• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky, tady to teda moc nefrčí :confounded: :sweat_smile: U nás pořád stejný, plno práce, a tak pořád dokola. Možná se budem stěhovat dřív, než jsme měli v plánu :slight_smile: Vojta je pořád protivnej, visí na mě, u nikoho nechce být, hned křičí mama, mama, a sápe se na mě :confounded: Někdy mně to fakt vadí, páč nemám šanci si chvíli odpočnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi mu rostou další zuby, dneska se budil v noci po půl hodinách, a ráno v půl 6 už vstával :rolling_eyes: Dneska má Lea svátek, tak dojeli tchánovci a vzali ji ven na kolo, a manža si vzal Vojty.
Ta nová verze koníka se mně zase teda vůbec nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:Nějak si nemůžu zvyknout, ta stará se mně líbila víc :slight_smile:
rymes: jj, jsou to pálky za ty botičky :confounded:My je taky teď kupovali.To je mně líto, že jsi zas marodila :frowning2:
telu: teda Bára je kaskadérka :grinning: To koukám, kam všude vám vleze :grinning:
luci: to já se s Vojtem zas přetahuju o koště a o vysavač :grinning: Taky mu budu asi muset pořídit nějaký mini koště :grinning: Jinak chytrou holčičku mají ti tví příbuzní :confounded: :sweat_smile:
zany: díky za přání Lei, já jsem Jana :wink: To jsem sem ještě nenapsala :sweat_smile: To závidím :slight_smile: že ti Elinka v pohodě vydrží, když ji máš někde na hlídání :slight_smile: Tak víkend jsi si hezky užila, koukám :slight_smile: Musím omrknout fotečky :slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
zany: fotečky moc hezký :dizzy_face: Holky jsou jak modelky :slight_smile: :slight_smile:
joli: tak co Jolanka a ta školka, už je to lepší? Ten sebamed jsem si nakonec koupila, je dobrej, hodně promastí, páč Vojta je furt vysušenej :unamused:
22. bře 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz
Leonik - no vidíš, a já si myslela, že jsi taky Leona :slight_smile: Tak si to budu teď pamatovat :dizzy_face:
Snad Vojtovi brzy vylezou brzy zuby a bude zas klid :wink: Eliška je někdy taky protivná a ječí :unamused:
Jdu pokračovat v želení, mám tu pěknou hromadu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
čauvec holky nemohla jsem vás najít a přitom bylo téma na první straně :grinning: . Minulý týden jsem si byla promluvit s uč. ve školce paní uč. mě ujistila že je tam vše v pořádku ani žádné konflikty mezi kamarády , když nechce tak jí nenutí jíst prostě nic. Včera jsme byli v kroužku(chodí tancovat lidové tanečky jsou na podiu a já sedím pod a koukám na ní) tak se tam rozbrečela že chce jít za maminkou a pak že už tam nechce ani chodit :angry: (jediná věc která byla jako holčička :cry: ale nebudu jí nutit) no prostě mazec!Pořád se chodí mazlit atd. a připadne mi čím víc se s ní mazlím a tulím tím je to horší :unamused: .
Lea už lítá jako fretka a venku se jí moc líbí nechce mi dát ruku a pak se moc rozběhne mám strach aby nespadla....
V sobotu jsme byli na narozeninách babičky dojel tam i bratranec (byl pěkně nemocný a pohublý)a jen náhodou jsem se dozvěděla od kamarádky že má nějakého KOKA kterého nemůžou zničit měl několik ATB a pořád nic zhubl přes 10kg má po celém těle záněty včetně očí no hrůza tak jen trnu aby jsme to od něj nechytly!!!!! :angry: :angry: :angry:

zany:právě jsem dožehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leonik:Lea je teď jak cikánka jde za každým jen né za mnou :grinning:
tellu:tak co jak jsi dopadla s testem?????
23. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se přidávám k těm,co nějak nestíhají :sweat_smile: a bude hůř,s jarem práce venku :wink:
rymeska-zdravím po dlouhé době.Doufám,že až napíšeš příště,už to bude bez nemoci :wink: Anetce se traky venku moooc líbí a nechce domů,stejně jao nechce chodit tam,kam já,ale to asi všechny děti :grinning:

zany-jo,to znám,taky jsme ve škole měla vždycky dost času a pak se to honilo na poslední chvíli :wink: Všechny Ti určitě budem moooc držet palečky a myslet na Tebe!Fotky jsou moc krásný :dizzy_face: Jo to video z plavání se asi vyplatí,když jsou ty děti pod vodou dýl,ale Anetka tam je pár vteřin,navíc se jí to moc nelíbí,takže to nestojí za to,i když je to památka na celý život,my jsme něco točili sami,tak nám to stačí.

