, já tam pak došla a oni mně řekli, že to bohužel nesehnali. No hlavně že něco na to mazání budem už mít :slight_smile: Já už se ho bojím sama něčím namazat, aby se mu to ještě víc nezhoršilo :unamused:

Nepoužíváte některá sebamed kosmetiku pro prcky?
17. bře 2010 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz
telu:chtěla jsem napsat někdo, ne někde :sweat_smile:
17. bře 2010 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
čauvec holky mi máme zase trápeníčko s Jolankou nechce chodit do školky pořád brečí a říká že jí bolí bříško a když jí nechám doma tak to přejde :unamused: . Zpíž mi připadne že je něco v té školce pí učitelky nebo tak ale nic neřekne :angry:

leonik:jj mi bydlíme v RD mi jsme ho celý rekonstruovaly ale není to pořád ono :unamused: . Tam by to mohlo být takhle a támhle zase jinak. Vrazili jsme do toho tolik peněz že by jsme za to v poho postavili nový ale pořád se musí něco doopravovat, tam to zase chybí no hrůza. A Sebamed používám je dobrý :wink:
17. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahojky holky,
my jsme dneska byly na včeličce,tak doufám,že bude bez teplot.

leonik-paráda,že jsi sehnala mastičku a snad se to bude lepšit.No on člověk pak vážně neví,čím namazat,aby se to nezhoršilo.Gratulka ke stoupání :slight_smile:

telullah-Kdypak budeš vědět výsledky,co vlastně máš?asi nikdo pohřby nemá rád,kor když se tam máš seznamovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je ale fakt,že často to bejvá jediná událost,kdy se sejde opravdu celá široká rodina.

nency-s tím videem máš pravdu,proč by tolik nechtěli,když je to někdo ochotnej dát.jenže Anetka to potápění zrovna moc nemusí,takže za to že bych měla pár vteřinovej záběr pod vodou to fakt nestojí a jinak si to můžem natočit sami.

joly-hm,tak to asi vážně v tom něco bude,že se jí do školky nechce :frowning2: To by chtělo rychle vypátrat.Učitelek jsi se neptala,jestli nemjí děti něco mezi sebou?Nebo se třeba nepohodla s kamarádkou?mojí příbuzné kluk chodí do 7třídy,je ale takovej ne moc průbojnej,navíc mají 4 děti,ne moc peněz,takže nenosí značkové oblečení atd,tak ho taky jeden čas dost šikanovali :angry: teď už má snad pokoj.V jiné třídě jejich školy šikanu řeší i policie.

Holky,švagrová vymyslela,že v sobotu se pojedem podívat do Prahy do Ikei atp,tak se těším.Ona v pátek odtamtud přijede a v sobotu pojedem tam,zpátky,pak ona v neděli zase domů :sweat_smile: To by mě teda hnulo,to bych se tam podívala v týdnu :grinning:
17. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím, že žijeme :slight_smile: Jen teď trochu nestíhám...
Dočtu vás večer a napíšu víc :wink:
17. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Ahojky holki, tak nám tady dali tu novou verzi. Vypadá to dobře a snad to i dobře pojede. Naše Bára je chytrulínek. Už si to odražedlo, ze kterého se vyšplhá všude převaží. Takže vyleze na pohovku i na postele. Jen doufám, že jí to nenapadne zajet s ním i do koupelky k vaně.
V úterý budu znát první výsledky odběru, ale ten hlavní bude až v pátek... do té doby mě asi picne. Už teď jsem z toho nervní... :fearful:

Dneska odjíždíme na Ostravu, máme sraz ze školy... aspoň příjdu na jiné myšlenky :slight_smile:

jola2 - tak zkus promluvit s učitelkou ze školky, co se tam vlastně děje. snad to bude ok. Kdyby chodila do školy, tak to pochopím, ale školka?? Divné
Luci- mě se Ikea moc nelíbí, občas tam je něco fajn, ale to pak je fajn i ta cena. No jinak to cestování... je malinko blázen, že?? :slight_smile: Nemylím to zle
20. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Jinak si taky tahá stoličku... ta naše potvůrka... a vyleze si na stůl, třeba
20. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Jinak to odražedlo je vidět vedle stolu, tak s ním jezdí po bytě a všude leze
20. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahojky holky,
koukám,tady skoro pusto,prázdno :sweat_smile:
telullah-Barča je teda fakt chytrulínek :wink: Jak píšeš,že jí snad nenapadne si dojet k vaně,tak mojí příbuzné holčička(21měs.),pokud nechají otevřeno do koupelny,si vleze do vany,z vany do umývadla a pouští si na nohy vodu :sweat_smile: Dost nebezpečné :angry: Držím všechny palce,aby výsledky byly o.k.Chápu,že z toho máš nervy :frowning2:

Včera jsme byly v té Praze.Manža hlídal,tak jsme si to užila.Vyjely jsme v 8,návrat po 15.No teda mohlo to být lepší,nejdřív jsme totiž byly v Letňanech v nákupáku,prošly jsme spousty obchůdků s oblečením a potom teprve jsme jely do Ikei,takaže už jsme neměly tolik času,protože švagrová měla na dýl odpoledne zase něco domluvené tady.Já byhc radši obráceně,v té Ikei se mi totiž líbí hlavně sposta drobností do bytu,které se tam dají pořídit za pár kaček.Nakoupila jsme si pár květináčů,a pár drobností.Anetce lopatku a smetáček(15Kč :slight_smile: ),protože když zametám,tak se o to s ní musím prát :grinning:
Jinak končně je tu snad jaro!,tak si ho hezky užívejte :slight_smile:
21. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Holky,podle mě,je tu na nové verzi super,že si můžem dát oblíbená témata,teda aspoń doufám,že je to novinka,ve staré jsem si nevšimla.
21. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, já se zase hlásím po dlouhatánské době. POslední dobou moc nestíhám, je toho čím dál více. Byla jsem zase 14 dní nemocná, nejdříve teploty, pak šílená rýma a pak zánět čelích dutin jako bonus :slight_smile: . Ale uzdravila jsem se a začalo jaro :grinning: . Což je úplně super, minulý týden jsme Terezce koupili botičky (tedy šílenost - 830 Kč, málem mě kleplo :angry: ) a tak už běhá venku ... strašně jí to baví a hodně si to užívá, akorát mě potvůrka vůbec neposlouchá a pořád mi utíká a vůbec nejde tam, kam já,a le vždy na druhou stranu ... a taky nechce potom jít domů, takže pláče, když přijdeme. To se mi s kočárem nestalo :grinning: . Jinak u nás nic moc nového, akorát jak začlo jaro, tak ej zase spousta práce kolem baráku, je to děs, uklízíme zahradu, aby byla použitelná aspoň částečně, abych tam mohla vypustit Terezku, ale je tam hafo pracovního bordelu, tak to vypadá nekonečně ...

Dočetla jsem vás, ale jen dvě poslední stránky, tak jsem si možná i něco zapamatovala :grinning:

ZZuzca - moc gratuluji k druhému mimču a ať vše probíhá v pořádku a je ti dobře :wink:

Pauli - taky musím občas (některý dni dost často) vzít Terezku přes ruce, už dostala i přes prdel, protože někdy strašně zlobí a jak píšeš ty, třeba se vzteká a se vším mlátí, to je děs.

Telu -- moc držím palečky, ať to není mononukleóza a doufám, že jsi si pořádně užila srazík :wink:

Nency - gratulka k chození, Danča je šikulka ....

Pauli . s tím přestat kojit ... existují homeopatika, jak na zastavení laktace, aby tě nebolela prsa, tak jsou ještě jedny na ulehčení odstavení, prý po nich přestane dítěti chutnat mlíčko. Jestli máte doma nějakou dobrou lékárnu, kde mají homeopatika, poptej se tam, nebo popátrej na netu a zkus .. kdyby jí mlíčko přestalo chutnat samotné, bylo by to nejlepší :wink:

Holky, musím bežet, vstává mi prcek ... zase se objevím ...
Telu -
21. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se konečně hlásím... Nějak jsem teď nestíhala, protože jsem po večerech mastila práce do školy a v pátek jsem jela. No jo, pořád bylo času dost a najednou šup a bylo času málo :grinning:
V pátek jsem byla ještě s Eli plavat, pak byla Eli u švagrový a já mazala do školy. Elinak prý byla hodná, holky spolu spaly ve velký posteli a usnuly krásně :slight_smile: Já jsem v pátek psala test, resp. esej, takže jsme měli k ruce materiály... :wink: No a v sobotu jsme psali testy 2 a naštěstí se to dalo opsat jinak nevím nevím :grinning:
V sobotu večer jsme pak byli kamarádce na oslavě 30. narozenin :dizzy_face: Děti hlídala tchýně :wink: Byla to dobrá akce, nejdřív jsme byli v restauraci, bylo tam jídlo, pití a pak jsme to završili Oldies párty :grinning: No a domů jsme přijeli pěkně piclí a v půl 4 :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsme byli oba jak mátohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsem byla s Eli na cvičení v Sokolíku, tak koukala na divadlo a pak si pobíhala mezi dětmi :slight_smile: Odpoledne pak vyzvednu Honzíka, půjde cvičit a já dojedu s mamkou nakoupit :slight_smile:
Jinak jsem minulý týden byla na vyšetřeních - RTG, EKG a krev. Tak mám výsledky snad v pohodě a ve středu ráno nastupuju do nemocnice a ve čtvrtek mě mají operovat... No snad to bude v pohodě :slight_smile:

Telu - to j emi líto, že máš podezření na mononukléozu :frowning2: Snad se nepotvrdí... Můj bývalý přítel jí měl a nic moc... Byl na dietě a přišlo mi, ž ejí pořád jedno a to samé :unamused:
Pohřby se seznamováním nejsou nic moc :unamused:

Nency - tak to je Danča šikulka, že už udělá pár krůčků :slight_smile: Za chvilku bude běhat jako nic :wink:

Luci - my máme video z plavání, ale nechávala jsem ho dělat až když jsme chodili plavat ten poslední kurz, protože dřív to podle mě nemělo smysl. Honzík je tam hodně pod vodou a je to moc hezký :slight_smile: Ale ta cena nic moc, stálo to skoro 1200,- Kč :confounded: Ale brala jsem to, že je to památka na celý život a Eli pak taky necháme natočit :wink:

Joli - tak co Jolanka ve školce? :confused: Už víte důvod proč se jí tam nechce? Myslím, že by bylo nejlepší se zeptat učitelek co se tam stalo...

Leonik - jestli mě pamět nešálí, tak máte dneska s Leou svátek :wink: Tak přejeme vše NEJ NEJ NEJ :dizzy_face:

Rymes - ty si chudáku taky užíváš :frowning2: Cena za boty nic moc, ale co člověk nadělá, když chce, aby mělo dítě slušné a pořádné boty, co? :wink:
22. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jinak na novou verzi jsem si zvykla celkem dobře :wink: Ta oblíbená témata jsou novinka a je to docela fajn, že to člověk nemusí pracně hledat :slight_smile:
22. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Taky jsme byly s Elinkou, mojí švagrovou a neteří na focení, tak tady je odkaz na Rajče :wink:
http://zanyfialka.rajce.idnes.cz/Elinka_a_Monicka/
22. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.