leonik-tak snad si zvykneš,na novou verzi a neopustíš nás :wink: To je mi líto,že je Vojtík takovej protivka,snad ho to brzy přejde,to si pak vážně nemůžeš oddychnout :frowning2:

joly-to je zvláštní,s tou Vaší Jolankou :frowning2: Třeba se časem svěří,co jí trápí.
23. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky všem, tak na sraze bylo opět superka, zpívalo se podle karaoke, hrála se hra activity a taková ta hra... dej levou ruku na modrou, dej nohu na žlutou... jen nevím, jak se to jmenuje. Jsem netušila, že lidi mého věku se budou tímhle bavit :slight_smile: Po dlouhé době jsem šla spát ve dvě hodiny :slight_smile:
Venku je konečně nádherně a tak jsem malou vzala ven bez kočárku ať si chodí. No samo, že hned po chvilce spadla do bláta :slight_smile:. No musím si zvykat, bude více jako čuník :slight_smile:
Luci- no doufám, že Bára do vany dlouho sama nevleze, ale teda je šikulka ta kamarádky malá
jola2 - tak to je fakt zvláštní s tou školkou. Tak snad se to brzy všechno vyřeší

První výsledky krve vypadají na nějaký zánět v těle, ale ty hlavní výsledky budou v pátek. Je mi o hodně lépe, tak snad to bude ok.
23. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky,

my byli dneska s Honzíkem u zubaře a Honzík má zoubky v pořádku a mě vrtali zub :rolling_eyes: Pak jsem byla u obvodní, napsala mi všechny papíry a zítra ráno nastupuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mi držte palce a ve čtvrtek na mě myslete :dizzy_face:
Odpoledne jsme byli venku a Eli ušla pěkný kus! :dizzy_face: Pak jsme byli u švagra, popřát mu k svátku, já pak jela pro mamku a manža tam zůstal a ještě není doma!!! :angry: Bude si koupat a uspávat sám! :angry:

Joli - to je divný, že tam Jolanka najednou nechce být :confused:
Toho žehlení pořád je, co? :rolling_eyes:
Snad nic nechytnete!!! Nechápu jak tam může jít takhle nemocný!!!:angry:

Luci - je pravda, že to video stojí za to až když jsou ty děti víc pod vodou :wink:

Telu - snad se u tebe nic neprojeví a bude to jen nějaký zánět a brzy se to vyléčí :wink:
23. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
zany- drž se tam. Jsme s tebou a budeme všechny držet palečky.
Taky doufám v nějaký zánět.
23. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahojky holky,
telullah-tak to sis sraz krásně užila,to je super,aspoň jsi na chvilku nemusela myslet na ty výsledky viď?

jola-snad to neměl nic nakažlivýho,když šel mezi lidi,kor do do rodiny,navíc,když tam byly děti.Jinak nemá rozum :angry:

dneska je zase krásně :slight_smile: Holky asi taky užívjí počásko,že tu skoro nikdo není.Já teď dojedla a taky pádím něco dělat,než se malá vzbudí,pak už toho moc venku nenadělám,nechce být v kočárku,když se jede,natož když má jen sedět a koukat na mě.
24. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem tu jen na skok. Poslední dobou nějak nestíhám. Jak se udělalo venku hezky, tak trávíme více času venku.
Danča už chození trošku zdokonalila, ale zatím to ještě žádné velké chození není. :slight_smile:
Kája si už zařizuje občanku. Strašně rychle to utíká, v květnu jí už bude 15. :slight_smile: Musím vymyslet nějaký hezký dáreček. :slight_smile:
Jdu se vás pokusit dočíst.
24. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Tak jsem dočetla, ale moc toho tady nebylo. :grinning: Že by to bylo tou novou verzí? Spíše jak je venku krásně, tak je míň času.

zany
tak držím palce, ať jsi zase brzo zpátky. :slight_smile: Fotečky jsou moc hezké. Jak tam Eliška vydrží krásně pózovat, to Danča vydrží v klidu opravdu jenom chviličku, takže focení musí být rychlovka. :slight_smile:
jola
to je od toho tvého bratrance dost nezodpovědné, že jde nemocný na návštěvu a tím spíše, když má něco vážnějšího.
To bych se osobně na takové návštěvě moc nezdržela a vzala bych hned zpátečku. :wink:
leonik
na novou verzi si také nemůžu zvyknout. Jen než jsem se nalogovala, to bylo něco. Už jsem to chtěla vzdát, protože jsem
si nemohla vzpomenout na heslo. :grinning:
Neboj se zlobivým mimčem nejsi sama. Mě dává Danča taky pěkný kapky. Kromě mě nikoho jiného nechce, takže taky
na mě pořád visí a ty noce také nic moc. :unamused:
tellu
tak vidíš, že to není mononukleóza, ale nějaký zánět. :wink:
Tak Barča vyzkoušela už blátíčko. :grinning:
luci
to víš, když už tak krásně běhá, tak kočárek jde stranou. :grinning: To u nás ještě vede kočárek, protože sama by dalako nedošla. :grinning:
24. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My jsme taky teď víc venku, jak doma :slight_smile: Zima byla dlouhá, pořád jsme byli zelezlí doma, tak toho krásnýho počasí musíme využít :slight_smile: Včera jsem byla s Leou na zápise do školky ve městě, kde budem bydlet, ale prý že ji stejně nevezmou, je moc dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem se ptala u nás na vsi, a že by tu školku prý mohla klidně dochodit tady :slight_smile:
zany: jé, jsi mně připomněla, že bych se měla taky objednat k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Už jsem tam měla být v loni v listopadu :confounded: Budeme na tebe myslet ať ti to dobře dopadne :slight_smile:
joli: to je divný, s tou Jolankou :confounded: Že i do toho kroužku nechce chodit :unamused: To chování tvýho bratrance fakt nechápu :confused: Tak snad jste nic nepochytili :unamused: :wink:
luci: no nevím jestli si zvyknu, ale to víš že vás neopustím :dizzy_face: :grinning: :grinning:Tak Anetce otoč korbu, ať kouká před sebe :grinning:I když u nás občas ani to už nezabírá, ale kdyby aspoň uměl Vojta už chodit. Jak jsme teď bez fusaku, a už není v tom kořáru tak ukurtovanej, tak se mu tam už taky moc nelíbí. Nejradši by lozil po zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
telu:tak to je super, že sis tak hezky na sraze užila :slight_smile:Ta hra co myslíš, se jmenuje Twister :wink:Ségra ji dostala k vánocům, tak jsme ji hráli, no a mohli jsme se smíchy potrhat, v jak jsme kolikrát byli propletení :grinning:Tak ať ty výsledky dopadnou dobře, pak dej vědět, jak jsi dopadla :wink:
nency: no letí, to, letí...to už je Kája velká holka, když bude mít občanku :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
nency: tak jsme dopisovaly zároveň :slight_smile: To jsme na tom stejně s těma závisláčkama :sweat_smile: Tak co, už jsi vytáhla ven golfáč, nebo ještě ne? :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
teda já tam mám překlepů, snad to přelouskáte :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
v telce je fotbal,tak straším tady :slight_smile:
nency-tak už budete mít velkou holku :wink: :grinning: Už abys pomalu odháněla kluky co? :wink:

leonik-jo korbičku mám většinou otočenou,ale já myslela,že nechce sedět a koukat na mě,když něco venku dělám :wink: Kdybych jí vypustila z kočáru,tak zase nic neudělám :grinning: No ale nebudu si ztěžovat,mohlo by být hůř,dneska vydržela skoro hodinku,s pomocí kukuřičnejch chlebíčků :grinning:Pak jí pustím na zem a je ve svým živlu,že není sníh a může všude capkat.Je to paráda,taky trávíme celý odpoledne venku. Vidíš,já Tě přečetla,ani jsem žádný překlep nepostřehla :sweat_smile: po sobě to radši ani nečtu,většinou píšu ve fofru,takže jich tam určo taky pár je :sunglasses:
24. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem se sem konecne dostala....jsme ted taky dost venku, uz jsem se strasne tesila na teplo a slunicko,tak ted toho chci vyuzit :wink:
Eli uz taky vypoustim z kocarku ven,ale moc se ji chodit nechce....a kdyz uz jde,tak musi porad neco zvejkat...takze mam zasobu krupek, chlebicku, susenek...jo a taky si chodi kam chce :angry:
Noci se u nas hodne zlepsily...tuk tuk :wink: vydrzi spinkat od osmi do peti a pak jeste usne,ale vetsinou se probudi uz v sest,jak je brzo svetlo,tak nevydrzi spat dlouho.ale kolem devaty hodiny rano uz jde zase chrupkat, jeste si tak hodku dospi....
kojim uz jen rano, vecer ji dam flasku, neco vypije,ale moc toho neni,ale k prsu uz ji pak nedavam.jenze rano se probudi a chce nakojit, kdyz ji dam flasku,tak ji chytne hysterickej zachvat.no tak snad to brzo postupne odbourame, porad mi leze pod triko a me uz to fakt vadi :frowning2:
leonik,nency:me dava eli taky pekne zabrat, v pondeli a v utery uz jsem si myslela,ze se zblaznim, porad se vztekala, nevedela co chce...no sileny, uz jsem si z toho i pobrecela.pak jsem ji rikala,ze jsem z toho smutna,ze me zlobi a ona ke me prisla a dala mi pusu :slight_smile: ale vcera byla zase hodna
zany:fotecky jsou prekrasny,to eliska by nevydrzela takhle pozovat....to vase Eli je jak modelka :slight_smile:
je toho spoustu na co jsem chtela reagovat,ale musim jit neco delat...snad napisu jeste vecer...
tak preju vsem krasny den :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojky holky,
paulinka-paráda,jaké máte konečně noci,už sis to zasloužila :wink: Anetka teď taky vstává nějak dřív.Spávala do půl osmý,teď tak max.do půl sedmý.No uvidíme,až se posune čas,co z toho bude.Asi máš pravdu,že je to tím,jak je dřív vidět.Možná shodou okolností,když se kamarádce nedávno narodila holčička a poslala mi SMS v půl sedmý ráno,tak to Anetku vzbudilo a od tý doby tam vstává.Držím palce,ať se vám co nejdřív podaří přestat s kojením.Taky se divím,jak zany Elinka vydržela tak hezky pózovat na tolik fotek,u nás by to asi taky neklaplo,je to čert,nevydrží chvilinku na místě,prej celá já,když jsem byla malá,tak doufám,že pubertu bude mít klidnou po tatínkovi,jinak mě povezou,jestli bude po mě :grinning: :sunglasses:
25. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
luci:eli je taky ziva...jen teda nevim po kom :slight_smile: ja jsem byla pry klidne dite a manza taky....ale teda tu pubertu jsem mela taky silenou, doufam, ze to s Eli nebude tak divoky jako se mnou :grinning:
jo je to parada,konecne se vyspat nekolik hodin v kuse. Eliska spinka v pokoji sama, protoze jsme se akorat vsichni budili navzajem. Taky jsem zvedava, co udela zmena casu...
25. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky holki, tak jsme byli včera venku. Bylo nádherně, Péťa si zajezdil poprvé letos na kole a s Bárou jsme byli i na písku. Líbilo se jí to, takže budu muset kouknout na nějaké bábovičky. Samo, že písek byli i ve vlasech :slight_smile:
Zítra se dozvím výsledky těch posledních a rozhodujicíh testů, snad to bude ok. V krku už mě tři dny nebolí.
nency- už občanku, to fakt letí ten čas. Kde jsou ty doby, kdy jsem si pro ní šla já a myslela jsem si, že mi svět leží u nohou

leonik-jj, twister. Taky jsem koukala, co dokážu udělat, ale pak mě bolelo celé tělo. Jinak s těma školkama je to stejné snad skoro všude ve městech, že mají plno.
25. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahojky holky,
nikde nikdo :confused: jen až nebudu mít čas sem mrknout,tak pak zase jako naschvál nebudu stíhat dočítat.No ale je to dobře,všichni užívají sluníčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
talullah-taky přemejšlím o vybudování pískoviště,nevím,co venku celé odpoledne dělat,už máme všechno prozkoumaný,chodíme od slepic ke králíkům,přes psy a zas dokola,nebo hrajeme,,fotbal,, :grinning: zatím jí to baví,ale dlouho s tím určitě nevystačíme :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky,

idem sa len ohlasit ze zijeme a sme v poriadku :sweat_smile: poslednu dobu nestiham, par dni sme boli bez pc, potom tu bola vyluka. mne ta nova verzia tiez nejak nesedi, asi som uz stara pastika :sweat_smile: ale ja si casom zvyknem :wink: cez obed ked kubik spi si obcas idem lahnut s nim a vecer zvycajne som uplne hotova :sweat_smile: to zapneme telku ked kubajz zaspi (ktoru mame cez pocitac), takze sa nejak k pisaniu nedostanem :confounded: no ale dnes vecer sa pokusim :slight_smile: vonku je krasne, zachvilu vyrazame. majte sa krasne :wink:
26. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak máme nové autíčko. :slight_smile: To staré jsme prodali, ale dostali jsme za něj podstatně méně než jsme čekali. Do komise jsme ho dávat nechtěli, tak jsme dostali výkupní cenu, ale dost jsme na tom tratili. Jsem zvědavá kolik si autobazar na něj teď nasadí cenu, ale raději to snad zjišťovat ani nebudu. :unamused:

leonik
s golfáčkem jsem byla venku asi tak 5 minut, pak jsem se vrátila pro sporťák, protože u nás strašně fouká a hlavně v okolí je několik staveb, takže strašně moc prachu, který když se zvedne, tak by měla plné oči prachu. U toho sporťáku jde přehodit rukojeť, takže jí využívám hodně. Jinak po těch 5 minutách co jsem ho venku zkusila, tak musím říct, že líp se mi jezdí s tím sporťákem. Buď to je nezvyk nebo spíše tím, že golfky jsou už bazarové a tutíž trošku rozvyklané a sporťák mám kupovaný nový, takže dobře sedí a Danča se svojí muší váhou ho nikterak nerozvyklala. :slight_smile:
zzuzca
to je dobře, že jsi se zase ozvala. Zrovna jsem si říkala, že už jsi tu dlouho nebyla. A co mimčo, už máš průkazku. :slight_smile:
luci
to máš dobré, že chodíte alespoň od slepic ke králíkům. To je určitě zajímavější než jezdit mezi panelákama. :grinning:
Jak jsi psala o tom očkování, tak na jakém jste byly? :confused:
tellu
tak písek ve vlasech ještě jde, horší když je v puse. Já jsem s Dančou na pískovišťi ještě nebyla, protože všechno cpe pořád
do pusy a ještě pořádně nechodí a venku ujde mini kousíček a chce do kočárku. :slight_smile:
paulinka
tak čtu, že už Eli spí sama v pokojíčku. To je určitě dost znát, teď máte větší pohodičku a jak píšeš, vzájemě se nerušíte. :slight_smile:
To mě se Danča v noci stále budí, takže u nás by to zatím nešlo a hlavně ani by nebylo kam, protože máme 2+1. :grinning:

Tak už musím končit, Kája mě vyhání a prý se musí učit. :slight_smile:
26. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky holki, tak jsem byla včera u dr. Myslela jsem si, že jsem ok v krku už mě nebolí atd... jenže ouha, já tu mononukleozu mám. Tak můj skoro manžel musí jít na testy v pondělí...
luci- pískoviště je fajn, jen musí být dobře zakryté, aby tam nechodili kočky a psi. A bojí se psů? Naše bára se bojí, máme fenku křížence. Loni v létě se nebála, ale v zimě byla pořád v kočárku, takže jí moc nevídala a teď se zase bojí. Musíme je nějak skamarádit
zzuzca-ahojky a zase se ukaž
nency- taky papala písek, jsem zvědavá jestli bude v bobku...
27. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Ahojky holky,
zzuzi-taky zdravím :slight_smile: jen hezky odpočívej :slight_smile:

nency-hm,tak to máš pravdu,možná lepší nezjiťovat :wink: Ať Vám nový dobře a hlavně bez nehod slouží.S tím očkováním jsi mě teď dostala :sweat_smile: Budu za trubku,je to nejké to kombinované,co se na něj chodí povinně od 15měs.Jestli si vzpomenu,mrknu do očkováku.Za měsíc od něj máme jít zase na další.myslím,že je to spíš nezvyk s těma golfkama,mě se taky jezdí líp se sporťákem-teda když nepoočítám,že golfky jsou lehčí :wink: jo to máš pravdu,taky jsem ráda,že tu je aspoň zvířectvo,nebo na procházce příroda,mezi panelákama by mě to moc nebavilo,ale co člověk nadělá,když tam bydlí :wink:

talullah-tak to je bl.ý s tou mononukleozou,hlavně,aby jí neměl i přítel,nebo děti :frowning2:

Holky,včera švagrová vymyslela výlet do Pardubic do kina,tak jsme vyrazily na dámskou jízdu :slight_smile: Super film,uritě doporučuju,bylo to takový jakoby milostný-rodinný drama-Nezapomeň na mě.cestou tam blýskalo,tak jsme si vyprávěly různé strašidelné historky,pak ten film,a když jsme jely zpátky,tak kousíček od jedné vesnice za svodily hořelo,tak jsme zastavily a šly se podívat ,jestli tam není nějaká bouračka,napadla nás motorka,ta by mohla svodilda bez poškození přeletět,byla v nás malá dušička.Naštěstí tam asi jen někdo něco pálil a pořádně neuhasil.Jenže jak byl vítr,tak se to celkem rozšiřovalo.V tý vesničce je nějaký hotel,nebo něco podbnýho,tak jsme tam zašly jim říct,jestli by nezavolali hasiče,abysme tam nemusely čekat.Bylo už skoro po 24h,tak jsme to radši udělaly takhle.
27. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
telullah-k těm psům,vlčáka se nebojí,ten si jí ani nijak nevšímá a těch malejch loveckej se trochu bojí,když jsou zavřený a přijdem k nim,oni radostí skáčou po kotcích a chtějí pustit,ale když jsou puštěný,tak ne.Já myslím,že si Bára taky zvykne a přestane se bát :wink: Anetka je vůbec hodně ujetá na zvířátka-no má po kom :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
čauvec holky dnes se udělalo hezky pracovala jsem na zahrádě :dizzy_face:
luci:Jolča mi pořád vodí domů psi co najde venku :grinning: . Minule dovedla Haskyho moooc hezký ale musela ho vrátit (má to po mamince taky jsem to mamce dělala :grinning: :grinning: ) Tak sis aspoň užila
:wink: :wink:
nency:mi jsme šli k babičce na narozeniny dělala jsem jí dort (květiny jsem dělala jen tři dny) tak jsem si tam chtěla dát aspoň kafíčko pak tam dojel ten bratránek a teta jak je chudák nemocný a že mu vůbec nechutná. Pak tam dojel a ani necekl. Pak jsem náhodou jela ke kámošce která náhodou zná jeho holku a byla u ní zrovna na náštěvě a ta jí říkala že má nějakého koka(takže jsem to zjistila až po narozeninách)jinak bych poslala babičce dort a ani se tam neukázala :unamused: . No snad nic nemáme uvidíme. V pondělí půjdu s Jolou k dr. je nějak nachlazená tak jí zkontroluje a povím mu i tohle.
zkoro všichni v okolí si kupují nové auto to bude asi tím jarem????? :grinning: :grinning: No jen že mi máme teď takovou starou káru :grinning: ale zase si nemůžu stěžovat bo jsme měli před tím to nové Mondeo a to bylo pořád rozbytý :angry: teď mám Golfa a super!! Liju do toho jen olej a naftu a na opravě ťuky ˇˇtuk jsem nebyla ani nepamatuji :wink:
27. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
Ahojky, tak jsme dneska byli na výletě u tetiček v Úsově, bydlí na bývalé hájence, což je kousíček od lesa. Dětem se tam hodně líbilo, ne žebychom tady neměli les :grinning: Bára teda ušla sama velký kus, musím jí pochválit. Po cestě ochutnala listí, kamení, hlínu, šišky a klacíky :grinning: Ať jsme hlídali, jak chtěli, tak jsme neuhlídali :grinning:

luci- tak to jste měli příjemný večer. No ti co palí takhle listí nebo větve jsou občas na ránu, neumí si to ohlídat. Nám tady někdo v noci zase zapálil popelnici u kina. Fakt na ránu
Taky doufám, že si na psi zvykne a doufám, že se nebude bát koní. Loni v létě neměla problém ani se psi ani s konmi
27. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
ahojky holky,manza sel na pivko, Eli uz spinka a tak mam vecer pro sebe :wink:
telu:Eliska se naseho pejska nejdriv nebala,pak chvili jo a ted uz je z nej zase hotova :slight_smile: a kdyz potkame nejaky pejsky venku,tak na ne ukazuje a hrozne u toho hulaka :grinning: Bara si urcite taky zvykne. To mela dneska dobrou svacu....listi,kameni,hlinu.... :grinning: Eli taky ochutnava kde co,ale to asi vsechny male deti...i kdyz uz je to min,nez jeste nedavno...ted to spis vic zkouma rucickama,ale obcas ochutna taky...
jolo:tak aspon vis,po kom to vodeni pejsku domu Jolca ma :grinning:
luci:to jste mely vcera hezky vylet...taky bych vyrazila na damskou jizdu :slight_smile:
U nas dneska byla cele odpoledne Elisky prababicka,tak bylo veselo....Elinka tady radila cely den,porad pobihala, po obede spala jen hodinku,takze v sest byla uz totalne vyrizena. Naucila se chodit pozadu,tak to tady porad zkousela a hrozne se tomu smala :grinning: NO je s ni fakt sranda :grinning:
27. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
ahojky holky,
joly-kokám,že jsi byla stejná jako já :grinning: Já teda nikdy nenarazila na psa :frowning2: ale třeba jednou jsme našla malinké ptáčátko,ještě holé,a celá šťastná jsme ho donesla domů a bylo moooc breku,že ho nemůžem vychovat :cry: U nás ve vsi bydlela jedna holčička, a tu jsme vždycky sledovali,jak naproti přes silnici chodík ,,krást,,kočku.Vždycky chodila kolem,koukala,jestli tam nikde nikdo není a šup,už si jí ze dvorka vzala(oni Ti lidi mívají otevřenou bránu)a mazala sní domů.Za chvilku jí kočka utekla a druhý den šla zase.jednou jim jí dokonce trošku ostříhala :grinning: Hlavní je,že auto dobře slouží a namusí být ani nový.Já měla škodovku 120,,milovala,, jsem jí,byla za moje první ušetřený penízky,šlapala jak hodinky a pak si jí půjčil manža,jeho spolupracovník kokal po ,,ptákách,, a napálil to do něj zezadu a bylo po :cry: Dodnes je mi po ní smutno :sweat_smile:
talullah-fakt dobrá bio :grinning: svačinka,zlatá příroda viď,ve městě by to bylo plné ,,olova,, :grinning: :grinning: :grinning: taky připojím jednu historku-manželova teta,byla kdysi s dětmi na výletě v Praze,jeli metrem,a najednou ouká,že dcerka,tankrát jí byly asi 3roky, žvýká žvejku,aniž by jí nějakou dala,ona jí tam někde sebrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě teď se oklepává,když si na toi vzpomene :sweat_smile:

paulinka-jo už je s nima sranda,je to fajn,vymejšlejí různé blbinky :grinning: jak jde odstavování,ještě kojíš?
28. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
paulinka- taky doufám, že to bude lepší a lepší a pak budou kamarádky. No s tím ochutnáváním nám dr říkal, že tak dětí získavají imunitu, tak se moc neděsím, ale samo že jí to beru a´t to nejí
luci- fuj to je nechutné s tou žvejkou :confounded: :grinning:

Na dneska hlásili déš´t a ono je tady krásně. Už jsme byli celé dopolko venku u koní, bylo fajn
28. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.